Powiększ Rossmann, Alterra, Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Zgłoszony przez LoczuSiek5

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości:
wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu*, granatu* i kwiatów akacji* dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.
*z kontrolowanej biologicznej uprawy.

Skład: Aqua, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Glycine Soja Oil*, Sodium Lactate, Punica Granatum Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Carthamus Tinctorius Oil*, Ricinus Communis Oil*, Punica Granatum Extract*, Aloe Barbadensis Extract*, Acacia Farnesiana Extrakt*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Lauroyl Sarcosine, Hydroxyethylcellulose, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronelloll**, Citral**. (14.04.2011)

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych
** naturalne olejki eteryczne

Cena: ok. 9zł / 150ml

• Dobra odzywka
  • Dobra odżywka do włosów, które mają tendencję do puszenia się. Ja pozostawiałam ją na włosach około 20-30 minut raz w tygodniu i efekt był widoczny (włosy z tendencją do puszenia, przesuszone po wakacjach). Idealnie nadaje się do robienia własnych masek (np. z olejami, żółtkiem)

Minusem jest wydajność. Przy moich włosach do pasa skończyła się już po paru użyciach.

Chcesz pochwalić med_ka za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście odcinek 9 Phyris masaż twarzy

• NAJLEPSZA!
  • Mam bardzo zniszczone i suche włosy. Są szorstkie w dotyku, a raczej były. Dzięki tej maseczce moje włosy są bardzo dobrze nawilżone, w dotyku są śliskie (nie wiem jak to określić). Już po 1 użyciu zauważyłam różnicę, a z każdym ponownym użyciem tej maseczki jest coraz lepiej (używam jej 2x w tyg). Dodatkowo mam włosy bardzo przetłuszczające się ale maseczka nie obciąża ich dodatkowo pomimo, że trzymam ją ok. 30 min.
    Dodatkowo jej konsystencja jest gęsta, przez co jest bardzo wydajna oraz bardzo ładnie pachnie

Polecam! Warto wypróbować

Chcesz pochwalić kac_haxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra relacja ceny do jakości
  • Ładnie nawilża, włosy są po niej bardziej miękkie ale brak efektu wow. Bardziej traktuję ją jak lepszą odżywkę. jak dla mnie trochę za rzadka.

Bardziej powiedziałabym, że jest dla włosych normalnych z tendecją do puszenia się niż do suchych, bo jednak nawilżenie nie jest powalające.

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić Slodka_Panda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre wrażenie!
  • Bardzo polubiłam się z tą maską, chociaż moje włosy nie łapią się w ramy z etykietki. ;P
    Maska pięknie pachnie, ma gęstą konsystencję przez co łatwo nakłada się ją na włosy, do tego jest wydajna.
    Włosy po niej stają się nawilżone, odżywione i scalone na końcach. Nie puszą się.
    Produkt nie przetłuszcza włosów jeśli nie nakłada się go na skalp i dobrze spłucze.
    Wart przetestowania.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić rudzia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie!
  • +dobrze się rozprowadza na włosach
    +miękkość
    + świetna się sprawdza gdy użyję jej przed myciem włosów
    +ułatwia rozczesywanie
    + dobre połączenie z mąką ziemniaczaną
    -/+ trzymana na włosach przez 30min puszy, ale jeśli
    trzymam ją kilka minut to efekt jak najbardziej ok
    - ma wpływ na przetłuszczanie włosów
    - nie wpływa na blask włosów

Używam tego produktu od: od jednego miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić MalaDoma95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Jest to jedna z moich ulubionych masek do włosów. Zakochałam się w niej po pierwszym użyciu i jest to prawdziwa miłość! Konsystencja maski jest kremowa, idealnie taka jak lubię. Świetnie rozprowadza się ją na włosach. Na dodatek ma cudowny, świeży zapach, więc używanie jej to sama przyjemność. A oprócz tego, że przyjemność dla nas to jeszcze dla naszych włosów. Maska świetnie nawilża włosy, sprawia, że są sprężyste, sypkie, miękkie i błyszczące

Używam tego produktu od: Używam od połowy roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno zużyte opakowanie

Chcesz pochwalić halowercia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska
  • używam różnych odżywek, masek jednak wyjątkowo po użyciu tej maski na min. 3 min moje włosy są śliskie, wygładzone ale nie wyglądają na przetłuszczone. Lubię taki efekt najbardziej
    -poprawia rozszesywanie
    -opakowanie umożliwia wyciśninięcie całej zawartości
    -trochę mało wydajna
    -czesto w promocji więc wtedy jej cena jest przystępna

Ilość zużytych opakowań: 8? albo i więcej

Chcesz pochwalić UlaxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Moim zdaniem jest to dość dobra maska.
    + największym plsuem jest wygładzenie, nie mam takiej szopy (mam suche włosy po rozjasnianiu)
    + cena (w Rossmannie w promocji moża kupić za dobrą cenę)

na minus:
    - zapach, taki trochę alkohowoy ostry
    - za duża ilość obciązy włosy

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić moniula01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie daję rady tego używać przez zapach
  • Nie wiem czy ta odżywka jest dobra, chciałam jej używać prewencyjnie, bo nie mam większych problemow z włosami. Niestety zapach tej maski bardzo mi się nie podoba, mdlący, nie jestem w stanie trzymać tego na włosach a później jeszcze ten zapach się utrzymuje do kolejnego mycia. Całe szczęście szybko się skończyła, jest bardzo mało wydajna.

Używam tego produktu od: uzywałam kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Mag1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Kupiłam ze względu na skład i jestem bardzo zadowolona. Maska na fajną konsystencję, ślicznie pachnie, i całkiem nieźle nawilża włosy nie obciążąjąc ich. Opakowanie łatwo przeciąć i można zużyć kosmetyk do końca. Nie jest to jednak mocna maska - dla osób z mocno problemowymi włosami będzie za słaba.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?