Powiększ Rossmann, Alterra, Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Zgłoszony przez LoczuSiek5

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości:
wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu*, granatu* i kwiatów akacji* dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.
*z kontrolowanej biologicznej uprawy.

Skład: Aqua, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Glycine Soja Oil*, Sodium Lactate, Punica Granatum Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Carthamus Tinctorius Oil*, Ricinus Communis Oil*, Punica Granatum Extract*, Aloe Barbadensis Extract*, Acacia Farnesiana Extrakt*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Lauroyl Sarcosine, Hydroxyethylcellulose, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronelloll**, Citral**. (14.04.2011)

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych
** naturalne olejki eteryczne

Cena: ok. 9zł / 150ml

• Jak najbardziej na tak ; )
  • Maska świetnie sprawdza się w swojej roli nawilżania. Przynajmniej na moich wysokoporowatych włosach. Jest dobra na włosy, ale nie na skalp.

Plusy:
    + mocno nawilża
    + wygładza
    + włosy są bardziej elastyczne i miękkie
    + gęsta konsystencja
    + zapach
    + cena

Minusy:
    - dostępność (jedynie w rossamnnie)

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 8 i pół

Chcesz pochwalić Mala_Ruda za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Używam szamponu i maski z tej samej serii, oba produkty sobie chwalę!

-wygładza
    -nawilża
    -pięknie pachnie
    -gęsta konsystencja
    -zmniejsza wypadanie włosów
    -b dobry skład
    -CENA
    -dostępność

Do tej pory na moich włosach sprawdziła się tylko trochę lepiej maska wax pilomax, ale jej cena... nie pozwala na częste stosowanie (ok 25-30zł).

Minusów nie widzę, mój KWC!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić malalama993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Skąd te ochy i achy?
  • Na prawdę podczas używania tej maski zastanawiałam się skąd te ochy i achy nad nią? Producent Wam za to zapłacił?
    A tak serio, w ogóle nie zrobiła na mnie wrażenia...

Plusy:
    + cena
    + dostępność

Minusy:
    - zapach mnie raził
    - nic nie robi, nie wygładza, nie nawilża, po prostu jest...
    - mało wydajna

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Milat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z moich ulubionych.
  • Bardzo lubię tę maske i ciągle do niej wracam. Jej największym plusem jest to że nawilża włosy, nie oblepia silikonem czy innym badziewiem tylko naprawdę nawilża. Nakładam na lekko podsuszone włosy na ok godzinkę i efekt jest naprawdę bardzo przyjemny, włosy miłe miękkie sypkie nawilżone i błyszczące. Pożądny produkt za mniej niż 10 zł. Zapach ma dosyć średni , do konzystencji i opakowania też można się przyczepić ale nie stanowią one dla mnie problemu bo nie to jet najważniejsze. Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić sweet66point6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajna
  • Moje włosy mogę chyba określić mianem "mieszane". Przetłuszczają się przy skórze głowy, a na długości siano.
    Kupiłam tę maskę, żeby je trochę nawilżyć i jestem zadowolona.
    Nakładam ją na włosy od ucha w dół, na 30 minut po myciu, raz/dwa razy w tygodniu. Włosy stały się bardziej nawilżone, błyszczące, miękkie i przyjemne w dotyku. Zapach bardzo ładny, utrzymuje się na włosach, niestety, dość krótko.
    Podsumowując, jestem zadowolona.

Chcesz pochwalić Hej Florentyno za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smrod i tragedia
  • trudno mi obiektywnie ocenic ta odzywke bo stosowac jej nie moge. Zapach jest tak okropny, ze wraz z wycisnieciem odrobiny produktu mdli mnie i zbiera na torsje. Zapach okropnie chemiczny, rozpuszczonego plastiku z zapachem sztucznym alkoholowym granatu. PO 2:to nie maska.Zwykla odzywka.Maska musi dostarczyc wlosom skladnikow odzywczych a w tej raczej nic takiego nie ma.

Używam tego produktu od: 2tygodni

Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu fajna
  • To jedna z moim pierwszych masek, więc nie mam dużego porównania, ale jestem przekonana, że jest dużo lepszych masek w podobnej cenie. Nakładam ją na pół godziny dwa razy w tygodniu.
    Plusy:
    konsystencja
    w miarę dobrze nawilża
    nie przyśpiesza przetłuszczania włosów
    wydajna(mam włosy do lędźwi)
    wygodne opakowanie
    Minusy:
    trochę mdły zapach
    brak efektu wygładzenia
    nie zauważyłam poprawy kondycji włosów

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ItsmeJo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału ni ma
  • Nakładam ją ok. 2 razy w tygodniu po myciu. Nie zauważyłam zmian w kondycji moich wlosow, nie ułatwia rozczesywania. Włosy dalej mi sie łamią i kruszą koncówki. Krzywdy mi ogolnie nie zrobiła, ładnie pachnie, jest dość gęsta ale nie zauważyłam super efektu. Do tego mało praktyczne opakowania, ciezko z niego wycisnąć tak gęstą konsystencję. Szukam dalej swojej idealnej maski...

Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sledziczeek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK, ale szału nie ma
  • Dostałam ją od przyjaciółki (włosowa wariatka ) U niej się nie sprawdziła. Na mojej głowie też cudów nie czyni, ale nie jest zła. Po jej zastosowaniu wydaje się, że włosy są bujniejsze. Denerwuje mnie jednak fakt, że zwiększa ona objętość czupryny, jednak jedni pokochają ten efekt, inni znienawidzą (w moim przypadku nie wygląda to dobrze, ponieważ mam długie i bardzo proste "lejące" włosy, są wg mnie ładne w swojej "prostocie" )

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, w trakcie

Chcesz pochwalić Ananasio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie. kupiłam am promocji na kilka złotych. Ładnie pachnie i jest dość wydajna ale nie zauważyłam jakiegoś rewelacyjnego działania, fakt krzywdy nie robią ta maska ale szału też nie ma. Do tego trochę nie praktyczne opakowanie.

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?