HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

Powiększ HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia
Produkt dostępny w 5 sklepach. Cena już od 13,49 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez mimbi

Oliwka dla niemowląt HiPP Babysanft:
- bez oleju mineralnego,
- stworzona, aby zminimalizować ryzyko alergii,
- dobrze tolerowana przez skórę – potwierdzone dermatologiczne,
- bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE),
- bez olejków eterycznych – niektóre z nich mogą być przyczyną alergii,
- bez barwników, substancji konserwujących, emulgatorów PEG, parabenów i bez surowców pochodzenia zwierzęcego.
Oliwka zawiera wyciąg z ekologicznych migdałów BIO, który jest bardzo dobrze tolerowany przez wrażliwą i suchą skórę oraz ma cenne właściwości odżywcze. Opracowana tak, aby w przypadku wyjątkowo wrażliwej skóry od samego początku minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Nie zawiera żadnych substancji mogących wywoływać alergie jak np. olejki eteryczne, barwniki, parabeny, oleje mineralne itp. Pozostawia skórę miękką i delikatną - doskonale nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych oraz delikatnego masażu. Można ją stosować już od 1. dnia życia.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

• Pierwsza pomoc
  • Plusy:
    - zapach
    - skład naturalny
    - wchłanialność
    -wydajna

Minusy - brak, może trochę brudzi.

Idealna w przypadku podrażnień skóry innymi kosmetykami. Momentalnie złagodziła podrażnienie. Gdyby nie to, że jest to oliwka, czyli trochę ślisko, trochę pobrudzi otoczenie, to używałabym jako kremu do rąk noszonego ciągle w torebce.

Chcesz pochwalić dzikiebialko za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY ozdobne mydełko

• Zimowy niezbędnik
  • Świetna oliwka. Szybko się wchłania (nakładana niewielką ilością na wilgotne ciało), bardzo ładnie pachnie, skóra po kąpieli jest bardzo przyjemna. Ma dobry skład. Nawilża na długi czas. Zastępuje wszelkie balsamy.
    Używam jej zarówno zimą, jak i latem, przy czym dla wielu osób może być za ciężka przy wysokich temperaturach.
    Odejmuję pół gwiazdki za opakowanie, którego otwieranie nie jest najlepiej rozwiązane.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić bartolomeus za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezbędnik.
  • szybko się wchłania. nawilża i odżywia. daje długotrwały efekt. stosuję do ciała, do włosów, na twarz (mnie nie zapycha).
    łatwo ją dostać, cena jest ok. jest wydajna, co tu dużo mówić, w mojej łazience to niezbędnik.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: z trzy

Chcesz pochwalić linq5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędna na sezon jesień-zima.
  • (Recenzja po użytkowaniu na skórze 'dorosłej' )

Nie da się ukryć, że ta oliwka zasłużyła na tak dobrą opinię jaką posiada.
    Dla mnie jest to produkt niezbędny w sezonie centralnego ogrzewania, kiedy skóra potrzebuje wyjątkowej opieki i porządnego nawilżenia.

Uwielbiam stosować ją również po depilacji - świetnie pielęgnuje i wygładza delikatną, nawet podrażnioną skórę.

Oliwka nie ma typowo oleistej, rzadkiej konsystencji.
    Jest bardzo tłusta, ale dość zagęszczona dzięki czemu dość łatwo rozprowadza się ją na skórze, nie spływa tak szybko.
    Jak na tak tłusty produkt dość szybko się wchłania.

Jest to idealny element pielęgnacji dla mojej skóry kiedy potrzebuję porządnego nawilżenia i odżywienia.
    Po zastosowaniu skóra jest mięciutka i przyjemna w dotyku.
    Oliwka przyjemnie pachnie - pudrowo, delikatnie - dość typowo dla kosmetyku dla dzieci.

Świetny skład - prosty, krótki, naturalny.

Jedyny minus będzie za butelkę - aplikacja nie jest wygodna, oliwka zawsze rozlewa się po butelce, marnuje i tłuści stolik oraz wszystko dookoła. Bardzo, ale to bardzo przydałaby się tu pompka.

Oliwka jest trochę droższa niż innych, popularnych firm drogeryjnych, ale uważam, że za tak fajną jakość warto dopłacić te parę złotych.

Zdecydowanie polecam - jest to jeden z lepszych kosmetyków do pielęgnacji skóry także dla dorosłych

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała
  • Oliwka Hipp to pierwszy kosmetyk tej szwajcarskiej firmy, który postanowiłam wypróbować, zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami. Nie zawiodłam się ani trochę

Plusy:

* świetny, prosty skład - 2 oleje i witamina E
    * żadnych świństw z przerobu ropy, chemii, zapychaczy
    * śliczny zapach - baaardzo podobny do zapachu oliwki Babydream für Mama, którą również uwielbiam, ale z mocniejszym akcentem; słodki, ciepły
    * używana do twarzy nie zatyka porów, nie powoduje wysypu niespodzianek
    * rewelacyjne opakowanie z dzióbkiem - WRESZCIE olejek nie spływa po całej butelce, jest czysta jak w dniu zakupu!
    * świetnie pielęgnuje skórę, jest miękka i gładka przez wiele godzin
    * pobudza paznokcie do wzrostu
    * bardzo wydajna
    * cena adekwatna do jakości, choć polecam kupować w supermarketach niż drogeriach - zaopatruję się w Auchan, płacąc nieco ponad dyszkę, zamiast 15-16

Jak dla mnie, minusów brak. Minimalizm najlepszej jakości

Używam tego produktu od: lipiec 2015

Chcesz pochwalić Pjerniczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • oliwka z dobrym składem dla mamy i dziecka
  • kosmetyk uniwersalny, z bardzo fajnym składem z którego skorzystać może cala rodzina. To co dla mnie najważniejsze, dobry, naturalny skład nie jakieś j&j gdzie głównie króluje parafina a nam każą tym smarować dzieci.

Poza tym ładny delikatny zapach, wchłania się dobrze jak na oliwkę, pięknie pielęgnuje skórę. Od oliwki nie wymagam niczego więcej, nie szukam dalej znalazłam swoje kwc w tej kategorii.

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ancymonowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Uwielbiam ją przede wszystkim za naturalny, prosty skład, to chyba jedyna oliwka na rynku bez olejów mineralnych. Wmasowana po kąpieli w wilgotną jeszcze skórę czyni ją fantastycznie miękką i aksamitną. Do tego pachnie przepięknie.

Używam tego produktu od: dobrych kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić justinneee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na plus
  • Chyba najbardziej naturalna oliwka dostępna na rynku. Ma przyjemny zapach, nie przypomina typowych produktów dla dzieci no i właśnie u mnie na plus bo używałam jej osobiście, ale myślę, że w przyszłości gdy zostanę mamą również nie będę miała przeciwwskazań by zastosować ją u dziecka. Dobrze nawilża, nie uczula, szybko się wchłania. Jedyny minus to to, że ciężko ją rozprowadzić na skórze i przez to staje się mało wydajna. Poza tym używam jej do olejowania włosów i stwierdzam, że spisuje się nieźle. Specjalnych efektów nie widzę, ale też nie byłoby mądre oczekiwać cudów po zwykłej oliwce gdy się ma włosy zniszczone wielokrotnie użytym rozjaśniaczem. Ogólnie polecam, choćby ze względu na "ubogi" skład, który w tego typu kosmetykach jest najlepszy.

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Pół butelki

Chcesz pochwalić Coffee1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna!
  • Postanowiłam wypróbować tę oliwkę, ponieważ moja siostra sama jej używa i bardzo sobie ją chwali, stosuje ją także u swojego kilkumiesięcznego synka . Faktycznie jest super! Największą jej zaletą jest brak parafiny, a co za tym idzie, w pełni naturalny skład. Szybko się wchłania i nie pozostawia zbyt tłustej warstwy jak w przypadku oliwki Johnson\'s Baby. Skóra jest po niej gładka jak przysłowiowa pupcia niemowlaka. Na dodatek ślicznie pachnie i jest wydajna.

Chcesz pochwalić Alraune92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Najlepsza z oliwek
  • Przetestowałam kilka dostepnych na rynku oliwek, ale ta wg mnie jest zdecydowanie najlepsza: ma delikatny, subtelny zapach; szybko (jak na oliwkę) się wchłania; redukuje podrażnienia (w tym również w przypadku delikatnych, powierzchownych uszkodzeń skóry); dobrze nawilża i natłuszcza; daje się zmyć (nie zostawia plan na ręczniku).
    Stosuje niezmiennie od kilku miesiecy (na zmianę z różnymi balsamami)

Używam tego produktu od: od ok roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Zaspa za czytelną i pomocną recenzję?