Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Powiększ Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: anytsuj

CHI Silk Infusion to regenerująca odżywka bez spłukiwania. Bogata w ceramidy, jedwab, witaminy, zioła i wyciągi roślin, działa odżywczo na włosy, jest wzbogacona o proteiny sojowe i pszenicy. Nadaje włosom wspaniały blask i niewiarygodną miękkość, nie obciąża, ułatwia układanie. Chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, skutkami chemii fryzjerskiej i zanieczyszczeniami środowiska, odżywia włosy i nadaje zdrowy wygląd.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, C-1215 Alkyl Benzoate, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Parfum, D&C Yellow 11, D&C Red 17, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder

• Zakolegowaliśmy się.
  • Jedwab ten wpadł w moje łapska całkowicie przez przypadek. W trybie natychmiastowym potrzebowałam czegoś na końcówki, a w osiedlowej drogerii ani śladu po moim ukochanym olejku arganowym. Po tym dramatycznym wstępie przechodzę do oceny

Otóż CHI spełnił swoją funkcję - zabezpieczał końcówki, delikatnie je nawilżał i nabłyszczał. Ogromnie wydajny i w cenie bardzo milutkiej (dokładnie 6,40zł).
    Jednak długotrwałej znajomości z nim nie nawiążę, gdyż na moich włosach nie do końca się sprawdzał. Moje włosy nigdy do końca nie tolerowały jedwabiu i przy każdym innym tego typu specyfiku, po wykorzystaniu całej buteleczki włosy były mdłe, ale przy CHI aż takich negatywnych skutków nie było. Spisał się bardzo dobrze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Blask zdrowych włosów
  • Z tym cudeńkiem zapoznała mnie koleżanka, której piękne,zadbane,lśniące czarne włosy zawsze podziwiałam. Super reprezenuje się na moich ciemnych włosach. Jedwab ten wygładza i w przepiękny sposób nabłyszcza. Jest bardzo wydajny...parę kropel wystarcza by włosy nabrały tego zdrowego blasku. A zdrowie wiadomo odbija się między innymi na naszych włosach. Ten produkt świetnie radzi sobie z matowymi, napuszonymi włosami. Zapach również mi odpowiada.

Śmiało mogę polecić.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić avesome za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIUSZ!
  • Mam proste włosy, ale czasami po umyciu troszkę się puszą. Natomist gdy po umyciu stosuję ten jedwab to tego problemu nie ma, przy czym absolutnie nie obciąża włosów, wręcz przeciwnie - są leciutkie. ładnie się błyszczą, są sypkie, miękkie, wygładzone... Zapach przypomina mi trochę wodę kolońską. Ale wyczuwam zapach tylko przy nakładaniu, więc bez obaw, że będziecie męsko pachnieć. 2-3 kropelki wystrczają w zupełności, produkt jest więc bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 4całe

Chcesz pochwalić czerwone_paznokcie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie. To nie ten sam jedwab co kiedyś
  • Kilka lat temu używałam tego produktu i byłam bardzo zadowolona, dziś kupiłam kolejne 2 opakowania skuszona miłym doświadczeniem związanym z tym jedwabiem. Po otwarciu i wypróbowaniu - wielkie rozczarowanie. Przedtem jedwab był żółty i oleisty, wystarczyła kropelka żeby wetrzeć w końcówki. Teraz jest bezbarwny i w konsystencji przypomina bardziej żel. Po wylaniu kropelki na dłoń i rozsmarowaniu mam wrażenie że spora część wciera się w ręcę, po wtarciu we włosy nie musze myć rąk a w starej wersji, po wtarciu zawsze myłam ręce bo były tłuste. A najgorsze to to że stary jedwab pięknie pachniał, ten nowy śmierdzi męskim perfum.
    wielka szkoda bo mam sentyment do wielu kosmetyków a właściwie ich zapachów. Nigdy nie zrozumiem po co zmieniać coś co było bardzo dobre.

Używam tego produktu od: nowego od dziś
    Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Chcesz pochwalić TENNICKJESTTYLKOMOJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śmierdzący, ale dobry jedwab
  • Jedwab robi dokładnie to, co ma robić. Sprawia, że włosy wyglądają zdrowiej, są miękkie, przyjemne w dotyku i błyszczą się. W kwestii działania nie mam żadnego zarzutu. Używam na sucho.

Jedyną wadą tego jedwabiu jest zapach. Męski zapach, w którym wyraźnie czuć pieprz. Niestety długo utrzymuje się na włoch i gryzie się z perfumami.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: dwa 30ml

Chcesz pochwalić reev za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do suchych włosów
  • To świetny produkt jedyny jedwab który faktycznie ma właściwości nawilżające, nabłyszczające oraz regenerujące. Moje włosy są naprawdę suche i matowe, po użyciu błyszczą się i są nawilżone efekt na prawdę rewelacyjny, od razu zakupiłam 315 ml i jestem zadowolona na pewno nie zaprzestanę na jednym

Używam tego produktu od: 06.2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić syllwia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemność pielęgnacji włosów
  • Ten kosmetyk to rewelacja Używałam różnych jedwabiów, ten zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Dlaczego? Przede wszystkim cudownie wygładza splątane kosmyki, nadaje im bardzo ładny połysk. Niesamowicie pachnie, uwielbiam ten zapach więc tym bardziej cieszy mnie że długo utrzymuje się na włosach. Z czystym sumieniem mogę polecić

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić dancing ribbon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Moje suche i zniszczone włosy kochają ten kosmetyk. Używałam go na sucho jak i na mokro.
    Odrobina tego jedwabiu wtarta w wilgotne włosy sprawia że stają się miękkie i dociążone. Mniej się puszą, łatwiej rozczesują. Silikony nadają włosom "poślizg", wyglądają zdrowiej.
    Stosowany na sucho, szczególnie przed większymi wyjściami, sprawia, że włosy lśnią. Stają się miękkie i błyszczące. Lepiej się układają i nie puszą.
    Jedyny minus jaki muszę zauważyć to dostępność. Nie widziałam go stacjonarnie. Jedyna opcja to zakup przez internet.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś tak
  • Kilka lat temu gościł w mojej łazience cały czas teraz znalazłam lepszy produkt.
    Dobrze radził sobie z regeneracją końcówek. Zapach był bardzo przyjemny i dość długo utrzymywał się na włosach. Niestety można go było kupić tylko w hurtowniach fryzjerskich.
    Nie obciążał włosów i nie przetłuszczał ich.
    Jeśli chodzi o cenę to z tego co pamiętam była dość przystępna

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pasuje mi
  • Miał chronić końcówki, ale moim włosom zupełnie nie podpasował - końcówki łamią się i rozdrwajają.
    Nie kupiłabym go ponownie - dla mnie strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić SillyGirl za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij