Metallica - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-04, 21:51   #121
Ruffian
Zadomowienie
 
Avatar Ruffian
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 160
Dot.: Metallica

Długo nie mogłam dojść do tego, co właściwie nie pasuje mi w ostatniej płycie. Może to, że jest ogólnie bez wyrazu. Niektóre numery - przydługawe, o "nielogicznej" (jeśli można to w ogóle tak określić) konstrukcji, jakieś melodyjki nie wiadomo skąd wzięte a potem monotonny riff. Cienko brzmiący wokal. Nie, nie, nie. Mimo, że lepsza od St. Anger (chociaż chyba wszystko jest lepsze od St. Anger...) to nie uważam, by była powrotem do starych klimatów. Sprawia wrażenie ostrej "na siłę". Może chłopaki powinni pozostać przy stylu rock-country jak na ReLoad? Powaga, to (z nowszych rzeczy) wychodziło im najlepiej i było naprawdę na wysokim muzycznie poziomie. Tymczasem najnowszy album nie powala również soundowo, mastering/kompresja odbiera resztki przyjemności jaka mogłaby płynąć z konsumpcji tego wątpliwego dzieła.

Poważnie, nie wiem co jest, że tak dobry zespół, wypuszczający praktycznie same hiciory, nagle zaczął pisać takie gnioty? A byłam prawie pewna, że zawsze będą trzymać poziom... no cóż. Dla mnie najlepsze są pierwsze, metalowe płyty, oraz późniejsze - Load i Reload, choć już zupełnie inne gatunkowo. A to, co działo się później (pomijam Garage i SM) to jakaś pomyłka. Mimo to chłopaków uwielbiam, miałam okazję porozmawiać jak i posłuchać na żywo - doskonale wiedzą, do czego służy scena
__________________
Odpisz proszę u mnie wtedy niczego nie przegapię!

Wymienię ubrania damskie i męskie, buty, różności:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87205770
Ruffian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 00:19   #122
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Metallica

No cóż, ja o gustach dyskutować nie będę , wpadłam tylko na chwilę pochwalić się, że mam w rękach bilety na kolejny koncert: tym razem wybieram się do Kopenhagi

Wprawdzie to dopiero 28 lipca 2009, ale już czekam na tę wyprawę; chcemy zahaczyć także o Szwecję i okolice Ljungby, gdzie znajduje się płyta upamiętniająca Cliffa.

Poza tym w najbliższy piątek w Szczecinie organizowany jest zlocik fanów Metallicy.
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 18:36   #123
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Metallica

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Metallica :P
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 23:06   #124
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Metallica

Kilka zaległych (chociaż mocno okrojonych) informacji:
Metallica została wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame

Uroczystość odbyła się w nocy z 4 na 5 kwietnia (a właściwie nad ranem naszego czasu) i dla "starych fanów" była czymś wprost niesamowitym: nie dość, że na scenie pojawił się Ojciec Cliffa, to jeszcze Metallica zagrała z dwoma basistami: obecnym Robertem oraz - tak tak tak - z Jasonem Wcześniej były wzruszające przemówienia i podziękowania, a chłopaki (odstrojone w gajery jak się patrzy ) pojawili się otoczeni bliskimi członkami Rodziny.

Co tu dużo gadać, ryczałam jak bóbr, szczególnie podczas przemówień... Relacja na żywo odbywała się za pomocą telewizji internetowej, niestety cała impreza nie była zazbytnio nagłośniona w Polsce; wiedzieli o niej głównie fani.

Relacja i świetne filmiki dostępne są na tej stronie: LINK
Polecam 7 ostatnich filmików - są rewelacyjne i kryje się wśród nich wiele niespodzianek, o których wcale nie wspomniałam (dwa pierwsze są najmniej ciekawe).

Moje ulubione zdjęcia z tej imprezy (ostatnie mam ustawione jako tło pulpitu):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg METALLICA rar 1.jpg (46,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rar6.jpg (43,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rar7.jpg (47,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rar8.jpg (50,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rar14.jpg (41,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rar15.jpg (39,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rar18.jpg (37,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rar17.jpg (37,4 KB, 11 załadowań)
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 23:59   #125
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Metallica

Super. Należy im się jak psu micha.
Cokolwiek by nie sądzić o tym, co robią teraz, oni po prostu zmienili świat. Kopnęli muzykę do przodu.
Chwała im za to.

Aż sobie zapuściłam Fight Fire with Fire.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 15:36   #126
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Metallica

Calosc wypowiedzi i set ktory zagrali do obejrzenia tutaj:
http://fuse.tv/ontv/shows/rock-hall/...=guptamediasem
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 19:52   #127
malinowamamba1993
Raczkowanie
 
Avatar malinowamamba1993
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 111
Dot.: Metallica

Odkąd pierwszy raz włączyłam ich płytę nie potrafię jej wyłączyć. Są tak za***iści jak nikt inni
__________________
Photoblog.

100 brzuszków dziennie? Damy rade
malinowamamba1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 20:33   #128
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Metallica

Cytat:
Napisane przez malinowamamba1993 Pokaż wiadomość
Odkąd pierwszy raz włączyłam ich płytę nie potrafię jej wyłączyć. Są tak za***iści jak nikt inni
Ktora ?

PS. Jak robisz te brzuszki ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 14:20   #129
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Metallica

Ech, Metallica.

Darzę ogromnym szacunkiem, aczkolwiek ostatnio rzadko słucham.
Ale chyba zapuszczę sobie 'Master Of Puppets' pod wpływem waszych postów
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 16:55   #130
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Metallica

No nie będę się nawet rozpisywać...

EDYCJA:
... powiem tylko, że spotkałam się z całą Czwórką i przeprowadziłam z każdym z nich osobiście krótką rozmowę. Mam cudowne zdjęcia, autografy i wspomnienia

Odpowiadając na pytanie z dołu: w Kopenhadze.
A skoro już edytuję ten post w nowym roku, to napiszę, że mam bilety na swój 10 koncert Metallicy, który odbędzie się 16 czerwca w Warszawie

Będzie to MEGA wydarzenie, ale chyba temat nie jest zbyt popularny na Wizażu...
Pozdrawiam i znikam
__________________
Mona Lisa

Edytowane przez Mona Lisa
Czas edycji: 2010-01-20 o 16:12
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 17:15   #131
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Metallica

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość
No nie będę się nawet rozpisywać, sami zobaczcie:
Aa, dziewczyno, jak ja CI zazdroszczę !!!

Gdzie spotkałaś panów ?
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 13:56   #132
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Co sądzice o Metallice?

Był już wątek o Metallice, ale dla fanów. A ja jestem ciekawa zarówno pozytywnych jak i negatywnych opinii
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 14:38   #133
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Jak już pisałam w innym wątku... Nie jestem fanką, lubię pojedyncze utwory, doceniam co zrobili dla muzyki metalowej, ale to wszystko...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 16:26   #134
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Jak już pisałam w innym wątku... Nie jestem fanką, lubię pojedyncze utwory, doceniam co zrobili dla muzyki metalowej, ale to wszystko...
Ja mam tak samo. Szanuję zespół, ale nie jestem fanką. Wysłuchać mogę tylko Unforgiven II i to wszystko.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 17:10   #135
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Był już wątek o Metallice, ale dla fanów. A ja jestem ciekawa zarówno pozytywnych jak i negatywnych opinii
Skonczyli sie na Kill'em All
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 17:18   #136
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Skonczyli sie na Kill'em All
haha

Uważam, że mieli kilka naprawdę świetnych utworów
mivol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 19:58   #137
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Dobra, to moze bardziej na powaznie.

Metallica to absolutna legenda - thrashu, metalu i muzyki jako takiej. Jedna z najbardziej znanych i zasluzonych grup w historii muzyki.

9 Nagrod grammy, 5 albumow pod rzad startujacych na nr1 listy billboard, ponad 50mln albumow sprzedanych w samych Stanach, bez mala juz 3 dekady z tysiacami koncertow na calym swiecie.

Dla mojej muzycznej edukacji jeden z naprawde fundamentalnych zespolow - to Metallica wlasnie byla moja przepustka do ciezkiej muzy No i to juz zostanie na zawsze.

Pierwsze 5 albumow - dla mnie po prostu legendarne, klasyka thrashu i metalu w ogole.
Sklad z pierwszych 4 albumow - miodzio, prawdziwa druzyna gwiazd

Oczywiscie, od tamtych dni minelo sporo czasu i pozniej przyszla pora na mniej lub bardziej udane eksperymenty - inne brzmienie na Load, covery na garazu, plytka z symfonia itd.

Ostatni wydany album - Death Magnetic, jest wg mnie najlepszy od czasu czarnego, choc nie wiem na ile to swiadczy o Death Magnetic, a na ile o jakosci plyt w rodzaju Re-Load czy St. Anger...

Suma sumarum - mysle, ze osiagneli wszystko co mogli i choc po pierwszej dekadzie juz bylo nieco slabiej, to dla mnie pozostana wyjatkowym zespolem. Kazdemu fanowi ciezkiej muzy polecam zobaczenie ich na zywo Im szybciej tym lepiej, bo nie wiem na ile lat jeszcze Hetfieldowi starczy strun glosowych...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 20:33   #138
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Zgadzam się z Wyrakiem, Metallica to absolutna legenda. Niepowtarzalni.
I również zgadzam się z twierdzeniem - trzeba koniecznie zobaczyć na żywo
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 23:10   #139
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Nie słucham ale szanuję
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 13:30   #140
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Metallica jest genialna, zgadzam sie z Wyrakiem, ze pierwszych 5 albumow to legenda. Na Load i Reload tez jest kilka doskonalych numerow. Dla pokolenia lat 80. to wlasnie Metallica byla przepustka do ciezkiej muzy, pamietam, jak kuzyn przyniosl mi pierwsza kasete, mialam wtedy 14 lat i doznalam olsnienia
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:05   #141
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Dla mnie jest to zespół ponad inne. I chyba tak już zostanie Mam bardzo emocjonalny stosunek do wielu utwórów i w sumie od jeszcze wtedy kasety ojca Master Of Puppets zaczełam słuchać cięższej muzyki. W 2008 roku byłam na koncercie, co nie ukrywam było moim marzeniem
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 19:34   #142
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Podziwiam, choć nie czuję się ich fanką - oględnie mówiąc, daleko mi do do ciezkich brzmień i machania herami na scenie - Metallika jest tym co "jeszcze znoszę" dalej raczej juz nie znoszę.
Natomiast uwielbiam to co zrobili na spółkę z Michaelem Kamenem (symfoniczną wersję utworów Metalliki zagraną zOrkiestrą Symfoniczną z San Francisco )
I jestem pełna szacunku dla:
- pokory jaką ma w sobie Hatfield, który swego czasu będac już "starszym panem" który chyba osiągnął wszytko w swojej profesji, poszedł na ... lekcje śpiewu. Żeby być jeszcze lepszym.
- profesjonalizmu zespołu na koncertach. żadnego szycia - wszystko zapięte na ostatni guzik, publiczność czuje że to wszytko dla niej a nie mimo niej.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 07:09   #143
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Nie jestem fanatyczną fanką , ale w mojej pierwszej 20 ulubionych zespołów jest dla nich miejsce Lubię ich słuchać i po cichu marzę o pójściu na koncert, ale jeszcze się nie odważyłam.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 17:19   #144
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Nie szaleję, ale słucham i lubię. Choćby z prostego sentymentu - poniekąd się wychowałam na Metallice
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 22:53   #145
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Wychowałam się na Metallice, jest to pierwszy zespół metalowy, który zaczęłam słuchać. Ponieważ od niego zaczęła się moja świadoma przygoda z cięższymi brzmieniami, zawsze będę miała sentyment. Aczkolwiek do pierwszych albumów Metalliki powracam częściej niż do tych najnowszych.

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

I co bardzo ważne, teksty Metalliki niosą naprawdę ze sobą jakiś przekaz. Ich piosenki to nie wycie o głupotach, jak niektórzy myślą.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 10:28   #146
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Metallica jest genialna, zgadzam sie z Wyrakiem, ze pierwszych 5 albumow to legenda. Na Load i Reload tez jest kilka doskonalych numerow. Dla pokolenia lat 80. to wlasnie Metallica byla przepustka do ciezkiej muzy, pamietam, jak kuzyn przyniosl mi pierwsza kasete, mialam wtedy 14 lat i doznalam olsnienia
Mi sie Load i Reload zdecydowanie mniej podoba. No ale to ich brocha - w koncu nie beda bez konca nagrywac Mastera pod innym tytulem Z drugiej strony - Reload to scinki z sesji nagraniowej Loada - naprawde zaslugiwaly na bycie wydanymi jako LP ?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Podziwiam, choć nie czuję się ich fanką - oględnie mówiąc, daleko mi do do ciezkich brzmień i machania herami na scenie - Metallika jest tym co "jeszcze znoszę" dalej raczej juz nie znoszę.
Natomiast uwielbiam to co zrobili na spółkę z Michaelem Kamenem (symfoniczną wersję utworów Metalliki zagraną zOrkiestrą Symfoniczną z San Francisco )
I jestem pełna szacunku dla:
- pokory jaką ma w sobie Hatfield, który swego czasu będac już "starszym panem" który chyba osiągnął wszytko w swojej profesji, poszedł na ... lekcje śpiewu. Żeby być jeszcze lepszym.
- profesjonalizmu zespołu na koncertach. żadnego szycia - wszystko zapięte na ostatni guzik, publiczność czuje że to wszytko dla niej a nie mimo niej.
Z tymi lekcjami to nie wiem na ile to jest kwestia rozwijania sie, a na ile po prostu Hetfieldowi struny i cala reszta powoli siada. Bo glos ma wyraznie slabszy teraz niz kiedys

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Wychowałam się na Metallice, jest to pierwszy zespół metalowy, który zaczęłam słuchać. Ponieważ od niego zaczęła się moja świadoma przygoda z cięższymi brzmieniami, zawsze będę miała sentyment. Aczkolwiek do pierwszych albumów Metalliki powracam częściej niż do tych najnowszych.


I co bardzo ważne, teksty Metalliki niosą naprawdę ze sobą jakiś przekaz. Ich piosenki to nie wycie o głupotach, jak niektórzy myślą.
No ba, Metaliczni doczekali sie nawet zbioru esejow roznych autorow pt. Metallica & Philosopy, traktujacych o nihilizmie, religii, egzystencjalizmie, zyciu i smierci itd. itp
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 15:14   #147
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Co sądzice o Metallice?

Zespół na pewno legendarny lecz ja nie słucham, bo nie lubie ..
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 20:55   #148
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Metallica

łączę
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 23:13   #149
frappucino
Przyczajenie
 
Avatar frappucino
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Nutelloland
Wiadomości: 10
Dot.: Metallica

Tak, tak tak. Jestem na tak.
Mnie tata "nauczyl" sluchac Metallici. Jakkolwiek to nie brzmi, ale nigdy sama nie wpadlabym na ten pomysl (jak bylo sie dzieciuchem to nie ma co sie dziwic ) . Teraz nie wyobrażam sobie życia bez przesluchania chociaz jedej piosenki
Nie chce tu wyjsc na gimbusa, ktory slucha Mety tylko dlatego, ze to jest teraz "trendi". Nie slucham moze wszystkich albumow na hurra, nie jestem jakims znawcą ani super metalhead'em, ale kocham muzyke jaka tworza-od starszych albumow az do tych nowszych. Nie uważam tego za bezsensowne wycie do mikrofonu, utwory maja sens - nieporownywalnie do tych wszystkich piosenek napakowanych przeklenstwami i podtekstami, ktorych juz nie bede komentowac.
__________________
Człowiek, który nie jest wolny, zawsze idealizuje swoją niewolę.

Arianator 
frappucino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 13:59   #150
kirstek
Raczkowanie
 
Avatar kirstek
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Metallica

Ja uwielbiam Metallicę. Strasznie żałuję, że nie mogłam iść na ich koncert
kirstek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 14:19:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.