HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Powiększ HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Zgłoszony przez mimbi

Oliwka HiPP przeznaczona jest dla dzieci od 1 dnia życia. Nie zawiera substancji zapachowych, uważanych za alergizujace (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE), olejków eterycznych, barwników, substancji konserwujących, emulgatorów, parabenów i surowców pochodzenia zwierzęcego. Jest dobrze tolerowana przez skórę.
Delikatny masaż z użyciem Oliwki pielęgnacyjnej HiPP Babysanft z ekologicznym olejkiem migdałowym BIO sprzyja dobremu samopoczuciu maluszka, a przy tym zapewnia łagodną pielęgnację. Naturalne olejki chronią skórę dziecka przed wysychaniem, pozostawiając ją miękką i gładką.
Oliwka jest idealna również do oczyszczania skóry pod pieluszką - szczególnie narażonej na podrażnienia.
Oliwkę HiPP Babysanft mogą stosować także mamy - regularny masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom w okresie ciąży i po porodzie.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

• Jeden kosmetyk,wiele możliwości
  • Używam jej do całego ciała,jako dodatek do kąpieli oraz zmywania makijażu
    *Mam cerę tłustą,z tendencją do zaskórników i trądziku,lecz moja buzia polubiła tą oliwkę bardziej niż wszelakiego rodzaju płyny micelarne..
    *Jest bardzo wydajna
    *Ładnie pachnie
    *Cena i dostępność też na +

Podsumowując-bardzo fajna i wszechstronna oliwka za niewielkie pieniądze

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić prosiaczek69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jak do tej pory
  • Szukałam oliwki z naturalnych składników i wbrew pozorom nie jest to łatwe. Zarówno Nivea, jak i Johnson's Baby zawierają na początku składu parafinę, od której na moich udach pojawiają się pryszcze (nie jest to mit gdzieś zasłyszany, tylko fakt zaobserwowany na własnej skórze).

Hipp pod kątem składu jest dla mnie idealny. Używam ją samodzielnie, jako dodatek do balsamów lub wlewam do wody do kąpieli. Polecam, jest wszechstronna

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte drugie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Bel e Muir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Stosuję regularnie od około 4 lat. Jedyny kosmetyk bez olejów mineralnych, jaki można dostać w popularnej drogerii.

Plusy:
    - dobry, prosty skład
    - ekonomiczność (jak na każdy olej przystało)
    - dostępność
    - cena

Wady:
    - jako że głównym składnikiem jest olej słonecznikowy, a nie ze słodkich migdałów, wchłanianie jest średnie, pozostawia wyczuwalną warstwę, potrzeba kilku minut, aby móc założyć piżamę i się nie przykleić kompletnie. Sposobem na uniknięcie tego jest nakładanie olejku na wilgotną skórę, tak że produktu nie trzeba zużyć tak dużo, a poślizg jest lepszy.
    - powoduje wypryski przy regularnym stosowaniu, dlatego używam go na zmianę z innymi produktami.

Podsumowując, dobry produkt w dobrej cenie. Używam do pielęgnacji całego ciała po prysznicu. Aplikuję w miarę mało, aby nie zapchał mojej skóry, co i tak często się zdarza. Używam, gdy akurat nie mam w posiadaniu żadnego innego oleju - z lnianki, wiesiołkowy, ze słodkich migdałów, macadamia, z ostropestu czy z awokado. W porównaniu jednak z innymi olejami, słonecznikowy nie należy do najlepszych w pielęgnacji ciała.
    Mimo to, za dostępność i w miarę dobry skład, mocne 4 gwiazdki. Wart zakupu.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: koło 12 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kapelutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Kiedy na świecie pojawia się dziecko człowieka zaczyna inaczej patrzeć na to co używa. Zwraca się uwagę na skład, nie tylko właściwości (a przynajmniej tak było w moim przypadku).
    Szukałam czegoś bez parabenów, olei mineralnych czy innych nie potrzebnych zapychaczy.
    Ta oliwka jest super. Piękny skład i właściwości. Bez obaw o dzieciątko.

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić gosiaczekk5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Jest to najlepsza oliwka jakiej używałam. Bardzo dobrze działa na moją skórę, nawilża, nie lepi się. Swoje działanie zawdzięcza bardzo dobremu składowi. Jedynym minusem jest jej cena, ale trzeba przyznać, że jest dość wydajna.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4?

Chcesz pochwalić Mishka170 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!!!!!
  • Nie wyobrażam sobie pięlęgnacji ciała beż niej. Mam bardzo suchą skórę ciała. nie mam możliwości abym nie nawilżyła jej czymkolwiek po kąpieli. Pretestowalam wiele oliwek do ciała i balsamów, ale żaden z kosmetyków nie sprawował się tak dobrze jak ta oliwka. Przyjemnie się ją nakłada, nie ma nachalnego zapachu, szybko się wchłania , nie zostawia tłustego filmu, a skora po niej jest delikatna i miękka. Nie zamienie jej na żadną inną. w dodatku nie ma sztucznych olejków parafinowych w sobie, tylko naturalne.
    Same pusy nie ma dla mnie żadnych minusów.
    Mó KWC!!!!

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Jadwiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Opakowanie
    Muszę przyznać, że jest całkiem nieźle jeśli chodzi o otwór opakowania. Bałam się, że będzie się z niego lało jak ze mnie w trakcie wielkich upałów. Nic bardziej mylnego jak to mówi Radek Kotarski. Otwór nie jest ani za duży, ani za mały. Wręcz idealny. Butelka jest przezroczysta, więc bez problemu można zobaczyć ile produktu zostało. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że oleje wolą ciemne szkło jako miejsce zamieszkania. Jednak nie zauważyłam słabszego działania przez ten mankament.

Zapach
    Oliwka pachnie jak bobas i raczej nie ma co dorabiać do tego zbędnej filozofii.

Działanie
    Jeśli chodzi o nawilżenie to jest to bardzo dobra oliwka na cieplejsze dni. Nie tłuści nadmiernie i to jest dla mnie najważniejsze. Pozostawia skórę miękką, nawilżoną i zadbaną. Jeśli chodzi o włosy to niestety ta kompozycja olei była dla mnie zbyt obciążająca i nie sprawdziła się. W moim przypadku najlepiej sprawdza się olej kokosowy i raczej przy nim pozostanę. Czasami lubię dodać słuszną ilość oliwki do wanny gdy chcę sobie zrobić porządne rosołkowe SPA. Nie wywołała u mnie żadnych reakcji alergicznych. Dodatkowo ma bardzo przyjemny skład gdyż zawiera jedynie olej słonecznikowy, olej migdałowy, witaminę E oraz substancję zapachową tolerowaną przez najbardziej wrażliwą na alergię skórę.

Podsumowanie
    Jest to bardzo przyjemny produkt do codziennego nawilżania ciała. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Niestety nie sprawdziła się w moim przypadku jako mieszanka do olejowania włosów. Doceniam jej prosty i nieinwazyjny skład. Myślę, że prędko kupię ją ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Marilyn1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt ten sam co przy BabyDream tyle,że za więcej kasy.
  • masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom w okresie ciąży i po porodzie.
    Skład:Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum. niby ciut mniej składników niż przy tym z BabyDream.
    Opakowanie/Pojemność/Wydajność:Plastikowe 200ml,przez które widać,ile jeszcze produktu zostało.Oliwka pod żadnym pozorem nie wylewa się z niego gdy jest zamknięta.Wydajność przeciętna.
    Zapach/Konsystencja:Pachnie jak typowe kosmetyki dla dzieci,bardzo podobnie do BabyDream.Jest typowa dla olejku,lekko rzadka,nie spływa z włosów.
    Działanie:Przyznam,że spodziewałam się po niej efektów wow,a tu nagle takie zaskoczenie.Oliwka działa po prostu średnio.Da się ją zmyć bez jakichś wielkich problemów z włosów,nie są zazwyczaj po niej przetłuszczone,ale już samego nawilżania włosów po olejowaniu nią nie widzę zbyt.Końce są po olejowaniu nią takie jakie były i nie robi na moich włosach zbyt dużo.Może ciut niweluje puszenie,ale nie tego się spodziewałam po oliwce za 15 zł...Daje praktycznie takie same (albo i gorsze) efekty niż ta Rossmannowa za 5 zł.Na ciało działa również podobnie bez efektu wow.Myślę,że raczej do niej nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Aktualnie moja ulubiona oliwka Mam suchą skórę i ta oliwka idealnie daje sobie z nią radę.

Świetny skład, wspaniale nawilża i natłuszcza skórę, nie uczula, pięknie pachnie, niska cena, nadaje się do olejowania włosów (nie polecam natomiast do skóry twarzy, bo momentalnie zapycha!). Natomiast na całe ciało - cudo!!! Dwa razy na tydzień - stosuję po kąpieli i działa niczym porządna maseczka. Jedyny minusik - mogłaby się lepiej rozprowadzać, dlatego najlepiej ją stosować na wilgotną skórę.

Generalnie polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna
  • Oliwka jest fantastyczna - do twarzy i ciała, wspaniale nawilża, do tego ładnie pachnie. Zdecydowanie wielofunkcyjna - lubi ją moja twarz i ciało. Co tu dużo mówić - świetna sprawa, krótki skład i dostępność.

Nie kupię ponownie, bo oliwka Babydream jest tańsza przy większej pojemności i porównywalnym składzie, ale tę też lubię.

Używam tego produktu od: już się skończyła

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij