Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Powiększ Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: anytsuj

CHI Silk Infusion to regenerująca odżywka bez spłukiwania. Bogata w ceramidy, jedwab, witaminy, zioła i wyciągi roślin, działa odżywczo na włosy, jest wzbogacona o proteiny sojowe i pszenicy. Nadaje włosom wspaniały blask i niewiarygodną miękkość, nie obciąża, ułatwia układanie. Chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, skutkami chemii fryzjerskiej i zanieczyszczeniami środowiska, odżywia włosy i nadaje zdrowy wygląd.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, C-1215 Alkyl Benzoate, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Parfum, D&C Yellow 11, D&C Red 17, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder

• Świetny na zimę.
  • Fajnie zabezpiecza końcówki jesienią i zimą, wygładza, nałożony na większe partie włosów nadaje połysk, pięknie pachnie i nie wysusza włosów. Czego chcieć więcej za 5zł (obecnie w Hebe)?

Ilość zużytych opakowań: 8-10

Chcesz pochwalić mkwizazanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie bardzo.
  • kupiłam go przy okazji zakupów internetowych za bagatela 3 zł.

na plus to, że:
    - nie zawiera alkoholu i nie wysusza włosów,
    - lekko nabłyszcza..
    - lekko wygładza

do minusów zaliczam:
    -opakowanie, bo choć buteleczka zgrabna to niestety z nakrętką, dużym otworem.. niezbyt to wygodne. raz mi się przewróciła, obtłuściła półkę i część się zmarnowała.
    - zapach. jak juz czesc osob napisala wydaje się męski, mnie osobiscie drazni
    - nie ma wlasciwosci pielegnacyjnych, a byłoby miło przy okazji nałożyć na końcówki jakiś wartościowy olej
    - jest zbyt tłusty. ciężko wyczuć granicę między dobrym efektem wygładzonych końcówek, a tłustymi strąkami

w skrocie - bez szalu. mozna sprobowac ale ja go wiecej nie kupię.

Chcesz pochwalić Pani_Zo za czytelną i pomocną recenzję?
  • z podkulonym ogonem wracam do GP
  • Cudeńko kupiłam na próbę, gdy zobaczyłam je w promocji . Tóż to jest to "ledendarne" serum na końcówki (nie lubię określenia odżywka w tym przypadku, bo tłuste mazidełko to dla mnie "serum" i kropka :P ). Nie jestem z niego do końca zadowolona, więc z podkulonym ogonem wracam do mojego niezawodnego serum z Green Pharmacy (ten słynny jedwab bez jedwabiu :P)

plusy:
    +cena
    +wydajność - wystarczy odrobina żeby pokryć końcówki
    +poprawa stanu końcówek
    +chroni włosy
    +zapach nie utrzymuje się na szczęście na włosach zaliczam to do plusów (wytłumaczenie poniżej)

myślę, że to na tyle, teraz parę innych kwestii:

+/- zapach - wiem, że to aspekt bardzo indywidualny, jednak niezbyt przypadł mi do gustu za bardzo "męski", pachnie dosłownie jak męski perfum kiedyś na świeżo po posmarowaniu nim włosów, przyszedł do mnie mój ukochany i muszę przyznać, że po wyczuciu tego "samczego" zapachu jego mina była bezcenna

minusy:
    -dostępność
    -mimo, że dobrze chroni to nie do końca radzi sobie z wygładzeniem moich końcówek
    -czasem gdy jednak uda mu się uporać z moimi niesfornymi końcami, to i tak po kilku godzinach wracają do stanu początkowego, zanim użyłam serum
    -gdy nałożę go odrobinę więcej to włosy są tłuste
    -opakowanie jest trochę irytujące trzeba wylewać produkt na dłoń i nie widać ile go jeszcze zostało (no chyba, że popatrzy się pod światło to coś tam widać)

już nie kupię

Ilość zużytych opakowań: 1, 14 ml

Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ideał
  • skusiłam się na ta odżywkę, bo była w promocji, kosztowała zaledwie 3,5zł. to mój pierwszy jedwab do włosów, ale nie będę już szukała innego. mam bardzo długie włosy i wieczny problem z rozdwajającymi się końcówkami. odkąd podcięłam końcówki ponad 2 miesiące temu i regularnie stosuję tą odżywkę mój problem z rozdwajającymi końcówkami przestał istnieć no i ten zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić katiiiija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakolegowaliśmy się.
  • Jedwab ten wpadł w moje łapska całkowicie przez przypadek. W trybie natychmiastowym potrzebowałam czegoś na końcówki, a w osiedlowej drogerii ani śladu po moim ukochanym olejku arganowym. Po tym dramatycznym wstępie przechodzę do oceny

Otóż CHI spełnił swoją funkcję - zabezpieczał końcówki, delikatnie je nawilżał i nabłyszczał. Ogromnie wydajny i w cenie bardzo milutkiej (dokładnie 6,40zł).
    Jednak długotrwałej znajomości z nim nie nawiążę, gdyż na moich włosach nie do końca się sprawdzał. Moje włosy nigdy do końca nie tolerowały jedwabiu i przy każdym innym tego typu specyfiku, po wykorzystaniu całej buteleczki włosy były mdłe, ale przy CHI aż takich negatywnych skutków nie było. Spisał się bardzo dobrze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Blask zdrowych włosów
  • Z tym cudeńkiem zapoznała mnie koleżanka, której piękne,zadbane,lśniące czarne włosy zawsze podziwiałam. Super reprezenuje się na moich ciemnych włosach. Jedwab ten wygładza i w przepiękny sposób nabłyszcza. Jest bardzo wydajny...parę kropel wystarcza by włosy nabrały tego zdrowego blasku. A zdrowie wiadomo odbija się między innymi na naszych włosach. Ten produkt świetnie radzi sobie z matowymi, napuszonymi włosami. Zapach również mi odpowiada.

Śmiało mogę polecić.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić avesome za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIUSZ!
  • Mam proste włosy, ale czasami po umyciu troszkę się puszą. Natomist gdy po umyciu stosuję ten jedwab to tego problemu nie ma, przy czym absolutnie nie obciąża włosów, wręcz przeciwnie - są leciutkie. ładnie się błyszczą, są sypkie, miękkie, wygładzone... Zapach przypomina mi trochę wodę kolońską. Ale wyczuwam zapach tylko przy nakładaniu, więc bez obaw, że będziecie męsko pachnieć. 2-3 kropelki wystrczają w zupełności, produkt jest więc bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 4całe

Chcesz pochwalić czerwone_paznokcie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie. To nie ten sam jedwab co kiedyś
  • Kilka lat temu używałam tego produktu i byłam bardzo zadowolona, dziś kupiłam kolejne 2 opakowania skuszona miłym doświadczeniem związanym z tym jedwabiem. Po otwarciu i wypróbowaniu - wielkie rozczarowanie. Przedtem jedwab był żółty i oleisty, wystarczyła kropelka żeby wetrzeć w końcówki. Teraz jest bezbarwny i w konsystencji przypomina bardziej żel. Po wylaniu kropelki na dłoń i rozsmarowaniu mam wrażenie że spora część wciera się w ręcę, po wtarciu we włosy nie musze myć rąk a w starej wersji, po wtarciu zawsze myłam ręce bo były tłuste. A najgorsze to to że stary jedwab pięknie pachniał, ten nowy śmierdzi męskim perfum.
    wielka szkoda bo mam sentyment do wielu kosmetyków a właściwie ich zapachów. Nigdy nie zrozumiem po co zmieniać coś co było bardzo dobre.

Używam tego produktu od: nowego od dziś
    Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Chcesz pochwalić TENNICKJESTTYLKOMOJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śmierdzący, ale dobry jedwab
  • Jedwab robi dokładnie to, co ma robić. Sprawia, że włosy wyglądają zdrowiej, są miękkie, przyjemne w dotyku i błyszczą się. W kwestii działania nie mam żadnego zarzutu. Używam na sucho.

Jedyną wadą tego jedwabiu jest zapach. Męski zapach, w którym wyraźnie czuć pieprz.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: dwa 30ml

Chcesz pochwalić reev za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do suchych włosów
  • To świetny produkt jedyny jedwab który faktycznie ma właściwości nawilżające, nabłyszczające oraz regenerujące. Moje włosy są naprawdę suche i matowe, po użyciu błyszczą się i są nawilżone efekt na prawdę rewelacyjny, od razu zakupiłam 315 ml i jestem zadowolona na pewno nie zaprzestanę na jednym

Używam tego produktu od: 06.2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić syllwia_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij