Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Powiększ Farouk, CHI, Silk Infusion (Odżywka bez spłukiwania)

Zgłaszająca osoba: anytsuj

CHI Silk Infusion to regenerująca odżywka bez spłukiwania. Bogata w ceramidy, jedwab, witaminy, zioła i wyciągi roślin, działa odżywczo na włosy, jest wzbogacona o proteiny sojowe i pszenicy. Nadaje włosom wspaniały blask i niewiarygodną miękkość, nie obciąża, ułatwia układanie. Chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, skutkami chemii fryzjerskiej i zanieczyszczeniami środowiska, odżywia włosy i nadaje zdrowy wygląd.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, C-1215 Alkyl Benzoate, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolyzed Silk, Phenoxyethanol, Parfum, D&C Yellow 11, D&C Red 17, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder

• Idealny do suchych włosów
  • To świetny produkt jedyny jedwab który faktycznie ma właściwości nawilżające, nabłyszczające oraz regenerujące. Moje włosy są naprawdę suche i matowe, po użyciu błyszczą się i są nawilżone efekt na prawdę rewelacyjny, od razu zakupiłam 315 ml i jestem zadowolona na pewno nie zaprzestanę na jednym

Używam tego produktu od: 06.2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić syllwia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemność pielęgnacji włosów
  • Ten kosmetyk to rewelacja Używałam różnych jedwabiów, ten zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Dlaczego? Przede wszystkim cudownie wygładza splątane kosmyki, nadaje im bardzo ładny połysk. Niesamowicie pachnie, uwielbiam ten zapach więc tym bardziej cieszy mnie że długo utrzymuje się na włosach. Z czystym sumieniem mogę polecić

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić dancing ribbon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Moje suche i zniszczone włosy kochają ten kosmetyk. Używałam go na sucho jak i na mokro.
    Odrobina tego jedwabiu wtarta w wilgotne włosy sprawia że stają się miękkie i dociążone. Mniej się puszą, łatwiej rozczesują. Silikony nadają włosom "poślizg", wyglądają zdrowiej.
    Stosowany na sucho, szczególnie przed większymi wyjściami, sprawia, że włosy lśnią. Stają się miękkie i błyszczące. Lepiej się układają i nie puszą.
    Jedyny minus jaki muszę zauważyć to dostępność. Nie widziałam go stacjonarnie. Jedyna opcja to zakup przez internet.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś tak
  • Kilka lat temu gościł w mojej łazience cały czas teraz znalazłam lepszy produkt.
    Dobrze radził sobie z regeneracją końcówek. Zapach był bardzo przyjemny i dość długo utrzymywał się na włosach. Niestety można go było kupić tylko w hurtowniach fryzjerskich.
    Nie obciążał włosów i nie przetłuszczał ich.
    Jeśli chodzi o cenę to z tego co pamiętam była dość przystępna

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pasuje mi
  • Miał chronić końcówki, ale moim włosom zupełnie nie podpasował - końcówki łamią się i rozdrwajają.
    Nie kupiłabym go ponownie - dla mnie strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić SillyGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Wypróbowałam go kiedyś przy okazji i jestem zadowolona z efektów.
    Plusy :
    + cena
    + wydajność (wystarczy nawet kropla, dwie na końcówki)
    + włosy się po nim dobrze układają, są miekkie, idealnie się rozczesują

Niestety, wielkim minusem jest męski zapach.

Osobiście wracam zawsze do jedwabiu z Biosilk, ponieważ oprócz swietnego działania uwielbiam jego zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić velvet_touch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Świetne serum na końcówki włosów, dla zabezpieczania ich. Wyczytałam o tej odżywce kiedyś właśnie w Internecie i nie zawiodłam się pozytywnymi opiniami. Ma przepiękny męski zapach <3 mmm, uwielbiam go

Bardzo dobrze wygładza włosy, nadaje im niesamowity połysk i jedwabistość, efekt jak po zielonym serum z Avonu tyle, że bez alkoholu w składzie Osobom z mocno zniszczonymi włosami, którym na razie żal ścinać kilka bądź nawet kilkanaście centymetrów kłaczków polecam stosować po każdym myciu już od wysokości ucha po końce. Włosy będą wtedy sobie rosnąć bez "wspinania się" zniszczeń i mnożenia rozdwojonych końcówek. Produkt ułatwia także rozczesywanie i jest strasznie wydajny, używałam go naprzemiennie (ale rzadko sięgałam po coś innego do zabezpieczania) przez około rok.

Dodatkowo nakładałam go czasami na suche partie dłoni czy łokci - suchość wyeliminowana Jedyne, do czego mogłabym się doczepić, to dostępność. Nigdzie go nie widziałam stacjonarnie, zamawiałam go przez allegro za jakieś 7 zł. Wypróbuję też inne sera, ale do tego wrócę na 100 %, bo jest niezastąpionym hitem - bardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić patusia12110 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • jak dla mnie działanie ma takie samo jak mój ulubieniec - marion z olejkiem arganowym gdyby nie zapach ktory niestety sie utrzymuje ..\\nnarzeczony spytał się czy ktoś u mnie był..( dość podejrzliwie ) gdy zaprzeczyłam zapytał czemu wypsikałam się męskimi perfumami :} a dałam go dosłownie krople na końcówki kilka godzin wcześniej ! 0.o \\n\\nwszystko ok tylko jeden minus za zapach ;/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dommor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Ten produkt to mój mały skarb
    Z moimi włosami robi cuda, świetnie zabezpiecza końcówki, a do tego sprawia, że włosy zdecydowanie mniej się puszą i są bardziej zdyscyplinowane.

Nie używam prostownicy i suszarki więc nie wiem czy ten produkt zabezpiecza włosy przed wysokimi temperaturami, ale jako serum zabezpieczające jest fenomenalny.

plusy:
    + zapach,
    + cena,
    + dostępność,
    + zabezpiecza końcówki,
    + nie obciąża włosów,
    + poręczne opakowanie,
    + jest wydajny,
    + włosy stają sie miękkie,
    + ułatwia rozczesywanie.

minusy
    -brak.

Ilość zużytych opakowań: chyba z 5 opakowań

Chcesz pochwalić Szarex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie zapach...
  • Mała poręczna buteleczka świetnie sprawdzi się w podróży.
    Odżywka jest bez spłukiwania więc jest dobrym wyjściem dla osób mających mało czasu na pielęgnację włosów. Kosmetyk jest wydajny i daje dobry efekt na końcówkach, które dzięki niemu sprawiają wrażenie nawilżonych.

Plusy
    -niska cena
    -wydajność
    -dobre efekty
    Minusy
    -zapach (pachnie jak męska woda kolońska...)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (15ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij