Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-05, 12:26   #1231
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
no to trzeba kupić w SP widuję czasami trzydziestki w dobrej cenie
Ja wykańczam 50 ml, więc jak kupię drugą buteleczkę to też na pewno pięćdziesiątkę Baby doll szła mi z początku jak woda, bo tak bardzo ją lubiłam i nadal lubię.

Pasowałoby ocenić kilka kosmetyków na KWC, ale tak mi się nie chce. Jakoś nie mam weny na pisanie recenzji
W ogóle jestem dziś strasznie senna i chyba muszę kawę wypić.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:44   #1232
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję
A ja wreszcie przelałam pieniądze, będą jutro na koncie, przepraszam,że tak długo,ale w mieszkaniu nie miałam neta a do pracy zapomniałam wziąć kodów do przelewów i sama się wkurzałam

Ejj nie strasz mnie Będę na 100% od początku o ile znów się nie umówicie o 16 i o ile to będzie w tym tygodniu, bo w przyszłym mam krótki urlop
Nie ma sprawy, z przelewami mi się nie śpieszy, ale wiem, że większość z nas ma resztki Sensibio
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Estella, Madziarra: macie nieaktualne podpisy
Wiem, w maju straciłam rachubę i nie mogłam sobie przypomnieć co kupiłam, w czerwcu troszkę poszalałam z minerałami, a
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
nie wiem czy Cię to pocieszy, ale mi też zupełnie nie idzie
Niestety, ale chyba biję tu wszystkie rekordy no może oprócz balsamów i perfum zawsze to jakieś pocieszenie.


Dobra czas najwyższy pouczyć się do obrony!!! Taaaak, oddałam pracę magisterską do dziekanatu
Siedzę z maseczką Dermaglin na twarzy -bardzo fajne! i robię sobie luźny dzień, nie mam zamiaru się dziś ubierać i malować
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:21   #1233
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Witam
Dziewczyny, dawno do Was nie zagladałam i mimo najszerszych chęci nie jestem w stanie nadrobić zaległości
U mnie teraz dosyć sporo się dzieje - jak zwykle mnóstwo pracy, ale i odbijania sobie czteroletniego okresu karencji towarzysko-kulturalnej
Pozbierałam się już na dobre po rozstaniu z P., odnowiłam stare, zawarłam nowe znajomości i korzystam z życia na maxa. Chodzę przez to ciągle niewyspana, ale jednocześnie czuję się szczęśliwa, po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna. Przypomniałam sobie jaką przyjemność dają wyjścia do klubu w piątkowe i sobotnie wieczory, nadrabiam wszelkie zaległości kinowe, sączę leniwie drinki w pubowych ogródkach, chodzę na długie spacery z Tofikiem, zaliczam ze znajomymi wszystkie ważniejsze wydarzenia w naszym mieście.
Cholewcia i nadziwić się sobie nie mogę, jak mogłam być taka głupia i prawie cztery lata żyć jak na bezludnej wyspie, w dodatku z psychopatą .
Było, minęło... nie czuję już ani żalu, ani złości. Jest dobrze

"Udomowiłam" też swoje nowe mieszkanie - brakuje mi jeszcze lodówki, ale skoro i tak stołuję się wyłącznie na mieście, tak na dobrą sprawę po co mi ona?
Ciągle jeszcze czekam na założenie internetu - co trwa już ponad 2 miesiące i okazuje się trudniejsze, niż przypuszczałam (tak to jest, jak się człowiek decyduje na mieszkanie w kamienicy, gdzie bez zgody konserwatora zabytków nawet kwiatka we własnym oknie nie można postawić ).

Kosmetycznie - standardowo - łazienka, toaletka i komoda z kosmetykami pękają w szwach, ciuchów przybywa mi w zastraszającym tempie - nie mieszczę się już w dwóch potężnych szafach , w hurtowych ilościach kupuję buty .
Kiedy dopada mnie chandra wybieram nowe perfumy.
W niespełna pół roku stałam się wzorowym singlem i wymarzonym targetem dla sektora usług i dóbr szybkozbywalnych .

To u mnie, w dużym skrócie.

Zizek, wiem, że późno ("ale.. ;") ) - gratuluję i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia .

True, jak bobo? Przesyłam moc całusów

EDIT: tę część postu usunęłam.

Vibesko- podobno się do mnie wybierasz (Ela Cię porwie )- więc bez protestów i migania, że nie masz czasu! Ja już szykuję dla nas atrakcje

Dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie, całuję i życzę wszystkiego dobrego .
Postaram się Was odwiedzać częściej, jak tylko doczekam się łącza w domu.
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach



Edytowane przez 0306
Czas edycji: 2009-07-05 o 13:35
0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:28   #1234
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

0306 - dawno Cie nie było

Wolałabym nie poruszac tego tematu na forum publicznym
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:33   #1235
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
0306 - dawno Cie nie było

Wolałabym nie poruszac tego tematu na forum publicznym
Przepraszam Bezmyślne cielę ze mnie
Usunęłam część postu - jeśli zostanę ukarana przez moda - trudno, nie chcę Ci robić przykrości.
Postarm się wieczorem napisać do Ciebie na tajnym
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach



Edytowane przez 0306
Czas edycji: 2009-07-05 o 13:37
0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:34   #1236
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Hosenko teraz podpis lepszy?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:36   #1237
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Przepraszam Bezmyślne cielę ze mnie
Przeprosiny przyjete Mozesz ciachnąć ten fragment z postu?

EDYCJA: dzięki

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Hosenko teraz podpis lepszy?
zdecydowanie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 13:43   #1238
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Aguś
Miło Cię widzieć Wiesz, że ja zawsze wypytuję Elę co u Ciebie słycha c, czy dobrze się czujesz i czy wszystko ok, wiem ze każda z nas ma swoje problemy, wiem że i ty masz ich sporo, dlatego cieszę się że masz teraz w sobie taki spokój i cieszysz sie życiem. Ja też próbuję i nawet mi się to udaje

A spotkanie mam nadzieję że wypali

Wykąpałam się, dwa dni temu kupiłam 400 ml butlę żelu pod prysznic z nowej limitowanej serii J&J, ja mam ten z dodatkiem kwiatu lotosu, bardzo ładny zapach

A wieczorem mam zamiar zrobic sobie oczyszczanie twarzy peelingiem enzymatycznym Calma HLC i maską AA therapy trądzik.

A teraz lecę na urodzinki do chrześniaka
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 14:43   #1239
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Aga Jak miło Cię zobaczyć Cieszę się, że u Ciebie wszystko ok i mam nadzieję, że będziesz wpadać częściej.

Estell boski podpis

Poszłam na chwilkę się poopalać, poleżałam może ze 20 minut i słońce zaszło Ale coś mnie złapało chyba, bo czuję lekkie pieczenie na plecach. A nogi jak miałam blade tak dalej są blade.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 14:44   #1240
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Karolina, cześć Najlepszego

Nooooo, zdałam wczorajszy egzamin na 4 Jeszcze tylko za tydzień ostatni i finito

Byłam z rodzicami na zakupach, więc z korzystając z okazji kupiłam kilka niezbędników ; czyli żel Luksja z miętą , Zel Palmolive, Płyn do hig.AA, Balsam Ziaja i J&J i krem do stóp
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 15:36   #1241
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mam swoje dwa signature scents, ale za bardzo kocham świat perfum żeby się ograniczać tylko do nich.
A jakie to?

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Wczoraj spędziłam cudny dzionek z Gayenką, która jak zawsze mega poprawia mi humor i sprawia że świat nabiera kolorów i barw
O jejku, mam nadzieję, że ja też jakoś niedługo spotkam się z gayenką, niestety to pewnie dopiero po końcu lipca. Ale cieszę się, że nic się nie zmieniło.

Aga, fajnie Cię tu widzieć. Ja też ostatnimi czasy odżyłam i też nie wiem jak mogłam całymi miesiącami żyć w takiej zamkniętej skorupce, do której nikogo nie chciałam dopuścić.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 16:01   #1242
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Heloł Aga
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Wykąpałam się, dwa dni temu kupiłam 400 ml butlę żelu pod prysznic z nowej limitowanej serii J&J, ja mam ten z dodatkiem kwiatu lotosu, bardzo ładny zapach
Bardzo chciałam, zeby mi się spodobały ale jednak nie jets nam pisana wspólna przyszłość
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Byłam z rodzicami na zakupach, więc z korzystając z okazji kupiłam kilka niezbędników ; czyli żel Luksja z miętą , Zel Palmolive, Płyn do hig.AA, Balsam Ziaja i J&J i krem do stóp
GRatulacje za egzamin, trzymam kciuki za następny
Też lubię korzystać z takihc okazji

Mój egzamin we wtorek, wiadomości w lesie ale mam za to czyściutki pokoik
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2009-07-05 o 16:02
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 16:15   #1243
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Byłam z rodzicami na zakupach, więc z korzystając z okazji kupiłam kilka niezbędników ; czyli żel Luksja z miętą , Zel Palmolive, Płyn do hig.AA, Balsam Ziaja i J&J i krem do stóp
Napisz koniecznie jak wypróbujesz czy jesteś zadowolona, bo jestem tego bardzo ciekawa

Chyba wybiore się jutro po maseczkę z miodlą (o ile będzie) - owocowa narazie sobie odpuszczę i odbiore lakiery z Oriflame.

Rzyrafka ma czyściutki pokoik, a ja mam w końcu porządek w szafach - kilka bluzeczek dałam siostrze, kóra akurat była w domu w weekend a kilka innych ubran poleciało do kosza

Niedawno znowu wyskakałam 300 podskoków
Po wczorajszym rowerze czuję się zadziwiająco dobrze Nic mnie nie boli. Jutro więc wsiadam znowu, ale tym razem po to żeby pozałatwiac pare rzeczy na mieście - mam nadzieje, ze nie bedzie bardzo gorąco, bo nie lubię jeździć w upale (dlatego wolę wieczorem, tak jak wczoraj)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-07-05 o 16:34
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 16:53   #1244
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
GRatulacje za egzamin, trzymam kciuki za następny
Też lubię korzystać z takihc okazji

Mój egzamin we wtorek, wiadomości w lesie ale mam za to czyściutki pokoik
Dziękuję i za Twój też trzymam
Chciałam kupić jeszcze jakiś szampon i odżywkę, ale jednak zrezygnowałam , bo nie było nic ciekawego
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Napisz koniecznie jak wypróbujesz czy jesteś zadowolona, bo jestem tego bardzo ciekawa
Dam znać na pewno, ale to dopiero za jakis czas - jeszczde mam połowę żelu i zanim sięgnę po Luksję to trochę czasu minie
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 16:57   #1245
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziękuję i za Twój też trzymam
Chciałam kupić jeszcze jakiś szampon i odżywkę, ale jednak zrezygnowałam , bo nie było nic ciekawego


Dam znać na pewno, ale to dopiero za jakis czas - jeszczde mam połowę żelu i zanim sięgnę po Luksję to trochę czasu minie
Miętową Luksję możesz mieć zawsze pod ręką Pisałam już, że ja jej nie używam codziennie tylko jak czuje taką potrzebę - np. po rowerze, po ćwiczeniach, po powrocie do domu gdy jest upał
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 16:58   #1246
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

rzyrafko za egzamin.

Hosenko 300 podskoków na raz? Ja potrafię zrobić 100 i potem mnie kolka łapie. Ale jak chwilę odpocznę to potem znów mogę wyskakać kolejne 100.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 16:59   #1247
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Na raz Nie łapie mnie kolka
Żeby się nie pogubić z liczeniem, to skacze 25 razy, obracam się o 90st (bez przerwy) i kolejne 25 - jeden cały obrót to 100 podskoków (po 25 w kazda strone świata )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-07-05 o 17:02
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 17:00   #1248
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
mam kupon -10% do wykorzystania a z perfum chcę wrócić do Gucci II no i muszę coś czekoladowego upolować, mam nadzieję że Serendipitous.
Ach teeeeen kupon. Ale napisałaś, że masz go bardzo długo a ja od razu pomyślałam, że to -10% do Sephory ma ograniczony termin ważności
Cytat:
Wiesz też długo nad tym myślałam. Nie umiałabym mieć 2-3 zapachów, to nie dla mnie, za szybko mi się nudzą i nie umiem pachnieć non stop tak samo. Na tydzień u rodziców wzięłam tylko jedne perfumy i już cierpię
Mam w tej chwili 21 sztuk i nie umiałabym mniej. Ale też nie chcę przeginać w drugą stronę. Muszę zapach naprawdę "kochać" żeby mógł wejść do zbioru. No i lubię patrzeć, że we flakoniku ubywa płynu, a nie tylko stoi i się kurzy.
Fakt, ja też mam tak że zapach szybko mnie nudzi. Ale własnie mam dwa takie, których używam od bagatela 3 lat i cały czas odkrywam w nich coś nowego, cały czas mnie czarują... Ciężko powiedzieć czy tak będzie do moich dni, ale to byłoby fajne Być rozpoznawaną po zapachu. Dla perfumoholika to w sumie coś naturalnego, bo pachnie zawsze i w wyczuwalnych ilościach. Jednak posiadanie tylko 2-3 zapachów to zamknięcie za sobą pewnej furtki.
Ja perfumy kocham - jak widać na przykładzie mojego podpisu - i na pewno jeszcze długo będę się bawić moimi zabawkami. I nie chciałabym sobie czegokolwiek narzucać.

Sama nie wiem. Pogubiłam się
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Mnie zaś kusi balsam i żel pod prysznic by Sephora, o zapachu chyba czekolada czy toffi.... są teraz w zestawach po 29 zł
Chocolate Praline, polecam serdecznie Pachną megaapetycznie, dobrze się spisują Perfumetka też jest smakowita

Fajnie że piszesz o tej promocji - też się za nimi rozejrzę

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A jak przy perfumach jesteśmy...kończy mi się moja Baby doll To były moje pierwsze "lepsze" perfumy i chyba powoli muszę się rozejrzeć za nowym flakonikiem, bo bardzo lubię ten zapach.
Moje też

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
tez mam swoje dwa signature scents, jeden z nich sie skonczyl i cierpie katusze nie mogac go uzywac
Dune i Dolce Vita ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 17:05   #1249
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

A ja wróciłam z urodzin, jeeejku, mój chrześniak oszalał ze szczęścia ale biedak dostał zapalenia ucha i urodzinowanie szybko się skończyło

Wcinam arbuza, jaki pyszny

Aaa, Rzyrafko tobie ten żel się nie podoba ? o rany a to taka butla spora.

EDIT: Aniołku a jak ten zapach się spisuje na skórze ? nie robi się sztuczny i chemiczny ?
__________________
I'm woman in love !!!!

Edytowane przez Vibeska
Czas edycji: 2009-07-05 o 17:06
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 17:06   #1250
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafka ma czyściutki pokoik, a ja mam w końcu porządek w szafach - kilka bluzeczek dałam siostrze, kóra akurat była w domu w weekend a kilka innych ubran poleciało do kosza
W szafie też wstępni eposprzątałam, na razie 3 pólki- też wywaliłam kilka staroci do kosza, upchnęłam zimowe i jesienne swetry z szalikami, jeszcze mi została segregacja t-shirtów, spodni i spódnic, ale to już kiedy indziej
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 17:06   #1251
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Mnie tez nie zachwyciły te nowe J&J
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 17:09   #1252
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

tylko zapach mi nie podszedł, nie kupiłam więc nie wiem jak z pielęgnacją skóry, może Ty się w nim zakochasz
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 17:09   #1253
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na raz Nie łapie mnie kolka
Żeby się nie pogubić z liczeniem, to skacze 25 razy, obracam się o 90st (bez przerwy) i kolejne 25 - jeden cały obrót to 100 podskoków (po 25 w kazda strone świata )
Pomysłowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Moje też


Tak piszecie o tym sprzątaniu w szafkach i ja zajrzałam do swojej a tam bajzel jakby huragan przeszedł Jak będę mieć urlop to koniecznie tam sprzątnę.
A jutro ubieram do pracy moje gladiatorki; mam nadzieję, że sobie nóg nie połamię Chodziłam w nich tylko po podwórku, ale miejskie chodniki to jednak nie to samo.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 17:14   #1254
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Przynajmniej jakies urozmaicenie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 17:43   #1255
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Vibesko, kochanie miło Was widzieć

Piąty dzień odwyku a ja nic nie kupiłam Właściwie to marzy mi się tylko ten różany balsam od Eveline
Organzzo gdzie była ta promocja na nie? [COLOR="Silver"]
Was również
A co Ty tak o ten balsam pytasz? Masz zamiar już sobie zrobić prezent za udane pięć dni odwyku?
Aaale ja się śmieję, a sama własnie łamię odwyk dokładając rzeczy do zamówienia z CS

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny, dawno do Was nie zagladałam i mimo najszerszych chęci nie jestem w stanie nadrobić zaległości
Ale fajnie, że się odezwałaś Właśnie wczoraj myślałam, że dawno Cię nie było. Świetnie, że Ci się układa, naprawdę bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że już nie pracujesz tak dużo jak ostatnio
No i czekam, aż będziesz miała więcej czasu i internetu, żeby się tu częściej pojawiać

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na raz Nie łapie mnie kolka
Żeby się nie pogubić z liczeniem, to skacze 25 razy, obracam się o 90st (bez przerwy) i kolejne 25 - jeden cały obrót to 100 podskoków (po 25 w kazda strone świata )
O, świetny pomysł Ja też sobie kupiłam skakankę i to zanim Bossy zaczęła zachwalać rezultaty kicania No i też mam taką, co sama nie liczy podskoków... Tylko jakoś nie mogę się zabrać do tego, ciągle się wstydzę skakać pod blokiem, chyba wstanę jutro wcześnie rano
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 17:48   #1256
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
O, świetny pomysł Ja też sobie kupiłam skakankę i to zanim Bossy zaczęła zachwalać rezultaty kicania No i też mam taką, co sama nie liczy podskoków... Tylko jakoś nie mogę się zabrać do tego, ciągle się wstydzę skakać pod blokiem, chyba wstanę jutro wcześnie rano
Heh, a ja w ogóle nie mam skakanki ale za to - bujną wyobraźnie

Jem sobie wafla ryżowego polanego wiśniową Jogobellą - jakie to dobre
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-07-05 o 17:50
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 19:00   #1257
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A jakie to?
Kurczę, umknęło mi Twoje pytanie. Angel i Addict

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
EDIT: Aniołku a jak ten zapach się spisuje na skórze ? nie robi się sztuczny i chemiczny ?
Na skórze spisuje się naprawdę bardzo fajnie - zero chemii (żel troszeńkę nią zalatuje, ale EDT już w ogóle). W KWC machnęłam nawet jakiś czas temu recenzję KLIK
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2009-07-05 o 19:03
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:01   #1258
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Aguś
Miło Cię widzieć Wiesz, że ja zawsze wypytuję Elę co u Ciebie słycha c, czy dobrze się czujesz i czy wszystko ok, wiem ze każda z nas ma swoje problemy, wiem że i ty masz ich sporo, dlatego cieszę się że masz teraz w sobie taki spokój i cieszysz sie życiem. Ja też próbuję i nawet mi się to udaje

A spotkanie mam nadzieję że wypali
Ja też podpytuję Elę .
Spotkanie musi wypalić, no nie ma innej opcji - mam nadzieję, że spędzicie u mnie cały weekend .

A problemy... teraz to już drobne niedogodności

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aga Jak miło Cię zobaczyć Cieszę się, że u Ciebie wszystko ok i mam nadzieję, że będziesz wpadać częściej.

Postarm się, ale póki nie mam neta w domu- nie mogę obiecać.


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Aga, fajnie Cię tu widzieć. Ja też ostatnimi czasy odżyłam i też nie wiem jak mogłam całymi miesiącami żyć w takiej zamkniętej skorupce, do której nikogo nie chciałam dopuścić.
Głupie byłyśmy i tyle, ale najważniejsze, że udało nam się pozbierać Nie ma co rozpamiętywać, trzeba żyć dalej i cieszyć się tym, co mamy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Heloł Aga
Heloł

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

Ale fajnie, że się odezwałaś Właśnie wczoraj myślałam, że dawno Cię nie było. Świetnie, że Ci się układa, naprawdę bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że już nie pracujesz tak dużo jak ostatnio
No i czekam, aż będziesz miała więcej czasu i internetu, żeby się tu częściej pojawiać
Masz rację, nie pracuję już tak dużo. Za to czasu mam i tak niewiele - wykorzystuję go w przyjemniejszy sposób
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:07   #1259
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Ja też powoli czuje się skuszona i chyba musze kupić niby chciałam kupic blue corna ale najbliższy TBS to w Warszawie albo Wrocławiu
jest dużo lepsza od tej TBS
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Napisz do nich!! Mi 2 butelki wysłali w kopercie (!!) a płaciłam 9,50 - jak za paczkę
już wczoraj pisałam, ale jest weekend, więc nie odpisują
ja 11zł, pewnie też przyjdą w kopercie (chociaż może nie, w końcu to 4 sztuki), ale mniejsza o to.. byle przyszły, bo już nie mam czym zmywać makijażu jutro wolałabym micele niż ich odpowiedź..
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziwne, ja też priorytet, już w czwartek je miałam.
właśnie wiem, ile można czekać.. w piątek napisali, że już wysyłają.. tia


A propos perfum, mi do szczęścia brakuje najbardziej Lolity edp, Dune, Pure Poison, Addicta i Fleur de Corail
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:44   #1260
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki, część IX

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
A propos perfum, mi do szczęścia brakuje najbardziej Lolity edp, Dune, Pure Poison, Addicta i Fleur de Corail
A mi trójeczki Jil Sander: Style, Stylessence i Style Soft- róznią się bardzo subtelnie ale każda piękna , a potem to Ange ou Demon, Addict, trucizny. Do tego jeszcze Puma Urban Motion I ciekawi mnie Halle Berry i nowa Hypnose- jutor moż ewpadnę do krakowskiej do Douglasa to poszukam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.