HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Powiększ HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Zgłoszony przez mimbi

Oliwka HiPP przeznaczona jest dla dzieci od 1 dnia życia. Nie zawiera substancji zapachowych, uważanych za alergizujace (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE), olejków eterycznych, barwników, substancji konserwujących, emulgatorów, parabenów i surowców pochodzenia zwierzęcego. Jest dobrze tolerowana przez skórę.
Delikatny masaż z użyciem Oliwki pielęgnacyjnej HiPP Babysanft z ekologicznym olejkiem migdałowym BIO sprzyja dobremu samopoczuciu maluszka, a przy tym zapewnia łagodną pielęgnację. Naturalne olejki chronią skórę dziecka przed wysychaniem, pozostawiając ją miękką i gładką.
Oliwka jest idealna również do oczyszczania skóry pod pieluszką - szczególnie narażonej na podrażnienia.
Oliwkę HiPP Babysanft mogą stosować także mamy - regularny masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom w okresie ciąży i po porodzie.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

• Ulubiony nawilżacz
  • Używam po kąpieli do nawilżenia całego ciała. Zastępuje mi wszystkie balsamy, mleczka, masła i inne gadżety do ciała. Jest idealna dla leniuchów, czyli dla mnie
    Nawilża, wchłania się szybko, nie brudzi, nie tłuści a do tego ślicznie pachnie. Nawilżenie starcza na długo, nie trzeba co kąpiel smarować ciała. W ten sposób jest również wydajna.
    Wszystko już zostało napisane o oliwce. Ja dopisuje się jako kolejna fanka!

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój must have do wszystkiego!
  • Produkt uniwersalny jak żaden inny. Do twarzy, do włosów (do olejowania i na końcówki), po goleniu, do ciała, do stóp, jako olejek do kąpieli i pod prysznic, na skórki wokół paznokci, do rzęs i brwi, a nawet na skrzypiące zawiasy Moja zdecydowanie najulubieńsza oliwka, mimo że zwlekałam dość długo z jej kupnem (lubię promocje, a ona rzadko zmienia cenę ).

Plusy:
    + uniwersalność
    + dostępność
    + wydajność (!!)
    + super się sprawdza do olejowania włosów
    + nie zapycha twarzy
    + świetna butelka, nic z niej nie ubywa niechcianie
    + nienachalny delikatny słodki zapach
    + szybko się wchłania
    + nawilżenie ciała (nawet używając oliwki podczas prysznica czy kąpieli) czuć przez cały dzień

Minusy:
    - brak

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić muhensky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna oliwka
  • Kupiłam oliwkę dla mojego syna. Zawiodłam sie troche na oliwce innej firmy i chciałam spróbować czegoś nowego.
    Oliwka super się wchłania, jest lekka i ładnie nawilża. I co dla mnie bardzo ważne nie spływa po butelce i po rękach w trakcie używania tak jak johnson baby. Tylko zapach nie bardzo mi odpowiada, no ale to kwestia gustu

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak, TAK!
  • Nie ma co gadać - kocham ją.
    Jest wydajna, nie tłuści, świetnie nawilża (efekt zauważalny cały dzień), ładnie pachnie (zapach lekko wyczuwalny tuż przy skórze).

Bije na łeb wszystkie balsamy, jakich dotąd próbowałam, pokonała również żelową oliwkę Johnsona - a to podobno klasyk.

Jedyna wada? Rzadko bywa w promocji, ale w tej cenie można ją kupić też bez

Polecam od serca i będę dalej korzystała!

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić littletulip za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Oliwka ma bardzo miły zapach. Używam jej na mokre ciało po kapieli.Skóra jest miękka przez cały dzień,wydaje się nawilżona.Oliwka nie jest bardzo tłusta,o wiele lepsza niż inne które stosowałam.Opakowanie jest poręczne,nawet śliskie nie ucieka z ręki dzięki przewężeniu. Jest bardzo wydajna,opakowanie starczyło na ok 3 miesiące codziennego używania.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić MojeDolceVita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie to na co liczyłam
  • Moja sucha skóra jest często spragniona "naoliwienia" więc zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tej oliwki, postanowiłam ją kupić. Jak dla mnie, dużym plusem tej oliwki jest jej zapach - delikatny i nienachalny oraz nietłusta konsystencja. To sprawia, że oliwka nie pozostawia na skórze przeraźliwie tłustej warstwy. I na tym koniec plusów. Niestety moja skóra, kilka minut po zastosowaniu tej oliwki, zaczynała przypominać papier ścierny. Robiła się okropnie sucha i bardzo "ściągnięta" co sprawiało mi ból. Stosowałam ją zarówno po kąpieli na mokre ciało, jak i wcierałam na suchą skórę. Za każdym razem ten sam efekt, a właściwie problem Męczyłam to jedno opakowanie ponad pół roku i wiem, że już więcej tej oliwki nie kupię.

Chcesz pochwalić MoniLas za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna natura
  • Olwika.. jest magiczna ! Ma super konsystencję i delikatny, niemdlący (jak w większości produktów dla dzieci) zapach. Opakowanie przeżyło cały czas użytkowania produktu - naklejki się nie odkleiły i wyglądało estetycznie do końca swoich dni. Lecz najwazniejsze, iż ona naprawdę działa - szybko się wchłania i pozostawia dobrze natłuszczoną skórę na 2 dni. Minusem jest tylko wysoka cena, za co odejmuję pół gwiazdki, ale jest warta swojej ceny.

Polecam !

Chcesz pochwalić madzikka za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • PLUSY:

- świetny skład, nie ma parafiny
    - świetnie nawilża
    - koi skórę
    - szybko się wchłania, oczywiście używajmy tego produktu z głową
    - na mokrą skórę lepiej nawilża, niż na sucho
    - piękny, przyjemny zapach
    - cena
    - koi przyjemnie skórę
    - łatwo, szybko się nakłada, bo konsystencja bardzo lejąca, a tym bardziej na mokro
    - wydajny.

MINUSY:
    - w sumie to brak, ale mógłby bardziej nawilżać, chociaż inne oliwki bardziej niż ona nie nawilżają… po prostu lubię mocne nawilżenie

Ilość zużytych opakowań: połowa produktu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lilaneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Odnośnie oliwek mam bardzo mieszane uczucia, ale ta jest zdecydowanie najlepsza pod względem składu - nie zawiera parafiny. Za to duży plus. Mimo wszystko po oliwce kładę jeszcze zawsze balsam do ciała.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić m_ART_a_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna oliwka!
  • Nie rozstaję się z tą oliwką już od wielu miesięcy. Jest wielofunkcyjna i po prostu nie widzę w niej wad, nawet gdybym chciała się przyczepić! Używam jej niemalże w hurtowych ilościach. :P

Co w niej lubię:

- zastępuje mi balsam- nie cierpię czekać aż po kąpieli balsam się wchłonie, i uczucia "lepkości"- więc na mokre ciało aplikuję tą oliwkę, wycieram ręcznikiem i tyle wystarczy, by skóra była miękka i nawilżona!
    - jest odpowiednia dla skóry wrażliwej- takiej jak moja- ze skłonnością do alergii, zaskórników i innych niedoskonałości, mogę ją bez problemu stosować od czasu do czasu jako "krem" na noc,
    - łagodzi podrażnienia- ostatnio moje paskudne uczulenie na twarzy, kiedy skóra łuszczyła się i potwornie swędziała, ta oliwka mnie uratowała, kojąc cerę,
    - można stosować ją na mnóstwo sposobów, na całe ciało, włosy, do demakijażu...
    - skład- w tym brak parafiny! (na którą również jestem uczulona :/ ),
    - zapach- naturalny, brak sztucznych aromatów,
    - opakowanie i wygoda dozowania,
    - niska cena.

Minusów brak! Polecam!

Używam tego produktu od: mniej więcej 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5 całych opakowań

Chcesz pochwalić CocoCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Kupiłam tę oliwkę zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i nie zawiodłam się!
    Jest to multikosmetyk i nie rozstanę się z nim na długo!
    Nie jestem fanką codziennego balsamowania ciała, po prostu nie lubię tego.
    Ta oliwka świetnie zastępuję mi balsam, a jej aplikacja trwa maksymalnie kilka sekund, gdyż stosuje ją na wilgotne ciało po kąpieli/prysznicu. Efekt - skóra maksymalnie nawilżona, askamitna. Plusem jest to, że zapach bobasa znika po jakimś czasie i nie ma zbyt wiele nut zapachowych. Ponadto jej krótki skład sprawia, że nie ma mowy o alergii czy podrażnieniach. Szybko się wchłania.
    Stosuję ją również jako krem na noc na twarz - na oczyszczoną buzię wklepuję małą ilość oliwki i czekam do wyschnięcia. Skóra twarzy jest również ukojona, nawilżona. Przymierzam się również do rozpoczęcia olejowania włosów tą oliwką.
    Mimo, że stosuję ją zaledwie 3 tygodnie, pokochałam ją i nie zamienię na nic innego!
    Na plus przemawia również to, że jest bardzo wydajna, tania i o krótkim składzie!

Używam tego produktu od: marca

Chcesz pochwalić buffy131 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie podbiła mojego serca
  • Kupiłam tą oliwkę z myślą o olejowaniu włosów, ale nieraz zdażyło mi się posmarowac nią po prysznicu czy wlać do wanny podczas kąpieli. Niestety jak dla mnie jest gorsza niż babydream dla mam i raczej już do niej nie wrócę.

Plusy:
    *dostępność
    *opakowanie (ładne, przezroczyste dzięki czemu możemy zobaczyc ile nam jej jeszcze zostało)
    *zamknięcie na klik
    *wygodny "dziubek" ułatwiający dozowanie
    *zapach (słodki, dziecięcy, dość intensywny jak cała seria Hipp)
    *wydajność
    *nawilża (nie jest to jednak spektakularne nawilżenie na jakie liczyłam po zużyciu świetnego mleczka Hipp)

Minusy:
    *jest strasznie tłusta (tak wiem, że oliwki z założenie są tłuste ale porównując z Babydream dla mam to Hipp niestety jest tłustym oblepiaczem)
    *nie daje rady moim włosom
    *nie wchłania się (tłusta warstwa utrzymuje sie do kolejnego mycia)

Niestety nie zachwyciła mnie ta oliwka, po tylu dobrych recenzjach liczyłam na coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 (200 ml)

Chcesz pochwalić Rudzielec_19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony, na każdą porę roku
  • Nie należę do osób, które nie pójdą spać bez nałożenia czegoś na ciało. Wręcz przeciwnie, chętnie uciekam od tej czynności co niekoniecznie służy mojej suchej skórze...

W zimę za zimno na kremowanie, w lato za gorąco - zawsze znajdzie się wymówka

Ta oliwka pomaga mi ugasić pragnienie mojej skóry, bez zbędnego wysiłku i nie pozwala wymyślać bzdurnych wymówek.

Aplikacja trwa maksymalnie 2 minuty ze względu na jej lejącą konsystencję. Moim zdaniem to duża zaleta tej oliwki, ponieważ przez to jest tez bardzo wydajna (chociaż za tę cenę nie będę się nad tym rozwodzić).
    Poza tym taką konsystencję łatwiej rozprowadzić. wsmarować, użytkować po prostu.

Oliwka szybko się wchłania, nawet jeśli zaraz po aplikacji założę ubrania nie ma problemów z plamami.

Pięknie pachnie, bardzo dobrze działa i naprawdę ułatwia noworoczne postanowienia codziennego smarowania się

Inne balsamo-kremo-musy poszły w kąt bo u mnie nie zdają do końca rezultatu (no chyba, że mam "dzień".

Polecam, polecam, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5, w trakcie 6

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić TheMonirrra za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Oliwka Hipp jest fantastyczna!
    plusy
    - świetnie nawilża
    - bardzo szybko się wchłania
    - ładnie i delikatnie pachnie
    - ma super skład
    - jest niedroga
    - łatwodostępna

minusy:
    - trochę mało wydajna bo się dużo leje na raz a do tego troszkę oblepia opakowanie

Baardzo polecam tą oliwkę. Używam ją na całe ciało, zwłaszcza na moje suche łydki i sprawdza się znakomicie. Stosuję raczej na wieczór, ale czasem nakładam też w ciągu dnia i wchłania się na tyle szybko, że spokojnie niedługo po aplikacji mogę nałożyć spodnie rurki.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić wiewioreczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo sie polubiliśmy.
  • Bedąc nad jeziorem potrzebowałam czegoś do opalania, co doglębnie nawilży, nie mogłam dostać olejku do opalania, padło na tą oliwke. Zachwyciła mnie. Po powrocie z wakacji uzywam po dziś dzień Od kiedy pamiętam byłam niechętna do oliwek, nie dość, że tłuste to to, to i nie wsiąka i od zawsze byłam przekonana, że jeszcze bardziej wysusza, niż nawilża. Otóż takie złe zdanie na ten temat wyrobiła mi oliwka wiodącej marki B..., a ta oliwka to jest cudowne objawienie.Świetnie nawilża, w miarę szybko się wchłania, cuuudownie pachnie, co prawda mało bobaskowo-na to liczyłam Po codziennej kąpieli łączę ją z balsamem do ciała i wsmarowuję tę mieszankę w całe ciało, na bardziej suche miejsca stosuję ją solo. Czasem uzywam do twarzy na noc, nie zatyka.

Plusy:
    + dobrze nawilża,
    + szybko się wchłania,
    + ładnie pachnie
    + łatwodostępna,
    + nie zatyka porów,
    + cena przystępna za taką jakość i komfort stosowania

Minusów brak

Ilość zużytych opakowań: trzy butelki

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Hair_Spray_Queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • to najlepsz oliwka jaką do tej pory miałam
  • kupilam w niemieckim dm 2,35 super się wchłania sporo jej nakładam na wolgotne ciałko nie przepadam za balsamami szczerze polecamwłasnie kończy mi się kilejne opakowanie kupię na pewno

Używam tego produktu od: od dawna dwa - trzy lata
    Ilość zużytych opakowań: pięć jak nie wiecej

Chcesz pochwalić KOTEK 23113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZA LIWKA HIPPA
  • krotko i zwiezle fajna oliwka do kapieli skora mega nawilzona pachnaca bobasem hehehe idealna do masazu czy to rekoma czy na banki chinskie stosuje ja u mlodszego Synka i nie uczulila ani jego ani mojej skory a mam sklonnosc do alergii od kosmetykow takze dziewczynki POLECAM !!!!

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 male

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić izzy2525 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie na TAK
  • Bardzo fajna oliwka, skład naturalny bez konserwantów, nie pochodzenia zwierzęcego, co więcej smaruje skłonną do alergii skórę i nie podrażnia przyjemnie pachnie zapach migdałów.

Używam tego produktu od: od kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 5butelek

Chcesz pochwalić dawidowa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca się przekonałam
  • Mam skórę suchą, przesuszoną na nogach, ale bardzo nie lubię balsamowania. Oliwka miała mi w tym ułatwić sprawę- na mokre ciało smaruje się raz dwa, myje zęby i osusza ciało. Przynajmniej w teorii.

-Stosowana na mokro jest bardzo wygodna w użyciu, ale niestety niewystarczająco nawilża moje ciało.
    -Stosowana na osuszone ciało jest już bardzo niewygodna- trudno mi się ją rozsmarowuje gdy chcę dać minimalną ilość. Trochę to przypomina "mazianie się", są miejsca w których oliwki jest ciut za dużo, są miejsca gdzie praktycznie nie dotarła. Jesli dam jej trochę więcej, to wiadomo- rozsmaruje się lepiej, ale za to wchłania się bardzo długo pozostawiając typowy oliwkowy film. W rezultacie chodzę spać jeszcze przed jej całkowitym wchłonięciem i pościel szybko traci swoją świeżość.
    Za to (!) jeśli się już wchłonie, to skóra nawilżona jest bardzo dobrze.
    -Moje włosy się z nią wręcz nienawidzą, ale wiadomo że olej trudniej jest dopasować do włosów niż do skóry nóg
    -Zapach jest dość intensywny, pudrowy, całkiem przyjmny, po kilku użyciach już się tak nie kojarzy z bobasami.
    -Ogromną zaletą jest opakowanie. Dziurka wylotowa jest niewielka, więc oliwkę można wylewać w kontrolowany sposób, a nie jak to z oliwkami bywa - "chlup!". Dzięki temu opakowanie sie nie lepi, oliwka nie wylewa się wszędzie wokół.
    -Wydajność jest bardzo dobra
    -Cena mogłaby być o kilka złotych niższa.

Generalnie polecam, ale raczej osobom które mają jakiś problem z tradycyjnymi kosmetykami- uczulenia, atopie lub chęć stosowania jak najbardziej naturalnych kosmetyków. Ci którzy mogą sobie pozwolić na stosowanie wszystkiego mogą przebierać, ja następnym razem kupię jakiś balsam.

Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza z najlepszych
  • Zacznę od tego że cierpie na zapalenie mieszków włosowych i każda z dziewczyn któa ma tą samą przypadłość wie jak cięzko z tym żyć i jak ciężko znaleźć odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji ciała które nie będą nasilały tego problemu. Bardzo długo się zastanawiałam czy oliwki faktycznie mogą się znacząco różnić i zdecydowanie muszę powiedzieć że TAK! Od kiedy używam tej oliwki mój problem ze skórą został na tyle zminimalizowany że zmiany na skórze wiadomo że są ale bardzo słabo widoczne. Pierwszy raz nie mogę się doczekać lata by móc pokazać nogi Zużyłam już wiele opakowań i nie wyobrażam sobie teraz życia bez tej oliwki. Nakładam ją po kąpieli na osuszone ciało. Jest bardzo wydajna - wystarcza mi na ok miesiąc przy codziennym użuwaniu na całe ciało. Opakowanie jest wygodne, oliwka nie rozlewa się po nim. Jak dla mnie jest to produkt niezastąpiony, odkąd jej używam po normalny balsam sięgnęłam może 2 razy i wcale za nimi nie tęsknie. Wsmarowywanie tej oliwki to taki mój codzienny rytuał który uwielbiam

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Madzia1841 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I po co tyle zapachu?
  • + oliwka doskonale nawilża skórę i świetnie sprawdza się do olejowania włosów, ALE

- jej ogromną wadą jest zbyt intensywny, sztuczny zapach - jakby ktoś wlał pół butelki aromatu do ciasta. Fuj.
    - opakowanie źle się otwiera i szybko robi się całe uklejone

Używam tego produktu od: używałam przez dwa miesiące

Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna!
  • Mialam różne oliwki ale ta jest moja ulubioną. Uzywam ją do ciała i włosów. Bardzo dobrze nawilza, wydajna, dobry skład, dobra cena. Czego chcieć wiecej..minusow nie widze

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić nice_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielofunkcyjny kosmetyk
  • Pierwszym, zasadniczym dla mnie, plusem oliwki jest jej krótki skład. Ogranicza to możliwość wystąpienia alergii, do których mam skłaonność i uczulił mnie już niejeden olejek.

Oliwka z Hipp sprawdza się świetnie zarówno do nawilżania ciała, jak i olejowania włosów. Poza tym często dodaję ją do peelingów (zazwyczaj kawowego). Jest tańsza niż specjalne olejki przeznaczone np do włosów a sprawuje tak samo dobrze.

Ogólnie oliwka z Hipp jest z pozoru jak każda inna, ale na jej korzyść przemawia delikatny zapach, który nie utrzymuje się zbyt długo na skórze a także mały "dziubek" na górze opakowania dzięki czemu produkt nie rozlewa się wszędzie dookoła.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić karrramba25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Oliwka jest doskonała dla wrażliwej skory mojego synka, ma delikatny, kolący zapach. Konsystencja tez świetna, doskonale sie wchłania oczywiście na wilgotna skore. Towarzyszy nam codziennie po kąpieli.

Chcesz pochwalić giselefam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Oliwkę pielęgnacyjną HiPP Babysanft kupiłam ze względu na jej skład. Lista jest idealnie krótka. Oliwka bardzo ładnie pachnie i dobrze się rozsmarowuje; jest bardzo wydajna. Dodaję ją także do wody, podczas kąpileli córki. Cena stosunkowo wysoka produkt warto kupić.

Ilość zużytych opakowań: 3. opakowanie

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?