Psychiatra - cz. 2 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 20:38   #2341
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Moonspell90 Pokaż wiadomość
jestem schiozfreniczką... i nic tego już nie zmieni. Wierzyłam w Boga, że odmieni mój los, jednak on zesłał na mnie chorobę psychiczna. Ludzie się ode mnie poodwracali. Zostałam niemalże sama na tym świecie.
Jesteś bardzo wierząca w Boga?
Ze schizofrenią też idzie żyć, a co do ludzi; to łatwo byłoby mi napisać - nie przejmuj się, bo wiem, że to niemożliwe.
Pewne rzeczy trzeba po prostu zrozumieć, ludzie nie są przychylni co do chorób, pamiętam jak ja miałam depresje - początki.
Nie warto zadawać się z ludźmi którzy odwracają się gdy jest jakiś problem - to wówczas świadczy o tym, ile oni są warci.
Cytat:
Napisane przez zezyciemasenZ Pokaż wiadomość
kiniaczeq niestety nie jest to na razie możliwe..
dlaczego?
Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
lisnov jak nie pisalas na forum swoich danych osobowych prawdziwych nikt cie tu nie namierzy nie jestes jedyna co ma problemy i lata do psychiatry itp spokojnie
Lisnov ma ku temu powody, z jednej strony ja też bałabym się na jej miejscu.
Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam ze soba zrobic, wszystko mnie przerasta, ciagle chce mi sie ryczec...
Mam chyba depresje, ciagle cos sobie wkrecam a moze to wszystko jest prawdziwe a ja sobie wmawiam ze to tylko wkrecanie zeby sie pocieszyc... Czasem zaluje ze zyje, juz nie wierze w to ze kiedys bede szczesliwa...
A masz tak od jakiegoś czasu? Jest to spowodowane jakimś zdarzeniem?
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:46   #2342
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

hmm jakie powody- moze ja o czyms nie wiem?
ale kazdy jakos sie boi ,ale jesli nie pisze sie danych osobowych to ryzyko jest male ze sie da kogos odkryc na forum

---------- Napisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Brook lepiej nie ryzykowac. W internecie jest pelno niewlasciwych ludzi, ktorzy moga Ci zaszkodzic. Poza tym ja nie mam zadnych problemow. Nigdy nie bylam u psychologa/psychiatry, nie chodze i sie tam nie wybieram. Kropka.
hmm to co robisz na tym watku? weszlas z ciekawosci? nie pomozesz sobie skoro boisz .,wstydzisz sie psychiatry czy psychologow
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:53   #2343
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Ja biorę te nowe leki (uspokajacze, nie depresanty) od 12 dni i tu się pojawia moje pytanie.. czy to możliwe, że już nastąpiła poprawa? Bo ja czuję się spokojniejsza, zwłaszcza, że dawki mam na cały dzień rozłożone i jakoś tak lepiej się czuję. Mogę śmiało stwierdzić, że pod względem psychicznym to było fajne 12 dni..
Możliwa już jest poprawa? Czy uspokajacze mają inny odstęp czasu poprawy samopoczucia od depresantów?
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:07   #2344
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
dzięki

Dziewczyny potrzebuję "porady" Jest jedna taka głupia dziewczyna, którą się nie przejmuje z reguły, ale już mam dość jej towarzystwa. Dzisiaj coś tam na mnie nagadała innym.
Na domiar złego jest tępa jak kilo gwoździ i się puszcza.
Więc pytanie, macie wrogów? Jak się nią nie przejmować? Chyba nie na każde problemy w życiu są dobre tabletki
miałam tą samiutką sytuację w LO. I wiesz, tej dziewczyny też niby nikt nie lubił,ale była liderką grupy. Ja jako jedyna odważyłam się jej odgadać, postawić opór. I wiesz co, po jakimś czasie zaczęła być dla mnie miła Ale i tak nadal mam ją w ***

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Ja biorę te nowe leki (uspokajacze, nie depresanty) od 12 dni i tu się pojawia moje pytanie.. czy to możliwe, że już nastąpiła poprawa? Bo ja czuję się spokojniejsza, zwłaszcza, że dawki mam na cały dzień rozłożone i jakoś tak lepiej się czuję. Mogę śmiało stwierdzić, że pod względem psychicznym to było fajne 12 dni..
Możliwa już jest poprawa? Czy uspokajacze mają inny odstęp czasu poprawy samopoczucia od depresantów?
Kinia, np np SSRI zanim zaczną działaś to trzeba odczekać z miesiąc. Ale uspokajacze to są leki które działają od razu, np Atarax czy coś w tym stylu. Nie trzeba ich brać długo by były efekty. Tak mi się wydaje
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:48   #2345
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Znow to samo. COkolwiek napisze to zaraz musze to skasowac i edytowac bo sie boje.
to musisz sie zdecydować czy chcesz jeszcze sie tu udzielać ,bo za usuwanie treści postów mozna dostac bana..

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Brook lepiej nie ryzykowac. W internecie jest pelno niewlasciwych ludzi, ktorzy moga Ci zaszkodzic. Poza tym ja nie mam zadnych problemow. Nigdy nie bylam u psychologa/psychiatry, nie chodze i sie tam nie wybieram. Kropka.
To w czym problem jak nie ma problemu,jesli moge spytać?
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 22:02   #2346
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Bluesky: dostałam Twoją wiadomośc na gadu.
Będę jutro w przedziale 13 - 15, dasz radę wtedy, czy się chcesz jakoś umówić?

Przepraszam,że tak późno.

To kochana,napisz kiedy bedziesz np jutro to postaram sie napisac w tych godz
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 22:44   #2347
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Moonspell90 Pokaż wiadomość
jestem schiozfreniczką... i nic tego już nie zmieni. Wierzyłam w Boga, że odmieni mój los, jednak on zesłał na mnie chorobę psychiczna. Ludzie się ode mnie poodwracali. Zostałam niemalże sama na tym świecie.
Dawno Cię nie widziałam (domyślam się,kim jesteś)
Tacy ludzie nie są warci,aby nazywać ich mianem człowieka. Chociaż z drugiej strony,boją się,bo nie zadali sobie trudu dowiedzenia się czegoś więcej o tej chorobie,poza powszechnie panujący stereotyp,że najlepiej trzymać się jak najdalej od osób z zaburzeniami psych.
Nie zostałaś sama, jest rodzina, jesteśmy My, co prawda tylko wirtualnie i marne to pocieszenie...Ale jest jeszcze całe życie przed Tobą i na pewno wielu ludzi,których jeszcze nie znasz,a którzy na pewno się od Ciebie nie odwrócą. A Bóg często zsyła najgorsze na ludzi,którzy niczym sobie na to nie zasłużyli...nie mówię o sobie,bo ja z gruntu nie jestem dobra.


Kinia, uspokajacze działają od razu,a po SSRI poczułam się lepiej po 5 dniach (wiem,autosugestia)
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 23:09   #2348
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

hmmm ja chyba tez domyslam sie kim jestes- tez na litere M czyzby?
ludzmi sie nie przejmuj boja sie innosci tego czego nie znaja
i napewno masz nas i rodzine
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 23:48   #2349
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Dziewczyny-cytujcie swoje posty wzajemnie-to zabezpiecza treść postu przed ewentualną edycją i kasacją!

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Brook lepiej nie ryzykowac. W internecie jest pelno niewlasciwych ludzi, ktorzy moga Ci zaszkodzic. Poza tym ja nie mam zadnych problemow. Nigdy nie bylam u psychologa/psychiatry, nie chodze i sie tam nie wybieram. Kropka.
Skoro masz świadomość, że ludzie z netu mogą CI zaszkodzić, to nie wypisuj się do wątków na forum, bo później to kasujesz...
Upomnienie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 23:56   #2350
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Musze w jakis sposob odpoczac, tylko nie wiem w jaki. Ogolnie wysypiam sie i raczej jakos specjalnie nie przemeczam.
Ale czuje sie psychicznie wymeczona i to strasznie. Nie 24h na dobre, ale ostatnio coraz czesciej.
Opcja weekend w gorach bez kompa, telefonu, mp3 czy innych chyba raczej odpada, bo bardziej bym sie zmeczyla niz odpoczela.
No chyba, ze mialabym bardzo dokladnie wypelniony rozklad dnia




Sorry, ze tak wbijam zmieniajac temat
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 08:14   #2351
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
A masz tak od jakiegoś czasu? Jest to spowodowane jakimś zdarzeniem?
Problemy mialam od zawsze, odkad zaczelam szkole podstawowa i wtedy zaczol sie problem z niska samoocena a przyczyna bylo to ze matka mi wmawiala ze za duzo gadam i ze przez to nikt mnie nie bedzie lubil, zaczela mowic ze napewno nie mam zadnych kolezanek. Ale niska samoocena to nic w porownaniu do tego co teraz przezywam, teraz chodzi o mojego faceta, ktory jest po rozwodzie (jak go poznalam to juz byl rozwiedziony). Na poczatku bylo ok, zapewnial mnie ze teraz bede szczesliwa bo on mnie kocha najbardziej na swiecie i jestem dla niego najwazniejsza. Kiedy juz z nim zamieszkalam powiedzial mi ze ja jestem dopiero na drugim miejscu a na pierwszym miejscu sa jego dzieci (ma dwojke ze swoja ex). To byl poczatek calej lawiny slow, ktorych nigdy nien chcialam uslyszec. Poczulam sie jakby ktos mnie odepchnol, gdyby orazu powiedzial ze nie jestem najwazniejsza to wszystko byloby ok a ze zrobil to pozniej to poczulam sie odepchnieta przez kogos kogo bardzo kocham bo w szybkim tempie spadlam z pierwszego miejsca na drugie. W dodatku caly czas tylko slucham "a moje dzieci...", "a moj syn...", "musze myslec o swoich dzieciach...", i tak w kolko. I juz od tej pory bylo fatalnie, chodza mi po glowie mysli ze musze byc strasznie beznadziejna bo zaufalam facetowi, kory ma mnie poprostu gdzies, zrozumialam ze jestem skrzywdzona przez los bo inne dziewczyny nie musza wysluchiwac o kogos dzieciach tylko razem z partnerem skupiaja sie na swoich sprawach i na tym zeby kiedys miec dzieci z ukochanym partnerem. Jeszcze doszla kwestia tego ze powiedzialam ze chcialabym miec dziecko za rok albo dwa i uslyszalam "ja mam juz dzieci i narazie nastepnych nie chce". Znowu wyszlo na to ze jestem gorsza bo swojej ex pewnie by nie odmowil kolejnego chociaz juz dwojke maja.
Teraz tylko ciagle siedze i rycze, po glowie bladza mi mysli ze juz nigdy nie bede szczesliwa. Stracilam wiare w siebie. Jestem beznadziejna i wiem ze taka widza mnie tez inni ludzie, w dodtaku TZ "pocieszyl" mnie wczoraj tekstem "moze moj syn wpasc do nas na wakacje? tylko sie nie zdziw jak wtedy cala moja uwaga bedzie skupiona na niego bo bede chcial byc opiekunczym ojcem", to juz wogole mnie rozwalilo, bede sobie siedziec sama zaryczana a on sie bedzie dobrze bawil z synem a mnie bedzie mial w d***e. To wszystko mnie wykancza a kazdy nastepy dzien jest gorszy...

Edytowane przez martynka89
Czas edycji: 2009-02-19 o 08:17
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 12:30   #2352
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

martynka hmm ciezka sprawa ja pewnie bym takie Tż kopnela w dupe sama i rozeszla sie- tez zaslugujesz na szczescie i rowne traktowanie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 12:55   #2353
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
martynka hmm ciezka sprawa ja pewnie bym takie Tż kopnela w dupe sama i rozeszla sie- tez zaslugujesz na szczescie i rowne traktowanie
Niestety ja z nim nadal jestem i nie potrafie tego zakonczyc.... Bardzo bym chciala ale nie potrafie... A co do szczescia to juz stracilam na nie nadzieje...
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:53   #2354
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

dzisiaj wpadłam w furię, jestem przerażona. nie wiem co sie dzieje, pocielam sie
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:22   #2355
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Psychiatra - cz. 2

kiniaczeq: ale to ciecie daje Ci jakas wielka ulge, ze to robisz?
Ja sie nie cielam, nie ze nie mialam ochoty czasem, ale nie mialam odwagi.
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:32   #2356
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Niestety ja z nim nadal jestem i nie potrafie tego zakonczyc.... Bardzo bym chciala ale nie potrafie... A co do szczescia to juz stracilam na nie nadzieje...
to jak nie potrafisz to Ci nic nie doradzimy ale jesli jestes z nim nieszczesliwa to pomysl ze odchodzac dajesz sobie szanse na szczescie i poznanie kogos innego i zakochanie sie

kurcze kinia
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 15:50   #2357
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
to jak nie potrafisz to Ci nic nie doradzimy ale jesli jestes z nim nieszczesliwa to pomysl ze odchodzac dajesz sobie szanse na szczescie i poznanie kogos innego i zakochanie sie

kurcze kinia
Szczesliwa nigdy nie bylam, poprostu mam pecha w zyciu. Obawiam sie ze jak zostawie TZ to tylko dostane wiekszej depresji (a itak juz rycze codziennie) a jak poznam innego to znowu okaze sie jakims tyranem ktorego nie obchodzi to co czuje druga osoba. A moze trafie jeszcze gorzej? Nie wiem o co w tym chodzi ale zawsze przyciagalam do siebie beznadziejnych facetow, zawsze z jednego "bagna" wchodze w drugie. Czasem juz braknie mi sil do tego zeby dalej zyc...
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:42   #2358
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
dzisiaj wpadłam w furię, jestem przerażona. nie wiem co sie dzieje, pocielam sie
Kiniu trzymaj się jestes bardzo fajną dziewczyną trzymaj sie buziaki dla ciebie i wszystkich dziewczyn
A wogole co u was? ja mam doly ale staram sie z nimi sobie na razie sama radzic i mysle ze mi wychodzi choc czasami zastanawiam sie czy nie warto by bylo spotkac sie z moja pania psycholog po pond pol roku czasu
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe



Edytowane przez bini6
Czas edycji: 2009-02-19 o 17:45
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:24   #2359
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

bini dawno Cie tu nie bylo- ciesze sie ze lepiej
a psycholog odwiedzaj raz na jakis czas chociaz wygadac sie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 19:03   #2360
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Psychiatra - cz. 2

bini - suuper że się pojawiłaś
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:34   #2361
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Musze to z siebie wyrzucic... TZ sie upil i mi nawrzucal ze nie chce ze mna byc, ze idzie spac do drugiego pokoju i powiedzial ze jestem bezuzyteczna... Zaryczalam sie nie wiem co ze soba zrobic... Chcialabym wyjsc z domu ale nie mam do kad pojsc... Nie mam nikogo... Nie mam nic...
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:36   #2362
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
bini dawno Cie tu nie bylo- ciesze sie ze lepiej
a psycholog odwiedzaj raz na jakis czas chociaz wygadac sie
Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
bini - suuper że się pojawiłaś
Dzieki za tak mile przywitanie
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:02   #2363
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Musze to z siebie wyrzucic... TZ sie upil i mi nawrzucal ze nie chce ze mna byc, ze idzie spac do drugiego pokoju i powiedzial ze jestem bezuzyteczna... Zaryczalam sie nie wiem co ze soba zrobic... Chcialabym wyjsc z domu ale nie mam do kad pojsc... Nie mam nikogo... Nie mam nic...

Kochana...upil sie,wiec nie wiedzial kompletnie co mowi.....czlowiek jak jest uchlany to mowi same bzdety...napewno bedzie tych slow zalowac!o ile w ogole bedzie pamietal,ze je wypowiadal....
Bo pewnie film mu sie szybko urwal..
I postaw mu sytuacje jasno-zapytaj (o ile pamieta te slowa)czy byly prawda,i co ma dalej z tym zrobic bo bardzo Cie zranil calym tym zajsciem,a tego napewno nie zyczysz sobie,bo w koncu TY TEZ MASZ UCZUCIA!!
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:19   #2364
zezyciemasenZ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 65
Dot.: Psychiatra - cz. 2

jest tu ktos...............?
zezyciemasenZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 08:59   #2365
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez bluesky00 Pokaż wiadomość
Kochana...upil sie,wiec nie wiedzial kompletnie co mowi.....czlowiek jak jest uchlany to mowi same bzdety...napewno bedzie tych slow zalowac!o ile w ogole bedzie pamietal,ze je wypowiadal....
Bo pewnie film mu sie szybko urwal..
I postaw mu sytuacje jasno-zapytaj (o ile pamieta te slowa)czy byly prawda,i co ma dalej z tym zrobic bo bardzo Cie zranil calym tym zajsciem,a tego napewno nie zyczysz sobie,bo w koncu TY TEZ MASZ UCZUCIA!!
Moze faktycznie nie wiedzial co mowi a moze tak powiedzial bo naprawde tak mysli tylko po trzezwemu nie ma odwagi mi tego powiedziec. Tak czy inaczej zawsze jak sie napije i pojdzie do drugiego pokoju to na drugi dzien jest na mnie obrazony i uwaza ze to ja powinnam go przeprosic bo zawsze mowi ze sam by napewno do drugiego pokoju nie poszedl i albo go tam wygonilam albo powiedzialam mu cos co go obrazilo (ani jedno ani drugie nie jest prawda bo on sam sie o cos zawsze czepia i sam sobie idzie do drugiej sypialni).
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 11:08   #2366
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

martynka szlag mnie bierze na niego
czy ty nie widzisz jak on sie zachowuje nawet na trzezwo? wzbudza w tobie poczucie winy a siebie wybiela
ehhhh
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:08   #2367
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Jednym slowem-męska szowinistyczna.....
Martyna jak nie zmienisz tego to bedzie tak caly czas...Wiec albo rozmowa w CZTERY oczy bez obwiniania Ciebie non stop..albo -rozstanie,jesli w czasie tej rozmowy dalej bedzie uwazal,ze w Tobie jest non stop wina,we wszystkim...
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 13:39   #2368
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Dziewczyny czy któraś z was bierze Paromerck?? zastanawiam się czy mozna pić alkohol jak się zażywa te tableetki czy w ogóle nie mozna pić??...
zapomniałam zapytać lekarza..
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 14:05   #2369
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was bierze Paromerck?? zastanawiam się czy mozna pić alkohol jak się zażywa te tableetki czy w ogóle nie mozna pić??...
zapomniałam zapytać lekarza..

Jesli sa to leki psychotropowe,antydepresa nty silne to pic nie mozna.
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 14:23   #2370
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 233
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Nemezja miło Cie widzieć na tamto konto nie mogłam wejść, nienawidze tamtej siebie, chce się zmienić, chce być inna. Dlatego założyłam to konto, bo to ja nowa, która chce zmian, która chce pomocy. Po maturze idę do szpitala, do Krakowa, bardzo daleko od odmu o prawie 600 km. A to po to, by poukładać sobie życie i wreszcie stać się tą trochę ''normalną'' osobą. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że ukrywam się pod tym nickiem
Kiniaczeq kiedyś wierzyłam w Boga, bardzo teraz gdy ta wiara ulega znaczemu spadkowi nie mam już urojen na tle religijnym.
Moonspell90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.