Biochemia Urody, Puder bambusowy 100%

Powiększ Biochemia Urody, Puder bambusowy 100%

Zgłaszająca osoba: Lungo

Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki. Ma on postać białego, lekkiego i puszystego pyłku, który aplikowany na skórę daje transparentne wykończenie, bez efektu bielenia skóry. Puder posiada intensywne właściwości matujące. Ze względu na porowatą strukturę cząsteczek wykazuje wysokie zdolności do absorbowania nadmiaru sebum, nadając cerze matowy wygląd i odczuwalną gładkość.
Dzięki wysokiej zawartości krzemionki, oprócz działania wygładzająco-matującego, puder bambusowy wykazuje dodatkowo właściwości pielęgnujące skórę. Działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Puder może z powodzeniem zastąpić talk, mikę, skrobie lub glinki stanowiące bazę pudrów sypkich lub prasowanych. Jest to składnik neutralny, który może być bez obaw stosowany do matowienia kremów z filtrami przeciwsłonecznymi.
Nie powoduje zatykania porów (niekomedogenny).

UWAGA! Prosimy o ocenianie własności wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków

Skład: Bambusa Arundinacea Stem Extract (100%)

Cena: 14,80zł / 50ml (10g)
/s/

• 5 +
  • Uwielbiam go!To mój hit!Super matowi cere,nie zatyka jej,jest baaaaaaardzo wydajny i tani.Za minus uważam jedynie opakowanie które mogłoby być ciut mniejsze,ale i tak jest super!Najlepszy puder.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Solidny kosmetyk
  • ZALETY:
    -naturalny skład
    - nie zapycha
    - nie bieli
    - niska cena w stosunku do ilości
    - matowi skórę na dłuższy czas
    - mega wydajny

WADY:
    - troche się pyli
    - dostepność (tylko sklep internetowy)
    - pojemnik (kiedyś kupiłam w słoiczku, teraz chyba dodają sitko)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny puder
  • Używam pudru bambusowego z dodatkiem pudru jedwabnego i koloidalnej mączki owsianej. Puder jest dokładnie w takim pojemniczku jak na zdjęciu. Mam cerę normalną w kierunku suchej i ten puder dobrze się sprawdza w ciepłych miesiącach. Czasami stosuję go na podkład, czasami na sam krem i twarz na prawdę jest ładna i się nie błyszczy. Zobaczę jak będzie jak się zrobi chłodniej, kiedy moja cera się przesusza.

Używam tego produktu od: od tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie rozpoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mona30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny puder!
  • Ten puder jest wspaniały! To właśnie to, czego szukałam. Nie używam niczego innego poza nim, gdyż nie czuję się dobrze z "tapetą" na twarzy i wydaje mi się, że moja skóra nie potrzebuje poważniejszego krycia. Jedyny problem z nią to to, że się świeci, ale dzięki temu puderkowi udało mi się ten problem rozwiązać. Matuje idealnie. Oczywiście nie na cały dzień, ale jak dla mnie jest to zrozumiałe, że po jakimś czasie potrzeba poprawek.

Puder się strasznie sypie i wszystko wokół jest białe przy aplikacji, ale wybaczam mu to ze względu na to, jak naturalny ma on skład.
    Jest wydajny i niedrogi, nawet wliczając cenę przesyłki.

Chcesz pochwalić mapache za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go
  • Zwykle używam normalnych sypańców i pudrów w kamieniu, a ten puder bambusowy świetnie służy mi latem, kiedy przerzucam się z podkładów na kremy BB i CC i po nich cera trochę mi się przetłuszcza.Puder jest biały i mocno zmielony i niestety osypuje się w trakcie nakładanie, ale nie będę aż tak na to narzekać,b o w końcu łatwo da się go usunąć. Bardzo dobrze matuje moja tłustą twarz i jej nie przesusza, nie odznacza się i nie zapycha porów. Niczego więcej nie oczekuję. To puder jak najbardziej godny polecenia.

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy do zmatowienia twarzy.
  • Puder zakupiłam w BU przez internet.Nie zapycha, ma fajny skład.Bardzo fajnie matuje jak rano go użyję to mam matową cerę prawie cały dzień, czasem delikatnie może podkreślać suche skórki jak ktoś ma wysuszoną cerę.Jestem bladziochem, więc na moich podkładach różnych, które stosowałam był niewidoczny.Jest bardzo wydajny.Jedynym minusem jest opakowanie, które jest dla mnie strasznie niewygodne, ale to da się znieść

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Więc... Kupiony z biochemia urody. Jeśli ktoś ma ciemną karnację lub opala się na brązowo może zauważyć że puder wybiela. Ja osobiście mieszam z ciemnym pudrem. Moja cera jest zmienna raz jest mieszana raz tłusta. Teraz obecnie mam tłusta ;p Puder bardzo ładnie matuje. Efekt długo utrzymuje sie na skórze. Polecam i na pewno kupie jeszcze raz

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić Druantia za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Mam wersję bambusową z jedwabiem, gdyż bałam się, że bambusowy może wysuszyć cerę.
    Puder świetnie matuje, cały dzień cera się nie błyszczy.
    Nie bieli, nie zostawia śladów, troszkę podkreśla suche skórki ale da się z tym poradzić
    Nie zapycha, idealny do cery mieszanej i tłustej.
    Nakładam kremy z filtrem, które są tłuste i świecą się na twarzy jednak on sobie z nimi świetnie radzi
    Na pewno kupię go ponownie, jedyny puder, który matuje moją twarz po filtrach!

Jednak mam problem z opakowaniem bo ciężko mi z niego coś wyciągnąć jednak już znalazłam na to patent
    Mimo to nie odejmuję mu gwiazdki bo to tak mała wada, że praktycznie jej nie ma.
    Wydajny, starcza na baaaaaardzo długo!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MalaLulu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna sprawa!
  • Naprawde matuje moja mieszana cere,latwo sie go uzywa nie robiac sobie krzywdy na twarzy,lekki pylek ktory sprawia cuda..goraco polecam! Mega wydajny to kolejny plus,no i oczywiscie niska cena za tak naturalny kosmetyk.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić bluesky81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do zmatowienia filtrów
  • Używam kremu z filtrem przez cały rok, latem jesto to krem z spf50. Kremy takie są tłuste i trzeba je porządnie zmatowić, żeby nie świecić się i nie wyglądać jak bombka

Puder bambusowy z biochemii urody spisuje się idealnie - matuje moją skórę na długie godziny, nie muszę robić poprawek co 2 godziny, a podkreślam, że najpiew nakładam filtr, potem podkład i puder bambusowy

Nie bieli, nie barwi skóry, wygląda naturalnie, nie odznacza się.

Nie powoduje powstawani nowych niespodzianek, nie zapycha, może lekko wysusza.

Opakowanie trochę mało praktycznie, już mi pękło ALe za cudownie matujące właściwości - wybaczam.

Piekielnie wydajny, używam na pół z siostrą, a i tam jedno opakowanie wystarcza mi na dobrych kilka długich miesięcy.

Bardzo polecam cero tłustym i mieszanym, u których zwykły puder przestaje matowić skórę po 2-3 godzinach.

Używam tego produktu od: długo, kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić myszka2020 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij