Mila - Hair Cosmetics, Maska mleczna do włosów z proteinami

Powiększ Mila - Hair Cosmetics, Maska mleczna do włosów z proteinami

Zgłaszająca osoba: justta

Dzięki zawartości mlecznych protein maska wspaniale nawilża i dodaje miękkości włosom, bez względu na ich rodzaj. Ponadto idealnie odżywia również włosy po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

Skład: Aqua (water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum (fragrance), Benzyl Alcohol, Citric Acid, Peg-5 Cocomonium Methosulfate, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Glutamate, Hydrolized Milk Protein, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Casein, Methylisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (13.05.2012)

Cena: ok. 20zł / 1000ml

• Rewelacja!!!
  • Maska jest rewelacyjna! Długo szukałam czegoś żeby nawilżyć i zmiękczyć moje lekko sztywne włosy. Ta maska spadła mi normalnie z nieba!
    PLUSY:
    +Nawilża
    + Zapach!
    + Cena
    + Lekkość włosów
    + Włosy po niej są mięciutkie i dobrze się układają

Minusy:
    - Brak

Chcesz pochwalić miliwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra, jedna z lepszych i tańszych masek
  • Plusy:
    +wspaniały zapach
    +super odbudowa przy regularnym stosowaniu
    +niska cena
    +wygładza włosy, mniej się po niej elektryzują,
    +nie obciąża włosów, można ją stosować jako maskę i ją zmyć- jak również zostawić małą jej ilość bez zmywania,
    +nie przetłuszcza włosów,
    +odżywia i nawilża, a przy regularnym stosowaniu polepsza całą kondycję włosa.

Minusy:
    - średnio wydajna i najlepiej przyswajalna przy otwarciu łuski włosa (tuż po ciepłym spłukaniu szamponu),
    -nie pomaga szybko, tylko przy dużej regularności,
    -włosy po niej nadal się trochę puszą,
    -nie zapobiega plątaniu, łamaniu oraz kruszeniu.

Podsumowując: z Mily ze wszystkich rodzai masek do włosów ta- z keratyną- oraz mleczna są najlepsze.

Używam tego produktu od: półtora roku

Chcesz pochwalić strawberrymilk za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Maskę tę używałam jakieś 1,5 roku temu na swoje kręcone, farbowane na jasny blond włosy. Używałam jej po każdym myciu głowy i nosiłam na głowie ok 40-50 min. To jak odbudowała moje włosy to było coś niezwykłego. Ze zniszczonych, kruszących się włosów, odnowiła je w gładkie i miękkie w dotyku. Jestem bardzo z niej zadowolona. Do tego ten piękny zapach, można się nim upajać. Szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno 1000 ml

Chcesz pochwalić linezz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska
  • Maskę kupiła moja mama u znajomej fryzjerki, dała jakieś 20zł za 1l. Na początku nie byłam przekonana co do niej, ale po paru zastosowaniach zawróciła mi w głowie. Mimo tego, że mam włosy bardzo wymagające, bo zniszczone, suche i przetłuszczające się - maska daje radę.

+miękkie włosy
    +bardzo wydajna
    +cena
    +wygładza
    +ułatwia rozczesywanie
    +nadaje lekki połysk
    +poprawia stan włosów
    +nie powoduje podrażnień ani łupieżu

-przetłuszcza
    -na wakacjach może nieco obciążać
    +/- wolałabym opakowanie z pompką

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, 1000ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić goodblonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa i cudnie pachnie!
  • Cudowna! Mam ją już dość długo, a zostało jeszcze pół słoika. Do moich kręconych włosów jest idealna! Wygładza, zapobiega puszeniu, nie obciąża włosów. Po jej użyciu włosy są miękkie, błyszczące i ślicznie pachną. Dobrze odżywia włosy. Efekt utrzymuje się do następnego mycia (w moim przypadku maks. 3 dni).
    Jest bardzo wyadjna, jej niewielka ilość wystarcza na moje włosy do łopatek.
    Do tego ten zapach... Jest śliczny, aż się człowiek głodny robi i utrzymuje się na włosach. Konsystencja trochę jak budyń, łatwo się rozprowadza po włosach i nie ma problemu ze spłukaniem.
    Stosuje ją także jak zwykłą odżywkę i również działa.
    Cena jak na jakość jest bardzo niska. Dla mnie nie ma żadnych minusów i polecam ją każdemu kto ma problemy z suchymi i zniszczonymi włosami .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie działa na moje włosy
  • Jak dla mnie ta maska sprawdza się znakomicie.
    Nie mam jakoś szczególnie zniszczonych włosów, więc nawilżenie jakie daje ta maska jest dla mnie wystarczające.
    Włosy nie są po niej splątane i dobrze się rozczesują.
    Jest wydajna na moje pół długie włosy. Starcza mi średnio na 2-3 miesiące przy stosowaniu co drugi dzień.
    Ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję bo nie trzeba jej \\\'wyskrobywać\\\' z opakowania.
    Stosuję naprzemiennie z maską Mila Placenta Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 10

Chcesz pochwalić Pinka992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu postanowiłam zamówić to cudo. Niestety nie podzielam zachwytu.
    Maska jest po prostu nijaka. Nie zauważyłam żadnych konkretnych efektów. Obciąża moje włosy już w momencie samego nałożenia tak, że podczas spłukiwania po prostu wypadają. Może i daje minimalne nawilżenie, ale nie zostawia włosów w stanie zamierzonym.
    Co do zalet. Na pewno jest bardzo wydajna. Męczę ją już pół roku, a to jak studnia bez dna. Czuję już przesyt, zwłaszcza, że efekty są ledwo widoczne. Plusem jest na pewno cena, zwłaszcza w połączeniu z wydajnością. No i ten budyniowy zapach, chociaż po tak długim czasie jest już dla mnie zbyt mdły.
    Nie mój typ.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 1000 ml w trakcie

Chcesz pochwalić Jane Wood za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam!
  • Polecam ten produkt dla zniszczonych włosów. Mam blond włosy (po serii rozjaśniań), o które naprawdę trzeba bardzo dbać. Ta maska sprawia,że moje włosy są miękkie i delikatne

Plusy:
    +wygładza
    + ułatwia rozczesywanie
    +bardzo ładnie pachnie
    +cena
    +wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1-duże opakowanie

Chcesz pochwalić martynka12372 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie tak
  • Po pierwsze zapach. Jest bardzo przyjemny, intensywny. Trzyma się przez cały dzień.
    Mimo iż moje włosy nie sprawiają wielu problemów ta maska dobrze nawilża. Stają się gładkie i miłe w dotyku. Jest bardzo wydajna.

Nakładam ją raz w tygodniu, bądz dwa gdy mam czas i trzymam pod ręcznikiem ok.20-30 minut. Rewelacyjny efekt.

Polecam do każdego rodzaj włosów.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Jedno na pół z kilkoma koleżankami

Chcesz pochwalić KatieWear za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przypadła mi do gustu
  • Na ogół mój problem z maskami jest taki, że za mocno bociążają mi włosy 0 tak było też w tym przypadku - maska obciąża moje cieńkie włosy i dużo szybciej się przetłuszczają. Poza tym jej właściwości pielęgnacyjne są przeznaczone do raczej zdrowych włosów - po zafarbowaniu Castingiem, włosy były przesuszone i ta maska nie dała rady ich porządnie nawilżyć.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij