Max Factor, Facefinity, Multi Perfector Concealer (Korektor)

Max Factor, Facefinity, Multi Perfector Concealer (Korektor)

Wielofunkcyjny korektor w płynie, który doskonale kryje, rozjaśnia skórę, ukrywa niedoskonałości i cienie pod oczami. Posiada lekką, kremową formułę z drobinkami odbijającymi światło. Duży aplikator typu jumbo zapewnia łatwą aplikację.

do twarzy, pod oczy
kryjące, rozświetlające
w pędzelku / w aplikatorze

Genialny korektor

Korektor jeden z lepszych jakie testowałam. Pięknie wtapia się w każdy podkład i nie jest ''ciężki''. Super się sprawdza nawet jako makeup-no makeup (sam korektor + tusz i gotowe :D ). Odcień wpadający bardziej w róż, niż żółć, więc świetnie ukryje cienie pod oczami. 10/10

Bardzo dobre krycie i lekka formuła

Uwielbiam makijaż, który pielęgnuje skórę. Sama wykonuję sobie makijaż zarówno dzienny jak i wieczorowy. Jestem posiadaczką suchej skóry. Za lekką formułę i bardzo dobre krycie polubiłam wielofunkcyjny korektor Facefinity Multiperfector. Ma właściwości pielęgnujące skórę: rozświetla i wygładza skórę. Po nieprzespanej nocy pomaga mi zniwelować widoczność cieni pod oczami, które są moją zmorą. Posiadam odcień 1N.Jest dość jasny, idealny do jasnej karnacji. Korektor posiada szeroki aplikator, który umożliwia precyzyjne nałożenie produktu na skórę. Opakowanie jest wygodne w użyciu.

Innowacyjny

Cieszę się, ze producenci kombinują z różnymi formami a nie trzymają się tradycyjnej czyli fluid w płynie. Ostatnio widzę, ze popularnością cieszą się kryjące pudry mineralne, które nie dość, ze maja nie 60, nie 70 tylko 100% składu naturalnego to świetnie kryją i zastępują podkład. Nowość od Max Factor to równie ciekawa alternatywa warta wypróbowania.

Korektor

Korektor o bardzo dobrym kryciu.
Konsystencja lekka , co ułatwia blendowanie. Super wtapia się w skórę nie obciążając jej. Wygląda bardzo świeżo. Opakowanie jest eleganckie z aplikatorem.

doskonałe krycie, delikatny blask

ten korektor to mój hit ostatniego czasu. Idealnie kryje niedoskonałości a cera jest rozświetlona. Mogę go mieć zawsze w torebce i użyć w razie potrzeby - polecam bo się wręcz zakochałam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Stał się moim ulubionym korektorem

Korektor otrzymałam od wizaż w ramach testów za co bardzo dziękuję. Cieszę się że trafił w moje ręce bo stał się moim ulubionym korektorem.

Opakowanie - ma bardzo ładne opakowanie. Czarno złota szata graficzna prezentuje się bardzo ekskluzywnie. Wygodny w użyciu. Nic się nie wylewa.

Działanie - korektor bardzo dobrze kryje. Nie tworzy suchych skórek, rozświetla, nie wysusza. Sprawdza się naprawdę dobrze. Długo utrzymuje się na skórze, wygładza.
Polecam wszystkim wypróbować

Najlepszy

Zacznę od tego, że korektor posiada duży aplikator typu Jumbo i świetne krycie. Ja mam cerę naczyniową, która reaguje na temperaturę czy też wysiłek, stres i pikantne posiłki dlatego też potrzebuję specjalisty, który będzie ukrywał nadreaktywność mojej cery. Korektor sprawia, że niedoskonałości są przykryte a cera rozświetlona.
Korektor posiada lekką i kremową formułę, dzięki czemu dobrze się rozprowadza.
Świetnie rozświetla też okolice oka nie uwydatniając drobnych zmarszczek. Aczkolwiek ja zdecydowanie wolę jego w wersji korektora do moich policzków.

Uwielbiam

Ten korektor to magia!Muszę przyznać że dawno nie miałam w posiadaniu tak dobrego drogeryjnego korektora. Kolor który wybrałam to 2N i z odcieniem trafiłam idealnie.Natomiast zdziwiła mnie dość spora końcówka aplikatora (Jumbo) , ale ostatecznie bardzo mi się spodobała. Korektor ma naprawdę dobre krycie i ładnie maskuje wszystkie niedoskonałości, czy sińce pod oczami. Produkt ma kremową nawilżającą formułę więc po nałożeniu szczególnie w okolicy pod oczami nie miałam nieprzyjemnego uczucia ściągania skóry,bo jest bardzo komfortowy. Korektor nie zbiera się w załamaniach skóry,i naprawdę wygląda bardzo ładnie przez cały dzień. Fajnie się z nim pracuje nie tworzy plam przy nakładaniu bo rozkłada się równomiernie. Ja wklepuję go sobie delikatnie palcem lub małą gąbeczką. Wystarczy niewielka ilość by pokryć wybrany fragment na skórze. W ostatnim czasie się z nim nie rozstaję, bo uważam że to naprawdę bardzo dobry korektor i przepiękne rozświetla okolicę pod oczami nie podkreślając moich drobnych zmarszczek. Zdecydowanie polecam.

Super korektor

Super korektor. Jego formuła świetnie radzi sobie z przykrywaniem oznak zmęczenia i zarwanych nocy. Ma funkcjonalny i łatwy w użyciu aplikator. Dobrze kryje i dobrze wtapia się w skórę.

Skuteczne krycie niedoskonałości

Ten korektor to doskonały wybór dla osób poszukujących produktu, który nie tylko kryje niedoskonałości skóry ale także ładnie utrzymuje się przez cały dzień. Jego lekka formuła pozwala na łatwą aplikację, a jednocześnie zapewnia skuteczne krycie niedoskonałości, takich jak cienie pod oczami czy przebarwienia. Korektor nie osadza się w zmarszczkach ani nie wygląda ciężko na skórze. Dodatkowo, dostępność w różnych odcieniach sprawia, że każdy może znaleźć odpowiedni kolor dopasowany do swojego typu skóry. Jest to zdecydowanie produkt wart uwagi dla tych, którzy pragną naturalnego wyglądu skóry z perfekcyjnym kryciem.

Lekki, trwały, przyjemny

Korektor jest zapakowany w plastikowe opakowanie czarno-złote, na dole widać odcień produktu, jest przezroczyste, po od kręceniu produkt dozuje się patyczkiem wystającym z nakrętki. Zapach jest lekko wyczuwalny, konsystencja dość gęsta, ale łatwo się rozprowadza, nie muszę się spieszyć z wpracowaniem produktu w skórę, powoli zastyga prawie całkowicie, daje efekt rozświetlenia, nie obciąża skóry, nie przesuwa się na skórze podczas noszenia, pomimo że mam skórę mieszaną, rano suchą, potem świecącą się, oraz skłonić do podrażnień, ten korektor nie podrażnia oraz nie pozostawia wrażenia zapchanych porów do końca dnia.
Jest średnio kryjący po jednej warstwie, po naniesieniu drugiej jest ok.

Korektor pod oczy Max Factor Multi Perfector

Doskonale kryje cienie pod oczami oraz niedoskonałości. Nie roluje podkładu. Rozswietla skórę. Nie przesusza. Jest bardzo trwały i wydajny. Nie przebija się pod podkładem. Ma bardzo duży aplikator co ułatwia nakładanie.