Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-29, 18:22   #4201
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

patrzcie co znalazlam - koronkowa śnieżnobiała suknia i czerwone buty - podoba mi sie takie zestawienie

Tancia chyba zamieniam sie w Ciebie, bo zaczęłam tęsknić za moja Lorną
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:24   #4202
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Mam teraz wizję nie-kucyka i zobaczymy czy fryzjerowi się uda to zrealizowac i co w ogole powie na taki pomysłW ogóle to mi sie podobają fryzury ala lata 50.W ogóle ostatnio czerwona szminka i eyeliner nawet poszedł w ruch, jakies takie mam klimatyMyślicie, ze eyeliner i czerwona szminka pasują na ślub????Sprobuje poszukac fotek PM w takim wydaniu
ja już ci dawno temu pisałam że ty mi się na slubie kojarzysz z taką mega elegancką damą- nie pisałam ci wtedy o czerwonej szmince??? fajnie by mogło być ale to musiałabyś wytestować bo ty jakoś z panną młodą=nimfą mi się nie kojarzysz czyli żadne pastelowe cienie do powiek, żadne falujące na wietrze loczki i żadne bukieciki z polnych kwiatów nie pasują mi do ciebie ja właśnie widzę cię w takiej mega eleganckiej fryzurze, odważnym makijażu i z jakimś wywalonym w kosmos bukiecie o niebanalnym kształcie i kolorze np bardzo nasyconego borda albo prawie czarnymi kandateskami

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
patrzcie co znalazlam - koronkowa śnieżnobiała suknia i czerwone buty - podoba mi sie takie zestawienie

Tancia chyba zamieniam sie w Ciebie, bo zaczęłam tęsknić za moja Lorną
mi tez sie podobaja te czerwone buty do białej sukni- znając ciebie to właśnie mogłabyś fajnie wyglądać- bukiet w tym samym kolorze i szminka i perfekt
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:24   #4203
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

a teraz mi przyszło do głowy, ze może bym sie zrobiła na espanol Jestem brunetką to by pasowało, suknia hiszpańskaOj, przemówiły do mnie te czerwone buty
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:26   #4204
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
a teraz mi przyszło do głowy, ze może bym sie zrobiła na espanol Jestem brunetką to by pasowało, suknia hiszpańskaOj, przemówiły do mnie te czerwone buty
nooooooo to by było świetne
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:29   #4205
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja już ci dawno temu pisałam że ty mi się na slubie kojarzysz z taką mega elegancką damą- nie pisałam ci wtedy o czerwonej szmince??? fajnie by mogło być ale to musiałabyś wytestować bo ty jakoś z panną młodą=nimfą mi się nie kojarzysz czyli żadne pastelowe cienie do powiek, żadne falujące na wietrze loczki i żadne bukieciki z polnych kwiatów nie pasują mi do ciebie ja właśnie widzę cię w takiej mega eleganckiej fryzurze, odważnym makijażu i z jakimś wywalonym w kosmos bukiecie o niebanalnym kształcie i kolorze np bardzo nasyconego borda albo prawie czarnymi kandateskami

