Bourjois, Rouge Edition (Pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Edition (Pomadka do ust)

Pojemność 3,5 g

Rouge Edition to nowa koncepcja blasku! 1/4 pigmentów zawiera cząsteczki odbijające światło. Wibrujące kolory zapewniają perfekcyjnie krycie i blask. Tekstura pomadki jest zadziwiająco gładka, wzbogacona o wyciąg z płatków orchidei - idealnie się rozprowadza i zapewnia komfort aplikacji. Dostępna w 3 grupach kolorystycznych.

w sztyfcie
nawilżające, kryjące
o przedłużonej trwałości

Bardzo ją lubię

Wyhaczyłam kilka sztuk na wyprzedaży w mojej ulubionej drogerii. I kocham je wszystkie. Po pierwsze mają bardzo piękne kolorki. Szminka jest delikatnie nawilżająca, lekka, nie rozmazuje się. Może nie jest zbyt trwała ale najważniejsze dla mnie, że nie wysusza ust. Ma bardzo eleganckie opakowanie. Szkoda, że tak ciężko ją znaleźć w drogeriach.

Spodziewałam się cudów- wielkie rozczarowanie

Mam odcień nr17 ROSE MILLESIME. Pomadkę kupiłam z wielką nadzieją na trwałość, piękny kolor i delikatne nawilżenie. Niestety zawiodłam się we wszystkich tych aspektach.
Pomadka jest wydajna, ale chyba tylko przez to, że nie używałam jej cały czas. Potwornie wysuszała mi usta, przez co musiałam przeplatać ją z pomadką nawilżającą i kremem.
Szybko znika z ust. Już po 40 min musze poprawiać makijaż mimo, że nie żuję gumy, nie jem, nie mówię. Pomadka zaraz po nałożeniu ma delikatny satynowy odcień co mi się nie podoba i odbiega od tego co widzimy na wzorniku. Później natomiast zmienia się w bardziej naturalny odcień. Pomadka nie trzyma się linii ust. Ale też nie roluje się w kąciakach.
Ogólnie za tą cenę można mieć coś innego w przypadku pomadek.

Jestem pod wrażeniem :)

W przeciwieństwie do swojej płynnej następczyni z dodatkiem "velvet" (obszerna skarga na stronie w.w pomadki) pomadka bardzo mi sie sprawdziła. Mało tego, że jest miła dla oka, ładnie szminkowo pachnie, to jest trwała jak na pomadkę o działaniu nawilżającym. Kolor mi się trochę nie zgadza (31 beige shooting) jest zbyt różowa jak na beż :D jestem w stanie to jednak wybaczyć, bo i tak ma ładny kolor :) opakowanie eleganckie, z dobrej jakości plastiku, nie pęka. Mało tego widać na nim, jaki szminka ma kolor. Co najważniejsze produkt się nie wylewa, nie emigruje po twarzy. Szminka na ustach przeżyła obiad i drinka. Nie rozmazała się, ani nie zjadła do zmycia makijażu :) ubolewam nad tym, że jest ciężko dostępna... musiałam zamówić przez internet...

Bardzo przyjemna

Kupiłam ją, aby mieć taką codzienną pomadkę o naturalnym kolorze, która nie wysusza ust. I znalazłam bardzo dobrą kandydatkę. Mam ją w przydymionym różu, więc jest idealną na co dzień. Co jakiś czas muszę aplikować ją ponownie, ale nie przeszkadza mi to. Ma naprawdę ładny zapach i nieźle prezentuje się na ustach. Jest przyjemna do noszenia, niemalże jej nie czuć. Bardzo wygodna i warta przetestowania. :)

Masakra niekontrolowana

Posiadam odcień 13 rouge jet set, czyli taki intensywno czerwony. Chciałam mieć bowiem jedną bombową czerwoną szminkę do zadań specjalnych. Tymczasem jest masakra.
Szminka jest wszędzie- na zębach, na ubraniu, na przyjaciołach, którzy lekko cię dotkną. Wychodzi poza linie ust, rozmazuje się, jest nietrwała, mimo nakładania pędzelkiem przy użyciu konturówki.
Bardzo wysusza również usta.

Bomba

Wyhaczyłam ją w Tk Maxx'ie za 17 zł. Mój odcień to 41 Pink Catwalk. Fantastycznie się ją nakłada, jak masełko, trudno pomalować nią usta krzywo. Efekt, który pozostawia jest delikatnie błyszczący, nie jest to szminka matowa, ale też nie chamsko świecąca, taka satynowa. Wydaje się być trochę nawilżająca. Kolor jest piękny i intensywny. Jest dość trwała, mam wrażenie, że się nie ściera tylko blednie :P Dodaje mi dużo pewności siebie, bo jest mocna, ale równocześnie nie mam obaw, że się brzydko zetrze w ciągu dnia. Na pewno będę ją mocno eksploatować w najbliższym czasie :D

Jestem nią zachwycona!

W pomadce spodobała mi się intensywność koloru, która pomimo, że jest matowa, to jest bardzo wyrazista. Oczywiście również aplikacja, łatwa i szybka, bo wystarczy jedno muśnięcie pomadki i usta są idealnie umalowane i jakby miększe i gładsze.

Przyjemna

Seria posiada piękne, mocno napigmentowane kolory. Szminka ładnie nabłyszcza usta, jednak nie jest tłusta i dzięki temu nie rozmazuje się wszędzie. Na pewno nie wysusza ust, wydaje mi się, że pod tym względem pozostaje im obojętna.

Trwałość - póki nic nie jemy i nie pijemy, zostaje na swoim miejscu.

opakowanie: ładne, poręczne, eleganckie

Moja ulubiona szminka

Posiadam tę szminkę w pięknym kolorze 33.
Pomadka bardzo fajnie się nakłada i trochę nawilża usta. Pozostawia przyjemne uczucie na ustach.
Kolor jest intensywny i dobrze napigmentowany. Pomadka utrzymuje się kilka godzin, na pewno nie 12, jak zapewnia nas producent ;) ale nie wymagam tego od niej, te kilka w zupełności mi wystarczy.
Schodzi równomiernie i nie roluje się w kącikach ust, czego nie znoszę.
Nie wysusza ust, mimo że często jej używam.
Jest wydajna, jedno opakowanie spokojnie wystarczy na dobrych kilka miesięcy.
Regularna cena trochę odstrasza, ale na szczęście w Super Pharm często są promocje na Bourjois.
Ja bardzo polecam i dodaję do moich hitów :)

genialna

Mam odcień 18 - prześliczny fiolet! Nakładanie tej szminki to czysta przyjemność. Delikatna, nawilżająca, z głębokim kolorem i mająca "to coś"!

Kupiłam ją, bo zachwyciłam się kolorem, lecz potem dostałam podobną szminkę innej firmy w prezencie. Nie świadoma ja, stwierdziłam, że są bardzo podobne (po wysunięciu z opakowań prawie nie było widać różnicy), lecz po próbie na ustach nie do porównania. Ta z Bourjois po prostu pięknie wygląda na ustach, nadaje makijażowi tego "czegoś".

Jedyna wada to to, że po jakimś czasie traci na wyrazistości, ale wystarczy nałożyć kolejną warstwę i znowu wygląda świetnie.

nieporownywalnie lepsza to rouge edition velvet

szminke mam w odcieniu 34 Cherry my cherie

kolor jest przepiekny, intensywna, jasna czerwien, ale nie strażacka
pomadka jest niesamowicie kremowa, aplikowanie jej to sama przyjemnosc

jest to jeden z trwalszych produktow do ust jakich uzywałam, zachwycona nia zakupiłam sztuke z serii rouge edition velvet ktora okazała sie porazka, ta polecam z czystym sercem

Czerwień jakiej szukałam od dawna

Kupując szminki, wybieram je kierując się przede wszystkim kolorem. Zakupiłam więc pomadkę Rouge Edition nr 13. Czerwień jest boska, kolor taki jaki chciałam, nasycony w 100%. Pomadka bardzo dobrze kryje, nie ma prześwitów, jednym słowem jest idealnie napigmentowana. Bardzo łatwo nakłada się ją na usta, jest przyjemnie kremowa i nie ma problemu z jej rozprowadzeniem i równym kryciem. Po nałożeniu mamy efekt pomadki z pięknym, delikatnym połyskiem, który uwielbiam. Po jakimś czasie pomadka zastyga na ustach i trzyma się na nich bardzo długo. Usta wyglądają elegancko, zmysłowo i są świetnie nawilżone. W blasku sztucznego światła szminka elegancko się błyszczy i wygląda jeszcze lepiej. Polecam!!
Wadą jest oczywiście cena, ale można zawsze poczekać na promocje i kupić -49% taniej.