Mila - Hair Cosmetics, Maska mleczna do włosów z proteinami

Powiększ Mila - Hair Cosmetics, Maska mleczna do włosów z proteinami

Zgłaszająca osoba: justta

Dzięki zawartości mlecznych protein maska wspaniale nawilża i dodaje miękkości włosom, bez względu na ich rodzaj. Ponadto idealnie odżywia również włosy po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

Skład: Aqua (water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum (fragrance), Benzyl Alcohol, Citric Acid, Peg-5 Cocomonium Methosulfate, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Glutamate, Hydrolized Milk Protein, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Casein, Methylisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (13.05.2012)

Cena: ok. 20zł / 1000ml

• Zdecydowanie działa na moje włosy
  • Jak dla mnie ta maska sprawdza się znakomicie.
    Nie mam jakoś szczególnie zniszczonych włosów, więc nawilżenie jakie daje ta maska jest dla mnie wystarczające.
    Włosy nie są po niej splątane i dobrze się rozczesują.
    Jest wydajna na moje pół długie włosy. Starcza mi średnio na 2-3 miesiące przy stosowaniu co drugi dzień.
    Ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję bo nie trzeba jej \\\'wyskrobywać\\\' z opakowania.
    Stosuję naprzemiennie z maską Mila Placenta Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 10

Chcesz pochwalić Pinka992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu postanowiłam zamówić to cudo. Niestety nie podzielam zachwytu.
    Maska jest po prostu nijaka. Nie zauważyłam żadnych konkretnych efektów. Obciąża moje włosy już w momencie samego nałożenia tak, że podczas spłukiwania po prostu wypadają. Może i daje minimalne nawilżenie, ale nie zostawia włosów w stanie zamierzonym.
    Co do zalet. Na pewno jest bardzo wydajna. Męczę ją już pół roku, a to jak studnia bez dna. Czuję już przesyt, zwłaszcza, że efekty są ledwo widoczne. Plusem jest na pewno cena, zwłaszcza w połączeniu z wydajnością. No i ten budyniowy zapach, chociaż po tak długim czasie jest już dla mnie zbyt mdły.
    Nie mój typ.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 1000 ml w trakcie

Chcesz pochwalić Jane Wood za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam!
  • Polecam ten produkt dla zniszczonych włosów. Mam blond włosy (po serii rozjaśniań), o które naprawdę trzeba bardzo dbać. Ta maska sprawia,że moje włosy są miękkie i delikatne

Plusy:
    +wygładza
    + ułatwia rozczesywanie
    +bardzo ładnie pachnie
    +cena
    +wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1-duże opakowanie

Chcesz pochwalić martynka12372 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak
  • Po pierwsze zapach. Jest bardzo przyjemny, intensywny. Trzyma się przez cały dzień.
    Mimo iż moje włosy nie sprawiają wielu problemów ta maska dobrze nawilża. Stają się gładkie i miłe w dotyku. Jest bardzo wydajna.

Nakładam ją raz w tygodniu, bądz dwa gdy mam czas i trzymam pod ręcznikiem ok.20-30 minut. Rewelacyjny efekt.

Polecam do każdego rodzaj włosów.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Jedno na pół z kilkoma koleżankami

Chcesz pochwalić KatieWear za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przypadła mi do gustu
  • Na ogół mój problem z maskami jest taki, że za mocno bociążają mi włosy 0 tak było też w tym przypadku - maska obciąża moje cieńkie włosy i dużo szybciej się przetłuszczają. Poza tym jej właściwości pielęgnacyjne są przeznaczone do raczej zdrowych włosów - po zafarbowaniu Castingiem, włosy były przesuszone i ta maska nie dała rady ich porządnie nawilżyć.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Niezły produkt
  • Produkt używam sporadycznie, ponieważ nie lubię przeciążać swoich włosów maskami i odżywkami. Po kilku uzyciach zauważam takie plusy jak miły zapach, wysoka wydajność, ułatwienie rozczesywania włosów, dociążenie włosów, które czasami się puszą. Minusem jest jednak to, że gdy zastosuje się za duża ilośc tej maski, wówczas włosy stają się przeciążone, smętne i oklapnięte. Będę używała dalej, ale będie to tak jak do tej pory, sporadycznie.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Odrobina pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mgds za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie.
  • to coś w ogóle można nazwać maską?
    jedyną zaletą, za co daję 1 gwiazdkę, jest zapach. pachnie cudownie, zawsze kiedy jej używałam mój mężczyzna nie mógł przestać wąchać moich włosów ;d oboje ubolewamy nad faktem, że to coś kompletnie nic nie robi z włosami, a nawet powoduje lekki puch.
    próbowałam stosować ją na różne sposoby, w metodzie omo jako 1 o, potem 2 - masakra. pod olej spisała się nieco lepiej, chociaż też rewelacji nie ma. a samodzielnie to już w ogóle porażka.. czy nałożyłam ją na 5 minut, czy na 2 godziny pod czepkiem, bez różnicy - efekty tak samo beznadziejne.

może i sprawdziłaby się dla włosów bez większych problemów, prostych, jednak dla wysokoporowatych, skłonnych do puszenia się kompletnie się nie nadaje

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić teenwitch za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • Najlepsza z mlecznych masek
  • Jest bardzo dużo mlecznych masek do włosów - sama spróbowałam 4 i uważam, że Mila jest najlepsza.
    Przepięknie pachnie - ale to wie każdy, kto miał styczność z jakąkolwiek maską mleczną. Jest tania i wydajna - najgęstsza z tych, co testowałam. Świetnie spisuje się na co dzień jako odżywka po każdorazowym myciu. I już wtedy przynosi efekty - włosy są miękkie, błyszczące, puszyste, dobrze się rozczesują, pięknie pachną, są nawilżone i nieobciążone. Do drastycznie zniszczonych włosów przydałoby się wytoczyć cięższe działo niż tę maskę, ale do po prostu podniszczonych, zmęczonych czy farbowanych Mila jest produktem niezastąpionym. Polecam

Jedynym minusem (jeśli w ogóle) jest to, że Mila nie wygładza, raczej właśnie dodaje objętości. Ale to kwestia gustu.

Ilość zużytych opakowań: 3 puszki 1000ml

Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Maska nie jest ciężka więc nie obciąża włosów, ładnie pachnie, świetnie nawilża włosy i ładnie nabłyszcza. Cena bardzo dobra jak na tak duże i wydajne opakowanie!

Ilość zużytych opakowań: jedno, nawet nie połowa

Chcesz pochwalić pannaannaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • śliczny zapach
  • Dziś po raz pierwszy użyłam tej maski. I... jak dla mnie już od pierwszego razu rewelacja! Przede wszystkim cudnie pachnie. Czuję i widzę że włosy są miękkie, nawilżone i się nie puszą. Zobaczymy jak będzie się dalej sprawowała.
    Ps. nie używajcie od nasady głowy od skóry bo tego się nie robi. ;p W klasie mam przyszłe fryzjerki to zawsze coś przydatnego się dowiaduję, jeżeli chodzi o pielęgnację włosów.

Używam tego produktu od: od 18 września
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Paulinka181994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MOJA ULUBIONA MASKA!
  • + przecudny zapach !
    + świetnie nawilża włosy na długi czas,
    + ułatwia rozczesywanie,
    + pozostawia włosy sypkie,miękkie i błyszczące,
    + nie elektryzuje ani nie puszy włosów ( mój największy problem )
    + regeneruje,
    + cena, za taką maskę to niewiele

- wydajność.

Chcesz pochwalić decisive96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham! Kocham! Moja ci ona
  • Cudo! Moje włosy kochają tą pyszną papkę

+ piękny zapach utrzymujący się na włosach nawet do kilku myć
    + wyczuwalne nawilżenie, brak puszenia się włosów
    + ogromna ilość za niską cenę
    + ratuje mnie zawsze, gdy sobie wymyślę loki, dobierany albo inne męczarnie dla włosów
    + nie wpływa na kolor włosów

- w lecie może obciążać włosy

Brać! Tylko brać!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: wiele, wiele

Chcesz pochwalić iga8707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry dla włosów bez wiekszych problemów
  • Maska pięknie pachnie. Cena bardzo atrakcyjna jak na tak duże opakowanie. Wygodne opakowanie.

Moim zdaniem jest to maska dobra dla włosów normalnych, bez jakiś wielkich problemów, wtedy efekty są na prawdę fajne. Ja mam aktualnie włosy bardzo przesuszone i ta maska mi nie wystarcza. Przy nakładaniu od nasady włosów może przetłuszczać, ja jednak nigdy nie nkładam tak masek i odżywek, wiec tego problemu nie mam

Podsumowując: polecam tę maskę wszystkim właścicielkom włosów bez większych problemów, włosy po niej są wtedy fajnie nawilżone, pachnące i ładnie się rozczesują. Nie nadajae się na zniszczon włosy- jest za słaba.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania, jestem w połowie 4

Chcesz pochwalić nasia90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego.
  • Jedyne, co jest fajne w tej masce to zapach. Poza tym nic nie robi.

Protein w składzie tyle, co nic. W zasadzie włosy po niej są jak po umyciu szamponem i w ten sposób maskę próbuję wykorzystać do końca - po prostu myje nią włosy. Drugie zastosowanie to jako produkt ułatwiający depilację - po niej nogi/pachy i inne miejsca wymagające depilacji są faktycznie gładkie i można uniknąć podrażnień.

Szkoda, bo spodziewałam się fajnego efektu na włosach po wyczytaniu tylu pozytywnych recenzji, a tu klops.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno kończe

Chcesz pochwalić Miluuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham, uwielbiam!!
  • od bardzo dawna farbowałam wlosy na czarno, ale ileż można. więc rozjaśniłam... włosy były w tragicznym stanie. w aptece poradzili mi maski mleczne z biovaxu- one tylko spotęgowały wypadanie moich włosów. będąc załamana poszlam do fryzjera ściąc włosy i wtedy fryzjerka polecila mi to cudo!

- pięknie pachnie
    - od razu nawilza
    - stosowałam ją za każdym razem jak umyłam wlosy 5-10 minut i po ok 3 miesiącach moje włosy były odbudowane i zregenerowane
    - mega wydajna ( mam ją od marca a 1/3 jeszcze została w opakowaniu)

nie zamienie na żadna inną maske

Używam tego produktu od: marzec 2013
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op

Chcesz pochwalić Kiwaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miód na moje włosy
  • Maska jakiś czas temu dołączyła do moich rytuałów włosowych. I polubiłyśmy się od pierwszego użycia. Włosy są po niej miękkie i lśniące, przestały się rozdwajać i zaczyna mi się dłużej trzymac kolor na włosach co jest równoznaczne z poprawieniem ich stanu.

Plusy:
    -zapach! kocham jej zapach <3
    -nawilżone włosy
    -znaczna poprawa stanu włosów po niedługim czasie
    -cena/ilość
    -wydajna

Do minusów mogłabym zaliczyć alkohol w składzie, ale robi swoje więc nie będe się czepiać. Opakowanie wizualnie nie porywa, ale to tylko potwierdza, że dobry kosmetyk n iepotrzebuje ładnego opakowania

Polecam dziewczynom, które potrzebują lekarstwa dla włosów

Chcesz pochwalić Fengniao za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Bardzo lubię tą maskę. Same plusy:

+ przepiękny budyniowo-waniliowy zapach
    + mega wydajna, używam od pół roku, a zużyłam może 1/3 opakowania 500 ml
    + nawilża
    + regeneruję
    + ułatwia rozczesywanie
    + włosy są gładkie i błyszczące
    + cena za tak duże opakowanie naprawdę niska.

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić emily_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Maska ma przede wszystkim moim zdaniem, super zapach ! Aż chciałoby się włosy jeść! ;-)
    No a co do reszty.. to cóż, fajna maska, która lekko nawilży, ułatwi rozczesywanie... i w sumie to tyle. Ale za tę cenę jak najbardziej OK. U mnie nie obciąża włosów, jednak ja mam grube i gęste włosiska więc mało co u mnie może je obciążyć ;-)
    Polecam za tę cenę jak najbardziej ;-)
    Do tego wydajna!
    Używam tego produktu od: z przerwami 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Navelbina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zła, ale mi nie podpasowała.
  • Zapłaciłam 36zł w hurtowni fryzjerskiej. Przepłaciłam w stosunku do podanej na wizażu ceny, albo podrożała.

Nieważne.

Plusy:
    -Cena do ilości (1000ml)
    -Miła, bogata, ale w miarę rzadka konsystencja (trochę jak mleczko do ciała)
    -Ładny, mleczny zapach, chociaż mi się osobiście nie podoba...
    -Nie powoduje podrażnień ani łupieżu
    -Ułatwia rozczesywanie
    -Słój pozwala zużyć do końca (ja i tak przelewam do dystrybutora z pompką)
    -Odżywia i naprawia zniszczone włosy - nie zauważyłam nowych (rozdwojonych) końcówek mimo tego, że kontunuuję rozjaśnianie kłaczorrów

Minusy:
    -Przetłuszcza
    -Wolę opakowania z pompką, niż męczenie się ze słojem pod prysznicem
    -Mnie męczy ten zapach do tego stopnia, że nie kupię ponownie, szczególnie, że jak umyję głowę wieczorem, to rano i w południe dalej czuć ode mnie mlekiem...
    -Dostępny w małej ilości sklepów, najczęściej we fryzjerskim lub w sieci

Ogólnie przeznaczyłam na odżywkę dla mojego Yorka.

Nie kupię więcej, przez zapach i przez to, że przetłuszcza, aczkolwiek rozumiem achy i echy innych wizażanek, bo zła ta maska nie jest.

Używam tego produktu od: 3 mcy
    Ilość zużytych opakowań: 1*1000 ml, połowa

Chcesz pochwalić sublime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Pierwszy raz zetknęłam się z tą maską wtedy, gdy moja mama kupiła ją od swojej fryzjerki. Już na samym początku zafascynował mnie jej zapach mlecznych cukierków. Postanowiłam zacząć jej używać na swoich suchych zniszczonych włosach i...nie zawiodłam się! Włosy po spłukaniu są miękkie w dotyku (przed zastosowaniem były raczej szorstkie), mają cudowny i długo utrzymujący się zapach, są pełne blasku i co dla mnie najważniejsze - są lekko wygładzone dzięki czemu nie muszę mocno prostować włosów. Dodatkowo w litrowym opakowaniu starcza na długo. Kupuję tę maskę od fryzjerki za 20 zł.
    Minusami tego produktu są
    - trudna dostępność (na allegro łącznie z dostawą kosztuje to dużo więcej niż u fryzjerki, a w moim mieście w sklepie fryzjerskim po prostu nie występuje)
    - trzeba ją długo spłukiwać inaczej obciąży włosy

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 litrowe opakowania

Chcesz pochwalić Judith22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje radę
  • Kupiłam ją urzeczona pysznym zapachem budyniu śmietankowego Pomyślałam, że moje włosy też tak będą po niej pachniały, ale... niestety pachną tylko kiedy są mokre :| Co ciekawe nawet świeżo po umyciu szamponem. Ogólnie jest przyjemna w stosowaniu, konsystencja też dobra a po wyschnięciu włosy są jakby wygładzone i miękkie w dotyku. Bardzo ją lubię Choć czytając świetne opinie spodziewałam się czegoś naprawdę mega... dlatego daję 4,5

Używam tego produktu od: Ok. 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Połowa małego

Chcesz pochwalić _Moniaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie
  • Mama kupiła kolejną wielką puchę. I bardzo dobrze! Używamy na spółkę. Ta maska zachęciła mnie do zainteresowania się innymi produktami tej firmy.

Konsystencja: fajnie ślizga się w rękach, nie jest zbita, dobra do mycia włosów, tym bardziej, że zawiera kilka składników, które odpowiadają za lekkie mycie ("Cetrimonium Chloride, Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate" te dwa).
    Zapach - z puchy pachnie obrzydliwie, na włosach bardziej słodko, co także mi się podoba.
    Cena: mama kupuje litr za 23zł w hurtowni.

Działanie - jak w podsumowaniu
    Używam jej na dwa sposoby:
    1) pierwszy raz myję włosy szamponem z jak najprosztszym składem, a drugi raz tą maską i ją na trochę zostawiam, by jednak jako tako jak maska podziałała
    2)samodzielny myjak do włosów (trochę jednak wolę pierwszą wersję, ponieważ mniej zużywam tego produktu wtedy)

Umyłam nią włosy naolejowane, ale ja nakładam olej tylko na długość. I cóż! Efekty przepiękne! Włosy wygładzone, miękkie, ślicznie rozczesujące się, błyszczące, fale zdefiniowane. Cudo!

Nie mam jej nic do zarzucenia. Polecam

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić gosia499 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna.
  • Maske te nabylam zachecona Waszymi pozytywnymi opiniami na jej temat w sklepie internetowym. Choc przesylka kosztowala mnie 13 zlotych to i tak nie zaluje tej decyzji. Jest to produkt bardzo dobrej jakosci, nazwalabym go polskim produktem roku. Dziala lagadzaca i regenerujaca na oslabione i zmeczone wlosy. Swoje osobiscie zaliczam do katgorii ,,Siano'' wiec jesli nie zawiodla moich oczekiwan, nie zawiedzie rowniez i Was.
    Efekt:
    1. Blask, jakiego wczesniej nie widzialam pomimo stosowania wielu odzywek
    2. Nawilzenie od nasady az po same konce
    3. Lekkosc, nie przeciaza kosmykow, tylko je wzmacnia i dyskretnie pielegnuje.

Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie litrowe

Chcesz pochwalić MariaEkspert za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Powiem w skrócie że jest rewelacyjna, począwszy od pięknego słodkiego, śmietankowego zapachu poprzez skład i zakończywszy na działaniu
    Włosy miękkie, odżywione i pachnące jednym słowem mój KWC!

Ilość zużytych opakowań: nie potrafię zliczyć

Chcesz pochwalić Entliczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Jest to II moja maska.Zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie zdecydowałam sie ją kupić (jednak była niestety dostępna tylko w sklepie fryzjerskim).Na początku wzięłam to mniejsze opakowanie 250 ml i byłam nią oczarowana. Sławiłam ją wszędzie gdzie się dało.Po miesiącu zdecydowałam sie razem z koleżanką że kupimy na spółke litrowe opakowanie.
    plusy:

+przede wszystkim zapach - mleczny
    +konsystencja - budyniowata
    +działanie - bardzo nawilżające
    +cena - 250ml/13zł lub 1000ml/31 zł
    +podwójne zastosowanie - jako odżywka do każdego mycia i jako maska
    +wydajność - 500ml starczyło mi na pół roku bardzo częstego stosowania - 3 razy w tyg
    Jedynym minusem jaki na razie dostrzegam jest dostępność, ponieważ stacjonarnie można ją tylko dostać w sklepie fryzjerskim ( w moim mieście)

Używam tego produktu od: pół roki

Chcesz pochwalić anda93 za czytelną i pomocną recenzję?