Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 16:30   #3331
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
A jaki model wcześniej mierzyłaś? Może to był jakiś rozciągliwiec? Ja przy 68 pod biustem celowałabym w 60tki, tym bardziej, że pod wpływem dopasowanego stanika wymiar pod biustem Ci się zmniejszy. Uważaj tylko na bardzo ściśliwe modele, bo możesz się w nie nie dopiąć.
Co do miseczki, w brytyjczykach celowałabym w 60FF, w polskiej rozmiarówce w 60H/I. Duże są tylko literki, rozmiary już nie
ja kupilam Dalie (polska firma) 65F. Tylko sie trochę marszczy, ale 65D bulkowalo mi większą pierś. 1. dzien koszmar a po tygodniu noszenia juz jest luzny. Mierzylam tez pare brytyjczykow i nie powiem, zeby 65 bylo ciasne, wiec musze miec chyba 60.
Mierzylam tango Plunge i Panache Lilly. W tym ostatnim jestem zakochana, ale nie bylo 65 E. Z 2. str teraz sie cieszę, bo moze znajde cos z 60tki.
Narazie jednak poczekam z miesiąc, az mi biust trochę zmigruje, bo następny biustonosz chciałabym już kupić w idealnym rozmiarze, o ile mi się to uda.
Narazie
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:31   #3332
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez mara_m Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny, chyba nadeszła i na mnie pora żeby znaleźć właściwy rozmiar biustonosza. Mam problrm bo nie wiem od jakiego modelu najlepiej zacząć, i jaki rozmiar byście mi doradziły - moje wymiary to 96 pod biustem i w biuście 110.
36FF/36G czyli 80FF lub 80G brytyjskie - jesteś na przecięciu rozmiarów, zależy więc jaki masz potencjał na migrację
polski rozmiar to 80I lub 80J - abstrakcja, bo niestety prawie nikt taki nie szyje
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:42   #3333
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;11604694]36FF/36G czyli 80FF lub 80G brytyjskie - jesteś na przecięciu rozmiarów, zależy więc jaki masz potencjał na migrację
polski rozmiar to 80I lub 80J - abstrakcja, bo niestety prawie nikt taki nie szyje [/QUOTE]

http://www.melissa.com.pl/
w ofercie maja nawet 80L :O
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:48   #3334
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Melisa nie szyje wg rozmiarówki brytyjskiej, mają jakąś swoją własną
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:50   #3335
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;11605032]Melisa nie szyje wg rozmiarówki brytyjskiej, mają jakąś swoją własną[/QUOTE]

jak chyba większość polskich firm ale moze cos sie uda zawsze znależć.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:55   #3336
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;11605032]Melisa nie szyje wg rozmiarówki brytyjskiej, mają jakąś swoją własną[/quote]

Jak dla mnie, to mają standardową polską. Na ich stronie jest mowa o odejmowaniu różnicy w biuście i pod biustem - u mnie się to nie sprawdza.

Z polskich firm szeroką rozmiarówkę ma jeszcze Comexim i Milena.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:58   #3337
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Kochana Luizko!!! Wielkie dzięki
Tak naprawdę to dzięki Wam, między innymi Tobie Luizko zamówiłam Confetti w rozmiarze 65FF. Bardzo się cieszę i z całego serca dziękuję
To mój pierwszy dopasowany stanik!!! Hurra!!!

Dziękuję za linka do filmików z Effuniak, już je przeglądałam, ale w praktyce to o tym wygarnianiu zapominam. Mam nadzieję, ze się tego w końcu nauczę
Luizko! Jeszcze wielka prośba. Moje wymiary w Confetti to 89/90 cm w biuście. Jeżeli Confetti w rozmiarze 30FF jest dla mnie dobre, to jaki rozmiar wybierać np. z Tango II, CK Princess czy Isis. Jaki rozmiar jest dla mnie wyjściowy?
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 17:01   #3338
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Czy pod biustem mierzyłaś się bardzo ciasno i na wydechu? A w biuście lużno na półwdechu? Jeśli tak, to polecałabym rozejrzeć się za stanikiem w brytyjskim rozmiarze 70FF, polski odpowiednik to 70I.

A do jakich dekoldów szukasz stanika? Jeśli do dużych okrągłych dekoldów to potrzebujesz half cupa. W Twoim rozmiarze mogłaby to być Panache Sienna, większość Masqueradek, dwa modele polskiej Mileny Toffino i Flamenco (ona są bardzo ścisłe, trochę małomiseczkowe więc tutaj powinien być dobry rozmiar 75G).
Jeśli do głębokich dekoldów w serek, to potrzebujesz staników typu plunge. Może to być Panache Inferno, Panache Tango, Freya Retro i mnóstwo Masqueradek (Shanghai, Orion, Coquette).
Panache Masquerade to marka staników do dekoldów, dostępne są np. w sklepie www.dopasowana.pl.

Zmierzyłam się dobrze, tak jak piszesz
Dziękuje za cenne informacje, tylko teraz zastanawiam się czy 70FF nie będą miseczki za małe jak już w nie wszystko z pleców poupycham i ponoszę dłużej
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 17:11   #3339
Anusia111
Raczkowanie
 
Avatar Anusia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 272
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

A ja dostałam dzisiaj wspomnianą jakiś czas temu antośkę Jeszcze nie mierzyłam ale i tak nie oddam nikomu...
__________________
Pozdrowienia,
Ania

http://podroze-ani-i-tomka.blogspot.com/
Anusia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 17:16   #3340
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Anusia111 Pokaż wiadomość
A ja dostałam dzisiaj wspomnianą jakiś czas temu antośkę Jeszcze nie mierzyłam ale i tak nie oddam nikomu...
Az taka ladna?? A co to za staniczek

Jeszcze nie mierzyłas?? Ja bym zrobila to zrobila chyba od razu Jak to ja.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 17:52   #3341
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Antośka to jest cudo. A jeszcze jak biust w nim wygląda
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 18:10   #3342
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Kochana Luizko!!! Wielkie dzięki
Tak naprawdę to dzięki Wam, między innymi Tobie Luizko zamówiłam Confetti w rozmiarze 65FF. Bardzo się cieszę i z całego serca dziękuję
To mój pierwszy dopasowany stanik!!! Hurra!!!

Dziękuję za linka do filmików z Effuniak, już je przeglądałam, ale w praktyce to o tym wygarnianiu zapominam. Mam nadzieję, ze się tego w końcu nauczę
Luizko! Jeszcze wielka prośba. Moje wymiary w Confetti to 89/90 cm w biuście. Jeżeli Confetti w rozmiarze 30FF jest dla mnie dobre, to jaki rozmiar wybierać np. z Tango II, CK Princess czy Isis. Jaki rozmiar jest dla mnie wyjściowy?
Z modeli które podałaś ja bym celowała w 30FF. Ale narazie wstrzymaj się trochę z zakupami (przynajmniej jakieś 2 miesiące). Masz Confetti i Rio (mam nadzieję, że się uda wymienić) i bardzo prawdopodobne, że szybko z nich wyrośniesz. Nie da się staników za bardzo kupować na wyrost, także musisz się liczyć z tym, że to co teraz kupiłaś, będzie do wymiany.

U mnie (również u mojej koleżanki) migracja nastąpiła dopiero po ok. 5 miesiącach i moje 60F musiałam sprzedaż i zacząć kupować 60G. Ale od grudnia wymiary już mi się nie zmieniły, także jestem już po migracji i zbieram kolekcję staników, co jest bardzo przyjemne

Cytat:
Zmierzyłam się dobrze, tak jak piszesz
Dziękuje za cenne informacje, tylko teraz zastanawiam się czy 70FF nie będą miseczki za małe jak już w nie wszystko z pleców poupycham i ponoszę dłużej
Trudno stwierdzić bez mierzenia. Najlepiej jakbyś zamówiła w polskim sklepie internetowym kilka sąsiednich wymiarów wybranego modelu i wybrała najlepszy. Bardzo możliwe, że 70FF okaże się za małe i że lepsze będzie 70G.

