Powiększ Rossmann, Alterra, Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Zgłoszony przez LoczuSiek5

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości:
wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu*, granatu* i kwiatów akacji* dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.
*z kontrolowanej biologicznej uprawy.

Skład: Aqua, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Glycine Soja Oil*, Sodium Lactate, Punica Granatum Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Carthamus Tinctorius Oil*, Ricinus Communis Oil*, Punica Granatum Extract*, Aloe Barbadensis Extract*, Acacia Farnesiana Extrakt*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Lauroyl Sarcosine, Hydroxyethylcellulose, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronelloll**, Citral**. (14.04.2011)

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych
** naturalne olejki eteryczne

Cena: ok. 9zł / 150ml

• Kiepska
  • Dla mnie jest to średniak, może sprawdzi się na zdrowych włosach jako delikatny nawilżacz (chociaż patrząc na ten alkohol w składzie dyskutowałabym z tym nawilżeniem...) lecz stosowana raz na jakiś czas.
    Moje włosy są szczególnie wrażliwe, suche przez rozjaśnianie, wysokoporowate, oraz moje końcówki bardzo ciężko utrzymać w dobrym stanie.
    +zapach, mi przypadł do gustu
    +coś tam nawilża przy dłuższym przytrzymaniu pod czepkiem)

-nie robi nic, oprócz ułatwiania rozczesywania
    -na moich włosach powoduje jakiś dziwny przyklap, są jakby czymś delikatnie oblepione
    -przy regularnym stosowaniu WYSUSZA! dlatego dziewczyny ze suchymi, zniszczonymi włosami powinny uważać
    -konsystencja, maska jest bardzo lejąca, łatwo sie ubabrać
    -wydajność, trzeba jej dość dsporo użyć, aby pokryć całe włosy
    -cena w porównaniu do jakości jest naprawde wygórowana

Chcesz pochwalić Meg999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem ok
  • Kupiłam tę maskę ponieważ potrzebowałam czegoś na szybko, okazało się, że się sprawdziła.
    Mam włosy niskoporowate z lekko suchszymi końcówkami.

+nawilżenie
    +cena
    +dostępność

+/- zapach, mnie nie przeszkadzała i nie utrzymuje się na włosach

Nie jest to najlepsza z masek jakich używałam, ale nie jest też najgorsza.

Używam tego produktu od: 0 1 roku

Chcesz pochwalić Yuki no hana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmarnowane 6zł
  • Kupiłam ją ponieważ była na promocji i dobę ze nie zapłaciłam za nią wiecej, nie służy moim wlosom ponieważ są po niej suche, szorstkie i sianowate, domyślam się ze to przez alkohol w składzie ,odradzam

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kasiorka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej na tak ; )
  • Maska świetnie sprawdza się w swojej roli nawilżania. Przynajmniej na moich wysokoporowatych włosach. Jest dobra na włosy, ale nie na skalp.

Plusy:
    + mocno nawilża
    + wygładza
    + włosy są bardziej elastyczne i miękkie
    + gęsta konsystencja
    + zapach
    + cena

Minusy:
    - dostępność (jedynie w rossamnnie)

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 8 i pół

Chcesz pochwalić Mala_Ruda za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Używam szamponu i maski z tej samej serii, oba produkty sobie chwalę!

-wygładza
    -nawilża
    -pięknie pachnie
    -gęsta konsystencja
    -zmniejsza wypadanie włosów
    -b dobry skład
    -CENA
    -dostępność

Do tej pory na moich włosach sprawdziła się tylko trochę lepiej maska wax pilomax, ale jej cena... nie pozwala na częste stosowanie (ok 25-30zł).

Minusów nie widzę, mój KWC!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić malalama993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Skąd te ochy i achy?
  • Na prawdę podczas używania tej maski zastanawiałam się skąd te ochy i achy nad nią? Producent Wam za to zapłacił?
    A tak serio, w ogóle nie zrobiła na mnie wrażenia...

Plusy:
    + cena
    + dostępność

Minusy:
    - zapach mnie raził
    - nic nie robi, nie wygładza, nie nawilża, po prostu jest...
    - mało wydajna

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Milat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z moich ulubionych.
  • Bardzo lubię tę maske i ciągle do niej wracam. Jej największym plusem jest to że nawilża włosy, nie oblepia silikonem czy innym badziewiem tylko naprawdę nawilża. Nakładam na lekko podsuszone włosy na ok godzinkę i efekt jest naprawdę bardzo przyjemny, włosy miłe miękkie sypkie nawilżone i błyszczące. Pożądny produkt za mniej niż 10 zł. Zapach ma dosyć średni , do konzystencji i opakowania też można się przyczepić ale nie stanowią one dla mnie problemu bo nie to jet najważniejsze. Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić sweet66point6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajna
  • Moje włosy mogę chyba określić mianem "mieszane". Przetłuszczają się przy skórze głowy, a na długości siano.
    Kupiłam tę maskę, żeby je trochę nawilżyć i jestem zadowolona.
    Nakładam ją na włosy od ucha w dół, na 30 minut po myciu, raz/dwa razy w tygodniu. Włosy stały się bardziej nawilżone, błyszczące, miękkie i przyjemne w dotyku. Zapach bardzo ładny, utrzymuje się na włosach, niestety, dość krótko.
    Podsumowując, jestem zadowolona.

Chcesz pochwalić Hej Florentyno za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smrod i tragedia
  • trudno mi obiektywnie ocenic ta odzywke bo stosowac jej nie moge. Zapach jest tak okropny, ze wraz z wycisnieciem odrobiny produktu mdli mnie i zbiera na torsje. Zapach okropnie chemiczny, rozpuszczonego plastiku z zapachem sztucznym alkoholowym granatu. PO 2:to nie maska.Zwykla odzywka.Maska musi dostarczyc wlosom skladnikow odzywczych a w tej raczej nic takiego nie ma.

Używam tego produktu od: 2tygodni

Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu fajna
  • To jedna z moim pierwszych masek, więc nie mam dużego porównania, ale jestem przekonana, że jest dużo lepszych masek w podobnej cenie. Nakładam ją na pół godziny dwa razy w tygodniu.
    Plusy:
    konsystencja
    w miarę dobrze nawilża
    nie przyśpiesza przetłuszczania włosów
    wydajna(mam włosy do lędźwi)
    wygodne opakowanie
    Minusy:
    trochę mdły zapach
    brak efektu wygładzenia
    nie zauważyłam poprawy kondycji włosów

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ItsmeJo za czytelną i pomocną recenzję?