Biochemia Urody, Puder bambusowy 100%

Powiększ Biochemia Urody, Puder bambusowy 100%

Zgłaszająca osoba: Lungo

Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki. Ma on postać białego, lekkiego i puszystego pyłku, który aplikowany na skórę daje transparentne wykończenie, bez efektu bielenia skóry. Puder posiada intensywne właściwości matujące. Ze względu na porowatą strukturę cząsteczek wykazuje wysokie zdolności do absorbowania nadmiaru sebum, nadając cerze matowy wygląd i odczuwalną gładkość.
Dzięki wysokiej zawartości krzemionki, oprócz działania wygładzająco-matującego, puder bambusowy wykazuje dodatkowo właściwości pielęgnujące skórę. Działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Puder może z powodzeniem zastąpić talk, mikę, skrobie lub glinki stanowiące bazę pudrów sypkich lub prasowanych. Jest to składnik neutralny, który może być bez obaw stosowany do matowienia kremów z filtrami przeciwsłonecznymi.
Nie powoduje zatykania porów (niekomedogenny).

UWAGA! Prosimy o ocenianie własności wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków

Skład: Bambusa Arundinacea Stem Extract (100%)

Cena: 14,80zł / 50ml (10g)
/s/

• dla mnie idealny
  • Puder jest bardzo dobry, dla mnie idealny! Myślę, że największą zaletą jest konsystencja, która jest bardzo lekka, nie obciąża skóry, niemal nieodczuwalna, a jednak mocno matująca skórę. Nie wybiela jej za bardzo, a zamiast tego wygładza i pomaga ukryć niedoskonałości. Skóra nie robi się tłusta po kilku godzinach (miewałam tak w przypadku innych pudrów). Matowanie jest perfekcyjne jak dla mnie.
    Oprócz tego wielki plus za sposób aplikacji, wygodne opakowanie i dużą wydajność!

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić kobietazklasa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Produkt kupiłam pod wpływem obietnic producenta. Poza tym staram się wprowadzić w moją pielęgnację i makijaż jak najwięcej produktów naturalnych. Sam produkt nie jest zły:
    + wydajny
    + długotrwale matuje
    + tani

- dużym minusem jest opakowanie i sposób aplikacji. Puder przy nakładaniu rozsypuje się wszędzie. Nie polecam najpierw się ubierać, a później nakładać produkt na buzię. Okropnie się kurzy i jest wszędzie. Próbowałam różnych pędzli, gąbek itd. Nie zmienia to nic. Ciężko mi powiedzieć, czy go lubię czy nie...

Ilość zużytych opakowań: 1/3 produktu zużyta

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić carolinek_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Puder idealny
  • Czego więcej wymagać od pudru? Idealnie matowi skórę na naprawdę długi czas. Wygląda ona przy tym bardzo naturalnie. Jest lekko rozjaśniona.
    Puder nie zapycha porów, jest wydajny. Cena też niewysoka. Polecam : )

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić Paollinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • 5 +
  • Uwielbiam go!To mój hit!Super matowi cere,nie zatyka jej,jest baaaaaaardzo wydajny i tani.Za minus uważam jedynie opakowanie które mogłoby być ciut mniejsze,ale i tak jest super!Najlepszy puder.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Solidny kosmetyk
  • ZALETY:
    -naturalny skład
    - nie zapycha
    - nie bieli
    - niska cena w stosunku do ilości
    - matowi skórę na dłuższy czas
    - mega wydajny

WADY:
    - troche się pyli
    - dostepność (tylko sklep internetowy)
    - pojemnik (kiedyś kupiłam w słoiczku, teraz chyba dodają sitko)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny puder
  • Używam pudru bambusowego z dodatkiem pudru jedwabnego i koloidalnej mączki owsianej. Puder jest dokładnie w takim pojemniczku jak na zdjęciu. Mam cerę normalną w kierunku suchej i ten puder dobrze się sprawdza w ciepłych miesiącach. Czasami stosuję go na podkład, czasami na sam krem i twarz na prawdę jest ładna i się nie błyszczy. Zobaczę jak będzie jak się zrobi chłodniej, kiedy moja cera się przesusza.

Używam tego produktu od: od tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie rozpoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mona30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny puder!
  • Ten puder jest wspaniały! To właśnie to, czego szukałam. Nie używam niczego innego poza nim, gdyż nie czuję się dobrze z "tapetą" na twarzy i wydaje mi się, że moja skóra nie potrzebuje poważniejszego krycia. Jedyny problem z nią to to, że się świeci, ale dzięki temu puderkowi udało mi się ten problem rozwiązać. Matuje idealnie. Oczywiście nie na cały dzień, ale jak dla mnie jest to zrozumiałe, że po jakimś czasie potrzeba poprawek.

Puder się strasznie sypie i wszystko wokół jest białe przy aplikacji, ale wybaczam mu to ze względu na to, jak naturalny ma on skład.
    Jest wydajny i niedrogi, nawet wliczając cenę przesyłki.

Chcesz pochwalić mapache za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go
  • Zwykle używam normalnych sypańców i pudrów w kamieniu, a ten puder bambusowy świetnie służy mi latem, kiedy przerzucam się z podkładów na kremy BB i CC i po nich cera trochę mi się przetłuszcza.Puder jest biały i mocno zmielony i niestety osypuje się w trakcie nakładanie, ale nie będę aż tak na to narzekać,b o w końcu łatwo da się go usunąć. Bardzo dobrze matuje moja tłustą twarz i jej nie przesusza, nie odznacza się i nie zapycha porów. Niczego więcej nie oczekuję. To puder jak najbardziej godny polecenia.

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do zmatowienia twarzy.
  • Puder zakupiłam w BU przez internet.Nie zapycha, ma fajny skład.Bardzo fajnie matuje jak rano go użyję to mam matową cerę prawie cały dzień, czasem delikatnie może podkreślać suche skórki jak ktoś ma wysuszoną cerę.Jestem bladziochem, więc na moich podkładach różnych, które stosowałam był niewidoczny.Jest bardzo wydajny.Jedynym minusem jest opakowanie, które jest dla mnie strasznie niewygodne, ale to da się znieść

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Więc... Kupiony z biochemia urody. Jeśli ktoś ma ciemną karnację lub opala się na brązowo może zauważyć że puder wybiela. Ja osobiście mieszam z ciemnym pudrem. Moja cera jest zmienna raz jest mieszana raz tłusta. Teraz obecnie mam tłusta ;p Puder bardzo ładnie matuje. Efekt długo utrzymuje sie na skórze. Polecam i na pewno kupie jeszcze raz

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Druantia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij