Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-15, 18:41   #3271
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Ale mi się teraz zamarzyło to waniliowe masło z TBSu, które wypuścili przed Bożym Narodzeniem jakie ono było cudne

Ziz, miałaś Bonfire Demeter?
ha, waniliaka z TBS to ja mam zapas jeszcze cale opakowanie czeka na mnie

mialas znaczy probke, ale testowalam
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 18:45   #3272
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ja w przyszłym roku na pewno zrobię zapas, bo tak strasznie mnie ta wanilia urzekła ale oczywiście już nie było jak przyszłam kupić kolejne opakowanie. Dokupiłam za to olejek do kominka i mogę sobie całe mieszkanie wypachnić, o oni chyba co roku wypuszczają tę serię, prawda?... PRAWDA?!

I jak Bonfire? Bo ogniskowy dym to jeden z moich ulubionych zapachów na świecie, więc się zastanawiałam, czy by kiedyś nie kupić tak na siedzenie w domu i Cinnamon Toast - z tychże samych pobudek.

I przypomniałam sobie, że kiedyś chciałam też kupić Yankee Candles

Strasznie mi dziś jesiennie jakoś!
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2009-04-15 o 18:47
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 19:22   #3273
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zapomniałam zacytować: 0306 i Lizzie: ja też mam takie dni:kwaśny: Latem miałam kilka takich, że naprawdę nie mogłam wstać z łóżka i patrzyłam w sufit. Ale jak już przychodzę do siebie i przypominam sobie, jakie ludzie przeżywają tragedie, a którzy jakoś normalnie funkcjonują, to robi mi się głupio, że przejmuję się głupotami Ago, podziwiam Cię naprawdę Wiadomo, każdy ma chwile zwątpienia, ale nie wiem, czy poradziłabym sobie z takim ciężarem, jak Ty zniosłaś
Sama się czasem sobie dziwię
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Wiesz, każdy ma takie dni, tylko trzeba sobie uświadomić, że beczenie nic tutaj nie pomoże. Ja też lubię poryczeć, poużalać się, sama sobie dokopać (), mnie to tam oczyszcza, wywalam z siebie złe emocje i potem czuję się świetnie ja zawsze na to patrzę w ten sposób, że jak upadniesz i zbijesz sobie kolano to masz 2 opcje:
1 - leżeć, beczeć, że wszystko jest przeciw tobie i tak leżeć i leżeć i nic nie robić.
2 - pobeczeć trochę, wstać, otrzepać kolanko i iść dalej. ból w końcu minie.

a kilka lat temu przeczytałam książkę o myszach i serze (myszy szukały sera w labiryncie. jedne wracały ciągle do tego samego miejsca, były wiecznie głodne, bo nie szukały dalej. a inne poszły troszkę dalej i znalazły mnóstwo sera. taka dla dzieciaków ale życiowa ).
Ja kiedyś wybierałam pierwszą opcję, potem drugą, teraz mam trzecią: jak zbiję kolanko to siadam na dupie i zaczynam się z siebie śmiać. Gorzej jak noga złamana, wtedy pobeczę, a i owszem, ale tak jak mówisz, idę dalej a ból kiedyś minie.
PS możesz mi powiedzieć, gdzie Ty niby tłusta jesteś?

Zezarło mi połowę cytatów, więc lecę z pamięci:
Kochanie - mój ex pisał pracę inż. w matlabie, w 1989r .
Dokładniej to połączył jako jeden z pierwszych matlaba z programem graficznym i w ten sposób jedynie na podstawie punktów odniesienia robił wizualizacje obiektów i programował sterowniki. Nawet na tej obronie był jeden z twórców matlaba. Ex chwialił się tym przy każdej okazji

Azyjko witaj . Miło mi, że mam wreszcie bratnią duszę w tym wątku (ja też po filologii polskiej ). Tyle, że ja nawet sekundy nie pracowałam w zawodzie. W bibliotece bym nie wysiedziała, zaś z pracy w szkole zrezygnowałam jeszcze w trakcie praktyk studenckich .
Męża natomiast gratuluję, ja przed swoim exem wszystko musiałam chowałać (to znaczy siem na początku, bo potem łazienkowo-toaletkowe nowości ginęły w tłumie ).

PS ktoś pytał o masła Mineral Care- miałam waniliowe i grapefruitowe - straszny szajs. Zużyłam tylko dla zapachu, bo ze skórą nie robiły absolutnie nic.
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach



Edytowane przez 0306
Czas edycji: 2009-04-15 o 19:26
0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 19:26   #3274
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej Ale tu cicho dzisiaj!

Przyszłam napisać, że dostałam awizo, zaraz idę na pocztę i zobaczymy, czy to BU Byłam dzisiaj na uczelni, ledwo wysiedziałam godzinę w czytelni i pojechałam na obchód sklepów... I nic nie ma, nie mam w co się ubrac na ten gópi bal Chyba założę sukienkę ze studniówki W dodatku wyrósł mi róg na czole, dobrze, że od strony grzywki, to go zakryje, a do niedzieli może zniknie
Iza, a byłaś w Nooku? Tam jest naprawdę duży wybór, na pewno byś sobie coś wybrała

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ja też byłam na zajęciach, i miałam b. ciężki dzień


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wróciłam z poczty z paczką z BU Opakowania olejków są mikroskopijne, myślałam, że będą większe niż z mazideł... Olej monoi pachnie przepięknie, dużo ładniej niż ten YR... Próbować będę później, bo teraz idę na ploty Oczywiście, Estello i Lizzie, dla Was też wszystko doszło - puder bambusowy i jedwabny są oddzielnie zapakowane - trzeba samemu sobie pomieszać

Dobra, lecę, miłego wieczoru!
Fajnie że paczka już doszła, a olejki rzeczywiście malutkie, bo miałam już malinowy, ale nawet dosyć wydajne, ja ich raczej nie używam solo, tylko razem z hialuronem.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 19:34   #3275
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
I jak Bonfire? Bo ogniskowy dym to jeden z moich ulubionych zapachów na świecie, więc się zastanawiałam, czy by kiedyś nie kupić tak na siedzenie w domu i Cinnamon Toast - z tychże samych pobudek.

I przypomniałam sobie, że kiedyś chciałam też kupić Yankee Candles
to raczej zapach przysmolonych lisci a nie palacego sie drzewa nie przypadl mi jakos do gustu

Yankee Candles tez mialam, nawet chyba mam zamawialam woski, przyszlo toto, odpalilam chyba jedno a reszta gdzies sie zapodziala

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

http://www.musingsofamuse.com/2009/0...sh-review.html

hmmm, chcialabym to obmacac
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:03   #3276
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość

PS możesz mi powiedzieć, gdzie Ty niby tłusta jesteś?
Mam złe dni. A jak mam złe dni to jestem tłusta i obleśna i w ogóle do niczego i wiesz. I mam obleśne paznokcie i cerę i jestem kretynką i takie tam
W ogóle chciałam Ci coś powiedzieć. Wracam na prawo.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:12   #3277
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
to raczej zapach przysmolonych lisci a nie palacego sie drzewa nie przypadl mi jakos do gustu

Yankee Candles tez mialam, nawet chyba mam zamawialam woski, przyszlo toto, odpalilam chyba jedno a reszta gdzies sie zapodziala

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

http://www.musingsofamuse.com/2009/0...sh-review.html

hmmm, chcialabym to obmacac
Tak mi się zdawało, że zamawiałaś jakieś spore ilości tych świec rozumiem, że Cię nie powaliły, skoro nie wykorzystałaś wszystkich?

Też chcę macnąć to cudo Diorowe, oj, jak bardzo chcę... odkąd ktoś (Ty? ) wkleił tu fotkę jakiś czas temu. Hmmm
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 20:14   #3278
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Tak mi się zdawało, że zamawiałaś jakieś spore ilości tych świec rozumiem, że Cię nie powaliły, skoro nie wykorzystałaś wszystkich?

Też chcę macnąć to cudo Diorowe, oj, jak bardzo chcę... odkąd ktoś (Ty? ) wkleił tu fotkę jakiś czas temu. Hmmm
no nie powalily mnie te swieczuszki. niby takie kultowe prawie ze, ale szalu nie ma...

no ja na tamtym zdjeciu mi sie nie podobalo, teraz mie sie podoba
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:24   #3279
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
no nie powalily mnie te swieczuszki. niby takie kultowe prawie ze, ale szalu nie ma...

no ja na tamtym zdjeciu mi sie nie podobalo, teraz mie sie podoba
Mnie się podoba na wszystkich skoro są dwie wersje kolorystyczne, to może tamto foto przedstawiało tę drugą wersję wydawało mi się, że kolory były bardziej intensywne.

Ekhm, ekhm... ja to chcę http://www.hey-dollface.com/2008/09/...crews---h.html
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:26   #3280
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
W ogóle chciałam Ci coś powiedzieć. Wracam na prawo.
Brawo Jestem z Ciebie dumna
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:35   #3281
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Brawo Jestem z Ciebie dumna
Napisałam podanie, zeby w tym roku jszcze pisac ten egzamin. Nie wiem czy dostanę zgodę. Ale jak nie dostanę zgody od dziekana to... ja na zarządzaniu mam zajęcia z prorektorem świetny facet, można z nim normalnie pogadać itp. więc pójdę do niego z odwołaniem..
jak nie to w przyszłym roku wrócę.

Bo odwołania od decyzji pisze się do rektora, co nie? ale można też do pro iść. hm.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2009-04-15 o 20:44
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 21:53   #3282
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

hej, hej!
fajny dzień miałam, nanana Przyjaciele byli, pogaduchy fajoskie.
Dostałam z Body Shop cudne masło do ust z guaraną.. kurde, niuchaczem i wąchaczem niestem - a to tak bosko pachnie.
Wszystkie błyszczyki obwąchuję

I moja Paulinka jest na okładce kwartalnika (i w środku jedna fota).
No i ja jestem autorką fotek Wiem, wiem - skromna nie jestem
Tu jest link fotkowy
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6ad1a87b5.html
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 21:54   #3283
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
wiem
Dziś był dzień spotkań

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ale to TYLKO 13 zł / 500ml.
Załóżmy, że te 500ml starczy na 6 miesięcy
Więc masz 2,2zł miesięcznie
A miesiąc ma 30 dni (w przybliżeniu ). Więc to jedyne 0,07zł. 7 groszy.
Słownie: siedem groszy dziennie do pięknej skóry



Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Jak najbardziej
No to chyba będzie mój
Jest coś do czego mogłabyś porównać odcień tego różu ? Faktycznie to jest taka malinka?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:04   #3284
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość




Azyjko witaj . Miło mi, że mam wreszcie bratnią duszę w tym wątku (ja też po filologii polskiej ). Tyle, że ja nawet sekundy nie pracowałam w zawodzie. W bibliotece bym nie wysiedziała, zaś z pracy w szkole zrezygnowałam jeszcze w trakcie praktyk studenckich .).


Moja mama była nauczycielem (j. polskiego), więc ja jakoś wsiąkłam.
Ale tez nie pracowalam w zawodzie.. agencja reklamowa, telekomunikacja... mam dyplom samodzielnego księgowego i specjalisty ds. kadr i płac . taaa jak to sie ma.... Biblioteki uwielbiam... ten zapach (no dobra dziwna jestem)

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Napisałam podanie, zeby w tym roku jszcze pisac ten egzamin. Nie wiem czy dostanę zgodę. Ale jak nie dostanę zgody od dziekana to... ja na zarządzaniu mam zajęcia z prorektorem świetny facet, można z nim normalnie pogadać itp. więc pójdę do niego z odwołaniem..
jak nie to w przyszłym roku wrócę.

Bo odwołania od decyzji pisze się do rektora, co nie? ale można też do pro iść. hm.
do prorektora ds. studenckich. Uda się, mocno trzymam kciukasy.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość

.
Męża natomiast gratuluję, ja przed swoim exem wszystko musiałam chowałać (to znaczy siem na początku, bo potem łazienkowo-toaletkowe nowości ginęły w tłumie.
dzięki, mam nadzieję, ze nadal będzie ok R. ma wady typowo męskie, ale posiada wiele zalet.. np. uwielbia robić zakupy... ciuchowe też...
ja stoję w przymierzalni, a on znosi mi ciuchy
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:05   #3285
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Witam

Byłam dziś na stepie i w końcu się zmachałam, jak trzeba. Nie wiem czy to wina świątecznego obżarstwa innej instruktorki czy co, ale w końcu mi się podobało. Oby tak dalej. W piątek, jak dobrze pójdzie, pójdę i na piłki i na stepa. Muszę nadrobić przedświąteczny tydzień, w którym byłam tylko raz. W ogóle mam ambitny plan chodzenia na fitness, na basen i jeżdżenia na rowerze do i z pracy, przynajmniej póki się upały nie zaczną. Bo jak mam do pracy przyjechać upocona, to sensu to nie będzie miało. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie

Póki co czekam na kostium, bo dotarły te z Bravissimo, ale jednak zamieniam na inny rozmiar i ostatecznie wybieram wersję Blue. Ta Chocolate jest za chłodna, wg mnie to bardziej kawowy brąz i wyglądam w nim nieciekawie, a ten niebieski ładnie mnie ożywia, o dziwo. I pomyśleć, że kiedyś nie tolerowałam niebieskiego we wszystkich ciuchach prócz jeansów.

No i w wolny dzień muszę wyciągnąć rower, doprowadzić go do porządku i dokupić sobie jakieś porządne, bezpieczne zapiecie. Właśnie, Hosenko, co Twój ekspert poleca ;> W sensownej cenie proszę

Przy okazji dziękuję raz jeszcze za wyjaśnienie działania konta oszczędnościowego. Sama o takim pomyślę, jak już spłacę kartę kredytową, na której lecą mi odsetki ciągle, bo akurat wypłacałam z niej kiedyś sporą sumkę. Jak się jej pozbędę, to wtedy zacznę oszczędzać, bo bez sensu by to było w tej chwili. Póki co musi mi wystarczyć świnka-skarbonka dwuzłotówkożerna Zjada każde moje 2zł, chyba jakoś od stycznia, i już jest do połowy pełna Ciekawość mnie zżera ile tam mam, ale postanowiłam, że dopóki nie będzie pełna, to jej nie rozbiję.

A wracając jeszcze do niebieskiego. Nie mogę przestać myśleć o tych niebieskich koturnach z Re, co ma ziz. Zizku, powiedz mi czy one Ci się rozbiły? Bo 39 jest takie w sam raz z tendencją do spadania z pięty, przynajmniej na antygwałtkę a 38 jest takie mocno dopasowane i troszke mnie uwiera w przedniej części. Ty już trochę w swoich latasz, więc jak radzisz? Bo bym je może wzięła w sobotę na glamurowskie -20%

No i na koniec się pochwalę Przyszło moje zamówienie z Tru Dokładnie tydzień temu wysłałam polecony priorytet do UC, a dziś przyszła paczka. Eskpres normalnie, zważywszy na to, że po drodze święta były, a ja wysłałam ten polecony po południu.
HI jak HI, w końcu będę mieć świeży, bo poprzedni zaczął się osypwać. To już moje trzecie opakowanie, w życiu nie powtórzyłam tyle razy zakupu tuszu
Superbalm Hazelnut fajny, drobinkowy (ale one takie tyci tyci, rozpromieniacze takie), ale prawie bezbarwny. A szkoda, bo liczyłam na delikatny kolorek, jak w Apricocie na przykład.
Kohl Guerlaina - hmm, póki co przetestowałam tak na szybko - maluje się nim w miarę łatwo, kolor ma fajny, brąz ze złotymi drobinkami ale dopiero się okaże czy mi od do szczęścia był potrzebny... No i nie wiem czy się polubi z soczewkami A tak poza tym, to wg mnie to opakowanie nie jest aż tak piękne, żeby je nosić jako wisiorek. Do tego celu musiałoby być subtelniejsze, jakoś bardziej wyraziście grawerowane w te wzory. A tak to taka plastikowa zabaweczka.

A skoro już przy zakupach jestem - kliknęłam sobie kurtałkę http://www.allegro.pl/show_item.php?item=600897156 Co prawda chciałam inną, znaczy w innym stylu, ale ta mnie urzekła Ta kokardka

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2009-04-15 o 22:13
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:08   #3286
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość





PS ktoś pytał o masła Mineral Care- miałam waniliowe i grapefruitowe - straszny szajs. Zużyłam tylko dla zapachu, bo ze skórą nie robiły absolutnie nic.
popieram... miałam wanilię

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Witam


A skoro już przy zakupach jestem - kliknęłam sobie kurtałkę http://www.allegro.pl/show_item.php?item=600897156 Co prawda chciałam inną, znaczy w innym stylu, ale ta mnie urzekła Ta kokardka
witaj!

kurtałka boska, bardzo w moim stylu
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:16   #3287
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Sprawdzę dziś, dawno go nie używałam. A sprawdzałaś sypki pigment Inglota? On jest prawie czarny.
MAC ma duży wybór odcieni i formuł, więc myślę, że coś trafisz
A nie sprawdzałam bo jakiś czas temu zawiesiłam poszukiwania Moze w piątek mi się uda zerknąć i na MACa i do Inglota jeszcze raz Dziekuję za zainteresowanie
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Mam ten cień chyba - to nie to niestety tak jak Rzyrafka, szukam czegoś "gładszego" - tzn żeby te drobinki były jakby wmieszane w pigment, a nie że spomiędzy nich prześwituje matowy czarny cień... Ciężko to wytłumaczyć
Tak, mi chyba o to samo chodzi
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
wrocilam z zakupow. zanabylam droga kupna kulke Garniera,
Mi ta kulka chyba nie służy, potestuję jeszcze albo opchnę siostrze i wypróbuję wersję Fresh (mam active) i jak ta tez mi sie nei spodoba to worce z podkulonym ogonem do Dove
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony chodzi mi też po głowie zakup nowego podkładu, ale wciąż nie poszłam nawet obadać burżujowego 10 h Sleep Effect; kusi mnie jeszcze ten nowy z Maybelline Satin cośtam, dostałam też od koleżanki próbki Rimmelowego Renew&Lift i zaraz będę testować(obawiam się, że kolor będzie za ciemny, ale w domu mogę zaryzykować i nałożyć ). Ostatnio też testowałam z próbki podkład MF Colour Adapt i muszę przyznać, że mi się spodobał Taką aksamitną cerę po nim miałam i kolor nawet nie był zbyt różowy
Trudny wybór będzie
BTW. Nie wiem czemu mnie ciągnie z powrotem na podkłady w płynie skoro tak lubię mineralnego L`Oreala. Chyba na wiosnę mi się coś odmieniło
Mi też chodiz podkład po głowie a dokładnie dwa No i chyba sie powoli zbliżam do EDMoewgo zamówienia bo moja lista must-have jakaś taka pusta
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ale to ja już nie rozumiem, te procmocje są w każdą środę kwietnia czy tylko dziś?

Dziewczyny, ale namieszałam..
Odezwę się jak trochę ochłonę.
W każdą środę kwietnia Byłam, oczywiście moich dżinsów w BigStarze w ogóle nei mieli- kupiłam na pocieszenie mini spódniczkę (moje hasło na wiosnę idzie pod prąd tego wątku- pieprzyć cellulit )w CROPPie i puderek transparentny w Inglocie

Aż się boję co się mogło stać, napisz proszę szybko
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Najjaśniejszy jest True Ivory a ja miałam próbkę Soft Beige("ładny" mi beige.... to po prostu czysta marchewa ).

Dziękuję za opis masełka, brzmi kusząco Choć to 300 ml trochę mnie przeraża, bo mi się szybko balsamy nudzą i nawet 200 ml mi ciężko zużyć czasami
Ja z Rimmela moge tylko True Ivory 103 bo on jest fajny żółciusi nie za ciemny z Astora 2/002 z tego samego powodu a z Maybelline Nude 21chociaz czasami bywa za pomaranczowy-zalezy od podkladu.
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
A to jest do robienia spręzynek z włosów? Co ja bym dała zeby mi takei pasowały (sprawdzałam- efekt pulpeta na twarzy :/)albo chociaz zebym miała fale
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Napisałam podanie, zeby w tym roku jszcze pisac ten egzamin. Nie wiem czy dostanę zgodę. Ale jak nie dostanę zgody od dziekana to... ja na zarządzaniu mam zajęcia z prorektorem świetny facet, można z nim normalnie pogadać itp. więc pójdę do niego z odwołaniem..
jak nie to w przyszłym roku wrócę.

Bo odwołania od decyzji pisze się do rektora, co nie? ale można też do pro iść. hm.
Próbuj próbuj, jeśli już wiesz że to własciwa ścieżka to bardzo się cieszę


Jejku ja nie wiem skąd ja mam jeszcze tyle energii po tych wszytskich rolkach, rowerach fitnesach- i żeby nei było, do galerii pognałam prosto ze stepa tez na rowerze

Azyjka- ja też mam masełko guarankowe i też kocham je za zapach niestety właściwości pielęgnacyjnych spodziewałam się wiekszych, no ale zużyję
Gratuluję okładki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:20   #3288
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Azyjka- ja też mam masełko guarankowe i też kocham je za zapach niestety właściwości pielęgnacyjnych spodziewałam się wiekszych, no ale zużyję
Gratuluję okładki
dzięki za gratulki

Masełko juz pokochałam za zapach. Co do pielegnacji, to u mnie najlepiej sprawdza się.. maść z witaminą A.
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:36   #3289
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
dzięki za gratulki

Masełko juz pokochałam za zapach. Co do pielegnacji, to u mnie najlepiej sprawdza się.. maść z witaminą A.
Mi wtsraczają smackersy i balsam słoiczkowy sephory
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 22:36   #3290
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A wracając jeszcze do niebieskiego. Nie mogę przestać myśleć o tych niebieskich koturnach z Re, co ma ziz. Zizku, powiedz mi czy one Ci się rozbiły? Bo 39 jest takie w sam raz z tendencją do spadania z pięty, przynajmniej na antygwałtkę a 38 jest takie mocno dopasowane i troszke mnie uwiera w przedniej części. Ty już trochę w swoich latasz, więc jak radzisz? Bo bym je może wzięła w sobotę na glamurowskie -20%
no wlasnie moje spadaja z piety musialam kupic zapietki, bo inaczej pieta gonila mi w kazda strone - lewo, prawo, gora, dol. tragedia. ale z zapietkami jest dobrze


jestem po sesji masazu oliwka Ziaja [zapodalam sobie BrzydUle i jakos mi zlecialo 20 minut ugnaitania ]. szkoda, ze efekty nie sa natychmiastowe no ale postawilam sobie cel - bede sie smarowac codziennie przez minimum 4 tygodnie oliwka podczas masazu wchlonela sie calkowicie, zadnej tlustej warstwy. zaraz naloze tez serum Lireny i bede mogla isc spac z poczuciem zadbania o siebie


mialam obejrzec lejdis ale mi sie odechcialo po pierwszych pieciu minutach filmu moze jutro dokoncze


a jutro pierwszy test kulki Garniera ciekawam, czy dorowna zielonej Adidasa
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 22:57   #3291
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
witaj!

kurtałka boska, bardzo w moim stylu
Witam i ja, w ogóle to miałam się przywitać w poprzednim poście, bo zauważyłam nową twarz ale zapomniałam
A kurteczka i w moim stylu, ale że mam już dwie dwurzędówki, to chciałam coś inszego. No ale chociaż mam czerwona i szafirową, a ta będzie czarna. Oby tylko dobra była. No i ta jest grzybkowata trochę, tamte wcale.

No a córa ma straaasznie wielkie oczy Takie fajne. I loczki po mamusi, jak widzę Gratuluję Wam obu

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi też chodiz podkład po głowie a dokładnie dwa No i chyba sie powoli zbliżam do EDMoewgo zamówienia bo moja lista must-have jakaś taka pusta
A co będziesz kcieć? Tylko próbki czy może i pędzelki Bo ja i pędzelki polecam brać Możemy brać razem, byle nie w kwietniu

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jejku ja nie wiem skąd ja mam jeszcze tyle energii po tych wszytskich rolkach, rowerach fitnesach- i żeby nei było, do galerii pognałam prosto ze stepa tez na rowerze
Jak to skąd, właśnie z ruchu

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi wtsraczają smackersy i balsam słoiczkowy sephory
O właśnie, właśnie, słoiczek mi się kończy. Po ile one teraz są?

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
no wlasnie moje spadaja z piety musialam kupic zapietki, bo inaczej pieta gonila mi w kazda strone - lewo, prawo, gora, dol. tragedia. ale z zapietkami jest dobrze
A na przodzie coś Ci się rozbiły? Bo one wg mnie dosyć płytkie tam są i boję się, co to będzie w upały

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
jestem po sesji masazu oliwka Ziaja [zapodalam sobie BrzydUle i jakos mi zlecialo 20 minut ugnaitania ]. szkoda, ze efekty nie sa natychmiastowe no ale postawilam sobie cel - bede sie smarowac codziennie przez minimum 4 tygodnie oliwka podczas masazu wchlonela sie calkowicie, zadnej tlustej warstwy. zaraz naloze tez serum Lireny i bede mogla isc spac z poczuciem zadbania o siebie
Gratulejszyn. Najgorzej to się za coś wziąć, a Ty się tak pięknie zmobilizowałaś od razu Kusicie tą oliwką, nie powiem, ale ja to nie mam czasu na takie pierdoły Właśnie, ciągle zapominam o masażerze, chyba zaraz pójdę i go zaniosę do łazienki.
Idem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 23:16   #3292
Azyjka17
Raczkowanie
 
Avatar Azyjka17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
GG do Azyjka17
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

No a córa ma straaasznie wielkie oczy Takie fajne. I loczki po mamusi, jak widzę Gratuluję Wam obu

dzięki wielkie Upierzenie po mamusi

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Zmykam, dobranoc
__________________
Asia
Azyjka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 23:17   #3293
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A na przodzie coś Ci się rozbiły? Bo one wg mnie dosyć płytkie tam są i boję się, co to będzie w upały
na przodzie nic

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Gratulejszyn. Najgorzej to się za coś wziąć, a Ty się tak pięknie zmobilizowałaś od razu Kusicie tą oliwką, nie powiem, ale ja to nie mam czasu na takie pierdoły Właśnie, ciągle zapominam o masażerze, chyba zaraz pójdę i go zaniosę do łazienki.
Idem
o tak, najgorzej sie zbarac. zwlaszcza, ze masaz to taaaaaaaaakie meczace zajecie no ale jak czlowiek patrzy w monitor to nawet nie zauwaza, jak czas zlecial
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 23:28   #3294
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A to jest do robienia spręzynek z włosów? Co ja bym dała zeby mi takei pasowały (sprawdzałam- efekt pulpeta na twarzy :/)albo chociaz zebym miała fale
E-e
To są takie spinki do włosów - jak wsuwki, tylko się je wkręca czyli jak chcesz np upiąć taki koczek na czubku głowy, to wtedy łatwiej go przytrzymać takimi sprężynkami, niż zwykłymi wsuwkami, bo one raczej nie wypadną. A ja tak włosy noszę cały czas, tylko właśnie spinki mi się wyślizgują więc zawsze szukam czegoś, co je lepiej przytrzyma... no i teraz chcę te sprężynki!!

A fale też bym chciała mieć czasem mi się udaje ułożyć, ale rzadko, niestety

EDIT: Ziz, masz rację, masaż strasznie męczący jest to mnie właśnie najbardziej do niego zniechęca. Czuję już, jak mi po tygodniu odchodzi ochota na masowanie Hippem, nawet po dzisiejszych rozmowach o Lipocellu jakaż ja niestała jestem.

Od kilku lat mam nastawienie, jak to Rzyrafka określiła: pieprzyć cellulit tylko ostatnio mnie wzięło znów na masowanie. Ogólnie jednak nie mam zamiaru dać się wpędzić w kompleksy, bo moje uda nie są idealnie gładkie
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2009-04-15 o 23:35
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 23:34   #3295
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Słownie: siedem groszy dziennie do pięknej skóry
kiedyś była podobna reklama czegoś, co wychodziło aż złotówkę dziennie, oliwka się bardziej opłaca

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
o jezu jezu jezu, nie wiem czy wytrzymam do przyszłego czwartku
fajnie, że są oddzielnie, przetestuję bambusowy i bambusowy z jedwabiem <takie dwa w jednym>
Też się cieszę

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość

Kochanie - mój ex pisał pracę inż. w matlabie, w 1989r .
Dokładniej to połączył jako jeden z pierwszych matlaba z programem graficznym i w ten sposób jedynie na podstawie punktów odniesienia robił wizualizacje obiektów i programował sterowniki. Nawet na tej obronie był jeden z twórców matlaba. Ex chwialił się tym przy każdej okazji
Ale to super jak na pracę inżynierską! Brzmi jak doktorat Matlab jest nadal powszechnie używany do sprawdzania aplikacji, wcale się nie starzeje W Polsce jest bardzo zaniedbany, ale wszędzie w Europie studenci liczą w matlabie, a nie jak u nas w excelu A tak a'propos(jak to się pisze), jak pytałam o pracę w centrum badań kosmicznych to zapytano mnie czy znam fortrana - język programowania z lat 60-70tych Ach, polska nauka przoduje

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Iza, a byłaś w Nooku? Tam jest naprawdę duży wybór, na pewno byś sobie coś wybrała
No właśnie byłam. Ale nic ciekawego nie mieli - nie chciałam weselnej sukienki, a tam taki sezon się zaczął
Olejków też nie używam solo tylko z HA

Cytat:
Napisane przez Azyjka17 Pokaż wiadomość
I moja Paulinka jest na okładce kwartalnika
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Bo odwołania od decyzji pisze się do rektora, co nie? ale można też do pro iść. hm.
Prodziekan na pewno jest w stanie coś pomóc. Trzymam kciuki, na pewno się uda

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dokładnie tydzień temu wysłałam polecony priorytet do UC, a dziś przyszła paczka. Eskpres normalnie, zważywszy na to, że po drodze święta były, a ja wysłałam ten polecony po południu.
Nam BU wysłało paczkę wczoraj, a dziś ją odebrałam - nie spodziewałam się tego po naszej poczcie!



Ależ mam dziwny dzień, chyba napiję się melisy na sen, bo zbyt dziwny miałam dzień żeby łatwo zasnąć
I jeszcze w dodatku komputer odmówił mi współpracy, muszę pisać na laptopie - jaki wizaż jest brzydki w IE W tamtym komputerze mam wszystkie hasła, tutaj nawet gadu nie mam, bezsensu. No to sobie ponarzekałam
Ale za to zaraz namaszczę się olejkiem, posmaruję róg papką i może obejrzę film. Dobranoc
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 05:28   #3296
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ależ mam dziwny dzień, chyba napiję się melisy na sen, bo zbyt dziwny miałam dzień żeby łatwo zasnąć
I jeszcze w dodatku komputer odmówił mi współpracy, muszę pisać na laptopie - jaki wizaż jest brzydki w IE W tamtym komputerze mam wszystkie hasła, tutaj nawet gadu nie mam, bezsensu. No to sobie ponarzekałam
Ale za to zaraz namaszczę się olejkiem, posmaruję róg papką i może obejrzę film. Dobranoc
Ojej, co się stało?
Ja za to miałam dziwne sny w nocy, na tyle dziwne, że dały mi do myślenia

Jadę zaraz do Skierniewic, buh, chętnie bym została w moim łóżeczku

Iza, dobrze, że wspomniałaś o Papce, bo ja muszę w końcu zamówić, nie wyobrażam już sobie bez niej życia, a z obecnej już tylko jakieś marne kropelki wychodzą. Co prawda cera już mi się poprawiła, jak jej jeszcze zapodałam Clarinsowy samoopalacz to wyglądam całkiem całkiem (btw., jest samoopalacz jest boski, mówię to po raz kolejny ! )
Aha, i kliknęłam Tropical Orchids Jeszcze tylko EDM, papka, tonik Clarena ( tu się ciągle waham ), dwufaza Garniera i zamówienie apteczne i kończę z kosmetycznymi zakupami póki nie będę musiała kupić z musu
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 06:37   #3297
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cześć Dziewczyny
przyznaję się, jestem NK :P. Czy 73 sztuki kosmetyków pielęgnacyjnych to za mało do przyjęcia mnie do waszego grona?

co pozbędę się kilku buteleczek to nadrobię w zakupach z nadwiązką :P, podliczyłam nawet ile to wszystko jest warte, MASAKRA
macie jakies wypróbowane sposoby żeby kosmetyki nie mnożyły się jak paciorkowce?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 07:05   #3298
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No właśnie byłam. Ale nic ciekawego nie mieli - nie chciałam weselnej sukienki, a tam taki sezon się zaczął
Olejków też nie używam solo tylko z HA
Sezon ślubny? To się chyba tam przejdę, może znajdę jeszcze jakąś fajniejszą sukienkę


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Prodziekan na pewno jest w stanie coś pomóc. Trzymam kciuki, na pewno się uda
Zgadzam się, u mnie na wydziale też nigdy nie uderza się bezpośrednio do dziekana, tylko do dziekan ds studenckich



Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nam BU wysłało paczkę wczoraj, a dziś ją odebrałam - nie spodziewałam się tego po naszej poczcie!
Rzeczywiście się pospieszyli, ja na paczki z BU srednio tydzień czekałam od wysłania.


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ależ mam dziwny dzień, chyba napiję się melisy na sen, bo zbyt dziwny miałam dzień żeby łatwo zasnąć
I jeszcze w dodatku komputer odmówił mi współpracy, muszę pisać na laptopie - jaki wizaż jest brzydki w IE W tamtym komputerze mam wszystkie hasła, tutaj nawet gadu nie mam, bezsensu. No to sobie ponarzekałam
Ale za to zaraz namaszczę się olejkiem, posmaruję róg papką i może obejrzę film. Dobranoc
Może ściągnij sobie Firefoksa na laptopie Ja na swoim kompie też mam pozapisywane wszystkie hasła, jakby mi teraz system padł to nawet na wizaż bym się nie zalogowała, bo żadnych haseł nigdy nie pamiętam

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Jadę zaraz do Skierniewic, buh, chętnie bym została w moim łóżeczku

Iza, dobrze, że wspomniałaś o Papce, bo ja muszę w końcu zamówić, nie wyobrażam już sobie bez niej życia, a z obecnej już tylko jakieś marne kropelki wychodzą. Co prawda cera już mi się poprawiła, jak jej jeszcze zapodałam Clarinsowy samoopalacz to wyglądam całkiem całkiem (btw., jest samoopalacz jest boski, mówię to po raz kolejny ! )
Aha, i kliknęłam Tropical Orchids Jeszcze tylko EDM, papka, tonik Clarena ( tu się ciągle waham ), dwufaza Garniera i zamówienie apteczne i kończę z kosmetycznymi zakupami póki nie będę musiała kupić z musu
Miłego dnia w Skierniewicach, pewnie przejeżdżałaś przez moje miasto
Widzę, że twój głód kosmetyczny chwilowo został zaspokojony A co chcesz zamawiać z EDM, sample czy coś pełnowymiarowego tym razem?

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
przyznaję się, jestem NK :P. Czy 73 sztuki kosmetyków pielęgnacyjnych to za mało do przyjęcia mnie do waszego grona?

co pozbędę się kilku buteleczek to nadrobię w zakupach z nadwiązką :P, podliczyłam nawet ile to wszystko jest warte, MASAKRA
macie jakies wypróbowane sposoby żeby kosmetyki nie mnożyły się jak paciorkowce?
Hej
Najlepszym sposobem, żeby kosmetyki przestały się mnożyć jest chyba odcięcie dostępu do wizażu A wartości swoich zbiorów kosmetycznych lepiej nie przeliczać, można dostać ataku serca
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 07:31   #3299
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII



Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ale to TYLKO 13 zł / 500ml.
Załóżmy, że te 500ml starczy na 6 miesięcy
Więc masz 2,2zł miesięcznie
A miesiąc ma 30 dni (w przybliżeniu ). Więc to jedyne 0,07zł. 7 groszy.
Słownie: siedem groszy dziennie do pięknej skóry


Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Ja po pani na tym zdjęciu nie za bardzo ... mało zachęcajaca fotka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No i w wolny dzień muszę wyciągnąć rower, doprowadzić go do porządku i dokupić sobie jakieś porządne, bezpieczne zapiecie. Właśnie, Hosenko, co Twój ekspert poleca ;> W sensownej cenie proszę
Popytam

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A skoro już przy zakupach jestem - kliknęłam sobie kurtałkę http://www.allegro.pl/show_item.php?item=600897156 Co prawda chciałam inną, znaczy w innym stylu, ale ta mnie urzekła Ta kokardka
Bardzo ładna . Mam podobną, ale dłuzszą, trochę i bez kokardki

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
przyznaję się, jestem NK :P. Czy 73 sztuki kosmetyków pielęgnacyjnych to za mało do przyjęcia mnie do waszego grona?

co pozbędę się kilku buteleczek to nadrobię w zakupach z nadwiązką :P, podliczyłam nawet ile to wszystko jest warte, MASAKRA
macie jakies wypróbowane sposoby żeby kosmetyki nie mnożyły się jak paciorkowce?
Witamy

73 to nie tak źle Ja prawie tyle kupiłam tylko w tym roku. A w sumie mam ok 200 (pielegnacja i kolorówka )
Koniec kwietnia sie zbliża, więc wrzuce zdjecia całego mojego zbioru

Kusicie oliwką Ziaji Chodzi za mną od I roku studiów czyli od daaaawna (7 lat ) i jakoś nie kupiłam Używałam za to peelingu i żelu z tej serii - podobały mi się

W sobote mam pierwszy egzamin a ja nic nie umiem Nawet nie zrobiłam porządku w kserówkach

Ola: wyślę Ci dziś odlewki
Hex: paka poleciała do Ciebie wczoraj
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-16 o 07:34
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 07:35   #3300
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dobry

favianna witaj Wydawało mi się, że się udzielałaś już kiedyś w którymś z poprzednich wątków

Użyłam wczoraj wreszcie mojego masła TBS z granatem. Ten zapach... Taki świeży i soczysty... Ach!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.