Cytat:
A ja dostałam dzisiaj wspomnianą jakiś czas temu antośkę Jeszcze nie mierzyłam ale i tak nie oddam nikomu...
To super Mi z bravissimo napisali, że niedługo wyślą do mnie Pandorę,

Cytat:
Az taka ladna?? A co to za staniczek
śliczna, dołączam zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg masquerade_antoinette.jpg (11,6 KB, 100 załadowań)
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:11   #3343
leeyah
Raczkowanie
 
Avatar leeyah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: www
Wiadomości: 101
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Anusia111, zazdroszczę!!! Jak już zmierzysz i jeśli możesz to zrób zdjęcia i wrzuć je tutaj - zawsze chciałam zobaczyć Antoinette inaczej niż na wyfotoszopowanej modelce, no i razem się będziemy zachwycać

Ja dzisiaj, po wizycie w intimo4you, zostałam dumną właścicielką Masquerade Luna to był udany dzień.
__________________
I woke up like this
leeyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:17   #3344
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Nowej antośki to się już nie mogę doczekać
i zazdroszczę zakupów, też kupiłabym sobie lunę, albo pandorę ale niestety, na razie nie mam na to funduszy
leeyah pokażesz lunę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 646_1.jpg (24,4 KB, 138 załadowań)
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:23   #3345
Anusia111
Raczkowanie
 
Avatar Anusia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 272
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Przymierzyłam i wydaje mi się że OK. Ale boję się wklejać bo jeszcze jakieś wprawne oko mi buły wypatrzy i powie że za mała / za duża
Żartuję oczywiście. Wkleję później...

Tak poza tym to Pushit wklejała zdjęcia w swojej antośce nie pamiętam czy w tej czy w poprzedniej części wątku - i to właśnie przez jej zdjęcia () zachorowałam na ten stanik

A ja już nie myślę jakie majtasy do niej skompletuję. Bo to że z 10zł biustonoszy przeskoczyłam na 160zł nei znaczy że z tanich majtasków na te za 70zł przeskoczę.
__________________
Pozdrowienia,
Ania

http://podroze-ani-i-tomka.blogspot.com/
Anusia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:29   #3346
leeyah
Raczkowanie
 
Avatar leeyah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: www
Wiadomości: 101
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
leeyah pokażesz lunę?
Bym pokazała, ale póki co nie mam czym sfotografować no chyba że coś pokombinuję z telefonem. Nie obiecuję na razie, ale postaram się Ewentualnie mogę coś wstawić po weekendzie, bo jadę do domu, to i aparat się znajdzie
__________________
I woke up like this
leeyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:38   #3347
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez leeyah Pokaż wiadomość
Bym pokazała, ale póki co nie mam czym sfotografować no chyba że coś pokombinuję z telefonem. Nie obiecuję na razie, ale postaram się Ewentualnie mogę coś wstawić po weekendzie, bo jadę do domu, to i aparat się znajdzie
a widziałaś w intimo turkusową pandorę? jak Ci się uda to wklej zdjęcia
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:40   #3348
leeyah
Raczkowanie
 
Avatar leeyah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: www
Wiadomości: 101
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Wydaje mi się że gdzieś mi mignęła Pandora turkusowa, ale ręki sobie nie dam uciąć Zresztą zostałam zarzucona przez miłą panią ekspedientkę taką ilością staników, że nawet do końca nie pamiętam które mierzyłam
__________________
I woke up like this
leeyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:54   #3349
eweelina111
Raczkowanie
 
Avatar eweelina111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 339
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

a ja mam pytanie odnośnie stroju kąpielowego - czy rozmiar obowiązuje ten sam co przy normalnych biustonoszach czy tu można sobie pozwolić na coś większego/mniejszego w misce/obwodzie?
__________________

zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5

eweelina111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 18:55   #3350
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez leeyah Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że gdzieś mi mignęła Pandora turkusowa, ale ręki sobie nie dam uciąć Zresztą zostałam zarzucona przez miłą panią ekspedientkę taką ilością staników, że nawet do końca nie pamiętam które mierzyłam
muszę się w końcu zebrać i tam pojechać
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:07   #3351
Marta88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 110
GG do Marta88
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Swoją drogą to że Triumph nie robi rozmiarówki wykraczającej poza 70D mocno mnie szokuje.
Robi większe ale dopiero jak masz 70 ale jak masz 65 to tylko miseczka D nie wiecej żeby nie było to na dole załącznik Tabeli Triumph a to mnie bardzo zniechęciło do tej firmy bo żeby kupić dobrą miseczke trzeba miec najmniej 70
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG.jpg (105,1 KB, 26 załadowań)
Marta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:26   #3352
Marta88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 110
GG do Marta88
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
A jaki model wcześniej mierzyłaś? Może to był jakiś rozciągliwiec? Ja przy 68 pod biustem celowałabym w 60tki, tym bardziej, że pod wpływem dopasowanego stanika wymiar pod biustem Ci się zmniejszy. Uważaj tylko na bardzo ściśliwe modele, bo możesz się w nie nie dopiąć.
Co do miseczki, w brytyjczykach celowałabym w 60FF, w polskiej rozmiarówce w 60H/I. Duże są tylko literki, rozmiary już nie



Czy pod biustem mierzyłaś się bardzo ciasno i na wydechu? A w biuście lużno na półwdechu? Jeśli tak, to polecałabym rozejrzeć się za stanikiem w brytyjskim rozmiarze 70FF, polski odpowiednik to 70I.

A do jakich dekoldów szukasz stanika? Jeśli do dużych okrągłych dekoldów to potrzebujesz half cupa. W Twoim rozmiarze mogłaby to być Panache Sienna, większość Masqueradek, dwa modele polskiej Mileny Toffino i Flamenco (ona są bardzo ścisłe, trochę małomiseczkowe więc tutaj powinien być dobry rozmiar 75G).
Jeśli do głębokich dekoldów w serek, to potrzebujesz staników typu plunge. Może to być Panache Inferno, Panache Tango, Freya Retro i mnóstwo Masqueradek (Shanghai, Orion, Coquette).
Panache Masquerade to marka staników do dekoldów, dostępne są np. w sklepie www.dopasowana.pl.

Dopiszę może jeszcze, że dzisiaj odebrałam zamówienie z bravissimo. Przyszły do mnie Panache Evie Ivory 28GG i Freya Antoinette 28G cielista, na dosłanie czeka jeszcze Pandora.

Evie to nowy strapless marki Panache. Miski ma standardowe (nie potrzebnie zawyżałam rozmiar na 28GG), obwód jest bardzo rozciągliwy - w 60tce obwód minimalny wynosi 65cm, maksymalny 75cm, szerokość fiszbiny 15cm.

O Freyi Antoinette czytałam, że jest małomiseczkowa i ściśliwa. Jak dla mnie miski ma standardowe i jest dosyć rozciągliwa - obwód minimalny 60cm, maksymalny 70cm. Szerokość fiszbin - 13cm. Robi mi okropne zmarchy freyowe Żałuję, bo myślałam, że znalazłam fason dla siebie - mam bardzo podobną Freyę Matildę, która najlepiej na mnie leży.

Myślę, że nie ma sensu, żebym zamieszczała zdjęcia, bo staniki leżą źle i są do odesłania. W planach mam jeszcze raz zamówienie straplessa, ponownie spróbuję z Evie, tym razem czarną (może będzie bardziej ścisła?) i rozmiar 28G, zamówię jeszcze Confetti 28G.

Piszesz tu o stanikach w rozmiarze 28G jak te nasze rozmiary czyli właśnie 65F przekłada sie na te 28... bo znalazłam strone gdzie są piękne staniki chyba podaną przez jakąś inną czytelniczke ale nie wiem co mam kliknać .. DZięki za odpowiedz

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
ja kupilam Dalie (polska firma) 65F. Tylko sie trochę marszczy, ale 65D bulkowalo mi większą pierś. 1. dzien koszmar a po tygodniu noszenia juz jest luzny. Mierzylam tez pare brytyjczykow i nie powiem, zeby 65 bylo ciasne, wiec musze miec chyba 60.
Mierzylam tango Plunge i Panache Lilly. W tym ostatnim jestem zakochana, ale nie bylo 65 E. Z 2. str teraz sie cieszę, bo moze znajde cos z 60tki.
Narazie jednak poczekam z miesiąc, az mi biust trochę zmigruje, bo następny biustonosz chciałabym już kupić w idealnym rozmiarze, o ile mi się to uda.
Narazie

A jeśli można spytac gdzie kupujesz te staniki lub mierzysz ??
Marta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:26   #3353
leeyah
Raczkowanie
 
Avatar leeyah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: www
Wiadomości: 101
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
muszę się w końcu zebrać i tam pojechać
~Veronique, naprawdę polecam ten sklep i wizytę w nim Od razu widać, że panie się znają, są bardzo miłe i same proponują różne fasony, biegają z naręczami staników i można mierzyć do woli. Pewnie tam jeszcze wrócę jak jakiś przypływ gotówki będzie
__________________
I woke up like this
leeyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:33   #3354
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Marta88 Pokaż wiadomość
Piszesz tu o stanikach w rozmiarze 28G jak te nasze rozmiary czyli właśnie 65F przekłada sie na te 28... bo znalazłam strone gdzie są piękne staniki chyba podaną przez jakąś inną czytelniczke ale nie wiem co mam kliknać .. DZięki za odpowiedź
28,30,32... to numeracje brytyjskie w calach. 28 to obwód 60cm ,30 - 65cm ,32-70cm, 34 - 75cm itd...
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:51   #3355
Marta88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 110
GG do Marta88
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez leeyah Pokaż wiadomość
Bym pokazała, ale póki co nie mam czym sfotografować no chyba że coś pokombinuję z telefonem. Nie obiecuję na razie, ale postaram się Ewentualnie mogę coś wstawić po weekendzie, bo jadę do domu, to i aparat się znajdzie
A jeśli można spytać gdzie byłaś kupowąć w Krakowie na Kurdwanowie tak...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
28,30,32... to numeracje brytyjskie w calach. 28 to obwód 60cm ,30 - 65cm ,32-70cm, 34 - 75cm itd...
Bardzo dziękuje za odpowiedz jestescie świetne w weekend zabieram sie na miasto i kupuje i bede sie chwalić i pytac czy jest dobry
Marta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:54   #3356
leeyah
Raczkowanie
 
Avatar leeyah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: www
Wiadomości: 101
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Marta88, dokładnie, na Kurdwanowie (Wysłouchów 3).
__________________
I woke up like this
leeyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 20:05   #3357
Anusia111
Raczkowanie
 
Avatar Anusia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 272
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

no to wklejam ... Tyle zdjęć narobiłam że nie potrafiłam wybrać

... na usprawiedliwienie powiem że musiałam się jakoś pocieszyć po rozczarowaniu lutowymi maskaradkami, które dzisiaj odesłałam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010868.jpg (28,9 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010878.jpg (20,2 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010887.jpg (40,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010893.jpg (35,7 KB, 107 załadowań)
__________________
Pozdrowienia,
Ania

http://podroze-ani-i-tomka.blogspot.com/
Anusia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 20:22   #3358
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez leeyah Pokaż wiadomość
~Veronique, naprawdę polecam ten sklep i wizytę w nim Od razu widać, że panie się znają, są bardzo miłe i same proponują różne fasony, biegają z naręczami staników i można mierzyć do woli. Pewnie tam jeszcze wrócę jak jakiś przypływ gotówki będzie
no właśnie zaczekam na tę gotówke

Cytat:
Napisane przez Anusia111 Pokaż wiadomość
no to wklejam ... Tyle zdjęć narobiłam że nie potrafiłam wybrać

... na usprawiedliwienie powiem że musiałam się jakoś pocieszyć po rozczarowaniu lutowymi maskaradkami, które dzisiaj odesłałam...
jak dla mnie leży bardzo ok! nie widzę żadnych bułek! ślicznie mogę zapytać jaki masz rozmiar?
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 20:23   #3359
leeyah
Raczkowanie
 
Avatar leeyah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: www
Wiadomości: 101
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Anusia111 Pokaż wiadomość
no to wklejam ... Tyle zdjęć narobiłam że nie potrafiłam wybrać
Wow, wow, wow, wow, woooow kształt Antosia robi zaiste grzechu warty. Wygląda prześlicznie. Mogę zapytać jaki to rozmiar i na jakie wymiary? I czy aby nie uwiera Cię w mostek, bo dość wysoko fiszbiny dochodzą?
__________________
I woke up like this
leeyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 20:29   #3360
Anusia111
Raczkowanie
 
Avatar Anusia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 272
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziękuję, dziękuję
rozmiar stanika to 65E
A mój rozmiar ... hm nie wiem tak do końca.
Moje wymiary to 71-72/ 87 - ale czy się dobrze mierzę to już sama nie wiem.
Mam jeszcze 4 inne staniki 3 mileny 65F i jedno Tango II 65F (65E było za małe) no i gorset antośki 65E więc tym się trochę sugerowałam - poza tym 65F i tak nie było a ja musiałam go mieć
__________________
Pozdrowienia,
Ania

http://podroze-ani-i-tomka.blogspot.com/
Anusia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.