HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna od 1 - ego dnia życia

Powiększ HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna od 1 - ego dnia życia

Zgłoszony przez mimbi

Oliwka HiPP przeznaczona jest dla dzieci od 1 dnia życia. Nie zawiera substancji zapachowych, uważanych za alergizujace (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE), olejków eterycznych, barwników, substancji konserwujących, emulgatorów, parabenów i surowców pochodzenia zwierzęcego. Jest dobrze tolerowana przez skórę.
Delikatny masaż z użyciem Oliwki pielęgnacyjnej HiPP Babysanft z ekologicznym olejkiem migdałowym BIO sprzyja dobremu samopoczuciu maluszka, a przy tym zapewnia łagodną pielęgnację. Naturalne olejki chronią skórę dziecka przed wysychaniem, pozostawiając ją miękką i gładką.
Oliwka jest idealna również do oczyszczania skóry pod pieluszką - szczególnie narażonej na podrażnienia.
Oliwkę HiPP Babysanft mogą stosować także mamy - regularny masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom w okresie ciąży i po porodzie.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

• ratunek dla suchej skóry
  • Ostatnio moja skóra była wyjątkowo przesuszona, zaczęła się łuszczyć. Postanowiłam więc zmienić żel pod prysznic i zdecydowałam się na coś bardziej nawilżającego niż zwykły krem. Padło na oliwkę hipp :p Używam co 2-3 dni na mokrą skórę.

+ idealnie nawilża, skóra przestała się łuszczyć
    +zapach całkiem ok
    +szybko się wchłania, jeśli nałożona w odpowiedniej ilości. Można więc praktycznie od razu się ubrać
    +100% naturalny skład, prosty, bez zbędych składników

Chcesz pochwalić beloved7598 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super bio oliwka
  • Używam oliwki od ok. 3 miesięcy. Nie mam małego dziecka, ale miewałam spore podrażnienia, a kosmetyki pielęgnacyjne powodowały uczulenie. Ta oliwka jest jedną z niewielu kosmetyków, które działają na mnie bardzo dobrze.
    +nawilża
    +łagodzi podrażnienia
    +działa kojąco
    +idealna do masażu
    +piękny zapach
    +konsystencja nie jest zbyt tłusta, szybko się wchłania
    +duża wydajność
    +niska cena

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić slodkadorotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukojenie dla podraznionej skory!
  • + Genialne nawilzenie!
    +Delikatny, przyjemny zapach
    +Szybkie wchlanianie
    +Wyrazna poprawa stanu skory
    +Prosty skad bez parabenow, itp.

Minosow nie widze zadnych!
    Jak dla mnie KWC! Oliwka nawilza moja skora, ktora ma tendencje do podraznien, szczegolnie po goleniu nog. Ladnie nawilza, a co wazne jezeli jest nalozona wieczorem to skora nastepnego dnia jest nadal miekka i pachnaca.
    Genialny produkt dla osob z skora sklanna do podraznien!

Chcesz pochwalić emerald_me za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ją.
  • Świetnie nawilża. Dobrze się wchłania. Delikatny zapach. Fajny skład. Niewielka cena. Czego chcieć więcej? Moja ulubiona oliwka, chyba już zawsze ze mną zostanie.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Chcesz pochwalić melmanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu cudo
  • Oliwka przecudowna. Odkryłam, że niczym innym tak przyjemnie nie zmywa mi się makijażu - jakiego płynu/mleczka bym nie użyła, skóra wokół oczu zawsze jest zaczerwieniona i szczypie. Oliwka natomiast bez trudu zmywa mi z twarzy nawet najgrubszą warstwę tuszu na rzęsach, nie podrażniając delikatnych okolic oczu. Używam jej także do nawilżania skóry. Cerę mam mieszaną, od razu po umyciu jest spięta, sucha i zaczerwieniona, jednak już po niecałych dwóch godzinach świecę się na twarzy niemiłosiernie - oliwka, mimo tego, iż sama w sobie tłusta - ogranicza wytwarzanie się sebum na twarzy. Oczywiście grubszą warstwę używam tylko na noc - na dzień dobry jednak przemywam nią leciutko twarz i wycieram czystym ręcznikiem.

Oliwka z Hippa, jako jedna z niewielu które wyłapałam w kosmetycznych sklepach, nie zawiera parafiny na pierwszych miejscach, dzięki czemu nie zapycha buźki. Nie muszę chyba także wspominać o tym jak miękką i odżywioną pozostawia ona skórę, gdy posmaruje się nią całe ciało, spłucze wodą i delikatnie wytrze ręcznikiem - bomba!

Mój wielozadaniowy produkt życia )

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe, w trakcie 5

Chcesz pochwalić HeyDelilah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Kupiłam zachęcona opiniami, stosowałam zamiast balsamu do ciała po kąpieli a także kilkukrotnie na twarz po oczyszczeniu na przesuszone policzki. Owszem, skóra po użyciu jest miękka i sprawia wrażenie nawilżonej, jednak już po kilku godzinach w newralgicznych miejscach jak łokcie, kolana skóra jest przesuszona, niemiła w dotyku. Przy dłuższym, regularnym użyciu wysusza też niestety skórę ud, ramion, pleców. Na twarzy niestety zapycha.

+ładny zapach
    +skład
    +wygodne w użyciu opakowanie
    +szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu na skórze

-krótkotrwały efekt nawilżenia
    -przy dłuższym stosowaniu przesuszenie skóry
    -mała wydajność
    -cena (w porównaniu do wydajności)
    -lejąca, niewygodna do aplikacji konsystencja

Chcesz pochwalić lady_lou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Są lepsze...
  • Plusy:
    + długotrwale nawilża
    + wygładza skórę
    + nadaje jej zdrowy wygląd
    + skóra jest miękka

Minusy:
    - zapach; zdecydowanie wolę oliwkę Bambino

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Milat za czytelną i pomocną recenzję?
  • mistrzostwo, nie ma lepszej
  • Uwielbiam tą oliwkę, jest świetna, skóra po niej dosłownie promienieje. Przeważnie używałam jej na twarz i uważam, że jest najlepsza z tych które miałam. Jak na swoje działanie cena też nie jest jakaś wygórowana. Oliwka jest bardzo wydajna, pięknie pachnie i robi co ma robić. Świetny, prosty skład, który faktycznie pielęgnuje skórę. Polecam każdemu, warto ją mieć w łazience.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Eliksir dla skóry
  • Czytając recenzje o tym produkcie myślałam: "Czy oliwka do ciała może mnie zaskoczyć?" Generalnie każda dobra oliwka zmiękcza skórę, nie powinna podrażniać, nałożona na wilgotną skórę powinna zatrzymywać wodę i chronić przez wyparowaniem. No tak. Kupiłam ją z czystej ciekawości, chociaż cena mnie nie zachęcała (porównując np. z 500 ml oliwki Ziaji, 200 ml po podobnej cenie wygląda słabo). Z początku używałam na newralgiczne miejsca na ciele, tam gdzie zakiełkowały u mnie w latach nastoletnich rozstępy. Wydawała mi się mało wydajna i jakby tępa w rozsmarowywaniu, więc nie używałam często na całe ciało.

Czym zasłużyła sobie u mnie na 5 gwiazdek?

Przede wszystkim wyleczyła przesuszoną skórę rąk podrażnioną detergentami, którą zaniedbałam głównie podczas niskich temperatur, poprzez częste mycie rąk bez kremowania, nierzadko wątpliwej jakości mocnymi mydłami - na uczelni, w miejscach publicznych, itp.
    Były bolące i piekące - skóra wyglądała jak poszarpana... Nawet kremy do rąk nie dawały wrażenia ulgi, po prostu siedziały sobie na skórze i nic Potrzebowałam czegoś regenerującego, jednak drogeryjne kremy reklamowane tym hasłem średnio mnie przekonują. Pewnego razu podczas wieczornej pielęgnacji reszta oliwki została mi na dłoniach i miło zaskoczona, że nie piecze, nie nasila zaczerwienienia postanowiłam pozostawić ją na noc. No i BANG.

Dała radę moim zaczerwienionym, szorstkim, zmasakrowanym dłoniom. Nie udało się to żadnemu kremowi pozostawionemu na noc! Wielki plus za to, że się wchłania nie pozostawiając takiego poślizgu i lepkości jak inne oliwki. Wydaje się, że nie tylko lekko natłuszcza, ale też odżywia, nawilża (nie wiem jak to ująć - po prostu regeneruje skórę).

Planuję jej ponowny zakup w przyszłości, bo jest naprawdę dobra, sprawdziła się u mnie jako awaryjny kosmetyk, byłam pod wrażeniem patrząc jak z dnia na dzień stan skóry na rękach się poprawia. Następnym razem chętnie wypróbuję ją na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Esmaralda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skóra jak u bobaska
  • super oliwka
    ładny zapach
    skóra po wykonaniu pillingu kawowego a następnie posmarowana tą oliwka jest przecudownie miękka!
    do tego tania, nie zauważyłam żadnych wad. polecam

Używam tego produktu od: 4lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić mila009 za czytelną i pomocną recenzję?