Powiększ Rossmann, Alterra, Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Zgłoszony przez LoczuSiek5

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości:
wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu*, granatu* i kwiatów akacji* dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.
*z kontrolowanej biologicznej uprawy.

Skład: Aqua, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Glycine Soja Oil*, Sodium Lactate, Punica Granatum Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Carthamus Tinctorius Oil*, Ricinus Communis Oil*, Punica Granatum Extract*, Aloe Barbadensis Extract*, Acacia Farnesiana Extrakt*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Lauroyl Sarcosine, Hydroxyethylcellulose, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronelloll**, Citral**. (14.04.2011)

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych
** naturalne olejki eteryczne

Cena: ok. 9zł / 150ml

• Niespecjalna.
  • + cena
    + dostępność
    + zapach
    + lekka
    + konsystencja - w sam raz

- wysusza okropnie końce
    - skład - alkohol

Niestety nie jest dla mnie, a szkoda.

Ilość zużytych opakowań: 1, niecałe

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Tania i dobrze nalwilżająca, ale..

PLUSY:
    - niska cena,
    - estetyczne opakowanie
    - przyjemny zapach,
    - konsystencja,
    - wydajność,
    - mocne odżywienie włosów

MINUSY:
    - alkohol w składzie
    - poza tym jak większość odżywek i masek daje efekt krótkotrwały tj. użyjemy raz, włosy są super, po kilku dniach znowu to samo(dlatego polecam wybrać się do dobrego i sprawdzonego fryzjera po profesjonalne produkty do włosów, które zregenerują włosy na stałe(odradzam kupować szamponów, które wyjdą po prostu drogo))

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Vanliya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Moje włosy nie są zniszczone ale z natury suche i kręcone więc kupiłam ją w Rossmannie za jakieś 6 zł w promocji i nie żałuję!

PLUSY:
    - niska cena,
    - ładne opakowanie,
    - wspaniały i w 100% naturalny skład,
    - świeży i owocowy zapach,
    - gęsta konsystencja,
    - wydajność,
    - cudowne działanie, moje loki kochają ten produkt.

MINUSY:
    - szkoda że tylko 150 ml, mimo wydajności maska szybko mi się kończy bo używam co 2 dni

Używam tego produktu od: kupowałam wiele opakowań w różnych odstępach czasu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Owieczka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No gdzie są te efekty po użyciu "WOW"
  • Maskę poleciła mi moja koleżanka. Długo broniłam się przed Alterra ( w sumie nawet nie wiem dlaczego). Mam włosy falowane, ale po użyciu puszą się i prostują. Po prostu nie na moje włosy. Daje gwiazdkę za cenę i ładny zapach.

Ilość zużytych opakowań: jedno (w trakcie)

Chcesz pochwalić izaabbella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska
  • +super, naturalny skład
    +dobra, wydajna konsystencja
    +wyraźnie nawilża - włosy są po niej mięsiste, dociążone a końcówki wyglądają dużo lepiej

+/- dla jednych dociążenie włosów będzie plusem a dla innych minusem - jeśli chodzi o mnie to może nie jest to typowy "przyliz", ale jednak fryzura traci trochę objętości

Używam tego produktu od: 6 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić margalit za czytelną i pomocną recenzję?
  • szybko działa
  • Maska jest naprawdę dobra, może nie ulubiona, ale za taką cenę należą jej się cztery gwiazdki. Jeśli szukamy czegoś, co szybko poprawi nam wygląd włosów (i nie jest to jeden wielki zapychacz, sylikon i chemia) warto sięgnąć po ten produkt. Wydajny, tani, ładnie pachnie i co najważniejsze - w duecie z dobrą pielęgnacją włosów - potrafi naprawić szkody!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ptaszysko2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna za niewielką kasę
  • Jak poczatkujaca wlosomaniaczka kupilam ten produkt wraz z szamponem, w promocji, za groszowe sprawy. Maska fajnie nawilza, nie przetluszczajac wlosow sa po niej miekkie i nawilzone, ladnie pachnie. Ogolnie bardzo dobry produkt

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić MSU za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Kupię ponownie
  • Używa po każdym myciu, jak standardową maseczkę. Mam dość mocno zniszczone włosy (wysokoporowate, z tendencją do plątania, trudne w rozczesywaniu). Po zastosowaniu tego cudeńka włosy są wygładzone, łatwiej się rozczesują, są również nieco bardziej nawilżone. Efekt widoczny już po paru minutach. Wiem natomiast, że w przypadku większości odżywek Alterry im dłuższej trzymamy je na włosach tym efekt lepszy. Kiedyś spróbuję - gdy będę mieć więcej czasu. Odżywka dobrze się nakłada, nie spływa. Ma bardzo fajny skład.
    Jedyną wadą do której mogłabym się przyczepić jest fakt, iż nie jest ona zbyt wydajna. Choć z drugiej strony moje włosy do najkrótszych też nie należą (5 cm za dolną granicę łopatek).

Polecam spróbować.

Używam tego produktu od: 1 m-c
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ( w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Najgorszy dla mnie w całej tej linii granatowy-aloesowej jest jej zapach. Wiem, że niektórym się podoba - dla mnie ta maska po prostu śmierdziała czymś zepsutym. Mimo to próbowałam stosować ją zgodnie z przeznaczeniem, ale strasznie obciążała mi włosy. Próbowałam pod folię, bez folii, na całe włosy i od ucha w dół, jako maskę i jako odżywkę, zawsze efektem były przylizane, obciążone włosy.

W końcu poddałam się i wyrzuciłam, bo przez ten zapach nie mogłam zużyć nawet do golenia nóg. Niestety u mnie Alterra się nie sprawdza.

Używam tego produktu od: Lutego 2013
    Ilość zużytych opakowań: Jedno niedokończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1
  • Zazwyczaj maski do włosów robię sama. Jednak gdy czas mnie goni to ta maska od Alterry jest moim wybawieniem. Zalety znacznie przeważają wady: ładne opakowanie, cudny zapach, wydajność no i oczywiście świetne działanie na moje włosy. Ale uwaga! Nie można stosować jej zbyt często, ponieważ zawiera alkohol, który wysusza nasze włosy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5-7 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić stanatic za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij