Powiększ Rossmann, Alterra, Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Zgłoszony przez LoczuSiek5

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości:
wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu*, granatu* i kwiatów akacji* dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.
*z kontrolowanej biologicznej uprawy.

Skład: Aqua, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Glycine Soja Oil*, Sodium Lactate, Punica Granatum Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Carthamus Tinctorius Oil*, Ricinus Communis Oil*, Punica Granatum Extract*, Aloe Barbadensis Extract*, Acacia Farnesiana Extrakt*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Lauroyl Sarcosine, Hydroxyethylcellulose, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronelloll**, Citral**. (14.04.2011)

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych
** naturalne olejki eteryczne

Cena: ok. 9zł / 150ml

• to skomplikowane…
  • Mam mieszane odczucia co do tej maski. Z jednej strony mocno nawilża i wygładza włosy, a z drugiej niestety włosy szybciej zaczęły się przetłuszczać. Myślę, że może to być kwestia ilości lub częstotliwości stosowania. Eksperymentowałam sporo czasu z tą maską i czasami było lepiej, a czasami gorzej. Generalnie widzę, że produkt dobrze nawilża włosy. Jednak nie działa odżywczo czy regenerująco. Cena jest bardzo korzystna, więc każdy może spróbować i bez problemu przekonać się czy jest to kosmetyk dla niego. Ja bym go nie zaliczyła jako KWC, ale cieszę się, że przetestowałam. Zajęło mi to prawie rok, więc kosmetyk był mega wydajny.

+nawilża
    +nie obciąża włosów
    +wygładza
    +wydajny
    +niska cena

- powoduje szybsze przetłuszczanie się włosów

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dzoanax za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Może być
  • Mam grube i gęste włosy i zdecydowanie potrzebują one nawliżenia. Mało jest masek typowo nawilżających, więc liczyłam, że ta zda egzamin, jednak na pewno nie pozostawiła na moich włosach efektu "wow".

Plusy:

* cena i dostępność
    * opakowanie
    * zapach
    * konystencja
    * ułatwia rozczesywanie
    * włosy po jej użyciu są miękkie

Minusy:

* nie zauważyłam dużego nawilżenia (jest, ale drobne)
    * powoduje lekki puch

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić byklaudia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra, naturalna i niedroga
  • Jak na Alterrę przystało niedroga odżywka,która u mnie spełniła swoje zadanie. Włosy naturalne bardzo dobrze na nią reagują. Do kolejnego mycia trochę bardziej się przetłuszczają,ale stosowanie 1 na tydzień lub rzadziej jest optymalne. Włosy są nawilżone i błyszczące.

Chcesz pochwalić basiulkaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepska
  • Dla mnie jest to średniak, może sprawdzi się na zdrowych włosach jako delikatny nawilżacz (chociaż patrząc na ten alkohol w składzie dyskutowałabym z tym nawilżeniem...) lecz stosowana raz na jakiś czas.
    Moje włosy są szczególnie wrażliwe, suche przez rozjaśnianie, wysokoporowate, oraz moje końcówki bardzo ciężko utrzymać w dobrym stanie.
    +zapach, mi przypadł do gustu
    +coś tam nawilża przy dłuższym przytrzymaniu pod czepkiem)

-nie robi nic, oprócz ułatwiania rozczesywania
    -na moich włosach powoduje jakiś dziwny przyklap, są jakby czymś delikatnie oblepione
    -przy regularnym stosowaniu WYSUSZA! dlatego dziewczyny ze suchymi, zniszczonymi włosami powinny uważać
    -konsystencja, maska jest bardzo lejąca, łatwo sie ubabrać
    -wydajność, trzeba jej dość dsporo użyć, aby pokryć całe włosy
    -cena w porównaniu do jakości jest naprawde wygórowana

Chcesz pochwalić Meg999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem ok
  • Kupiłam tę maskę ponieważ potrzebowałam czegoś na szybko, okazało się, że się sprawdziła.
    Mam włosy niskoporowate z lekko suchszymi końcówkami.

+nawilżenie
    +cena
    +dostępność

+/- zapach, mnie nie przeszkadzała i nie utrzymuje się na włosach

Nie jest to najlepsza z masek jakich używałam, ale nie jest też najgorsza.

Używam tego produktu od: 0 1 roku

Chcesz pochwalić Yuki no hana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmarnowane 6zł
  • Kupiłam ją ponieważ była na promocji i dobę ze nie zapłaciłam za nią wiecej, nie służy moim wlosom ponieważ są po niej suche, szorstkie i sianowate, domyślam się ze to przez alkohol w składzie ,odradzam

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kasiorka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej na tak ; )
  • Maska świetnie sprawdza się w swojej roli nawilżania. Przynajmniej na moich wysokoporowatych włosach. Jest dobra na włosy, ale nie na skalp.

Plusy:
    + mocno nawilża
    + wygładza
    + włosy są bardziej elastyczne i miękkie
    + gęsta konsystencja
    + zapach
    + cena

Minusy:
    - dostępność (jedynie w rossamnnie)

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 8 i pół

Chcesz pochwalić Mala_Ruda za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Używam szamponu i maski z tej samej serii, oba produkty sobie chwalę!

-wygładza
    -nawilża
    -pięknie pachnie
    -gęsta konsystencja
    -zmniejsza wypadanie włosów
    -b dobry skład
    -CENA
    -dostępność

Do tej pory na moich włosach sprawdziła się tylko trochę lepiej maska wax pilomax, ale jej cena... nie pozwala na częste stosowanie (ok 25-30zł).

Minusów nie widzę, mój KWC!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić malalama993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Skąd te ochy i achy?
  • Na prawdę podczas używania tej maski zastanawiałam się skąd te ochy i achy nad nią? Producent Wam za to zapłacił?
    A tak serio, w ogóle nie zrobiła na mnie wrażenia...

Plusy:
    + cena
    + dostępność

Minusy:
    - zapach mnie raził
    - nic nie robi, nie wygładza, nie nawilża, po prostu jest...
    - mało wydajna

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Milat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z moich ulubionych.
  • Bardzo lubię tę maske i ciągle do niej wracam. Jej największym plusem jest to że nawilża włosy, nie oblepia silikonem czy innym badziewiem tylko naprawdę nawilża. Nakładam na lekko podsuszone włosy na ok godzinkę i efekt jest naprawdę bardzo przyjemny, włosy miłe miękkie sypkie nawilżone i błyszczące. Pożądny produkt za mniej niż 10 zł. Zapach ma dosyć średni , do konzystencji i opakowania też można się przyczepić ale nie stanowią one dla mnie problemu bo nie to jet najważniejsze. Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić sweet66point6 za czytelną i pomocną recenzję?