Inglot, Nail Enamel Remover (Zmywacz do paznokci (nowa wersja))

Inglot, Nail Enamel Remover (Zmywacz do paznokci (nowa wersja))

Pielęgnacyjny bezacetonowy zmywacz do paznokci zawiera witaminy A, E, ekstrakt z nagietka oraz pielęgnujący kompleks natłuszczający.

50-100ml
bez acetonu

Nie wysusza płytki paznokcia

Zmywacz do paznokci marki Inglot to dobry produkt do usuwania lakieru oraz innych produktów do paznokci np. bazy, odżywki. Zmywacz nie zawiera acetonu, ale bardzo dobrze radzi sobie z dokładnym usunięciem lakieru z płytki paznokcia.
Zmywacz zawiera witaminy A i E oraz ekstrakt z nagietka i nie wysusza paznokci.
Produkt dostępny jest w 2 pojemnościach: 25ml oraz 100ml.
Zmywacz jest bardzo wydajny, ponieważ bardzo dobrze zmywa paznokcie z lakieru i nie wymaga wielokrotnej aplikacji.
Opakowanie 25ml świetnie sprawdza się w trakcie podróży, natomiast pojemność 100ml jest bardziej ekonomiczna.
Opakowanie zarówno produktu o pojemności 25ml, jak i 100ml jest estetyczne i wygodne w użytkowaniu.
Cena zmywacza jest bardzo wysoka w stosunku do produktów o podobnym składzie i efekcie działania.

Zmywacz zwykły płacimy więcej za butelkę

Zmywacz zwykły,dobrze zmywa,nie wysusza skorek. Ma małą pojemnisc więc na okres wakacji czy feri jest ok,w domku niie opłaca się . Butelka ładna,taka inna . I myślę że płacimy za butelkę . Także więcej go nie kupię. No jest nie wydajny .

Idealny na podróż, w domu nie wydajny

Zmywacz idealny do podróży, ładnie pachnie, mała butelka i skutecznie działa.
Niestety przy tej cenie, jest mało konkurencyjny dla innych. Więc jedynie lubię się na niego załapać na zakupach w Inglot, sama go nie kupię.

mam lepsze, ale jest ok

Mysle ze to normalny zmywacz do paznokci, tylko w ladniejszym opakowaniu. Nie mniej jednak bardzo dobrze radzi sobie ze zmyciem nawet grubszej warstwy lakieru. nie smierdzi szczegolnie. Jednak za ta cene mozna miec kilka innej firmy a rownie dobrych

Zmuwacz jak zmywacz

Produkt nie różniący się zupełnie niczym od wielu innych zmywaczy na rynku. Również nie ładnie pachnie i wysusza skórki. Duży plus za przyzwoita pojemność, ale w tej cenie myślę, że nie mogło być inaczej, buteleczka plastikowa, wygodna. Zmywacz dobrze radzi sobie z lakierami o różnych kolorach nawet z tymi ciemnymi, dobrze oczyszcza i jest przy tym wydajny. Nie niszczy paznokci, przynajmniej nie zauważyłam, aby ich stan się pogorszył. Myślę, że cena powinna być niższa. Produkt nie wyróżnia się niczym specjalnym, aczkolwiek spełnia swoją funkcję.

Zmywacz

Zmywacz jest zawsze u mnie niezbędny a ten jest bardzo dobry warto w niego zainwestować jest wydajny nie rozmazuje lakieru ale dobrze go oczyszcza z płytki i nie wysusza skórek.

Najlepszy

Jak dla mnie to najlepszy zmywacz do paznokci, jaki miałam. Jest skuteczny, nie rozmazuje ciemnych lakierów, nie wysusza skórek. Ma, co jest rzadkością, dość przyjemny zapach. Mógłby mieć wygodniejsze opakowanie.

Nie polecam

Zmywacz ten dostałam na stoisku Inglota, tak owszem mam ulubione 2 czerwienie lakierów Inglot do paznokci i zawsze je kupuję. Raz do zakupów dostałam ten zmywacz. Już go wykorzystałam całego i sądzę, że sama bym go już nie kupiła. Gdybym dostała to zużyłabym go, owszem. Plusy? Wygodne plastikowe opakowanie oraz produkt bardzo dobrze zmywa lakiery i jest wydajny. Nie trzeba mocno szorować. Minusy: mi wysuszał skórę wokół paznokcia, po użyciu go skóra stawała się strasznie sucha, szybko musiałam smarować dłonie kremem. Po drugie ten dziwny zapach, który długo się utrzymywał w łazience. Daję mu 2 gwiazdki bo dobrze usuwa lakiery i plastikową buteleczkę.
Ps miałam próbkę, nie pamiętam ile miałam ml ale starczyła na wiele razy. Na pewno używałam ją dłużej niż miesiąc

Bardzo dobry, bardzo drogi

Zamówiłam online z ciekawości małą wersję, kiedy przyszła paczuszka z produktami Inglota, ku mojemu zaskoczeniu, odkryłam, że dostałam dwa - jeden kupiony, drugi w ramach próbki;)
Oba opakowania, łącznie 50 ml, starczyły mi na miesiąc. Ok. dwa razy w tygodniu zmywam paznokcie - więc pod względem wydajności radzą sobie nieźle.
Na początek - pochwalę opakowanie, bardzo miłe dla oka i wygodne. Idealne do kosmetyczki przeznaczonej na wyjazdy. Zachowałam sobie jedno z opakowań. Na pewno bardzo mi się przyda.
Lakier - zmywał bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń. Faktycznie nie przesuszał skóry wokół paznokcia. Ale szczerze mówiąc, w ostatnim czasie nie natrafiłam na lakier, który by mi to robił, więc nie zrobiło to na mnie takiego wrażenia.
Ogólnie zmywacz bardzo mi przypadł do gustu, ale jego 100 ml jest dwa razy droższe, niż standardowe bezacetonowe zmywacze, które kupuję.

Mój ulubiony zmywacz

Od paru lat to właściwie to jedyny zmywacz do paznokci, którego używam. Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że zmywa skutecznie, nie wysuszając przy tym płytki i nie niszcząc paznokci. Jest wydajny.

Dodatkowo bardzo lubię jego opakowanie zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym – na płatek kosmetyczny wylewa się odpowiednia ilość produktu.

Zapach jest ok, wiadomo, to w końcu zmywacz do paznokci, szału nie będzie i rzeczywiście nie ma ;)

Nie wiem co musiało by się stać, abym zmieniła go na inny. Jestem wierna Inglotowi.

swietny

Moim ulubionym zmywaczem do paznokci jest migdalowy z Rossmanna. Najlepszy, najtanszy i najskuteczniejszy.

Zmywacz Inglot otrzymalam w prezencie na urodziny i musze przyznac, ze bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl.

Jego OPAKOWANIE od razu polubilam. Pomaranczowe, przypomina lato, czlowiek usmiecha sie na jego widok .

ZAPACH nie jest tak drazniacy jak wielu innych zmywaczy do paznokci, jest raczej spokojny, nie wiem z dodatkiem czego.

SKUTECZNOSC
Rewelacyjna! Tak samo jak Rossmanowego zmywacza od razu sciera caly lakier, nawet jesli na wierzch nalozona byla baza utwardzajaca. Nie rozmazuje, nie tlusci skory.

WYDAJNOSC
Kwestia raczej czestotliwosci uzywania. Ja maluje paznokcie okolo 2-3 razy w tygodniu, wiec sie zuzywa.

CENA
Niestety nie jestem w stanie sie wypowiedziec, poniewaz nie mam pojecia ile kosztuje. Otrzymalam go w prezencie, ale obawiam sie, ze cenowo zmywacz z Rossmanna moze wypadac odrobine lepiej.

Tak czy siak, warto wyprobowac, poniewaz nie ma minusow.

Gorąco polecam

+Bardzo dobrze zmywa
+Jest wydajny
+Pielęgnuje paznokcie
+Nie zawiera acetonu
+Poręczna buteleczka
Za jedyny minus można uznać cenę, ale dobry produkt musi przecież kosztować, w koncu to Inglot ;) Ten zmywacz jest jej wart :)

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 3