Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Powiększ Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: anytsuj

CHI Silk Infusion to regenerująca odżywka bez spłukiwania. Bogata w ceramidy, jedwab, witaminy, zioła i wyciągi roślin, działa odżywczo na włosy, jest wzbogacona o proteiny sojowe i pszenicy. Nadaje włosom wspaniały blask i niewiarygodną miękkość, nie obciąża, ułatwia układanie. Chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, skutkami chemii fryzjerskiej i zanieczyszczeniami środowiska, odżywia włosy i nadaje zdrowy wygląd.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, C-1215 Alkyl Benzoate, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Parfum, D&C Yellow 11, D&C Red 17, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder

• Rozczarowanie. To nie ten sam jedwab co kiedyś
  • Kilka lat temu używałam tego produktu i byłam bardzo zadowolona, dziś kupiłam kolejne 2 opakowania skuszona miłym doświadczeniem związanym z tym jedwabiem. Po otwarciu i wypróbowaniu - wielkie rozczarowanie. Przedtem jedwab był żółty i oleisty, wystarczyła kropelka żeby wetrzeć w końcówki. Teraz jest bezbarwny i w konsystencji przypomina bardziej żel. Po wylaniu kropelki na dłoń i rozsmarowaniu mam wrażenie że spora część wciera się w ręcę, po wtarciu we włosy nie musze myć rąk a w starej wersji, po wtarciu zawsze myłam ręce bo były tłuste. A najgorsze to to że stary jedwab pięknie pachniał, ten nowy śmierdzi męskim perfum.
    wielka szkoda bo mam sentyment do wielu kosmetyków a właściwie ich zapachów. Nigdy nie zrozumiem po co zmieniać coś co było bardzo dobre.

Używam tego produktu od: nowego od dziś
    Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Chcesz pochwalić TENNICKJESTTYLKOMOJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śmierdzący, ale dobry jedwab
  • Jedwab robi dokładnie to, co ma robić. Sprawia, że włosy wyglądają zdrowiej, są miękkie, przyjemne w dotyku i błyszczą się. W kwestii działania nie mam żadnego zarzutu. Używam na sucho.

Jedyną wadą tego jedwabiu jest zapach. Męski zapach, w którym wyraźnie czuć pieprz. Niestety długo utrzymuje się na włoch i gryzie się z perfumami.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: dwa 30ml

Chcesz pochwalić reev za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do suchych włosów
  • To świetny produkt jedyny jedwab który faktycznie ma właściwości nawilżające, nabłyszczające oraz regenerujące. Moje włosy są naprawdę suche i matowe, po użyciu błyszczą się i są nawilżone efekt na prawdę rewelacyjny, od razu zakupiłam 315 ml i jestem zadowolona na pewno nie zaprzestanę na jednym

Używam tego produktu od: 06.2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić syllwia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemność pielęgnacji włosów
  • Ten kosmetyk to rewelacja Używałam różnych jedwabiów, ten zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Dlaczego? Przede wszystkim cudownie wygładza splątane kosmyki, nadaje im bardzo ładny połysk. Niesamowicie pachnie, uwielbiam ten zapach więc tym bardziej cieszy mnie że długo utrzymuje się na włosach. Z czystym sumieniem mogę polecić

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić dancing ribbon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Moje suche i zniszczone włosy kochają ten kosmetyk. Używałam go na sucho jak i na mokro.
    Odrobina tego jedwabiu wtarta w wilgotne włosy sprawia że stają się miękkie i dociążone. Mniej się puszą, łatwiej rozczesują. Silikony nadają włosom "poślizg", wyglądają zdrowiej.
    Stosowany na sucho, szczególnie przed większymi wyjściami, sprawia, że włosy lśnią. Stają się miękkie i błyszczące. Lepiej się układają i nie puszą.
    Jedyny minus jaki muszę zauważyć to dostępność. Nie widziałam go stacjonarnie. Jedyna opcja to zakup przez internet.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś tak
  • Kilka lat temu gościł w mojej łazience cały czas teraz znalazłam lepszy produkt.
    Dobrze radził sobie z regeneracją końcówek. Zapach był bardzo przyjemny i dość długo utrzymywał się na włosach. Niestety można go było kupić tylko w hurtowniach fryzjerskich.
    Nie obciążał włosów i nie przetłuszczał ich.
    Jeśli chodzi o cenę to z tego co pamiętam była dość przystępna

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pasuje mi
  • Miał chronić końcówki, ale moim włosom zupełnie nie podpasował - końcówki łamią się i rozdrwajają.
    Nie kupiłabym go ponownie - dla mnie strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić SillyGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Wypróbowałam go kiedyś przy okazji i jestem zadowolona z efektów.
    Plusy :
    + cena
    + wydajność (wystarczy nawet kropla, dwie na końcówki)
    + włosy się po nim dobrze układają, są miekkie, idealnie się rozczesują

Niestety, wielkim minusem jest męski zapach.

Osobiście wracam zawsze do jedwabiu z Biosilk, ponieważ oprócz swietnego działania uwielbiam jego zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić velvet_touch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Świetne serum na końcówki włosów, dla zabezpieczania ich. Wyczytałam o tej odżywce kiedyś właśnie w Internecie i nie zawiodłam się pozytywnymi opiniami. Ma przepiękny męski zapach <3 mmm, uwielbiam go

Bardzo dobrze wygładza włosy, nadaje im niesamowity połysk i jedwabistość, efekt jak po zielonym serum z Avonu tyle, że bez alkoholu w składzie Osobom z mocno zniszczonymi włosami, którym na razie żal ścinać kilka bądź nawet kilkanaście centymetrów kłaczków polecam stosować po każdym myciu już od wysokości ucha po końce. Włosy będą wtedy sobie rosnąć bez "wspinania się" zniszczeń i mnożenia rozdwojonych końcówek. Produkt ułatwia także rozczesywanie i jest strasznie wydajny, używałam go naprzemiennie (ale rzadko sięgałam po coś innego do zabezpieczania) przez około rok.

Dodatkowo nakładałam go czasami na suche partie dłoni czy łokci - suchość wyeliminowana Jedyne, do czego mogłabym się doczepić, to dostępność. Nigdzie go nie widziałam stacjonarnie, zamawiałam go przez allegro za jakieś 7 zł. Wypróbuję też inne sera, ale do tego wrócę na 100 %, bo jest niezastąpionym hitem - bardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić patusia12110 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • jak dla mnie działanie ma takie samo jak mój ulubieniec - marion z olejkiem arganowym gdyby nie zapach ktory niestety sie utrzymuje ..\\nnarzeczony spytał się czy ktoś u mnie był..( dość podejrzliwie ) gdy zaprzeczyłam zapytał czemu wypsikałam się męskimi perfumami :} a dałam go dosłownie krople na końcówki kilka godzin wcześniej ! 0.o \\n\\nwszystko ok tylko jeden minus za zapach ;/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dommor za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij