Brakuje mi ich... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Rybulka pisze :-)

Notka

Oceń ten wpis

Brakuje mi ich...

Rybulka napisał(a) 2007-11-01 19:03

Często myślę o moich dziadkach. Tak się w moim życiu ułożyło, że nie ma już ich na świecie. Najintensywniej myślę o nich przy okazji Dnia Dziadka, Dnia Babci, świąt i urodzin. To były dni, w których obowiązkowo się ich odwiedzało.

Dziś odwiedzam ich wtedy, gdy pozwala mi na to czas i oczywiście w Dzień Wszystkich Świętych. Zawsze wtedy mówięc do nich w myślach, dziękuję za to, co dobrego przydarzyło mi się w ciągu ostatniego roku. Wierzę, że to oni się za mną u Boga wstawiają.

Brakuje mi ich obecności, żartów, rozmów, dotyku. Cieszę się, że mój przyszły mąż ma jeszcze dziadków. Każde odwiedziny u nich sprawiają mi wielką radość i wiele dla nie znaczą. Niedawno, kiedy babcia TŻ-a mocno mnie przytuliła, życząc powodzenia na studiach, tak się wzruszyłam, że łzy uwięzły mi w gardle i nie byłam w stanie odpowiedzieć na żadne jej pytanie.

Wiem co to jest stracić dziadków, stać nad ich grobem, rozpamiętywać. Cieszę się, że dzięki TŻ-owi znowu mam dziadków, ale boję się, że znowu będę musiała kiedyś przeżyć ich utratę...
Wyświetlenia 84837 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    Wczoraj tez dosyc duzo rozmyslałam na ten temat, jak chyba wiekszosc ludzi. Ja naszczescie jeszcze mam 2 babcie i dziadza. Drugi dzadziu zmarł wlasnie 1 listopada. To byla pierwsza osoba ktora tak naprawde znalam, ktora zmarla, ciezkie to bylo, pamietam dobrze jak sie dowiedzialam o jego smierci, to uczucie- nie chce tego przechodzic, ale niestety trzeba bedzie i to jeszcze nie raz.
    Dziadziu zostanie na zawsze w pamieci[*][*][*]
    Musimy sie Cieszyc tymi osobami ktore jeszcze mamy, zeby nie bylo za pozno
    gooha3 napisał(a) 2007-11-02 11:01 gooha3 jest offline
  2. Old Comment
    Ja tez duzo o nich mysle.....mam 1 dziadka i 1 babcie....ale.....gdy bylam mala to nie oni mnie wychowywali tylko dziadek z babcia od strony mamy, zawsze mozna bylo na nich liczyc...byli naprawde kochani....niestety juz ich nie ma i choc minelo kilka lat to nadal bardzo to przezywam....
    dzina napisał(a) 2007-11-02 17:05 dzina jest offline
  3. Old Comment
    Dzięki dziewczyny za Wasze refleksje.
    Rybulka napisał(a) 2007-11-04 14:13 Rybulka jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.