Fusswohl, Tarka do usuwania zrogowaceń

Fusswohl, Tarka do usuwania zrogowaceń

W delikatny i higieniczny sposób usuwa mocne zgrubienia naskórka. Tarkę można czyścić za pomocą szczotki i ciepłej wody.

tarki i pumeksy do stóp

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

szarpie skore

Traka szarpie skore, trzebe po niej jeszcze wagladzic stopy pumeksem czy taraka co to ma naklejony papier scierny. Myslalam ze ta tarka bedzie super, mialam probem z bardzo rogowaciejacymi stopami i ta druga z papierem sciernym nie za dobrze sobie radzila.Zakupilam ta tarke i wieczoerem w kapieli przystapilam do scierania. na mokro bylo super, nareszcie miekkie piety bez twardego naskorka. Jednak gdy skora byla sucha widac bylo pozadzierane skorki. Krem sobie z nimi nie radzil. Zreszta co ma sobie radzic? jak ma sie zadarta skoreke to trzeba ja usunac. Bawilam sie przez dobry rok czasu z dwoma tarkami na raz, az powiedzialam basta i zakupilam zwykly pumeks. Dla kogos ktomu nie przeszkasza ze tarka jest ostra i zostawia zadziorki i trzeba jeszcze poprawic druga tarka z papierem sciernym, bedzie to dobry zakup. Ja stawiam na szybkosc i praktycznosc, wiec sie poddalam.

Używam tego produktu od:kilku lat, ostatnie lata bardzo zadko az wywalilam bo tylko kurz zbierala

super

tania a bardzo dobra! Z reguły zawsze używam ścinacza ale jak nie mam czasu bawić się w takie drastyczne zabiegi to sięgam po tą tarkę. tania i łatwo dostępna w drogerii Rossmann . Bardzo dobrze leży w dłoni i jest dość ostra. Fajnie usuwa martwy naskórek ale trzeba uważać aby sobie nie podrażnić zdrowej skór . ogólnie to uzywam ją już od kilku lat i za każdym razem jak się zużyje to sięgam po nią dlatego polecam!

• Design produktu: 3

Tę tarkę oceniam średnio

Tarka do stóp marki Fusswohl, to standardowa tarka, która niczym się nie wyróżnia spośród innych tego typu produktów. Owszem, jest solidnie wykonana- rączka z dobrego plastiku nie wygina się. Sama część trąca jest metalowa, ale nie dogadała się z moimi stopami. Niby tarka jest ostra, ale nie podoba mi się w ogóle, jak sobie radzi ze ścieraniem. Z manualnych metod wolę jednak pilniki z papieru ściernego.

Produkt jest łatwo dostępny, w każdej drogerii Rossmann można go kupić za cenę ok. 7 zł. Tarkę dostajemy zapakowaną w blister, więc jest to hugieniczne rozwiązanie. I na tym zalety się kończą.

zdecydowanie zbyt mocna

Ta tarka to mocny ździerak. Wystarczy chwila nieuwagi i można się skaleczyć (wiem, bo mi się to zdarzyło). Metalowa z niebyt wygodną rączką.

Być może lepsza jest do stosowania w kąpieli, ale ja używałam pod prysznicem, gdzie mamy mniejszą kontrolę nad siłą jaką przykładamy.

Zdecydowanie wolę tarki z przyklejonym papierem ściernym. Działają wystarczająco dobrze, a szansa na skaleczenie się jest niewielka.

• Design produktu: 5

Radzi sobie z zaniedbanymi piętami

Często po zimie mam duży problem ze zrogowaceniem pięt. Próbowałam wiele takich akcesoriów jednak zawsze kończyło się ich wyrzuceniem. Tę tarkę z Rossmanna mam już kilka lat. Od czasu do czasu po prysznicu przecieram nią pięty. Trochę się wtedy z nich sypie tego martwego naskórka. Po takim zabiegu smaruję stopy grubą warstwą kremu do stóp i zakładam skarpetki na noc. Pomiędzy stosowaniem tarki stosuję zwykły pumeks + krem do stóp + skarpetki. Moje stopy po takich zabiegach są mięciutkie przez jakiś czas.

Tarkę poleciłam już kilku osobom, które są z niej również zadowolone.

• Design produktu: 4

Tarka jest super! W sposób szybki i wygodny usuwa martwy naskórek. Stopy są gładkie i lśniące. Tarka ma kształt ergonomiczny, dzięki czemu łatwo się jej używa.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

szarpie skórę

Tarka jest kiepsko wykonana i podczas używania rozpada się na części, co jest bardzo irytujące.
Uważam, że do jej używania potrzeba wprawy, gdyż można się skaleczyć lub zetrzeć zbyt dużo skóry.
Działanie poniżej średniej - skóra na stopach jest jakby poszarpana, co wygląda bardzo nieestetycznie. Wolę klasyczne tarki.

Jest ok.

Jest ok, ale ma małe wady.
Tarka bardzo dobrze ściera naskórek, gdzie wypustki ścierające są na tyle ostre, aby poradzić sobie z uciążliwymi zrogowaceniami. Czasami jednak trzeba uważać żeby nie zetrzeć zbyt mocno.
Samo wykonanie jest średnie - nie jest złe ale mogłoby być lepsze (część metalowa często wypada, a miałam już kilka opakowań).
To co mam do zarzucenia to jest to, że po użyciu skóra jest szorstka i lekko poszarpana, nierówno ściera - obowiązkowy pumeks bądź pilnik wygładzający.

Fajna

Tania i bardzo dobra tarka,dzięki której w łatwy szybki sposób można pozbyć się zrogowaciałego naskórka.Rączka z tworzywa sztucznego,która nie wyślizguje się nawet z mokrej dłoni.Jak dla mnie produkt,który powinien się znaleźć w każdej łazience.

• Design produktu: 4

Ostra

Jest po prostu świetna! Dość ostra, dlatego należy obchodzić się z nią ostrożnie, świetnie zdziera niechciany naskórek.Ja używam ją na delikatnie osuszone stopy zaraz po kąpieli.Moje stopy dzięki tej tareczce są w świetnym stanie.Mięciutkie,gładziutkie i zadbane

polecam

Tarkę kupiłąm dzięki Wizażowi :)

Jest to moja pierwsza tarka, ponieważ miałam kiedyś pewne obawy co do ich stosowania, ale się przemogłam i nie żałuję.
Tarkę stosuję na sucho i na mokro razem z pilnikiem z tej samej serii przeważnie raz w tygodniu. Skóra na pętach, która była twarda staje się gładziutka jak u niemowlaka :)

Oczywiście jestem jak najbardziej na tak, i chyba będę już jej wierna na zawsze

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

Świetna tarka!

Tarka do pięt to mój must have w łazience. Tą miałam naprawdę długo i była najlepsza na świecie. Ostatnimi czasy mi się złamała w końcu i już na nią tęsknię mimo że kupiłam inną. Ta nowa jest do bani. Nic tak nie ścierało martwego naskórka jak ta tarka! muszę się wybrać jednak do Rossa i kupić ją znów. Ja używałam jej po długiej kąpieli lub wymoczeniu stóp i wytarciu ręcznikiem. Wtedy szybko i łatwo usuwa zbędny naskórek. Polecam!!!

• Trwałość / wykonanie: 1

Slabe wykonanie

Tarkę kupiłam bo mam zdecydowanie zrogowaciała skórę na stopach i niestety muszę ja często pielęgnować
Miałam już różne tarki i ta tez niestety się u mnie nie sprawdziła
Bardzo szybko złamała mi się rączka mimo że wcale jej nie naciskałam
Ponadto skóra po usunięciu zrogowaciałego naskórka była przesuszona i szorstka, efekt używania niezadowalający
No i niestety ale estetycznie wygląd szczotki nie zachęca , kupiłam ją mając nadzieje ze poradzi sobie z moimi piętami
Niestety jestem niezadowolona