Mila - Hair Cosmetics, Maska mleczna do włosów z proteinami

Powiększ Mila - Hair Cosmetics, Maska mleczna do włosów z proteinami

Zgłaszająca osoba: justta

Dzięki zawartości mlecznych protein maska wspaniale nawilża i dodaje miękkości włosom, bez względu na ich rodzaj. Ponadto idealnie odżywia również włosy po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

Skład: Aqua (water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum (fragrance), Benzyl Alcohol, Citric Acid, Peg-5 Cocomonium Methosulfate, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Glutamate, Hydrolized Milk Protein, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Casein, Methylisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (13.05.2012)

Cena: ok. 20zł / 1000ml

• Cudowna
  • Kupiłam tę maskę przy okazji wyzyty u fryzjera.

Produkt cudownie wzmacnia włosy, ułatwia ich rozczesywanie i układanie i przy okazji nieziemsko pachnie. Moje włosy są mięciutkie w dotyku po jego użyciu. Poza tym jest bardzo wydajny. Używam go z mamą i siostrą od roku, może dłużej, a zużyłyśmy dopiero pół opakowania. Ogólnie to wystarczy niewielka ilość na całe włosy, a muszę przyznać, że mam bardzo długie.

Minusów nie widzę.

Podsumowując, uwielbiam tę maskę, bo jest idealna do moich włosów.

Używam tego produktu od: około rok

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iloinen_noita za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Idealna dla moich włosów
  • Jako że moja siostra prowadzi swój salon fryzjerski to przez te kilka lat zdążyła informować mnie i kupować od przedstawicieli produkty które po prostu lubiła testować na mnie haha
    Tak też było z tą maską która po prostu już ze mną została i towarzyszy mi bardzo długi czas.
    Moje włosy mają duże zdolności do puszenia, szczególnie z tyłu na końcówkach, oraz bywa że są matowe i szorstkie
    Codzienne mycie włosów, suszenie i prostowanie nie odbudowuje ich - wręcz przeciwnie.
    Wcześniej były rozjaśniane, dekoloryzowane ale teraz na szczęście mam już swoje naturalne włosy ! (jedynie końcówki są jeszcze "z farbą"

Podsumowując:

Plusy:

- Maska świetnie nawilża włosy i nadaje im blasku, błyszczą się i wyglądają zdrowo
    - Zamyka łuski włosa
    - Zapach jest obłędny i aż chcę się ją skonsumować
    - Konsystencja jest świetna, bardzo wydajna i mała ilość wystarcza na pokrycie całych włosów
    - Nie obciąża, nie skleja włosów, łatwo się wypłukuje
    - Cena jest super
    - Odżywia włosy

Minusów nie ma z dostępnością nie będę minusował bo nie wiem jak to wygląda gdyż sam tej maski nie kupuję

Dodam, że lepiej używać jej 2 razy w tygodniu żeby nie przyzwyczaić włosów gdyż straci ona to cudowne działanie i zacznie je obciążać (proteiny)

Polecam!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Chcesz pochwalić blondrebellion za czytelną i pomocną recenzję?
  • wygładza włosy, są miękkie. ma dobrą cenę (chociaż są tańsze) warto wypróbować.
  • Maska tak naprawdę ma bardzo prosty skład i faktycznie działa, jest tylko jedno ale. Włosy mam kręcone i wraz ze wzrostem temperatury zaczęły mi się puszyć a wszystko za sprawą tego składnika: Dipalmytoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate. trochę za późno się połapałam, że to słynny humektant. Jednak ogólnie godna uwagi.
    +poprawia kondycję włosów
    +wygładza
    +cudownie pachnie
    +cena

- może puszyć
    - nie odżywia

Używam tego produktu od: luty 2015

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Heru19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za ten zapach wybaczę jej wszystko!
  • Zakochałam sie w niej od razu gdy tylko odkręciłam wieczko. Zapach był tak piękny, tak przyjemny i taki słodki, że nawet gdybym przez nią wyłysiała , to i tak bym ją stosowała chociażby i ze względu na sam zapach. Nigdy żaden kosmetyk nie pachniał piękniej.

Co do samej maski, to nie mogę powiedzieć, jest naprawdę w porządku. Włosy są miękkie i nawet gładkie, ale stosuję jeszcze olej kokosowy, więc nie mogę całkowicie jej tego przypisać.

Jest bardzo wydajna, wystarczy dosłownie mała ilośc, aby nałożyć na całe włosy. Łatwo sie spłukuje.

I przede wszystkim jest tania. A to bardzo dobra informacja. Jedna z lepszych masek z jakimi miałam doczynienia.

Zdecydowany minus! Dostępnosc. Dosłownie nigdzie jej nie ma! A nienawidzę kupować rzeczy przez internet (zawsze boje sie, ze dostane jakieś stare czy coś). Ja swoje opakowanie dorwałam w Warszawie w jednej z osiedlowych drogerii (a do Warszawy mam 3 godziny drogi). Mimo wszystko kopsnę sie chyba do stolicy aby wlasnie ją nabyć.

Używam tego produktu od: Lutego
    Ilość zużytych opakowań: Właśnie skończyłam pierwsze

Chcesz pochwalić LennnaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Plusy:
    -cena
    -ilość
    -miekkość włosów

Minusy:
    -włosy szybko się przyzwyczaiły do niej i działanie nie było takie jak przy pierwszym użyciu.
    Koncówki nadal były zniszczone :/

Ilość zużytych opakowań: około czterech

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ruda79f za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!!
  • Maska jest rewelacyjna! Długo szukałam czegoś żeby nawilżyć i zmiękczyć moje lekko sztywne włosy. Ta maska spadła mi normalnie z nieba!
    PLUSY:
    +Nawilża
    + Zapach!
    + Cena
    + Lekkość włosów
    + Włosy po niej są mięciutkie i dobrze się układają

Minusy:
    - Brak

Chcesz pochwalić miliwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra, jedna z lepszych i tańszych masek
  • Plusy:
    +wspaniały zapach
    +super odbudowa przy regularnym stosowaniu
    +niska cena
    +wygładza włosy, mniej się po niej elektryzują,
    +nie obciąża włosów, można ją stosować jako maskę i ją zmyć- jak również zostawić małą jej ilość bez zmywania,
    +nie przetłuszcza włosów,
    +odżywia i nawilża, a przy regularnym stosowaniu polepsza całą kondycję włosa.

Minusy:
    - średnio wydajna i najlepiej przyswajalna przy otwarciu łuski włosa (tuż po ciepłym spłukaniu szamponu),
    -nie pomaga szybko, tylko przy dużej regularności,
    -włosy po niej nadal się trochę puszą,
    -nie zapobiega plątaniu, łamaniu oraz kruszeniu.

Podsumowując: z Mily ze wszystkich rodzai masek do włosów ta- z keratyną- oraz mleczna są najlepsze.

Używam tego produktu od: półtora roku

Chcesz pochwalić strawberrymilk za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Maskę tę używałam jakieś 1,5 roku temu na swoje kręcone, farbowane na jasny blond włosy. Używałam jej po każdym myciu głowy i nosiłam na głowie ok 40-50 min. To jak odbudowała moje włosy to było coś niezwykłego. Ze zniszczonych, kruszących się włosów, odnowiła je w gładkie i miękkie w dotyku. Jestem bardzo z niej zadowolona. Do tego ten piękny zapach, można się nim upajać. Szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno 1000 ml

Chcesz pochwalić linezz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska
  • Maskę kupiła moja mama u znajomej fryzjerki, dała jakieś 20zł za 1l. Na początku nie byłam przekonana co do niej, ale po paru zastosowaniach zawróciła mi w głowie. Mimo tego, że mam włosy bardzo wymagające, bo zniszczone, suche i przetłuszczające się - maska daje radę.

+miękkie włosy
    +bardzo wydajna
    +cena
    +wygładza
    +ułatwia rozczesywanie
    +nadaje lekki połysk
    +poprawia stan włosów
    +nie powoduje podrażnień ani łupieżu

-przetłuszcza
    -na wakacjach może nieco obciążać
    +/- wolałabym opakowanie z pompką

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, 1000ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić goodblonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa i cudnie pachnie!
  • Cudowna! Mam ją już dość długo, a zostało jeszcze pół słoika. Do moich kręconych włosów jest idealna! Wygładza, zapobiega puszeniu, nie obciąża włosów. Po jej użyciu włosy są miękkie, błyszczące i ślicznie pachną. Dobrze odżywia włosy. Efekt utrzymuje się do następnego mycia (w moim przypadku maks. 3 dni).
    Jest bardzo wyadjna, jej niewielka ilość wystarcza na moje włosy do łopatek.
    Do tego ten zapach... Jest śliczny, aż się człowiek głodny robi i utrzymuje się na włosach. Konsystencja trochę jak budyń, łatwo się rozprowadza po włosach i nie ma problemu ze spłukaniem.
    Stosuje ją także jak zwykłą odżywkę i również działa.
    Cena jak na jakość jest bardzo niska. Dla mnie nie ma żadnych minusów i polecam ją każdemu kto ma problemy z suchymi i zniszczonymi włosami .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?