Powiększanie piersi - cz. 2 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 21:05   #4381
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

długo pracujesz..
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:06   #4382
agnes281
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 255
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
te nasze źrenice - ja jak leżałam po op w klinice tak jak mnie rzucili do wyrka i głowę miałam przechylona i ten cycek bliżej był większy i twierdziłam ze mam krzywe:ha haha:
a ja się obudzilam juz na stole operacyjnym -dziwne i to z megaa bólemspojrzalam w dekold i pomyslalam "spoko, ide dalej spać" majaczyałam z bólu , telefonu nie mogłam utrzymac, gadac mi się nie chciało, wszystko mnie wpieniało....a uczucie jakby ktoś mi po klacie chodził, albo pobił jakis huliganale mysl, swiadomośc ze jestem po, i szczęliwa usmierzały mój ból poczujesz to Agnelka
__________________
21.10.2009 Kolasinski, Poznan, 350 hp



" W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na milosc trzeba robic melanz i sie nie przyzwyczajac"
agnes281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:09   #4383
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość

i małe jakieś
dobrze, że Ci przeszło
popłakałam się ze śmiechu...ale faktycznie tak było

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość
a ja się obudzilam juz na stole operacyjnym -dziwne i to z megaa bólemspojrzalam w dekold i pomyslalam "spoko, ide dalej spać" majaczyałam z bólu , telefonu nie mogłam utrzymac, gadac mi się nie chciało, wszystko mnie wpieniało....a uczucie jakby ktoś mi po klacie chodził, albo pobił jakis huliganale mysl, swiadomośc ze jestem po, i szczęliwa usmierzały mój ból poczujesz to Agnelka
ojjjj to faktycznie nie wspominasz tego miło..
ja w klinice bólu nie czułam..gdzież bym miała cały czas miałam przed oczami anestezjologa ze strzykawką "chcesz mała"




wiecie, właśnie mąż mi powiedział że tyle cycków to on przez całe życie nie obejrzał co ja od lipca...zazdrośnik jeden
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2009-11-13 o 21:13
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:13   #4384
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ojjjj to faktycznie nie wspominasz tego miło..
ja w klinice bólu nie czułam..gdzież bym miała cały czas miałam przed oczami anestezjologa ze strzykawką "chcesz mała"
szkoda że mi nie chciał dać trochę
ja najlepiej to wspominam z pobytu w klinice... dormikum czy jak się to zwie
chcę takie do domu...

Misia, mój też tak mówi..
"ja na chwilę wyjdę a ty już, cycki tylko i cycki oglądasz"

Edytowane przez Samiii
Czas edycji: 2009-11-13 o 21:16
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:14   #4385
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
długo pracujesz..
Zgadza sie , ale robie to co lubie , wiec jest ok. Chociaz na poczatku bylam zdziwiona , ze ludzie siedza w fitness studiu do 21.30
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:16   #4386
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
ja bym się nie obraziła, gdyby tak było - ale u mnie nie jest
mam zdjęcie z tej przymiarki, to nie jest taki efekt
sama wiesz jak jest z fotkami... inne ustawienie, inna odleglość, inne światlo i... inny efekt widzimy. Tym bardziej, zę te zelki przy przymiarce dziwnie wyglądają w tych stanikach
najlepiej polegać na miarce ... jeśli piersi są dobrze zrobione, to po 6-8 miesiacach od op będzie w biuście tyle samo albo ociupinke więcej niz przy przymiarce
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:16   #4387
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
szkoda że mi nie chciał dać trochę
ja najlepiej to wspominam z pobytu w klinice... dormikum czy jak się to zwie
chcę takie do domu...
niebieska tableteczka ...hmm chyba w aptece nie dostaniesz ale to dobrze bo byś była
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 21:17   #4388
agnes281
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 255
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
popłakałam się ze śmiechu...ale faktycznie tak było

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------


ojjjj to faktycznie nie wspominasz tego miło..
ja w klinice bólu nie czułam..gdzież bym miała cały czas miałam przed oczami anestezjologa ze strzykawką "chcesz mała"



wiecie, właśnie mąż mi powiedział że tyle cycków to on przez całe życie nie obejrzał co ja od lipca...zazdrośnik jeden
hahah dobre m ala dawka adrenaliny, mi serowali morfine czułam sie jak narkomana le jaki bogaty , wartośc 10 tys zł:hahaha : jak sie obudzilam to powiedzialam do siebie " nie wierze ,ze to zrobilam" wogole nikt mi nie wierzyl, ze to robie, gratulowali mi odwagi
__________________
21.10.2009 Kolasinski, Poznan, 350 hp



" W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na milosc trzeba robic melanz i sie nie przyzwyczajac"

Edytowane przez agnes281
Czas edycji: 2009-11-13 o 21:23
agnes281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:19   #4389
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość
a ja się obudzilam juz na stole operacyjnym -dziwne i to z megaa bólemspojrzalam w dekold i pomyslalam "spoko, ide dalej spać" majaczyałam z bólu , telefonu nie mogłam utrzymac, gadac mi się nie chciało, wszystko mnie wpieniało....a uczucie jakby ktoś mi po klacie chodził, albo pobił jakis huliganale mysl, swiadomośc ze jestem po, i szczęliwa usmierzały mój ból poczujesz to Agnelka
No swietnie tak mi dalej opowiadajcie a naprawde zwieje doktorkowi ze stolu.
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:19   #4390
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wiecie, właśnie mąż mi powiedział że tyle cycków to on przez całe życie nie obejrzał co ja od lipca...zazdrośnik jeden
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:22   #4391
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość
hahah dobre m ala dawka adrenaliny, mi serowali morfine czułam sie jak narkomana le jaki bogaty , wartośc 10 tys zł:hahaha :
ja dolargan dostawałam też narkotyk hihih i to w zyłkę

Horo ja w ogóle nie miałam przymiarki żelek w staniku..ale jak jeszcze mi dojdzie ze 2 cm....

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
pewnie ja pójdę spać a On wóci jak oMisiek:h ahaha:
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 21:24   #4392
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Misia, mój też tak mówi..
"ja na chwilę wyjdę a ty już, cycki tylko i cycki oglądasz" [/QUOTE]

U nas jest tak samo, ja to juz opsesje mam , od 1,5 miesiaca tylko cycki ogladam
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:27   #4393
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Misia, mój też tak mówi..
"ja na chwilę wyjdę a ty już, cycki tylko i cycki oglądasz"
U nas jest tak samo, ja to juz opsesje mam , od 1,5 miesiaca tylko cycki ogladam[/QUOTE]
bo to zazdrość..sam by chciał popatrzeć a moje zabarykadowane

spadam spać - jutro przywitam się z moimi 420 - stkami
dobranoc
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2009-11-13 o 21:35
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:36   #4394
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
U nas jest tak samo, ja to juz opsesje mam , od 1,5 miesiaca tylko cycki ogladam
bo to zazdrość..sam by chciał popatrzeć a moje zabarykadowane [/QUOTE]

Ciekawe co edzie jak sie juz odbarykaduja

Mi maz powiedzial , zebym sie 2 razy zastanowila czy chce nowe przody , bo on mi juz spokoju nie da
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:42   #4395
agnelka.pl
Rozeznanie
 
Avatar agnelka.pl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 987
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość
a ja się obudzilam juz na stole operacyjnym -dziwne i to z megaa bólemspojrzalam w dekold i pomyslalam "spoko, ide dalej spać" majaczyałam z bólu , telefonu nie mogłam utrzymac, gadac mi się nie chciało, wszystko mnie wpieniało....a uczucie jakby ktoś mi po klacie chodził, albo pobił jakis huliganale mysl, swiadomośc ze jestem po, i szczęliwa usmierzały mój ból poczujesz to Agnelka

