Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Powiększ Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: anytsuj

CHI Silk Infusion to regenerująca odżywka bez spłukiwania. Bogata w ceramidy, jedwab, witaminy, zioła i wyciągi roślin, działa odżywczo na włosy, jest wzbogacona o proteiny sojowe i pszenicy. Nadaje włosom wspaniały blask i niewiarygodną miękkość, nie obciąża, ułatwia układanie. Chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, skutkami chemii fryzjerskiej i zanieczyszczeniami środowiska, odżywia włosy i nadaje zdrowy wygląd.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, C-1215 Alkyl Benzoate, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Parfum, D&C Yellow 11, D&C Red 17, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Cudownie odżywia!
  • Mam włosy długie, mocno rozjaśniane przez co też suche i łamliwe. Ten produkt natychmiastowo odżywia i nawilża moje włosy. Od razu stają się miękkie i "lejące". Łatwo się dzięki niemu rozczesują.
    Używam go przeważnie na końcówki. Na dodatek przepięknie pachnie. Jest bardzo wydajny ze względu na swoją gęstą konsystencję.

Odejmuję pół gwiazdki za to, że jest dostępne tylko takie małe opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno, 15 ml

Chcesz pochwalić mxxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na końcówki extra ideal
  • Nie umiałabym żyć bez niego tego małego cuda... za parę groszy! Jest super na końcówki zniszczone przez prostownice i suszarkę. A dodatkowo chroni i regeneruje czuje, ze nawilża nie tak jak jedwab!

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić AnotherIdentity za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawia wygląd naszych włosów
  • Produkt bardzo dobrze nawilża i wygładza nasze włosy. Stają się miękkie w dotyku i lśniące. Dobrze zabezpiecza przed działaniem wysokich temperatur w przypadku stosowania prostownicy. Pomaga poprawić wygląd naszych włosów już po jednej aplikacji. Nie przynosi jednak efektów jeśli chodzi o poprawę kondycji naszych włosów od wewnątrz. Ma specyficzny zapach - dla mnie przyjemny. Jego wydajny. Opakowanie starcza na kilka aplikacji.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny na zimę.
  • Fajnie zabezpiecza końcówki jesienią i zimą, wygładza, nałożony na większe partie włosów nadaje połysk, pięknie pachnie i nie wysusza włosów. Czego chcieć więcej za 5zł (obecnie w Hebe)?

Ilość zużytych opakowań: 8-10

Chcesz pochwalić mkwizazanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie bardzo.
  • kupiłam go przy okazji zakupów internetowych za bagatela 3 zł.

na plus to, że:
    - nie zawiera alkoholu i nie wysusza włosów,
    - lekko nabłyszcza..
    - lekko wygładza

do minusów zaliczam:
    -opakowanie, bo choć buteleczka zgrabna to niestety z nakrętką, dużym otworem.. niezbyt to wygodne. raz mi się przewróciła, obtłuściła półkę i część się zmarnowała.
    - zapach. jak juz czesc osob napisala wydaje się męski, mnie osobiscie drazni
    - nie ma wlasciwosci pielegnacyjnych, a byłoby miło przy okazji nałożyć na końcówki jakiś wartościowy olej
    - jest zbyt tłusty. ciężko wyczuć granicę między dobrym efektem wygładzonych końcówek, a tłustymi strąkami

w skrocie - bez szalu. mozna sprobowac ale ja go wiecej nie kupię.

Chcesz pochwalić Pani_Zo za czytelną i pomocną recenzję?
  • z podkulonym ogonem wracam do GP
  • Cudeńko kupiłam na próbę, gdy zobaczyłam je w promocji . Tóż to jest to "ledendarne" serum na końcówki (nie lubię określenia odżywka w tym przypadku, bo tłuste mazidełko to dla mnie "serum" i kropka :P ). Nie jestem z niego do końca zadowolona, więc z podkulonym ogonem wracam do mojego niezawodnego serum z Green Pharmacy (ten słynny jedwab bez jedwabiu :P)

plusy:
    +cena
    +wydajność - wystarczy odrobina żeby pokryć końcówki
    +poprawa stanu końcówek
    +chroni włosy
    +zapach nie utrzymuje się na szczęście na włosach zaliczam to do plusów (wytłumaczenie poniżej)

myślę, że to na tyle, teraz parę innych kwestii:

+/- zapach - wiem, że to aspekt bardzo indywidualny, jednak niezbyt przypadł mi do gustu za bardzo "męski", pachnie dosłownie jak męski perfum kiedyś na świeżo po posmarowaniu nim włosów, przyszedł do mnie mój ukochany i muszę przyznać, że po wyczuciu tego "samczego" zapachu jego mina była bezcenna

minusy:
    -dostępność
    -mimo, że dobrze chroni to nie do końca radzi sobie z wygładzeniem moich końcówek
    -czasem gdy jednak uda mu się uporać z moimi niesfornymi końcami, to i tak po kilku godzinach wracają do stanu początkowego, zanim użyłam serum
    -gdy nałożę go odrobinę więcej to włosy są tłuste
    -opakowanie jest trochę irytujące trzeba wylewać produkt na dłoń i nie widać ile go jeszcze zostało (no chyba, że popatrzy się pod światło to coś tam widać)

już nie kupię

Ilość zużytych opakowań: 1, 14 ml

Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ideał
  • skusiłam się na ta odżywkę, bo była w promocji, kosztowała zaledwie 3,5zł. to mój pierwszy jedwab do włosów, ale nie będę już szukała innego. mam bardzo długie włosy i wieczny problem z rozdwajającymi się końcówkami. odkąd podcięłam końcówki ponad 2 miesiące temu i regularnie stosuję tą odżywkę mój problem z rozdwajającymi końcówkami przestał istnieć no i ten zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić katiiiija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakolegowaliśmy się.
  • Jedwab ten wpadł w moje łapska całkowicie przez przypadek. W trybie natychmiastowym potrzebowałam czegoś na końcówki, a w osiedlowej drogerii ani śladu po moim ukochanym olejku arganowym. Po tym dramatycznym wstępie przechodzę do oceny

Otóż CHI spełnił swoją funkcję - zabezpieczał końcówki, delikatnie je nawilżał i nabłyszczał. Ogromnie wydajny i w cenie bardzo milutkiej (dokładnie 6,40zł).
    Jednak długotrwałej znajomości z nim nie nawiążę, gdyż na moich włosach nie do końca się sprawdzał. Moje włosy nigdy do końca nie tolerowały jedwabiu i przy każdym innym tego typu specyfiku, po wykorzystaniu całej buteleczki włosy były mdłe, ale przy CHI aż takich negatywnych skutków nie było. Spisał się bardzo dobrze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Blask zdrowych włosów
  • Z tym cudeńkiem zapoznała mnie koleżanka, której piękne,zadbane,lśniące czarne włosy zawsze podziwiałam. Super reprezenuje się na moich ciemnych włosach. Jedwab ten wygładza i w przepiękny sposób nabłyszcza. Jest bardzo wydajny...parę kropel wystarcza by włosy nabrały tego zdrowego blasku. A zdrowie wiadomo odbija się między innymi na naszych włosach. Ten produkt świetnie radzi sobie z matowymi, napuszonymi włosami. Zapach również mi odpowiada.

Śmiało mogę polecić.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić avesome za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIUSZ!
  • Mam proste włosy, ale czasami po umyciu troszkę się puszą. Natomist gdy po umyciu stosuję ten jedwab to tego problemu nie ma, przy czym absolutnie nie obciąża włosów, wręcz przeciwnie - są leciutkie. ładnie się błyszczą, są sypkie, miękkie, wygładzone... Zapach przypomina mi trochę wodę kolońską. Ale wyczuwam zapach tylko przy nakładaniu, więc bez obaw, że będziecie męsko pachnieć. 2-3 kropelki wystrczają w zupełności, produkt jest więc bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 4całe

Chcesz pochwalić czerwone_paznokcie za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij