HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Powiększ HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Zgłoszony przez mimbi

Oliwka HiPP przeznaczona jest dla dzieci od 1 dnia życia. Nie zawiera substancji zapachowych, uważanych za alergizujace (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE), olejków eterycznych, barwników, substancji konserwujących, emulgatorów, parabenów i surowców pochodzenia zwierzęcego. Jest dobrze tolerowana przez skórę.
Delikatny masaż z użyciem Oliwki pielęgnacyjnej HiPP Babysanft z ekologicznym olejkiem migdałowym BIO sprzyja dobremu samopoczuciu maluszka, a przy tym zapewnia łagodną pielęgnację. Naturalne olejki chronią skórę dziecka przed wysychaniem, pozostawiając ją miękką i gładką.
Oliwka jest idealna również do oczyszczania skóry pod pieluszką - szczególnie narażonej na podrażnienia.
Oliwkę HiPP Babysanft mogą stosować także mamy - regularny masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom w okresie ciąży i po porodzie.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

• All in one!!
  • Oliwkę kupiłam zachęcona opiniami w Internecie na temat jej skuteczności w walce z nadmiernym wydzielaniem sebum. Nie wierzyłam, ale postanowiłam spróbować. Efekt oszałamiający! Codziennie rano myję twarz preparatem siarkowym, następnie nakładam oliwkę i cały dzień nie używam żadnych podkładów itp. Stopniowo nadmierne wydzielanie sebum się zmniejsza, a oliwka jest idealnym kosmetykiem do całego ciała - po kąpieli, depilacji, przed opalaniem. Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić karolijka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!!!!!
  • Nie wyobrażam sobie pięlęgnacji ciała beż niej. Mam bardzo suchą skórę ciała. nie mam możliwości abym nie nawilżyła jej czymkolwiek po kąpieli. Pretestowalam wiele oliwek do ciała i balsamów, ale żaden z kosmetyków nie sprawował się tak dobrze jak ta oliwka. Przyjemnie się ją nakłada, nie ma nachalnego zapachu, szybko się wchłania , nie zostawia tłustego filmu, a skora po niej jest delikatna i miękka. Nie zamienie jej na żadną inną. w dodatku nie ma sztucznych olejków parafinowych w sobie, tylko naturalne.
    Same pusy nie ma dla mnie żadnych minusów.
    Mó KWC!!!!

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Jadwiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Opakowanie
    Muszę przyznać, że jest całkiem nieźle jeśli chodzi o otwór opakowania. Bałam się, że będzie się z niego lało jak ze mnie w trakcie wielkich upałów. Nic bardziej mylnego jak to mówi Radek Kotarski. Otwór nie jest ani za duży, ani za mały. Wręcz idealny. Butelka jest przezroczysta, więc bez problemu można zobaczyć ile produktu zostało. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że oleje wolą ciemne szkło jako miejsce zamieszkania. Jednak nie zauważyłam słabszego działania przez ten mankament.

Zapach
    Oliwka pachnie jak bobas i raczej nie ma co dorabiać do tego zbędnej filozofii.

Działanie
    Jeśli chodzi o nawilżenie to jest to bardzo dobra oliwka na cieplejsze dni. Nie tłuści nadmiernie i to jest dla mnie najważniejsze. Pozostawia skórę miękką, nawilżoną i zadbaną. Jeśli chodzi o włosy to niestety ta kompozycja olei była dla mnie zbyt obciążająca i nie sprawdziła się. W moim przypadku najlepiej sprawdza się olej kokosowy i raczej przy nim pozostanę. Czasami lubię dodać słuszną ilość oliwki do wanny gdy chcę sobie zrobić porządne rosołkowe SPA. Nie wywołała u mnie żadnych reakcji alergicznych. Dodatkowo ma bardzo przyjemny skład gdyż zawiera jedynie olej słonecznikowy, olej migdałowy, witaminę E oraz substancję zapachową tolerowaną przez najbardziej wrażliwą na alergię skórę.

Podsumowanie
    Jest to bardzo przyjemny produkt do codziennego nawilżania ciała. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Niestety nie sprawdziła się w moim przypadku jako mieszanka do olejowania włosów. Doceniam jej prosty i nieinwazyjny skład. Myślę, że prędko kupię ją ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Marilyn1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt ten sam co przy BabyDream tyle,że za więcej kasy.
  • masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom w okresie ciąży i po porodzie.
    Skład:Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum. niby ciut mniej składników niż przy tym z BabyDream.
    Opakowanie/Pojemność/Wydajność:Plastikowe 200ml,przez które widać,ile jeszcze produktu zostało.Oliwka pod żadnym pozorem nie wylewa się z niego gdy jest zamknięta.Wydajność przeciętna.
    Zapach/Konsystencja:Pachnie jak typowe kosmetyki dla dzieci,bardzo podobnie do BabyDream.Jest typowa dla olejku,lekko rzadka,nie spływa z włosów.
    Działanie:Przyznam,że spodziewałam się po niej efektów wow,a tu nagle takie zaskoczenie.Oliwka działa po prostu średnio.Da się ją zmyć bez jakichś wielkich problemów z włosów,nie są zazwyczaj po niej przetłuszczone,ale już samego nawilżania włosów po olejowaniu nią nie widzę zbyt.Końce są po olejowaniu nią takie jakie były i nie robi na moich włosach zbyt dużo.Może ciut niweluje puszenie,ale nie tego się spodziewałam po oliwce za 15 zł...Daje praktycznie takie same (albo i gorsze) efekty niż ta Rossmannowa za 5 zł.Na ciało działa również podobnie bez efektu wow.Myślę,że raczej do niej nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Aktualnie moja ulubiona oliwka Mam suchą skórę i ta oliwka idealnie daje sobie z nią radę.

Świetny skład, wspaniale nawilża i natłuszcza skórę, nie uczula, pięknie pachnie, niska cena, nadaje się do olejowania włosów (nie polecam natomiast do skóry twarzy, bo momentalnie zapycha!). Natomiast na całe ciało - cudo!!! Dwa razy na tydzień - stosuję po kąpieli i działa niczym porządna maseczka. Jedyny minusik - mogłaby się lepiej rozprowadzać, dlatego najlepiej ją stosować na wilgotną skórę.

Generalnie polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna
  • Oliwka jest fantastyczna - do twarzy i ciała, wspaniale nawilża, do tego ładnie pachnie. Zdecydowanie wielofunkcyjna - lubi ją moja twarz i ciało. Co tu dużo mówić - świetna sprawa, krótki skład i dostępność.

Nie kupię ponownie, bo oliwka Babydream jest tańsza przy większej pojemności i porównywalnym składzie, ale tę też lubię.

Używam tego produktu od: już się skończyła

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO!
  • Tak, tak, tak!
    Oliwka jest cudowna pod każdym względem
    -dobrze nawilża
    -pięknie pachnie
    -nie jest tłusta (trzeba ją tylko umiejętnie nałożyć)
    -ma praktycznie opakowanie(dzióbek który pozwala użyć wystarczającej ilości)
    -wydajny produkt
    Jest to najlepsza oliwka nawilżająca do ciała, po posmarowaniu czuję się jak bobasek

Jedynie mogłabym się przyczepić do ceny, 15 zł za te 200ml to trochę dużo, ale jakość przebija wszystko.
    Mój must have

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić ala0000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Lekka, naturalna i pachnąca bobaskiem.

Używam mając 100% pewności że nie szprycuję się chemią.

Nie należy do najtańszych oliwek ale tu płaci się za jakość.

Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić wichura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony nawilżacz
  • Używam po kąpieli do nawilżenia całego ciała. Zastępuje mi wszystkie balsamy, mleczka, masła i inne gadżety do ciała. Jest idealna dla leniuchów, czyli dla mnie
    Nawilża, wchłania się szybko, nie brudzi, nie tłuści a do tego ślicznie pachnie. Nawilżenie starcza na długo, nie trzeba co kąpiel smarować ciała. W ten sposób jest również wydajna.
    Wszystko już zostało napisane o oliwce. Ja dopisuje się jako kolejna fanka!

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój must have do wszystkiego!
  • Produkt uniwersalny jak żaden inny. Do twarzy, do włosów (do olejowania i na końcówki), po goleniu, do ciała, do stóp, jako olejek do kąpieli i pod prysznic, na skórki wokół paznokci, do rzęs i brwi, a nawet na skrzypiące zawiasy Moja zdecydowanie najulubieńsza oliwka, mimo że zwlekałam dość długo z jej kupnem (lubię promocje, a ona rzadko zmienia cenę ).

Plusy:
    + uniwersalność
    + dostępność
    + wydajność (!!)
    + super się sprawdza do olejowania włosów
    + nie zapycha twarzy
    + świetna butelka, nic z niej nie ubywa niechcianie
    + nienachalny delikatny słodki zapach
    + szybko się wchłania
    + nawilżenie ciała (nawet używając oliwki podczas prysznica czy kąpieli) czuć przez cały dzień

Minusy:
    - brak

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić muhensky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna oliwka
  • Kupiłam oliwkę dla mojego syna. Zawiodłam sie troche na oliwce innej firmy i chciałam spróbować czegoś nowego.
    Oliwka super się wchłania, jest lekka i ładnie nawilża. I co dla mnie bardzo ważne nie spływa po butelce i po rękach w trakcie używania tak jak johnson baby. Tylko zapach nie bardzo mi odpowiada, no ale to kwestia gustu

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak, TAK!
  • Nie ma co gadać - kocham ją.
    Jest wydajna, nie tłuści, świetnie nawilża (efekt zauważalny cały dzień), ładnie pachnie (zapach lekko wyczuwalny tuż przy skórze).

Bije na łeb wszystkie balsamy, jakich dotąd próbowałam, pokonała również żelową oliwkę Johnsona - a to podobno klasyk.

Jedyna wada? Rzadko bywa w promocji, ale w tej cenie można ją kupić też bez

Polecam od serca i będę dalej korzystała!

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić littletulip za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Oliwka ma bardzo miły zapach. Używam jej na mokre ciało po kapieli.Skóra jest miękka przez cały dzień,wydaje się nawilżona.Oliwka nie jest bardzo tłusta,o wiele lepsza niż inne które stosowałam.Opakowanie jest poręczne,nawet śliskie nie ucieka z ręki dzięki przewężeniu. Jest bardzo wydajna,opakowanie starczyło na ok 3 miesiące codziennego używania.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić MojeDolceVita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie to na co liczyłam
  • Moja sucha skóra jest często spragniona "naoliwienia" więc zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tej oliwki, postanowiłam ją kupić. Jak dla mnie, dużym plusem tej oliwki jest jej zapach - delikatny i nienachalny oraz nietłusta konsystencja. To sprawia, że oliwka nie pozostawia na skórze przeraźliwie tłustej warstwy. I na tym koniec plusów. Niestety moja skóra, kilka minut po zastosowaniu tej oliwki, zaczynała przypominać papier ścierny. Robiła się okropnie sucha i bardzo "ściągnięta" co sprawiało mi ból. Stosowałam ją zarówno po kąpieli na mokre ciało, jak i wcierałam na suchą skórę. Za każdym razem ten sam efekt, a właściwie problem Męczyłam to jedno opakowanie ponad pół roku i wiem, że już więcej tej oliwki nie kupię.

Chcesz pochwalić MoniLas za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna natura
  • Olwika.. jest magiczna ! Ma super konsystencję i delikatny, niemdlący (jak w większości produktów dla dzieci) zapach. Opakowanie przeżyło cały czas użytkowania produktu - naklejki się nie odkleiły i wyglądało estetycznie do końca swoich dni. Lecz najwazniejsze, iż ona naprawdę działa - szybko się wchłania i pozostawia dobrze natłuszczoną skórę na 2 dni. Minusem jest tylko wysoka cena, za co odejmuję pół gwiazdki, ale jest warta swojej ceny.

Polecam !

Chcesz pochwalić madzikka za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • PLUSY:

- świetny skład, nie ma parafiny
    - świetnie nawilża
    - koi skórę
    - szybko się wchłania, oczywiście używajmy tego produktu z głową
    - na mokrą skórę lepiej nawilża, niż na sucho
    - piękny, przyjemny zapach
    - cena
    - koi przyjemnie skórę
    - łatwo, szybko się nakłada, bo konsystencja bardzo lejąca, a tym bardziej na mokro
    - wydajny.

MINUSY:
    - w sumie to brak, ale mógłby bardziej nawilżać, chociaż inne oliwki bardziej niż ona nie nawilżają… po prostu lubię mocne nawilżenie

Ilość zużytych opakowań: połowa produktu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lilaneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Odnośnie oliwek mam bardzo mieszane uczucia, ale ta jest zdecydowanie najlepsza pod względem składu - nie zawiera parafiny. Za to duży plus. Mimo wszystko po oliwce kładę jeszcze zawsze balsam do ciała.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić m_ART_a_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna oliwka!
  • Nie rozstaję się z tą oliwką już od wielu miesięcy. Jest wielofunkcyjna i po prostu nie widzę w niej wad, nawet gdybym chciała się przyczepić! Używam jej niemalże w hurtowych ilościach. :P

Co w niej lubię:

- zastępuje mi balsam- nie cierpię czekać aż po kąpieli balsam się wchłonie, i uczucia "lepkości"- więc na mokre ciało aplikuję tą oliwkę, wycieram ręcznikiem i tyle wystarczy, by skóra była miękka i nawilżona!
    - jest odpowiednia dla skóry wrażliwej- takiej jak moja- ze skłonnością do alergii, zaskórników i innych niedoskonałości, mogę ją bez problemu stosować od czasu do czasu jako "krem" na noc,
    - łagodzi podrażnienia- ostatnio moje paskudne uczulenie na twarzy, kiedy skóra łuszczyła się i potwornie swędziała, ta oliwka mnie uratowała, kojąc cerę,
    - można stosować ją na mnóstwo sposobów, na całe ciało, włosy, do demakijażu...
    - skład- w tym brak parafiny! (na którą również jestem uczulona :/ ),
    - zapach- naturalny, brak sztucznych aromatów,
    - opakowanie i wygoda dozowania,
    - niska cena.

Minusów brak! Polecam!

Używam tego produktu od: mniej więcej 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5 całych opakowań

Chcesz pochwalić CocoCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Kupiłam tę oliwkę zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i nie zawiodłam się!
    Jest to multikosmetyk i nie rozstanę się z nim na długo!
    Nie jestem fanką codziennego balsamowania ciała, po prostu nie lubię tego.
    Ta oliwka świetnie zastępuję mi balsam, a jej aplikacja trwa maksymalnie kilka sekund, gdyż stosuje ją na wilgotne ciało po kąpieli/prysznicu. Efekt - skóra maksymalnie nawilżona, askamitna. Plusem jest to, że zapach bobasa znika po jakimś czasie i nie ma zbyt wiele nut zapachowych. Ponadto jej krótki skład sprawia, że nie ma mowy o alergii czy podrażnieniach. Szybko się wchłania.
    Stosuję ją również jako krem na noc na twarz - na oczyszczoną buzię wklepuję małą ilość oliwki i czekam do wyschnięcia. Skóra twarzy jest również ukojona, nawilżona. Przymierzam się również do rozpoczęcia olejowania włosów tą oliwką.
    Mimo, że stosuję ją zaledwie 3 tygodnie, pokochałam ją i nie zamienię na nic innego!
    Na plus przemawia również to, że jest bardzo wydajna, tania i o krótkim składzie!

Używam tego produktu od: marca

Chcesz pochwalić buffy131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie podbiła mojego serca
  • Kupiłam tą oliwkę z myślą o olejowaniu włosów, ale nieraz zdażyło mi się posmarowac nią po prysznicu czy wlać do wanny podczas kąpieli. Niestety jak dla mnie jest gorsza niż babydream dla mam i raczej już do niej nie wrócę.

Plusy:
    *dostępność
    *opakowanie (ładne, przezroczyste dzięki czemu możemy zobaczyc ile nam jej jeszcze zostało)
    *zamknięcie na klik
    *wygodny "dziubek" ułatwiający dozowanie
    *zapach (słodki, dziecięcy, dość intensywny jak cała seria Hipp)
    *wydajność
    *nawilża (nie jest to jednak spektakularne nawilżenie na jakie liczyłam po zużyciu świetnego mleczka Hipp)

Minusy:
    *jest strasznie tłusta (tak wiem, że oliwki z założenie są tłuste ale porównując z Babydream dla mam to Hipp niestety jest tłustym oblepiaczem)
    *nie daje rady moim włosom
    *nie wchłania się (tłusta warstwa utrzymuje sie do kolejnego mycia)

Niestety nie zachwyciła mnie ta oliwka, po tylu dobrych recenzjach liczyłam na coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 (200 ml)

Chcesz pochwalić Rudzielec_19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony, na każdą porę roku
  • Nie należę do osób, które nie pójdą spać bez nałożenia czegoś na ciało. Wręcz przeciwnie, chętnie uciekam od tej czynności co niekoniecznie służy mojej suchej skórze...

W zimę za zimno na kremowanie, w lato za gorąco - zawsze znajdzie się wymówka

Ta oliwka pomaga mi ugasić pragnienie mojej skóry, bez zbędnego wysiłku i nie pozwala wymyślać bzdurnych wymówek.

Aplikacja trwa maksymalnie 2 minuty ze względu na jej lejącą konsystencję. Moim zdaniem to duża zaleta tej oliwki, ponieważ przez to jest tez bardzo wydajna (chociaż za tę cenę nie będę się nad tym rozwodzić).
    Poza tym taką konsystencję łatwiej rozprowadzić. wsmarować, użytkować po prostu.

Oliwka szybko się wchłania, nawet jeśli zaraz po aplikacji założę ubrania nie ma problemów z plamami.

Pięknie pachnie, bardzo dobrze działa i naprawdę ułatwia noworoczne postanowienia codziennego smarowania się

Inne balsamo-kremo-musy poszły w kąt bo u mnie nie zdają do końca rezultatu (no chyba, że mam "dzień".

Polecam, polecam, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5, w trakcie 6

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić TheMonirrra za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Oliwka Hipp jest fantastyczna!
    plusy
    - świetnie nawilża
    - bardzo szybko się wchłania
    - ładnie i delikatnie pachnie
    - ma super skład
    - jest niedroga
    - łatwodostępna

minusy:
    - trochę mało wydajna bo się dużo leje na raz a do tego troszkę oblepia opakowanie

Baardzo polecam tą oliwkę. Używam ją na całe ciało, zwłaszcza na moje suche łydki i sprawdza się znakomicie. Stosuję raczej na wieczór, ale czasem nakładam też w ciągu dnia i wchłania się na tyle szybko, że spokojnie niedługo po aplikacji mogę nałożyć spodnie rurki.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić wiewioreczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo sie polubiliśmy.
  • Bedąc nad jeziorem potrzebowałam czegoś do opalania, co doglębnie nawilży, nie mogłam dostać olejku do opalania, padło na tą oliwke. Zachwyciła mnie. Po powrocie z wakacji uzywam po dziś dzień Od kiedy pamiętam byłam niechętna do oliwek, nie dość, że tłuste to to, to i nie wsiąka i od zawsze byłam przekonana, że jeszcze bardziej wysusza, niż nawilża. Otóż takie złe zdanie na ten temat wyrobiła mi oliwka wiodącej marki B..., a ta oliwka to jest cudowne objawienie.Świetnie nawilża, w miarę szybko się wchłania, cuuudownie pachnie, co prawda mało bobaskowo-na to liczyłam Po codziennej kąpieli łączę ją z balsamem do ciała i wsmarowuję tę mieszankę w całe ciało, na bardziej suche miejsca stosuję ją solo. Czasem uzywam do twarzy na noc, nie zatyka.

Plusy:
    + dobrze nawilża,
    + szybko się wchłania,
    + ładnie pachnie
    + łatwodostępna,
    + nie zatyka porów,
    + cena przystępna za taką jakość i komfort stosowania

Minusów brak

Ilość zużytych opakowań: trzy butelki

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Hair_Spray_Queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZA LIWKA HIPPA
  • krotko i zwiezle fajna oliwka do kapieli skora mega nawilzona pachnaca bobasem hehehe idealna do masazu czy to rekoma czy na banki chinskie stosuje ja u mlodszego Synka i nie uczulila ani jego ani mojej skory a mam sklonnosc do alergii od kosmetykow takze dziewczynki POLECAM !!!!

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 male

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić izzy2525 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie na TAK
  • Bardzo fajna oliwka, skład naturalny bez konserwantów, nie pochodzenia zwierzęcego, co więcej smaruje skłonną do alergii skórę i nie podrażnia przyjemnie pachnie zapach migdałów.

Używam tego produktu od: od kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 5butelek

Chcesz pochwalić dawidowa9 za czytelną i pomocną recenzję?