Mężczyzna idealny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 19:43   #1
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395

Mężczyzna idealny.


Witam Was dziewczyny. Chcę napisać artykuł do gazetki szkolnej na temat mężczyzny idealnego. Chodzi mi o to, że jak kobieta spojrzy na faceta to zazwyczaj od razu wie, że mogłaby z nim być/ przespać się/ pocałować. I w związku z tym postanowiłam wysnuć jaki powinien być taki prawdziwy ideał faceta. Oczywiście będzie to potraktowane z takim przymrużeniem oka. Napiszę, że zastanawiam się czy jesteśmy tak płytkie, że patrzymy na wygląd czy też główną rolę odgrywają tu feromony. I potrzebuję Waszej pomocy. Na pewno każda z Was trafiła kiedyś na faceta, na którego widok miała (przepraszam za wyrażenie) "mokro w gaciach". I ja Was proszę o ogólnikowe opisanie takiego mężczyzny. Wiecie, np. brązowe oczy, wysoki, zalotne spojrzenie. Takie tam rzeczy, które przykuły Waszą uwagę. I na co szczególnie w tym pierwszym wrażeniu zwracacie uwagę. Dziękuję za odpowiedzi i obiecuję zamieścić tu artykuł, jeśli uda mi się i go przyjmą. I jeśli uda mi się go w ogóle sklecić. Pozdrawiam i miłego odpisywania.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:48   #2
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Mężczyzna idealny.

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny. Chcę napisać artykuł do gazetki szkolnej na temat mężczyzny idealnego. Chodzi mi o to, że jak kobieta spojrzy na faceta to zazwyczaj od razu wie, że mogłaby z nim być/ przespać się/ pocałować. I w związku z tym postanowiłam wysnuć jaki powinien być taki prawdziwy ideał faceta. Oczywiście będzie to potraktowane z takim przymrużeniem oka. Napiszę, że zastanawiam się czy jesteśmy tak płytkie, że patrzymy na wygląd czy też główną rolę odgrywają tu feromony. I potrzebuję Waszej pomocy. Na pewno każda z Was trafiła kiedyś na faceta, na którego widok miała (przepraszam za wyrażenie) "mokro w gaciach". I ja Was proszę o ogólnikowe opisanie takiego mężczyzny. Wiecie, np. brązowe oczy, wysoki, zalotne spojrzenie. Takie tam rzeczy, które przykuły Waszą uwagę. I na co szczególnie w tym pierwszym wrażeniu zwracacie uwagę. Dziękuję za odpowiedzi i obiecuję zamieścić tu artykuł, jeśli uda mi się i go przyjmą. I jeśli uda mi się go w ogóle sklecić. Pozdrawiam i miłego odpisywania.
Mój TŻ ma czarne włosy jest nie za wysoki, szczupły, zielone oczy i spodobał mi się od razu jak go zobaczyłam. Dla mnie jest ideałem ale dla kogoś innego może byc ostatnim chłopakiem na świecie na którego by popatrzyła. Trudny sobie temat wybrałaś.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:04   #3
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Mężczyzna idealny.

Mnie się podobają wysocy faceci, z długimi nogami i szczupłym, zgrabnym tyłkiem. Dodatkowo szerokie barki i ładnie umięśnione ramiona, mrr.

No i patrzę też na ubiór, uwielbiam facetów w garniturach, albo dżinsy + marynarka

Oczywiście mój TŻ jest kurdupelek, a i tak jest dla mnie najpiękniejszy na świecie
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:13   #4
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mężczyzna idealny.

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Mój TŻ ma czarne włosy jest nie za wysoki, szczupły, zielone oczy i spodobał mi się od razu jak go zobaczyłam. Dla mnie jest ideałem ale dla kogoś innego może byc ostatnim chłopakiem na świecie na którego by popatrzyła. Trudny sobie temat wybrałaś.
Wcale nie trudny, właśnie ja taką rozkminkę tam chcę zrobić. Twoja odpowiedź mi już bardzo pomaga.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Mnie się podobają wysocy faceci, z długimi nogami i szczupłym, zgrabnym tyłkiem. Dodatkowo szerokie barki i ładnie umięśnione ramiona, mrr.

No i patrzę też na ubiór, uwielbiam facetów w garniturach, albo dżinsy + marynarka

Oczywiście mój TŻ jest kurdupelek, a i tak jest dla mnie najpiękniejszy na świecie


Ta też. Po prostu piszcie właśnie tak, ja to sobie posegreguję, poprzytaczam niektóre wypowiedzi (bo opiszę tam, że zasięgnęłam opinii). Ogólnie jakoś to załatwię.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Już teraz mogłabym napisać: Idealny facet wg. kobiet powinien być wysoki i szczupły, ale niski i umięśniony, być blondynem o czarnych włosach. A na końcu bym podsumowała, że ogólny ideał nie istnieje, więc odpowiedzi muszę szukać dalej i tu przytoczyłabym jakiś tekst o feromonach. Jakoś to sklecę. A Wy piszcie. Dużo. Jak mi wystarczy to napiszę, żebyście już nie pisały.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:42   #5
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Mężczyzna idealny.

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Na pewno każda z Was trafiła kiedyś na faceta, na którego widok miała (przepraszam za wyrażenie) "mokro w gaciach". I ja Was proszę o ogólnikowe opisanie takiego mężczyzny
wysoki.
duże usta i oczy.
męski. (nie miał już "chłopięcej budowy")
ostre, charakterystyczne rysy twarzy
pewne siebie spojrzenie.
zawadiacki uśmiech.
duże dłonie.
zadbany i pachnący
ubrany tak jak lubie ; ))
niski ton głosu.
płynny, stanowczy chód.
brunet, aczkolwiek to nie ma większego znaczenia.
ŁAAAAAAA *____*
mimo, iż szaleję za mężczyznami w czarnych płaszczach albo marynarkach - to mój ideał ich nie nosi. Ot taki drobiazg ; )Moim poprzednim "ideałem" był chłopak dosłownie przeciętny... średniego wzrostu, ciemny blondyn, twarz jak tysiące innych, ubrany w jeansy+sweter. Nie był powalający.
Ale był jak magnes. pachniał tanimi perfumami z kiosku ; )
Ale to było słodkie, takie inne.
Swoim chamskim zachowaniem, dystansem do świata po prostu przyciągał.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:48   #6
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Mężczyzna idealny.

wysoki (mam słabość do facetów minimum 185, przy moim skromnym 157 ), z ładnie zarysowanymi mięśniami ale nie wytrenowany za bardzo. zielono lub brązowooki. kolor włosów nieistotny, ale one w lekkim nieładzie, długości kilku cm^^ o, i wyraźne rysy twarzy. faceci w garniturach ewentualnie wspomniane dżinsy i marynarka, albo dobrze dopasowany sweterek.

ideał jeszcze nie odnaleziony (;
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:54   #7
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mężczyzna idealny.

ideał= mój P. hehehe

ciężki temat z tym artykułem, musisz być mega obiektywna a na pewno i tak ktoś będzie miał inne zdanie
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 20:58   #8
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Mężczyzna idealny.

Hmm..
Powiem tak. Ogólny zarys MOJEGO ideału to jest wysoki brunet o orzechowych oczach, nie chudy, tylko zbudowany
Nie mówię o ABSie, tylko o tym, że musi mieć ciałka
do popatrzenia idealny jest dwudniowy zarost [ ale to się źle odbija na mojej brodzie ], a jeśli nie to, to idealnie ogolony i najlepiej, żeby było widać takie czarne kropeczki (to takie moje zboczenie )

Uwielbiam mężczyzn w garniturach albo czarnych, zimowych płaszczach z szalikiem zawadiacko oplątanym na szyi .
Lubię, gdy mężczyzna ma duże dłonie , dziurki w policzkach mile widziane


Z tematu domyślam się, iż chodzi tylko o wygląd zewnętrzny?

Dla mnie do wyglądu zalicza się zapach

Musi, po prostu musi męsko pachnieć, ale ja i tak najbardziej na świecie kocham zapach mojego mężczyzny w świeżo wypranych ciuchach i swoim zapachem.. czuję wtedy płyn do płukania tkanin, który kojarzy mi się tylko i wyłącznie z nim
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 21:05   #9
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Mężczyzna idealny.

zgrabna pupka rządzi!

i piłkarskie uda...
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 21:32   #10
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Mężczyzna idealny.

smukle dlonie i ciemne oczy
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 21:39   #11
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Mężczyzna idealny.

Mógłby być nie wiadomo jak przystojny, jeśli by miał brzydki, piskliwy głos - nie miałby szans.
Niski, ciepły, głęboki głos - to jest to...
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 21:54   #12
gigibooom
Raczkowanie
 
Avatar gigibooom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 48
Dot.: Mężczyzna idealny.

wysoki ok. 185 cm
ciemne włosy, szatyn lub czarny, bez żelu na nich
dobrze zbudowany, solidne barki i plecy ;p ale nie jakiś 'przypakowany' ;p
brązowe oczy
dołeczki w policzkach ;D
bez zarostu, dopuszczalny 2 dniowy
co do ubioru to koszule i dżinsy

o dziwo mój TŻ kiedy go poznałam miał bródkę, której teraz bym nie tolerowała ;P
gigibooom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 22:08   #13
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Mężczyzna idealny.

Lubie jak facet jest facetem a nie męską laleczką ;]
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 22:14   #14
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Mężczyzna idealny.

Dla mnie mężczyzna powinien w jakiś sposób wyglądem odzwierciedlać charakter. Zmierzwione włosy, nonszalancko zarzucony plecak na ramię, pewny; stanowczy krok. Głos oczywiście, niski, głęboki, taki, że ciarki przechodzą po plecach. Przenikliwe, głębokie spojrzenie, dość wyraźne rysy twarzy, zadbany, pachnący. Ubrany tak jak lubię, sportowa elegancja, typu właśnie dżinsy i marynarka, czy dżinsy i sweterek z drobnym kołnierzykiem Nie szaro buro i ponuro, ani nie jak tęcza. Dobrze zbudowany, silny, charakterystyczny. Po prostu patrząc na niego muszę mieć świadomość, że jest unikatowy

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2009-09-08 o 22:16
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 02:55   #15
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Mężczyzna idealny.

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny. Chcę napisać artykuł do gazetki szkolnej na temat mężczyzny idealnego. Chodzi mi o to, że jak kobieta spojrzy na faceta to zazwyczaj od razu wie, że mogłaby z nim być/ przespać się/ pocałować. I w związku z tym postanowiłam wysnuć jaki powinien być taki prawdziwy ideał faceta. Oczywiście będzie to potraktowane z takim przymrużeniem oka. Napiszę, że zastanawiam się czy jesteśmy tak płytkie, że patrzymy na wygląd czy też główną rolę odgrywają tu feromony. I potrzebuję Waszej pomocy. Na pewno każda z Was trafiła kiedyś na faceta, na którego widok miała (przepraszam za wyrażenie) "mokro w gaciach". I ja Was proszę o ogólnikowe opisanie takiego mężczyzny. Wiecie, np. brązowe oczy, wysoki, zalotne spojrzenie. Takie tam rzeczy, które przykuły Waszą uwagę. I na co szczególnie w tym pierwszym wrażeniu zwracacie uwagę. Dziękuję za odpowiedzi i obiecuję zamieścić tu artykuł, jeśli uda mi się i go przyjmą. I jeśli uda mi się go w ogóle sklecić. Pozdrawiam i miłego odpisywania.
Tu odpowiedz drzemie:
https://wizaz.pl/forum/member.php?u=288138



Nie moglem sie powstrzymac...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 07:06   #16
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Mężczyzna idealny.

Mnie totalnie kreca doleczki w policzkach na szczescie moj TZ ma takowe wiec jest moim idealem , to znaczy w kazdym mezczyznie jest cos co moglo by byc lepsze ale czasami niedoskonalosc tej jest seksowna .
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 07:15   #17
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Mężczyzna idealny.

ja powiem na przykładzie mojego TŻa
Spodobał mi się od razu...wysoki,szczupły... z fajnie zarysowanymi mięśniami...ale ujęło mnie jak mnie traktował przepuszczał w drzwiach...za każdym razem otwierał drzwi od samochodu, jak siedzieliśmy przy stole mi najpierw mi nalewał napój,winko.... prawdziwy gentelmentak jest do dzisiaj. Więc dla mnie liczy się wygląd(musi być to coś...),charakter i kultura. Jak facet jest przystojny ale niewychowany...to od razu traci w oczch
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 07:38   #18
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Mężczyzna idealny.

Dla mnie najważniejszy jest charakter
Facet może być z wyglądu jak laleczka.. ale.. ale.. w końcu mi sie opatrzy i co? :P
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 07:52   #19
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Mężczyzna idealny.

Według mnie Może się podobać pewien typ urody (w większości wysoki brunet, zielone oczy, mięśnie itd) ale to nie jest istotne by mężczyzna był oszałamiający...musi mieć to coś, taki wabik w zachowaniu i wyglądzie..ja nie raz spotykałam typowych przystojniaków, którzy poza wyglądem nie wyróżniali sie niczym, byli płytcy jak kafelek w łazience i nie działali na mnie nic..a tu nagle niepozorny, szczupły blondyn potrafił mnie tak ująć, że ahhh

Mój mężczyzna choć podoba mi sie wizualnie ma w sobie coś co mnie niesamowicie przyciąga..jego sposób bycia, jego dołeczki gdy sie uśmiecha, poczucie humoru, luzacki styl życia, silne, wyżylone, męskie dłonie..detale kochane

A co do tytułu absolutnie nie ma ideałów...nawet na najlepszym okazie jest ryska..i dzięki bogu
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 08:05   #20
moon_light
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 211
GG do moon_light
Dot.: Mężczyzna idealny.

Ja raz miałam taką sytuację, że od razu spodobał mi się chłopak i chciałam, aby to było "to", to zresztą były TŻ Wiadomo, urzekło mnie pierwsze wrażenie i rozmowa z nim. Wyższy ode mnie, ciemna karnacja, ciemne oczy, szatyn. Słodki uśmiech i ogromne poczucie humoru. Przy okazji przy kumplach robił za swoistego rodzaju lidera, który nakręcał rozmowę. Po prostu wymiękłam
__________________
"Nie odmówiłaby nawet, gdyby zaproponował wspólną wizytę w piekle celem wypicia filiżanki gorącej smoły w towarzystwie ognistych demonów"
moon_light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 08:49   #21
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mężczyzna idealny.

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
Lubie jak facet jest facetem a nie męską laleczką ;]
o
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:17   #22
Mascara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Mężczyzna idealny.

duze dłonie
i ramiona
powyzej 185 (bo sama jestem wysoka)
piekny usmiech i to "cos" w spojrzeniu
raczej brunet
bardzo męski
duze poczucie humoru
no i ogolnie rozum i odpowiedzialność
Mascara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 16:15   #23
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Mężczyzna idealny.

oczy.. ale nie kolor tylko spojrzenie
dlonie, ramiona- kojarza mi sie z bezpieczenstwem
zapach
ogolnie zwracam uwage na facetow ktorzy wydaja sie byc interesujacymi ludzmi, ciekawie wygladaja, maja pasje
ttak na prawde nie mam okreslonego typu. Najbardziej podobaja mi sie bruneci ale zdazylo mi sie ze spodobal mi sie blondyn. Facet musi miec to 'cos' -sama nie wiem co to takiego
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 16:56   #24
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mężczyzna idealny.

Dziękuję Wam wszystkim ślicznie za odpowiedzi. Jesteście super. Teraz już nie piszcie, tyle mi wystarczy. Muszę poszukać czegoś o feromonach, zaczekać na wenę (bo ona czasem śpi, a czasem przychodzi) i coś z tego wszystkiego sklecę. Dziękuję jeszcze raz, bardzo mi pomogłyście.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 17:00   #25
addictedtofashion
Raczkowanie
 
Avatar addictedtofashion
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 98
Dot.: Mężczyzna idealny.

elegancki gentleman
__________________
"I don't mind living in a man's world as long as I can be a woman in it"
Marilyn Monroe
addictedtofashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:04   #26
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Mężczyzna idealny.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tu odpowiedz drzemie:
https://wizaz.pl/forum/member.php?u=288138



Nie moglem sie powstrzymac...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:28   #27
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mężczyzna idealny.

Ah, no właśnie. Zapomniałabym podziękować szanownego Wyrakowi za przedstawienie prawdziwego ideału mężczyzny.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 19:21   #28
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Mężczyzna idealny.

Nie ma za co, polecam sie na przyszlosc

PS. Podam Zlosliwca i Age do sadu za bezprawne wykorzystywanie mojego wizerunku, bo to podobienstwo przypadkowe byc nie moze!
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2009-09-09 o 19:22
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 21:09   #29
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Mężczyzna idealny.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tu odpowiedz drzemie:
https://wizaz.pl/forum/member.php?u=288138



Nie moglem sie powstrzymac...
hła,hła,hła- śmieszne miało być tak?

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Mascara Pokaż wiadomość
duze dłonie
i ramiona
powyzej 185 (bo sama jestem wysoka)
piekny usmiech i to "cos" w spojrzeniu
raczej brunet
bardzo męski
duze poczucie humoru
no i ogolnie rozum i odpowiedzialność
dłonie nawet bardzo duże
ramiona- jak Platon
188cm
uśmiech się zgadza, ale nie wiem o co chodzi z tym spojrzeniem, więc się nie ustosunkuje
brunet
zgadza się
jasne
też

NIE MA IDEAŁÓW
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 21:28   #30
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Mężczyzna idealny.

Nie, to przeciez na powaznie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.