Plotkowy dla dietetyczek :) V - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 10:52   #4861
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

tak, u mnie to samo się dzieje na nk

a mi ten śledzik tak jakos bardzo nie przeszkadza- troche to denerwujace było na początku-jak wchodzisz a tam pełno chmurek co kto napisał ale znowu bez przesady-chyba wystarczy dac przy danej osobie tylko nie śledz i to znika nie?
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 15:49   #4862
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Ewuś- korzystajcie, korzystajcie z chwil samotności
tja, dziś na grilla idziemy

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość

Prawdopodobnie za miesiąc zjadę do domu
super

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

ja po prayc dopiero i podsypiam na sofie.. Codziennie nadgodziny robilam w tym tygodniu i jestem paaaadnieta... A wczoraj po prayc jeszcze byla piekna pogoda wieczorem a sasiad mial akurat urodziny i poszlam na drinka i skonczylo sie na 1 za duzo i mimo,ze poszlam o 22 spac to dzis umieralam rano a tu trzeba do prayc bylo isc.. jakos dojechalam ale caly dzien walczylam ze soba... na lunchu poszlam do auta pospac ale malo pomoglo i teraz zaleglam na sofie i zaraz zasne chyba..
hehe, widzę ze obie jesteśmy niepoprawne

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Ewuś kciukuję, zebys znalazła pracę jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Łolaboga, byłam u endyktonologa dzis. Wcześniej porobiłam badania na TSH i morfologie -bo tak kazała mi recepcjonistka.
Poszłam tam bo znowu tradzik mi wrócił i za nic się go pozbyć nie mogę, pozatym strasznie leca mi włosy,no więc w koncu postanowiłam ,ze się przebadam.Opowiedziałam lekarzowi co i jak, on mi wypisał skierowanie na badanie jakichs tam hormonów. No i juz niby wszystko uzgodnione, a lekarz mówi, zebym mu pokazała co to tam mam za wyniki,patrzy na to TSH i mówi ohohohoho widze, ze TSH jest podwyzszone, obejrzał mi szyje, ręce i mówi: przyszłaś tu z małym problemem wyjdziesz z wiekszym.
Ja taaakie oczy, zabrał mnie na USG, no i okazuje sie, ze cos jest nie w porzadku-jakeś plamki, guzki czy coś. No i kurde znowu musze jakies dodatkowe badania robic.

Najgorzej to do lekarza isć



kurcze, mogę prosic Was o radę?

Bo mam zrobic takie hormony jak: Androstendion, wolny testosteron, DHEAS i własnie nie wiem, czy to jest obojętne, w których dniach cyklu to zrobię czy nie?
Raz czytam, ze obojętne, raz ze najlepiej robić od 2 do 5 dnia cyklu.
I 2 pytanie: Skoro 1 dzien cyklu to 1 dzien krwawienia, tzn, ze badania musiałabym robić w czasie okresu tak?
mam nadzieję ze to nic poważnego Kochana aczkolwiek ja się na tym absolutnie nie znam więc nie mogę Ci nic poradzić

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
Tak postanowiłam przypomnieć o sobie mimo, że ciągle "śledzę" Was na wizażu I już pewnie nie przestanę bawić się w detektywa Acz z udzielaniem się bywa różnie, nie wiem czy to zmienić, bo wszystkie drogi prowadzą do Was
Mam nadzieję, że ktoś tu w ogóle mnie pamięta...
Manguś myślałam o tobie ostatnio
wracaj na stałe!

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość

Kurcze ja to mam ostatnio jakies gorsze dni-wczoraj mnie oko zaczęło boleć jeszcze, no ale nic myślałam, przejdzie, dziś boli mnie jeszcze bardziej-patrze a pod powieka mam takią białą krostkę a wokół jest zaczerwienione. I to uwiera bardzo, szczegolnie jak mrugam. Wyczytalam w internecie, ze to może byc jęczmien-no więc smaruję to herbatą-troszkę mi ulżyło
posmaruj sobie maścią ze świetlikiem też tak miałam kiedyś i jeszcze mi wtedy pół policzka spuchło

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
A pozatym nic nowego- siedze w wielkich luznych gaciach przed kompem, z poczochraną fryzura i użalam się nad sobą


Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
a mi ten śledzik tak jakos bardzo nie przeszkadza- troche to denerwujace było na początku-jak wchodzisz a tam pełno chmurek co kto napisał ale znowu bez przesady-chyba wystarczy dac przy danej osobie tylko nie śledz i to znika nie?
ja tak zrobiłam i mam spokój żadnych nowych chmurek

Byłam dziś na basenie z TŻ-em rano a później u fryzjera (ścięłam włosy do ramion i zrobiłam kilka pasemek - ale zdjęć nie będzie bo nie mam aparatu )
Wieczorem za to grill u moich kuzynek tak więc cały dzień w ruchu

miłego piątkowego popołudnia i wieczorku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 14:20   #4863
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
hehe, widzę ze obie jesteśmy niepoprawne
no my tak pijaczki z Bozej laski... madre po szkodzie

Byłam dziś na basenie z TŻ-em rano a później u fryzjera (ścięłam włosy do ramion i zrobiłam kilka pasemek - ale zdjęć nie będzie bo nie mam aparatu ) a szkoda , zobaczylabym jak wygladasz
Wieczorem za to grill u moich kuzynek tak więc cały dzień w ruchu super, bardzo lubie czytac o twoich weeekendowych planach baw sie dobrze!!

miłego piątkowego popołudnia i wieczorku
Tobie rowniez

hej laleczki,

u mnei dzis sie pogoda popsula i pada ale jest cieplo. Odrobilam dzis snu dzis troche wkoncu! spalam prawie 10h i naprawde czuje sie 100 razy lepiej...

dzis wyjscie mam i wlasnie kapalam/golilam/maseczki/pierdy etc i czuje ze zyje teraz.. przzymierzylam ciuchy na wyjscie i zadecydowalam po dlugich rozwazaniach co ubieram (penwie jeszcze sto razy zmienia zdanie i o 5 jade do kumpeli co bede u niej spala i sie tam bedziemy robic. bardzo sie ciesze,ze wychodze bo nie chce mi sie siedziec w domu..

takze ycze wam milego dnia i jutro sie pewnie odezwe skacowana.. (czlowiek sie nie uczy na bledach niestety...)

mileog weekndu wam zycze!!! x x x
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 14:16   #4864
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cześć dziewczyny
Oj trochę mnie tu nie było , tydzień temu nadrobiłam zaległości w czytaniu ,lecz znowu brakło czasu żeby coś napisać.
Ogólnie od kiedy chodzę do liceum zmieniło się wszystko. Nie mam kompletnie na nic czasu. 3 razy w tygodniu mam na 7:10 co wiąże się z tym że wstac muszę o 4:30 żeby sie wyrobić , a jak przychodze do domu to jestem padnięta , idę spać na 1h a potem się ucze i czasem wejde na nk i tyle. No ale to jedyny minus tej szkoły Ogólnie myśle ze dobrze trafilo mi się z tą dwujęzyczną szkoła. 8h ang w tyg + bio, geo, mat elementy ang. A na fizyce to gosciu jeszcze od poczatku slowa po polsku nie powiedział
Maturę będziemy musieli zdawac nie rozszerzoną , tylko dwujęczyczną . ( podobno jest trudniejsza od rozszerzonej, ale ma inny przelicznik).
Pisaliśmy też test umiejętnosci z matematyki z gimnazjum i napisałam na 96 % Normalnie byłam taka szczęśliwa , gdyż wogole sie nie uczyłam ,a na 33 osoby 20 dostało banie , a piątek było tylko cztery
I jeszcze zapisałam się na Studium Menadżerskie . Musimy chodzić przez 3 lata ( nie wiem własnie czy w piatki czy w soboty) i potem dostajemy dyplom podpisany przez Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Myślę że takie studium może się do czegoś przydać No a w poniedziałki i w soboty mam próby teatralne gdyż znowu dostałam rolę , ( a że odmówić nie potrafiłam i nie chciałam ) to mam następną dodatkową robotę. Także jak same widzicie czasu wolnego mam bardzo mało.
Oby do wakacji bo Hiszpania czeka .
Będę się starała częściej pisać choć parę zdań ( bo podczytuje Was często ).
Miłej niedzieli
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 14:40   #4865
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

dzis wyjscie mam i wlasnie kapalam/golilam/maseczki/pierdy etc i czuje ze zyje teraz.. przzymierzylam ciuchy na wyjscie i zadecydowalam po dlugich rozwazaniach co ubieram (penwie jeszcze sto razy zmienia zdanie i o 5 jade do kumpeli co bede u niej spala i sie tam bedziemy robic. bardzo sie ciesze,ze wychodze bo nie chce mi sie siedziec w domu..
mam nadzieję ze się dobrze bawiłaś
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
takze ycze wam milego dnia i jutro sie pewnie odezwe skacowana.. (czlowiek sie nie uczy na bledach niestety...)
zdecydowanie się nie uczy ja znów wczoraj po grillu kaca miałam

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Oj trochę mnie tu nie było , tydzień temu nadrobiłam zaległości w czytaniu ,lecz znowu brakło czasu żeby coś napisać.
Ogólnie od kiedy chodzę do liceum zmieniło się wszystko. Nie mam kompletnie na nic czasu. 3 razy w tygodniu mam na 7:10 co wiąże się z tym że wstac muszę o 4:30 żeby sie wyrobić , a jak przychodze do domu to jestem padnięta , idę spać na 1h a potem się ucze i czasem wejde na nk i tyle. No ale to jedyny minus tej szkoły Ogólnie myśle ze dobrze trafilo mi się z tą dwujęzyczną szkoła. 8h ang w tyg + bio, geo, mat elementy ang. A na fizyce to gosciu jeszcze od poczatku slowa po polsku nie powiedział
Maturę będziemy musieli zdawac nie rozszerzoną , tylko dwujęczyczną . ( podobno jest trudniejsza od rozszerzonej, ale ma inny przelicznik).
Pisaliśmy też test umiejętnosci z matematyki z gimnazjum i napisałam na 96 % Normalnie byłam taka szczęśliwa , gdyż wogole sie nie uczyłam ,a na 33 osoby 20 dostało banie , a piątek było tylko cztery
I jeszcze zapisałam się na Studium Menadżerskie . Musimy chodzić przez 3 lata ( nie wiem własnie czy w piatki czy w soboty) i potem dostajemy dyplom podpisany przez Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Myślę że takie studium może się do czegoś przydać No a w poniedziałki i w soboty mam próby teatralne gdyż znowu dostałam rolę , ( a że odmówić nie potrafiłam i nie chciałam ) to mam następną dodatkową robotę. Także jak same widzicie czasu wolnego mam bardzo mało.
Oby do wakacji bo Hiszpania czeka .
Będę się starała częściej pisać choć parę zdań ( bo podczytuje Was często ).
Miłej niedzieli
super że się odezwałaś super masz tę szkołę, naprawdę, świetny start na przyszłość korzystaj ile możesz (za moich czasów takich bajerów nie było )


Dzień dobry
U mnie leci jakoś wczoraj umierałam pół dnia z bólem głowy po udanym piątkowym grillu a wieczorem siedzieliśmy przy winku z TŻ-em bo miał urodziny Dziś rano już rodzice TŻ-a wrócili więc tylko się przywitałam, zebrałam i wróciłam do domu. Dostałam od "teściowej" naszyjnik z perełek, jestem mile zaskoczona
Teraz siedzę u rodziców i zostaję do jutra bo rodzice maja cały dzień zajęty wiec zostanę z dziadkiem... i tak nie mam nic do roboty jak na razie

miłej reszty weekendu
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 15:21   #4866
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cześć Babyuś- świetna masz szkołe naprawdę a jaką rolę dostałaś?wpadaj częściej Słoneczko

Ewuś- no no no teściowa Cię lubi, a to dobrze wróży na przyszłość

Agolek jak sie czujesz, po wczoraj?


A u mnie nic takiego dziś, niedziela jak niedziela


Miłego popołudnia słoneczka
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:38   #4867
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

przepraszam Dziewczyny, nie mam czasu przeczytać co napisałyście, przejrzałam tylko ostatnie pare postów

Baby, zazdroszczę Dojazdy są pewnie uciążliwe, ale czego się nie robi dla fajnej szkoły. Chodzisz do LO w Krakowie czy gdzieś indziej ? Zdradzisz, do którego ?

U mnie aktualnie tylko nauka, nauka, nauka. Nauczyciele chyba oszaleli, nie mam na nic czasu, na Wizaż również
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 20:12   #4868
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
mam nadzieję ze się dobrze bawiłaś az za dobrze...

zdecydowanie się nie uczy ja znów wczoraj po grillu kaca miałam a ja nie ma kaca dzis! ha!
U mnie leci jakoś wczoraj umierałam pół dnia z bólem głowy po udanym piątkowym grillu a wieczorem siedzieliśmy przy winku z TŻ-em bo miał urodziny Dziś rano już rodzice TŻ-a wrócili więc tylko się przywitałam, zebrałam i wróciłam do domu. Dostałam od "teściowej" naszyjnik z perełek, jestem mile zaskoczona
Teraz siedzę u rodziców i zostaję do jutra bo rodzice maja cały dzień zajęty wiec zostanę z dziadkiem... i tak nie mam nic do roboty jak na razie

miłej reszty weekendu
ciesze sie,ze spedzilas milo weekend. a kac jak to kac, byl, minie, przyjedzie nastepny..

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość


Agolek jak sie czujesz, po wczoraj?
no wiec Agolek nie spal od piatku!! wyszlam wczoraj po 7,zladowalam do domu nad ranem, bylam w 6 roznych klubach, w kazdym po wodce z cola diet(a w domu przed wyjdziem redbull i 2 szklanki pepsi diet) i nie nie moglam spac wogole dzis! serdeucho mi nawalalao jak by mi mialo wyskoczyc i tym sposobem od wczoraj rano nie spalam! teraz przekimalam na sofie 1h ale czuje ze zaraz ide do gory juz spac mimo ze 8 h dopiero. .. bawilam sie naprawde swietnie, mam strasznie obrdarte stopy od butow i przez miesiac nie naloze obcasow chyba. Ale co za noc.. kaca nie mam o dziwo,duzo tanczenie i chodzenia po dworze i w sumie nie za duzo alkoholu wiec jest ok. Teraz tylko12 h snu i bede ok..

Dobranoc wiec!
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 23:27   #4869
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość

Ewuś- no no no teściowa Cię lubi, a to dobrze wróży na przyszłość
wygląda na to ze lubi całe szczęście bo ogólnie jest to dosyć trudna w kontaktach osoba i TŻ ma z nią ciężko w domu, ale w stosunku do mnie zawsze jest w porządku

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość

U mnie aktualnie tylko nauka, nauka, nauka. Nauczyciele chyba oszaleli, nie mam na nic czasu, na Wizaż również

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ciesze sie,ze spedzilas milo weekend. a kac jak to kac, byl, minie, przyjedzie nastepny..
ano chociaż lepiej żeby następny już nie przychodził

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

no wiec Agolek nie spal od piatku!! wyszlam wczoraj po 7,zladowalam do domu nad ranem, bylam w 6 roznych klubach, w kazdym po wodce z cola diet(a w domu przed wyjdziem redbull i 2 szklanki pepsi diet) i nie nie moglam spac wogole dzis! serdeucho mi nawalalao jak by mi mialo wyskoczyc i tym sposobem od wczoraj rano nie spalam! teraz przekimalam na sofie 1h ale czuje ze zaraz ide do gory juz spac mimo ze 8 h dopiero. .. bawilam sie naprawde swietnie, mam strasznie obrdarte stopy od butow i przez miesiac nie naloze obcasow chyba. Ale co za noc.. kaca nie mam o dziwo,duzo tanczenie i chodzenia po dworze i w sumie nie za duzo alkoholu wiec jest ok. Teraz tylko12 h snu i bede ok..
super że się dobrze bawiłaś wyśpij się teraz porządnie


Ja tez spać idę bo jakoś nie mam weny już do siedzenie przy kompie

dobranoc
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 11:03   #4870
piegowata piratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 272
GG do piegowata piratka
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hej Laski Super wątek. Nie wiem,czy tu można pisać o wszystkim,ale mam pytanko...Czy jak np. zjadłam 3/4 paczki prażynek, to mam zrezygnować z obiadu,czy zjeść same warzywa? Ostatnio mam okropne problemy z tym jedzeniem... w piątek zjadłam wielką kromę ze smalcem,ale odmówiłam sobie kolacji, w sobotę zjadłam kawałek sernika na zimno z galaretką i do tego kawę z syropem waniliowym,ale potem też nie jadłam kolacji, wczoraj było ok, bo byłam chora-4 posiłki ale dzisiaj chyba czułam się osłabiona, bo zeszłam i wzięłam te chrupki mimo,że nie byłam głodna! W takim tempie to ja nic nie zrzuce do Bożego Narodzenia, tylko przytyję...
__________________
„Jeśli chcesz być kochany, kochaj sam
(Seneka)

Kochając siebie za to,jakim się jest.

Nauka i dbanie o kręciołki na łebku ; *
piegowata piratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 11:17   #4871
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

piegowata nie rezygnuj z posiłków
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 11:22   #4872
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
piegowata nie rezygnuj z posiłków
zgadzam się z Anią rezygnacja z głównych posiłków i dostarczania tym samym podstawowych składników odżywczych to najgorsze co może być

BTW Aniu co Ty tu robisz o tej porze?

Dzień dobry

U mnie dzień bez sensu, od rana przy kompie grzebię w ogłoszeniach o pracy, oczywiście ciekawych ogłoszeń jak na lekarstwo, wszak nie każdy chce być telemarketerem albo innym akwizytorem, no ale cóż


miłego dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 11:27   #4873
piegowata piratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 272
GG do piegowata piratka
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dziękuję Wam za odp. Myślałam,że jak to ma taką wartość kaloryczną, to nie muszę nic innego jeść. Widać nie jestem doświadczona w tych sprawach. Życzę Ci Ewciu powodzenia w szukaniu pracy
__________________
„Jeśli chcesz być kochany, kochaj sam
(Seneka)

Kochając siebie za to,jakim się jest.

Nauka i dbanie o kręciołki na łebku ; *
piegowata piratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 11:36   #4874
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Ewuś byłam na UŚ na wykładach o maturze itd szybko się skończyło

w ogóle mam tyle pomysłów na życie ,że sama nie wiem na co się zdecydować jedyny plus jest taki , że na każdy kierunek potrzebuje albo chemie/biologi pod/roz bądź te 2 przedmioty a ja zdaje bio i chem na rozszerzeniu wiec martwić się będę później. a jak mamie opowiedziałam o tym licząc na jakaś pomoc to usłyszałam : o to fajne , o to też ,
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2009-09-21 o 11:43
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:12   #4875
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Ewuś teściowa Cie lubi? Jak to zrobilas Zaczarowałaś ją?:pp
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:11   #4876
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Hej Dziewuchy

Właśnie siedzę z herbatką z miodem i cytrynką pod kocykiem. Troszku się przeziębiłam w weekend i dopiero teraz mogę się jakoś podkurować. Ale przynajmniej miło spędziłam czas Byłam na małej wyprawie rowerowej z koleżanką, pojeździłyśmy sobie w rejonach Gniezna, Biskupina itd. Super było i jeszcze dopisała pogoda, więc mini wakacje bardzo udane

Z TŻ po naszej kłótni trochę lepiej, ale nie mieliśmy za bardzo czasu się nawet spotkać. Teraz i ja zaziębiona i on też ma gorączkę, więc się kurujemy osobno. No ale trochę mnie przekabacił w zeszłym tygodniu, bo mimo że się nie widzieliśmy, to zrobił mi niespodziankę: zostawił na portierni w pracy niespodziankę w postaci domowego obiadu do podgrzania Milutkie to było i pyszne hihi
yerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:37   #4877
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

yerba -ztym obiadosem to słodkie było ;-)


Witam dziewczyny !

Widze, ze tutaj imprezowanie (tak, tak, Ciebie się to tyczy Agolku.. z resztą Ewusi też )
Więc i ja się przyłączam do imprezowego nastroju i... świętuję dzisiaj z TŻ 1,5 roku! Zakupiłam desperadosy, paluchy, krakersy i inne pierdoły Miały byc drinki, ale, ze jutro mam ważny egzam (tak, tak.. zaczęło się :rolleyes) To ja się zadowolę jednym tequilowym piwem ;-) Jako, ze mamy balkon (tak, wiem, chwalę się tym jak nie wiadomo co, ale widoki naprawdę są super! Z resztą.. zdjęcia muszę podpiąć a nie tam gadam i gadam tylko ) Zapalę świeczuchy i zasiądziemy Uwielbiam takie wieczory z TŻ...


Poza tym to... jeszcze 17 dni i jadę do domu! Muszę tylko wpracy grafik jakoś poprzestawiać i w drugiej pracy 2 dzien wolnego i si
Zaczęłam używać w końcu pudru (jeju, 20 lat dziołcha a pudernica z niej żadna ;D ) Zdecydowałam się na puder mineralny, na razie taki tani za 9,99 z essence (oczywiscie pochlebne opinie na KWC) i wiecie co Wam napiszę? Że całkiem fajna dziewczyna jestem jak się wypucuje ;D Ale tak serio, nie spodziewałam się, że aż tak puder może moją twarz zmienić. Cera wygląda na taką naturalną, gładką... Ach och ^^

Coś humor mi dzisiaj dopisuje, chociaz rano to byłam padnieta (w sobote 10 h w pracy, w niedziele niby 7, ale poprzedni dzien jeszcze sie ciagnal za mną).

Aniu - jakie masz plany na życie? Strzelam, ze medycyna lub biotechnologia ;>


Dobra lecę buszować po wizażu, miłego wieczoru życzę wszystkim!



A, i przepraszam za roztrzepanego posta, ale cóż - taka jestem ostatnio

__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:06   #4878
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez piegowata piratka Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za odp. Myślałam,że jak to ma taką wartość kaloryczną, to nie muszę nic innego jeść. Widać nie jestem doświadczona w tych sprawach. Życzę Ci Ewciu powodzenia w szukaniu pracy
nie dziękuję

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Ewuś byłam na UŚ na wykładach o maturze itd szybko się skończyło
o, a na jakim wydziale byłaś?
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
w ogóle mam tyle pomysłów na życie ,że sama nie wiem na co się zdecydować jedyny plus jest taki , że na każdy kierunek potrzebuje albo chemie/biologi pod/roz bądź te 2 przedmioty a ja zdaje bio i chem na rozszerzeniu wiec martwić się będę później. a jak mamie opowiedziałam o tym licząc na jakaś pomoc to usłyszałam : o to fajne , o to też ,
a ja myślałam ze już na 100% jesteś na medycynę zdecydowana

Cytat:
Napisane przez olalola24 Pokaż wiadomość
Ewuś teściowa Cie lubi? Jak to zrobilas Zaczarowałaś ją?:pp
hmmm, no po prostu jestem miła

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Hej Dziewuchy

Właśnie siedzę z herbatką z miodem i cytrynką pod kocykiem. Troszku się przeziębiłam w weekend i dopiero teraz mogę się jakoś podkurować. Ale przynajmniej miło spędziłam czas Byłam na małej wyprawie rowerowej z koleżanką, pojeździłyśmy sobie w rejonach Gniezna, Biskupina itd. Super było i jeszcze dopisała pogoda, więc mini wakacje bardzo udane
zdrowiej Kochana

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Z TŻ po naszej kłótni trochę lepiej, ale nie mieliśmy za bardzo czasu się nawet spotkać. Teraz i ja zaziębiona i on też ma gorączkę, więc się kurujemy osobno. No ale trochę mnie przekabacił w zeszłym tygodniu, bo mimo że się nie widzieliśmy, to zrobił mi niespodziankę: zostawił na portierni w pracy niespodziankę w postaci domowego obiadu do podgrzania Milutkie to było i pyszne hihi
jak miło na pewno się dogadacie

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Więc i ja się przyłączam do imprezowego nastroju i... świętuję dzisiaj z TŻ 1,5 roku! Zakupiłam desperadosy, paluchy, krakersy i inne pierdoły Miały byc drinki, ale, ze jutro mam ważny egzam (tak, tak.. zaczęło się :rolleyes) To ja się zadowolę jednym tequilowym piwem ;-) Jako, ze mamy balkon (tak, wiem, chwalę się tym jak nie wiadomo co, ale widoki naprawdę są super! Z resztą.. zdjęcia muszę podpiąć a nie tam gadam i gadam tylko ) Zapalę świeczuchy i zasiądziemy Uwielbiam takie wieczory z TŻ...
gratuluję 1,5 rocznicy
(jak tam egzamin po wczorajszym świętowaniu? )

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Poza tym to... jeszcze 17 dni i jadę do domu! Muszę tylko wpracy grafik jakoś poprzestawiać i w drugiej pracy 2 dzien wolnego i si
Zaczęłam używać w końcu pudru (jeju, 20 lat dziołcha a pudernica z niej żadna ;D ) Zdecydowałam się na puder mineralny, na razie taki tani za 9,99 z essence (oczywiscie pochlebne opinie na KWC) i wiecie co Wam napiszę? Że całkiem fajna dziewczyna jestem jak się wypucuje ;D Ale tak serio, nie spodziewałam się, że aż tak puder może moją twarz zmienić. Cera wygląda na taką naturalną, gładką... Ach och ^^
dobrze wiedzieć ze jest dobry może sobie kiedyś sprawię (na razie mam zapas pudru na co najmniej rok )

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość

A, i przepraszam za roztrzepanego posta, ale cóż - taka jestem ostatnio
nie ma za co przepraszać, fajnie się czytało

Wróciłam niedawno z basenu gdzie byłam z TŻ-em (jak zwykle ) Nawet się nieźle zmęczyłam pływaniem, chociaż pływam jak kaleka no ale tak to jest jak się ma kolana niesprawne
Po obiedzie śmigam do siebie, trzeba w Kato trochę porządzić w końcu zanim siostra przejmie pełną kontrolę nad mieszkaniem

Miłego dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:21   #4879
yerba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 351
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Witajcie

Nefre - gratuluje 1,5roczku Zaraz sobie sprawdzę co to za puder wyczaiłaś, bo mi się kończy, a muszę trochę zaoszczędzić, więc cena kusi

Ja kontynuuje kurowanie i zamierzam jutro być już zdrowa hihi Aczkolwiek takie kurowanie na pół gwizdka daje średnie rezultaty... No ale trudno, nie czuje się aż tak źle, żebym nie mogła chodzic do pracy..

Miłego wieczorka
yerba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 20:11   #4880
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Dziewczyny pomóżcie

Kupiłam świetną bluzkę od Charlsa Vogele'a i kurcze jakąs kwoka mnie w autobusie ubrudziła Myślałam, ze bluzkę wypiorę i po kłopocie.. jednak nie Plama nie zeszła to potraktowałam jąmydlem i.. zrobiło się lekkie przetarcie (na czarnym tle, a bluzka ogólnie jest fioletowa w romby i z czarnego zrobił się lekko fioletowy kolor Nie wiem jak temu zaradzić czy to czyms zafarbować czy jak Prosze pomóżcie
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:42   #4881
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Wróciłam niedawno z basenu gdzie byłam z TŻ-em (jak zwykle ) ja tez na basenie bylam!! jestem wykonczona poprostu dzis..Nawet się nieźle zmęczyłam pływaniem, chociaż pływam jak kaleka no ale tak to jest jak się ma kolana niesprawne
Po obiedzie śmigam do siebie, trzeba w Kato trochę porządzić w końcu zanim siostra przejmie pełną kontrolę nad mieszkaniem

Miłego dnia
witajcie laleczki,

wrocilam z basenu wlasnie i poprostu zasypiam na sofie wiec ide spac mimo,ze 21 dopiero.. w pracy tez mialam ciezki dziec wiec odpoczynak wskazany..

w piatek moja psiapsiola z Londynu wpada do mnie weekend!nie moge sie doczekac!!

poza tym jakos leci..TZ jedzie po wakacjach(ktore juz notabene za tydzien)odo polski do swiat..bede 2 mce sama tu.. ale niestety ciekzko jest i finansowo tez lepiej ja bedzie w polsce bo prace dostal.. a co dalej to sie okaze.. Duzo zmian w moim zyciu jak widac...jutro popisze wiecej moze bo ledwo klawisze widze..

dobranoc
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 22:29   #4882
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez yerba Pokaż wiadomość
Ja kontynuuje kurowanie i zamierzam jutro być już zdrowa hihi Aczkolwiek takie kurowanie na pół gwizdka daje średnie rezultaty... No ale trudno, nie czuje się aż tak źle, żebym nie mogła chodzic do pracy..
uważaj na siebie, żebyś się nie pochorowała znowu

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Kupiłam świetną bluzkę od Charlsa Vogele'a i kurcze jakąs kwoka mnie w autobusie ubrudziła Myślałam, ze bluzkę wypiorę i po kłopocie.. jednak nie Plama nie zeszła to potraktowałam jąmydlem i.. zrobiło się lekkie przetarcie (na czarnym tle, a bluzka ogólnie jest fioletowa w romby i z czarnego zrobił się lekko fioletowy kolor Nie wiem jak temu zaradzić czy to czyms zafarbować czy jak Prosze pomóżcie
nie mam pojęcia jak Ci pomóc zdarzało mi się odbarwić bluzkę ale nie uratowałam żadnej ale może jest jakiś sposób...

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

wrocilam z basenu wlasnie i poprostu zasypiam na sofie wiec ide spac mimo,ze 21 dopiero.. w pracy tez mialam ciezki dziec wiec odpoczynak wskazany..
ja tez po basenie zazwyczaj zasypiam na stojąco

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
w piatek moja psiapsiola z Londynu wpada do mnie weekend!nie moge sie doczekac!!
super

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
poza tym jakos leci..TZ jedzie po wakacjach(ktore juz notabene za tydzien)odo polski do swiat..bede 2 mce sama tu.. ale niestety ciekzko jest i finansowo tez lepiej ja bedzie w polsce bo prace dostal.. a co dalej to sie okaze.. Duzo zmian w moim zyciu jak widac...jutro popisze wiecej moze bo ledwo klawisze widze..
jak szybko ten czas leci, dopiero się zdawało że do tych Waszych wakacji tyyle czasu a co do zmian to hmmm, są potrzebne, może akurat ta będzie na plus

Jestem już w mieszkanku, w sumie nic konstruktywnego nie zrobiłam, obejrzałam film z siostrą i jej TŻ-em który tu stacjonuje tymczasowo (taka mała komuna )
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:05   #4883
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Witam.
Nefre gratuluje ten czas tak szybko mija na 1 miejscu jest medycyna i to jest to największe marzenie ale wiadomo ciężko jest się tam dostać, myślałam o farmacji, no i oczywiście dietetyka. choć nawet gdybym się dostała na medycyne czy farmacje to i tak pójdę później na dietetykę , a później na kurs na trenera jest bardzo dużo kierunków jeszcze którymi ewentualnie byłabym zainteresowana.
Ewuś jestem zdecydowana ale poziom jest bardzo wysoki więc bedzie bardzo trudno. chętnie bym poszła sobie popływać ale brak czasu

Dzisiaj byłam na zawodach w ręczną i kogo widziałam : MANGO = często ją spotykam choć bardzo sie zdziwiłam ,że chodzi tam do szkoły choć z drugiej strony ma blisko do szkoły

Trochę dzisiaj jestem załamana bo jutro pisze na polskim wypracowanie maturalne z pozytywizmu z wyborem lektur : lalka , potop, nad Niemnem. Nad Niemnem nauczycielka nie lubi , lalka za prosta więc pewnie da potop a w tedy to będzie ciężko
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2009-09-23 o 11:08
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 15:42   #4884
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Witam.
Nefre gratuluje ten czas tak szybko mija na 1 miejscu jest medycyna i to jest to największe marzenie ale wiadomo ciężko jest się tam dostać, myślałam o farmacji, no i oczywiście dietetyka. choć nawet gdybym się dostała na medycyne czy farmacje to i tak pójdę później na dietetykę , a później na kurs na trenera jest bardzo dużo kierunków jeszcze którymi ewentualnie byłabym zainteresowana.
Ewuś jestem zdecydowana ale poziom jest bardzo wysoki więc bedzie bardzo trudno. chętnie bym poszła sobie popływać ale brak czasu
fajnie ze masz dużo możliwości jakkolwiek ja i tak wierze ze na medycynę się dostaniesz, bo kto jak kto ale taka zdolniacha jak Ty powinna zostać przyjęta ;D
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam na zawodach w ręczną i kogo widziałam : MANGO = często ją spotykam choć bardzo sie zdziwiłam ,że chodzi tam do szkoły choć z drugiej strony ma blisko do szkoły
pozdrów ją jak ją spotkasz i zaciągnij do wątku z powrotem (bo pojawiła się i zniknęła )
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Trochę dzisiaj jestem załamana bo jutro pisze na polskim wypracowanie maturalne z pozytywizmu z wyborem lektur : lalka , potop, nad Niemnem. Nad Niemnem nauczycielka nie lubi , lalka za prosta więc pewnie da potop a w tedy to będzie ciężko
i jak poszło?

Heloł
ale cicho tu
Ja też się nie odzywałam, bo wczoraj z przyjaciółką robiłyśmy rundkę po knajpach użalając się nad naszym bezrobociem
dziś się zajmuję przerabianiem CV i szukaniem ogłoszeń czyli nic nowego
Dowiedziałam się ze moja podyplomówkę otworzą, wiec nice dawno nie studiowałam

miłego dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 16:50   #4885
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

aja padawszy
Tak cos mnie kregoslup boli, uczyc sie musze... Ehhh no nieciekawy ten czwartek


Ale niespodzianka mnie spotkała ;-) Znowu dostałam więcej wypłaty niż myślałam
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 20:10   #4886
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
aja padawszy
Tak cos mnie kregoslup boli, uczyc sie musze... Ehhh no nieciekawy ten czwartek
zawsze jest kolejny dzien kotus.. bedzie lepiej jutro!!

Ale niespodzianka mnie spotkała ;-) Znowu dostałam więcej wypłaty niż myślałam
nooooo a Ty mowisz,ze nieciakawy dzien!! suuuper!!!

witajcie,

no rzeczywiscie cichutko tu jak Ewusia zauwazyla! gdzie sie podziewacie wszystkie? wiem,ze ja rzadko sie odzywam ale czesto zagladam tylko nie mam czasu napisac..

jutro moja psiapsiolka z Londynu bedzie na weekend!! ide na 9 do pracy i koncze o 11 ) tylko 2h!! TZ ja odbierze o 10 z lotniska i przyjada po mnie rano do pracy, alez ja sie ciesze! nie jestem w stanie opisac!!

wrocilam do domu po pracy, zjadlam obiad pyszny, pojechalam na 6 min na solarium(potrzeba mi ciepla bylo dzis na maxa a nie bylam juz 3mce-zreszta ja moze chodze nie wiecej niz 10 razy w roku i zawsze na 6min tylko) i teraz zalegam na sofie i popijam czerowne winko z sokiem i mam swietny nastroj przed jutrem!!

pojdziemy na zakupy, potem w domu jakies zarcie zrobimy i zaczniemy sie robic na wyjscie na miasto , bedzie swietnie

milego weeekendu kochane!!
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 09:14   #4887
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość


Ale niespodzianka mnie spotkała ;-) Znowu dostałam więcej wypłaty niż myślałam
cudownie

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość



jutro moja psiapsiolka z Londynu bedzie na weekend!! ide na 9 do pracy i koncze o 11 ) tylko 2h!! TZ ja odbierze o 10 z lotniska i przyjada po mnie rano do pracy, alez ja sie ciesze! nie jestem w stanie opisac!!

wrocilam do domu po pracy, zjadlam obiad pyszny, pojechalam na 6 min na solarium(potrzeba mi ciepla bylo dzis na maxa a nie bylam juz 3mce-zreszta ja moze chodze nie wiecej niz 10 razy w roku i zawsze na 6min tylko) i teraz zalegam na sofie i popijam czerowne winko z sokiem i mam swietny nastroj przed jutrem!!

pojdziemy na zakupy, potem w domu jakies zarcie zrobimy i zaczniemy sie robic na wyjscie na miasto , bedzie swietnie
baw się dobrze Kochana

Ja właśnie się zbieram i jadę do gina na kontrolę mam nadzieję ze nie będzie dużej kolejki później jadę do rodziców bo oni się gdzieś wybierają i muszę z dziadkiem siedzieć. Mam nadzieję że TŻ będzie mi w tym siedzeniu towarzyszył

Miłego piątku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 13:48   #4888
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Witam.
kurde , co raz bardziej denerwuje mnie mój okres- 2 raz w miesiącu - wszystko mnie boli dzisiaj miałam sprawdzian z biologii- poszedł mi bardzo dobrze korki z chemii sobie załatwiłam - tzn będę powtarzać od października materiał z dziewczyna mojego brata - barszo sie z tego ciesze bo jednak korki sporo by mnie kosztowały.

Ewuś a pani zrobiła nam psikusa i zrobiła z innej epoki= nie rozumiem po co karze nam się uczyć a potem robi z czegoś innego, rozumiem klasie humanistycznej ale nie biednemu biol-chemowi co do mango to nie rozmawiałam z nią , widziałam tylko jak siedzi z znajomymi. i jak długo kolejka była u gina ?
nefre takie niespodzianki są super
Agolku baw się dobrze z koleżanka
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2009-09-25 o 13:51
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 14:33   #4889
karlusss
Raczkowanie
 
Avatar karlusss
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska.
Wiadomości: 193
GG do karlusss
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

dawno mnie tu nie było ...
na razie się z Wami tylko przywitam
mam nadzieje, że u Was wszystko wporządku, wieczorkiem wpadne, to poczytam, co tam u Was się dzieje dziewuszki.
pozdrawiam.
__________________
Moda przemija, styl pozostaje.
karlusss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 15:11   #4890
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Witam.
kurde , co raz bardziej denerwuje mnie mój okres- 2 raz w miesiącu - wszystko mnie boli dzisiaj miałam sprawdzian z biologii- poszedł mi bardzo dobrze korki z chemii sobie załatwiłam - tzn będę powtarzać od października materiał z dziewczyna mojego brata - barszo sie z tego ciesze bo jednak korki sporo by mnie kosztowały.
fajnie ze będzie miał kto z Tobą tę chemię powtórzyć
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Ewuś a pani zrobiła nam psikusa i zrobiła z innej epoki= nie rozumiem po co karze nam się uczyć a potem robi z czegoś innego, rozumiem klasie humanistycznej ale nie biednemu biol-chemowi co do mango to nie rozmawiałam z nią , widziałam tylko jak siedzi z znajomymi. i jak długo kolejka była u gina ?
no faktycznie bez sensu że Wam z czego innego zrobiła

u gina jakimś cudem nie było dużej kolejki (tylko 3 osoby przede mną) i na dodatek spotkałam kuzynkę więc razem siedziałyśmy i ogólnie czas szybko zleciał
Cytat:
Napisane przez karlusss Pokaż wiadomość
dawno mnie tu nie było ...
na razie się z Wami tylko przywitam
mam nadzieje, że u Was wszystko wporządku, wieczorkiem wpadne, to poczytam, co tam u Was się dzieje dziewuszki.
pozdrawiam.
witaj i pisz co u Ciebie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.