Powiększ Rossmann, Alterra, Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Zgłoszony przez LoczuSiek5

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości:
wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu*, granatu* i kwiatów akacji* dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.
*z kontrolowanej biologicznej uprawy.

Skład: Aqua, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Glycine Soja Oil*, Sodium Lactate, Punica Granatum Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Carthamus Tinctorius Oil*, Ricinus Communis Oil*, Punica Granatum Extract*, Aloe Barbadensis Extract*, Acacia Farnesiana Extrakt*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Lauroyl Sarcosine, Hydroxyethylcellulose, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronelloll**, Citral**. (14.04.2011)

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych
** naturalne olejki eteryczne

Cena: ok. 9zł / 150ml

• Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Bez szału
  • Wiele pozytywnych komentarzy przekonało mnie do kupienie tej maski. Mimo, że mam kiepskie doświadczenia z maskami/odżywkami Rossmanna, postanowiłam zaryzykować. Tym bardziej, że akurat była na promocji za 5,99 zł.

Na plus:
    + łatwo się nakłada na włosy
    + dosyć wydaja
    + nie obciąża, nie przetłuszcza włosów
    + włosy są miękkie w dotyku

Na minus:
    - zapach, sorry ale wg mnie śmierdzi jakimiś zgniłymi jabłkami, niestety ten smród długo utrzymuje się na włosach. No chyba, że komuś się podoba ten zapach to będzie zadowolony
    - zlepia końcówki w strąki, natomiast po przeczesaniu końcówki wyglądają na przesuszone. Dodam, że niedawno były podcinane.
    - nie wygładza
    - nie zauważyłam jakiegoś lepszego nawilżenia po jej użyciu
    - konsystencja, jest za gęsta. Ciężko ją wydostać z opakowania. Miękka, wyginająca się tubka wcale tego nie ułatwia
    - cena 9,99 (bez promocji) za 150 ml
    - jakoś nie uławia rozczesywania

Podsumowując, jestem zawiedziona. Spodziewałam się lepszych rezultatów. Jak na maskę, to ma słabe działanie. Cena również nie zachęca. Za 9,99 zł można dostać zdecydowanie lepsze maski i o większych pojemnościach.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • na plus:
    zapach
    konsystencja i wydajnosc - wystarczy bardzo niewiele by pokryc wlosy.
    cena

na minus:
    Do wlosów cienkich i zniszczonych nie polecam, podkreśla popalone końce na powierzchni włosów. moje włosy nie układają się po niej ładnie. Są spuszone a nie lekko falowane jak przy innych produktach nawilzajacych.

Chcesz pochwalić Mukam3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna
  • Używam jej raz w tygodniu gdyż korzystam jeszcze z innych masek. Dobrze sprawdza sie na moich lekko wysuszonych i trochę zniszczonych włosach. Nie wiem czy podobnie zadziała w przypadku bardzo zniszczonych.
    Lubię jej zapach, jest delikatny.

Po użyciu moje włosy sa miękkie, łatwo sie rozczesują ( chociaż z tym problemu nie mam nawet jak po umyciu włosów nie zastosuje żadnej odżywki), są sypkie i miłe w dotyku.
    Jestem w trakcie pierwszego opakowania, użyłam jej dopiero 4 razy ale już wiem że mi pomaga.

Największym minusem jest jej wydajność gdyż musze jej sporo nałożyc żeby pokryć całe włosy. A jej pojemność to zaledwie 150 ml...

Chcesz pochwalić just00ine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra...ale są lepsze.
  • Maska sprawiła, że włosy po niej dobrze się rozczesywały. Jej konsystencja kiepska- moje włosy z natury sztywne i ze skłonnością do suszu dosłownie ją piły. Muszę zużywać na raz sporą ilość kosmetyku. Nie nawilżyła włosów lepiej, niż jakakolwiek inna odżywka d/s. Stosuję ją do pierwszego O, tu się sprawdza. Zapach ok.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Mosquitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Bardzo dobra maska, dobrze i głeboko nawilża. Ja stosuję ja jako odżywkę po myciu albo mieszam z żółtkim i miodem i zostawiam na włosach pół godziny. W obu przypadkach działa super. Jest moim zdaniem o wiele lepsza niż odżywka z tej serii. Jedynym minusem jest mała wydajność. Jedno opakowanie starcza mi na poltora tygodnia, ale z drugiej strony czesto myje włosy i mam do pasa, więc to może byc powodem

Ilość zużytych opakowań: milion baaardzo dużo

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Dużo gorsza od odżywki z tej serii, włosy mam po niej lekkie, fruwające, jakby naelektryzowane, lekko się prostują, zupełnie nie są dociążone. Jest gęsta i niewydajna, zapach nie powala. Tania i dostępna.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić PoisonLipstick za czytelną i pomocną recenzję?
  • superuwielbiam
  • na moich suchych zniszczonych wlosach ta maska sprawdza sie idealnie wlosy sa miekie dobrze sie rozczesuja.nie sa obciazone na plus jest rowniez cena w promoci czesto nie cale 6zl no i dostepnosc kazdy rosmann

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie standardowych

Chcesz pochwalić klusianh za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa
  • - u mnie ta maska nie robi nic
    Mam włosy wysokoporowate, podatne na puszenie, czasem falujące się.
    Maska nie nawilża, włosy bardziej się puszą i nie wyglądają atrakcyjnie.
    Wykorzystuję ją do metody OMO.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Monique04 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Plusy: cena, dostępność, skład ładny zapach, rewelacyjnie ułatwia rozczesywanie, włosy są po niej m
  • Odżywka mieści się w plastikowym opakowaniu z dozownikiem, zamknięcie chodzi łatwo, nic nie wycieka, a dozownik pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości produktu.
    Zapach jest bardzo przyjemny, dość słodki, ale nie wyczuwam go już później na włosach. Odżywka ma dosyć gęstą konsystencję, wydawało mi się, że dzięki temu wystarczy na długo, ale niestety jakoś szybko mi zniknęła, więc wydajność oceniam raczej przeciętnie. Działanie spełnia moje oczekiwania w 100% - już podczas spłukiwania czuć, że włosy są lejące, odżywka wspaniale ułatwia ich rozczesywanie – szczotka sunie gładko i bez żadnych problemów! Po wyschnięciu włosy są zdecydowanie bardziej błyszczące i miękkie, choć to efekt bardziej doraźny, po odstawieniu zauważyłam powrót do wcześniejszego stanu Nie obciążyła mi włosów ani trochę, więc to spory plus.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Aneczka2729 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra ale bez szału
  • + nawilża włosy
    + ładny zapach
    + nie obciąża
    + włosy łatwo się po niej rozczesują
    + wygodne opakowanie
    + w miarę wydajna
    + w promocji cena całkiem niezła
    + gęsta, nie przelewa się przez palce

- brak długotrwałego efektu

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Madzia94 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij