Inglot, Nail Enamel Remover (Zmywacz do paznokci (nowa wersja))

Inglot, Nail Enamel Remover (Zmywacz do paznokci (nowa wersja))

Pielęgnacyjny bezacetonowy zmywacz do paznokci zawiera witaminy A, E, ekstrakt z nagietka oraz pielęgnujący kompleks natłuszczający.

bez acetonu
w butelce
50-100ml

Zmywacz

Zmywacz jest zawsze u mnie niezbędny a ten jest bardzo dobry warto w niego zainwestować jest wydajny nie rozmazuje lakieru ale dobrze go oczyszcza z płytki i nie wysusza skórek.

Najlepszy

Jak dla mnie to najlepszy zmywacz do paznokci, jaki miałam. Jest skuteczny, nie rozmazuje ciemnych lakierów, nie wysusza skórek. Ma, co jest rzadkością, dość przyjemny zapach. Mógłby mieć wygodniejsze opakowanie.

Nie polecam

Zmywacz ten dostałam na stoisku Inglota, tak owszem mam ulubione 2 czerwienie lakierów Inglot do paznokci i zawsze je kupuję. Raz do zakupów dostałam ten zmywacz. Już go wykorzystałam całego i sądzę, że sama bym go już nie kupiła. Gdybym dostała to zużyłabym go, owszem. Plusy? Wygodne plastikowe opakowanie oraz produkt bardzo dobrze zmywa lakiery i jest wydajny. Nie trzeba mocno szorować. Minusy: mi wysuszał skórę wokół paznokcia, po użyciu go skóra stawała się strasznie sucha, szybko musiałam smarować dłonie kremem. Po drugie ten dziwny zapach, który długo się utrzymywał w łazience. Daję mu 2 gwiazdki bo dobrze usuwa lakiery i plastikową buteleczkę.
Ps miałam próbkę, nie pamiętam ile miałam ml ale starczyła na wiele razy. Na pewno używałam ją dłużej niż miesiąc

Bardzo dobry, bardzo drogi

Zamówiłam online z ciekawości małą wersję, kiedy przyszła paczuszka z produktami Inglota, ku mojemu zaskoczeniu, odkryłam, że dostałam dwa - jeden kupiony, drugi w ramach próbki;)
Oba opakowania, łącznie 50 ml, starczyły mi na miesiąc. Ok. dwa razy w tygodniu zmywam paznokcie - więc pod względem wydajności radzą sobie nieźle.
Na początek - pochwalę opakowanie, bardzo miłe dla oka i wygodne. Idealne do kosmetyczki przeznaczonej na wyjazdy. Zachowałam sobie jedno z opakowań. Na pewno bardzo mi się przyda.
Lakier - zmywał bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń. Faktycznie nie przesuszał skóry wokół paznokcia. Ale szczerze mówiąc, w ostatnim czasie nie natrafiłam na lakier, który by mi to robił, więc nie zrobiło to na mnie takiego wrażenia.
Ogólnie zmywacz bardzo mi przypadł do gustu, ale jego 100 ml jest dwa razy droższe, niż standardowe bezacetonowe zmywacze, które kupuję.

Mój ulubiony zmywacz

Od paru lat to właściwie to jedyny zmywacz do paznokci, którego używam. Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że zmywa skutecznie, nie wysuszając przy tym płytki i nie niszcząc paznokci. Jest wydajny.

Dodatkowo bardzo lubię jego opakowanie zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym – na płatek kosmetyczny wylewa się odpowiednia ilość produktu.

Zapach jest ok, wiadomo, to w końcu zmywacz do paznokci, szału nie będzie i rzeczywiście nie ma ;)

Nie wiem co musiało by się stać, abym zmieniła go na inny. Jestem wierna Inglotowi.

swietny

Moim ulubionym zmywaczem do paznokci jest migdalowy z Rossmanna. Najlepszy, najtanszy i najskuteczniejszy.

Zmywacz Inglot otrzymalam w prezencie na urodziny i musze przyznac, ze bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl.

Jego OPAKOWANIE od razu polubilam. Pomaranczowe, przypomina lato, czlowiek usmiecha sie na jego widok .

ZAPACH nie jest tak drazniacy jak wielu innych zmywaczy do paznokci, jest raczej spokojny, nie wiem z dodatkiem czego.

SKUTECZNOSC
Rewelacyjna! Tak samo jak Rossmanowego zmywacza od razu sciera caly lakier, nawet jesli na wierzch nalozona byla baza utwardzajaca. Nie rozmazuje, nie tlusci skory.

WYDAJNOSC
Kwestia raczej czestotliwosci uzywania. Ja maluje paznokcie okolo 2-3 razy w tygodniu, wiec sie zuzywa.

CENA
Niestety nie jestem w stanie sie wypowiedziec, poniewaz nie mam pojecia ile kosztuje. Otrzymalam go w prezencie, ale obawiam sie, ze cenowo zmywacz z Rossmanna moze wypadac odrobine lepiej.

Tak czy siak, warto wyprobowac, poniewaz nie ma minusow.

Gorąco polecam

+Bardzo dobrze zmywa
+Jest wydajny
+Pielęgnuje paznokcie
+Nie zawiera acetonu
+Poręczna buteleczka
Za jedyny minus można uznać cenę, ale dobry produkt musi przecież kosztować, w koncu to Inglot ;) Ten zmywacz jest jej wart :)

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3

Doskonały!

Uwielbiam markę Inglot i ilekroć jestem w firmowym sklepie skuszę się na coś czego do tej pory nie miałam okazji używać. Pewnego razu moje spojrzenie padło na ten zmywacz do pazurków ...

... I od razu wiedziałam że będzie mój ;) Kupiłam większe opakowanie i pognałam czym prędzej do domu aby użyć kolejną nowość ukochanej firmy.

Zapach jak to zmywacz nie przyciąga ale za ten efekt który oferuje warto jest się przemęczyć. Dzięki niemu dosłownie w kilka chwil pozbywam się lakieru do paznokci. Bez znaczenia jaki kolor - ciemny, jasny, brokatowy - bez tarcia, zdrapywania... Przecieram wacikiem i kolor schodzi z paznokcia.

Dodatkowo nie wysusza skórek. Dosyć wydajny , opakowanie ma malutką dziurkę przez którą wydostaje się zmywacz. Jestem pewna że zużyję wiele buteleczek :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Jego zapach odstrasza!

Zmywacz nabyłam jakis czas temu w Douglasie,kosztował coś 14zł,nie tanio jak na pojemność 100ml.

Wszystko by było wporządku gdyby.....nie jego śmierdzący zapach,okropny,ąż trzeba wietrzyć dom,albo zmywać na dworze,fu coś okropnego i nie do zniesienia jak dla mnie!Niby bez acetonu a tak nie miłośiernie smierdzi,że nie da się tego znieść!
Teraz kupiłam sobie 1litr w sklepie,i jest fantastyczny,zapach jabłkowy,nie niszczy paznokci dla mnie w sam raz idealny.

Wracając do tego,też dobrze zmywa,nie wysusza itp,gdyby nie zapach byłby ok,a tak odradzam ze względu na zapach i mała pojemność.

Używam tego produktu od: 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Calkiem fajny

Przyjemnie mi sie go uzywalo. Dostalam go w prezencie od kolezanki.
\\nPozostawia paznokcie lekko blyszczace, zupelnie jakbym potraktowala je oliwka typul light (czyli nie umoczyla ich centralnie w tluszczu) wygladaja na zadbane, ale co mi po tym jak za chwile chcialabym nalozyc z powrotem jakis lakier:)
\\nzapach tez jest znosny.
\\n
\\nNiemniej jednak jest drogi jak na zmywacz. Co prawda jest bez acetonu, ale ten skladnik jest mi obojetny. Nie zauwazylam by wysuszal mi plytke, czy skore, wiec nie zwracam uwagi na sklad- a na cene.
\\nStad- wybieram isane.
\\n

Jeden z lepszych

Zmywacz ten można kupić w każdym salonie Inglota, a także w niektórych sklepach (w Krakowie - drogerie Firlit). W salonie duża wersja kosztuje 14zł, a mała (25ml) chyba 6zł. Oczywiście mała wersja zupełnie się nie opłaca, ale jesli ktoś nosi zmywacz w torebce, lub często podróżuje, to taka pojemność jest idealna. Po skończeniu małego opakowania można uzupełniać je, przelewając zmywacz z dużego.
Co do tego kosmetyku nie mam żadnych uwag prócz jednej, ale o tym na końcu. Dobrze zmywa paznokcie, bez rozmazywania lakieru, nie wysusza ich, a nawet przeciwnie, wydaje mi się, że natłuszcza. Jest wydajny (był otwarty przez rok, ale używałam go na zmianę z innym). Dodam, że paznokcie maluję często. W zapasie czeka jż jedno duże opakowanie i jedno małe;)
W składzie mamy m. in. olej sojowy i olej rycynowy.
Ten zmywacz przypomina mi nieco tonik do zmywania paznokci z firmy Barbra Pro, który też kiedyś recenzowałam (jego również można kupić w Krakowie w drogeriach Jasmin z kolei). Inglot niestety jest dwa razy droższy, jeśli dobrze pamiętam. Cena jest jedynym minusem tego kosmetyku.

Podsumowując: zmywacz z Inglota jest niemal idealny, gdyby był chociaż ciut tańszy. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno - wersja 100ml

Super!

Zmywacz moim zdaniem jest świetny.
Plusy:
- świetnie zmywa lakier
- wygodne opakowanie
- natłuszcza płytkę paznokcia
- nie wysusza

Minusy: brak

Ilość zużytych opakowań: 1 małe