HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Powiększ HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Zgłoszony przez mimbi

Oliwka HiPP przeznaczona jest dla dzieci od 1 dnia życia. Nie zawiera substancji zapachowych, uważanych za alergizujace (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE), olejków eterycznych, barwników, substancji konserwujących, emulgatorów, parabenów i surowców pochodzenia zwierzęcego. Jest dobrze tolerowana przez skórę.
Delikatny masaż z użyciem Oliwki pielęgnacyjnej HiPP Babysanft z ekologicznym olejkiem migdałowym BIO sprzyja dobremu samopoczuciu maluszka, a przy tym zapewnia łagodną pielęgnację. Naturalne olejki chronią skórę dziecka przed wysychaniem, pozostawiając ją miękką i gładką.
Oliwka jest idealna również do oczyszczania skóry pod pieluszką - szczególnie narażonej na podrażnienia.
Oliwkę HiPP Babysanft mogą stosować także mamy - regularny masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom w okresie ciąży i po porodzie.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

• problem z dostępnością
  • Fajna oliwka,nie zapycha skóry na dekolcie np jak johnson's z parafiną.Mam wersje sensitive z niemiec przez problem z dostępnością różni się zielonym korkiem.Mój rossmann jest słabo zaopatrzony raczej,obleciałam całe miasto:/ oliwka sama w sobie super.Nawilża,odżywia zimą must have.Planuje zrobić w najbliższej przyszlości większy zapas jej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe 200ml

Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze w mojej lazience
  • Jest to jeden z tych kosmetykow, bez ktorych nei wyobrazam sobie zycia. Zaczelam uzywac, gdy pierwszy raz kupilam ja dla moich dzieci jak byly bobaskami - gl. ze wzgledu na sklad, szukalam bowiem czegos bez badzewnych i zapychajacych olejow mineralnych. Potem zaczelam podkradac dla siebie az sie zakochalam. Za sklad, za efekt. Nie potrzebuje juz zadnych balsamow, mleczek itp. Uzywam zaraz po wyjsciu z prysznica, na mokra skore i dopiero po chwili wycieram sie recznikiem. W ten sposob skora jest w pelni nawilzona a sie nie tlusci i nie lepi

Używam tego produktu od: od niepamietam
    Ilość zużytych opakowań: nie policze

Chcesz pochwalić Marge_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam wszystkim
  • Kolejny dobry produkt marki HiPP.
    Oliwka świetnie nawilża i natłuszcza suchą skórę. Pozostawia ją miękką i delikatną w dotyku. Skóra jest nawilżona przez wiele godzin. Bardzo ładnie pachnie. Oliwka jest wydajna. Cena przystępna.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 2 raz(y)
  • "100% nawilżenia w nawilżeniu"
  • Nie będę oryginalna, twierdząc że jest to produkt doskonały. Stosuję go na sobie.

+Poręczne opakowanie zapewniające wygodne dozowanie.
    +Przyjemny, niedrażniący zapach (w każdym razie mi i pozostałym domownikom nie przeszkadza).

+Skład: po godzinach spędzonych w drogeriach nie znalazłam jeszcze tak zdrowego i krótkiego .

+++Działanie. Jakkolwiek to zabrzmi: jest to chyba jedyny nawilżacz, który nawilża. Mianowicie chodzi mi o to, że gdy zapomnę użyć jej przez (jak ostatnio) 2 dni skóra jest nadal gładka, nawilżona i odżywiona.
    Lubię "zdrowe kosmetyki", w przeszłości stosowałam do nawilżania różnego rodzaju oleje ze sklepów ze zdrową żywnością itp., jednak fenomenem tej oliwki jest to, iż działa 2x lepiej niż te wszystkie oleje.

+Mimo, iż jest skierowana głównie dla najmłodszych jest bardzo wydajna (1/5 opakowania w 1,5 miesiąca).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić gabak za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Oliwka co prawda jest dla dzieci ale sprawdza się świetnie nawet na mojej starczej cerze
    - bez dodatku parafiny
    - pięknie natłuszcza i nawilża, moja wysuszona skóra przy regularnym stosowaniu znacznie się poprawiła
    - bezzapachowa
    - fajne opakowanie

Z wydajnością jest tak sobie,ja ją szybko zużywam, ale kosztuje 15 zł więc to nie jest wielkie poświęcenie

Chcesz pochwalić lilia_86 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Cudowna oliwka
  • Kupiłam tę oliwkę w promocyjnej cenie w Rossmannie ale po obejrzeniu jej recenzji na którymś kanale na youtube. Kupiłam, spróbowałam i bardzo polubiłam.
    Uwielbiam się nią smarować.

Plusy:
    - przepięknie pachnie,
    - dobrze nawilża i natłuszcza skórę,
    - zapach utrzymuje się na skórze przez ok 12 godz. - ja smaruję się zwykle na noc i rano jeszcze czuć,
    - jest przyjemna w używaniu,
    - same naturalne składniki,
    - ładne, estetyczne, poręczne opakowanie.

Minusów nie zauważam. Mogłaby być tańsza.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić fejs za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 66 raz(y)
  • Kultowa!
  • Uwielbiam stosować tę oliwkę na zmianę z oliwką babydream z rossmana. szkoda że obie odkryłam tak późno ;-)

Oliwka nie uczula, nie podraznia, zapewnie efekt wilgotnej nawilżonej skóry

przeięknie pachnie i szybko się wchłania

do stosowania na sucho i mokro

naturalny skład

zmniejsza zaczerwienienia

długo utrzymuje skóre nawilżoną

naprawdę nawilża a nie tylko natłuszcza.

kosmetyk wielozadaniony bo ładnie tez olejuje włosy

Używam tego produktu od: niedawna

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjny kosmetyk
  • Stosuję ją na wiele sposobów:
    do twarzy zamiast kremu na noc: nakładam kilka kropli na twarz zwilżoną płynem micelarnym i masuję, łącznie ze skórą pod oczami, rzęsami i brwiami. Rzęsy są gęstsze i to na pewno zasługa Hipp, bo nie stosowałam nigdy nic innego. Twarz jest wygładzona i promienna.

Zamiast balsamu: Po prysznicu - jak na oliwkę wchłania się dosyć szybko, ja jednak nie lubię tego uczucia więc wolę dolewać ją do kąpieli i tu sprawdza się idealnie.

Na włosy: używam jako serum na końcówki i do olejowania włosów. Daje radę.

Do paznokci: nakładam patyczkiem kosmetycznym na skórki i paznokcie, nigdy nie były w lepszym stanie.

Nadaje się do pielęgnacji całego ciała i radzi sobie świetnie. Dzieci nie posiadam, więc nie wiem jak sprawuje się używana zgodnie z przeznaczeniem.

Chcesz pochwalić eeww23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych oliwek!
    PLUSY:
    + dobry skład
    + dostępność (w każdym Rossmannie)
    + zapach
    + konsystencja
    + nawilżenie
    + bardzo fajne opakowanie ( matowe,nie wypada z rąk)

MINUSY:
    - cena ( ok 14zł - w tej cenie mogę mieć w promocji 3 oliwki Babydream)

Używam tego produktu od: pół roku - wymiennie z innymi
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić born_to_be_blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak najbardziej tak
  • Uważam tą oliwkę za naprawdę doby i godny polecenia kosmetyk. Używają go moje dzieciaczki i ja sama na mokrą skórę zaraz po kąpieli, cenię skład tej oliwki, lubię zapach i polecam wszystkim którym marzy się lśniąca, miękka i delikatna skóra.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić Atrakcyjniutka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij