Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Powiększ Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: anytsuj

CHI Silk Infusion to regenerująca odżywka bez spłukiwania. Bogata w ceramidy, jedwab, witaminy, zioła i wyciągi roślin, działa odżywczo na włosy, jest wzbogacona o proteiny sojowe i pszenicy. Nadaje włosom wspaniały blask i niewiarygodną miękkość, nie obciąża, ułatwia układanie. Chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, skutkami chemii fryzjerskiej i zanieczyszczeniami środowiska, odżywia włosy i nadaje zdrowy wygląd.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, C-1215 Alkyl Benzoate, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Parfum, D&C Yellow 11, D&C Red 17, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder

• Mistrz!!!
  • Ten jedwab jest nie ziemski. Używam go na 1/3 długości włosów od końcówek w górę bo mam dość długie włosy.
    Świetnie zabezpiecza końcówki przed działaniem suszarki i je wygładza. Włosy są miękkie i błyszczące. Przy nie za dużej ilości nie obciąża włosów.
    Przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny.
    Ja zawsze kupuje duże pojemności bo się bardziej opłacają i starcza mi naprawdę na bardo bardzo długo.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie ma lepszego napewno !!!!!!!!!!!!!!!jedyny w swoim rodzaju polecam to cudo
  • Zakupiłam kiedyś ze wzgledu ze mój poprzednik Biosilk po dłuższym używaniu zaczął wysuszać mi włosy , od tej pory na dystans podchodziłam do takich odzywek. Do czasu w którym zakupiłam CHI . W kosmetycznym zapłaciłam za niego cos koło 3-4zł za 15 mln wiec nie sadze zeby to był majątek
    Po otwarciu od razu dorwałam zeby powąchac , ponieważ zapach jest zawsze dla mnie istotny .. otworzyłaam i.... aaahh poczułam zapach wody kolońskiej <3, mam słabośc do męskich zapachów perfum , i ten zapach od początku stał sie moim ulubieńcem , żałuje tylko ze nie paaachnie dłużej.
    Ale teraz działanie. Wlosy są po nałozeniu niesamowicie miękkie , błyszczące, co najwazniejsze nie zauwazyłam zeby mi je wysuszał , moze dlatego ze codziennie nie uzywam , tylko jak sobie przypomne Pomaga mi w prostowaniu, włosyt'przelatują' dzieki niemu po prostownicy , po prostowaniu włosy sa super śliske i mieciutkie. Dobrze chroni koncówki Nie obciąza mi włosów , mimo tego ze czasem użyje go na suche włosy (oczywiscie w nieznacznej ilości) , nadaje sie do uzycia zarowno na mokre , jak i wilgotne włosy i co widać na moim przykładzie nawet i na suche :PJest takze wydajny , przy moim uzywaniu naprawde długo mi słuzy. Uwazam ze to jest naprawde wspaniały produkt !

Zalety:
    +ZAPACH *.*
    + super pomocnik do prostowania
    +wydajność , przy moim nie codziennym uzywaniu (kilka razy w tygodniu , czasem zdazy sie ze codziennie go pouzywam) starcza mi na naprawde długo!
    +cena 3-4zł za 15mln
    +nie obciaza o ile nie przesadzimy
    +włoski dzieki niemu są mięciutkie , blyszczące
    +Działa zarówno na mokrych wilgotnych , jak i suchych włoskach

Minusów nie zauważyłam ))
    Dla mnie super ! CUDO! GORĄCO POLECAM!!!!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: siedem

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić katia150283 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne serum
  • Jest to serum, które zawsze muszę mieć w łazience.

- jest lekkie, nie obciąża i nie ''tłuści" włosów,
    - wygładza, końcówki wyglądają jak spod prostownicy,
    - przyjemny zapach, bardzo delikatny, taki "fryzjerski" - jakbym wyszła z salonu ,
    - skutecznie zabezpiecza włosy, końcówki nie niszczą się, przez długi czas są w świetnej formie,
    - jest wydajny, mała kropelka wystarcza na pokrycie końcówek,
    - ułatwia układanie włosów, kosmyki są zdyscyplinowane, nie puszą sie i nie elektryzują,
    - nabłyszcza, włosy wygladają zdrowo,
    - ułatwia rozczesywanie,
    - ma bardzo fajny skład: ceramidy, jedwab, witaminy, zioła, proteiny..
    - niska cena jak na takie "cudeńko"

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Chcesz pochwalić looona za czytelną i pomocną recenzję?
  • super serum
  • Jedno z moich ulubionych ser do zabezpieczania końcówek ! Obłędny zapach,wydajność,cena za 15ml też bardzo ok Konsystencja dość gęsta,lekko żelowa ogólnie jedno z moich ulubionych obok GP i gliss kura.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie na moje włosy
  • Dla moich końcówek włosów(bo tylko tam go używałam) jest zdecydowanie za dużo protein.Mam włosy kręcone,troszkę zniszczone więc mają problem z tolerowaniem protein.Końcówki włosów za bardzo się puszyły więc niestety szukam czegoś innego idealnego dla moich końcówek

Ilość zużytych opakowań: 2 małe opakowania

Chcesz pochwalić blondziaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na końcówki! POLECAM
  • Jest to jedyny jedwab,który rzeczywiście zabezpiecza przed ciepłem suszarki/prostownicy i czynników zewnętrznych.Super na zimę - włosy się nie elektryzują. Mam ombre,więc końcówki z powodu rozjaśniania robią mi się strączki.Ten jedwab świetnie maskuje faktyczny stan włosów (maskuje,bo ich nie naprawia).Używam 1 kropli wielkości połowy opuszka palca na końcówki. Jak naleje mi się trochę więcej to delikatnie wcieram na włosy,ale od ucha w dół. Nie znam lepszego!(a wierzcie mi mam wybór,bo pracuję w hurtowni fryzjerskiej)

Plusy:
    - zapach
    - wydajność (starcza na miesiąc jak nie więcej)
    - nie widać,że końcówki się rozdwajają
    - chroni przed czynnikami zewnętrznymi w tym ciepłem suszarki i prostownicy
    - końcówki nie są już puchatymi suszkami
    - nadaje włosom połysk
    - włosy się nie elektryzują

Minusy:
    -niedostępny w drogeriach

Dostępność:
    - hurtownie fryzjerskie
    - sklepy internetowe z asortymentem fryzjerskim
    - allegro

Ilość zużytych opakowań: ok 7

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • dobry produkt z gatunku "jedwabi do włosów"
    lepszy niż biosilk, choć ten sam producent i skład podobny
    nie wiem tylko gdzie tu zioła i wyciągi roślinne, to po prostu silikonowa odżywka
    używam na mokro, jako odżywkę do rozczesania włosów
    nie tłuści tak jak bioslik, nie lepi włosów, rozczesują się idealnie, są gładkie, miękkie i dobrze poddają się prostownicy
    nie podoba mi się zapach, podobny jak w biosilku
    produkt niedrogi i wydajny

Używam tego produktu od: 2-3 miesiąceIlość zużytych opakowań: ok 1/5 pierwszego, bardzo wydajny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze zabezpiecza
  • Używam go do zabezpieczania końcówek. Spełnia swoją rolę idealnie, naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Zapach mi się podoba, konsystencja i wydajność również, cena, jakość i opakowanie tak samo. Czego chcieć więcej?

Może większej dostępności. Ciężko dostać go gdzieś stacjonarnie.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: nadal w ciagu pierwszego

Chcesz pochwalić amariae za czytelną i pomocną recenzję?
  • Not really a haircare hero.
  • Na ten produkt natrafiłam już kilka lat temu dzięki mojej ówczesnej fryzjerce. Jest stosunkowo łatwo dostępny, jednak w mojej opinii bardziej opłaca się go zamawiać przez internet w hurtowych ilościach Co do samego działania, to zarzucić mu coś trudno: ładnie wchłania się w strukturę włosa, cudownie pachnie (lekki zapach męskich perfum), nie obciąża ani nie natłuszcza przesadnie włosów, nadaje subtelny zdrowy błysk i wygładza wszelkie sterczące kędziorki. Można stosować go zarówno na wilgotne włosy, co przede wszystkim ułatwia rozczesywanie, jak i na suche w umiarkowanych, kontrolowanych ilościach co daje już widoczny efekt i umożliwia stopniowanie ilości produktu. Ja stosuję głównie od połowy długości włosów przed stylizacją,a czasem dokładam również po. Jak większość tego typu produktów, zapewnia jedynie doraźną poprawę kondycji włosów, czyli zmyjesz=wracasz do stanu "sprzed", więc nie traktowałabym go jako niezastąpiony element mojej pięlęgnacji włosów.
    Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić dooszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie się nie sprawdził
  • Cena i dostępność:Ja swój jedwab zakupiłam w kiosku za 6,50 zł.Wiem,że można go dostać też taniej w drogeriach osiedlowych itp.Raczej w sklepach takich jak Rossmann go niestety nie widziałam.
    Wydajność:15 ml ,jak dla mnie jest to bardzo wydajny produkt.
    Zapach:Jak męskie perfumy,ale nie utrzymuje się długo na włosach.
    Konsystencja:Tłustawa,typowa dla jedwabiu.
    Efekty:Niestety po tym jedwabiu moje włosy się trochę strączkują i jeśli nałoże go za dużo to automatycznie robią się tłuste -.- Ale dla plusu mogę dodać,że od czasu kiedy go stosuje,nie rozdwajają mi się końcówki.
    Wiem,że na wizażu jest dużo pozytywnych recenzji ,dlatego podkreślam,że mnie nie przypadł do gustu i raczej go ponownie nie zakupie,ale to się tyczy tylko mnie.Każdy ma inne włosy i z hitu może zrobić bubla,a z bulba hit

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • BArdzo go lubię i uważam że działa, zwłaszcza na suche końcówki. Stosuję go już od 6 lat jeśli nie więcej i naprawde jestem jego fanką. Miałam kiedyś bardzo zniszczone włosy a "zwykły" jedwab mi nie pomagał. Ten się sprawdza w 100%. Niestety niemożna go stosować ciągiem, ponieważ włosy się "przyzwyczajają" i nie reagują. Raz na jakiś czas daję włosom od niego odpocząć i zamieniam na cos innego.
    +nawilża końcówki
    +pięknie pachnie (i zapach utrzymuję się)
    +przy odpowiedniej ilości nie obciąza
    +wydajny
    +cena

Ilość zużytych opakowań: niezliczona , używam go tak długo że nie policzę ilości. Aktualnie mam na pólce 2 kolejne. Awaryjny na podróż i domowa

Chcesz pochwalić daro18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak nie
  • Jesli chodzi o zalety:
    Bez alkoholu tani ...i wielu dziewczynom słuzy..
    Mam wrazenie, ze mi wysusza włosy..Moze to przez zioła w składzie.Jednak wole inny jedwab do wlosow, chociaz ten nie jest najgorszy.Ale nie do kazdego typu wlosow.Moje dalej byly sztywne i sie plątały

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kaska3010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Lubie ten jedwabik, bo jest wydajny, faktycznie męsko pachnie ale to przyjemny zapach, dobrze zabezpiecza końcówki, ładnie nabłyszcza i dobrze się rozprowadza. Opakowanie mogłoby być z pompką, bo tak się wylewa, że łatwo z nim przesadzić, tyle z minusów

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić adzia_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobrze zmiękcza włosy, dodatkowo je ujarzmia, nie są splątane.
    Ja nakładam go najpierw na mokre włosy, a po wysuszeniu krople wcieram w dłonie i przeczesuję palcami (nie można przesadzić, bo będą wyglądać jak przetłuszczone ). Daje to naprawdę bardzo fajny efekt.
    Do zapachu na początku nie mogłam się przyzwyczaić, jakiś taki męski, ale po czasie wydał mi się bardzo świeży i elegancki.

Szkoda tylko, że nie widuję go w sklepach, muszę zamawiać na allegro.

Polecam! ;-)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić aleksandra_maria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam jak najbardziej.
  • Nie miałabym o niej pojęcia jakby nie moja babcia, która dużo myśli o moich włosach i zawsze kupuje mi jakieś rzeczy
    Nakładam tylko na końcowki, na początku zapach faktycznie taki męski, ale później staje się ładny, delikatny. Wydajny. Zabezpiecza końcówki a zawsze miałam problem bo po podcięciu i tak mi się niszczyły w trybie natychmiastowym. Teraz tak nie ma.
    Odejmuję pół gwiazdki za opakowanie - ta dziura jest tak duża, że wylewa mi się tego cała masa na palce :P

Chcesz pochwalić chwast za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Najlepszy
  • Po latach testowania różnych produktów, różnych marek i w różnych cenach, stwierdzam że ten właśnie "jedwab" najlepiej sprawdza się na moich włosach. Gdy miałam naturalny kolor nanosiłam go tylko na końcówki, obecnie po rozjaśnianiu rozprowadzam kosmetyk na całych włosach i sprawdza się świetnie, nie obciąża i znacząco poprawia kondyjcę fryzury. Nie jestem zwolenniczką rozbijania składu kosmetyków na czynniki pierwsze i doszukiwania się szkodliwych czy też "niemodnych" w danym momencie komponentów, dla mnie liczy się działanie, a w moim przypadku jest ono zdecydowanie na plus- bez tej odżywki stan moich włosów pogarsza się. Jest bardzo wydajna, opakowanie 355ml swobodnie starcza mi na rok systematycznego, najczęściej codziennego używania. Od czasu do czasu "zdradzam" ją z podobnymi produktami, ale suma sumarum zawsze do niej wracam.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić TNL za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNY
  • Ma same plusy!! Używam tego produktu od 2 lat i chętnie sięgam po niego w drogeriach czy salonach fryzjerskich.
    Ostatnio dostałam gratis przy kupnie w sklepie STAR MY HAIR

+ piękny zapach
    + super efekt na wlosach
    + zużywam niewielką ilość
    + podręczny
    + łarwy w użyciu
    + błyszczące włosy

Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić madamredahir za czytelną i pomocną recenzję?
  • czwóreczka
  • Mój pierwszy jedwab. Używałam go tylko na końcówki i bardzo dobrze się sprawdzał, zauważyłam, że znacznie wolniej się rozdwajają, są miękkie i estetyczniej wyglądają. W dodatku jest tani i bardzo wydajny. CHI miałby u mnie piątkę, gdyby nie dwie kwestie:
    - opakowanie - nieszczelne, pół jedwabiu się wylało, buteleczka się kleiła, fuuj!
    - smród męskiej wody po goleniu.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić Barbietka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry silikonowy jedwab
  • Kupiłam go za 6 zł w sklepie z produktami do włosów i ciała.
    Ma piękny zapach, pachnie jak męska woda toaletowa. Jest wydajny, po dwóch miesiącach niezbyt regularnego stosowania zostało mi około połowy buteleczki.
    Ta silikonowa bomba świetnie zabezpiecza końce włosów, które po jego nałożeniu są gładkie i miękkie. Nie próbowałam nakładać na całe włosy.

Co prawda testuję obecnie jedwab z Green Pharmacy, który jest trochę bardziej ekonomiczny i chyba lepszy, ale i tak z przyjemnością dokończę to opakowanie jedwabiu CHI.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Juliax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo !

Zalety:
    +ZAPACH *.*
    + super pomocnik do prostowania
    +cena 3-4zł za 15mln
    +nie obciaza o ile nie przesadzimy
    +włoski dzieki niemu są mięciutkie , blyszczące
    +Działa zarówno na mokrych wilgotnych , jak i suchych włoskach

Minusów nie zauważyłam ))
    Dla mnie super ! CUDO! GORĄCO POLECAM!!!!

Używam tego produktu od: ojjj długo długooo...
    Ilość zużytych opakowań: 3-4 , 5 czeka na swoją kolej

Chcesz pochwalić donnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość fajny
  • Na plus :
    -wielkość opakowania
    - silikon jak silikon-ja używam tylko na końcówki

Na minus-tez opakowanie-tzn ta folia zabezpieczająca
    -zapach-nie musze pachnieć tym "jedwabiem" przez pół dnia

Chcesz pochwalić Jombusiowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Przetestowałam już podobnych produktów do włosów, jednakże żaden nie sprawiał, że moje włosy tak świetnie się układały i były miękkie w dotyku jak ten właśnie jedwab! Włosy wyglądają na zdrowe, błyszczą się, jeszcze nie skończyłam pierwszej buteleczki, a już nie mogłam się powstrzywać przed wystawieniem pozytywnej opinii! Dodatkowo nie skleja włosy, nie przetłuszcza, uwielbiam jego zapach. Używam go w dość sporych ilościach, ponieważ mam dużo włosów, a pomimo tego jest wydajny. POLECAM!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/2

Chcesz pochwalić Karciaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • najlepszy jedwab na rynku , co prawda sa problemy z dostepnością , dość długo sie naszukałam ale było warto . Jest dość wydajny , po kazdym myciu włosów zabezpieczam nic koncówki , jezeli nie przesadzimy to nie ma mowy o przetłuszczeniu SZCZERZE POLECAM

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić sniegusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny!
  • Wcześniej stosowałam jedwab z innej firmy, w którego składzie niestety był alkohol który wysuszał mi włosy. Od kiedy stosuję ten produkt moje kręcone włosy są ładnie wygładzone. Wcieram go głównie w moje 'spuszone' końcówki aby zabezpieczał je przed dodatkowym łamaniem się. Uważam, że zdecydowanie daje radę, polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić emma9944 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piąteczka
  • To mój nowy niezbędnik włosowy. Wcześniej nie stosowałam jedwabiów bo prawie każdy silikon strączkuje moje cienkie piórka, więc nie wiem czy różni się od konkurencji. Kupiłam pod wpływem opinii tutaj i dlatego, że nie ma alkoholu w składzie.
    + nie obciąża wcale a wcale
    + przestałam obawiać się o końcówki - nakładam go na odzywkę bs i jest idealnym wykończeniem pielęgnacji (sama odżywka nie robi aż takiego efektu)
    + nadaje maksymalne wygładzenie, włosy są śliskie i miękkie,nie ma szans żeby się łamały i kruszyły
    + idealny dla takich jak ja, którym się włosy plączą- absolutnie eliminuje kołtuny z tyłu głowy, rozczesywanie to teraz bajka (co jest również zasługą wspomnianej odżywki bs)
    + pomaga ułożyć włosy, nie muszę się martwić o napuszone odstające końce, nawet po dwóch dniach od mycia zachowują się "jak należy"

- minusów nie widzę póki co

Chcesz pochwalić anitexxxxx za czytelną i pomocną recenzję?