Avon, Luxe, Concealer (Korektor w sztyfcie)

Avon, Luxe, Concealer (Korektor w sztyfcie)

Pojemność 1,8 g

Korektor pozwala ukryć wszelkie niedoskonałości skóry. Po zastosowaniu cera zyskuje nieskazitelny wygląd. Dzięki swoim kryjącym właściwościom kosmetyk maskuje również cienie pod oczami, jednocześnie rozświetlając skórę w tych okolicach. Produkt dostępny jest w dwóch odcieniach: Light Creme oraz Fair Creme.

rozświetlające, kryjące
do twarzy, pod oczy
w sztyfcie

Mój sposób na niedoskonałości

Moja problematyczna skóra potrzebuje dobrego korektora, który punktowo zakryje zmiany skórne. Korektory od Avon, to chyba jedne z lepszych w tej kwestii.

OPAKOWANIE
Złote i połyskujące zachęci chyba każdą "srokę" ;-). Plastik nie jest jakiś mega wytrzymały, mój popękał, głównie dlatego że nosiłam do na dnie torebki.

WNĘTRZE
Posiadam jaśniejszy odcień- fair. Konsystencja kremowa, tłustawa, brak zapachu.

DZIAŁANIE/EFEKT
Kosmetyk ma odcień dopasowany do mojej jasnej karnacji, wpada w żółte tony, dobrze maskuje czerwone krostki. Jego oleista konsystencja nie podkreśla suchych skórek i dobrze wchodzi nawet w przestrzenne niedoskonałości. Współgra z różnymi podkładami. Trwałość jest trochę lepsza od korektorów Ideal Flawfless Avon, lecz po paru godzinach korektor podsuszać zmiany, widać wtedy suche skórki, chociaż wydaje mi się że jest to też związane z procesem gojenia się rany.

Korektora nie używam do krycia cieni pod oczami, uważam że w tej roli lepiej sprawdzają się produkty płynne.

Sposób aplikacji bardzo mi odpowiada. Kiedy się śpieszę, nakładam go bezpośrednio na zmiany, kiedy chcę dokładniejszego kamuflażu, używam pędzelka.

Kosmetyk jest bardzo wydajny, na drobne zmiany potrzeba dosłownie trochę, zauważyłam, że im go mniej tym lepiej kamufluje. Cena również atrakcyjna, zwłaszcza że zdarzają się promocje. Polecam.

Jest wporzadku

Eleganckie złote opakowanie w sztywcie.Korektor pod oczy w sztywcie jest bardzo wygodny i praktyczny. Bardzo fajna kremowa konsystencja co ułatwia rozprowadzenie korektora pod oczami.Idealne krycie, korektor dodatkowo ładnie rozświetla okolice oka. Jest trwały i wydajny. Idealny pod podkład i na odwrót. Nie wyobrażam sobie wykończenia makeup bez niego. Ten korektor czyni cuda.

Pozostawia okropne uczucie

Korektor kupiłam na promocji u konsultantki, jest to mój pierwszy korektor w sztyfcie. Bardzo się zawiodłam. Po pierwsze konsystencja tego produktu jest tak ciężka, że jest bardzo wyczuwalny po nałożeniu. Zapycha pory, daje uczucie maski . Po kilku godzinach widać jak wchodzi w drobne zmarszczki i to okropnie wygląda. Po drugie kolor... Wybrałam ten ciemniejszy, ale żaden wybór nie byłby dobry, bo żaden z nich nie pasuje do odcienia mojej twarzy, wyglądają bardzo nienatułanie. No i po 3, opakowanie... Wysuwane... Zacina się i musiałam nabierać produkt patyczkiem, czy czymkolwiek innym... Nie kupię ponownie.

Kupiony w: U konsultantki

Korektor ten nie jest zły, ale bywają dużo lepsze????

Korektor bardzo mi się spodobał. Najjaśniejszy odcień dobrze dopasowuje się do skóry, która jest bardzo jasna. Dość dobrze kryje-niestety trochę widać skórki. Stosuję go, by ukryć cienie pod oczami i krostki-z tym radzi sobie bardzo dobrze. Co do trwałości już jest gorzej-nie trzyma się zbyt długo. Jednak kupuję go, gdyż efekt mnie zadowala i jest to jeden z nielicznych korektorów, który pasuje do ojej cery.Jest według mnie najbardziej rozpowszechnionym korektorem wśród moich koleżanek. Wszystkie jesteśmy zgodne- jest trochę tłusty, ale kryje wyjątkowo dobrze. I cena też nie najgorsza. Jeśli zapomnimy o uczuciu tłustości, a najważniejsze uznamy właściwości kryjące kosmetyku to fakt- polecam ten korektor. No jeśli wada jest zbyt dużo to nic nie poradzę....

Średni produkt

Kupiłam go od konsultantki dla spróbowania. Korektor ma fajną konsystencję, łatwo się rozprowadza, kolor ładnie dopasowuje się do skóry. Niestety przez to że jest wysuwany szybko mi się złamał. Starczy na długo, mam go do tej pory a kupiłam go spory czas temu. Nie jestem przekonana co do trwałości i krycia. Według mnie są o wiele lepsze w tej samej lub niższej cenie. Przeciętny produkt.

Dobry wybór

Mój korektorek zakupilam mając cienie po oczami i male niedoskonalosci, po wypróbowaniu spelnil moje oczekiwania. Idealnie maskuje oraz co najwazniejsze rozjasnil brzydkie cienie pod okiem. Zlote opakowanie kusi swoim blaskiem, jednak mimo swoich niecalych 2g jest wydajny

Przyzwoity produkt

Korektora Luxe używam od dłuższego czasu, stosuję jaśniejszy odcień. Korektor dość dobrze się rozprowadza, jednak zdecydowanie nie należy go wcierać, wtedy się zbryla i tworzy smugi, a jedynie delikatnie wklepywać. Dość dobrze kryje cienie pod oczami, natomiast nie robi tego w 100%. Można upolować go na promocji w korzystnej cenie. Polecam go jako produkt do codziennego użytku, poprawek w ciągu dnia, natomiast na większe wyjścia i imprezy- raczej nie.

Kolektor na co dzień.

Mam ten kolektor od kilku miesięcy kupiłam go w promocji i dałam za niego tylko 10 zł. Kolektor jest bardzo fajny, kremowy. Można go używać do pełnego makijażu jak i samego kiedy chcemy na szybko ukryć nasze niedoskonałości. Ładnie okrywa cenie, nie marszczy się i nie spływa.

Komfortowy

Bardzo lubię ten korektor, na co dzień bardzo komfortowy w noszeniu, ma przyjemną kremową konsystencją, która doskonale się rozprowadza; ładnie wtapia się w skórę i współgra z podkładem; delikatnie kryje cienie i nadaje się również jako baza na powieki. Bardzo lubię jego formę aplikacji- jest w sztyfcie co przyspiesza wykonanie makijażu. Jest bardzo wydajny i w ładnym opakowaniu.

lekki

Jak na sztyft ma lekką konsystencję i dobrze się wpracowuje w skórę. Nie osadza się na porach i załamaniach skóry, nie podkreśla zmarszczek mimicznych. Wygładza naturalnie skórę. Niestety jeśli ktoś ma problem z mocnym zasinieniem czy naczynkami to ten korektor tego nie zakryje. Krycie ma bardzo lekkie i nie można go za bardzo budować. Nada się do cer bez problemowych jako delikatny dzienny korektor.

Ani tak, ani nie ...

Kosmetyk zakupiłam na allegro. Mam mieszane uczucia. Na początku byłam zadowolona, natomiast później :(:(:(

+Przepiękne opakowanie
+Wydajny
+Cena nie najgorsza
+Fajna kremowa konsystencja, łatwo się rozprowadza
+Kolor ładnie dopasowuje się do cery

-Trwałość średnia, rozmazuje się i "ślizga". Należy mu dać dłuższą chwilę do wchłonięcia, jednak bywa, że nie mamy na to czasu
-Dostępność
-Nie podoba mi się jak wygląda pod podkładem
-Niestety rozczarował mnie fakt, że nie nadaje się pod oczy :( wysusza skórę po pewnym czasie, dodatkowo waży się i zbiera w zmarszczkach. Bardziej nadaje się do zakrywania wyprysków

Fajnie było wypróbować, ale nasza współpraca się na tym zakończy.

Do ideału mu daleko

Ten korektor ma dosyć dobre krycie, ale nie jest dla mnie, bo zbiera się i roluje pod oczami co nie wygląda dobrze. Odcienie są tylko dwa, więc za wielkiego wyboru nie ma. W mojej kosmetyczce więcej nie zagości.