Powiększ Rossmann, Alterra, Haarkur Granatapfel & Aloe Vera (Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Zgłoszony przez LoczuSiek5

Każde włosy zasługują na indywidualną pielęgnację. Do produkcji maski nawilżającej do włosów Alterra zastosowaliśmy specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości:
wartościowa kompozycja pielęgnująca z wyciągami z aloesu*, granatu* i kwiatów akacji* dodatkowo pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.
*z kontrolowanej biologicznej uprawy.

Skład: Aqua, Alcohol*, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Glycine Soja Oil*, Sodium Lactate, Punica Granatum Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Carthamus Tinctorius Oil*, Ricinus Communis Oil*, Punica Granatum Extract*, Aloe Barbadensis Extract*, Acacia Farnesiana Extrakt*, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Lauroyl Sarcosine, Hydroxyethylcellulose, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronelloll**, Citral**. (14.04.2011)

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych
** naturalne olejki eteryczne

Cena: ok. 9zł / 150ml

• Dobra maska
  • +super, naturalny skład
    +dobra, wydajna konsystencja
    +wyraźnie nawilża - włosy są po niej mięsiste, dociążone a końcówki wyglądają dużo lepiej

+/- dla jednych dociążenie włosów będzie plusem a dla innych minusem - jeśli chodzi o mnie to może nie jest to typowy "przyliz", ale jednak fryzura traci trochę objętości

Używam tego produktu od: 6 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić margalit za czytelną i pomocną recenzję?
  • szybko działa
  • Maska jest naprawdę dobra, może nie ulubiona, ale za taką cenę należą jej się cztery gwiazdki. Jeśli szukamy czegoś, co szybko poprawi nam wygląd włosów (i nie jest to jeden wielki zapychacz, sylikon i chemia) warto sięgnąć po ten produkt. Wydajny, tani, ładnie pachnie i co najważniejsze - w duecie z dobrą pielęgnacją włosów - potrafi naprawić szkody!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ptaszysko2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna za niewielką kasę
  • Jak poczatkujaca wlosomaniaczka kupilam ten produkt wraz z szamponem, w promocji, za groszowe sprawy. Maska fajnie nawilza, nie przetluszczajac wlosow sa po niej miekkie i nawilzone, ladnie pachnie. Ogolnie bardzo dobry produkt

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić MSU za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Kupię ponownie
  • Używa po każdym myciu, jak standardową maseczkę. Mam dość mocno zniszczone włosy (wysokoporowate, z tendencją do plątania, trudne w rozczesywaniu). Po zastosowaniu tego cudeńka włosy są wygładzone, łatwiej się rozczesują, są również nieco bardziej nawilżone. Efekt widoczny już po paru minutach. Wiem natomiast, że w przypadku większości odżywek Alterry im dłuższej trzymamy je na włosach tym efekt lepszy. Kiedyś spróbuję - gdy będę mieć więcej czasu. Odżywka dobrze się nakłada, nie spływa. Ma bardzo fajny skład.
    Jedyną wadą do której mogłabym się przyczepić jest fakt, iż nie jest ona zbyt wydajna. Choć z drugiej strony moje włosy do najkrótszych też nie należą (5 cm za dolną granicę łopatek).

Polecam spróbować.

Używam tego produktu od: 1 m-c
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ( w trakcie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Najgorszy dla mnie w całej tej linii granatowy-aloesowej jest jej zapach. Wiem, że niektórym się podoba - dla mnie ta maska po prostu śmierdziała czymś zepsutym. Mimo to próbowałam stosować ją zgodnie z przeznaczeniem, ale strasznie obciążała mi włosy. Próbowałam pod folię, bez folii, na całe włosy i od ucha w dół, jako maskę i jako odżywkę, zawsze efektem były przylizane, obciążone włosy.

W końcu poddałam się i wyrzuciłam, bo przez ten zapach nie mogłam zużyć nawet do golenia nóg. Niestety u mnie Alterra się nie sprawdza.

Używam tego produktu od: Lutego 2013
    Ilość zużytych opakowań: Jedno niedokończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1
  • Zazwyczaj maski do włosów robię sama. Jednak gdy czas mnie goni to ta maska od Alterry jest moim wybawieniem. Zalety znacznie przeważają wady: ładne opakowanie, cudny zapach, wydajność no i oczywiście świetne działanie na moje włosy. Ale uwaga! Nie można stosować jej zbyt często, ponieważ zawiera alkohol, który wysusza nasze włosy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5-7 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić stanatic za czytelną i pomocną recenzję?
  • im dłużej, tym lepiej
  • Pewnego razu rzuciła mi się w oczy w Rossmanie. Oczywiście jako włosomaniaczce coś tam mi się wcześniej o tej masce o uszy obiło. Cena ok, więc postanowiłam wypróbować. Oto rezultaty:

+ CUDOWNY ZAPACH! owocowego ciasta <3
    + włosy miękkie, ale nie tak jak po np. Biovaxie, ale im dłużej trzymałam maskę na głowie, tym efekt był lepszy
    + konsystencja

+/- niby ułatwia rozczesywanie, ale bez szału - byłam zdziwiona, że musiałam się trochę namęczyć przy tej czynności
    +/- jak można tak cudowny skład zniszczyć alkoholem na drugiej pozycji? niepojęte
    +/- w sumie cena nie taka dobra patrząc na efekty i wydajność

- zapach nie utrzymuje się na włosach
    - średnie nawilżenie
    - czułam się jakby mój skalp był lekko podrażniony, dziwne uczucie, ale takie samo mam po umyciu włosów szamponem z sles (którym oczywiście ocyszczam włosy tylko raz na jakiś czas)

Ogólnie trzeba z nią uważać - nie używać zbyt często, aby nie wysuszyła nam włosów. Jak widać, mam mieszane odczucia co do tej maski. Mój must have to to nie jest na pewno, także raczej jej więcej nie kupię

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie
  • Dla moich suchych i zniszczonych włosów nie za bardzo się sprawdziła. Nie mówię, że w ogóle nic z nimi nie robiła ale włosy były po niej za mało nawilżone, dociążone i odżywione. Tym bardziej, że trzymałam ją zawsze ponad 30min. Po kilku minutach nie robiła nic. Ja nie polecam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić hranOla za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4/5
  • Początkowo sceptycznie podeszłam do tego produktu. Zachęcona promocją, kupiłam i WOW! Za taka cene? (na promocjii w rossmannie ok 7 zł.?)

Zalety:
    -zapach
    -cena
    -miekkie wlosy
    -idealne rozczesywanie

Wady:
    - dostepnosc

Maskę trzeba trzymać ok 10 min na wlosach zeby dala efekt!
    Polecam! Używam tego produktu od: rokIlość zużytych opakowań: 2 duze

Chcesz pochwalić 92ewelina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Obiecujący skład, ale działanie żadne. A próbowałam maski w różnych konfiguracjach. Nie nawilża, nie dociąża, u mnie nie robi nic.

Na plus - gęsta konsystencja i świetny zapach.

Używam tego produktu od: marzec 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić mrsjuliank za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij