Ziaja, Nuno, Maska z zieloną glinką

Powiększ Ziaja, Nuno, Maska z zieloną glinką

Zgłaszająca osoba: Sol Magda

Maska z zieloną glinką do cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków.
Absorbuje nadmiar sebum, wykazuje skuteczne działanie ściągające oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory. Łagodzi zmiany trądzikowe i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Intensywnie nawilża skórę oraz łagodzi podrażnienia, nie zatyka porów.
Zawiera:
- Glinka zielona
- Ekstrakty z oczaru, białej herbaty, szałwii
- D-panthenol
Efekt nuno to redukcja sebum i 'świecenia się' skóry - efekt mat.
Maska przeznaczona jest dla osoób w wieku 17+; można ją stosować 1-2 razy w tygodniu.

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Illite, Cetyl Alcohol, Glycerin, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Salvia Officinalis Extract, Titanium Dioxide, Panthenol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citric Acid, CI 42090 (FD&C Blue No.1).

Cena: ok. 8zł / 60ml

• dobra glinka w dobrej cenie
  • glinka działa jak powinna - nawilża, łagodzi podrażnienia, delikatnie sciąga pory i je oczyszcza, odżywia skórę która troszeczkę szybciej sie regeneruje co jest ważne przy skórze problematycznej
    ale trzeba pamietac ze to tylko glinka wiec sama nie wystarczy trzeba dobrać odpowiednie kometyki do oczyszczania twarzy, kremy, peelingi oraz przestrzegać diety a glinką troszeczke sie wspomóc np gdy mamy zmiany ropne i peelingi nawet te enzyamtyczne nie są wskazane lub dla samego relaksu, odżywienia skóry oraz załagodzenia ewentualnych podrażnień po złuszczaniu (1raz w tygodniu! )

Rada: Jeśli ktoś nie zna skladu to niech nie pisze bo wprowadza w bład inne osoby - w składzie na 5 miejscu znajduje się glinka (inci: illite). przed pisaniem takich rzeczy polecam wejść na strone pościęconą składnikom kosmetyków i się upewnić

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: > 8

Chcesz pochwalić roza_1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest najgorszy.
  • Ta maseczka na pewno mnie jakoś nie zachwyciła. Uważam,że lepsza jest także z glinką z Ziaji, ale ta w saszetkach za ok. 1,50zł. Wracając do tej to świetnie nawilża. Niestety nie zwalcza wyprysków. NIe wiem czemu, ale po miesiecu używania zmieniła mi konsystencję :/ I jest teraz taka jak krem i gdy nawet nałożę dużo to nie trzyma się :/

Plusy:
    - Nawilża
    - Zapach
    - Cena
    - Opakowanie
    - Nie wysusza
    - Wydajna

Minusy:
    - Konsystencja
    - Nie redukuje niedoskonałości
    - Nie przyspiesza redukowanie sie niedoskonałości

Chcesz pochwalić Donka15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Słyszałam o tej maseczce pozytywne opinie, więc postanowiłam wypróbować. Naturalna glinka spisuje się u mnie bardzo dobrze, tak ta maseczka sprawdza się średnio...Generalnie to nawet nie widzę zielonej glinki w składzie. Glinka powinna kryć się pod nazwą - Kaolin. Jeśli się mylę to poprawcie. W składzie widzę ekstrat z zielonej herbaty (Camellia Sinensis Extract) ekstrakt z szałwii (Salvia officinalis Extract) Ekstrakt z oczaru wirginijskiego (Hamamelis Virginiana Extract), ale glinki nie dostrzegam...

OPAKOWANIE
    maseczka jest w zgrabnym opakowaniu. Dzięki temu, że otwarcie jest na dole buteleczki nie ma problemu wydobyć kosmetyku. Otwarcie również działa bez zarzutu

DZIAŁANIE
    Wg mnie maseczka ma działanie raczej kojące. Czuję, że łagodzi podrażnienia, ale z pewnością nie zmiany trądzikowe. Nawet przy intensywnym stosowaniu maseczki niespodzianki nie zmniejszyły się. Jedynie łagodzi stany zapalne. Nie zauważyłam też by moja skóra po użyciu maseczki była ściągnięta i by regulowało nadmiar sebum (w sensie - bez zmiany w tym względzie ).Jeśli chodzi o nawilżenie skóry, to może odrobinę...Podsumowując - maseczka nie jest zła, działa, jednak nie tak jak obiecuje producent

KONSYSTENCJA / WYDAJNOŚĆ
    Maseczka jest w kolorze zielonym, przypominającym glinkę. Konsystencja nie jest zbyt gęsta, raczej rzadka jak na maskę. Łatwo się ją rozprowadza na buzi. Maseczka nie zasycha, nawet po 30minutach, wciąż nie zmienia konsystencji (byłam trochę zdziwiona, bo naturalna glinka szybko zasycha). Nakładam zwykle grubszą warstwę jak radzi opis producenta, a mimo to maseczka jest wydajna, bo mam ją ponad pół roku ( choć fakt, że nie używam jej często)

PLUSY
    - cena
    - łagodzi stany zapalne
    - delikatnie nawilża i daje kojące uczucie skórze
    - wydajna

MINUSY
    - nie zawiera glinki
    - nie zmienia stanu skóry trądzikowej
    - nie reguluje nadmiaru sebum i nie napina skóry

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić Mary_0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdy nie ma czasu...
  • Dobra konsystencja, miły zapach, nie zostawia skorupki na twarzy czego nie lubię, mniej straszny kolor niż w robionych przeze mnie sypkich,łądne opakowanie które może stać na podstawie - bardzo takie lubię, bo produkt lokuje się zgodnie z grawitacją
    Wada: słabe działanie, skóra tylko lekko dopieszczona
    Zaleta: wystarczy wycisnąć i jest

Używam tego produktu od: jak sobie przypomnę
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania niepełne

Chcesz pochwalić yoozia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Nie podbiła mojego serca.

Konsystencja, zmywanie: kremowa. Niezbyt mi odpowiada, wolę coś gęstszego, co można łatwiej rozprowadzić. Maska nie zasycha. Łatwo się zmywa.

Kolor, zapach: zielona, o dość przyjemnym zapachu.

Cena: bardzo korzystna.

Opakowanie: urocza tubka, z której jednak dość ciężko wydobyć mi odpowiednią ilość produktu (albo za dużo, albo za mało).

Działanie: o... Na pewno nie oczyszcza dogłębnie. Lubię ją nakładać czasem jako lżejszą maskę, bo fajnie łagodzi niedoskonałości i strupki na twarzy. Ale to jedyny pozytywny aspekt. Jest to dla mnie maska zbyt łagodna. Nie matuje, nie ściąga, nie zmniejsza porów, nie wpływa na zaskórniki. Zużywam do końca jako lekką, łagodzącą maskę.

Sumując: nie kupię ponownie, wymagam większego działania. Maska ewentualnie dla niewymagających, potrzebujących jedynie lekkiego nawilżenia i zmniejszenia zaczerwienienia.

Używam tego produktu od: nieregularnie parę miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę jedno

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z lepszych maseczek o ile nie najlepsza
  • Bardzo przypadła mi do gusty ta maseczka. spełnia swoje działanie myśle ze w 100 %.

+ tania
    + matuje
    + oczyszcza
    + nie wysusza
    + zmniejsza wypryski i pojawianie się nowych (nie wiem jak u was ale u mnie to jedyna maseczka, która sobie z tym poradziła, może to nie tylko jej zasługa, ale na pewno nie pogorszyła stanu mojej skóry)
    + nie uczula !!!
    + nie piecze jak inne maseczki, po których myślałam, że odpadnie mi twarz
    + wydajna

jedynymi minusami to jest małe opakowanie, dla mnie 60ml to za mało, prosiłabym o 100 minimum ) no i nieprzeźroczysta tubka, wolałabym wiedzieć ile mi zostało a nie wysmaruje poł twarzy i nagle oooops bo się maseczka skończyła.

Reasumując: maseczka sprawdziła się u mnie, na pewno kupię ją nie jeden raz o ile znajdę w drogerii. Polecam dla osób które mają problemy z trądzikiem okresu dojrzewania i problem ze świeceniem się strefy T.

Używam tego produktu od: niezbyt regularnie od 1,5 - 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu

Chcesz pochwalić mojbyljuzzajety za czytelną i pomocną recenzję?
  • zamierzam kupić ten produkt ponownie
  • Uwielbiam ten produkt, ponieważ: oczyszcza, nie wysusza, nawilża moja skóre, tani a jednocześnie skuteczny. Jego jedynym minusem jest opakowanie bo tylko 60ml oraz to, ze nie widać ile produktu nam zostało.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie jednego

Chcesz pochwalić adrianna907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • + nie podrażnia, nie uczula
    + dobrze się zmywa
    +/- co do łagodzenia wyprysków i stanów zapalnych... nie powoduje zmniejszenia podskórnych gul, co do drobniejszych niespodzianek, może jest odrobinę lepiej, ogólnie wierzę, że maseczka pomogła zadbać o dobrą kondycję skóry, choć to bardziej przeświadczenie \'nakładam, więc jakiś rezultat musi być\'
    - nie zasycha w zupełności...
    - niestety powoduje ściągnięcie skóry po zmyciu, które jest bardzo nie przyjemne, i wymaga przemycia twwarzy tonikiem, czy też posmarowania kremem.
    - co do matowienia skóry będę sceptyczna
    - opakowanie wymagało przecięcia w połowie zużycia kosmetyku, ponieważ produkt nie chciał wydostać się już na zewnątrz

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorsza maska jaką używałam
  • Nie podpasywała mi, lubię maseczki, które wysychają na twarzy, miałam wrażenie jakbym grubą warstw kremu miała na twarzy. Wypryski nie zmalały.

+ cena
    + zapach
    + wydajna

- nie działa - co jest najistotniejsze.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić kamaopr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt za dobrą cene!
  • Jest naprawde dobra używam jej codziennie,więc działa! łagodzi wypryski,zaczerwienienia i podrażnioną skórę. Bardzo ładnie pachnie...
    Mimo, iż napisane jest,by trzymac ją na twarzy 10-15min to ja osobiscie potrafie z nia przesiedziec z dobre 30 minut. Naprawdę nawilża, zmiękcza naskórek jesli uzywamy jej codziennie to ogarnia przebarwienia i panuje spokoj na naszej buzce! polecam

Chcesz pochwalić happysadness za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij