HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Powiększ HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Zgłoszony przez mimbi

Oliwka HiPP przeznaczona jest dla dzieci od 1 dnia życia. Nie zawiera substancji zapachowych, uważanych za alergizujace (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE), olejków eterycznych, barwników, substancji konserwujących, emulgatorów, parabenów i surowców pochodzenia zwierzęcego. Jest dobrze tolerowana przez skórę.
Delikatny masaż z użyciem Oliwki pielęgnacyjnej HiPP Babysanft z ekologicznym olejkiem migdałowym BIO sprzyja dobremu samopoczuciu maluszka, a przy tym zapewnia łagodną pielęgnację. Naturalne olejki chronią skórę dziecka przed wysychaniem, pozostawiając ją miękką i gładką.
Oliwka jest idealna również do oczyszczania skóry pod pieluszką - szczególnie narażonej na podrażnienia.
Oliwkę HiPP Babysanft mogą stosować także mamy - regularny masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom w okresie ciąży i po porodzie.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

• wspaniała oliwka
  • oliwka ma przyjemny zapach co już podoba się na wstępie ,bardzo dobrze się wchłania a dla mojej suchej skóry jest poprostu rewelacyjna jest wydajna i często stosowałam ją po kąpieli morskiej

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: używałam do końca myślę że ok 5 oliwek od tego czasu

Chcesz pochwalić ankazuzanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny kosmetyk
  • Bardzo naturalny kosmetyk o wspaniałym działaniu. Pięknie pachnie, idealnie nawilża ciało po kąpieli, zużyłam jedno opakowanie ale kupiłam później inną oliwkę i do póki jej nie zużyje nie kupię kolejnego Hippa.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić Migdalek91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Naprawdę fajna, skóra jest gładziudka, ładny zapach, ale nie podoba mi się jak jest zabezpieczona, łatwo sie otwiera i wylewa. Do domu w sam raz, ale do spakowania do torby do podróży nie polecam

Chcesz pochwalić justynak15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna ta oliwka
  • Kupiłam go sugerując się opiniami na wizażu i nie żałuje Fajny produkt nawilżający. Stosuje go przede wszystkim na suche policzki. Posiadałam także wersje z lnem. Produkt używany nie tylko przeze mnie

plusy:
    + skład
    + wydajność
    + nawiżenie
    + cena
    + zapach

minus:
    - ucieka z opakowania, nie raz zostawiła mi tłusty ślad (z drewna nie da się zmyć, pozostają ciemne ślady )

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Chcesz pochwalić Kittieh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Mój ulubiony nawilżacz po kąpieli!

Plusy:
    - nawilżenie
    - zapach
    - przyjemność aplikacji
    - skład

Minusy:
    - opakowanie się potem klei, ale i tak jest zawsze w mojej szafce!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić lesal za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • oliwka najlepsza.
    moim zdaniem Hipp to najlepsze, najtańsze dobrej jakości kosmetyki dla dzieci oraz dorosłych, którzy mają problemy skórne (przesuszona skóra, azs).oliwka to kosmetyk uniwersalny, do ocm, jako oliwka do ciała, do zmywania makijażu, do użytku na twarz (ja mam cerę mieszaną, wrażliwą i trądzikową), na końcówki włosów. ma przepiękny zapach.

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić wizazkwc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjazny kosmetyk
  • Używałam HiPPowej oliwki w ciąży,po porodzie, a teraz przy każdej wieczornej kąpieli Malucha Mimo, że sama mam skłonności do alergii, ta oliwka w przeciwieństwie do innych mnie nie uczuliła (warto przeczytać skład - jest rewelacyjny!). Również skóra najmłodszego w rodzinie niczego nie pozostawia do życzenia. Bardzo dobrze nawilża i chroni delikatną skórę. Trzeba jedynie pamiętać (jak przy każdym olejku), żeby nakładać na wilgotną skórę, dopiero po chwili osuszać!

Używam tego produktu od: od roku

Chcesz pochwalić PaulinaKob94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden kosmetyk,wiele możliwości
  • Używam jej do całego ciała,jako dodatek do kąpieli oraz zmywania makijażu
    *Mam cerę tłustą,z tendencją do zaskórników i trądziku,lecz moja buzia polubiła tą oliwkę bardziej niż wszelakiego rodzaju płyny micelarne..
    *Jest bardzo wydajna
    *Ładnie pachnie
    *Cena i dostępność też na +

Podsumowując-bardzo fajna i wszechstronna oliwka za niewielkie pieniądze

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić prosiaczek69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jak do tej pory
  • Szukałam oliwki z naturalnych składników i wbrew pozorom nie jest to łatwe. Zarówno Nivea, jak i Johnson's Baby zawierają na początku składu parafinę, od której na moich udach pojawiają się pryszcze (nie jest to mit gdzieś zasłyszany, tylko fakt zaobserwowany na własnej skórze).

Hipp pod kątem składu jest dla mnie idealny. Używam ją samodzielnie, jako dodatek do balsamów lub wlewam do wody do kąpieli. Polecam, jest wszechstronna

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte drugie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Bel e Muir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Stosuję regularnie od około 4 lat. Jedyny kosmetyk bez olejów mineralnych, jaki można dostać w popularnej drogerii.

Plusy:
    - dobry, prosty skład
    - ekonomiczność (jak na każdy olej przystało)
    - dostępność
    - cena

Wady:
    - jako że głównym składnikiem jest olej słonecznikowy, a nie ze słodkich migdałów, wchłanianie jest średnie, pozostawia wyczuwalną warstwę, potrzeba kilku minut, aby móc założyć piżamę i się nie przykleić kompletnie. Sposobem na uniknięcie tego jest nakładanie olejku na wilgotną skórę, tak że produktu nie trzeba zużyć tak dużo, a poślizg jest lepszy.
    - powoduje wypryski przy regularnym stosowaniu, dlatego używam go na zmianę z innymi produktami.

Podsumowując, dobry produkt w dobrej cenie. Używam do pielęgnacji całego ciała po prysznicu. Aplikuję w miarę mało, aby nie zapchał mojej skóry, co i tak często się zdarza. Używam, gdy akurat nie mam w posiadaniu żadnego innego oleju - z lnianki, wiesiołkowy, ze słodkich migdałów, macadamia, z ostropestu czy z awokado. W porównaniu jednak z innymi olejami, słonecznikowy nie należy do najlepszych w pielęgnacji ciała.
    Mimo to, za dostępność i w miarę dobry skład, mocne 4 gwiazdki. Wart zakupu.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: koło 12 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kapelutek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij