Wszystko o Avonie - część 8 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-10, 19:52   #631
czwartek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;15200692]jaki naszyjnik swarowskiego???
chyba nie ten krowi???[/QUOTE]

oplułam monitor
czwartek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 19:59   #632
Olivka1990
Raczkowanie
 
Avatar Olivka1990
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 100
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez anusiaa Pokaż wiadomość
Forumlarz zamówień (te różowe kartki) juz nie przychodzą do końca roku można je kupować za 0,50 zł zaznaczając odpowiedni kod na zamówieniu. w przyszłym roku juz tylko można go ściągać w wersji elektronicznej ze strefy. Fakturę możesz sprawdzić w strefie w sekcji historia zamóweń klikacjąc na nr faktrury otwiera się w Addobe można ją też ściągnąć na kompa i zapisać na dysku. Faktura nie przychodzi tylko wtedy jeżeli wyrazisz chęć otrzymywania tylko elektronicznej w innym wypadku powinna przyjść. To wszystko ze względów dbania o środowisko te "udogodnienia".
Ja osobiście popieram sama jak tylko weszła taka możliwość zrezygnowałam z faktury papierowej i tak robię przelewy elektroniczne ze swojego konta to nie jest mi przekaz na przelew potrzebny. A te dodatkowe kartki papieru przy fakturze też nie muszą leżeć w szufladzie.

Torebka jest dodawana jako gratis przy zakupie wody TTA Gold w K16 w K17 i K01 jej nie widać.
Dzięki wielkie, ale mi nie chodziło o tę torebkę, która jest dodawana do TTA (chociaż też całkiem ładna ) tylko taką dodawaną do In Bloom, mam nadzieję, że uda się wyświetlić fotkę.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie skąd tę torebkę wytrzaśnięto?? Jest dostępna w jakiś najbliższych katalogach?? :

Edytowane przez Olivka1990
Czas edycji: 2009-11-10 o 20:02
Olivka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 19:59   #633
malvvinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Witam
dziś znalazłam to forum gdy w google wpisałam AROMADISIAC, żeby dowiedzieć się czegoś o tym zapachu, lecz nic nie znalazłam. Jestem konsultantka i należę do okręgu trendującego, dziś złożyłam zamówienie z kat. 1 i zamówiłam demo Aromadisiac w ciemno zarówno damskie jak i męskie. Jak tylko dostanę je w swoje ręce podzielę się wrażeniami Pozdrawiam
malvvinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 20:17   #634
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Powinni przecenić lub rozdać za darmo ( czyli za 1,00zł). Za darmo bym wzięła. A co tam.
za darmo, znaczy za 1,00 to ja też bym chętnie wzięła i to nawet kilka miałabym dla klientek

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
jeszcze chciałam powiedzieć, że w COKu ktoś nareszcie zaczął myśleć i nie nakleją już metek na spód opakowania tam gdzie zazwyczaj nadrukowana jest data produkcji jak to było dotychczas.. jak się chciało zobaczyć datę produkcji trzeba było zerwać metkę, a data zazwyczaj schodziła razem z nią...
nareszcie, miejmy nadzieję, że tak będzie wszędzie

Cytat:
Napisane przez malvvinaa Pokaż wiadomość
Witam
dziś znalazłam to forum gdy w google wpisałam AROMADISIAC, żeby dowiedzieć się czegoś o tym zapachu, lecz nic nie znalazłam. Jestem konsultantka i należę do okręgu trendującego, dziś złożyłam zamówienie z kat. 1 i zamówiłam demo Aromadisiac w ciemno zarówno damskie jak i męskie. Jak tylko dostanę je w swoje ręce podzielę się wrażeniami Pozdrawiam
no właśnie zgubiłam "d" w nazwie
czekamy z niecierpliwością na pierwsze wrażenia
a masz coś może napisane w HT jakie to są nuty zapachowe ?

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-11-10 o 20:19
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 20:36   #635
malvvinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

"Niebezpiecznie wyraziste, zabójczo seksowne zapachy, które uwolnią głęboko skrywane żądze. Poddaj się pokusie i poczuj pożądanie. Oto prawdziwe eliksiry miłości..." ten komentarz w HT wystarczył żebym wzięła je w ciemno mam nadzieję, że nie pożałuję
malvvinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 20:55   #636
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malvvinaa Pokaż wiadomość
Witam
dziś znalazłam to forum gdy w google wpisałam AROMADISIAC, żeby dowiedzieć się czegoś o tym zapachu, lecz nic nie znalazłam. Jestem konsultantka i należę do okręgu trendującego, dziś złożyłam zamówienie z kat. 1 i zamówiłam demo Aromadisiac w ciemno zarówno damskie jak i męskie. Jak tylko dostanę je w swoje ręce podzielę się wrażeniami Pozdrawiam
witamy witamy miłego korzystania z forum
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:06   #637
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malvvinaa Pokaż wiadomość
"Niebezpiecznie wyraziste, zabójczo seksowne zapachy, które uwolnią głęboko skrywane żądze. Poddaj się pokusie i poczuj pożądanie. Oto prawdziwe eliksiry miłości..." ten komentarz w HT wystarczył żebym wzięła je w ciemno mam nadzieję, że nie pożałuję
ha, ha, pewnie zapach będzie zabójczo słodki głęboko skrywane żądze uwolnione przez wodę toaletową, która pewnie po paru minutach przestanie pachnieć, pewnie nie zdążę podejść do męża żeby te żądze uwolnić ale bez żartów stawiam na wodę zbliżoną do passion dance


zabcia87stw jakiś czas temu wstawiłaś na katalogowym Złociście połyskujący cień do powiek Black, chciałam zapytać czy dobrze widzę na zdjęciu, że ten cień ma takie drobinki błyszczące? czy mocno lśni ?


suszara wstawiła, też jakiś czas temu, formularz zamówień do K01 i powiem, że jestem bardzo ciekawa co to za mega zestaw najnowszej biżuterii za 315 zł, który wart jest 630 zł !
malvvinaa wiesz coś może na ten temat ?
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 21:15   #638
malvvinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
ha, ha, pewnie zapach będzie zabójczo słodki głęboko skrywane żądze uwolnione przez wodę toaletową, która pewnie po paru minutach przestanie pachnieć, pewnie nie zdążę podejść do męża żeby te żądze uwolnić ale bez żartów stawiam na wodę zbliżoną do passion dance


zabcia87stw jakiś czas temu wstawiłaś na katalogowym Złociście połyskujący cień do powiek Black, chciałam zapytać czy dobrze widzę na zdjęciu, że ten cień ma takie drobinki błyszczące? czy mocno lśni ?


suszara wstawiła, też jakiś czas temu, formularz zamówień do K01 i powiem, że jestem bardzo ciekawa co to za mega zestaw najnowszej biżuterii za 315 zł, który wart jest 630 zł !
malvvinaa wiesz coś może na ten temat ?



w strefie konsultantki w plikach do pobrania w formularzu 01 jest wypisana lista tej biżuterii w plikach do pobrania osobiście nie sprawdzałam co zawiera...
malvvinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:32   #639
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

ja wiem co zawiera, bo jest to wymienione w formularzu zamówień z k 01 ale myślałam, że może coś wiesz więcej o wyglądzie tej biżuterii, może coś jest w HT napisane
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 21:47   #640
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malvvinaa Pokaż wiadomość
"Niebezpiecznie wyraziste, zabójczo seksowne zapachy, które uwolnią głęboko skrywane żądze. Poddaj się pokusie i poczuj pożądanie. Oto prawdziwe eliksiry miłości..." ten komentarz w HT wystarczył żebym wzięła je w ciemno mam nadzieję, że nie pożałuję
Ja takie zapewnienia firmy zawsze dzielę przez pół.
Ale teraz to przesadzili, bo jak niebezpieczny i zabójczy zapach można podzielić, albo zabija albo nie. A może chodzi o to,że zabija seks? Już sama nie wiem, ale mają gadane.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 22:14   #641
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Olivka1990 Pokaż wiadomość
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie skąd tę torebkę wytrzaśnięto?? Jest dostępna w jakiś najbliższych katalogach?? :

to jest zdjęcie z allegro z aukcji, na której oferowana jest woda z katalogu zagranicznego, a torebka jest prezentem za zakup tej wody
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 22:47   #642
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
to jest zdjęcie z allegro z aukcji, na której oferowana jest woda z katalogu zagranicznego, a torebka jest prezentem za zakup tej wody
i to chyba z anglii sprowadzona o ile sie nie myle
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 23:06   #643
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
zabcia87stw jakiś czas temu wstawiłaś na katalogowym Złociście połyskujący cień do powiek Black, chciałam zapytać czy dobrze widzę na zdjęciu, że ten cień ma takie drobinki błyszczące? czy mocno lśni ?
pytanie co prawda nie do mnie, ale również mam ten cień więc się wypowiem cień ma sporo granatowych połyskujących drobinek, takie dość spore są, nie jak brokat, ale też nie jak iskierka, coś pomiędzy, daje to bardzo ładny efekt, jak dla mnie do makijażu zimnego
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 09:14   #644
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;15207337]i to chyba z anglii sprowadzona o ile sie nie myle[/QUOTE]

a mi sie wydaje że irlandzki, bo na siateczce widać avon.ie ale to nie istotne - mi osobiście bardziej podchodzi ta torebeczka niż zegarek a torebeczka do TTA gold - dla mnie nic specjalnego
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 09:21   #645
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Zamiast tej anglosaskiej torebki (w USA też ją dodają do In Bloom), wolałabym tę http://www.avon-forum.ru/4images/det...image_id=10331 , którą dostają w Rosji
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 10:09   #646
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Powinni przecenić lub rozdać za darmo ( czyli za 1,00zł). Za darmo bym wzięła. A co tam.
z tego co słyszałam to w katalogu 17 ma byc to prezent za złożenie przez nową konsultantkę zamówienia na 250 zł heh i wtedy będzie za zł

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------



---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kaha9898 Pokaż wiadomość
Jest jeszcze jeden program dla nowych kk.
Jest to program Swarovskiego!
Ten co my teraz przeszłyśmy, ale teraz on obowiązuje tylko dla nowych osób!
Więc każda NOWA kk która złoży zamowienie na 250zł to otrzyma kubek i naszyjnik Swarovskiego.

Wiecie, że produkty z różowa wstążką będą się wlicały do bazy zamówienia?
z tego co ja wiem to ten program trwał od katalogu 13 do 15 no chyba że przedłużyli...
w 16 jest tylko kubek
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 10:43   #647
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
pytanie co prawda nie do mnie, ale również mam ten cień więc się wypowiem cień ma sporo granatowych połyskujących drobinek, takie dość spore są, nie jak brokat, ale też nie jak iskierka, coś pomiędzy, daje to bardzo ładny efekt, jak dla mnie do makijażu zimnego
dziękuję ashiva
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 11:36   #648
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Hej dziewczyny!
Wiecie ,bardzo żałuję,że w ofercie avonu jest mało odcieni lakierów do paznokci. Jutro jadę do drogerii po zielony lakier z brokatem (iskrzący) do paznokci oraz po złoty z brokatem, bo w avonie nie ma,a takimi odcieniami pięknie ozdobić można paznokcie, na wesele lub sylwester .
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 11:40   #649
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Ja uzywam glownie avonowych, chociaz czasem jak mnie wkurzy brak jakiegoś odcienia to idę do Golden Rose. Ale generalnie brokatu nie lubię
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 13:09   #650
meakeangel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sulmierzyce
Wiadomości: 512
GG do meakeangel
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

dzieki za odp. sluchajcie mam problem mały, tylko dzis moge jescze poprawic zamowienie z kat 16 i zamawialam wode unscripted patricka dempseya zestaw za 95 zl natomiast na zamowineiu wyswietla mi sie cena 93,50 i nie doliczaja sie do tego te 3 gratisy czyli zel balsam i torebka, to jest na prezent wiec obawiam sie ze rzeczywiscie mi tych gratisów nie wysłą, co wy na to ?
__________________
W prezencie urodzinowym dostałam Jego,
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200802183338.html
meakeangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:13   #651
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez meakeangel Pokaż wiadomość
dzieki za odp. sluchajcie mam problem mały, tylko dzis moge jescze poprawic zamowienie z kat 16 i zamawialam wode unscripted patricka dempseya zestaw za 95 zl natomiast na zamowineiu wyswietla mi sie cena 93,50 i nie doliczaja sie do tego te 3 gratisy czyli zel balsam i torebka, to jest na prezent wiec obawiam sie ze rzeczywiscie mi tych gratisów nie wysłą, co wy na to ?
Czasem tak dziwnie wpisują te ceny, ale jeśli dobry numer katalogowy wpisałaś, to na końcowej fakturze powinno być wszystko ok
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:19   #652
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

mi sie wydaje ze po prostu Ci na kilka pozycji rozbili ten zestaw.
Jak ja zamawialam zestaw 5 produktów to każdy był zapisany oddzielnie i tez sie balam ze to w ogole nie to
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:35   #653
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez meakeangel Pokaż wiadomość
dzieki za odp. sluchajcie mam problem mały, tylko dzis moge jescze poprawic zamowienie z kat 16 i zamawialam wode unscripted patricka dempseya zestaw za 95 zl natomiast na zamowineiu wyswietla mi sie cena 93,50 i nie doliczaja sie do tego te 3 gratisy czyli zel balsam i torebka, to jest na prezent wiec obawiam sie ze rzeczywiscie mi tych gratisów nie wysłą, co wy na to ?
jest tak dlatego, że cały zestaw jest rozbity na poszczególne pozycje, wyświetliła ci się cena tak jakby za samą wodę, a pozostałe pozycję czyli żel, balsam i kosmetyczka będę wyszczególnione poniżej za 0,50 zł, co razem daje kwotę 95 zł. Zawsze tak robią w zestawach lub jeśli np. przy zakupie wody jest coś dodawane, np. zegarek, kosmetyczka lub coś innego. Nic się nie martw na fakturze będzie wszystko ok, jak ją podejrzysz na stronie to już będą te wszystkie pozycje.

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-11-11 o 13:37
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:07   #654
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Olivka1990 Pokaż wiadomość
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie skąd tę torebkę wytrzaśnięto?? Jest dostępna w jakiś najbliższych katalogach?? :
w Irlandii ta torebka byla dodawana do wody in bloom jak ona byla nowoscia tylko w dwoch pierwszych katalogach... teraz do tej wody daja gratis balsam do ciala i zel pod prysznic
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:22   #655
hypnotized28
Raczkowanie
 
Avatar hypnotized28
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: czasem tu czasem tam
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Kobietki potrzebuje pomocy. Klientka właśnie się obudziła z zamówieniem z katalogu 15, a ja jestem dzień wysyłkowy D i wczoraj miałam ostatni termin składania zamówień orientujecie się czy będę mogła jutro zrobić jeszcze zakupy w COKu z 15stki?

Włączę się też do waszej dyskusji na temat kuleczek rozświetlających i brązujących, ja uwielbiam jedne i drugie i za radą wyczytaną kiedyś w tym wątku zmieszałam oba i podzieliłam na pół (jedno pudełeczko dałam mamie) stosuje je na codzień jako róż na policzki i efekt rewelacyjny
Ale tak czytam wasze opinie i nabrałam jeszcze ochotę na złociste z mini katalogu ehh to jest straszne niby mam nic nie zamawiać z katalogu dla siebie a jak się naczytam waszych opinii to ciągle coś dopisuje do listy zakupów, kusicielki
hypnotized28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:17   #656
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez hypnotized28 Pokaż wiadomość
Kobietki potrzebuje pomocy. Klientka właśnie się obudziła z zamówieniem z katalogu 15, a ja jestem dzień wysyłkowy D i wczoraj miałam ostatni termin składania zamówień orientujecie się czy będę mogła jutro zrobić jeszcze zakupy w COKu z 15stki?

(...)
Wejdź w strefie w Aktualności ->Aktualności serwisowe-> Harmonogram rozpoczęcia i zakończenia katalogu dla zakupów w COK i tam w tabeli są dane na 3 katalogi (nie mogę sensownie tego skopiować, bo jest to tabela i jak tu wklejam, to się sypie)
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:20   #657
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Zebrałam już praktycznie całe zamówienie, czekam jeszcze na jedną koleżankę i na razie wyszło mi 969zł razem z netto, katalogami i produktem za 7,50zł więc mam nadzieję że dobiję do 1000zł <lol> bardzo bym chciała U mnie zamawiają m.in. 3 zegarki Eternal Love, zestawy LBD, JF, Pur Blanca, Indyvidual Blue, Incadessence bez atomizera, brązowa paletka cieni, itd I będę miała za darmo żel pod prysznic ze złocistymi drobinkami SSS ponieważ jedna klientka zamówiła balsam a druga olejek Dla siebie biorę tusz do rzęs z netto z pierwszej strony oraz kuleczkę JF. Mam zamówienie na 2 produkty z PS i nikt nie chce tych różyczek.
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:23   #658
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez hypnotized28 Pokaż wiadomość
Kobietki potrzebuje pomocy. Klientka właśnie się obudziła z zamówieniem z katalogu 15, a ja jestem dzień wysyłkowy D i wczoraj miałam ostatni termin składania zamówień orientujecie się czy będę mogła jutro zrobić jeszcze zakupy w COKu z 15stki?
HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA I ZAKOŃCZENIA KATALOGU DLA ZAKUPÓW W CENTRACH OBSŁUGI KONSULTANTEK
nr katalogu
rozpoczęcie- zakończenie
KATALOG 15
23 października -12 listopada 2009
piątek czwartek

KATALOG 16
13 listopada- 3 grudnia 2009
piątek czwartek

KATALOG 17
4 grudnia -28 grudnia 2009
piątek poniedziałek

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2009-11-11 o 15:26
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:26   #659
Olivka1990
Raczkowanie
 
Avatar Olivka1990
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 100
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
to jest zdjęcie z allegro z aukcji, na której oferowana jest woda z katalogu zagranicznego, a torebka jest prezentem za zakup tej wody
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
w Irlandii ta torebka byla dodawana do wody in bloom jak ona byla nowoscia tylko w dwoch pierwszych katalogach... teraz do tej wody daja gratis balsam do ciala i zel pod prysznic
Hmm... No to będe musiała zakupić tę wodę na allegro, paranoja strasznie by mi się przydała ta torebka, no i jest śliczna... Czemu oferta zagraniczna tak odbiega od polskiej?
Olivka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:26   #660
hypnotized28
Raczkowanie
 
Avatar hypnotized28
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: czasem tu czasem tam
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

MaT, patusia22 dziękuje bardzo za pomoc
hypnotized28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.