Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 22:15   #3871
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Retin-A 0,01 gel zdobyty!
poszlam do lekarza ogolnego(poltorej godziny w poczekalni z dzieckiem), ale doczekalam sie. zaczelam od tego,ze wydalam duzo pieniedzy na zlikwidowanie blizn potradzikowych,na co pani doktor, ze nigdy sie ich nie pozbede, niezaleznie od tego, ile kasy wydam;( no ale przepisala mi ten retin na tlusta skore,do tego dodala tabletki anty(za darmo), a za retin zaplacilam tyle, co za kazdy lek na recepte, czyli 7funtow!
oprocz tego zamowilam sobie skinoren i diacneal oraz krem AHA30%.ciekawe,jak ja tego wszytskiegouzyjeikiedy??
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 01:50   #3872
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Piękne Panie
Dzięki za odpowiedzi dotyczące kremiku eldoquin, ciekawe dlaczego mój der tak się przy nim upierał skoro w UE dopuszczony do obrotu jest zamiennik - czy tez odpowiednik, e tam niech mu będzie.
Dziś pierwszy dzionek smarowania cos2 / hihi jak matematycznie to wygląda/ buziulka czerwona skóra napięta i delikatnie piecze jak po zjaraniu kwarcówką / ktoś pamięta takie drakońskie metody uzyskiwania opalenizny ?/ albo jak w czasie siedzenia blisko ognia - takie uczucie.
Smarowałam 2 razy, zobaczymy jak będzie wyglądał dzionek jutrzejszy.
Pytanie dnia
Chciałam sobie wybielić ząbki beyond czy nie będzie to kolidowało z cos
Stomatolog /pani/ puki co zdębiała i ma zaczerpnąć informacji u producenta bo dystrybutor też nic nie wie na ten temat. Miałam już wybielane kiełki i tym i kilkoma innymi sposobami ale nie wiem jak ma się to cosm.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 09:39   #3873
kalaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzień dobry laseczki
Nowy dzień, nowe możliwości.. Na Śląsku piękna pogoda, aż żyć się chcę Depresja chwilowo schowała sie do konta .

Ochydka ostatnimi czasy też myślałam nad wybieleniem swoich ząbków, ale nie mam zielonego pojęcia jak to działa z cosmo/derma. Boże jak człowiek jest uwięziony w domu i nic mu nie wolno robić.. to same szalone pomysły wpadają mu do głowy hehe Też tak macie?? Powiedz mi proszę ile kosztuje taka przyjemność i jak długo utrzymuje się efekt bieli
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Życie trzeba przeżyć tak,żeby wstyd było opowiadać,za to przyjemnie wspominać....
kalaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:46   #3874
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam witam
u mnie nie tak słonecznie ale da się wytrzymać - nie pada i to już plus.

Kalaris
- wybielanie kiełków lampa od 700 do 900, w zależności od gabinetu w jednym dobrym sieciowym za 860 masz zabieg lampą + silikonowe nakładki na zęby i strzykawkę wybielacza opalescence(znaczy porcję - mi wystarcza na 2 razy) - dla podtrzymania efektu do użycia w domciu. Zębiska pierwszy raz wybielałam właśnie w taki sposób - preparat i silikonowe nasadki na kiełki, jakieś 14 lat temu, od tamtej pory zabiegi różnej maści - domowe i gabinetowe powtarzam co jakiś czas, nigdy nie wrócił mi kolor jaki miałam przed pierwszym wybielaniem. Pytasz o efekt ciężko określić ile się utrzymuje ale nawet dziś czyli jakieś 3 lata od ostatniej lampy dentysta mi powiedział że kolor nie wymaga rozjaśnienia, że jest piękny biały- ja widzę że ściemniał, mimo że nie jedna osoba uważa że jest biały - ja mam na tym punkcie hopla, poza tym lśniący uśmiech skupia uwagę rozmówców na zębach - tym samym odwraca ich uwagę od innych mankamentów - czytaj łaty .
Trzeba pamiętać ze zęby do wybielenia muszą być wyleczone, wszelkie wypełnienia jakie masz a które są widoczne będą bardziej kontrastowały (nie rozjaśniają się), i to właśnie mnie skłoniło do wybielania. Mam odłamany kawałek jedynki, zawsze jest oczywiście pięknie dosztukowany ale traf chciał że odpadł więc skoro i tak mam go robić ponownie to sobie najpierw wybielę, bo i tak w przeciągu 1-2 lat o tym myślałam a po wybielaniu musiałabym wymieniać ten dostawiany ubytek na bardziej pasujący kolorystyczne, ot cała tajemnica.
Więc jeżeli się zastanawiasz to powiem że warto, i młodziej się wygląda i częściej się uśmiecha (choć uwaga od śmiechu powstają zmarszczki - ale nic to trochę kwasu w bruzdy przynosowe i się przeżyje )
Pozdrawiam, miłego dzionka.

Edytowane przez 0chydka
Czas edycji: 2009-09-26 o 12:47 Powód: bład w nicku
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 13:57   #3875
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kalaris na doła mam ten sam patetnt co Ty lody z Mac`a.
Wieczorem w dresie wsiadam w auto i jade do najbliższego mac drive`a
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 14:28   #3876
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Taaa jeszcze mi lodów brakujeKalaris dzięki za podpowiedzi

Imiro odważna jesteś.0.01 to najsilniejsze stężenie i w dodatku żel...Jesli Twoja skóra jest przyzwyczajona do retinu to oki ale jeśli nie to uważaj bo mozesz sobie krzywde zrobic

Miłej reszty weekendu
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 18:53   #3877
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro odważna jesteś.0.01 to najsilniejsze stężenie i w dodatku żel...Jesli Twoja skóra jest przyzwyczajona do retinu to oki ale jeśli nie to uważaj bo mozesz sobie krzywde zrobic

Miłej reszty weekendu[/QUOTE]

Szatanko,takie stężenie przepisala mi lekarka. retinu nigdy jeszcze nie stosowalam- po prostu postanowilam znalezc cos tanszego niz dermamelan. retin A dostalam za bezcen.jak skonczy mi sie dermamelan, to zaczne stosowac retin.
lekarze w Polsce niestety nie informuja o tanich masciach na recepte, tylko wciskaja te najdrozsze. oczywiscie zobaczymy,jak ta tania bedzie dzialacna mnie,na razie nic nie powiem, bo jeszczenie stosuje.
dermamelan maska toowszem, suer sprawa, ale samym kremem to za duzo bym nie zdzialala. mnie chodzi glownie o blizny i pory.

Szatanko,jak u ciebie wyglada przygoda z retinem? napiszesz cos? jakie wrazenia jak na razie?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 13:40   #3878
kalaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Dziewczyny
Czy któraś z Was wyciskała podczas nakładania kremu? Proszę dajcie znać. Boję się, że narobiłam sobie strasznego marasu i zamiast usuwać plamy to zrobiłam sobie dodatkowe

Dzisiaj mija 9 dzień od maski.. kremik 3 razy dziennie na całą twarz..
Muszę Wam powiedzieć, że to co było w 3-cim dniu po masce (ponoć najgorszym) to był pikuś w porównaniu z tym co mam od wczoraj.. jedna wielka skorupa a na brodzie tak mi popęłkała skóra, że aż zrobiła się otwarta rana i bardzo szczypie - na to miejsce już od paru dni nie nakładam derma2, tylko biodermę odżywczą i niestety nic się nie poprawia..
Dziewczyny pomóżcie Boję się, że zrobi mi się z tego blizna

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Ochydka dzięki za info na temat wybielania. Chyba się skuszę . Jak się dowiesz czy w trakcie cosmo/derma można wybielać, to daj znać

Cathi ja mam maca pod domem, więc chyba nie muszę nic dodawać.. Masakra hehehe

Callme powiedz mi proszę czy wykonujesz jakieś ćwiczenia na wzmocnienie mięśni kręgoslupa?
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Życie trzeba przeżyć tak,żeby wstyd było opowiadać,za to przyjemnie wspominać....
kalaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-27, 16:27   #3879
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Laseczki a czy któras z Was stosowała słynna neostrate hq skin lightening?
Ma 2 % hydrochinonu.
Tak myslę czy może nie zacząć od tego przed cosmelanem lub pigmanormem.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 06:38   #3880
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczyny!
Witam wszystkie baaaaardzo serdecznie, jestem tu nowa - tzn podglądam Was od tygodnia, dziś postanowiłam dołączyć.

Odkad pamiętam miałam fajne piegi - co było dosyć dziwne bo jestem naturalną brunetką...
Niestety - jedna ciąża, potem druga - zaczęły się pojawiać plamy, potem antykoncepcja...
Apogeum plam nastapiło po ubiegłorocznym urlopie w tunezji. Wygladalam okropnie. Zresztą Wam nie muszę tłumaczyć

Dzis 12 dzień kuracji cosmelanem.
Zaczęłam od maski - 8 godzin (u Pani Dermatolog)
Ostatnie 3 dni to 24 godzinna wylinka - łuszcząca się skóra, jakiekolwiek próby zamaskowania - totalna porażka
Oczywiście burak, zmarszczki i chyba najgorsze - szczypiąca skóra i potwornie bolesne popękane kąciki ust.

Żałuję że nie zrobiłam zdjęć.
Zauważylam brak niektórych plam i pewnie skakałabym do góry z radości
gdyby nie lektura Waszego wątku właśnie...

Moja pani dermatolog nie mówiła że to wróci.
Zanim zrobiła mi zabieg postawila warunek: jesli nie bedę uzywać filtrów to ona się nie podejmie kuracji. No i od razu uprzedziła że drugi słoiczek cos2 trzeba będzie dokupić.

Nie przeraża mnie stosowanie cosmelanu 2 przez długie lata, tylko efekty uboczne w postaci tego buraka właśnie, szczypania i schodzącej skóry.

Myśłałam że się miesiąc przemęczę a potem już tylko będę promieniała idealną cerą...

no cóż powiedziało sie A trzeba powiedzieć B

cały czas używam dużo Hydra i wazelinę na popękane usta

Poradźcie proszę czym mogę zastąpić Hydra

serdecznie pozdrawiam
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 07:48   #3881
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Laseczki a czy któras z Was stosowała słynna neostrate hq skin lightening?
Ma 2 % hydrochinonu.
Tak myslę czy może nie zacząć od tego przed cosmelanem lub pigmanormem.

Ja zaczęlam neostratę, bo po słoiku cos2 wracają mi plamy Używam gdzieś od tygodnia, na razie nic się nie dzieje, zrelacjonuje za jakiś miesiąc...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 07:54   #3882
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
Imiro odważna jesteś.0.01 to najsilniejsze stężenie i w dodatku żel...Jesli Twoja skóra jest przyzwyczajona do retinu to oki ale jeśli nie to uważaj bo mozesz sobie krzywde zrobic

Miłej reszty weekendu
Szatanko,takie stężenie przepisala mi lekarka. retinu nigdy jeszcze nie stosowalam- po prostu postanowilam znalezc cos tanszego niz dermamelan. retin A dostalam za bezcen.jak skonczy mi sie dermamelan, to zaczne stosowac retin.
lekarze w Polsce niestety nie informuja o tanich masciach na recepte, tylko wciskaja te najdrozsze. oczywiscie zobaczymy,jak ta tania bedzie dzialacna mnie,na razie nic nie powiem, bo jeszczenie stosuje.
dermamelan maska toowszem, suer sprawa, ale samym kremem to za duzo bym nie zdzialala. mnie chodzi glownie o blizny i pory.

Szatanko,jak u ciebie wyglada przygoda z retinem? napiszesz cos? jakie wrazenia jak na razie?[/QUOTE]

Imiro jak już masz to stężenie to naprawdę uważaj bo mozesz blizny sobie porobićU mnie widac juz pierwsze objawy retinu-nieregularne łuszczenie ale nawet spoko bo jak narazie obyło się bez buraka ale zobaczymy co dalej.Drugi objaw to pieczenie skóry po nałozeniu jakiegokolwiek kremu-obecnie uzywam Ziaja Calma HLC ale myslę o Physiogel-u.

Nenya czescNa zajady jak dla mnie nejlepsza jest maść Chlorochinaldin.To malutka tubeczka ale nie wiem ile kosztuje.Jak tylko w mojej Rodzince pojawiają się zajady to wystarczy raz posmarować i znikajaSpróbuj,moze na Ciebie tez podziała bo wiem jakie to bolące jest

Cati ja nie stosowałam więc Ci nie pomogę

Kalaris moze spróbuj Physiogel?Ponoć najlepszy jest ale nie stosowałam.Ja własnie tak uważnie stosuję ten Retin bo się tego boję co u Ciebie się stało
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 08:11   #3883
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Szatanko
ta maść ma nazwę zupełnie jak tabletki do ssania na ból gardła
sprawdze dziś w aptece
oczywiście jesli wygląd mojej paszczy na to pozwoli
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:24   #3884
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzieki Beti za odpowiedź. Czekam na dalsze wieści.

Nenya zamiast hydra możesz spróbować maści arnikowej lub auriderm.
Pierwszy kilka złotych w aptece drugi duzo droższy ale rewelacyjny.

Dzisiaj mykam do gina na kontrole. Może sie okazać że już zostane w szpitalu więc tak powoli się żegnam moje lachonki kochane.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 13:25   #3885
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej WszystkimCati jakby co to trzymaj sie dzielnie i szczesliwego rozwiazaniawracaj do nas z Szymusiema neostrada mnie akurat rozjasnila plamki!!! przed pigmanormem stosowałam!!! Lecę prac po tym wyjezdzie ,nie wiem w co rece wsadzić.Ściskam cieplutko ..nowicjuszki tysz
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 13:27   #3886
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam ,

Cati ,cmokasy , badz dzielna kobietko , bedzie oki , trzymam kciuki

nenya -mi lekarka tez nie powiedziala ,ze plamy wroca a powrocily pomimo filtrowania 50+.... musialam zabieg robic 2 raz ......zaden lekarz Ci nie powie ....tez bys sie penie zastanowila czy ma sens tyle kasy wydac na zabieg ...

polecam krem Avene Cicalfate- typowo gojacy lub SVR Xerial 5- nawilzajacy ,
ewent Physiogel tez jest ok

ps. moje plamiska wciaz jesnieja yupi!!!! i to po samym cos2 ....widac po 2 zabiegach cosmelanem moja skora jest teraz bardziej podatna na dzialanie samego kremu , bosko

pozdrowienia dla Was wszystkich dziewczeta

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-09-28 o 13:32
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 13:27   #3887
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kalaris benphanten..smaruj i goj ta rankę..poczytaj stare częsci moze pierwsza tam duzo podpowiedzi znajdziesz czym,jak i co smarować..i ..będzie dobrze
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 13:44   #3888
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzięki serdeczne za miłe przyjęcie i wszystkie porady
postanowiłam ograniczyc smarowanie cos 2
- tylko raz - na noc a w ciągu dnia nawilżać i filtrować - muszę zacząć pokazywać się ludziom

Lapiel - czy cały czas masz te okropne skutki uboczne - burak, łuszczenie itp?
ile razy w tygodniu stosujesz cos2?

Edytowane przez nenya
Czas edycji: 2009-09-28 o 13:50
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:35   #3889
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

nenya
Lapiel - czy cały czas masz te okropne skutki uboczne - burak, łuszczenie itp?
ile razy w tygodniu stosujesz cos2?

nenus, juz nie buracze i jestem w szoku bo do tej pory po obu zabiegach, nawet po kilku mies po posmarowaniu zawsze robilam sie czerwona i skora mi schodzila masakrycznie przez kolejne 2-3 dni....
teraz smaruje od 2 tyg niemal co wieczor na noc i rano buraka nie ma , co najwyzej sucha skora , lekko zarozowiona , takze jest naprawde ok , i co najwazniejsze plamki coraz jasniejsze ...

widac w ciagu 1,5 roku moja skora sie w koncu do cosmelanu przyzwyczaila , pierwszy zabieg robilam w zeszlym roku , w kwietniu , drugi w tym roku , tez w kwietniu ...plamiska po pierwszym pokazaly mi sie po lecie a tym razem juz w czerwcu je zaczelam zauwazac znow ...wkurzylam sie i w lipcu przestalam smarowac cos 2 ...a teraz jak juz wiesz od 2 tyg smaruje znow i schodza , takze mysle ,ze sie ich za niedlugo pozbede znowu i to na dluzej tym razem ....mam jeszcze pol sloiczka i mam zamiar do konca go zuzyc ...

pozdrawiam , powodzenia w kuracji
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 16:02   #3890
nenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 78
GG do nenya
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

oh dzięki
bardzo podniosłaś mnie na duchu
nenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 16:11   #3891
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nenya tak ta maść ma taka samą nazwę

Cati trzymamy kciuki i czekamy na fotki naszego Szymusia

Lapi super jak plamki jaśnieją!Napisałaś że ewentualnie physiogel czyli uważasz ze jest coś lepszego?Muszę mieć coś super nawilżającego.Co byś poleciła jako naj naj?znasz ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...our-creme.html
Przeczytałam ze na BU jest super peeling enzymatyczny z bromeliną.Miała go któraś?A moze znacie jakiś naprawde dobry peeling bo mi skórki zaczynaja odstawać a broda nie fajnie wygląda
Dziewczyny znacie te tabletki?http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...-30-kaps-.html
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-09-28 o 16:49
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 17:52   #3892
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

SzatAnka71


Lapi super jak plamki jaśnieją!Napisałaś żeesach jak ewentualnie physiogel czyli uważasz ze jest coś lepszego?Muszę mieć coś super nawilżającego.
Co byś poleciła jako naj naj?znasz ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...our-creme.html

oj nie znaju tego , ja mam problem z nawilzaczami bo moja skora sucha i tak naprawde co malo jaki krem ja nawilzy tak jak bym oczekiwala , zwlaszcza w okresach jak sie cos2 smaruje to jest bardzo sucha ...ostatnio stosuje Avene Cicalfate bo on tez gojaco dziala mi na podraznienia, nawilza i natluszcza troche , jest ok

fajny nawilzacz jest z Este Lauder - Hydra complete ... jak go mialam to bylam zadowolona ale to bardziej na lato jest kremik mysle bo taki bardzo lekki

physiogel nawilza ale i natluszcza , taki bardziej ozdzywczy jest , bynajmniej moim zdaniem , na jesien w sam raz

peeling Lancaster jest b. fajny , kupilam niedawno i bardzo mi podpasil , wydajny bardzo
LRP tez moze byc , ten fizjologiczny , taki jest lagodny , nie podraznia juz podraznionej skory , choc nie wydajny
jak mi sie cosik jeszcze przypomni dam cynka

ps. tych tabletek tez nie znam niestety

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-09-28 o 17:55
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:29   #3893
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
SzatAnka71


Lapi super jak plamki jaśnieją!Napisałaś żeesach jak ewentualnie physiogel czyli uważasz ze jest coś lepszego?Muszę mieć coś super nawilżającego.
Co byś poleciła jako naj naj?znasz ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...our-creme.html

oj nie znaju tego , ja mam problem z nawilzaczami bo moja skora sucha i tak naprawde co malo jaki krem ja nawilzy tak jak bym oczekiwala , zwlaszcza w okresach jak sie cos2 smaruje to jest bardzo sucha ...ostatnio stosuje Avene Cicalfate bo on tez gojaco dziala mi na podraznienia, nawilza i natluszcza troche , jest ok

fajny nawilzacz jest z Este Lauder - Hydra complete ... jak go mialam to bylam zadowolona ale to bardziej na lato jest kremik mysle bo taki bardzo lekki

physiogel nawilza ale i natluszcza , taki bardziej ozdzywczy jest , bynajmniej moim zdaniem , na jesien w sam raz

peeling Lancaster jest b. fajny , kupilam niedawno i bardzo mi podpasil , wydajny bardzo
LRP tez moze byc , ten fizjologiczny , taki jest lagodny , nie podraznia juz podraznionej skory , choc nie wydajny
jak mi sie cosik jeszcze przypomni dam cynka

ps. tych tabletek tez nie znam niestety
Dziekiten physiogel mi chodzi po glowie ale i ten Xerial 5.Narazie sprawdzę na dłuższą metę ten ZiajiChodzi mi o to żeby złagodzić skóre bo zaczyna mnie troszkę piec no i nawilżyć po retinie.Nie wiem na czym bardziej mi zależyale chyba na jednym i drugimAveny się boje troszke bo moze zapchac
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-09-28 o 18:38
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 18:43   #3894
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro jak już masz to stężenie to naprawdę uważaj bo mozesz blizny sobie porobićU mnie widac juz pierwsze objawy retinu-nieregularne łuszczenie ale nawet spoko bo jak narazie obyło się bez buraka ale zobaczymy co dalej.Drugi objaw to pieczenie skóry po nałozeniu jakiegokolwiek kremu-obecnie uzywam Ziaja Calma HLC ale myslę o Physiogel-u.

Szatanko, a czy juz widac jakies efekty tej kuracji retinem A? ja poki co smaruje sie jeszcze dermamelanem, ale sloiczek ma sie ku koncowi,a drugiego nie kupilam, wybralam retinA,skinoren lub diacneal. zamowilam tez zestaw do pilingu domowego kwasem gilkolowym 50% za 89zl( na 10pilingow, a u dermatologa jeden kosztuje 200zl). nie wiem jeszczeod czego zaczac, ale zapas mam, z tym,ze skinoren i diacneal przyjdzie paczka do mojej mamy,a ja to odbiore pod koniec pazdziernika.
jesli chdzi o retinA to posmarowalam sie 2razy na udach(rozstepy), ale nic sie nie zadzialo, zadnego pieczenia czy zaczerwienia,alemoze z twarza bedzie inaczej.
zawsze mialam sklonnoscido czerwieninia sie,a po dermamelanie to dopiero...w ogole juz wina nie pije, bo bym splonela na twarzy.

tak poza tym, dziewczyny,zlapala mnie choroba, oby nie jakas swinska, zarazilo mnie moje dziecko, ale on bardzo lagodnie to przeszedl,dwa dni i po sprawie, tylko katarek maly, a ja? goraczka, bole miesni,glowy,katar,kaszel i starcilam glos! a juztro mam lekcje pokazowa- po angielsku, zeby bylo ciekawie i na dworze, a mieszkam w okolicy deszczowej, jak pada, dzieci tez wychodza! a ja nawet nie mam glosu
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 20:08   #3895
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

SzatAnus , Xerial tez jest oki...moim zdaniem Avene Cicalfe najlepszy na wygojenie, ja go juz od dluzszego czasu uzywam z malymi przerwami i nie zapchal ani razu ale sama zdecyduj
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 21:23   #3896
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Oj ciężki dzień dzisiaj miałam.

Najpierw wizyta u dermatologa który się załamał moimi plamami. Stwierdził że tu nawet cosmelan nie zadziała tylko jak już dermamelan i to dopiero po ok 3 mcach. Podobno mam mega głęboko te plamy.

Gin zamyka mnie w szpitalu od przyszłego tygodnia a wracając nie odbiłam biletu i mandacik dostałam

dupa blada
zaliczyłam lody z maca na poprawe ale dzisiaj chyba nic nie działa
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 11:05   #3897
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejka laseczki
Jestem wściekła jak pies ,wczoraj posmarowałam się cosm.2 na 5 godzin( jak zawsze 2x w tyg.) zmyłam się i kolor jaki mam od wczoraj na twarzy to dosłownie zywy ogień, jak po nałozeniu samej maski . Juz mnie dosłownie trafia... czy to tylko moja skóra nadal tak reaguje? przecież już minęły 3 miesiące od pełnego zabiegu , nakładam 2x w tyg.i jednego dnia jest lekki róż,a innym razem krwista czerwień!.Ide dzis do fryzjera i dopiero babeczki będą miałay ubaw, jesli ich nie wystrasze oczywiście . Będzie piekny blond na głowie,który idealnie kontrastuje z czrwoną twarzą, no cóż .... jestem teraz przykładem rasowego prosiątka Chyba kominiarke zaloże !

Szatanuś pytałaś wcześniej o peeling z bromelainą, polecam w 100%.
Z bromelainą lub papainą są idealne do każdej cery,działają czynnie , ale bardzo płytko. Idealnie" rozpuszczają" warstwę rogową. Ja uzywałam z Chantarelle
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 11:25   #3898
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam

vivaxyz - moja twarz sie do cos2 przyzwyczaila po 1,5 roku ....wczesniej bylo u mnie tak samo jak u Ciebie , takze wytrwalosci zycze ....ja tez bylam juz u kresu ...teraz smaruje niemal co wieczor na noc i jest ok

milego dnia
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 13:26   #3899
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziewczyny widze, ze wy tu nie tylko cosmelan, ja chcialam neostraty sprobowac ale nie wiem ktora czy ta HQ czyli z tego co doczytalam dla wrazliwcow czy ten zwykly NeoStrata Żel rozjaśniający 2% http://www.sklep.bio-med.pl/p/pl/277...niajacy+2.html widze roznice w skladzie i cenie, a czy wiecie czy jest roznica w efektach? ja probowalam zeli, pozniej drula, ipl zero efektow. znalazlam info o neostarcie, a czy pigmanorm jest na recepte? i ile mniej wiecej kosztuje bo mam jakas rodzine w niemczech. jesli to nie pomoze znalazlam jakis inny laser q switch, chodzi o przebarwienia wygladajace jak piegi, wyszly mi po lekach ( lekarka nie powiedziala zeby chowac sie przed sloncem) a wtedy bylam jeszcze nastolatka i pojecia o filtrach nie mialam, nie reaguja juz na slonce nie powiekszaja sie, nie ciemnieja po prostu sa i zatruwaja mi zycie ;/
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 14:14   #3900
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiś no właśnie nie wiem co zrobic bo narazie nie mam co goić bo uważam strasznie i najbardziej zależy mi na nawilżaniu

Imiro narazie widzę małe łuszczenie.Najbardziej go widać na brodzie i skroniach ale ja Rettinu daje malutko i w odstępach raz dwóch dni raz trzech.No i teraz szukam czegoś super nawilżajacego

Cati dzidziuś ważniejszy niż plamiska a po porodzie zaczniesz działaćLody mniam

Vivaxyz dzieki wielkie.Nie wiem tylko czy zamówić ten z BU czy sama zrobic z tabletek ananasaChantare lle jest drogipo co przepłacać jak mogę mieć tańszy

Kasiek ja używałam Drulę forte-zero efektów.Neostraty i innych specyfików nie miałam.Teraz mam nano platynę i Retin A.Używam filtrów(w tym tonujacego)i moje plamy sie już tak nie rzucają w oczy.Chyba nie bardzo Ci pomogłam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.