Ziaja, Nuno, Maska z zieloną glinką

Powiększ Ziaja, Nuno, Maska z zieloną glinką

Zgłaszająca osoba: Sol Magda

Maska z zieloną glinką do cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków.
Absorbuje nadmiar sebum, wykazuje skuteczne działanie ściągające oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory. Łagodzi zmiany trądzikowe i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Intensywnie nawilża skórę oraz łagodzi podrażnienia, nie zatyka porów.
Zawiera:
- Glinka zielona
- Ekstrakty z oczaru, białej herbaty, szałwii
- D-panthenol
Efekt nuno to redukcja sebum i 'świecenia się' skóry - efekt mat.
Maska przeznaczona jest dla osoób w wieku 17+; można ją stosować 1-2 razy w tygodniu.

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Illite, Cetyl Alcohol, Glycerin, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Salvia Officinalis Extract, Titanium Dioxide, Panthenol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citric Acid, CI 42090 (FD&C Blue No.1).

Cena: ok. 8zł / 60ml

• Taka sobie
  • Nie podbiła mojego serca.

Konsystencja, zmywanie: kremowa. Niezbyt mi odpowiada, wolę coś gęstszego, co można łatwiej rozprowadzić. Maska nie zasycha. Łatwo się zmywa.

Kolor, zapach: zielona, o dość przyjemnym zapachu.

Cena: bardzo korzystna.

Opakowanie: urocza tubka, z której jednak dość ciężko wydobyć mi odpowiednią ilość produktu (albo za dużo, albo za mało).

Działanie: o... Na pewno nie oczyszcza dogłębnie. Lubię ją nakładać czasem jako lżejszą maskę, bo fajnie łagodzi niedoskonałości i strupki na twarzy. Ale to jedyny pozytywny aspekt. Jest to dla mnie maska zbyt łagodna. Nie matuje, nie ściąga, nie zmniejsza porów, nie wpływa na zaskórniki. Zużywam do końca jako lekką, łagodzącą maskę.

Sumując: nie kupię ponownie, wymagam większego działania. Maska ewentualnie dla niewymagających, potrzebujących jedynie lekkiego nawilżenia i zmniejszenia zaczerwienienia.

Używam tego produktu od: nieregularnie parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę jedno

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z lepszych maseczek o ile nie najlepsza
  • Bardzo przypadła mi do gusty ta maseczka. spełnia swoje działanie myśle ze w 100 %.

+ tania
    + matuje
    + oczyszcza
    + nie wysusza
    + zmniejsza wypryski i pojawianie się nowych (nie wiem jak u was ale u mnie to jedyna maseczka, która sobie z tym poradziła, może to nie tylko jej zasługa, ale na pewno nie pogorszyła stanu mojej skóry)
    + nie uczula !!!
    + nie piecze jak inne maseczki, po których myślałam, że odpadnie mi twarz
    + wydajna

jedynymi minusami to jest małe opakowanie, dla mnie 60ml to za mało, prosiłabym o 100 minimum ) no i nieprzeźroczysta tubka, wolałabym wiedzieć ile mi zostało a nie wysmaruje poł twarzy i nagle oooops bo się maseczka skończyła.

Reasumując: maseczka sprawdziła się u mnie, na pewno kupię ją nie jeden raz o ile znajdę w drogerii. Polecam dla osób które mają problemy z trądzikiem okresu dojrzewania i problem ze świeceniem się strefy T.

Używam tego produktu od: niezbyt regularnie od 1,5 - 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu

Chcesz pochwalić mojbyljuzzajety za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamierzam kupić ten produkt ponownie
  • Uwielbiam ten produkt, ponieważ: oczyszcza, nie wysusza, nawilża moja skóre, tani a jednocześnie skuteczny. Jego jedynym minusem jest opakowanie bo tylko 60ml oraz to, ze nie widać ile produktu nam zostało.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie jednego

Chcesz pochwalić adrianna907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • + nie podrażnia, nie uczula
    + dobrze się zmywa
    +/- co do łagodzenia wyprysków i stanów zapalnych... nie powoduje zmniejszenia podskórnych gul, co do drobniejszych niespodzianek, może jest odrobinę lepiej, ogólnie wierzę, że maseczka pomogła zadbać o dobrą kondycję skóry, choć to bardziej przeświadczenie \'nakładam, więc jakiś rezultat musi być\'
    - nie zasycha w zupełności...
    - niestety powoduje ściągnięcie skóry po zmyciu, które jest bardzo nie przyjemne, i wymaga przemycia twwarzy tonikiem, czy też posmarowania kremem.
    - co do matowienia skóry będę sceptyczna
    - opakowanie wymagało przecięcia w połowie zużycia kosmetyku, ponieważ produkt nie chciał wydostać się już na zewnątrz

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorsza maska jaką używałam
  • Nie podpasywała mi, lubię maseczki, które wysychają na twarzy, miałam wrażenie jakbym grubą warstw kremu miała na twarzy. Wypryski nie zmalały.

+ cena
    + zapach
    + wydajna

- nie działa - co jest najistotniejsze.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić kamaopr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt za dobrą cene!
  • Jest naprawde dobra używam jej codziennie,więc działa! łagodzi wypryski,zaczerwienienia i podrażnioną skórę. Bardzo ładnie pachnie...
    Mimo, iż napisane jest,by trzymac ją na twarzy 10-15min to ja osobiscie potrafie z nia przesiedziec z dobre 30 minut. Naprawdę nawilża, zmiękcza naskórek jesli uzywamy jej codziennie to ogarnia przebarwienia i panuje spokoj na naszej buzce! polecam

Chcesz pochwalić happysadness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maseczka idealna ; )
  • Bardzo ją lubię, cena też zachęcająca- cera staje się taka zdrowa po jej zastosowaniu, łagodzi zaczerwienioną skórę, podoba mi się ! ; )
    Choć nie jest moim kwc.. konsystencja nie dokońca mi odpowiada..
    Ale warto sprobowac

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ewelina_18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaba
  • Kupiłam tą maseczkę w Auchan-ie za 3,49 zł za 60 ml ! (wow!). Możliwe, że jest dostępna w Naturze, SuperPharm i lokalnych drogeriach. W Rossmannie jej na pewno nie ma.
    Wpadła ona do mojego koszyka dość przypadkowo ponieważ szukałam tam maseczek z Dermaglin, których nie było. Od jakiegoś czasu stosuję maseczki regularnie z myślą o oczyszczeniu mojej zanieczyszczonej cery. Maseczki z Dermaglin są świetne do tego celu, a ta spisuje się słabo....
    Mam cerę tłustą na codzień w kierunku mieszanej (nadmiernie przetłuszczająca się strefa T), w okresie jesienno-zimowym w kierunku suchej. Od czasu do czasu pojawiają się na niej niedoskonałości, ostatnio zgromadzone w jednym miejscu. Moja cera potrzebuje przede wszystkim oczyszczenia i przywrócenia równowagi. Maseczki z Dermaglin mają silne działanie i efekty były prawie natychmiastowe, w przypadku tej maseczki tak nie jest...
    Z serii Nuno stosowałam żel i tonik. Z żelu byłam średnio zadowolona, jeśli chodzi o tonik to bardzo mi się spodobał.

Maseczka nie przypadła mi do gustu ponieważ przede wszystkim jest dla mnie za słaba. Jest ona w dziwnej tubie, która musiałam szybko rozciąć aby wydostać z niej połowę maseczki, która nie chciała wyjść normalnie. Maseczka ma kolor miętowy i bardzo przyjemnie, ale delikatnie pachnie..... To powinno już dać mi do myślenia co to będzie za zielona glinka.... Utwierdziłam się dopiero w swoim przekonaniu (że ta maseczka jest błędem) kiedy nakładałam ją na twarz. Konsystencja tej maski jest bardzo lekka, maseczka przypomina mus lub ,,puszysty krem"... Bardzo łatwo się ją nakłada na twarz ponieważ maseczka nie zastyga. Nawet po 30 minutach. Podczas jej nakładania robią się na twarzy prześwity dlatego lepiej nałożyć ją grubą warstwą. Proponuję nie rozcierać/wmasowywać lecz dociskać, aplikować miejscowa dokładając kolejne warstwy. Maseczka na szczęście nie spływa z twarzy. Kolejnym plusem jest to, że bardzo łatwo i szybko się ja zmywa. W ogóle nie brudzi umywalki jak typowe glinki.

Efekt? Cera jest delikatnie oczyszczona i jakby jaśniejsza. Podkreślam, że jest to delikatne oczyszczenie. Skóra nie jest ściągnięta, napięta. Na tyle delikatne, że po 4 tygodniach stosowania 3 razy w tygodniu grubą warstwą na 30 minut (producent zaleca 10-15 minut) nie zauważyłam znaczącej poprawy w wyglądzie mojej cery.
    Nie oznacza to oczywiście, że maseczka pogorszyła moją cerę. Delikatnie oczyszczała, ale zawsze to jakieś oczyszczenie. Nie zapychała, nie uczulała ani nic złego.
    Dla mnie ta maseczka to jednak za mało, potrzebuje silniejszego działania (po maseczkach Dermaglin czuje się wręcz ściągnięcie skóry).

Polecam dla cery normalnych lub mieszanych, ale w kierunku normalnej/suchej. Oznacza to, że maseczka jest dobra dla niewymagających cer. Dla cery tłustych, trądzikowych i takich jak moja ta maseczka to za mało.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Za produkt zapłaciłam 5.50 zł za 60 ml. Używałam go często, bo kilka razy w tygodniu, według potrzeby.

Produkt jest gęsty o miętowym kolorze. Maseczka nie zastyga, nie ściąga, nie przesusza skóry. Zostawia nawet delikatną powłoczkę. Jest łatwa do zmycia i pięknie pachnie. Po jakimś czasie ciężko jest ją wydostać z opakowania, podczas gdy jest jej jeszcze dużo w opakowaniu. Niby maseczka ma glinkę w składzie, ale tego nie widać, bo skóry twarzy nie oczyszcza dobrze, nawet jej oczyszczenie jest dość słabe. Ale otrzymuje 3 gwiazdki, ponieważ o dziwo na dekolcie działała dobrze.

Podsumowując, u mnie się raczej nie sprawdziła. Nie sadzę, abym ją kupiła ponownie. A jeśli ktoś jest zainteresowany, to można ją dostać w małej hurtowni kosmetycznej.

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Mam ją już od dłuższego czasu i po dokładnych testach mogę przyznać, że jest naprawdę przyjemna

Maseczka znajduje się płaskiej tubce wykonanej z dość twardego plastiku, o pojemności 60ml. Pod koniec opakowania mogą być problemu z wyciśnięciem resztki maseczki. Zamykanie na klik działa bez zarzutu. Szata graficzna charakterystyczna dla całej serii, przyjemna dla oka, dominuje w niej biel i róż Ogólnie mam z nią miłe skojarzenia Konsystencja jest średnio gęsta, przypomina klasyczny krem. Ma delikatny, zielonkawy kolorek. Bardzo łatwo i szybko rozprowadza się na skórze oraz bez większych problemów spłukuje. Na twarzy delikatnie zasycha, ale nie ściąga skóry. Zapach również jest charakterystyczny dla całej tej serii. Bardzo go lubię. Jest delikatny, lekko słodki z ziołową nutą. Czuć go podczas trzymania maseczki na skórze, jednak po zmyciu praktycznie całkowicie znika. Myślę, że nikomu nie będzie przeszkadzał. Podstawową kwestią, jeśli chodzi o działanie jest uczucie ulgi zaraz po nałożeniu maseczki. Wydaje się jakby delikatnie chłodziła i koiła ewentualne podrażnienia. Po kilku minutach maseczka delikatnie zasycha i efekt ten znika. Po zmyciu skóra jest delikatnie nawilżona i złagodzona. Pory rzeczywiście wydają się być nieco mniejsze, a skóra jest matowa. Dobrze, że nie zapycha porów i nie powoduje wysypu. Z drugiej strony efekt oczyszczenia jest bardzo znikomy. W tej kwestii spodziewałam się czegoś lepszego. Na niedoskonałości również raczej nie ma wpływu. Pod kątem wydajność jest całkiem nieźle. Tubka spokojnie wystarcza na kilkanaście użyć, nakładając dość grubą warstwę na całą twarz. Cena również jak to w przypadku Ziaji zachęca do wypróbowania. Można kupić ją już za ok 6zł. Dostępność raczej średnia. Widziałam ją w Naturze oraz ewentualnie w mniejszych, osiedlowych drogeriach.

Plusy:

- łagodzi podrażnienia
    - lekko nawilża
    - nie zapycha
    - matuje
    - lekko zmniejsza pory
    - ładny zapach
    - wydajność
    - cena

Minusy:

- słabo oczyszcza
    - nie wpływa na niedoskonałości

Podsumowując: Maseczka jest bardzo przyjemna w użyciu, choć raczej nie ma się co spodziewać po niej jakiś szczególnych efektów. Po prostu delikatnie nawilża, matuje i łagodzi skórę. Brakuje mi w niej lepszego efektu oczyszczającego :/ Można wypróbować

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Niestety bez szału
  • Choć lubię kosmetyki Ziaji to do mojej skóry ta maska jakoś mi nie spasowała. Konsystencja papki, jak dla mnie mało gęsta. Twarz lekko wygładzona, ale efekt ten szybko mija. Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić mmia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra maska .
  • Bardzo polubiłam się z tą maską . Już po pierwszym użyciu moja skóra wyglądała lepiej , przebarwienia były mniej widoczne i wszystkie niedoskonałości jakby 'zgaszone' . W efekcie otrzymałam również gładką i matową skórę .
    Maskę kupiłam w Auchanie , za nie całe 6 złotych . Nigdy prędzej nigdzie jej nie widziałam , ale przyznając szczerze - nawet jej nie szukałam , więc nie powiem Wam gdzie jeszcze ją dostaniecie , ale myślę , że z kupnem nie będzie problemu .
    Zawsze przed kupnem jakiegoś kosmetyku czytam o nim recenzje na wizażu czy szukam po blogach - z tym produktem było inaczej , a właściwie wcale nie miałam go kupować ! - szłam po coś do włosów , po czym przypomniałam sobie, że czeka mnie zużycie gigantycznej maski kallosa , więc po co kolejne mazidełko ? Mój wzrok zatrzymał się na tej masce. Jako , że wtedy miałam ogromną wysypkę, skusiło mnie opakowanie - ' przeciw pryszczom' - ogólnie nie lubię kosmetyków drogeryjnych dla cery problematycznej, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że one tylko wysuszają i nic dobrego nie robią . Stwierdziłam, że skoro z peelingu jestem zadowolona to nie zaszkodzi wypróbować maski .

Więcej informacji na blogu : LOVEANDVANILLASCENT.blogspot.com

Używam tego produktu od: wakacji

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ejjtygrysi3ee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maseczka
  • Bardzo dobra maseczka dla skóry tłustej i trądzikowej. Używam jej razem z tonikiem z tej samej serii oraz peelingiem morelowym Soraya co 2 dzień.

Cera po takich zabiegach jest matowa, gładziutka i oczyszczona. Nie podrażnia i nie powoduje wyprysków. Łagodzi te już istniejące niedoskonałości.

Ma przyjemny zapach i fajną konsystencję, łatwo się ją aplikuje. Bardzo wydajna, wystarczyła na 2 miesiące.

Cena przystępna, łatwo dostępna.

Nie wiem czy kupię ponownie ponieważ mam w planach wypróbować maseczki Avonu.

Ilość zużytych opakowań: 1 cała

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agnieszka2117 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Alabastrowa twarz
  • Maseczki używam sporadycznie od jakiegoś czasu. Jestem zadowolona z efektu, jaki daje na mojej twarzy. Przede wszystkim ma fajne opakowanie, z miękkiego plastiku, dzięki czemu można ją zużyć do końca. Nie podoba mi się jednak, że zakrętka często się brudzi. Sam kosmetyk ma konsystencję lekkiego kremu i zielony kolor. Pachnie świeżo i przyjemnie. Nakładam maseczkę na 10-15 min i po tym czasie zmywam chłodną wodą. Twarz ma wyraźnie zmniejszone pory, jest gładka i idealnie matowa. W zasadzie po jej użyciu nie muszę się już niczym malować - podkład i puder stają się zbędne. Nie wiem, czy ma działanie oczyszczające i jak sprawdzi się dla naprawdę problematycznych i zanieczyszczonych cer, ale ja jestem naprawdę z niej zadowolona.

W skrócie:
    + tania i dostępna
    + wydajna
    + nie uczula, nie podrażnia
    + wygładza twarz
    + świetnie matuje
    + dobrze ściaga rozszerzone pory
    - brudząca się zakrętka
    - nie do bardzo problematycznej cery

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić szatynka 93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra!
  • Kupiłam tę maskeczkę wraz z peelingiem enzymatycznym z tej samej serii. Po 3 tygodniach stosowania obu naraz (co 2 dni) widzę znaczną poprawę mojej cery! Wągry na nosie praktycznie zniknęły, mam ładny i gładki nosek, tak samo czoło i policzki. Maseczka zmniejszyła przebarwienia i widocznie zmatowiła cerę!

+cena
    +dostępność
    +fajna konsystencja
    +ładny, orzeźwiający zapach
    +widoczna poprawa stanu cery
    +zmatowienie
    +zmniejszenie przebarwień

-opakowanie, podejrzewam, że końcówkę produktu ciężko będzie wydostać
    -ilość produktu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iketlove za czytelną i pomocną recenzję?
  • gadżecik dla niewymagających buziek
  • Gdy jej używałam raczej nie miałam poważnych problemów z cerą a maseczka była po prostu fajna, ciekawa i zielona
    Używałam jej gdy chciałam odświeżyć cerę. Wtedy wydawała mi się bardzo dobra ale nie wiem jakby było z tym teraz.
    Polecam raczej nastolatkom

Używam tego produktu od: sporadycznie w przeciągu ostatnich kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Szczerze jest mi ją ciężko ocenić,gdyż kupowałam ją od roku i zawsze byłam zadowolona,gdy pojawiły mi się jakieś wypryski to po jej zastosowaniu wyraźnie się zmniejszały.Teraz od pewnego czasu na mojej twarzy zapanował spokój i maseczka tak na prawdę nic już nie robi.Dlatego polecam ją posiadaczkom cery tłustej oraz tej,na której pojawiają się wyraźne krostki.Na cerze tłustej,na której nie ma trądziku już raczej nic nie zrobi.
    Oceniam tą maskę na 5 w skali 1-6

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona
  • Używałam już wiele maseczek, bo mam skórę tłustą z tendencją do zaskórników/pryszczy, a także świecącą się strefę T, a maseczki dobrze matują, więc szukałam swojego ideału. Wiele maseczek wysuszało moją skórę (np. Garnier 3w1, siarkowa moc). Koleżanka poleciła mi Ziaję (w sumie nigdy nie lubiłam ich produktów, ale się przełamałam) i wielkie dzięki jej za to. Ta maseczka jest idealna. Zawiera panthenol (czy jakoś tak XD) więc lekko nawilża, zielona glinka delikatnie oczyszcza, wygładza i koji moją skórę. Po systematycznym używaniu faktycznie zmniejsza błyszczenie się (co się z tym wiąże, ilość pryszczy.) Maseczkę robiłam co 3 dni. Za bardzo nie oczyszcza, ale jedyne czego ja chciałam to matowienie, więc u mnie się sprawdza. Jestem bardzo zadowolona. Odejmuję pół gwiazdki za ilość produktu i opakowanie. Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 i pół

Chcesz pochwalić VioletRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomocna przy leczeniu trądziku
  • Przy systematycznym stosowaniu naprawdę DAJE EFEKTY. Co prawda NIE OCZYSZCZA z tych czarnych WĄGRÓW, ale gdy się przyłożyłam i wraz z peelingiem enzymatycznym stosowałam ją regularnie naprawdę zauważyłam POPRAWĘ stanu CERY. Wszystkie ropne wypryski lepiej się goiły. Cera jest po niej GŁADSZA i USPOKOJONA. Do tego maska jest w poręcznym opakowaniu, bardzo wydajna. WSPOMAGA pielęgnację anty-trądzikową.
    Bardzo ją lubię.

