Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 10:34   #211
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

mischievous, dziękuję za info a jak z tą ekonomią jest ? cięzko czy nie bardzo ? ja co prawda jestem po profilu matematyczno-informatcznym ,ale zdawałam WOS na maturze... I troszke sie boje, że będę miała problemy z tą całą ekonomią. Żałuję troche, że nie poszłam do technikum ekonomicznego...
erratic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:44   #212
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

nie jest ciezko, dla mnie studia to zbawienie bo w licum polak itp nic mnie nie interesowalo a teraz.. studia to takie przedmioty ktore mnie interesuja i ucze sie dobrze, z matma mialam problem nie nienawidze i nie mialam w lo macierzy itp.. ale zaliczylam jest wszystko jest dobrze z matemtycznych jest jeszcze analiza ekonomiczna, statystyka i ekonometria to 2 pierwsze proste i fajne, a ekonometrie bede miala na 3 roku to sie okaze, ale na pewno jakos pojdzie.
jestem po liceum ogolno ksztalcacym i jest dobrze, a tez potem pomyslalam,ze moglam do ekonomiaka bym miala przepisane oceny z mikro makro ekonomii-no wlasniejeszcze te przedmioty, tez sa fajne

wiadomo,ze, wszystko zalezy od wykladowcy i uczelni jedni sa tacy ze luz inni krotko trzymaja ale jesjt dobrze, jak ktos sobie olewa to ma sie o co martwic a jak nie to jest dobrze. Obecnosci sa tez wazne na studiach
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć







Edytowane przez mischievous
Czas edycji: 2009-06-28 o 10:47
mischievous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:50   #213
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Ja właśnie lubię język polski,historię,wos,ale uwielbiam też matmę
tylko, że na UWMie tam gdzie składam papiery licencjata robi się z ekonomii przedsiębiorstwa.a magistra do wyboru-ekonomia menedżerska,Ekonomika gospodarki żywnościowej,Integracja europejska i rozwój regionalny,Rynki finansowe i rachunkowość.
erratic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:32   #214
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

O rety... Ekonomia jest straszna.
Mam jutro egzamin i... to będzie katastrofa.
Uczę się od paru dni. Jedyny plus to taki, ze chociaż nie złamałam diety siedząc nad tymi książkami.
Decydując się na ekonomię trzeba być pewnym wyboru, bo to na pewno ciężki kierunek i jeśli kogoś nie interesuje... strasznie nudny.

Z podsumowaniem kierunków dokonanym przez mischievous w pełni się zgadzam.
Ehh. Pamiętam jak dwa lata temu czekałam na wyniki. Nie wiem jak ja to przeżyłam. Wspaniałych wyników ci życzę.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:44   #215
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

to trzeba lubic a co do nudnego kierunku to sie nei zgodze (nudny nazwalabym polski, filozofia itp ;P )

dziewczynki milego dietkowania lece na dzialeczke odpoczac bo dzis chodze i becze ciagle, ciezko jest zly humor i osa ugryzla chodze ze spuchnieta reka (znalazlam przyczyne, bylam ugryziona a ona bla^& lezala obok lozka.. )

do tego kloce sie z rodzicami, Tz jedzie do pracy i zobacze go dopiero w pt smutno
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 19:45   #216
maartusiaa162
Raczkowanie
 
Avatar maartusiaa162
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 334
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

ja tez sie nie zgodze ze ekonomia jest nudna ja co prawda jestem jeszcze w szkole sredniej, ale bez zastanowienia pozniej bede studiowac ekonomie i moim zdaniem ekonomia nie jest trudna bo ogolnie jest trochce nauki ale sa tez takie przedmioty ktore sa latwe, albo ktore wystarczy tylko zrozumiec i to w cale jest nie prawda jak wszyscy mowia ze na ekonomii jest wiecej matmy i trudniejsza... wcale nie bo matematyka w mojej szkole jest taka jak wszedzie a do rachunkowosci wystarczy tylko umiec liczyc rachunki trzeba zrozumiec i nic wiecej, no moze trochce wzorow ale ja uwielbiam ekonomie i nigdy bym nie zmienila szkoly na inna
maartusiaa162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 20:10   #217
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Dla jednych jest, dla innych nie. Dla mnie jest. Może dlatego, że to ostatni egzamin, mam już wszystkiego dość i nawet nie chce mi się jej zrozumieć. Te wykresy kosztów czy innych będą mnie prześladować po nocach.
I nie to, że nie lubię matematyki. Nie mam nic przeciwko. Ale jakoś w tej ekonomii matematyki nie widzę.

A co do tego czy nudny czy nie - to także subiektywne odczucie.
Mój kierunek także uchodzi za nudny, ale nie zmieniłabym go na inny.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 20:32   #218
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Heh ja mam dzisiaj dola strasznego. Nieporozumienie z TZtem, klotnia z matka. W nastepny weekend mialam jechac kupic samochod, jak sie okazuje prawdopodobnie nic z tego nie wyjdzie. Czego sie tkne dzis, to nie wychodzi.

Jakims cudem udalo sie przetrwac dzien dietetycznie.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 00:04   #219
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Heh ja mam dzisiaj dola strasznego. Nieporozumienie z TZtem, klotnia z matka. W nastepny weekend mialam jechac kupic samochod, jak sie okazuje prawdopodobnie nic z tego nie wyjdzie. Czego sie tkne dzis, to nie wychodzi.

Jakims cudem udalo sie przetrwac dzien dietetycznie.
będzie dobrze. !
Kurcze kusicie mnie tą ekonomią sama nie wiem czy lepsza ta ekonomia czy stosunki międzynarodowe...
U mnie dziś średnio dietetycznie... Zjadłam kiełbaskę z grila co prawda ok 17 i to taką o długości ok5-6 cm ale jednak...
Ważyłam się dziś i mam nadzieję, że do Naszego ważenia zobaczę na wadzę 70kg
erratic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 07:20   #220
renata2r
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 84
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Dzień dobry dziewczynki! Zaczął się nowy tydzień i od dziś na poważnie zaczynam z dietkowaniem, bo weekend do najlepszych pod tym względem nie należał ( grilowanie ). Ale teraz mam zamiar się pilnować, wiem że dam radę, ale zawsze najtrudniej jest zacząć, jakieś dwa - trzy dni, a potem to już samo leci.

A wracając do ekonomii owszem jest ciekawa i można po niej robić wszystko co związane z "papierkową robotą",ale stosunki międzynarodowe brzmi ciekawie. Erratic też miałabym dylemat co wybrać. Ja kończyłam liceum o profilu Finanse i rachunkowość, później ten sam kierunek licencjat, a teraz kończe magistra też z rachunkowości, a jest to taka zawężona ekonomia , wiele przedmiotów się pokrywa więc mam jakieś tam pojęcie o ekonomi i osobiście polecam, ale fakt faktem ekonomistów teraz jest na pęczki. Ale jedno jest pewne trzeba robić to co się lubi.

Edytowane przez renata2r
Czas edycji: 2009-06-29 o 07:29
renata2r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 08:36   #221
enaria
Raczkowanie
 
Avatar enaria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
GG do enaria
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez renata2r Pokaż wiadomość
A wracając do ekonomii owszem jest ciekawa i można po niej robić wszystko co związane z "papierkową robotą",ale stosunki międzynarodowe brzmi ciekawie. Erratic też miałabym dylemat co wybrać. Ja kończyłam liceum o profilu Finanse i rachunkowość, później ten sam kierunek licencjat, a teraz kończe magistra też z rachunkowości, a jest to taka zawężona ekonomia , wiele przedmiotów się pokrywa więc mam jakieś tam pojęcie o ekonomi i osobiście polecam, ale fakt faktem ekonomistów teraz jest na pęczki. Ale jedno jest pewne trzeba robić to co się lubi.
Witaj,
moja kariera edukacyjna wygląda prawie tak samo... liceum rachunkowość i finanse, licencjat: zarządzanie i marketing a teraz bronię magistra 15 lipca z rachunkowości
...i szczerze, gdybym miała tą samą świadomość i wybierałabym się jeszcze raz na studia, wybrałabym jakiś kierunek inżynieryjny
Trochę więcej trzeba się przyłożyć, ale profity po studiach zupełnie inne, nie mówiąc już o tym że łatwiej znaleźć pracę.
__________________
Najpiękniejsze są wspomnienie, które ma się jeszcze przed sobą...

enaria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 09:36   #222
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez erratic Pokaż wiadomość
będzie dobrze. !
Kurcze kusicie mnie tą ekonomią sama nie wiem czy lepsza ta ekonomia czy stosunki międzynarodowe...
U mnie dziś średnio dietetycznie... Zjadłam kiełbaskę z grila co prawda ok 17 i to taką o długości ok5-6 cm ale jednak...
Ważyłam się dziś i mam nadzieję, że do Naszego ważenia zobaczę na wadzę 70kg
Dziekuje. Dzis juz nieco lepiej.

Stosunki miedzynarodowe sa na pewno ciekawe, ale moze zanim zaczniesz wybierac kierunek studiow zastanow sie jaka prace chcialabys wykonywac. I co np po takich stosunkach miedzynarodowych mozesz robic. Ekonomia - tu wiadomo na ogol praca w papierach. Praca w sztywnym wymiarze godzin, czeste powtarzanie tych samych czynnosci. Co akurat nie dla kazdego jest zle, wiele osob lubi miec taka pewna prace. Choc ja bym sie wykonczyla, lubie jak non stop dzieje sie cos nowego, ale z tym wiaze sie to, ze non stop trzeba sie uczyc.

Cytat:
Napisane przez enaria Pokaż wiadomość
Witaj,
moja kariera edukacyjna wygląda prawie tak samo... liceum rachunkowość i finanse, licencjat: zarządzanie i marketing a teraz bronię magistra 15 lipca z rachunkowości
...i szczerze, gdybym miała tą samą świadomość i wybierałabym się jeszcze raz na studia, wybrałabym jakiś kierunek inżynieryjny
Trochę więcej trzeba się przyłożyć, ale profity po studiach zupełnie inne, nie mówiąc już o tym że łatwiej znaleźć pracę.
Ja studiuje informatyke i nie zawsze studia sa pasjonujace, IMO na kazdym kierunku znajdzie sie przedmiot wiejacy nuda. Na szczescie sama praca juz zdecydowanie ciekawsza.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 10:08   #223
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Witam Bardzo chętnie się przyłącze i zaczne walke z kilogramami. Bardzo mi się to przyda do zrzucenia mam 13-15 kg. Mam nadzieję że dzięki temu wątkowi pójdzie mi to znacznie łatwiej
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 11:20   #224
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Witam Bardzo chętnie się przyłącze i zaczne walke z kilogramami. Bardzo mi się to przyda do zrzucenia mam 13-15 kg. Mam nadzieję że dzięki temu wątkowi pójdzie mi to znacznie łatwiej
Witam. Milo tu widziec kolejna osobe Mamy tyle samo do zrzucenia.

BTW w tym watku, na pierwszej stronie podawane sa nasze osiagniecia. Jak chcesz sie przylaczyc podaj swoj wzrost, wage startowa i docelowa.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 11:58   #225
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Witam. Milo tu widziec kolejna osobe Mamy tyle samo do zrzucenia.

BTW w tym watku, na pierwszej stronie podawane sa nasze osiagniecia. Jak chcesz sie przylaczyc podaj swoj wzrost, wage startowa i docelowa.
Zawsze będzie łatwiej we dwie z podobną waga do zrzucenia

Bardzo chętnie przyłącze się do spisu w pierwszej stronie
165cm 71kg ->70kg->58kg

Co jaki czas jest ważenie?
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 12:25   #226
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Witaj
Zaraz Cię dopiszę do tabelki.
Ważymy się w niedziele co 2 tygodnie.Pierwsze ważenie-5 lipca
Ja co prawda jestem nieco wyższa(169) i nieco więcej ważę(74kg) ale cel prawie ten sam
erratic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 12:39   #227
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Jesli juz jestesmy przy wazeniu, jakie macie wagi? Moja elektroniczna pokazuje +-500g i to podczas jednego pomiaru, zanim sobie zapisze wage i wyliczy % tluszu i zawartosc wody... Strasznie mnie to irytuje :/
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 13:08   #228
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Ja mam taką najzwyczajniejszą w świecie wagę łazienkową , która tylko waży. I to też robi nie za dobrze, bo podczas jednego ważenia wskazówka waha się nawet o 2kg.
Chyba powinnam zainwestować w lepszą.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 13:09   #229
renata2r
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 84
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Ja też mam elektroniczną, ale bez pomiaru tłuszczu i wody, jednak ile razy na niej stanę zawsze pokazuje tyle samo. Kiedyś też miałam taką co prawda elektoniczną, która ważyła jak chciała co stanęłam to inny wynik. Była wkurzająca, ale na szczęście się popsuła, a ta obecna jest dużo lepsza.
renata2r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 14:39   #230
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Ja miałam elektroniczną ale za każdym razem pokazywała wage o 0.1kg więcej teraz waże się na zwykłej łazienkowej.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 14:45   #231
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Ja mam zwykłą elektroniczną która pokazuje tylko wagę, ale za to dokładnie A łazienkową wysłałam do lamusa po tym jak zobaczyłam na niej 92 kg ! Tak sie "rozstroiła" , że doważała ok 20 kg
erratic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 16:27   #232
maartusiaa162
Raczkowanie
 
Avatar maartusiaa162
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 334
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

ja tez mam zwykla elektroniczna ale za to bardzo dokladna

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

ehh ten weekend byl straszny... w ogole nie mialam szans zeby trzymac sie diety ale w tym tygodniu znowu biore sie za siebie mam nadzieje ze przez ten tydzien uda mi sie trzymac diete
maartusiaa162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 17:50   #233
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Hej dziewczyny...

Ja juz wogole trace nadzieje na wszystko... i na to za schudne i na....szkoda gadac
Dlaczego przez tel jestem za***ista laska ale jak przychodzi co do czego to jednak waze kilka kg za duzo... czy to naprawde jest takie istotne??? Nie rozumiem tych facetow...;( nawet sobie nie zdaja sprawy jak to boli...
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 17:59   #234
maartusiaa162
Raczkowanie
 
Avatar maartusiaa162
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 334
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

niestety niektorzy faceci tacy sa... i nie ma na nich zadnaj reguly...

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

moze nawet wiekszosc facetow...
maartusiaa162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:24   #235
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny...

Ja juz wogole trace nadzieje na wszystko... i na to za schudne i na....szkoda gadac
Dlaczego przez tel jestem za***ista laska ale jak przychodzi co do czego to jednak waze kilka kg za duzo... czy to naprawde jest takie istotne??? Nie rozumiem tych facetow...;( nawet sobie nie zdaja sprawy jak to boli...
Nie wszyscy faceci sa tacy, ale czasem zdarzy sie glupek. Ja wychodze z zalozenia, ze schudnac moze kazdy. Grunt to wyznaczyc sobie plan i zaczac go realizowac.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 00:25   #236
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

napisze tylko tyle-ZDALAM!
erratic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:22   #237
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez erratic Pokaż wiadomość
napisze tylko tyle-ZDALAM!
Gratulacje


Co do facetów jak trafi się ten jedyny to nawet nie zauważy tych kilku kilogramów więcej, to że facet patrzy na wage a nie na to co sobą prezentujesz oznacza tyle że jest niedojrzały i beznadziejny.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:41   #238
kortinka
Raczkowanie
 
Avatar kortinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 87
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Witam! Chciałabym dołączyć do tego wątku. Może jakoś łatwiej bedzie mi razem z Wami.

178cm-->marzec '09 :110kg-->czerwiec '09 :95 kg
cel -->wrzesień '09 :75kg
styczeń 2010 : 65kg
__________________
kosmetyczna wariatka
kortinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:48   #239
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Gratulacje


Co do facetów jak trafi się ten jedyny to nawet nie zauważy tych kilku kilogramów więcej, to że facet patrzy na wage a nie na to co sobą prezentujesz oznacza tyle że jest niedojrzały i beznadziejny.
Ja swojego poznalam wlasnie jak mi przybylo kilogramow. Nigdy nawet nie zasugerowal, ze mogloby byc mnie mniej.

Cytat:
Napisane przez kortinka Pokaż wiadomość
Witam! Chciałabym dołączyć do tego wątku. Może jakoś łatwiej bedzie mi razem z Wami.

178cm-->marzec '09 :110kg-->czerwiec '09 :95 kg
cel -->wrzesień '09 :75kg
styczeń 2010 : 65kg
Witam. Jasne, odchudzanie grupowe wiele ulatwia

BTW od jutra mam aktywna karte Multisport i lece na step
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:59   #240
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Schudnę, bo chcę ! 10 i więcej kilogramów w dół ! :)

Witam, mam na imie Paulina i chcialabym sie do was przylaczyc... ja podobnie jak wy, chce walczyc z kg!!! mam 163 cm i obecnie waze 81 kg... 6 tygodni temu urodzilam synka i zrzucilam odrazu 1o kg , pozniej jeszcze 1 kg i teraz waga stoi !!! wiem ze powinnam dac sobie czas, ale ze mna nie jest tak prosto... przed ciaza wazylam 73 kg juz dlugi czas... co bym nie zjadla to mi sie odklada... juz sama nie wiedzialam co robic, nie obzeralam sie, jadlam malo a jednak wszystko szlo w boczki i brzuszek... na tylek i uda do tej pory nie narzekalam bo nawet jak wazylam te 73 kg to mialam ladne nogi i kragla ale nie za duza pupe.... najgorszy brzuch!!! tam sie wszystko zbieralo, oponka byla wielka, w ciazy przytylam 19 kg i wszystko poszlo w pupe i uda!!! brzuch mam taki jak przedtem z dodatkiem wielgachnych rozstepow!!!
chce schudnac!!! musze !!! zle sie czuje, zwykly spacer mnie meczy, nie powiem juz o wyjsciu na 1 pietro!!! mieszkam na 3 ale mam winde z ktorej korzystam codziennie... ale od dzis koniec!!! koniec slodyczy, gazowanych napojow, i windy!!!! musze obmyslec jakis plan, ale nie za bardzo mam kiedy, bo maly strasznie absorbuje moj czas... pomimo ze nisze go, chodze z nim po domu, bawie sie, chodze na spacery to nic nie chudne
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.