HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Powiększ HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Zgłoszony przez mimbi

Oliwka HiPP przeznaczona jest dla dzieci od 1 dnia życia. Nie zawiera substancji zapachowych, uważanych za alergizujace (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE), olejków eterycznych, barwników, substancji konserwujących, emulgatorów, parabenów i surowców pochodzenia zwierzęcego. Jest dobrze tolerowana przez skórę.
Delikatny masaż z użyciem Oliwki pielęgnacyjnej HiPP Babysanft z ekologicznym olejkiem migdałowym BIO sprzyja dobremu samopoczuciu maluszka, a przy tym zapewnia łagodną pielęgnację. Naturalne olejki chronią skórę dziecka przed wysychaniem, pozostawiając ją miękką i gładką.
Oliwka jest idealna również do oczyszczania skóry pod pieluszką - szczególnie narażonej na podrażnienia.
Oliwkę HiPP Babysanft mogą stosować także mamy - regularny masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom w okresie ciąży i po porodzie.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

• Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Są lepsze...
  • Plusy:
    + długotrwale nawilża
    + wygładza skórę
    + nadaje jej zdrowy wygląd
    + skóra jest miękka

Minusy:
    - zapach; zdecydowanie wolę oliwkę Bambino

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Milat za czytelną i pomocną recenzję?
  • mistrzostwo, nie ma lepszej
  • Uwielbiam tą oliwkę, jest świetna, skóra po niej dosłownie promienieje. Przeważnie używałam jej na twarz i uważam, że jest najlepsza z tych które miałam. Jak na swoje działanie cena też nie jest jakaś wygórowana. Oliwka jest bardzo wydajna, pięknie pachnie i robi co ma robić. Świetny, prosty skład, który faktycznie pielęgnuje skórę. Polecam każdemu, warto ją mieć w łazience.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Eliksir dla skóry
  • Czytając recenzje o tym produkcie myślałam: "Czy oliwka do ciała może mnie zaskoczyć?" Generalnie każda dobra oliwka zmiękcza skórę, nie powinna podrażniać, nałożona na wilgotną skórę powinna zatrzymywać wodę i chronić przez wyparowaniem. No tak. Kupiłam ją z czystej ciekawości, chociaż cena mnie nie zachęcała (porównując np. z 500 ml oliwki Ziaji, 200 ml po podobnej cenie wygląda słabo). Z początku używałam na newralgiczne miejsca na ciele, tam gdzie zakiełkowały u mnie w latach nastoletnich rozstępy. Wydawała mi się mało wydajna i jakby tępa w rozsmarowywaniu, więc nie używałam często na całe ciało.

Czym zasłużyła sobie u mnie na 5 gwiazdek?

Przede wszystkim wyleczyła przesuszoną skórę rąk podrażnioną detergentami, którą zaniedbałam głównie podczas niskich temperatur, poprzez częste mycie rąk bez kremowania, nierzadko wątpliwej jakości mocnymi mydłami - na uczelni, w miejscach publicznych, itp.
    Były bolące i piekące - skóra wyglądała jak poszarpana... Nawet kremy do rąk nie dawały wrażenia ulgi, po prostu siedziały sobie na skórze i nic Potrzebowałam czegoś regenerującego, jednak drogeryjne kremy reklamowane tym hasłem średnio mnie przekonują. Pewnego razu podczas wieczornej pielęgnacji reszta oliwki została mi na dłoniach i miło zaskoczona, że nie piecze, nie nasila zaczerwienienia postanowiłam pozostawić ją na noc. No i BANG.

Dała radę moim zaczerwienionym, szorstkim, zmasakrowanym dłoniom. Nie udało się to żadnemu kremowi pozostawionemu na noc! Wielki plus za to, że się wchłania nie pozostawiając takiego poślizgu i lepkości jak inne oliwki. Wydaje się, że nie tylko lekko natłuszcza, ale też odżywia, nawilża (nie wiem jak to ująć - po prostu regeneruje skórę).

Planuję jej ponowny zakup w przyszłości, bo jest naprawdę dobra, sprawdziła się u mnie jako awaryjny kosmetyk, byłam pod wrażeniem patrząc jak z dnia na dzień stan skóry na rękach się poprawia. Następnym razem chętnie wypróbuję ją na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Esmaralda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skóra jak u bobaska
  • super oliwka
    ładny zapach
    skóra po wykonaniu pillingu kawowego a następnie posmarowana tą oliwka jest przecudownie miękka!
    do tego tania, nie zauważyłam żadnych wad. polecam

Używam tego produktu od: 4lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić mila009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • aaa fajna ta oliwka
  • Bardzo fajna!

Plusy:
    -nawilża
    -świetnie nadaje się do włosów, do ciała, to twarzy- nawet mojej mega wrażliwej!
    -nie zapcha
    -piękny zapach!
    -niska cena
    -dostępność
    -dla dzieci i dla dorosłych
    ***wydajność!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić LoveSport3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój numer 1
  • Jest to chyba jedyny kosmetyk, który niezmiennie wciąż wraca do mojej łazienki. Początkowo oliwka służyła dziecku, świetnie natłuszczała suchą skórę. Później pomogła pozbyć się ciemieniuchy. W końcu zaczęła gościć na moim ciele i włosach.
    Skład jest krótki i dobry. Zapach- migdałowy, słodki, długo utrzymuje się na skórze.
    Cena jest wyższa niż oliwki konkurencyjnych firm, ale adekwatna do jakości.
    Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić kobietao za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna.
  • Dla mojej cery mieszanej i naczynkowej jest idealny.
    Problematyczne miejsca to policzki, gdzie bardzo często mam wysuszoną cerę. Wystarczy, że po wieczornym oczyszczeniu nałożę bezpośrednio na skórę twarzy a rano jest ona gładka i miękka. Wmasowuję też w dłonie,kolana i łokcie.
    Dla mnie idealna.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie jeszcze troszkę zostało

Chcesz pochwalić Beatkalopatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • problem z dostępnością
  • Fajna oliwka,nie zapycha skóry na dekolcie np jak johnson's z parafiną.Mam wersje sensitive z niemiec przez problem z dostępnością różni się zielonym korkiem.Mój rossmann jest słabo zaopatrzony raczej,obleciałam całe miasto:/ oliwka sama w sobie super.Nawilża,odżywia zimą must have.Planuje zrobić w najbliższej przyszlości większy zapas jej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe 200ml

Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze w mojej lazience
  • Jest to jeden z tych kosmetykow, bez ktorych nei wyobrazam sobie zycia. Zaczelam uzywac, gdy pierwszy raz kupilam ja dla moich dzieci jak byly bobaskami - gl. ze wzgledu na sklad, szukalam bowiem czegos bez badzewnych i zapychajacych olejow mineralnych. Potem zaczelam podkradac dla siebie az sie zakochalam. Za sklad, za efekt. Nie potrzebuje juz zadnych balsamow, mleczek itp. Uzywam zaraz po wyjsciu z prysznica, na mokra skore i dopiero po chwili wycieram sie recznikiem. W ten sposob skora jest w pelni nawilzona a sie nie tlusci i nie lepi

Używam tego produktu od: od niepamietam
    Ilość zużytych opakowań: nie policze

Chcesz pochwalić Marge_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam wszystkim
  • Kolejny dobry produkt marki HiPP.
    Oliwka świetnie nawilża i natłuszcza suchą skórę. Pozostawia ją miękką i delikatną w dotyku. Skóra jest nawilżona przez wiele godzin. Bardzo ładnie pachnie. Oliwka jest wydajna. Cena przystępna.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij