HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Powiększ HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna (nowa wersja)

Zgłoszony przez mimbi

Oliwka HiPP przeznaczona jest dla dzieci od 1 dnia życia. Nie zawiera substancji zapachowych, uważanych za alergizujace (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE), olejków eterycznych, barwników, substancji konserwujących, emulgatorów, parabenów i surowców pochodzenia zwierzęcego. Jest dobrze tolerowana przez skórę.
Delikatny masaż z użyciem Oliwki pielęgnacyjnej HiPP Babysanft z ekologicznym olejkiem migdałowym BIO sprzyja dobremu samopoczuciu maluszka, a przy tym zapewnia łagodną pielęgnację. Naturalne olejki chronią skórę dziecka przed wysychaniem, pozostawiając ją miękką i gładką.
Oliwka jest idealna również do oczyszczania skóry pod pieluszką - szczególnie narażonej na podrażnienia.
Oliwkę HiPP Babysanft mogą stosować także mamy - regularny masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom w okresie ciąży i po porodzie.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

• Mój KWC
  • Jest to najlepsza oliwka jakiej używałam. Bardzo dobrze działa na moją skórę, nawilża, nie lepi się. Swoje działanie zawdzięcza bardzo dobremu składowi. Jedynym minusem jest jej cena, ale trzeba przyznać, że jest dość wydajna.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4?

Chcesz pochwalić Mishka170 za czytelną i pomocną recenzję?
  • All in one!!
  • Oliwkę kupiłam zachęcona opiniami w Internecie na temat jej skuteczności w walce z nadmiernym wydzielaniem sebum. Nie wierzyłam, ale postanowiłam spróbować. Efekt oszałamiający! Codziennie rano myję twarz preparatem siarkowym, następnie nakładam oliwkę i cały dzień nie używam żadnych podkładów itp. Stopniowo nadmierne wydzielanie sebum się zmniejsza, a oliwka jest idealnym kosmetykiem do całego ciała - po kąpieli, depilacji, przed opalaniem. Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karolijka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!!!!!
  • Nie wyobrażam sobie pięlęgnacji ciała beż niej. Mam bardzo suchą skórę ciała. nie mam możliwości abym nie nawilżyła jej czymkolwiek po kąpieli. Pretestowalam wiele oliwek do ciała i balsamów, ale żaden z kosmetyków nie sprawował się tak dobrze jak ta oliwka. Przyjemnie się ją nakłada, nie ma nachalnego zapachu, szybko się wchłania , nie zostawia tłustego filmu, a skora po niej jest delikatna i miękka. Nie zamienie jej na żadną inną. w dodatku nie ma sztucznych olejków parafinowych w sobie, tylko naturalne.
    Same pusy nie ma dla mnie żadnych minusów.
    Mó KWC!!!!

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Jadwiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Opakowanie
    Muszę przyznać, że jest całkiem nieźle jeśli chodzi o otwór opakowania. Bałam się, że będzie się z niego lało jak ze mnie w trakcie wielkich upałów. Nic bardziej mylnego jak to mówi Radek Kotarski. Otwór nie jest ani za duży, ani za mały. Wręcz idealny. Butelka jest przezroczysta, więc bez problemu można zobaczyć ile produktu zostało. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że oleje wolą ciemne szkło jako miejsce zamieszkania. Jednak nie zauważyłam słabszego działania przez ten mankament.

Zapach
    Oliwka pachnie jak bobas i raczej nie ma co dorabiać do tego zbędnej filozofii.

Działanie
    Jeśli chodzi o nawilżenie to jest to bardzo dobra oliwka na cieplejsze dni. Nie tłuści nadmiernie i to jest dla mnie najważniejsze. Pozostawia skórę miękką, nawilżoną i zadbaną. Jeśli chodzi o włosy to niestety ta kompozycja olei była dla mnie zbyt obciążająca i nie sprawdziła się. W moim przypadku najlepiej sprawdza się olej kokosowy i raczej przy nim pozostanę. Czasami lubię dodać słuszną ilość oliwki do wanny gdy chcę sobie zrobić porządne rosołkowe SPA. Nie wywołała u mnie żadnych reakcji alergicznych. Dodatkowo ma bardzo przyjemny skład gdyż zawiera jedynie olej słonecznikowy, olej migdałowy, witaminę E oraz substancję zapachową tolerowaną przez najbardziej wrażliwą na alergię skórę.

Podsumowanie
    Jest to bardzo przyjemny produkt do codziennego nawilżania ciała. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Niestety nie sprawdziła się w moim przypadku jako mieszanka do olejowania włosów. Doceniam jej prosty i nieinwazyjny skład. Myślę, że prędko kupię ją ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Marilyn1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt ten sam co przy BabyDream tyle,że za więcej kasy.
  • masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom w okresie ciąży i po porodzie.
    Skład:Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum. niby ciut mniej składników niż przy tym z BabyDream.
    Opakowanie/Pojemność/Wydajność:Plastikowe 200ml,przez które widać,ile jeszcze produktu zostało.Oliwka pod żadnym pozorem nie wylewa się z niego gdy jest zamknięta.Wydajność przeciętna.
    Zapach/Konsystencja:Pachnie jak typowe kosmetyki dla dzieci,bardzo podobnie do BabyDream.Jest typowa dla olejku,lekko rzadka,nie spływa z włosów.
    Działanie:Przyznam,że spodziewałam się po niej efektów wow,a tu nagle takie zaskoczenie.Oliwka działa po prostu średnio.Da się ją zmyć bez jakichś wielkich problemów z włosów,nie są zazwyczaj po niej przetłuszczone,ale już samego nawilżania włosów po olejowaniu nią nie widzę zbyt.Końce są po olejowaniu nią takie jakie były i nie robi na moich włosach zbyt dużo.Może ciut niweluje puszenie,ale nie tego się spodziewałam po oliwce za 15 zł...Daje praktycznie takie same (albo i gorsze) efekty niż ta Rossmannowa za 5 zł.Na ciało działa również podobnie bez efektu wow.Myślę,że raczej do niej nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Aktualnie moja ulubiona oliwka Mam suchą skórę i ta oliwka idealnie daje sobie z nią radę.

Świetny skład, wspaniale nawilża i natłuszcza skórę, nie uczula, pięknie pachnie, niska cena, nadaje się do olejowania włosów (nie polecam natomiast do skóry twarzy, bo momentalnie zapycha!). Natomiast na całe ciało - cudo!!! Dwa razy na tydzień - stosuję po kąpieli i działa niczym porządna maseczka. Jedyny minusik - mogłaby się lepiej rozprowadzać, dlatego najlepiej ją stosować na wilgotną skórę.

Generalnie polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna
  • Oliwka jest fantastyczna - do twarzy i ciała, wspaniale nawilża, do tego ładnie pachnie. Zdecydowanie wielofunkcyjna - lubi ją moja twarz i ciało. Co tu dużo mówić - świetna sprawa, krótki skład i dostępność.

Nie kupię ponownie, bo oliwka Babydream jest tańsza przy większej pojemności i porównywalnym składzie, ale tę też lubię.

Używam tego produktu od: już się skończyła

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO!
  • Tak, tak, tak!
    Oliwka jest cudowna pod każdym względem
    -dobrze nawilża
    -pięknie pachnie
    -nie jest tłusta (trzeba ją tylko umiejętnie nałożyć)
    -ma praktycznie opakowanie(dzióbek który pozwala użyć wystarczającej ilości)
    -wydajny produkt
    Jest to najlepsza oliwka nawilżająca do ciała, po posmarowaniu czuję się jak bobasek

Jedynie mogłabym się przyczepić do ceny, 15 zł za te 200ml to trochę dużo, ale jakość przebija wszystko.
    Mój must have

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić ala0000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Lekka, naturalna i pachnąca bobaskiem.

Używam mając 100% pewności że nie szprycuję się chemią.

Nie należy do najtańszych oliwek ale tu płaci się za jakość.

Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić wichura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony nawilżacz
  • Używam po kąpieli do nawilżenia całego ciała. Zastępuje mi wszystkie balsamy, mleczka, masła i inne gadżety do ciała. Jest idealna dla leniuchów, czyli dla mnie
    Nawilża, wchłania się szybko, nie brudzi, nie tłuści a do tego ślicznie pachnie. Nawilżenie starcza na długo, nie trzeba co kąpiel smarować ciała. W ten sposób jest również wydajna.
    Wszystko już zostało napisane o oliwce. Ja dopisuje się jako kolejna fanka!

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij