Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Powiększ Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 59,00 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: anytsuj

CHI Silk Infusion to regenerująca odżywka bez spłukiwania. Bogata w ceramidy, jedwab, witaminy, zioła i wyciągi roślin, działa odżywczo na włosy, jest wzbogacona o proteiny sojowe i pszenicy. Nadaje włosom wspaniały blask i niewiarygodną miękkość, nie obciąża, ułatwia układanie. Chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, skutkami chemii fryzjerskiej i zanieczyszczeniami środowiska, odżywia włosy i nadaje zdrowy wygląd.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, C-1215 Alkyl Benzoate, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Parfum, D&C Yellow 11, D&C Red 17, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder

• dla mnie najlepsze
  • Bardzo fajne odżywka do zabezpieczenia końcówek włosów

+ brak alkoholu w składzie
    + ładny zapach , taki męski
    + fajna konsystencja , dobrze sie rozprowadza ( ja zawsze używam na mokrych włosach )
    + włoski są miekkie , błyszczące , gładkie , wyglądaja mega zdrowo!
    + nie przetłuszcza
    + nie skleja
    + wydajność , wystarczy kropelka
    + niska cena- ja dałam 5 złoty w drogerii
    + ułatwia rozczesywanie
    + nie wysusza włosów

Szkoda ze nie jest w butelce z pompką , czasami może sie wylać aż za dużo , ale i tak jest dobrze

Minusów nie ma!!

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie całe

Chcesz pochwalić pautlinka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

pierwsza depilacja bikini

• Rewelacja!
  • Dawno temu odkryłam ten produkt i byłam zachaycona. Potem testowałam wiele innych podobnych produktów jednak żaden nie dorównuje temu.
    Zapach jest cudowny. Konsystencja gęsta ale bardzo łatwo się rozprowadza. Sprawdza się na mokrych włosach ale też na suchych.
    Włosy po użyciu są gładkie, miękkie i błyszczące.
    Nie zamienię na żaden inny!

Używam tego produktu od: Paru lat
    Ilość zużytych opakowań: Chyba już z 30

Chcesz pochwalić Asiulkaaa86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • Używam go co prawda od niedawna, ale absolutnie się w nim zakochałam
    Zapach (mimo,że podobno lekko "męski" bardzo mi odpowiada. Jest on tak ładny,że mam ochote nakładać jedwab kilka razy dziennie xD
    Końcówki dobrze zabezpieczone, nie skleja, nie przetłuszcza włosów.
    Jak dla mnie bardzo dobry produkt. Bez obaw używam codziennie i nie martwię się, że włosy będą przesuszone.
    Małe cudeńko

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić Zooocha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny must have
  • Od pierwszej chwili jestem zauroczona tym produktem. Zapach jest po prostu rewelacyjny - i tak, przypomina mi odrobinę męskie perfumy. Skład jest świetny - ogromnym plusem jest brak alkoholu. Konsystencja bardzo fajna, używany codziennie (na wilgotne włosy po myciu, potem na suche po wysuszeniu i potem rano - tak często ze względu na ten zapach, używany rzadziej też się sprawdza ) kończy się dopiero po miesiącu. Cena 7zł - też super. Minusów nie ma, naprawdę nie znalazłam ani jednego! Polecam!

Chcesz pochwalić gronn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Biosilk nie dorasta mu do pięt!
  • Doskonały jedwab do włosów. W mojej łazience stoi i służy do zabezpieczania końcówek.

+ nie skleja włosów
    + ułatwia rozczesywanie
    + neutralny zapach. FAktycznie ma w sobie jakiś męski pierwiastek
    + nabłyszcza i nadaje zdrowy wygląd
    + nie zawiera alkoholu
    + wydajność
    + cena

Wad nie zauważam

Używam tego produktu od: wrzesień 2015

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny do zabezpieczania końcówek
  • Najlepszy jedwab do włosów wg mnie, używam już tylko tego. Jedwab pachnie jakby męskimi perfumami ale jest to fajny zapaszek, jest gęsty i świetnie rozprowadza się po włosach, niewątpliwie dużym plusem jest, że nie zawiera alkoholu więc nie ma mowy o przesuszonych końcówkach.Buteleczka 15 ml kosztuje około 5 zł w salonach fryzjerskich lub allegro 3-5 zł.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny produkt!
  • Ten jedwab to moje ostatnie must have! Odkryłam go niedawno ale wiem, że nie rozstaniemy się już nigdy.
    Jest cudowny! Widzę w nim same plusy. Jeśli macie kupić jakiś produkt do zabezpieczania końcówek to musi być to

Plusy:
    + idealnie zabezpieczone końcówki
    + nie oblepia włosów
    + bardzo ułatwia rozczesywanie (po użyciu nawwet nie trzeba ich czesać)
    + nie przetłuszcza i nie daje efektu tłustych włosów
    + ma cudwony zapach, nieco męski ale jestem nim zachwycona (nie utrzymuje się na włosach więc nie ma obaw)
    + włosy pięknie się błyszczą
    + mają zdrowy wygląd
    + uwydatnia kolor włosów farbowanych (koleżanki po pierwszym użyciu pytały się czy zmieniłam kolor)
    + pomimo takiej małej buteleczki jest bardzo wydajny (wystarczy tylko kropla)
    + nie obciąża włosów
    + nie zawiera alkoholu
    + włosy wyglądają jak po wizycie u profesjonalisty
    + cena
    + można go stosować codziennie (nie wysusza włosów)

POLECAM! Mój nr 1 do zabezpieczania włosów <3

Chcesz pochwalić 94kingusia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał dla zniszczonych końcówek
  • Od pierwszego momentu, gdy go użyłam wiedziałam, że na stałe u mnie zagości. Mam zniszczone końcówki, po umyciu włosy ciężko rozczesać, musiałam się nieźle naćwiczyć (i naszarpać) by je rozkołtunić.
    Odkąd używam jedwab nie mam problemu z rozczesywaniem (nie aż takiego), włosy lśnią (a były bardzo suche, jak siano), nie odstają (rano stały we wszystkie strony) i są po prostu rewelacyjnie gładkie. Co najważniejsze nie obciąża i nie przesusza (nie zawiera alkoholu).
    Używam dość długo, codziennie. Efekt widzę natychmiast, jednak nie zauważyłam by długotrwałe stosowanie wpływało na kondycję włosa (pozytywnie), bo minusów nie dopatrzyłam się żadnych. U mnie sprawdził się po prostu do codziennego stosowania.
    Butelka trochę oporna, ale oceniając jedwab 5/5.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić popilnuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny olejek!
  • Używam tego olejku od wielu lat. Teraz miałam przerwę, bo moje włosy go nie potrzebowały. Po zrobieniu pasemek moje włosy upomniały się o olejek i przypomniałam sobie o CHI.

Ten olejek jest cudowny pod każdym względem, czego nie mogę powiedzieć o innych wypróbowanych olejkach.

Używam go dla zabezpieczenia końcówek oraz nadania gładkości.

-Wygładza włosy,
    -nabłyszcza,
    -włosy są jedwabiście miękkie
    -radzi sobie nawet na włosach zniszczonych rozjaśniaczem
    -jest bardzo wydajny

Nakładam na umyte, lekko podeschnięte włosy. Omijam tylko skórę głowy.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka całych opakowań

Chcesz pochwalić Weronisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Skusiła mnie stosunkowo niska cena i miano wizażowego KWC . Takie niepozorne maleństwo, ale za to jakie cudowne. Zwykle nakładam go po rozczesaniu umytych i nieco podeschniętych włosów, są one potem jedwabiście miękkie i łatwo się rozczesują. Do tego jest wydajny, nawet jeśli nakładam go na swoje długie prawie do łokci włosy . Zapach rzeczywiście przypomina męskie perfumy, ale nie przeszkadza mi to .

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Alraune92 za czytelną i pomocną recenzję?