Powiększ Rossmann, Alterra, Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Zgłoszony przez LoczuSiek5

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości:
wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu*, granatu* i kwiatów akacji* dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.
*z kontrolowanej biologicznej uprawy.

Skład: Aqua, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Glycine Soja Oil*, Sodium Lactate, Punica Granatum Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Carthamus Tinctorius Oil*, Ricinus Communis Oil*, Punica Granatum Extract*, Aloe Barbadensis Extract*, Acacia Farnesiana Extrakt*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Lauroyl Sarcosine, Hydroxyethylcellulose, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronelloll**, Citral**. (14.04.2011)

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych
** naturalne olejki eteryczne

Cena: ok. 9zł / 150ml

• Po prostu fajna
  • To jedna z moim pierwszych masek, więc nie mam dużego porównania, ale jestem przekonana, że jest dużo lepszych masek w podobnej cenie. Nakładam ją na pół godziny dwa razy w tygodniu.
    Plusy:
    konsystencja
    w miarę dobrze nawilża
    nie przyśpiesza przetłuszczania włosów
    wydajna(mam włosy do lędźwi)
    wygodne opakowanie
    Minusy:
    trochę mdły zapach
    brak efektu wygładzenia
    nie zauważyłam poprawy kondycji włosów

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ItsmeJo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału ni ma
  • Nakładam ją ok. 2 razy w tygodniu po myciu. Nie zauważyłam zmian w kondycji moich wlosow, nie ułatwia rozczesywania. Włosy dalej mi sie łamią i kruszą koncówki. Krzywdy mi ogolnie nie zrobiła, ładnie pachnie, jest dość gęsta ale nie zauważyłam super efektu. Do tego mało praktyczne opakowania, ciezko z niego wycisnąć tak gęstą konsystencję. Szukam dalej swojej idealnej maski...

Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sledziczeek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK, ale szału nie ma
  • Dostałam ją od przyjaciółki (włosowa wariatka ) U niej się nie sprawdziła. Na mojej głowie też cudów nie czyni, ale nie jest zła. Po jej zastosowaniu wydaje się, że włosy są bujniejsze. Denerwuje mnie jednak fakt, że zwiększa ona objętość czupryny, jednak jedni pokochają ten efekt, inni znienawidzą (w moim przypadku nie wygląda to dobrze, ponieważ mam długie i bardzo proste "lejące" włosy, są wg mnie ładne w swojej "prostocie" )

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, w trakcie

Chcesz pochwalić Ananasio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie. kupiłam am promocji na kilka złotych. Ładnie pachnie i jest dość wydajna ale nie zauważyłam jakiegoś rewelacyjnego działania, fakt krzywdy nie robią ta maska ale szału też nie ma. Do tego trochę nie praktyczne opakowanie.

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SZAŁU NIE MA
  • Plusy:
    -cena
    -dostepnosc
    -wydajna,a mam bardzo dlugie wlosy
    -dosc fajnie pachnie
    -poreczne opakowanie,lubie tubki,bo mozna do konca zuzyc maske
    Niestety na tym koniec plusow. koncowki sa dalej suche-bez zmian.cudow nie robi.

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić evelona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra!!!
  • Kupiłam maskę pod wpływem youtube i bardzo się zawiodłam.

Dawałam tej nawilżającej (????) masce kilka szans, ale za każdym razem był ten sam efekt- włosy były szorstkie, SUCHE, a końcówki pszesuszone.

Zapach neutralny, utrzymuje się na włosach kilka godzin.

Ilość zużytych opakowań: 1 - nie zużyta

Chcesz pochwalić cmoncatchme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozumiem zachwytów.
  • Jak wyżej.
    Kupiłam ją jakiś rok temu, na początku mojej przygody z intensywną pielęgnacją włosów. Byłam strasznie ciekawa maski którą chwali tyle wizażanek. Mimo pięknego składu zrobiła moim włosom totalną masakrę
    Po użyciu jej włosy były przesuszone, elektryzowały się, wyglądałam jak strach na wróble. Koszmarny widok. Podłamałam się trochę bo chciałam dobrze a wyszło - jak zwykle. Nieważne w jaki sposób i na jak długo ją nakładałam na włosy, efekt był ciągle taki sam. Odetchnęłam z ulgą kiedy w końcu ją skończyłam.
    Zapach również mnie nie urzekł. Śmierdzi (jak to celnie określiła koleżanka niżej) jak zepsute jabłka. Jedyne co było okej to konsystencja. Ale wolałabym spływającą odżywkę, albo gęstą jak galareta gdyby tylko dawała sobie radę z moimi włosami i była w stanie je ujarzmić. A tu niestety - takie sobie nic.
    Zalety:
    -konsystencja
    -cena
    -wydajność
    -dostępność
    Wady:
    -działanie
    -zapach (albo raczej smrodek?) który niestety utrzymywał się całkiem długo
    Włosy wysokoporowate - trzymajcie się z daleka!
    Zapomniałam wspomnieć - strasznie mnie po niej swędział skalp! Ciągle się drapałam

Używam tego produktu od: Ok roku

Chcesz pochwalić Abhishrek123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Nie zrobił moim włosom krzywdy, ale też nie poprawił ich kondycji, jedynie przy częstszym stosowaniu włosy zrobiły się tak jakby tłuste. Zapach dziwny - można się przyzwyczaić. Za takie pieniądze to i tak praktycznie żadna strata.

Chcesz pochwalić MaryMorphine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje kwc !
  • Produkt jest wspanialy, wlosy po nim nie sa przyklapniete u nasady chociaz posiadam wlosy przetluszczajace sie,
    Wlosy mniej wypadaja po zastosowaniu tej odzywki i szamponu babydream moje kwc !

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kwiatuuszek1919 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywione włosy-to jest to!
  • Może to nie cudowny lek na wszystkie twoje problemy z włosami, ale za tą cenę spełnia swoje zadanie znakomicie! To jedna z moich pierwszych masek do włosów i mam do niej wciąż duży sentyment. Mam trudne do pielęgnacji włosy, bardzo gęste, suche i porowate, ale to dzięki tej masce moja fryzura nabrała blasku i tak pożądanego nawilżenia!

Polecam bardzo, szczególnie na początek "zabawy" z pielęgancją włosów. Gwarantuję, że nic na tym nie stracicie

Ilość zużytych opakowań: dość dużo

Chcesz pochwalić ejj_va za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij