Sally Hansen, Insta - Dri Anti - Chip Top Coat (30 - sekundowy wysuszacz do lakieru (nowa wersja))

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pojemność 13,3 ml

Dzięki ekskluzywnym kompleksom polimerowym preparat wysusza każdy kolorowy lakier w ciągu 30 sekund. Doskonale utrwala manicure chroniąc go przed odpryskiwaniem, ścieraniem i matowieniem, a jednocześnie nadaje mu super lśniącą powierzchnię.

lakiery nawierzchniowe
ochronne, przedłużające trwałość lakieru

Działa jak powinien

Super produkt, spełnił moje oczekiwania. Szybko wysusza i utwardza lakier, nie odbiera połysku. Nie uszkadza też poprzedniej warstwy, co często się zdarza w produktach tego typu. Jest wydajny i ma dość płynną konsystencję.

Skuteczny

Ten kultowy produkt okazal się dla mnie rewelscyjnym rozwiązaniem.

Pirknie nablyszcza kszdy kakier, dprawia wrazenue grubszych paznokci, jakby żelowych. Paznokcie wieczorem pomalowane lakierem i na nich ten wysuszacz to gwarancja lafnego manicure bez śladów pościeli :)

Wygodny pedzelek, buteleczka pizwska kontrolować jej zawartość.
Jedyny minus... pod koniec opakowania produktu jest jeszcze na ok 3x (3 pełne manicure) ale ten szybko gęstnieje i nadaje się do kosza, bo ciężko się już go roxpriwadza na paznokciu.

Paznokcie wspaniale błyszczą, przedłuża trwałość lakieru.

Wysuszacz jest dość rzadki, lejący, sprawnie się go nakłada na lakier na paznokciach, ładnie zastyga i jednocześnie nabłyszcza, wydajny. Produkt ma prosty, cienki pędzelek. Paznokcie wspaniale błyszczą, przedłuża trwałość lakieru.
Na promocji można go dostać za nawet 12 zł, polecam.

Naprawdę działa

Bardzo go lubię używać przy tradycyjnym manicure kiedy nie chce mi się robić hybrydy. Sam wysuszacz jest dość rzadki, lejący się, szybko i sprawnie nakłada się go na zwykły lakier; nie zauważyłam, żeby konsystencja wysuszacza się zmieniła, ale nawet nie jestem w połowie buteleczki. Ładnie zastyga i jednocześnie nabłyszcza. Jest również niesamowicie wydajny, co chwila go używam. Podoba mi się również prosty, dość cienki pędzelek.

Jestem zawiedziona.

Szukałam produktu, który skróci czas malowania paznokci, oraz topu, który przedłuży trwałość manicure, myślałam, że trafiłam na Graala, skoro tu mam 2w1. Zobaczyłam pozytywne opinie na naszej platformie i zakupiłam. No cóż, pomyliłam się. I nie naprawi tego przyjemne wizualnie opakowanie. Po pierwsze, nie wiem co on ma utwardzać, chyba moją cierpliwość, skoro paznokcie bez nałożonego produktu schnęły i stwardniały w takim samym czasie jak te z nałożonym produktem, w dodatku obietnice producenta jakoby przedłuża trwałość lakieru są nie tylko przesadzone, mam wrażenie, że jeszcze krócej mi się manicure trzymał, zazwyczaj bez niczego wytrzymuje 2-3 dni, z nim wytrzymał dobę, w dodatku lakier z niektórych paznokci odchodził płatami. Często moczę ręce, więc nie liczyłam na wiele, ale mógłby wytrzymać chociaż tyle co zazwyczaj. Fakt, że pięknie się błyszczy, ale na tym jego zalety się kończą.

Widzisz ten blask?

Na pokazanym zdjeciu mam nałożoną 1 warstwę lakieru, a na niego wysuszacz Sally Hansen.

Naprawdę tak wspaniale błyszczy i szybko wysusza paznokcie.
Nie chodzę do kosmetyczki, nie mam na to czasu, a z drugiej strony lubię zmieniać kolory co kilka dni, zajmuje mi to chwilę. Ale chwilę z tak dobrym wysuszaczem. Jestem z niego bardzo zadowolona.
Przedłuża trwałość lakieru.

Na promocji można go dostać za nawet 12 zł, a to niewiele za tak dobry produkt i dużą objętość.

Polecam.

Bardzo dobry produkt

Nabłyszczacz naprawdę spełnia swoją obietnicę. Paznokcie stają się błyszczące i lśniące, co daje efekt salonowych paznokci. Nawet bez lakieru wyglądają zdrowo i zadbane. Bardzo szybko schnie. Używam go u siebie w salonie dla klientek które nie noszą na co dzień hybryd, nakładam na lakier klasyczny błyszczy świetnie.

Najlepszy

Czasami noszę hybrydę, jednak zdecydowanie częściej sama wykonuję manicure. Nie zliczę już, ile buteleczek Insta Dry zużyłam i ile poleciłam innym. To jest moim zdaniem najlepszy top coat na rynku, na dodatek na promocji można go kupić za kilkanaście zł. Ma fajny, wąski pędzelek, świetny gdy ktoś ma małą płytkę. Nie gęstnieje, praktycznie do końca jest świeży. Bardzo łatwo pokrywa paznokieć, nie ściągając przy tym kolorowego lakieru do śtodka. Wysycha błyskawicznie i to w nim kocham najbardziej. Wieczorem maluję, idę spać i nie myślę o odciśniętych wzorkach. Ładnie nabłyszcza paznokcie. Końcówki dużo wolniej się ścierają niż przy samym lakierze, emalia nie odpryskuje, no i ogólnie zdarza się, że nowy manicure robię po tygodniu, tylko dlatego, że skórki odrosły. Dla mnie to hit.

Niezbędny

Top Coatu używam od lat, jest zdecydowanie najlepszy z tych które próbowałam.
Dzięki niemu lakier utrzymuje się na paznokciach do tygodnia, bardzo szybko też wysycha.
Jedyną wadą jest to, że szybko gęstnieje w opakowaniu, co jest ceną za wspaniałe przyspieszanie wysychania lakieru na paznokciach. Mniej więcej w połowie butelki staje się za gęsty do wygodnego używania.
Ogólnie jest świetny, nie wyobrażam sobie manicure bez niego!

Któraś z kolei butelka

Po wielu latach używania innego kultowego wysuszacza postanowiłam wreszcie kupić ten i nie żałuję. Po pierwsze jest dostępny wszędzie bardzo często w korzystnej cenie i co ważniejsze jego efekty są bardzo dobre. Jest bardzo wodnisty i aż do końca pozostawia taką formę, nie gęstnieje bardzo łatwo się go aplikuje. Bardzo szybko wysycha i utwardza lakier który znajduje się pod spodem. Mani tak wykonany trzyma się spokojnie tydzień. Produkt genialny

Zbędny

Kupiłam bo byłam ciekawa tego produktu. Trafiłam na promocję więc opłacało mi się, szczególnie że lakier ma dużą pojemność.

Pędzelek w miarę mały i zgrabny, top coat ma dosyć rzadką konsystencję którą wygodnie się nakłada, ale co z tego, skoro w połowie buteleczki gęstnieje i już nie jest tak fajnie. Później robi smugi, ciągnie się, wygląda okropnie nieestetycznie na paznokciach i psuje cały manicure. Nie raz powoduje, że na ładnie pomalowanych paznokciach tworzą się prześwity. Używam tylko i wyłącznie ciemnych kolorów, najczęściej krwista czerwień i czarny - za każdym razem miejscowo potrafi zmatowić lakier. Zamiast nabłyszczać tworzy miejsca które wyglądają jakby paznokcie były zamglone. Czy utwardza? Mam wrażenie że to złudna obietnica. Po paru minutach od skończenia calego manicure przez przypadek dotknęłam jednego paznokcia i na jego powierzchni został nieestetyczny odcisk. Nie przedłuża trwałości lakieru, trzyma się w standardowym czasie. I tak pojawiają się odpryski na płytce.

Nie lubię tego produktu, niestety reszta butelki pójdzie do wyrzucenia bo nie da się go zużyć. Nie kupię ponownie.

Niestety nie

Zakupiłam po raz drugi po wielu latach. Niestety znowu wyrzuciłam pieniądze. Nie wiem co ten wysuszacz wysusza. Może portfel? Głównym problemem tego specyfiku jest rozrzedzanie wcześniej położonego lakieru, nawet gdy używa się wysuszacza po dobie !!!!!! od nałożenia lakieru podstawowego. Automatycznie tworzą się smugi, prześwity i cały manicure można sobie ... zmyć. Wysuszacz działa tak ze wszystkimi moimi lakierami. Beznadzieja. Nie polecam.