American Girls po raz...IX - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-24, 21:25   #1531
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: American Girls po raz...IX

Ja przede wszystkim podziwiam ginekologów... nie wiem co może być w tym fascynującego ,no ale najwidoczniej niektórych ludzi to interesuje... Pewnie jak wyjdzie na ulice to dziwnie mu ,że widzi twarze zamiast....

Jak za kilka lat będę farmacutką to stworze dla Nas jakieś cuda na twarz ,cellulit ,rozstępy ,i coś na porost/gęstość włosów niczym Sandra czy K.Kardashian
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 21:27   #1532
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: American Girls po raz...IX

ja bym nie chciala byc ginekologiem:P ani z ginekologiem

o messinka trzymam za slowo
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 21:27   #1533
Mayumi
Raczkowanie
 
Avatar Mayumi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 316
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Mayumi - ta 2 bajkowa!
Ooo tak, też się w niej zakochałam Szkoda tylko że u nas się takiej nie znajdzie
__________________
Tu byłam
I'm not crazy. My reality is just different than yours
Mayumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 21:29   #1534
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: American Girls po raz...IX

Trzymaj ,trzymaj Dokonam jakiegoś cudu ,ale nie będzie to rozpowszechnione ,zostanie w naszym "małym" gronie

Teraz uciekam już do łóżeczka ,bo czas się wyspać po tych dzisiejszych przezyciach Na pewno mi się przyda dużo snu. A tak w ogóle to poznałam dziewczyne siostre mojego kolegi 23 lata ,ale taka pokręcona laska ,matkoooooooo ;D Co ona ma w głowie ,świetna jest zwariowana ,pozytywna osoba


Dobra ide już ,bo nie mogę się wybrać jeszcze tylko Farmona Cynamonowo&karmelowy na ciało i do wyrka DOBRANOC DROGIE AG ;*


zapomniałam dodać jutro wstanę polecę do sklepu i zrobie babeczki dla TŻ nie dostał dziś nic na 11 miesięcy to jutro zrobie mu słodką niespodziankę. Lecę na Kim chociaż widziałam już ten odcinek 200 razy
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji


Edytowane przez messinka
Czas edycji: 2009-02-24 o 21:31
messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 21:37   #1535
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Wiem czas się wybrać ,chociaż tego nie cierpie ,jak pewnie każda z Nas
Ja byłam dzisiaj, 2x w tym roku, a po @ znowu muszę...
ale już sie normuje u mnie..
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 21:39   #1536
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Ja przede wszystkim podziwiam ginekologów... nie wiem co może być w tym fascynującego ,no ale najwidoczniej niektórych ludzi to interesuje... Pewnie jak wyjdzie na ulice to dziwnie mu ,że widzi twarze zamiast....

Jak za kilka lat będę farmacutką to stworze dla Nas jakieś cuda na twarz ,cellulit ,rozstępy ,i coś na porost/gęstość włosów niczym Sandra czy K.Kardashian
studiujesz farmaję?Czyto tylko takie plany?

Moja siostra jest farmaceutką (hurra tabsy bez recepty i próbki kosmetyków za darmo) i stasznie ją podziwiam...leksykony leków w jednym paluszku,te wszystkie łacińskie nazwy,sama leki robi... ja jestem humanistką więc bym tego nie pojeła:/



ogólnie ona jest super... co miesiąc daje mi na tabsy połowę( drugą połowę daje Tż) chociaż mogłabym sama płacić ze stypendium,pomaga np. jak dziś zgubiłam siano to mi dała żebym miała na bilet, samotnie wychowuje synka a mimo to jest dla mnie taka dobra
__________________
31maj 2013 HANIA

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-02-24 o 21:41
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 21:58   #1537
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Kochana jesteś Ale ja już się nie meiszcze w spodniach A nie chcę się ubierać w sklepach dla puszytsych
Póki co dziś nie jest źle - zjadłam dziś jajecznicę, filet z kurczaka i surówki
albo z odzieza ciazowa wiem co to znaczy bo mam ta sama panike... ja od jutra na ostro walcze z moja NADWAGA...

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
to sie chyba motylki nazywa to na plecach, ja chyba tez mam zaczatki tego-ponizej zapiecia od stanika, a kiedys wlasnie widzialam w jakims programie chyba made na mtv, jakas laska chciala schudnac i miala wypisac cele i wlasnie jej pierwszym celem bylo zgubienie motylkow na plecach i niestety ta jej trenerka powiedziala ze to najtrudniej zrzucic gorzej niz z brzucha.....
to mnie podłamałas
tylko ze akurat ja uwazam ze z brzucha łatwo jest schudnac najgorzej chyba z tyłka no i własnie tych motylkow sie pozbyc


Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
podglądać podglądają a później wypisuje rożne rzeczy na szafie dziewczyna wystawiła tanie bazarowe ciuchy a dziewczyna na to ze to się sprzeda zwłaszcza przeglądając Ag i barbie coś w ten deseń napisała Dobre

http://www.wizaz.pl/szafa/profil.php...az&profil=2574
A daj spokoj szkoda słow...

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
nie pamietam, czy pisała
dziś w aptece:
ja: poproszę seboradin lotion z czarną rzepą.
farmaceutka: a to jakis dobry?
ja: podobno wlosy po nim świetnie rosną i gęstnieją
farmaceutka: (zapisuje sobie na kartce ) oo...
babki z kolejki: proszę pokazać co to na te włosy!


ja wczoraj u fryzjera jak byłam to babka mnie pytała jak o włosy dbam bo mi sie tak swieca i łatwo rozczesuja...

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
ej a co z Tytka? Juz nas na zawsze opuscila?
ja tez mam z nia znikomy kontakt...mozna powiedziec ze nasz kontakt ogranicza sie teraz od "interesów"" takze nie mam pojecia co z nia jutro musze do niej zadzwonic to powiem ci co i jak

ale cisza ho ho...

Ja mam równiez w tym roku wesele prawdopodobnie nawet dwa ale tego jeszcze nie jestem pewna.
Oprocz teog jedne chrzciny i komunia.takze tez trzeba jakies stroje pokupowac no i schudnac wiem zanudzam.

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2009-02-24 o 22:09
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 22:19   #1538
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Muszę przekonać się do wychodzenia w wysoko upiętym kucyku do ludzi, bo tak bardzo mi się podobają....ale nie na mnie.
Mam to samo

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Naprawdę 80% moich posiłków to słodycze
Witaj w klubie. Czasem bywa tak, że moim jedynym posiłkiem w ciągu dnia są słodycze. Przed wakacjami dałam sobie jakoś radę i przez pewien okres nie jadłam, więc da się z tego wyleczyć, ale mnie pomogła silna wola i nastawienie. Teraz nałóg wrócił i jak nie zjem czegoś z czekoladą to mnie nosi


Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Maju, z mojej wizażowej lektury z ostatnich paru dni wynika, że: na samą skórę głowy cuda działa ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-rzodkwia.html (teraz ma inne opakowanie) - tu dziewczyna pokazuje, jak jej po nim zaczęły rosnąć nowe włosy:

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=118
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=115

za to na same włosy to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...enerujacy.html bo lotion ma alkohol, który przesusza i wbrew ulotce nie należy go nanosic na całe włosy

aha i nie wiem jak z myciem, bo 1 raz to nałozylam
Chyba i ja się skuszę na ten Seboradin. Wcześniej jakoś go unikałam, no ale chyba warto spróbować Widzę, że nawet nie jest drogi. W aptece jest dostępny, tak?

Cytat:
Napisane przez Mayumi Pokaż wiadomość
Jeśli miałabym przykaz odgórny aby przyjść na wesele w obowiązkowo długiej sukni to zdecydowałabym się na coś w tym stylu, strrasznie mi się podoba
Śliczne! Zwłaszcza druga
Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość

Ja mam równiez w tym roku wesele prawdopodobnie nawet dwa ale tego jeszcze nie jestem pewna.
Oprocz teog jedne chrzciny i komunia.takze tez trzeba jakies stroje pokupowac no i schudnac wiem zanudzam.
Ja wesele mam na pewno jedno (czy będzie więcej - nie wiem) i jestem świadkową. Sukienkę wiem jaką chcę i będę szyć Muszę tylko buciki znaleźć. Były jakiś czas temu dostępne na All ale wtedy jakoś szczególnie mi się nie podobały
Chrzciny też mam i będę mamą chrzestną... hmm..
__________________

Edytowane przez Irja
Czas edycji: 2009-02-25 o 12:36
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 22:23   #1539
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez Mayumi Pokaż wiadomość
Jeśli miałabym przykaz odgórny aby przyjść na wesele w obowiązkowo długiej sukni to zdecydowałabym się na coś w tym stylu, strrasznie mi się podoba
osobiscie uwazam że długie suknie postarzaja. nie wazne jakie nogi mamy ale nalezy je odkrywac.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
. Lecę na Kim chociaż widziałam już ten odcinek 200 razy
najbardziej mnie rozbawil niedawno odcinek co było takie małzenstwo, koles od babki o dwie głowy nizszy, ostatnio kochali sie chyba pół roku temu i widac że byli ze soba od niechenia...
a kim i suzanna mieli ich uszczesliwic
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 22:28   #1540
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Chyba i ja się skuszę na ten Seboradin. Wcześniej jakoś go unikałam, no ale chyba warto spróbować Widzę, że nawet nie jest drogi. W aptece jest dostępny, tak?

u mnie nie mieli na stanie wczoraj, ale zamowili na dzis

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Ja przede wszystkim podziwiam ginekologów... nie wiem co może być w tym fascynującego ,no ale najwidoczniej niektórych ludzi to interesuje... Pewnie jak wyjdzie na ulice to dziwnie mu ,że widzi twarze zamiast....
też się nad tym nie raz zastanawiałam - położnik rozumiem, nowe życie itp., ale oglądać całe życie ludzkie krocza (a nie ukrywajmy, że ginekolog nie jest zwykle ulubionym lekarzem i większość ludzi do niego chodzi jak już naprawdę MUSI) - głównie starszych kobiet, różnych upławów, chorób wenerycznych - pojęcia nie mam, co nimi kieruje przy tym wyborze

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2009-02-24 o 22:31
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 22:34   #1541
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość

u mnie nie mieli na stanie wczoraj, ale zamowili na dzis
Jak zechce mi się jutro wyjść to sprawdzę u siebie
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 22:50   #1542
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: American Girls po raz...IX

ja tez mam wesele w sierpniu i chcem czerwona olowkowa sukienke i schudnac i miec dluzsze wlosy a wogole to ide jako osoba towarzyszaca mojej mamy bo ona jest chrzestna, no chyba ze mnie wykiwa i pojdzie z jakims facetem


ja mam jeszcze wieksze te antenki wlosowe niz ta dziewczyna ze zdjecia, ktore vadi pokazywala, ja mam normalnie tak jakbym obciela grzywke tak smiesznie ale mi sie wydaje ze u mnie to akurat od skrzypokrzwy, chociaz seboradin tez stosuje juz drugie opakowanie i w sumie teraz wax tez wiec nie dojde od czego to, w kazdym razie niezmiernie mnie to cieszy
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 22:56   #1543
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
ja tez mam wesele w sierpniu i chcem czerwona olowkowa sukienke i schudnac i miec dluzsze wlosy a wogole to ide jako osoba towarzyszaca mojej mamy bo ona jest chrzestna, no chyba ze mnie wykiwa i pojdzie z jakims facetem
Ale jaja bo ja tez mam w sierpniu i szczerze to nie wiem ale nie myslalam jak sie ubiorę...
najważniejsze to z kim pójdę....sama na pewno nie
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 22:58   #1544
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
ja tez mam wesele w sierpniu i chcem czerwona olowkowa sukienke i schudnac i miec dluzsze wlosy a wogole to ide jako osoba towarzyszaca mojej mamy bo ona jest chrzestna, no chyba ze mnie wykiwa i pojdzie z jakims facetem


ja mam jeszcze wieksze te antenki wlosowe niz ta dziewczyna ze zdjecia, ktore vadi pokazywala, ja mam normalnie tak jakbym obciela grzywke tak smiesznie ale mi sie wydaje ze u mnie to akurat od skrzypokrzwy, chociaz seboradin tez stosuje juz drugie opakowanie i w sumie teraz wax tez wiec nie dojde od czego to, w kazdym razie niezmiernie mnie to cieszy
zobaczysz ze pojdzie ze mna;D;D
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 23:20   #1545
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: American Girls po raz...IX

tez mam w sierpniu
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 23:43   #1546
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Dla mnie okres = porażka ,leżenie w łóżku ,a jak już gdzieś wychodzę to czuje się jakbym miała pampersa pomiędzy nogami. PORAŻKA.
Ale za to pogoda się już troszke ładniejsza robi
Czekam na Kardashianów i chyba płateczki Cini Minis sobie zjem na mase
Doskonale Cie rozumiem. Ja przy okresie - umieram. Czuje sie tak niewyobrażalnie słabo i tak okropnie boli mnie brzuch że zazwyczaj przesypiam cały dzień... I nic na to nie pomaga...
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 00:42   #1547
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: American Girls po raz...IX

czy ja moge sie do was przylaczyc?
bardzo by mi sie przydaly takie wirtualne przyjaciolki, ktore motywuja do dzialania
__________________
mom to be

Edytowane przez vikuniaa
Czas edycji: 2009-02-25 o 00:59 Powód: literowki
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 06:26   #1548
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: American Girls po raz...IX

ja jeszcze nie słyszałam żeby na weselu był jakiś odgórny nakaz wieczorowych sukni czy czegoś podobnego. ale teraz wszystko się zmienia i idzie do przodu. lista prezentów, dj zamiast orkiestry,
" nakaz" ubioru , nawet to że Ojciec prowadzi Młoda do Ołtarza nie jest " nasze" .

http://www.allegro.pl/item539710835_...ory_s_m_l.html to link do bluzeczek, ale już ich nie ma .
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:12   #1549
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
czy ja moge sie do was przylaczyc?
bardzo by mi sie przydaly takie wirtualne przyjaciolki, ktore motywuja do dzialania
Ty się kiedyś przecież chyba na wątkach AG udzielałaś właśnie kiedyś myślałam gdzie ty zniknęłaś;-)

ale ta aktorka ze Slumdog jest ładna i na Oskarach ładnie wyglądała..skromnie a nie tak jak te wszystkie gwiazdy a pewnie robiła większe wrażenie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1624_1.jpg (62,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg freida_pinto_61st_annual_directors_guild_of_america_awards_jan_31_2009c_eCAaOCh_sized.jpg (46,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg freida_pinto_003038441139_1b6dOdv_sized.jpg (36,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg freida_pinto_003039279136_kEP9sWG_sized.jpg (42,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg freida_pinto_arena_mag_pwNkrb2_sized.jpg (42,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg freida_pinto_complex_qyitsVM_sized.jpg (44,6 KB, 32 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 08:13   #1550
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Moja siostra jest farmaceutką (hurra tabsy bez recepty i próbki kosmetyków za darmo) i stasznie ją podziwiam...leksykony leków w jednym paluszku,te wszystkie łacińskie nazwy,sama leki robi... ja jestem humanistką więc bym tego nie pojeła:/ ogólnie ona jest super... co miesiąc daje mi na tabsy połowę( drugą połowę daje Tż) chociaż mogłabym sama płacić ze stypendium,pomaga np. jak dziś zgubiłam siano to mi dała żebym miała na bilet, samotnie wychowuje synka a mimo to jest dla mnie taka dobra
to masz cudowną siostrę.. czemu jestem jedynaczką?

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
też się nad tym nie raz zastanawiałam - położnik rozumiem, nowe życie itp., ale oglądać całe życie ludzkie krocza (a nie ukrywajmy, że ginekolog nie jest zwykle ulubionym lekarzem i większość ludzi do niego chodzi jak już naprawdę MUSI) - głównie starszych kobiet, różnych upławów, chorób wenerycznych - pojęcia nie mam, co nimi kieruje przy tym wyborze
no właśnie ja bym nawet nie chciała na to spojrzeć a co dopiero dotknąć itp..

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
czy ja moge sie do was przylaczyc?
bardzo by mi sie przydaly takie wirtualne przyjaciolki, ktore motywuja do dzialania


Cytat:
Napisane przez Anulkaa Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie słyszałam żeby na weselu był jakiś odgórny nakaz wieczorowych sukni czy czegoś podobnego.
wiesz jak to jest.. później gadają wszystkie ciotki itp..

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Jak za kilka lat będę farmacutką to stworze dla Nas jakieś cuda na twarz ,cellulit ,rozstępy ,i coś na porost/gęstość włosów niczym Sandra czy K.Kardashian
ooo uwielbiam Cię!
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:14   #1551
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American Girls po raz...IX

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg freida_pinto_complex_tiTnEd4_sized.jpg (45,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg freida_pinto_freida_pinto_smile_GWclJut_sized.jpg (28,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg freida_pinto_ga10_ttxpKHZ_sized.jpg (31,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg freida_pinto_gq_mag_S3A3A2d_sized.jpg (22,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg freida_pinto_orange_british_academy_film_awards_feb_8_2009a_RmlznNO_sized.jpg (35,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg freida-pinto-2.jpg (29,6 KB, 19 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:17   #1552
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: American Girls po raz...IX

Vanessa jakaśtam

ja chcę taką koronkową sukienkę jak ma na pierwszej fotce..jest cudna...
i takie wiązane buty jakie ma na drugim zdjęciu też chcę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vanessa_villela_vanessa18_p8RegTd_sized.jpg (31,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa_villela_vanessa45_5mFLd7Q_sized.jpg (55,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa_villela_vanessa42_LRTT4Ks_sized.jpg (61,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa_villela_vanessa24_gVIZGcl_sized.jpg (37,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa_villela_vanessa21_ETurDLh_sized.jpg (42,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa_villela_vanessa09_pOGBXIT_sized.jpg (29,1 KB, 9 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:27   #1553
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: American Girls po raz...IX

cześć laseczki
czy któraś z was łukała takie tabletki z beta-karotenem ?? one wogule działają ?
bo chce za jakiś miesiąc zacząc chodzić na solke,i tak sobie pomyślałam ze moze jak bym teraz zaczęła łykać te tabletki to bym sie szybciej opalała i dłużej by sie utrzymywała opalenizna.Ale jak jest w rzeczywistości z tymi tabletkami to nie wiem.Moze która mi doradzi czy warto ?
Chyba sie skusze na ten seboradin -on ma miec podobne działanie do radicalu ?
Ostatnio stosuje olejek rycynowy na końcówki i nim tak lekko przeczecuje włosy i wogule mi nie obciąża włosów,dobrze sie wchłania i mam nawilżone włosy i lśniące.
aa nanaa mówiłaś że pokrzywa taka dobra jest i pije ją już od paru dni i chyba też zaczne ze skrzypem mieszać.A ty pijesz taką jakby herbatke ze sklepu tak? bo ja mam w domu ziółka zebrane z pola i je sobie mixuje

Edytowane przez bangsa
Czas edycji: 2009-02-25 o 08:29
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:31   #1554
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez Mayumi Pokaż wiadomość
Ja kiedyś też wiecznie w kieckach chodziłam, zawsze w krótkich bo juz w takich za kolano się źle czuję i źle wyglądam, ale miałam wrażenie że wszyscy się na mnie gapią i czułam się skrępowana. Teraz ubieram kieckę od święta, ale najwyższy czas to zmienić! o! Chyba muszę poszukać czegoś fajnego po sklepach.
Też nie lubię takich za kolano. Mam nieładne łydki i lepsze uda i lepiej wygląda kiedy pokazuję większą część nogi niż tylko łydkę.
Zacznij nosić spódniczki i sukienki Nie ma nic bardziej kobiecego
Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
ej a co z Tytka? Juz nas na zawsze opuscila?
I z natural
Cytat:
Napisane przez Mayumi Pokaż wiadomość
Jeśli miałabym przykaz odgórny aby przyjść na wesele w obowiązkowo długiej sukni to zdecydowałabym się na coś w tym stylu, strrasznie mi się podoba
Piękne są! Ta 2 ma świetny fason, dobrze bym w takim wyglądała, tylko zmieniłabym materiał na mniej połyskliwy.


Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Witaj w klubie. Czasem bywa tak, że moim jedynym posiłkiem w ciągu dnia to słodycze. Przed wakacjami dałam sobie jakoś radę i przez pewien okres nie jadłam, więc da się z tego wyleczyć, ale mnie pomogła silna wola i nastawienie. Teraz nałóg wrócił i jak nie zjem czegoś z czekoladą to mnie nosi
Wiem, że to jest tylko i wyłącznie kwestia silnej woli i odzwyczajenia się od takich ilości cukru.
Biorę się za to!!
Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
ja tez mam wesele w sierpniu i chcem czerwona olowkowa sukienke i schudnac i miec dluzsze wlosy a wogole to ide jako osoba towarzyszaca mojej mamy bo ona jest chrzestna, no chyba ze mnie wykiwa i pojdzie z jakims facetem
Też chciałabym czerwoną I jeśli wszystkie długie będą w takim gorsetowo-bylejakim-postarzającym stylu to raczej złamię zasady panny młodej i odzieję się w dopasowaną czerowną krótką kieckę.
Cytat:
Napisane przez Anulkaa Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie słyszałam żeby na weselu był jakiś odgórny nakaz wieczorowych sukni czy czegoś podobnego. ale teraz wszystko się zmienia i idzie do przodu. lista prezentów, dj zamiast orkiestry,
" nakaz" ubioru , nawet to że Ojciec prowadzi Młoda do Ołtarza nie jest " nasze" .
Nie tyle chodzi o nakaz, ile o przekonania panny młodej. Rozmawiałam z nią i oglądałyśmy kasetę z innego wesela i jednoznacznie dała do zrozumienia, że nie akceptuje kobiet na weselu w takich krótkich sukienusiach.
Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
wiesz jak to jest.. później gadają wszystkie ciotki itp..
Ciotki to dla mnie nie problem, bo nigdy nie byłam posłuszną dziewczynką noszącą to co wszyscy
Ale skoro panna młoda tak sobie zażyczyła i to jest jej dzień, to dla mnie to nie jest jakiś wielkie poświęcenie, a ona będzie zadowolona
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:37   #1555
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: American Girls po raz...IX

Carmen Electra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (54,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bradvei-carmen-electra-DTfeb4-02.jpg (133,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen_electra.jpg (20,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen_electra300.jpg (27,5 KB, 16 załadowań)
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:39   #1556
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: American Girls po raz...IX

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg carmen_electra_fhm_russia_06.jpg (30,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen-electra.jpg (23,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen-electra2.jpg (126,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen-electra06.jpg (45,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Carmen-Electra-122.jpg (70,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carmen-electra-2004-mtv-movie-awards-arrivals-0p9ImY.jpg (33,7 KB, 9 załadowań)
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:40   #1557
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: American Girls po raz...IX

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Carmen-Electra-nc01.jpg (64,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn2_carmen_electra_3.jpg (22,4 KB, 22 załadowań)
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:41   #1558
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
czy któraś z was łukała takie tabletki z beta-karotenem ?? one wogule działają ?
na mnie nie

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ciotki to dla mnie nie problem, bo nigdy nie byłam posłuszną dziewczynką noszącą to co wszyscy
Ale skoro panna młoda tak sobie zażyczyła i to jest jej dzień, to dla mnie to nie jest jakiś wielkie poświęcenie, a ona będzie zadowolona
ja wole nie słuchać tym bardziej jak to w rodzinie Tża będzie
a co do tego jeśli panna młoda to jak najbardziej bo jak ja sobie czegoś takiego zażyczę to też nie wyobrażam sobie wyłamania się czyjegoś..
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:45   #1559
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: American Girls po raz...IX

Maja, ale dla mnie to trochę dziwne, rozumiem że Panna Młoda jest w tym dniu najważniejsza i w ogóle. ale nie można nikogo zmuszać do ubierania się według czyjegoś "widzimisię". i tak nie dotrze ze swoimi postulatami do wszystkich. wyobraź sobie sytuację że na Jej wesele przychodzi jakiś tam kuzyn z dziewczyną , która pierwszy raz ma spotkać jego rodzinę i już od razu na wstępie ma powiedziane
" obowiązują suknie wieczorowe" . trochę "nie teges". ja byłabym już lekko wkurzona.
zwyczajem jest że nikt nie ubiera się na biało, bo to kolor Młodej i Ona jest nr 1 , ale narzucanie stroju jest moim , podkreślam moim zdaniem niegrzeczne.


w sierpniu , przed chrzcinami mojego dziecka był akurat ślub, goście wychodzili z Kościoła i były wśród nich kobiety w długich sukniach do ziemi ,wyglądały jakby szły na Sylwestra, naprawdę .

Edytowane przez Anulkaa
Czas edycji: 2009-02-25 o 08:48
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 08:46   #1560
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: American Girls po raz...IX

UnbelievableGirl- długo je łykałas ? chodziałas w tym czasie na solarke ? nie zauważyłas żadnej róznicy w szybkości opalania,długości pozostawania opalenizny,odcieniu skóry ?
Eee to sie zniechęciłam ;/
A czy od noszenia obcasów może bolec mnie na dole kręgosłup ,jakby w krzyżu? bo od jakis 2 tyg mam zajęcia juz na uczelni, i non stop latam w obcasikach i od tego też czasu zaczął mnie boleć kręgosłup ;/

edit. Anulkaa mam takie samo zdanie na ten temat jak ty.Jak sie jest młodym,zgrabnym i ma sie co pokazać,to powinno sie to pokazywac. Jeszcze bedzie czas na noszenie długich,ciężkich sukni,jak sie bedize starszym i trzeba będzie ukryć jakeis tam mankamenty.
Chyba nie ubrałabym sie w jakąś długa suknie,tylko po to,żeby podobać sie pannie młodej...dlaczego miałabym sie specjalnie ubrzydząc czy wyglądac niekorzystnie,idąc w takiej sukni,w której nie byłoby widać walorów mojej sylwetki.

Edytowane przez bangsa
Czas edycji: 2009-02-25 o 08:55
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.