KWC LogobyWIZAŻ logo
Olejki do włosów

L'Oreal Paris Elseve Magiczna Moc Olejków, Eliksir odżywczy `6 olejków kwiatowych`

4,5 na 5375 opinii
flame120 hitów!
74% kupi ponownie

Porównaj ceny

Eliksir Odżywczy Z Olejkami Kwiatowymi Do Włosów Suchych Magiczna Moc Olejków - L'oreal Paris Elseve Oil
22,72  zł
Pachnidelko
24,00  zł
25,39  zł
cocolita.pl
Loreal Elseve Magiczna Moc Olejków Eliksir Odżywczy z Olejkami Marula i Kameliowym 100ml
27,92  zł

Kupi ponownie: 74% osób
    Krowa1989
    10 listopada 2019 o 17:12
    5 / 5
    Najlepsze serum, tak po prostu
    Mam włosy długości za łopatki, czasem dłuższe jak się zapuszczę ;-) . Ale przede wszystkim puszące się, suche, wysokoporowate i skłonne do łamania oraz rozdwajania, dlatego serum sylikonowo-olejowe, to dla mnie najwyższa konieczność po każdym myciu. Sylikony dla ochrony i wygładzenia, a dodatek olejków dla dodatkowej pielęgnacji. Właśnie takie wybieram najczęściej. Serię Magiczna Moc Olejków od L'Oreal znam i bardzo lubię, dlatego nawet nie zastanawiałam się kiedy w internetach wypatrzyłam boks z kiloma kosmetykami właśnie tej serii. Serum stosowałam na wilgotne jeszcze włosy, bo w ten sposób u mnie spisywało się najlepiej. Na suchych włosach nie dawało już takich efektów. Serum Elseve, to lekka, olejkowa konsystencja o cudownym zapachu - słodkim, kwiatowo-orientalnym. Zapach jest wyrazisty i przez jakiś czas utrzymuje się na włosach, zwłaszcza spiętych, ale absolutnie nie jest to aromat, który by męczył. Serum jest praktycznie bezbarwne. Na moje włosy (średniej długości, grubości i gęstości) wystarczyły 2 pompki, więc przy pojemności 100 ml kosmetyk wystarczył mi na wiele miesięcy stosowania. Serum jest lekkie, fajnie się wchłania i nie obciąża włosów. Nawet jeśli przesadzi się z ilością i na początku pasma wydają się tłuste, to po chwili ta tłustość wnika we włosy. Serio, serio. I mimo swojej pozornej lekkości jest to naprawdę świetne ochronno-odżywcze serum. W dużym stopniu wygładza włosy, nadaje im blasku i urody, a dzięki temu również ułatwia rozczesywanie. I doceniałam to zwłaszcza, kiedy ze zmęczenia albo braku czasu rezygnowałam z użycia serum. Czesanie wtedy już nie szło tak gładko, a to dla mnie wyraźny znak, że kosmetyk spełnia swoje zadanie. Poza działaniem ochronnym dopełnia on także pielęgnację. Moje wysokoporowate kłaki kochają oleje, a serum dzięki swojemu składowi sprawiało, że włosy utrzymywane były w dobrym stanie i nie był to tylko efekt optyczny. Podczas regularnego stosowania na końcówkach robiły mi się urocze i gładkie sprężynki. Włosy mniej się niszczyły i były bardziej elastyczne. Skład, to oczywiście sylikonowa baza z dodatkiem olejków - kokosowego, słonecznikowego, sojowego oraz ekstraktów - z rumianku, kwiatu lotosu, kwiatu lnu, kwiatu gardenii tahitańskiej, kwiatu róży. Dla mnie na duży plus, ponieważ lubię kiedy serum zawiera coś więcej, niż tylko sylikony. Serum znajduje się smukłej, plastikowej butelce z wygodną pompką, która idealnie dozuje produkt aż do samego końca. Pompka ma możliwość blokady, dzięki której serum wszędzie ze mną podróżowało i nigdy nic się nie wylało. Butelka jest przezroczysta, ale wykonana z tworzywa zabarwionego na (powiedzmy) złoto. Dostępność bardzo dobra, a w Rossmannie produkty tej serii często można dorwać w promocji, więc i cena tak nie boli. Zwłaszcza, że jest to kosmetyk dobrej jakości oraz sporej wydajności. Ja generalnie polecam całą serię (olejek w kremie ♡♡♡), a do serum wrócę po zużytkowaniu swoich zapasów.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

57 osób uznało tą opinię za pomocną
    Iwona_C
    12 maja 2018 o 16:43
    Nadaje blask
    Jeden z moich ulubionych olejków do włosów .Odpowiada mi zapach i konsystencja.Wygodna butelka z pompką.Łatwo się nakłada i rozprowadza na włosach. Nie obciąża.Idealny na rozdwajające się końcówki. Nawilża i nabłyszcza, nie przetłuszcza włosów.Ułatwia rozczesywanie. Włosy po użyciu olejku są miękkie i wygładzone.
    Zalety:
    • wydajność
    • zapach
    • poręczne opakowanie z pompką
    • zapobiega puszeniu włosów
    • nabłyszcza
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

20 osób uznało tą opinię za pomocną
    Joannaant
    28 stycznia 2023 o 19:10
    4 / 5
    Na początku efekt wow, po dłuższym czasie klapa..
    Moje włosy są poddawane codziennemu suszeniu i działaniu prostownicy. Poza tym są farbowane, dlatego szukam produktów, które je odżywią i nadadzą blasku. Z polecenia zakupiłam ''magiczną moc olejków''. Opakowanie prezentuje się elegancko i porządnie, w kolorze imitującym złoto. Zaopatrzone jest w pompkę, która sprawuje się bez zarzutu, dozuje odpowiednią ilość produktu. Nie musimy się martwić że coś się rozleje, wyleje. Zapach jest bardzo ładny, słodki, kwiatowy, zachęcający do stosowania. Co najważniejsze ten zapach utrzymuje się na włosach bardzo długo, po zastosowaniu produktu. W składzie znajdziemy: olejek lniany który dostarcza włóknom włosów intensywne odżywienie, olejek rumiankowy który zmiękcza włókno włosa i przywraca blask, olejek słonecznikowy który przywraca włosom blask, olejek z kwiatu lotosu który odżywia włókno włosa i chroni je, olejek z gardenii tahitańskiej który zapobiega wysuszeniu włosów, olejek różany który nadaje włosom elastyczność. Osobiście używam odrobinę kosmetyku, aby nie obciążyć włosów, i nie zafundować sobie nieświeżej fryzury. Włosy po zastosowaniu są bardzo miękkie, odżywione, lśniące, dobrze się układają na szczotce, bardzo łatwo się rozczesują, nie elektryzują się, końcówki są wygładzone. Jednak zauważyłam, że po dłuższym czasie stosowania olejek przestaje dawać efekty wow, jak również włosy zaczynają się szybciej przetłuszczać. Myślę, że może jest to kwestią przyzwyczajenia się włosa do produktu. Reasumując produkt godny polecenia, aczkolwiek w moim przypadku, po 2ch miesiącach regularnego stosowania produkt zaczął obciążać włosy.
    Zalety:
    • -odżywia
    • -nadje miękkości
    • -nadaje połysk
    • -wygładza końcówki
    • -zapobiega elektryzowaniu
    Wady:
    • - po dłuższym czasie stosowania obciąża
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

16 osób uznało tą opinię za pomocną
    Amelia_00
    Wczoraj o 11:35
    Polecam!
    To już kolejny przetestowany przeze mnie produkt od firmy L'Oreal Paris. Tym razem jest to eliksir odżywczy. Produkt znajduje się w plastikowym, klasycznym dla tego typu produktów opakowaniu z pompką, która działa bez zarzutu, aż do końca używania. Grafika jest ładna, minimalistyczna. Wszystkie napisy obecne na etykiecie są doskonale widoczne, a co za tym idzie - czytelne. Produkt ma oleistą konsystencję, która świetnie rozprowadza się po włosach. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby pokryć nim całą długość. To serum bardzo polubiło się z moimi cienkimi włosami. Nie obciąża ich, ale bardzo dobrze nawilża i regeneruję. Produkt chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi i robi to bardzo dobrze, gdyż dzięki niemu końcówki moich włosów są w znakomitym stanie.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Iga_008
    19 maja 2024 o 12:37
    Cudo.
    Przetestowałam wiele olejków do wlosow, jednak to jest moj hit!!! Trzeba podkreslic, ze nie jest on gestym olejkiem, a bardzo rzadkim, więc bardzo latwo naklada sie go na wlosy. Po nocy są one bardzo miekkie i wygladzone. Wydajnosc nie jest najlepsza, jednak zdecydowanie kupie ponownie.
    Zalety:
    • zapach, wygladzenie, opakowanie, wygoda uzytkowania
    Wady:
    • Wydajność.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania