Mila - Hair Cosmetics, Maska mleczna do włosów z proteinami

Powiększ Mila - Hair Cosmetics, Maska mleczna do włosów z proteinami

Zgłaszająca osoba: justta

Dzięki zawartości mlecznych protein maska wspaniale nawilża i dodaje miękkości włosom, bez względu na ich rodzaj. Ponadto idealnie odżywia również włosy po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

Skład: Aqua (water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum (fragrance), Benzyl Alcohol, Citric Acid, Peg-5 Cocomonium Methosulfate, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Glutamate, Hydrolized Milk Protein, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Casein, Methylisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (13.05.2012)

Cena: ok. 20zł / 1000ml

• polecam
  • Maskę tę używałam jakieś 1,5 roku temu na swoje kręcone, farbowane na jasny blond włosy. Używałam jej po każdym myciu głowy i nosiłam na głowie ok 40-50 min. To jak odbudowała moje włosy to było coś niezwykłego. Ze zniszczonych, kruszących się włosów, odnowiła je w gładkie i miękkie w dotyku. Jestem bardzo z niej zadowolona. Do tego ten piękny zapach, można się nim upajać. Szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno 1000 ml

Chcesz pochwalić linezz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska
  • Maskę kupiła moja mama u znajomej fryzjerki, dała jakieś 20zł za 1l. Na początku nie byłam przekonana co do niej, ale po paru zastosowaniach zawróciła mi w głowie. Mimo tego, że mam włosy bardzo wymagające, bo zniszczone, suche i przetłuszczające się - maska daje radę.

+miękkie włosy
    +bardzo wydajna
    +cena
    +wygładza
    +ułatwia rozczesywanie
    +nadaje lekki połysk
    +poprawia stan włosów
    +nie powoduje podrażnień ani łupieżu

-przetłuszcza
    -na wakacjach może nieco obciążać
    +/- wolałabym opakowanie z pompką

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, 1000ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić goodblonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa i cudnie pachnie!
  • Cudowna! Mam ją już dość długo, a zostało jeszcze pół słoika. Do moich kręconych włosów jest idealna! Wygładza, zapobiega puszeniu, nie obciąża włosów. Po jej użyciu włosy są miękkie, błyszczące i ślicznie pachną. Dobrze odżywia włosy. Efekt utrzymuje się do następnego mycia (w moim przypadku maks. 3 dni).
    Jest bardzo wyadjna, jej niewielka ilość wystarcza na moje włosy do łopatek.
    Do tego ten zapach... Jest śliczny, aż się człowiek głodny robi i utrzymuje się na włosach. Konsystencja trochę jak budyń, łatwo się rozprowadza po włosach i nie ma problemu ze spłukaniem.
    Stosuje ją także jak zwykłą odżywkę i również działa.
    Cena jak na jakość jest bardzo niska. Dla mnie nie ma żadnych minusów i polecam ją każdemu kto ma problemy z suchymi i zniszczonymi włosami .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie działa na moje włosy
  • Jak dla mnie ta maska sprawdza się znakomicie.
    Nie mam jakoś szczególnie zniszczonych włosów, więc nawilżenie jakie daje ta maska jest dla mnie wystarczające.
    Włosy nie są po niej splątane i dobrze się rozczesują.
    Jest wydajna na moje pół długie włosy. Starcza mi średnio na 2-3 miesiące przy stosowaniu co drugi dzień.
    Ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję bo nie trzeba jej \\\'wyskrobywać\\\' z opakowania.
    Stosuję naprzemiennie z maską Mila Placenta Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 10

Chcesz pochwalić Pinka992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu postanowiłam zamówić to cudo. Niestety nie podzielam zachwytu.
    Maska jest po prostu nijaka. Nie zauważyłam żadnych konkretnych efektów. Obciąża moje włosy już w momencie samego nałożenia tak, że podczas spłukiwania po prostu wypadają. Może i daje minimalne nawilżenie, ale nie zostawia włosów w stanie zamierzonym.
    Co do zalet. Na pewno jest bardzo wydajna. Męczę ją już pół roku, a to jak studnia bez dna. Czuję już przesyt, zwłaszcza, że efekty są ledwo widoczne. Plusem jest na pewno cena, zwłaszcza w połączeniu z wydajnością. No i ten budyniowy zapach, chociaż po tak długim czasie jest już dla mnie zbyt mdły.
    Nie mój typ.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 1000 ml w trakcie

Chcesz pochwalić Jane Wood za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam!
  • Polecam ten produkt dla zniszczonych włosów. Mam blond włosy (po serii rozjaśniań), o które naprawdę trzeba bardzo dbać. Ta maska sprawia,że moje włosy są miękkie i delikatne

Plusy:
    +wygładza
    + ułatwia rozczesywanie
    +bardzo ładnie pachnie
    +cena
    +wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1-duże opakowanie

Chcesz pochwalić martynka12372 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak
  • Po pierwsze zapach. Jest bardzo przyjemny, intensywny. Trzyma się przez cały dzień.
    Mimo iż moje włosy nie sprawiają wielu problemów ta maska dobrze nawilża. Stają się gładkie i miłe w dotyku. Jest bardzo wydajna.

Nakładam ją raz w tygodniu, bądz dwa gdy mam czas i trzymam pod ręcznikiem ok.20-30 minut. Rewelacyjny efekt.

Polecam do każdego rodzaj włosów.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Jedno na pół z kilkoma koleżankami

Chcesz pochwalić KatieWear za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przypadła mi do gustu
  • Na ogół mój problem z maskami jest taki, że za mocno bociążają mi włosy 0 tak było też w tym przypadku - maska obciąża moje cieńkie włosy i dużo szybciej się przetłuszczają. Poza tym jej właściwości pielęgnacyjne są przeznaczone do raczej zdrowych włosów - po zafarbowaniu Castingiem, włosy były przesuszone i ta maska nie dała rady ich porządnie nawilżyć.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Niezły produkt
  • Produkt używam sporadycznie, ponieważ nie lubię przeciążać swoich włosów maskami i odżywkami. Po kilku uzyciach zauważam takie plusy jak miły zapach, wysoka wydajność, ułatwienie rozczesywania włosów, dociążenie włosów, które czasami się puszą. Minusem jest jednak to, że gdy zastosuje się za duża ilośc tej maski, wówczas włosy stają się przeciążone, smętne i oklapnięte. Będę używała dalej, ale będie to tak jak do tej pory, sporadycznie.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Odrobina pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mgds za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie.
  • to coś w ogóle można nazwać maską?
    jedyną zaletą, za co daję 1 gwiazdkę, jest zapach. pachnie cudownie, zawsze kiedy jej używałam mój mężczyzna nie mógł przestać wąchać moich włosów ;d oboje ubolewamy nad faktem, że to coś kompletnie nic nie robi z włosami, a nawet powoduje lekki puch.
    próbowałam stosować ją na różne sposoby, w metodzie omo jako 1 o, potem 2 - masakra. pod olej spisała się nieco lepiej, chociaż też rewelacji nie ma. a samodzielnie to już w ogóle porażka.. czy nałożyłam ją na 5 minut, czy na 2 godziny pod czepkiem, bez różnicy - efekty tak samo beznadziejne.

może i sprawdziłaby się dla włosów bez większych problemów, prostych, jednak dla wysokoporowatych, skłonnych do puszenia się kompletnie się nie nadaje

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić teenwitch za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij