HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

Powiększ HiPP Babysanft, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

Zgłoszony przez mimbi

Oliwka dla niemowląt HiPP Babysanft:
- bez oleju mineralnego,
- stworzona, aby zminimalizować ryzyko alergii,
- dobrze tolerowana przez skórę – potwierdzone dermatologiczne,
- bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE),
- bez olejków eterycznych – niektóre z nich mogą być przyczyną alergii,
- bez barwników, substancji konserwujących, emulgatorów PEG, parabenów i bez surowców pochodzenia zwierzęcego.
Oliwka zawiera wyciąg z ekologicznych migdałów BIO, który jest bardzo dobrze tolerowany przez wrażliwą i suchą skórę oraz ma cenne właściwości odżywcze. Opracowana tak, aby w przypadku wyjątkowo wrażliwej skóry od samego początku minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Nie zawiera żadnych substancji mogących wywoływać alergie jak np. olejki eteryczne, barwniki, parabeny, oleje mineralne itp. Pozostawia skórę miękką i delikatną - doskonale nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych oraz delikatnego masażu. Można ją stosować już od 1. dnia życia.

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Parfum.

• Najlepsza z dostępnych na rynku!
  • Zalety:
    - delikatny zapach
    - szybko się wchłania
    - nie klei się
    - doskonale nawilża
    - nie podrażnia
    - wydajna

Wad nie zauważyłam.

Kto jeszcze nie miał okazji jej wypróbować niech koniecznie spróbuje! Wg mnie jest to najlepsza oliwka dostępna na rynku.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok.5 może więcej

Chcesz pochwalić suzi55 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Oliwka mojej córeczki
  • Kupiłam oliwkę zachęcona dobrą opinią na jakimś blogu jeszcze przed narodzinami Małej. Wypróbowałam najpierw na sobie, bo mam wrażliwą skórę. Wszystko było ok, więc używam jej do smarowania Małej po każdej kąpieli od dnia jej narodzin. Wszystko jest w porządku. Kosmetyk ładnie pachnie. Nie klei się. Opakowanie jest praktyczne (mały dziubek nakrętki) przez co butelka nie jest cała oklejona po użyciu, jak to jest np. w oliwce Rossmana.

Ilość zużytych opakowań: 2 butelka czeka na otwarcie

Chcesz pochwalić Frytalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • ratunek dla suchej skóry
  • Ostatnio moja skóra była wyjątkowo przesuszona, zaczęła się łuszczyć. Postanowiłam więc zmienić żel pod prysznic i zdecydowałam się na coś bardziej nawilżającego niż zwykły krem. Padło na oliwkę hipp :p Używam co 2-3 dni na mokrą skórę.

+ idealnie nawilża, skóra przestała się łuszczyć
    +zapach całkiem ok
    +szybko się wchłania, jeśli nałożona w odpowiedniej ilości. Można więc praktycznie od razu się ubrać
    +100% naturalny skład, prosty, bez zbędych składników

Chcesz pochwalić beloved7598 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super bio oliwka
  • Używam oliwki od ok. 3 miesięcy. Nie mam małego dziecka, ale miewałam spore podrażnienia, a kosmetyki pielęgnacyjne powodowały uczulenie. Ta oliwka jest jedną z niewielu kosmetyków, które działają na mnie bardzo dobrze.
    +nawilża
    +łagodzi podrażnienia
    +działa kojąco
    +idealna do masażu
    +piękny zapach
    +konsystencja nie jest zbyt tłusta, szybko się wchłania
    +duża wydajność
    +niska cena

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić slodkadorotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukojenie dla podraznionej skory!
  • + Genialne nawilzenie!
    +Delikatny, przyjemny zapach
    +Szybkie wchlanianie
    +Wyrazna poprawa stanu skory
    +Prosty skad bez parabenow, itp.

Minosow nie widze zadnych!
    Jak dla mnie KWC! Oliwka nawilza moja skora, ktora ma tendencje do podraznien, szczegolnie po goleniu nog. Ladnie nawilza, a co wazne jezeli jest nalozona wieczorem to skora nastepnego dnia jest nadal miekka i pachnaca.
    Genialny produkt dla osob z skora sklanna do podraznien!

Chcesz pochwalić emerald_me za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ją.
  • Świetnie nawilża. Dobrze się wchłania. Delikatny zapach. Fajny skład. Niewielka cena. Czego chcieć więcej? Moja ulubiona oliwka, chyba już zawsze ze mną zostanie.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Chcesz pochwalić melmanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu cudo
  • Oliwka przecudowna. Odkryłam, że niczym innym tak przyjemnie nie zmywa mi się makijażu - jakiego płynu/mleczka bym nie użyła, skóra wokół oczu zawsze jest zaczerwieniona i szczypie. Oliwka natomiast bez trudu zmywa mi z twarzy nawet najgrubszą warstwę tuszu na rzęsach, nie podrażniając delikatnych okolic oczu. Używam jej także do nawilżania skóry. Cerę mam mieszaną, od razu po umyciu jest spięta, sucha i zaczerwieniona, jednak już po niecałych dwóch godzinach świecę się na twarzy niemiłosiernie - oliwka, mimo tego, iż sama w sobie tłusta - ogranicza wytwarzanie się sebum na twarzy. Oczywiście grubszą warstwę używam tylko na noc - na dzień dobry jednak przemywam nią leciutko twarz i wycieram czystym ręcznikiem.

Oliwka z Hippa, jako jedna z niewielu które wyłapałam w kosmetycznych sklepach, nie zawiera parafiny na pierwszych miejscach, dzięki czemu nie zapycha buźki. Nie muszę chyba także wspominać o tym jak miękką i odżywioną pozostawia ona skórę, gdy posmaruje się nią całe ciało, spłucze wodą i delikatnie wytrze ręcznikiem - bomba!

Mój wielozadaniowy produkt życia )

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe, w trakcie 5

Chcesz pochwalić HeyDelilah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Kupiłam zachęcona opiniami, stosowałam zamiast balsamu do ciała po kąpieli a także kilkukrotnie na twarz po oczyszczeniu na przesuszone policzki. Owszem, skóra po użyciu jest miękka i sprawia wrażenie nawilżonej, jednak już po kilku godzinach w newralgicznych miejscach jak łokcie, kolana skóra jest przesuszona, niemiła w dotyku. Przy dłuższym, regularnym użyciu wysusza też niestety skórę ud, ramion, pleców. Na twarzy niestety zapycha.

+ładny zapach
    +skład
    +wygodne w użyciu opakowanie
    +szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu na skórze

-krótkotrwały efekt nawilżenia
    -przy dłuższym stosowaniu przesuszenie skóry
    -mała wydajność
    -cena (w porównaniu do wydajności)
    -lejąca, niewygodna do aplikacji konsystencja

Chcesz pochwalić lady_lou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Są lepsze...
  • Plusy:
    + długotrwale nawilża
    + wygładza skórę
    + nadaje jej zdrowy wygląd
    + skóra jest miękka

Minusy:
    - zapach; zdecydowanie wolę oliwkę Bambino

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Milat za czytelną i pomocną recenzję?
  • mistrzostwo, nie ma lepszej
  • Uwielbiam tą oliwkę, jest świetna, skóra po niej dosłownie promienieje. Przeważnie używałam jej na twarz i uważam, że jest najlepsza z tych które miałam. Jak na swoje działanie cena też nie jest jakaś wygórowana. Oliwka jest bardzo wydajna, pięknie pachnie i robi co ma robić. Świetny, prosty skład, który faktycznie pielęgnuje skórę. Polecam każdemu, warto ją mieć w łazience.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?