Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 09:47   #4021
Maaarcia
Raczkowanie
 
Avatar Maaarcia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 240
GG do Maaarcia
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Ehh.. w co ja się wpakowałam... ta ma ADHD, tamta twierdzi, że wszystko z nią w porządku..


Szalone moje! Ale i tak już was nie zostawię, będziecie się ze mną męczyć ))))))))))))))
__________________
-Znowu to robisz.
-Co takiego?
-Mącisz mi w głowie.


Maaarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 09:53   #4022
AleksisM
Raczkowanie
 
Avatar AleksisM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 431
GG do AleksisM
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Czy Wy przypadkiem czegoś nie bierzecie?
Zmień dilera, albo bierz połowę
__________________

Olejmy wszystko, liczy się tylko to co
teraz,
Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś
umierać!


60kg->58->55->54->53




AleksisM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 09:56   #4023
Maaarcia
Raczkowanie
 
Avatar Maaarcia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 240
GG do Maaarcia
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Jedyne co biorę... to.. hmm... po raz kolejny czytam Sagę.
A do odłożenia książek mnie nie zmusicie
__________________
-Znowu to robisz.
-Co takiego?
-Mącisz mi w głowie.


Maaarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 09:58   #4024
Odmienna
Raczkowanie
 
Avatar Odmienna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 53
GG do Odmienna
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Cytat:
Napisane przez AleksisM Pokaż wiadomość
Czy Wy przypadkiem czegoś nie bierzecie?
Zmień dilera, albo bierz połowę

no, cóż ostatnio tylko tabletki na alergie, ale widze, że mają jakieś skutki uboczne, albo po prostu mam już zrytą psychike

Stawiam na to drugie
__________________
O dziwo, czas, który goi rany, pokazał też, że w życiu można kochać więcej niż jedną osobę.
Odmienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:08   #4025
pajuska25
Raczkowanie
 
Avatar pajuska25
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 94
GG do pajuska25
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

ostatnio tylko jakieś witaminki chyba że mama mi je podmienia na coś innego. Abo te witaminy mają skutki uboczne.
mm jacyś przystojni robotnicy ida koło mojego bloku ^^ moze do ktoregos zagadam... albo nie bo z moim stanem psychicznym to posla mnie tylko do jakiegos lekarza. Albo każą zmienić klinike! a na to bym sie nie zgodzila oo nie! xd
__________________
'Forbidden to remember,
terrified to forget'
<33


pajuska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:10   #4026
Liquidgold
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 216
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Elo elo elooooo kurde wygnali mnie wczoraj z komp na dwor xD Okeeej to jak Harry sie nie zgodzi to hmm poprosimy Rona xD ( nie wazne ze mu polowa rzeczy nie wychodzi ) albo Lune no ;D bo ona ma swoj swiat swoje kredki i nie bedzie chciala dla siebie Roba ;D hmmm ale Harry musi sie zgodzic no jak to tak .. no po znajomosci sie nie zgodzi ? xD przeciez tak oplakiwal smierc Roberta ... no to im wiecej Robow tym lepiej dla niego tez no nie ;D;D;D
´Niespodzianka czekala na mnie juz zaraz za drzwiami klasy - oparty o sciane stal tam mlody grecki Bog´ - ahhh ja tez chce taka niespodzianke ;D;D;D;D
Liquidgold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:21   #4027
Maaarcia
Raczkowanie
 
Avatar Maaarcia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 240
GG do Maaarcia
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Ehh... może jednak się trochę uspokoimy?? Jak by ktoś te nasze rozmowy przeczytał, to by stwierdził, że naprawdę nienormalne jesteśmy


- Zanim Cię poznałem, Bello, moje życie przypominało bezksiężycową noc. Mrok rozpraszały tylko nieliczne gwiazdy przyjaźni rozsądku. A potem pojawiłaś się ty. Przecięłaś to ciemne niebo niczym meteor. Nagle wszystko nabrało barw i sensu. Kiedy znikłaś, kiedy meteor skrył się za horyzontem, znów zapanowały ciemności. Otoczyła mnie czerń. Nic się nie zmieniło, poza tym, że Twoje światło mnie poraziło. Nie widziałem już nic. Wszystko straciło sens.




- To jak mam zareagować, na to co się stało?
- Chcę, żebyś wykrzyczał mi w twarz wszystkie wyzwiska, jakie ci tylko przyjdą do głowy, w każdym języku, który znasz. Chcę, żebyś powiedział mi, że się mnie brzydzisz i chcesz mnie rzucić, a ja padnę ci do stóp i będę się czołgać, i błagać cię, żebyś został.
Westchnął.
- Wybacz, ale nie spełnię twojej prośby.
- To przynajmniej przestań mnie pocieszać. Pozwól mi cierpieć. Zasłużyłam sobie na to.
- Nie ma mowy.
Pokiwałam głową.
- Wiesz co, masz rację. Bądź dalej taki miły. Tak chyba jest jeszcze gorzej.
Czekałam na to, co powie. Jego głos przeszedł w szept:
- W odróżnieniu od Jacoba, ja potrafię być szlachetny, Bello. Nie zamierzam zmuszać cię do tego, żebyś wybierała pomiędzy nami dwoma. Chcę, żebyś była szczęśliwa. Weź ze mnie, co tylko chcesz, albo i nic, jeśli tylko taka jest twoja wola. Nie czuj się do niczego zobowiązana, kiedy będziesz podejmować decyzję.




Odsunął się ode mnie na kilkanaście centymetrów, żeby móc mi się przyjrzeć. Widok jego oczu nie pomógł mi w moich staraniach- płonął w nich czarny ogień, któremu trudno się było oprzeć.
-Dlaczego?-powtórzył nikim, męskim głosem- Kocham Cię. Pragnę Cię. Tu i teraz.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Dziewczyny ja spadam na badania


Będę duuuuuuuuuuużo później.


pa
__________________
-Znowu to robisz.
-Co takiego?
-Mącisz mi w głowie.


Maaarcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 10:23   #4028
pajuska25
Raczkowanie
 
Avatar pajuska25
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 94
GG do pajuska25
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

dobra spokoj i opanowanie faktycznie to musi troche dziwnie wyglądać.
__________________
'Forbidden to remember,
terrified to forget'
<33


pajuska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:44   #4029
NightButterfly
Raczkowanie
 
Avatar NightButterfly
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 368
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Cytat:
Napisane przez Maaarcia Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny uspokójcie się!
On jest przecież mój i koniec rozmowy... Możecie się dzielić Emmettem, Jasperem, Carlislem, nawet Wam Jacoba zostawię Będziecie miały pieska salonowego...
Pchi! Co ty se myślisz? Że od tak nam go zabierzesz?<> przykro mi, ale Edwarda możesz otrzymać tylko po trochu. Edwardem się dzielimy. Koniec dyskusji.[1=7a1f522eb83de308935e9eb 654607f24bf1b13c1_6401389 3eb394;13005505]aa okładka na książkę KwN świetna. i Edzio w tleno to zabieram się za oglądanie 'posłańcy'.dzięki butterfly;*[/QUOTE]Spoko
Cytat:
Napisane przez Odmienna Pokaż wiadomość
Okej, okej to wy się bijcie, a ja poczekam, ale pamiętajcie, że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta
Zdecydowanie klonujemy
Ale wiecie co? My bierzemy klony, ale tego prawdziweego to chyba jednak powinnyśmy oddać Belii, co nie?
Cytat:
Napisane przez AgeleSS Pokaż wiadomość
Boże! Dziewczyny! Od 17 do teraz grałam w The Sims 3. Boże, jak to potwornie wciąga! W ogóle nie zwraca się uwagi na uciekający czas!!! ;O Masakra! Nie grajcie w to!! ;p
Za późno
Ja gram od 3 dni po premierze Ostatnio zasiedziałam się do 2 w nocy
Cytat:
Napisane przez AleksisM Pokaż wiadomość
Czy Wy przypadkiem czegoś nie bierzecie? Zmień dilera, albo bierz połowę
Wybieram opcję: diler ten sam, więcej marychy, częstsze branie!


Ach, wiecie co? Wczoraj naoglądałam się horrorów i jak brałam prysznic to zdawało mi się, że zamiast wody leci krew! A w nocy jak jeszcze nie spałam i siostra poświeciłam mp3 to prawie wrzasnęłam tak się wystraszyłam! Nie oglądajcie na wieczór horrorów, albo chociaż potem o nich nie myślcie!
__________________
"Nie wierz całym sercem, że coś złego nie nawiedzi nigdy twego domu, by odebrać wszystko co kochasz."



Edytowane przez NightButterfly
Czas edycji: 2009-06-30 o 10:46
NightButterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:13   #4030
liryka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 121
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

ja nic nie biorę i chyba dlatego mam taką zrytą głowę.
Ej ale jak będziemy chornić Roberta to musimy sobie jakąś nazwę wymyślić. Wiecie biuro ochorny jakieśtam
__________________
"Bylam niczym osamotniony księżyc - satelita, którego planeta wyparowala w wyniku jakiegos kataklizmu. Mimo jej braku, ignorując prawo grawitacji, uparcie krążylam wokół pustki po swojej dawnej orbicie"
liryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:21   #4031
Liquidgold
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 216
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Hah ja ostatnio ogladalam z kol Freedy vs Jason z nudow wieczorem za oknem ciemno jak nie wiem i koledzy zaczeli walic mi w okno ... jak sie drzec zaczelysy masakra ... taka pompe z nas mieli szok a my blade jak sciany xD

e tam a ja moge isc do psychiatryka o ile to Edward mnie tam zawiezie gdyz bedzie sie o mnie martwil tak jak o Belle i bedzie mnie tam odwiedzal haha xD


Dobra Duuupyyyy ide na basen moze bedzie tam ktos podobny do Eda albo do Jacoba xD baaajjjjj
Liquidgold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 11:21   #4032
Evasive
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: somewhere over the rainbow :)
Wiadomości: 157
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Ach, wiecie co? Wczoraj naoglądałam się horrorów i jak brałam prysznic to zdawało mi się, że zamiast wody leci krew! A w nocy jak jeszcze nie spałam i siostra poświeciłam mp3 to prawie wrzasnęłam tak się wystraszyłam! Nie oglądajcie na wieczór horrorów, albo chociaż potem o nich nie myślcie![/QUOTE]


a mi się śniła dziś krew, że tak dużo jej było i trzymałam nóż, pokryty tą krwią
a wczoraj wieczorem był ten film 'wulkan' i jak go oglądałam, to przypomniało mi się, że dzień wcześniej śniło mi się, że lawa mnie goniła, i że uciekłam przed nią do mojej starej szkoły i widziałam tam Kristen

'I promise love you for ever - every single day of forever.'

sory za ewentualne błędy w cytatach, ale piszę z pamięci

Edit: a pomysł sklonowania Roba/Edwarda świetny
__________________
''Its fun to lose
And to pretend.''

Edytowane przez Evasive
Czas edycji: 2009-06-30 o 11:39
Evasive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:37   #4033
AgeleSS
Zadomowienie
 
Avatar AgeleSS
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 495
GG do AgeleSS
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Wstałam już! ;d

Horrory, to coś strasznego ! ;p ;p ;p

Niech nikt tutaj nie zmienia żadnej kliniki, dillera czy towaru!! Jesteśmy wariatkami, ale to chyba lepiej niż mulić.... ;p

Dobra. Ja się zgadzam z NightButterfly. Fakt, dziewczyna nie ściana [podobno wszystkich chłopaków można odbić - ale nigdy nie próbowałam ;p ] - da się przesunąć, ale jeżeli chodzi o Bellę, to ona tego nie przeżyje. I zostawię go tylko dla Belli książkowej! ;p Tej filmowej jakoś nie lubię... ;| Klony nie różnią się niczym od orginału, tyle że mają własne uczucia ;d Więc spokooo, damy radę z klonowaniem ;D ;p

"- Ciekawa jestem, w której równoległej rzeczywistości z własnej nieprzymuszonej woli poszłabym na bal absolwentów. Gdybyś nie był tysiąc razy ode mnie silniejszy, taki numer nie uszedłby ci na sucho."
__________________


" (...) Pragnęłam go tak, jak pragnęłam powietrza, by oddychać. Nie był to wybór – ale konieczność." ♥


... Daria, 22 lata.
Nauczycielka wf i instruktorka fitness
W trakcie mgr z bezpieczeństwa morskiego państwa. Służby mundurowe <3



AgeleSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:35   #4034
Maaarcia
Raczkowanie
 
Avatar Maaarcia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 240
GG do Maaarcia
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Ok, pogodzę się z tym, że muszę się z Wami podzielić..

Ej i co rozmawiała któraś z Harry'm?? Co z tym klonowaniem??
Bo ja go chcem!!!!!!!! I nie zamierzam czekać całą wiecznośc na niego
__________________
-Znowu to robisz.
-Co takiego?
-Mącisz mi w głowie.


Maaarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:39   #4035
pajuska25
Raczkowanie
 
Avatar pajuska25
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 94
GG do pajuska25
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

o ja po horrorach zawsze mam takie sny, że miazga bani
a kiedyś mi się sniło, że Edward mógł byc albo wampierem, albo wilkołakiem- zależności kim akurat chciał być. A Jacob był zmiennokształtnym tyle, że nie zamieniał sie w wilka tylko w hipopotama! I ja bardzo chcialam, żeby Jacob mnie przewiózł na sobie i tak do niego zarywałam i w ogóle : hahaha: Jezu, jak się obudziłam to miałam taką zlewke, że nie mogłam wytrzymać
Widzicie co Rutinoscorbin robi z ludźmi! Wprowadzam zakaz brania Rutinoscorbinu i uznanie go za silny srodek odurzający i robiący z mózgu papke błota!

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

ja dzwoniłam, ale nie mógł akurat rozmawiać... kąpał sie^^
wiec nagrałam się i mam nadzieje, że oddzwoni
ja tez bedę na niego czekać- całą wieczność i jeden dzień dłużej
__________________
'Forbidden to remember,
terrified to forget'
<33


pajuska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:19   #4036
Maaarcia
Raczkowanie
 
Avatar Maaarcia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 240
GG do Maaarcia
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

jasne, jeden dzień dłużej... to ja nieskończenie wiele dni dłużej
Muszę zacząć brać Rutinoscorbin xD

Ej wkręciłam się w książkę, i nawet nie wiem o czym pisze.. więc weźcie dzisiaj na mnie poprawkę, bo zaraz mnie bania złapie, więc będę same głupoty pewnie pisać.. ))


A co do horrorów, przecież one są fajneeeeeee.... zwłaszcza jak Edward siedzi obok, nie uważacie, że dla czegoś takiego warto oglądać horrory? ;>


Lecę czytać dalej, jak wrócę do domu (jestem u mamy w pracy) to będę kontynuować lekturę "Zmierzchu", i dzisiaj go skończę, i zacznę może "New moon". Chyba, że będę musiała skoczyć Młodej bajki opowiadać.. właśnie, wymyślcie mi jakieś bajki głupie, bo ja już nie wiem co jej opowiadać.
__________________
-Znowu to robisz.
-Co takiego?
-Mącisz mi w głowie.


Maaarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:23   #4037
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

jeden klon dla mnie,raz!
chce Edwarda i Rathbonka! :P
i oczywiście Chadzika też!
noo dobra zapomniałam jeszcze o Oliverku i jeszcze kilku moich lov, ale mam słabą pamięć do nazwisk xD
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:57   #4038
NightButterfly
Raczkowanie
 
Avatar NightButterfly
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 368
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Cytat:
Napisane przez Maaarcia Pokaż wiadomość
Ej i co rozmawiała któraś z Harry'm?? Co z tym klonowaniem??
Tak, ja też się nagrałam, ale potem oddzwonił. Umówiłam się z nim na kawkę. Bardzo ładnie poprosiłam i mi sklonował. Wasi Edwardowie już stoją pod waszymi oknami <> {Boże, jakby to kto czytał, to by uznał, że nienormalna jestem [jakby już tak nie było]}

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Maaarcia Pokaż wiadomość
właśnie, wymyślcie mi jakieś bajki głupie, bo ja już nie wiem co jej opowiadać.
Był sobie raz wampir, który zakochał się w człowieku. Mięli dziecko, wzięli ślubi żyli długo i szczęśliwie.
The end. { ale się wysiliłam! }

To masz inną:
Żona jednego chłopa miała amanta. Mąż z początku o tym nie wiedział, później jednak zmiarkował, co się święci. Żona często pod pozorem bólu głowy odpoczywała, odchodziła z chaty albo męża z domu wyprawiała, a wszystko to, by swobodnie zejść się mogła z tamtym.
Gdy raz idąc w pole narzekała znowu na ból głowy, mąż jej, świadomy już dobrze wszystkiego i chcąc jej figla wypłatać, poradził, aby poszła do boru i ukląkłszy pod obrazem świętego Jana umieszczonym w pniu dębu, uprosiła świętego o lekarstwo na ten ból. Usłuchała męża i poszła (bo mąż za nią patrzył) ku owemu obrazowi. Widząc ją już na załamie drogi idącą w dół, mąż wsiadł prędko na szkapę, a poganiając co tchu, inną drogą, wyprzedził ją i przybył rychlej pod ów dąb. Tu wlazłszy na drzewo, ukrył się między gałęziami i czekał na jej przybycie.
Żona, przybywszy, uklękła przed obrazem i po modlitwie poprosiła głośno świętego nie o ratunek na ból głowy, ale o radę i pomoc w ogłuszeniu i oślepieniu męża, aby swobodnie mogła dalej broić, bo się domyślała, że wie on już dobrze o jej sprawkach.
Wtem odzywa się na to głos z dębu:
- Idź i nagotuj mu klusek ze śmietaną i całą miskę pierogów, a ogłuchnie. Daj mu do tego gorzałki kwartę i tyleż piwa, a oślepnie.
Usłyszawszy to, podziękowała świętemu, który (jak sądziła) w te odezwał się słowa, i wracała do domu. Przechodząc zaś przez pole, oznajmiła mężowi (który tymczasem spiesznie się zawinąwszy, wrócił do orki), że mu zaraz w dwojakach przyniesie śniadanie, a wieczorem da dobrą kolację.
Jakoż dotrzymała słowa. Przebiegły chłop zacierając ręce z radości siadł do zastawionego smacznym jadłem stołu i począł z chciwością zajadać i zapijać. Kiedy podjadł i podpił sobie należycie, powstał i zamierzał iść ku drzwiom; nagle zaczął się zataczać udając ślepego. A gdy go żona zapytała, co mu jest, odrzekł jej:
- Gadaj głośno, bo coraz cięższy mam słuch!
Ucieszona żona, przekonana, że prośba jej w zupełności wysłuchaną została, że mąż jej oślepł i ogłuchł, zasadziła zaraz mniemanego kalekę za piec. Widząc, że już nie ma świadka jej rozpusty, pewna tryumfu sprowadziła zaraz swego amanta do chaty, a śmiejąc się i zabawiając z nim, resztę mu smacznej podała kolacji. Amant zajadał pierogi z apetytem, a mąż patrzał na to z daleka i spokojnie.
W chwili dopiero, gdy żona krzątając się wyszła po coś z izby do obory, wyleciał zza pieca ukryty tam mąż i uderzywszy amanta kłonicą w łeb, na miejscu go powalił. Aby jednak zabójstwo to ukryć, posadził zabitego na krześle u stołu i pieróg w otwarte włożył mu usta, a sam hyc, za piec.
Żona, wróciwszy z obory, przelękła się strasznie, gdy zobaczyła trupa zamiast kochanka, i była pewna, że jedząc pieróg zadławił się i musiał się zadusić. W lament tedy i płacz po izbie.
Aż tu dopiero mąż jej wyłazi znów zza pieca, zdrowiusieńki, przy zdrowych zmysłach, i powiada, że się nieboszczyk niezawodnie pierogiem zadusił, i że ją władzom wyda jako sprawczynię złego i przyczynę tej śmierci.
Dopieroż ona w gorszy jeszcze płacz i w prośby! Ledwo się chłop dał ubłagać. Żeby się zaś na przyszłość statkowała i pamiątkę miała swojej niewiary, dał jej postronkiem po uszach, po łbie i po całej skórze taki basarunek, że o mało sama naprawdę nie ogłuchła i nie oślepła.
__________________
"Nie wierz całym sercem, że coś złego nie nawiedzi nigdy twego domu, by odebrać wszystko co kochasz."


NightButterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:07   #4039
pajuska25
Raczkowanie
 
Avatar pajuska25
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 94
GG do pajuska25
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

do mnie oddzwonił i powiedział że już mi sklonował
i właśnie spotkałam sie z moim Edwardem jak wracałam od babci i siedzi teraz koło mnie i przytula (mmm cudownie) a jak tam u was sprawy sie mają? ;>
__________________
'Forbidden to remember,
terrified to forget'
<33


pajuska25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 14:10   #4040
NightButterfly
Raczkowanie
 
Avatar NightButterfly
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 368
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Cytat:
Napisane przez pajuska25 Pokaż wiadomość
do mnie oddzwonił i powiedział że już mi sklonował
i właśnie spotkałam sie z moim Edwardem jak wracałam od babci i siedzi teraz koło mnie i przytula (mmm cudownie) a jak tam u was sprawy sie mają? ;>
A spoko, spoko. Właśnie odgrzewa mi obiadek i podaje colę i mówi miłe rzeczy

Ojej! Rozpłynął się!
Jak bańka! Znikł!
__________________
"Nie wierz całym sercem, że coś złego nie nawiedzi nigdy twego domu, by odebrać wszystko co kochasz."


NightButterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:44   #4041
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Cytat:
Napisane przez NightButterfly Pokaż wiadomość
Ojej! Rozpłynął się!
Jak bańka! Znikł!
jak to?

w sumie to się cieszę że tak mało osób lubi Jacoba. mogę go mieć tylko dla siebie.
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:01   #4042
NightButterfly
Raczkowanie
 
Avatar NightButterfly
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 368
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

[1=7a1f522eb83de308935e9eb 654607f24bf1b13c1_6401389 3eb394;13023613] jak to?[/QUOTE]

Nie wiem. widzocznie ten głupi potter mnie oszukał!
__________________
"Nie wierz całym sercem, że coś złego nie nawiedzi nigdy twego domu, by odebrać wszystko co kochasz."


NightButterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:19   #4043
AgeleSS
Zadomowienie
 
Avatar AgeleSS
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 495
GG do AgeleSS
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Jaaaa... Temu.... Potter'owi... POKAŻĘ!
Mój też zniknął....
__________________


" (...) Pragnęłam go tak, jak pragnęłam powietrza, by oddychać. Nie był to wybór – ale konieczność." ♥


... Daria, 22 lata.
Nauczycielka wf i instruktorka fitness
W trakcie mgr z bezpieczeństwa morskiego państwa. Służby mundurowe <3



AgeleSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:33   #4044
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

a mój Jacob jest prawdziwy!


Cytat:
Napisane przez paniCullen Pokaż wiadomość
"Grzeczny wilkołak to najlepszy przyjaciel pod słońcem." ;dd
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:04   #4045
Odmienna
Raczkowanie
 
Avatar Odmienna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 53
GG do Odmienna
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

No nie , wyprzedziłyście mnie dzwoniąc do Harrego.

A ja już miałam list pisać, ale skapłam się, że go hogwartu tylko sowy latają. Niestety nie posiadam, ale alternatywą była kradzież kanarka z zoologicznego

No cóz mój Edward do mnie w ogóle nie dotarł, więc musimy jakąś zamste dla Harrego wymyślic
__________________
O dziwo, czas, który goi rany, pokazał też, że w życiu można kochać więcej niż jedną osobę.
Odmienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:15   #4046
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

szczerze się uśmiałam czytając wątek. Właściwie doszłam do wniosku,że równie mi odbiło na punkcie Edwarda jak Wam... hahaha chociaż stara dupa ze mnie, za stara na takie bajeczki, ehhh... no ale która dziewczyna nie chciała by mieć takiego boskiego Eda xD

...i się chciałam zapytać czy mogę do Was dołączyć??? Bo to przez ten wątek zaczęłam czytać sagę... Dzisiaj skończyłam Zmierzch, czy ma któraś z Was e-booka kolejnych części???? Błagam prześlijcie bo zwariuję...
Swoją drogą zadziwiło mnie to, że podoba mi się ta książka, Harrego Pottera nie cierpiałam... nie wiem czemu. Sądziłam, że i ta nie przypadnie mi do gustu, ale Wy kusicielki- Edwardomaniaczki... sprawiłyście, że ściągnęłam e-booka Zmierzchu i zaczęłam czytać. Potem można powiedzieć, pochłonęłam e-książkę...

A co do cytatów - całej książki cytować nie będę , to podaję kilka xD znacie na pamięć chyba, ale cóż...kilka dodaję

'Nie chcę dłużej być grzecznym chłopcem. Od teraz będę robił to, na co mam ochotę, i niech się dzieje, co chce. - Gdy to mówił, uśmiech stopniowo znikał z jego twarzy, a głos nabierał hardości.'

i jakoś lubię jeszcze ten , krótki

'Zapomniałam jak się nazywam.' ahhh xD
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:46   #4047
Maaarcia
Raczkowanie
 
Avatar Maaarcia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 240
GG do Maaarcia
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

NightButterfly dzięki za bajkę

Żeście się biednego Harry'ego czepiły.. mój kochany Edward jakoś jest tu cały czas i z tego co mówi, nigdzie się nie wybiera
Nawet podoba mu się mój stary podarty dres ))))))))))
Tak więc ja do Harry'ego pretensji mieć jak na razie nie mogę.
Aż nie mogę uwierzyć, że Potter się na to zgodził...
W sumie to dobrze, że sklonował Edwarda, a nie siebie samego (Harry bez obrazy).

tak więc siedzę sobie teraz w ramionach Edwarda i rozpływam się ze szczęścia.



-Pomyśl kocham cię bardziej niż wszystkie inne rzeczy na świecie razem wzięte. Czy to ci nie wystarcza?
-Wystarcza. I starczy na wieczność.


: cmok::c mok:
__________________
-Znowu to robisz.
-Co takiego?
-Mącisz mi w głowie.


Maaarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 18:11   #4048
Liquidgold
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 216
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Nika0503 jasne witamy w wariatkowie ;D;D;D;D

Hmmm a ja poslalam moja sowe do Hogwartu .. no dobra nie moja ale zawsze sowe i czekam na klona ;D

kurde ale mam nadzieje ze ze mna tak w kulki nie poleci bo nasle na niego klona Voldemorta i sie skonczy dzien dziecka ;D;D;D;D

Ok Kochane ja lece bede jutro nie rozpisujcie sie tak jak mnie nie bedzie

Edytowane przez Liquidgold
Czas edycji: 2009-06-30 o 18:13
Liquidgold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 18:15   #4049
AleksisM
Raczkowanie
 
Avatar AleksisM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 431
GG do AleksisM
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Cytat:
Napisane przez Odmienna Pokaż wiadomość
no, cóż ostatnio tylko tabletki na alergie, ale widze, że mają jakieś skutki uboczne, albo po prostu mam już zrytą psychike

Stawiam na to drugie
Odmienna ja też biorę coś na alergie, w czwartek zapytam się tej babkico mi za prochy daje
Cytat:
Napisane przez pajuska25 Pokaż wiadomość
dobra spokoj i opanowanie faktycznie to musi troche dziwnie wyglądać.
no wrzucamy na luz bo inni zaczną się martwi a już wyg. jakbyśmy były pseudo
[1=7a1f522eb83de308935e9eb 654607f24bf1b13c1_6401389 3eb394;13023613] jak to?

w sumie to się cieszę że tak mało osób lubi Jacoba. mogę go mieć tylko dla siebie.[/QUOTE]

ja go lubię




NightButterfly gdzie Twój AV ???
__________________

Olejmy wszystko, liczy się tylko to co
teraz,
Ty jesteś blisko, więc mogę nawet dziś
umierać!


60kg->58->55->54->53




AleksisM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 18:19   #4050
Maaarcia
Raczkowanie
 
Avatar Maaarcia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 240
GG do Maaarcia
Dot.: Wasze ulubione cytaty z sagi Zmierzchu

Ej.. a mogłybyście mi powiedzieć, za co można lubić Jacoba?
Jakoś nie zauważyłam, żeby był fajny.. poza tym jest wielki, ciepły i miękki...
__________________
-Znowu to robisz.
-Co takiego?
-Mącisz mi w głowie.


Maaarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.