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------


mi tez sie podobaja te czerwone buty do białej sukni- znając ciebie to właśnie mogłabyś fajnie wyglądać- bukiet w tym samym kolorze i szminka i perfekt
co to sa kantadeski? Jeju żal mi mojego upatrzonego fioletowego bukietu, ale taka wersja z czerwoną szminką baaaaardzo do mnie trafiaI czerwone buty Oooo podjarałam się Szukam i nie moge nic znaleźc w necie
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:33   #4206
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
W ogóle to mi sie podobają fryzury ala lata 50.W ogóle ostatnio czerwona szminka i eyeliner nawet poszedł w ruch, jakies takie mam klimatyMyślicie, ze eyeliner i czerwona szminka pasują na ślub????Sprobuje poszukac fotek PM w takim wydaniu
A mi się podoba styl retro. Wiem, ze nie dla mnie ale podobać mi się może nie
Ja kiedyś widziałam taka pm z czerwonymi ustami mocno podkreślonymi ale super to wyglądało. Ale nie wiem gdzie Jedna na milion sie zdarza i szukaj igły w stogu siana. ehhh
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:34   #4207
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
nooooooo to by było świetne
serio myslisz, ze pasuje?Bo mi by sie zarąbiście podobało,bo absolutnie nie mam urody ala latynoska, Włoszka/Hiszpanka dlatego taki look moglby wygladac niegłupio
NIe wiem tylko czy nie mam za waskich ust do takiej szminkiTzn. chodzi mi o górna wargę, bo jak się tak napatrzyłam na Maję Hirsch w czerwonej szmince to mnie kompleksy dopadły
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 18:41   #4208
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
co to sa kantadeski? Jeju żal mi mojego upatrzonego fioletowego bukietu, ale taka wersja z czerwoną szminką baaaaardzo do mnie trafiaI czerwone buty Oooo podjarałam się Szukam i nie moge nic znaleźc w necie
wklejam ci kwiatki te kandateski bo sierotka Samoa po roku siedzenia na forum dalej nie wie co to jest hehehe
ja bym ci może jakiś wachlarz z czerwonych róż zrobiła zamiast bukietu.. moja siostra śledzi wątek bukietowy i tam florystki wklejają różne ciekawe bukiety więc mogłabyś sobie go pooglądac... moja siostra tam wylisiła świetny bukiet z takich mega ciemnych kandatesek troszke rozjaśniony jasnymi bardzo mi się podobał..
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:41   #4209
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Mam we fryzurach dwie laski z czerwona szminka i eyelineremRobie zestawTylko bukietu musialabym poszukać.
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:43   #4210
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
wklejam ci kwiatki te kandateski bo sierotka Samoa po roku siedzenia na forum dalej nie wie co to jest hehehe
ja bym ci może jakiś wachlarz z czerwonych róż zrobiła zamiast bukietu.. moja siostra śledzi wątek bukietowy i tam florystki wklejają różne ciekawe bukiety więc mogłabyś sobie go pooglądac... moja siostra tam wylisiła świetny bukiet z takich mega ciemnych kandatesek troszke rozjaśniony jasnymi bardzo mi się podobał..
myslalam, że to sa pogrzebowe kalie Nie chce wachlarza, bo ta kolezanka ostatnio miała i wg mnie to wyglada jak zbytnie silenie sie na oryginalnośćprzeszukam stronke mojej kwiaciarni
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:43   #4211
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
serio myslisz, ze pasuje?Bo mi by sie zarąbiście podobało,bo absolutnie nie mam urody ala latynoska, Włoszka/Hiszpanka dlatego taki look moglby wygladac niegłupio
NIe wiem tylko czy nie mam za waskich ust do takiej szminkiTzn. chodzi mi o górna wargę, bo jak się tak napatrzyłam na Maję Hirsch w czerwonej szmince to mnie kompleksy dopadły
już tu kiedyś wklejałam wam zdjęcie panny młodej w czerwonych butach i sukni przepasanej czerwoną satynową wstążką ale jakoś nie było odzewu... więc myślałam że nikomu się nie podoba taki bajer a jednak jest ktoś komu podobają się czerwone buty do mojej sukni nie pasują ale do twojej to zupełnie inna bajka bo twoja jest taka hiszpańska sukieneczka o rany podnieciłam się twoim wyglądem w czerwonych butach
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 18:45   #4212
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość

robilam pachy. WIem, ze w trzech zabiegach niekoniecznie sie zamknie, realnie obstawiam 4, ta pani, która mi robila ta depilacje mówila, że klientkom po trzech zabiegach zostaje tak mało wlosków, że gola raz na dwa tygodnie i nie decydują sie na czwarty. Własnie czytałam o tym w necie, że nie da sie usunąć 100% tylko 90ileś% ze wzgledu na te fazy wzrostu. Zobacze jaki efekt będzie po 3 zabiegach, ale jestem dobrej mysli, ze n apewno będzie lepiej niz jestW sumie mam niedaleko do Twojego miastaJeszcze bikini nie robie, bo nie mam kasy, ale faktycznie cena zachęcająca.
No ja mam też tak mało, że ogolę raz na dwa tyg i jest super gładko. Ale moim celem jest nic nie golić i mieć spokój.
Jakoś nie mogę się wybrać bo mi za daleko coś do Tarnowa, a cena za następny zabieg zachęcająca bo 150 zł.
Aaa, miałaś znieczulenie? Tzn. Elmą?
Bo mówisz że nie bolało. Ja uważam że boli niesamowicie, bardzo i brrr, ale czego się nie robi..


Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
no wlasnie slyszalam sporo takich historii, ze zeby bylo idealnie gladko to trzeba sporo tych zabiegow, a i tak moze sie nie udac, dlatego jestem troche taka dosc sceptyczna co do tej depilacji no ale nic, poczekam na relacje jak Samoa bedzie po wiekszej ilosci zabiegow, wtedy pewnie wiecej bedzie wiadomo co do skutecznosci fajnie by bylo jakbys tez Ty czasem napisala co tam u Ciebie po tych zabiegach (bo podejrzewam, ze robisz nastepne tak?)
Jak na razie nie mogę się zebrać. Co do sceptycyzmu to ja polecam bardzo. Teraz zostało ok. 90% i to tych najcieńszych i najjaśniejszych. Dla mnie wybawienie

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
w zasadzie to byciki muszą pasować do sukni więc najpierw do sukni musisz dobrać czy to ma być satyna, czy skórka czy coś pokryte koronką.. mi pani powiedziała że ja mam na dole sukni koronkę więc ona poleca mi gładkie buciki bo koronka i zdobienia na bucikach będą mi zaczepiały o koronkę na sukni i będzie mnie to wkurzalo przy chodzeniu więc ja będę szukała coś gładkiego.. chciałabym skórzane ale kurdę to już konkretniejszy wydatek bo ślubne skórzane buty nie są za tanie albo kupię jakąś podróbę skóry zeby tanio było.. nie wiem jeszcze.. ja bym chciała coś taniego bo w sumie butów nie widać ale jak spotkam coś śłicznego skórzanego to pewnie moja mama się podjara i znów mi każe kupić a nie oszczędzać..
Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
patrzcie co znalazlam - koronkowa śnieżnobiała suknia i czerwone buty - podoba mi sie takie zestawienie
Ja mam już ślubne buty ,
Właśnie też nie chcę białych, czerwonych jakoś nie lubię.
W tym roku na przecenie kupiłam zarąbiste mocnoróżowe szpilki z Aldo z satyny. Są tak piękne że aż grzech )
Inną opcją jest że kupię sobię Blahniki beżowe () lub inny kolor i w nich pójdę (ale to zobaczymy jak z kasą) Na ślub można zaszaleć


Cieszę się strasznie bo aparat ściągam w listopadzie po prawie 2 latach. Gorzej z retencją bo nie bardzo mam z czego płacić. Czekam niecierpliwie bo po ściągnięciu chcę zmienić pracę na lepiej płatną, bo termin ślubny nas goni strasznieee
natj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:45   #4213
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
Ja też nie mojego Tż poznałam na fotka.pl a pierwszy raz się spotkaliśmy na wiejskich dożynkach to były piękne czasy
Ja mojego poznalam jak mój były chłopak naprawiał mojemu tżtowi radio...
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:46   #4214
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Samoa a może coś takiego z samych płatków róż?
http://media.photobucket.com/image/b...strauss5-1.jpg
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:53   #4215
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Ta kamizelka strasznie fajnie wydobywa ten kolor garnituru przez kontrast

Nie pokłóciliśmy się
Chodziło mi o trudną sytuację naszą z powodu braku pracy i niemożności znalezienia żadnej
no tak,pewnie będzie bardzo fajnie wyglądać
aha,no tak z tym brakiem pracy to ja też jak na razie mam problem
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
normalnie jak już poprosisz wodę termalną i pani ci ją poda i na kasę zacznie nabijać to mówisz "a czy dostanę jakieś próbki?" mi nie odmawiają tylko że ja te apteczne kosmetyki to kupuję w takich aptekach gdzie widać ze zajmują się sprzedażą ich i mają bogaty asortyment- wtedy na bank mają próbki. jak babka jakaś kompetentna będzie to rzuci okiem na twoją cerę i da ci coś do niej a jak nie to da ci byle co ale zawsze to za darmochę kosmetyki hehe ja dostałam oprocz kremików do buzi jeszcze peeling do stóp i 2 szampony- nie zmarnowało się
a humektan tak własnie wygląda- jest jeszcze pojemność 30ml i ja bym tą radziła na początek kupić żeby się przekonać czy pasuje

kiedy idziesz suknie mierzyć?
o i tak zrobię dzięki zobaczymy czy mi da
suknię idę mierzyć w listopadzie i mam nadzieję już coś zakupić



Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
a teraz mi przyszło do głowy, ze może bym sie zrobiła na espanol Jestem brunetką to by pasowało, suknia hiszpańskaOj, przemówiły do mnie te czerwone buty
o tak! świetny look nie oklepany będziesz super sexi panną młodą
znalazłam coś takiego :
http://lula.pl/lula/1,97804,5723625,...a_szminka.html
https://polki.pl/uroda_makijaz_galer...r_01_page_no=1
http://streemo.pl/Portal/415222,Zdje...y_Beyonce.html
http://dontmakemekillyou.pinger.pl/m/1733829
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:56   #4216
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
już tu kiedyś wklejałam wam zdjęcie panny młodej w czerwonych butach i sukni przepasanej czerwoną satynową wstążką ale jakoś nie było odzewu... więc myślałam że nikomu się nie podoba taki bajer a jednak jest ktoś komu podobają się czerwone buty do mojej sukni nie pasują ale do twojej to zupełnie inna bajka bo twoja jest taka hiszpańska sukieneczka o rany podnieciłam się twoim wyglądem w czerwonych butach
ja tez sie podnieciłamSuper do koronkowej kiecki miazga

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
No ja mam też tak mało, że ogolę raz na dwa tyg i jest super gładko. Ale moim celem jest nic nie golić i mieć spokój.
Jakoś nie mogę się wybrać bo mi za daleko coś do Tarnowa, a cena za następny zabieg zachęcająca bo 150 zł.
Aaa, miałaś znieczulenie? Tzn. Elmą?
Bo mówisz że nie bolało. Ja uważam że boli niesamowicie, bardzo i brrr, ale czego się nie robi..
nie miałam znieczulenia Ale na bikini sobie nie wyobrazam nie mieć brrrrrr

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Jak na razie nie mogę się zebrać. Co do sceptycyzmu to ja polecam bardzo. Teraz zostało ok. 90% i to tych najcieńszych i najjaśniejszych. Dla mnie wybawienie
też uważam, ze dla takiego efektu warto



Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Ja mam już ślubne buty ,
Właśnie też nie chcę białych, czerwonych jakoś nie lubię.
W tym roku na przecenie kupiłam zarąbiste mocnoróżowe szpilki z Aldo z satyny. Są tak piękne że aż grzech )
Inną opcją jest że kupię sobię Blahniki beżowe () lub inny kolor i w nich pójdę (ale to zobaczymy jak z kasą) Na ślub można zaszaleć


Cieszę się strasznie bo aparat ściągam w listopadzie po prawie 2 latach. Gorzej z retencją bo nie bardzo mam z czego płacić. Czekam niecierpliwie bo po ściągnięciu chcę zmienić pracę na lepiej płatną, bo termin ślubny nas goni strasznieee

pokaż buty A w Aldo sa piękne buciorkiPokaż je też Ale Ci fajnie z tym aparatemMnie raczej nie stac na Blahniki a marze o nich Ehhh czerwone Manolo to by bylo cośTrzeba by sie za granice wybrac po nie

A jak tam poszukiwania sukienki?

Ale się ciesze z Twpje aparatuZazdroszczę jak ne wiem, bo ja chce zuc gume i się szczerzyć prostymi ząbkami
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Samoa a może coś takiego z samych płatków róż?
http://media.photobucket.com/image/b...strauss5-1.jpg

niet
Takie znalazłam co Ty na to?
http://kwiaciarniafantazja.com.pl/to...html=x&extra=x
http://kwiaciarniafantazja.com.pl/to...html=x&extra=x
http://kwiaciarniafantazja.com.pl/to...html=x&extra=x
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:57   #4217
ewelina1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

co myslicie o tej sukni
ewelina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:05   #4218
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

wizualnie najładniejszy pierwszy bo reszta nic wspólnego z elegencką kobietą w czerwonej szmince nie ma ale rozczaruję cię bo nie widziałam na oczy ani czerwonych kandatesek ani tym bardziej czerwonych storczyków więc chyba ten pierwszy bukiet jest technicznie nie do zrobienia w czerwieni.. reszta ma zbyt polny look a ty basz być sexowna panna młoda w czerwonych szpilkach i czerwonej szmince

Cytat:
Napisane przez ewelina1986 Pokaż wiadomość
co myslicie o tej sukni
taaaka ooo zwykła... chyba kazda firma ma w swojej kolekcji taką właśnie zwykłą suknię z kwiatkiem na boku.. zbyt oklepana jak dla mnie.. ale nie to że brzydka bo jest ładna
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:06   #4219
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
ja tez sie podnieciłamSuper do koronkowej kiecki miazga



nie miałam znieczulenia Ale na bikini sobie nie wyobrazam nie mieć brrrrrr



też uważam, ze dla takiego efektu warto






pokaż buty A w Aldo sa piękne buciorkiPokaż je też Ale Ci fajnie z tym aparatemMnie raczej nie stac na Blahniki a marze o nich Ehhh czerwone Manolo to by bylo cośTrzeba by sie za granice wybrac po nie

A jak tam poszukiwania sukienki?

Ale się ciesze z Twpje aparatuZazdroszczę jak ne wiem, bo ja chce zuc gume i się szczerzyć prostymi ząbkami



niet
Takie znalazłam co Ty na to?
http://kwiaciarniafantazja.com.pl/to...html=x&extra=x
http://kwiaciarniafantazja.com.pl/to...html=x&extra=x
http://kwiaciarniafantazja.com.pl/to...html=x&extra=x
A wiesz że (buty) nie są aż tak drogie? Kosztują ok 300 e (więc w Londynie ze względu na przelicznik jeszcze taniej) Więcej dałam za portfel będąc w Irl

A co do aparatu, czemu nie żujesz?
Ja wszystko normalnie jem (oprócz twardych jabłek). Za to mam często przygody zaczepienia się aparatem o coś - chustę, sweter, kolczyki itp :P
natj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 19:20   #4220
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Kurczę, a my się wkopaliśmy z naukami, bo odkładaliśmy przez obronę TŻ i odkładaliśmy, a teraz są już głównie terminy styczniowo-lutowe, kiedy chciałam to mieć już z głowy, bo dwie sesje będę miała na głowie Ale chyba już się nic na teraz nie znajdzie... I po prostu w styczniu będę chodzić jak zombi
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:24   #4221
szyszynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ok Wrocławia
Wiadomości: 259
GG do szyszynka Send a message via Skype™ to szyszynka
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Chili ale ja nie mówię o tobie bo twoja ilość jedzenia dla zespołu wydaje sie ok i twój zespół z głodu na pewno nie umrze ale chyba to Szyszynka napisała stwierdzenie że taką kasę biorą za wesele że mogliby się najeść przed weselem czy coś takiego.. potem napisała że to żart ale ja tam nie wiem.. i wyliczyła sobie że tak chyba ze 2000 więcej musiałaby płacić i że to za dużo i tak dalej... kurczę oszczędzać to można na sukni i takich innych pierdołach a nie dziadowanie na jedzeniu dla zespołu to też są ludzie.. a jak będą głodni itp to może się to odbić na jakości ich pracy
Tancia ales sie przejela przeciez nie zostawilaby orkiestry ani nikogo na moim weselu o suchym pysku ) no cos ty tylko zastanawialam sie czy placi sie takjak za gosci a ja mam 200 zl za osobe wiec 5 x200 za zespol +200 kamerzysta +200 fotograf. to jesli dobrze licze 1400 wiec zastanawialam sie jak to jest a stwierdzenie zeby sie mogli w domu najesc bylo zartem a ty sie przejelas az tak strasznie .Daj spokoj.

Bylam sluchajcie w tym salonie kolejnym i normalnie jakas pod*******ka wszystkie suknie na wieloryby bylo to po pierwsze a po drugie wszystkie drapowane. po przymierzeniu paru sukien zrezygnowalam i powiedzialam ze przyjde w styczniu jak beda mieli cos nowego. Nawet nie robiłam fotek bo nie bylo czego robic fotek porazka.

Poszlam jeszcze raz przymierzyc ta moja falbanke. Najpierw przymierzylam inne zeby tesciowa miala rozeznanie potem wlozylam moja ukochana a tesciowka tylko krzywa mina tylko jak ubralam do niej welon to sie troche postarala i sie usmiechnela. Nawet to mi nie popdulo humoru
__________________
ŚLUBUJEMY 7 sierpień 2010

http://suwaczki.slub-wesele.pl
/20100807310214.html
szyszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:29   #4222
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Kurczę, a my się wkopaliśmy z naukami, bo odkładaliśmy przez obronę TŻ i odkładaliśmy, a teraz są już głównie terminy styczniowo-lutowe, kiedy chciałam to mieć już z głowy, bo dwie sesje będę miała na głowie Ale chyba już się nic na teraz nie znajdzie... I po prostu w styczniu będę chodzić jak zombi
ja to w ogóle w marcu dopiero będę miała na to czas więc pewnie ja jedyna zostanę do dokształcenia się w zakresie małżenskich informacji

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez szyszynka Pokaż wiadomość
Poszlam jeszcze raz przymierzyc ta moja falbanke. Najpierw przymierzylam inne zeby tesciowa miala rozeznanie potem wlozylam moja ukochana a tesciowka tylko krzywa mina tylko jak ubralam do niej welon to sie troche postarala i sie usmiechnela. Nawet to mi nie popdulo humoru
ja bym teściowej nie zabrała na wybór sukni bo ona i tak nic by mi nie podpowiedziała bo w końcu to ja mam się dobrze czuć w sukni więc tylko by patrzyła i nic nie doradzała widzę ze twoja też mało doradzająca była a byłaś w salonie z sukniami Annais? bo mówiłaś że zmierzysz Carrerę a my ciekawe jesteśmy jak będziesz w niej wyglądała
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:34   #4223
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

ten pierwszy link - własnie o taki klimat mi chodzi
O albo takie coś http://swindlemagazine.com/images/dita-von-teese.jpg

Cytat:
Napisane przez ewelina1986 Pokaż wiadomość
co myslicie o tej sukni
taka sobie...

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
A wiesz że (buty) nie są aż tak drogie? Kosztują ok 300 e (więc w Londynie ze względu na przelicznik jeszcze taniej) Więcej dałam za portfel będąc w Irl

A co do aparatu, czemu nie żujesz?
Ja wszystko normalnie jem (oprócz twardych jabłek). Za to mam często przygody zaczepienia się aparatem o coś - chustę, sweter, kolczyki itp :P
no własnie za granica wszytsko to co nam sie wydaje ekskluzywne jest bardziej dostepne dla takich szaraczków. Np. jeansy Guess za 99 euro co to jest dla kogoś kto zarabia 2-3 tys. euro czyli przeciętna pensję dla osoby po college'u...Jak weszłam do butiku w Irl to nie wiedzialam gdzie oczy podziac, bo takie super marki w takich cenach, których u nas nawet n awyprzedaży się nie uświadczy.
Nie żuje gumy, bo sie boję, ze mi sie poprzyczepia do drutówA to jem wszystko a jabłka i marchewkę tylko pokrojone
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:34   #4224
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez szyszynka Pokaż wiadomość
Poszlam jeszcze raz przymierzyc ta moja falbanke. Najpierw przymierzylam inne zeby tesciowa miala rozeznanie potem wlozylam moja ukochana a tesciowka tylko krzywa mina tylko jak ubralam do niej welon to sie troche postarala i sie usmiechnela. Nawet to mi nie popdulo humoru
ja tam bym się miną teściowej wcale nie przejmowała, bo to ma się tobie podobać a nie jej. ona ma tu najmniej do gadania

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja to w ogóle w marcu dopiero będę miała na to czas więc pewnie ja jedyna zostanę do dokształcenia się w zakresie małżenskich informacji
nie zostaniesz sama z tym "problemem" na głowie, bo my też z Tż dopiero wiosną na nauki się wybieramy
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:35   #4225
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

mam dla Samoy pomysł
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:38   #4226
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez szyszynka Pokaż wiadomość
Bylam sluchajcie w tym salonie kolejnym i normalnie jakas pod*******ka wszystkie suknie na wieloryby bylo to po pierwsze a po drugie wszystkie drapowane. po przymierzeniu paru sukien zrezygnowalam i powiedzialam ze przyjde w styczniu jak beda mieli cos nowego. Nawet nie robiłam fotek bo nie bylo czego robic fotek porazka.

Poszlam jeszcze raz przymierzyc ta moja falbanke. Najpierw przymierzylam inne zeby tesciowa miala rozeznanie potem wlozylam moja ukochana a tesciowka tylko krzywa mina tylko jak ubralam do niej welon to sie troche postarala i sie usmiechnela. Nawet to mi nie popdulo humoru
no i co, że suknie byly za duże, na mnie wszystkie oprócz jednej były za duże i mi to nie przeszkodzilo w meirzeniu, bo mi babka przytrzymała, poza tym spinają tez klamrami jak suknia jest za duża. Lepsza za duża niz za mała.
Nie wzięłabym teściowej na mierzenie, ale jak Ty masz ze swoja taki super kontakt i tak ja uwielbiasz to rozumiem
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:39   #4227
szyszynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ok Wrocławia
Wiadomości: 259
GG do szyszynka Send a message via Skype™ to szyszynka
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja to w ogóle w marcu dopiero będę miała na to czas więc pewnie ja jedyna zostanę do dokształcenia się w zakresie małżenskich informacji

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------


ja bym teściowej nie zabrała na wybór sukni bo ona i tak nic by mi nie podpowiedziała bo w końcu to ja mam się dobrze czuć w sukni więc tylko by patrzyła i nic nie doradzała widzę ze twoja też mało doradzająca była a byłaś w salonie z sukniami Annais? bo mówiłaś że zmierzysz Carrerę a my ciekawe jesteśmy jak będziesz w niej wyglądała
sie okazało ze nie maja jej ;( no masakra. moze we wroclawiu jakis znajde?? znacie jakis salon we wro gdzie ja maja bo bym bardzo chciala ja przymierzyc.
__________________
ŚLUBUJEMY 7 sierpień 2010

http://suwaczki.slub-wesele.pl
/20100807310214.html
szyszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:40   #4228
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
mam dla Samoy pomysł
to jest to:love ::hahah a:

a co do czerwonych butów (pasujących do parasolki) to moga być bez palców? Bo ni ewiem czy znajde czerwone w miare delikatne ale zabudowane szpilki. Chyba tylko bez palców wchodza w grę...

Pomalowałam sie wlasnie czerwona szminką I like it
__________________
Ślub

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2009-10-29 o 19:41
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:41   #4229
szyszynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ok Wrocławia
Wiadomości: 259
GG do szyszynka Send a message via Skype™ to szyszynka
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
no i co, że suknie byly za duże, na mnie wszystkie oprócz jednej były za duże i mi to nie przeszkodzilo w meirzeniu, bo mi babka przytrzymała, poza tym spinają tez klamrami jak suknia jest za duża. Lepsza za duża niz za mała.
Nie wzięłabym teściowej na mierzenie, ale jak Ty masz ze swoja taki super kontakt i tak ja uwielbiasz to rozumiem

No wlasnie chodzi o to ze ja mam rozmiar 34, 36 a suknie byly 44 i nie spinala mnie klamrami tylko trzymalysmy i wygladalam przeokropnie.

A co do tesciowej to wzielam ja zeby jej bylo milo ale nawet nei pytalam jej o zdanie tylkopatrzylam a i tak robilam swoje
__________________
ŚLUBUJEMY 7 sierpień 2010

http://suwaczki.slub-wesele.pl
/20100807310214.html
szyszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:46   #4230
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
no i co, że suknie byly za duże, na mnie wszystkie oprócz jednej były za duże i mi to nie przeszkodzilo w meirzeniu, bo mi babka przytrzymała, poza tym spinają tez klamrami jak suknia jest za duża. Lepsza za duża niz za mała.
Nie wzięłabym teściowej na mierzenie, ale jak Ty masz ze swoja taki super kontakt i tak ja uwielbiasz to rozumiem
ja tak samo mierzyłam za duże suknie i panie mi normalnie klamerkami spinały je z tyłu i żadnego kłopotu nie miałam w ocenie tego jak będę w niej wyglądała- o wiele gorzej miałam jak suknia była za mała i się dopiąć nie chciała wtedy było gorzej
ja swoją tesciową lubię i w ogóle fajna babka ale na wybór sukni hahaha to nie wiem co ona by mi mogła doradzić.. tylko by patrzyła i się uśmiechała a tu trzeba kogoś kto ci pojedzie szczerze że wyglądasz jak spaślak albo jak debil w danej kiecce- do tego najlepsza jest moja siostra jak szukałyśmy sukni szwagierce to też ją zabrałyśmy- siostra nie szczędziła epitetów ale przynajmniej była szczera

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
to jest to:love ::hahah a:

a co do czerwonych butów (pasujących do parasolki) to moga być bez palców? Bo ni ewiem czy znajde czerwone w miare delikatne ale zabudowane szpilki. Chyba tylko bez palców wchodza w grę...

Pomalowałam sie wlasnie czerwona szminką I like it
nawet fajniejsze takie bez palców- do tego czerwone paznokcie u nóg i superrrrrrr sexy Samoa wymiata

Cytat:
Napisane przez szyszynka Pokaż wiadomość
No wlasnie chodzi o to ze ja mam rozmiar 34, 36 a suknie byly 44 i nie spinala mnie klamrami tylko trzymalysmy i wygladalam przeokropnie.

A co do tesciowej to wzielam ja zeby jej bylo milo ale nawet nei pytalam jej o zdanie tylkopatrzylam a i tak robilam swoje
matko gdzieś ty taki salon znalazła gdzie same rozmiary 44 były? ja zwiedziłam chyba ze 30 salonów sukien ślubnych i w żadnym nie było takich sukien- dominowało 38-40 musisz mieć niezłego pecha
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.