Chcesz pochwalić invisible001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo średnia
  • Po pierwsze - nie zastyga, a to lubię w maseczkach, bo wydaje mi się, że wtedy lepiej działają, a ta maska ma konsystencję kremu. Po drugie - jest strasznie niewydajna, trzeba jej dużo nałożyć, by pokryć twarz grubą warstwą. Nie zauważyłam jakichś super efektów. Jedynie przyjemne jest uczucie zimna, bo ma pantenol, czasem szczypie na niedoskonałościach, więc może coś tam działa. Jest tania, ale raczej już jej nie kupię, skoro jej działanie jest bardzo marne.

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić lacostapink za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • W porządku
  • + matowi cerę, poprawia jej wygląd
    + nie wysusza, ma nawet lekkie działanie nawilżające
    + ogólnie po używaniu tej maski mam poczucie, że coś korzystnego dla mojej cery robię, ale długofalowych efektów raczej nie daje - jest fajna do nałożenia po ciężkim dniu do uspokojenia cery, ale nie ma cudownego działania na trądzik

plus za cenę, minus za twarde i niepraktyczne opakowanie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Angry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak za taką cenę nie jest źle
  • Maseczka jest średnia, nie do końca mi się podoba ale jak za taką cenę - zawsze warto spróbować.

+ atrakcyjna cena
    + wydajność
    + przyjemna konsystencja, miłe uczucie gdy się ją nakłada na twarz
    + nie wysycha szybko na skórze
    + wygładza, rozjaśnia
    + bardzo ładny zapach
    + nie zatyka porów
    + w jakimś stopniu matuje i zmniejsza wypryski ALE...

- efekt bardzo krótkotrwały
    - maseczka niestety nie spełnia wszystkiego co zapewnia nam producent
    - w pewnym momencie nie da się już nic wycisnać z tej tubki (pomimo, że produktu jeszcze jest sporo), trzeba wtedy rozciąć pudełko

Po zużyciu tej maseczki będę szukać innej, która będzie dawała lepsze działanie, więc nie wiem czy jeszcze wrócę do maski z Nuno.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące, może dłużej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dominika005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zła, ale szału nie ma
  • Maseczka daje efekt - trochę zmniejsza wypryski i oczyszcza.
    Nie wysycha zbytnio, po określonym czasie nałożenia wciąż jest dość płynna. Zostawia trochę tłuste odczucie na skórze.
    Nie jest specjalnie wydajna.

Używam tego produktu od: używałam półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Demotywacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Używałam ją będąc nastolatką i wciąż pamiętam efekty. Nie były one może jakieś spektakularne, ale mnie zadawalały.

Maseczka łatwo się rozprowadza, nie zasycha na skórze. Gdy rozsmarujemy ją na niedoskonałości, lekko, przyjemnie piecze. Ładnie pachnie, delikatnie, a jednak specyficznie.

Działanie oceniam średnio. Tak, owszem wypryski sa zmniejszone i łatwo je zakryć korektorem, jednak nie znikają zupełnie po zastosowaniu maski. I trzeba być regularnym, bo niedoskonałości lubią powracać.

Używam tego produktu od: Używałam pare lat temu
    Ilość zużytych opakowań: ok 2 - 3

Chcesz pochwalić saltss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba maseczka
  • - ciężko się zmywa,
    - pozostawia uczucie lepokości an skórze
    - nie czuć że skóra jest oczyszczona jak po czystej zielonej glince,
    - produkt tani

Drugiego opakowania nie będzie

Używam tego produktu od: sierpień

Chcesz pochwalić lusilusi za czytelną i pomocną recenzję?