Powiększ Rossmann, Alterra, Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Zgłoszony przez LoczuSiek5

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości:
wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu*, granatu* i kwiatów akacji* dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.
*z kontrolowanej biologicznej uprawy.

Skład: Aqua, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Glycine Soja Oil*, Sodium Lactate, Punica Granatum Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Carthamus Tinctorius Oil*, Ricinus Communis Oil*, Punica Granatum Extract*, Aloe Barbadensis Extract*, Acacia Farnesiana Extrakt*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Lauroyl Sarcosine, Hydroxyethylcellulose, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronelloll**, Citral**. (14.04.2011)

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych
** naturalne olejki eteryczne

Cena: ok. 9zł / 150ml

• Rozczarowanie
  • Obiecujący skład, ale działanie żadne. A próbowałam maski w różnych konfiguracjach. Nie nawilża, nie dociąża, u mnie nie robi nic.

Na plus - gęsta konsystencja i świetny zapach.

Używam tego produktu od: marzec 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić mrsjuliank za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezawodna
  • Swietna maska nawilżająca która pomogła mi uporac się z nadmiernie przesuszonymi włosami a do tego ten zapach uwielbiam!! plus cena śmieszna jak na tak dobry produkt!
    polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić yna10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • jestem z tej maski naprawdę zadowolona, na moich suchych i zniszonych włosach spisuje się naprawdę nieźle, pozostawia je miłe w dotyku
    ma specyficzny zapach, ale jest ok,
    tania i dostępna
    dla mnie wydajna, bo używam raz w tygodniu

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić zosiasamoska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Maskę nakładałam co 3 dni po myciu włosów no i niestety nie zauważyłam nic nic nic nic, włosy ani miękkie ani wygładzone ani nie ułatwia rozczesywania. Dla mnie wielka lipa.. Nie pomogła,ale tez nie zaszkodziła.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Olye za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem z niej zadowolona
  • Kupiłam ją bardzo tanio i nie sądziłam, że będzie tak dobra.
    Plusy:
    ułatwia rozczesywanie włosów,
    włosy są gładkie, miękkie, nie puszą się,
    niska cena
    dosyć dobrze nawilża
    Minusów nie odnotowałam

Chcesz pochwalić xjustynkax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Cena/Wydajność: cena niewygórowana biorąc pod uwagę wydajność.

Konsystencja: jak dla mnie bardziej przypomina odżywkę niż maskę, jest kremowa ale niezbyt gęsta i treściwa. Nie spływa jednak z włosów

Zapach: bardzo ładny i intensywny

Działanie: niestety bardzo słabe. Mam kręcone włosy z tendencją do puszenia i ta maska spowodowała, że wydawały się one być jeszcze bardziej suche niż gdybym jej nie użyła. Maskę nakładałam po umyciu na jakieś pół godziny, włosy łatwo się rozczesywały ale po wysuszeniu nie były ani trochę nawilżone czy wygładzone, do tego wyjątkowo matowe. Nie polecam do wymagających włosów.

Ilość zużytych opakowań: połowa tubki

Chcesz pochwalić brisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na moich włosach nie robi rewelacji...
  • Moje włosy są mieszane, przetłuszczają się dość szybko, ale potrzebują też nawilżenia na końcówkach. Zamierzałam tą maskę używać co kilka myć, jako produkt działający silniej, niż zwykłe odżywki do włosów. Niestety, na moich włosach, działa nawet słabiej niż inne produkty do włosów. Jedyne co zauważyłam, to lekkie ułatwienie rozczesywania włosów. Dlatego też, używałam go co większość myć włosów. Kosmetyk pachnie bardzo ładnie.

Chcesz pochwalić Ania_Anka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowne nawilżenie
  • dług szukałam maski, która odżywi moje od dawna farbowane włosy. Ta z pewnością spełnia swoje zadanie

Plusy:
    -nawilża
    -włosy po niej są miękkie
    -konsystencja ułatwiająca aplikację
    -nie obciąża włosów
    -niska cena (w promocji około 6,- )
    -łatwo dostępna (w każdym Rossmanie)

Minusy:
    -zapach (jak dla mnie zalatuje klejem do papieru)

z całą pewnością poleciłabym każdemu, kto potrzebuje kompleksowego nawilżenia i odżywienia swoich włosów

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 150 ml

Chcesz pochwalić wiola19xxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega
  • Plusy:
    + zapach
    +nawilżenie
    +wygładza niesamowicie
    +sypkie
    +cena

Minusy:
    -opakowanie mogłoby być takie jak na odżywkę

Polecam bardzo odżywkę, obciąża włosy w sam raz - nie za bardzo i sa mega mięciutkie.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe duże

Chcesz pochwalić stokrotenka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko, ale bez szału
  • Za pierwszym razem był efekt wow, potem już nigdy tego nie zauważyłam. Na pewno kupię ponownie bo jest tania i ma fajny skład. Dla mnie działa jak zwykła odżywka. Trzymałam ją najdłużej 30 min. Zazwyczaj nakładam ją na początku kąpieli pod prysznicem i zmywałam na sam koniec. Nie mam czasu bawić się z maską 2 godziny, sorki :/.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Ciemna163 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij