Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Powiększ Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: anytsuj

CHI Silk Infusion to regenerująca odżywka bez spłukiwania. Bogata w ceramidy, jedwab, witaminy, zioła i wyciągi roślin, działa odżywczo na włosy, jest wzbogacona o proteiny sojowe i pszenicy. Nadaje włosom wspaniały blask i niewiarygodną miękkość, nie obciąża, ułatwia układanie. Chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, skutkami chemii fryzjerskiej i zanieczyszczeniami środowiska, odżywia włosy i nadaje zdrowy wygląd.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, C-1215 Alkyl Benzoate, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Parfum, D&C Yellow 11, D&C Red 17, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder

• Świetny olejek!
  • Używam tego olejku od wielu lat. Teraz miałam przerwę, bo moje włosy go nie potrzebowały. Po zrobieniu pasemek moje włosy upomniały się o olejek i przypomniałam sobie o CHI.

Ten olejek jest cudowny pod każdym względem, czego nie mogę powiedzieć o innych wypróbowanych olejkach.

Używam go dla zabezpieczenia końcówek oraz nadania gładkości.

-Wygładza włosy,
    -nabłyszcza,
    -włosy są jedwabiście miękkie
    -radzi sobie nawet na włosach zniszczonych rozjaśniaczem
    -jest bardzo wydajny

Nakładam na umyte, lekko podeschnięte włosy. Omijam tylko skórę głowy.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka całych opakowań

Chcesz pochwalić Weronisia za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Świetny!
  • Skusiła mnie stosunkowo niska cena i miano wizażowego KWC . Takie niepozorne maleństwo, ale za to jakie cudowne. Zwykle nakładam go po rozczesaniu umytych i nieco podeschniętych włosów, są one potem jedwabiście miękkie i łatwo się rozczesują. Do tego jest wydajny, nawet jeśli nakładam go na swoje długie prawie do łokci włosy . Zapach rzeczywiście przypomina męskie perfumy, ale nie przeszkadza mi to .

Chcesz pochwalić Alraune92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale znam wiele lepszych
  • Odżywka zawierająca jedwab, ceramidy, witaminy oraz zioła i wyciągi roślin. Produkt wygładził moje włosy, sprawił, że stały się sypkie. Zapobiega również puszeniu się włosów, o ile owe puszenie się nie jest jakieś spektakularne. Chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, dobrze zabezpiecza przed wysoką temperaturą. Niektórym może nie spodobać się woń odżywki, ponieważ pachnie jak typowy żel myjący dla mężczyzn. Mnie osobiście zapach przypadł do gustu

Plusy:
    + Wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie
    + Pomaga przygładzić włosy
    + Zapach

Minusy:
    - Trochę wysusza

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić orjustone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany drobiazg
  • Kupiłam odżywkę kierowana chęcią odmiany. Wcześniej długo stosowałam klasyczny jedwab do włosów Farouk.

Zawiodłam się niestety.

Płyn z małej buteleczki miał intensywny, nieco orientalny zapach. Trochę drażniący, jak na mój gust. Wydaje mi się, że jest też bardziej lejący od wersji podstawowej.

Nie zauważyłam również jakiegoś spektakularnego działania tego specyfiku.

Włosy ani nie ucierpiały ani tez nic nie zyskały po jego zastosowaniu.
    ...No może poza hipotetyczną ochrona końcówek.

Ogłaszam zatem zwycięstwo klasyki, która przynajmniej gwarantowała dobre rozczesywanie.

Jeśli chodzi o włosy to Stawiam na wierność

Tyle w temacie.

Używam tego produktu od: jeden skok w bok
    Ilość zużytych opakowań: jedno w całości

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marigold_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Jakież było moje zdziwienie gdy w końcu nauczyłam się czytać skład kosmetyków i odkryłam, że wszystkie preparaty których dotychczas używałam a które miały za zadanie nawilżać moje dramatycznie suche włosy na drugim miejscu zawierają alkohol! Szok ten wywołał u mnie natychmiastowe poszukiwanie czegoś co spełni swoje zadanie nie traumatyzując moich włosów - i tym sposobem po zapoznaniu się z Waszymi opiniami dot. Chi postanowiłam spróbować...Moje włosy zaraz po umyciu wymagają natychmiastowego nałożenia odżywki - inaczej mogę zapomnieć o jakimkolwiek rozczesaniu nawet palcami (włosy mam długie, lekko kręcone i strasznie suche)- postanowiłam, zaryzykować i nałożyłam kilka kropel jedwabiu na mokre poskręcane włosy - tak tak nie czaiłam się z obawą, że "przedobrze z ilością " odczekałam i przeczesałam włosy ręką..udało się, bez jakichkolwiek problemów! Następnie stylizacja modelarką....szybko łatwo jak nigdy dotąd! Efekt końcowy zwalił mnie z nóg! Włosy są mięciutkie, lejące i wizualnie w o wiele lepszej kondycji, a co dla mnie najważniejsze - ZERO PUCHU! Jeśli to maleństwo zapewnia mi takie efekty bez nakładania odżywek obciążających i przetłuszczających włosy jestem w 7-mym niebie
    \nZapach owszem przy pierwszym kontakcie mocno przypomina wodę kolońską, ale nie utrzymuje się na włosach - osobiście mi to nie przeszkadza.
    \nNie znajduję żadnych minusów - specyfik jest idealny i skłania mnie do bliższego zapoznania się z ichnymi produktami

Ilość zużytych opakowań: 2 opak. po 5ml

Chcesz pochwalić Pani_Bulwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Produkt godny polecenia
  • Najlepsze serum zabezpieczające końcówki, jakie do tej pory stosowałam.

Włosy mam suche i kręcone, więc niestety bardzo szybko niszczą mi się końcówki, rozdwajają się i kruszą. Większość kosmetyków do zabezpieczania końcówek sobie nie radzi i praktycznie co miesiąc muszę podcinać zniszczone włosy. Niestety przy tak częstym podcinaniu włosów nie da rady ich zapuścić, a przynajmniej nie widać efektów zapuszczania.
    To serum bardzo dobrze chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi i wysuszaniem, dzięki niemu nie rozdwajają się końcówki.

Cena bardzo przystępna, do tego łatwo dostępny i wydajny. Produkt ma same plusy

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić M_R_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Ten kosmetyk to cudo. Włosy po nim wyglądają na naprawde zdrowe, są lśniące, gładkie, miłe w dotyku. Dodatkowo w ogole ich nie obciąża i przepięknie pachnie. Produkt jest też bardzo wydajny. Kupiłam dwa miesiące temu i wciąż mam go jeszcze sporo. Jedyny minus to taki, że ciężko go dostać w zwykłych drogeriach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Paulaa0212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwycił mnie
  • Jedwab ten jest zdecydowanie lepszy od innych, ponieważ nie zawiera alkoholu, ale to jeszcze nie to czego szukam.
    *opakowanie - niestety trzeba uważać żeby nie wylać za dużo produktu, nie pokleić buteleczki
    * działanie - nabłyszcza i wygładza - nic więcej
    Łatwo można przesadzić z ilością produktu i przedobrzyć.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić KarolinaS00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna pomoc dla włosów
  • Ten kosmetyk na stale od lat gości już w mojej szafce. Od lat prostuję włosy, suszę suszarką. Jedwab nadaje włosom blasku, chroni przed oddziaływaniem wysokich temperatur, wyraźnie nawilża i wygładza. Już po pierwszym użyciu byłam nim zachwycona - ciągle dotykałam swoich włosów, bo były tak idealnie gładkie, jak nigdy przedtem. Produkt mimo niewielkiego opakowania (15 ml) jest wydajny. Wylewam na dłoń większą kroplę, rozcieram lekko w dłoniach po czym nanoszę na włosy - przeważnie na końcówki. Produkt mimo swojej oleistej konsystencji nie obciążą włosów - idealnie się wchłania i efekty widać od razu. Używałam też jedwabiu z biosilka, jednak CHI bardziej mi odpowiada.

Ilość zużytych opakowań: 15 opakowań po 15 ml

Chcesz pochwalić tequila98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde dobry
  • Dobry specyfik z USA

Ratuje zmeczone wlosy i chroni przed cieplem suszarki,
    uzywam go zawsze po umyciu wlosow, na osuszone recznikiem kosmyki. Nie rozczesuje tylko wcieram w wiekszosc pomijajac skore glowy. Zostawiam na jakis czas i dopiero potem idealnie bezproblemowo sie rozczesują.

Odkrylam ten kosmetyk wiele lat temu, kiedy moje wlosy do pasa byly prawdziwa miotla, a nie chcialam ich obcinac.
    Jednak zdecydowalam sciac bo cudu nie bedzie.
    zaprzestalam uzywania i wrocilam po latach.
    Ale okazalo sie iz firma zmienila sklad. Tak, drogie panie, kiedys on byl bardzo gesty i w kolorze zoltawym, dzis to bezbarwna lejaca ciecz.
    Wiele nerwow natracilam myslac ze sprzedawcy sprzedaja podrobki, dopiero moje watpliwosci rozwiala dziewczyna ze stanow ktora miala ten sam problem i doszla do sedna sprawy.
    Nie da sie juz kupic poprzedniej formuly, wiec zostalam przy obecnej.

Kosmetyku uzywam naprzemiennie z olejkami schwarzkopf gliss kur

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić MaggieWeather za czytelną i pomocną recenzję?