Los Karpi - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 20:06   #511
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wiec sie wykazuje ze jej nie ma, o co bardzo latwo

Naprawde myslisz/wierzysz ze masz racje piszac ze:
- zwierzeta stoja na rowni z dobrymi ludzmi, a wyzej niz zli?
- czlowiek stoi na takim samym poziomie rozwoju jak zwierzeta bo jest w tym samym krolestwi? Wszystkie zwierzeta sa takie same?
- zwierzeta maja takie same zdolnosci intelektualne, kognitywne i taka sama palete emocjonalna jak ludzie?
- do zostania zlym czlowiekiem wystarczy zabicie zwierzeta?
- karpie sa transportowane i sprzedawane w taki a nie inny sposob z powodu czyjegos widzimisie/sadyzmu?
- nie ma roznic w cechach pomiedzy rasami psow?
- to ze ktos jest profesorem zoologii uprawnia go do wyciagania nie popartych zadnymi badaniami wnioskow z zakresu psychologii, logistyki i zarzadzania?
- czlowiek nie jest wszystkozerny i nie ma zapotrzebowania na produkty odzwierzece?

A nawet jeśli wierzy w część tych punktów lub we wszystkie to co z tego?
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:15   #512
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
- zwierzeta stoja na rowni z dobrymi ludzmi, a wyzej niz zli?
po pierwsze- to moje zdanie i sie nie musicie ze mną zgadzać. Tak uważam.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
- czlowiek stoi na takim samym poziomie rozwoju jak zwierzeta bo jest w tym samym krolestwi? Wszystkie zwierzeta sa takie same?
Nie Wiadomo- pies inteligentniejszy od dżdżownicy, ale ona też ma prawo żyć.
Nie stoi na tym samym poziomie rozwoju,ale niektórzy ludzie chyba tak nie mowie o nikim z was
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
- zwierzeta maja takie same zdolnosci intelektualne, kognitywne i taka sama palete emocjonalna jak ludzie?
nie..

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
- do zostania zlym czlowiekiem wystarczy zabicie zwierzeta?
zależy..
nie chce mi sie rozpisywac.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
- karpie sa transportowane i sprzedawane w taki a nie inny sposob z powodu czyjegos widzimisie/sadyzmu?
dobra- mozna o to bardziej zadbac - np kupujac dla sklepów wieksze zbiorniki wodne - chyba nie zbankrutują...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
- nie ma roznic w cechach pomiedzy rasami psow?
oczywiscie, ze są ale kazda da sie wychowac..

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
- to ze ktos jest profesorem zoologii uprawnia go do wyciagania nie popartych zadnymi badaniami wnioskow z zakresu psychologii, logistyki i zarzadzania?
A czy to, że Wyrak, który nie jest profesorem moze wyciagac wnioski nie poparte zadnymi badaniami z zakresu każdej dziedziny?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
- czlowiek nie jest wszystkozerny i nie ma zapotrzebowania na produkty odzwierzece?
Pisałam, że człowiek jest wszystkożerny kilka razy niech se tam ma zapotrzebowanie, diety nie zmienie.

Zresztą miałam juz isc z tego wątku. Ale jak mi sie pisze takie rzeczy to jestem zmuszona odpisac bo ktos sobie jeszcze niewiadomoco o mnie pomysli.
__________________
Vegetarian

Edytowane przez lisa009
Czas edycji: 2008-12-29 o 20:20
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:01   #513
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
A nawet jeśli wierzy w część tych punktów lub we wszystkie to co z tego?
Nic z tego, poza tym ze nie ma racji

Cytat:
Napisane przez lisa009 Pokaż wiadomość
Nie Wiadomo- pies inteligentniejszy od dżdżownicy, ale ona też ma prawo żyć.
Nie stoi na tym samym poziomie rozwoju,ale niektórzy ludzie chyba tak nie mowie o nikim z was

(...)

zależy..
nie chce mi sie rozpisywac.
Nie chce Ci sie ? A moze sie jednak rozpiszesz. Albo zwierzeta maja zyc, albo zalezy kiedy zabicie zwierzecia jest zle. Jedno z drugim sie nie laczy.

Cytat:
Napisane przez lisa009 Pokaż wiadomość
dobra- mozna o to bardziej zadbac - np kupujac dla sklepów wieksze zbiorniki wodne - chyba nie zbankrutują...
Spowoduje to wzrost kosztow, na zbiorniki, ktore sa przydatne gdzies tak z tydzien w roku i w efekcie najpewniej przezkazanie dodatkowych kosztow w cenie towaru. Tyle ze Ciebie to i tak nie obchodzi. W tym momencie sprowadza sie do sytuacji, kiedy dla dogodzenia Tobie ktos ma zaplacic wiecej za karpia, ktory i tak skonczy jako jedzenie, a Ty niezaleznie od sposobu jego traktowania/zabicia tego karpia nie jesz.

Cytat:
Napisane przez lisa009 Pokaż wiadomość
A czy to, że Wyrak, który nie jest profesorem moze wyciagac wnioski nie poparte zadnymi badaniami z zakresu każdej dziedziny?
Czyli przyznajesz mi racje

Moje wnioski mozesz probowac w kazdym momencie zanegowac badz przynajmniej probowab, moja wina ze tego nie robisz?


Cytat:
Napisane przez lisa009 Pokaż wiadomość
Pisałam, że człowiek jest wszystkożerny kilka razy niech se tam ma zapotrzebowanie, diety nie zmienie.
Wiesz, a jednak decydujesz sie na suboptymalna diete i trucie sie soja w imie milosci do zwierzat... i jak tu nie pisac ze stawiasz je wyzej od ludzi?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:18   #514
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nic z tego, poza tym ze nie ma racji
a wg. ty nie masz racji. kropka.


Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie chce Ci sie ? A moze sie jednak rozpiszesz. Albo zwierzeta maja zyc, albo zalezy kiedy zabicie zwierzecia jest zle. Jedno z drugim sie nie laczy.
nie nie chce mi sie :/
nie mam ochoty na dyskutowanie z tobą, bo to do niczego nie prowadzi.
Logiczne chyba, że nie jest złe przypadkowe zabicie zwierzecie, a złe specjalne.


[quote=Wyrak;10262957]
Spowoduje to wzrost kosztow, na zbiorniki, ktore sa przydatne gdzies tak z tydzien w roku i w efekcie najpewniej przezkazanie dodatkowych kosztow w cenie towaru. Tyle ze Ciebie to i tak nie obchodzi. W tym momencie sprowadza sie do sytuacji, kiedy dla dogodzenia Tobie ktos ma zaplacic wiecej za karpia, ktory i tak skonczy jako jedzenie, a Ty niezaleznie od sposobu jego traktowania/zabicia tego karpia nie jesz.[quote=Wyrak;10262957]
Karp to i tak jedna z najtanszych ryb, wiec czy zrobiloby komus roznice, czy zaplacilby 1zł wiecej? Wiem, że są biedne rodz


Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Czyli przyznajesz mi racje

Moje wnioski mozesz probowac w kazdym momencie zanegowac badz przynajmniej probowab, moja wina ze tego nie robisz?
Nie, nie przyznaję..
Jakbys nie zauważył dyskutuje o tym z tobą



Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wiesz, a jednak decydujesz sie na suboptymalna diete i trucie sie soja w imie milosci do zwierzat... i jak tu nie pisac ze stawiasz je wyzej od ludzi?
Nie.. Po pierwsze : Wegetarianizm jest ok i jakos nie mamy problemow z powodu brakow witaminy z grupy B (jakichśtam) .. Zresztą mama mi kupiła te witaminy, żebym je zażywała. coż.. biorę, bo tak chce moja Mama.
Po drugie:
Nie ja się truję soją, tylko ty mięchem zawierającym różne syfy. Np. takie hormony na wzrost i różne takie... zresztą to wszystko w necie jest to sobie znajdz.
Nic tobie do mojej diety i milosci do zwierząt - i tak tego nie zmienisz, wiec nie probuj.
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:34   #515
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nic z tego, poza tym ze nie ma racji


Nie ma racji bo Ty tak uważasz?
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:37   #516
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Los Karpi

Wyrak na każde zadane przez Ciebie pytanie można odpowiadać bardzo wiele. Każdy temat to temat rzeka, nie ma czegoś takiego jak odpowiedź tak i nie.
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:59   #517
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Los Karpi

hmmm a moze organizowac darmowe kursy humanitarnego zabijania karpi w okresie przedswiatecznym? np. na plebani albo w domu strażaka
albo na szersza skale w szkolach w rammach wychowana do życia w rodzinie
jest szansa ze dzieki temu karpie beda zabijane humanitarnie a poleci sie po kosztach


nie moge watek jest przecudowny


w ramach soolidaryzowania sie z karpiami zawincie sobie glowy w foliowe reklamowki i duscie sie w jakims centrum handlowym, a obok siebie postaw ramach soolidaryzowania sie z karpiami zawincie sobie glowy w foliowe reklamowki i duscie sie w jakims centrum handlowym, a obok siebie postawcie tabliczke z adresem strony krwaweswieta zeby bylo wiadomo o co chodzi
niewatpliwie pokaze to telewizja
taka akcja poruszy wiele osob i do niektorych moze w koncu przemowi!
uratujecie wiele bebronnych karpii, wielu zapewnicie godna smierc
drastyczne, ale coz, sprawa wymaga poswiecen!
a wczesniej poproscie zeby po wszystkim rzucili was biednym wyglodnialym kotkom, zeby sie posilily mieskiem
ii napewno pojdziecie do nieba! wcie tabliczke z adresem strony krwaweswieta zeby bylo wiadomo o co chodzi
niewatpliwie pokaze to telewizja
taka akcja poruszy wiele osob i do niektorych moze w koncu przemowi!
uratujecie wiele bebronnych karpii, wielu zapewnicie godna smierc
drastyczne, ale coz, sprawa wymaga poswiecen!
a wczesniej poproscie zeby po wszystkim rzucili was biednym wyglodnialym kotkom, zeby sie posilily mieskiem
ii napewno pojdziecie do nieba!


mysle ze z poziomem tej wypowiedzi idealnie wpasowalam sie w watek (a przynajmniej w czesc wypowiedzi)
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 22:01   #518
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez lisa009 Pokaż wiadomość

nie nie chce mi sie :/
nie mam ochoty na dyskutowanie z tobą, bo to do niczego nie prowadzi.
Logiczne chyba, że nie jest złe przypadkowe zabicie zwierzecie, a złe specjalne.
To masz przyklad: lesnik odstrzelajacy zwierzeta. Dobry czy zly?


Cytat:
Napisane przez lisa009 Pokaż wiadomość
Karp to i tak jedna z najtanszych ryb, wiec czy zrobiloby komus roznice, czy zaplacilby 1zł wiecej? Wiem, że są biedne rodz.
Chyba Ci kawal tekstu wcielo.

Nie wiem skad wiesz o ile by wzrosly koszty i skad wiesz ze komus by robilo roznice czy nie. A Tobie taka robi jak ktos tego karpia przydusi i zatlucze?

Cytat:
Napisane przez lisa009 Pokaż wiadomość
Nie, nie przyznaję..
Jakbys nie zauważył dyskutuje o tym z tobą
Oczywiscie ze przyznajesz, przez zasade analogii: kwestionujac moje wnioski na podstawie braku ekspertyzy w danej dziedzinie, rownoczesnie kwestionujesz jego wnioski na podstawie braku ekspertyzy w tejze dziedzinie

Cytat:
Napisane przez lisa009 Pokaż wiadomość
Nie.. Po pierwsze : Wegetarianizm jest ok i jakos nie mamy problemow z powodu brakow witaminy z grupy B (jakichśtam) .. Zresztą mama mi kupiła te witaminy, żebym je zażywała. coż.. biorę, bo tak chce moja Mama.
Po drugie:
Nie ja się truję soją, tylko ty mięchem zawierającym różne syfy. Np. takie hormony na wzrost i różne takie... zresztą to wszystko w necie jest to sobie znajdz.
Nic tobie do mojej diety i milosci do zwierząt - i tak tego nie zmienisz, wiec nie probuj.
Po pierwsze - czy i z czym Ty bedziesz miala problemy zdrowotne czy nie, to raczej nie przewidzisz w tej chwilii, to raz. Dwa, musisz suplementowac diete witaminami w kapsulkach, co tylko podkresla jej suboptymalnosc. Trzy, to ze to sa dla Ciebie witaminy B jakiestam, tylko podkresla, ze masz blade pojecie od zbalansowanej zdrowej diecie.

Po czwarte - dziecko drogie, trujesz sie soja i to nie wiesz nawet jak bardzo, posluze sie cytatem:

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...0&postcount=55

Cytat:
Napisane przez ”[FONT=Verdana
eternalvoyageur[/FONT]“]Jesli czytasz po angielsku to zobacz tu:
http://www.ratical.org/ratville/soydangers.html
http://www.patrickholford.com/conten...d_Content=1415


W skrocie:
Phytoestrogeny w soji sa podobne do estrogenu, i naruszaja balans hormonalny w ciele. Zwlascza szkodliwe dla dzieci.
Utrudniaje wchlanianie mineralow i vitamin.
Powoduje problemy z tarczyca.
Utrudnia trawienie bialka


Cytat:
numerous studies have found that soy products may:
Cytat:
Increase the risk of breast cancer in women, brain damage in both men and women, and abnormalities in infants
Contribute to thyroid disorders, especially in women
Promote kidney stones
Weaken the immune system
Cause severe, potentially fatal food allergies
Soy products also contain:
Phytoestrogens (isoflavones) genistein and daidzein, which mimic and sometimes block the hormone estrogen
Phytates, which block the body's uptake of minerals
Enzyme Inhibitors, which hinder protein digestion
Haemaglutin, which causes red blood cells to clump together and inhibits oxygen take-up and growth

To tez mnie przeraza:

Cytat:
Further, most soybeans are grown on farms that use toxic pesticides and herbicides, and many are from genetically engineered plants. When you consider that two-thirds of all manufactured food products contain some form of soy, it becomes clear just how many Americans are consuming GM products, whose long-term effects are completely unknown.
Miesiaczkujesz juz? Bo jak bedziesz tak wcinac ta super zdrowa soje, to mozesz szybko nie zaczac

Po piate, mieso samo w sobie nie zawiera zadnych syfow, tylko jest bogatym zrodlem bialka, tluszczu, witamin z grupy B, witaminy PP i calego szeregu mineralow. Spozywane we wlasciwych iloscia stanowi naturalna czesc zdrowej diety.

Hormony i inne syfy sa w produktach zywnosciowych, gdy jest ono modyfikowane genetycznie itd., ale to jest kwestia niezdrowej, nienaturalnej hodowli a nie miesa. Takie same syfy masz w genetycznie modyfikowanej zywnosci roslinnej.

Po szoste - nie rozumiesz, ze zwisa mi to i powiewa Twoja dieta, tyle tylko, ze jest dowodem ze stawiasz zwierzeta nad ludzmi.

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Nie ma racji bo Ty tak uważasz?
Nie, nie ma racji bo takie sa fakty, po prostu.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2008-12-29 o 22:04
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:03   #519
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość

w ramach soolidaryzowania sie z karpiami zawincie sobie glowy w foliowe reklamowki i duscie sie w jakims centrum handlowym, a obok siebie postaw ramach soolidaryzowania sie z karpiami zawincie sobie glowy w foliowe reklamowki i duscie sie w jakims centrum handlowym, a obok siebie postawcie tabliczke z adresem strony krwaweswieta zeby bylo wiadomo o co chodzi
niewatpliwie pokaze to telewizja
taka akcja poruszy wiele osob i do niektorych moze w koncu przemowi!
uratujecie wiele bebronnych karpii, wielu zapewnicie godna smierc
drastyczne, ale coz, sprawa wymaga poswiecen!
a wczesniej poproscie zeby po wszystkim rzucili was biednym wyglodnialym kotkom, zeby sie posilily mieskiem
ii napewno pojdziecie do nieba! wcie tabliczke z adresem strony krwaweswieta zeby bylo wiadomo o co chodzi
niewatpliwie pokaze to telewizja
taka akcja poruszy wiele osob i do niektorych moze w koncu przemowi!
uratujecie wiele bebronnych karpii, wielu zapewnicie godna smierc
drastyczne, ale coz, sprawa wymaga poswiecen!
a wczesniej poproscie zeby po wszystkim rzucili was biednym wyglodnialym kotkom, zeby sie posilily mieskiem
ii napewno pojdziecie do nieba!

Wybacz, ale żenujące...
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:06   #520
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Los Karpi

a ja nie zauważyłam tego posta

Wyrak nie wiem czemu ale wydaje mi się, ze od momentu jak się dowiedziałeś ze Lisa ma 14 lat w ogóle jej nie szanujesz.
"dziecko drogie" "a w ogóle to miesiączkujesz już" Mam wrażenie jakby jej wiek tłumaczył to, że jest taka głupia bo takie bzdury wypisuję.

Jeżeli się myle to przepraszam.
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:08   #521
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Los Karpi

nie mniej niz to jak dziewczyna mowi ze jakby miala do wyboru zabic swojego przyjaciela i dac go do zjedzenia tchorzofretce a zabic tchorzofretke i dac ja do zjedzenia przyjacielowi mowi ze zastanawialaby sie
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 22:09   #522
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
a ja nie zauważyłam tego posta

Wyrak nie wiem czemu ale wydaje mi się, ze od momentu jak się dowiedziałeś ze Lisa ma 14 lat w ogóle jej nie szanujesz.
"dziecko drogie" "a w ogóle to miesiączkujesz już" Mam wrażenie jakby jej wiek tłumaczył to, że jest taka głupia bo takie bzdury wypisuję.

Jeżeli się myle to przepraszam.
"A w ogole to miesiaczkujesz juz?", to bylo a propos tego, ze jedym z pierwszych widocznych efektow ubocznych spozywania niesfermentowanej soi u kobiet sa wlasnie zaburzenia menstruacji.

Marrellic, problemem nie jest ich wiek, tylko skala absurdu, ktora wg mnie jest zawarta w jej pogladach.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:10   #523
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nic z tego, poza tym ze nie ma racji

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie, nie ma racji bo takie sa fakty, po prostu.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wrong.jpg (13,7 KB, 28 załadowań)
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:11   #524
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
a ja nie zauważyłam tego posta

Wyrak nie wiem czemu ale wydaje mi się, ze od momentu jak się dowiedziałeś ze Lisa ma 14 lat w ogóle jej nie szanujesz.
"dziecko drogie" "a w ogóle to miesiączkujesz już" Mam wrażenie jakby jej wiek tłumaczył to, że jest taka głupia bo takie bzdury wypisuję.

Jeżeli się myle to przepraszam.
raczej dlatego ze mozliwe ze ze wzgledu na wiek (a moze z czystej ignorancji) nie ma pojecia o zyciu, biologi, probemach społecznych
ale za to kosia zwierzatka

(nie oisze tego dlatego ze ja dyskryminuje tylko dlatego ze wiem jjakie sama w wieku 14 lat mialam pojecie o swiecie i poglady na takie rzeczy)
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:13   #525
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
a ja nie zauważyłam tego posta

Wyrak nie wiem czemu ale wydaje mi się, ze od momentu jak się dowiedziałeś ze Lisa ma 14 lat w ogóle jej nie szanujesz.
"dziecko drogie" "a w ogóle to miesiączkujesz już" Mam wrażenie jakby jej wiek tłumaczył to, że jest taka głupia bo takie bzdury wypisuję.

Jeżeli się myle to przepraszam.
No to dobrze, że przepraszasz bo faktycznie to co "wypisujesz" to woła o pomste do nieba
Chłopak gada już z lisą tyle stron i cały czas mu sie chce, gada i gada, nie bacząc na to, że lisa go nie słucha. Cały czas ma nadzieję że cos z tego gadania dotrze, tyle stron juz tłumaczy o co mu chodzi... I Ty to nazywasz "że jej nie szanuje"?! Ja tu widze szacunek wiekszy niż pałac kultury.


---------------

I chciałybym jeszcze dodać, ze podobno mrówki sa pożyteczne, bo jak sie wlezie do mrowiska i one człowieka pogryza i człowiek jeszcze zdoła uciec, to podobno nie bedzie miał reumatyzmu nigdy
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:14   #526
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
raczej dlatego ze mozliwe ze ze wzgledu na wiek (a moze z czystej ignorancji) nie ma pojecia o zyciu, biologi, probemach społecznych
ale za to kosia zwierzatka

(nie oisze tego dlatego ze ja dyskryminuje tylko dlatego ze wiem jjakie sama w wieku 14 lat mialam pojecie o swiecie i poglady na takie rzeczy)
Nie chodzi o wiek, tylko o poglady.

Inna sprawa, ze wiek jest jednym z czynnikow determinujacych poglady i doswiadczenia.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:15   #527
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
nie mniej niz to jak dziewczyna mowi ze jakby miala do wyboru zabic swojego przyjaciela i dac go do zjedzenia tchorzofretce a zabic tchorzofretke i dac ja do zjedzenia przyjacielowi mowi ze zastanawialaby sie
aa to też przeoczyłam.
Kosiać ?? pierwsze słysze takie określenie przynajmniej nie widziałam zeby ona je używała. Sądze ze dziewczyna ma więcej w głowie niż Ty, po Twoim umoralniającym poście. Sama zakładaj siatke na łeb i się duś ja sie nie wybieram.
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:15   #528
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
nie mniej niz to jak dziewczyna mowi ze jakby miala do wyboru zabic swojego przyjaciela i dac go do zjedzenia tchorzofretce a zabic tchorzofretke i dac ja do zjedzenia przyjacielowi mowi ze zastanawialaby sie
I to Cię upoważnia do tego aby pisać dziewczynie żeby założyła sobie reklamówkę na głowę i się dusiła?

Gratuluję wyczucia i dobrego humoru
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:16   #529
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie chodzi o wiek, tylko o poglady.

Inna sprawa, ze wiek jest jednym z czynnikow determinujacych poglady i doswiadczenia.
no o to mi chodzilo

ze na razie nie ma wyraznej potrzeby sie tym interesowac, ale moze przynajmniejjak bedzie miala 20pare, dziecko i dom na utrzymanuiuu zaczniee ja interesowac cos wiecej niz uczucia jej tchorzofretki
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 22:18   #530
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
nie mniej niz to jak dziewczyna mowi ze jakby miala do wyboru zabic swojego przyjaciela i dac go do zjedzenia tchorzofretce a zabic tchorzofretke i dac ja do zjedzenia przyjacielowi mowi ze zastanawialaby sie
I słusznie. Nie ma co pochopnie decydować
A prawdziwy przyjaciel zrozumie dlaczego ma go zeżreć tchórzofretka.
Cel słuszny i szlachetny




Boziu kochana, chroń mnie od takich przyjaciół
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:19   #531
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
No to dobrze, że przepraszasz bo faktycznie to co "wypisujesz" to woła o pomste do nieba
Chłopak gada już z lisą tyle stron i cały czas mu sie chce, gada i gada, nie bacząc na to, że lisa go nie słucha. Cały czas ma nadzieję że cos z tego gadania dotrze, tyle stron juz tłumaczy o co mu chodzi... I Ty to nazywasz "że jej nie szanuje"?! Ja tu widze szacunek wiekszy niż pałac kultury.


---------------

I chciałybym jeszcze dodać, ze podobno mrówki sa pożyteczne, bo jak sie wlezie do mrowiska i one człowieka pogryza i człowiek jeszcze zdoła uciec, to podobno nie bedzie miał reumatyzmu nigdy
Może i masz racje. Ja Wyrakowi niestety ale nie każe analizować każdego słowa wpisanego w tym wątku. On i tak ma rację bo jest starszy także AMEN.

A o humanitarne zabijanie będe walczyć. Może i Lisa ma specyficzny styl wypowiedzi, dla was może głupi, ale ja podziwiam dziewczyne za siłe z wami jeszcze walczyć Ogólnie cały jej wkład w ratowanie zwierząt jest godny podziwu.
Dałabym jej medal. Bo daje rade ze "starymi wygami"
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:20   #532
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
I to Cię upoważnia do tego aby pisać dziewczynie żeby założyła sobie reklamówkę na głowę i się dusiła?

Gratuluję wyczucia i dobrego humoru
napisalamm pod spodem ze dostosowalam poziom swwego posta do poziomu niektorych wypowiedzi
czyli /zeby nie uzyc za mocnego slowa/ przesadny, wydumany, nie majjacy oparcia w niczym i generalnie bezsensowny
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:21   #533
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
no o to mi chodzilo

ze na razie nie ma wyraznej potrzeby sie tym interesowac, ale moze przynajmniejjak bedzie miala 20pare, dziecko i dom na utrzymanuiuu zaczniee ja interesowac cos wiecej niz uczucia jej tchorzofretki
Oczywiście. Albo już będzie tak zajęta mieleniem kury na papke na obiad że zapomni o tym ile ta kura przeszła

Myśle że jak ktoś urodził się z miłościa do zwierząt to ona już zostanie.
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:22   #534
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
no o to mi chodzilo

ze na razie nie ma wyraznej potrzeby sie tym interesowac, ale moze przynajmniejjak bedzie miala 20pare, dziecko i dom na utrzymanuiuu zaczniee ja interesowac cos wiecej niz uczucia jej tchorzofretki
to fakt, fajnie sie tak "nie interesować" jak i tak to mamusia kupuje i papu i tabletki Bcośtam

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
I słusznie. Nie ma co pochopnie decydować
A prawdziwy przyjaciel zrozumie dlaczego ma go zeżreć tchórzofretka.
Cel słuszny i szlachetny


Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Boziu kochana, chroń mnie od takich przyjaciół
Bez obaw. Niektórzy tu wolą zwierzęta i wcale ludzkich przyjaciól nie szukają
Więc pewnie wybór będzie miedzy tchórzofredką a karpiem
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:22   #535
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie chodzi o wiek, tylko o poglady.
Świetnie.
Wygrałeś wybory w kategorii gnębienia 14-latek i wegetarianek.

Nagrodą są dwie głowy karpi - do odebrania w najbliższym supermarkecie.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:23   #536
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Oczywiście. Albo już będzie tak zajęta mieleniem kury na papke na obiad że zapomni o tym ile ta kura przeszła

Myśle że jak ktoś urodził się z miłościa do zwierząt to ona już zostanie.
wiec albo bedzie plakac nad losem tej kury i mimo wszystko ja melic albo chcac niechcac fundowac dzieciom choroby (jakie to juzzostalo sporo napisane)
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:24   #537
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Świetnie.
Wygrałeś wybory w kategorii gnębienia 14-latek i wegetarianek.

Nagrodą są dwie głowy karpi - do odebrania w najbliższym supermarkecie.
loffusiam Ciem;*

Anvastra: choroby nie koniecznie. Więc nie zakładaj że z braku mięsa od razu będzie chore Bo dziecko się pochorować może od marchewki w sklepie. żywność transgeniczna i te sprawy. Nie wspominając już, co się znajduje w gotowym jedzeniu dla maluchów.
Ale to osobny temat.
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".

Edytowane przez marrellic
Czas edycji: 2008-12-29 o 22:25
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:24   #538
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Może i masz racje. Ja Wyrakowi niestety ale nie każe analizować każdego słowa wpisanego w tym wątku. On i tak ma rację bo jest starszy także AMEN.
Czytasz moje posty w ogole? Przeciez wyraznie jest napisane #522 i #526 ocb:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=522
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=526


Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
A o humanitarne zabijanie będe walczyć. Może i Lisa ma specyficzny styl wypowiedzi, dla was może głupi, ale ja podziwiam dziewczyne za siłe z wami jeszcze walczyć Ogólnie cały jej wkład w ratowanie zwierząt jest godny podziwu.
Dałabym jej medal. Bo daje rade ze "starymi wygami"
Wklad? Pisanie sobie na forum? Ja sobie pisze dla rozrywki i tyle, ktos moze sobie pisac bo ma poczucie mysli, ale twierdzenie, ze to pisanie w jakikolwiek sposob ma wklad w ratowanie zwierzat, to ma byc jakis zart?

Inna sprawa, ze wg mnie w ogole nie daje rady, plata sie, jest niespojna, ignoruje niewygodne komentarze itd.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:26   #539
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Los Karpi

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Może i masz racje. Ja Wyrakowi niestety ale nie każe analizować każdego słowa wpisanego w tym wątku. On i tak ma rację bo jest starszy także AMEN.

A o humanitarne zabijanie będe walczyć. Może i Lisa ma specyficzny styl wypowiedzi, dla was może głupi, ale ja podziwiam dziewczyne za siłe z wami jeszcze walczyć Ogólnie cały jej wkład w ratowanie zwierząt jest godny podziwu.
Dałabym jej medal. Bo daje rade ze "starymi wygami"
Tak serio, to szkoda, że tak myslisz... Że nie widzisz, że "wywalczyła" tylko tyle, że ludzi ten wątek śmieszy... I to jest własnie strasznie przykra przegrana, bo mozna było coś fajnego tutaj przekazać.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2008-12-29 o 22:28
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:27   #540
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Los Karpi

juz mnie tak wnerwia ten wątek!

Wg. mnie człowiek odstrzelajacy zwierzeta jest złym człowiekiem i bym sie z takim nie zadawała :/

Koniec tego wszystkiego.
Zadajecie mi pytania osobiste na ktore moze nie mam ochoty odpowiadac na publicznym forum.
Wyrak, pouczaj sobie kogo chcesz, ale ja i tak wolę słuchać rodziców niż jakiejś obcej osoby (nawet jej płci nie moge byc 100% pewna z róznych wzgledow ale to inna sprawa). Rodzice podzielają moje zdanie. Myśl sobie o nich co chcesz, ja ich kocham i myśle, to co oni

Reszta jest moją sprawą.
Amen.
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.