Spodziewam sie , ze bedzie bol i niedogodnosci zwiazane z op, ale wlasnie to uczucie juz po op wynagradza wszystko
__________________
dr Kolasinski 16.12. 2009
mentor Hp 300/350
agnelka.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:53   #4396
solevita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Essen-Niemy ( Torunianka )
Wiadomości: 83
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
solevita,
ja bym jednak na Twoim miejscu nosila pas i nie kombinowala z bandażowaniem się, zwlaszcza pod jedną piersia po prostu tak nierówno puszczają mieśnie i musisz czekać. Po fotkach widać, ze u wszystkich dziewczyn któraś pierś opada szybciej i kilka miesięcy trzeba jednak poczekać na to, aż się zrównają
Jeśli chodzi o basen, czy inne ćwiczenia rąk, to mój dr odradzal (mam implanty pod jeden mięsień, a nie pod dwa) ... dopiero po pełnych 3 miesiacach od op mozna coś zacząć

A moj lewy uparciuch puszcza... jeszcze delikatnie widać rożnicę (ale nie mam czasu na masowanie, bo albo jestem w pracy, albo ... jak juz w domu, to dzieci i inne obowiazki... i nawet mi sie nie chce ). Jestem 10 tygodni po op, więc daję mu jeszcze 7-8 tygodni na "kapitulację"
Horo-Chyba masz racje dam sobie spokoj z tym dziwnym banarzowaniem,i tak mi to szlo troche na nerwy i nie wygodne to bylo , bede nosic tylko nad piersiami , tylko nie wiem czy moge to robic tylko na noc czy musze przez 24 na dobe, meczace jest chodzenie taka poscikana, ciagle trzeba poprawiac bo cos sie sciaga , do tego w pracy musze sie cala wyginac , wiec naprawde nie na korzysc.

Ciesze sie uslyszec od Ciebie ze masz postepy ,na moje to twoje perly maja juz te 100% ale jezeli mowisz ze jest jeszcze roznica to napewno ty ja widzisz lepiej , jak bynie bylo tylko bravo bic za prace Twojego doktorka
solevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:12   #4397
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Witam wszystkich, którzy przeżyli piątek trzynastaego -W-wa była zablokowana dziś jakby kataklizm jakiś nadzchodził .

Głowa mi pęka, na term 37-czyżby to juz u mnie norma była.

Dokumentacja medyczna już na mnie czeka-więc chociaż jedno z głowy, teraz tylko muszę po nia podjechać. Mam nadzieję, że dostanę wszystko o co prosiłam.

W sprawie gwarancji implantów sprawa się troche skomplikowała.
Otóż firma Artimed-do której tak usilnie pisałam bez odpowiedzi-od lipca tego roku już nie jest przedstawicielem Inamed Aesthetics (Allergan Corporations). Teraz dystrybucją implantów zajmuje się jakaś EWOFARMA, i ona zajmuje się również gwarancjami które wystawiał Artimed. Niestety nie podano mi żadnego telefonu-bo podobno w necie bez problemu są wszystkie dane. Tyle że w necie jako dystrybutor nadal widnieje Artimed . Sprawa musi czekać do poniedziałku.
I może dlatego Horo masz inną gwarancję niż ja-bo Tobie już inny przedstawiciel ją dawał. Nie chodzi mi o same zasady gwarancji-bo tgwarancji nie udziela przedstawiciel tylko oczywiście producent-tylko o same papiery. Czy po pierwszej operacji miałaś taką samą gwarancję jaką dostałaś po drugiej?
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:28   #4398
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
spadam spać - jutro przywitam się z moimi 420 - stkami
dobranoc

wreszcie jutro.... będą jakieś fotki!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
sama wiesz jak jest z fotkami... inne ustawienie, inna odleglość, inne światlo i... inny efekt widzimy. Tym bardziej, zę te zelki przy przymiarce dziwnie wyglądają w tych stanikach
najlepiej polegać na miarce ... jeśli piersi są dobrze zrobione, to po 6-8 miesiacach od op będzie w biuście tyle samo albo ociupinke więcej niz przy przymiarce
z jednej strony usilnie chcę Ci wierzyć z drugiej myslę, że jednak to nie tak..
broma też mówił, że część rozmiaru się rozmywa - co jest dość oczywiste - wkładka włożona na cycek, miękki czy mniej, do stanika przylega sobie do niego "z luzem" - a wkładka włożona pod mięsień jest przez niego lekko "ściskana" i trochę traci na wizualnym efekcie.
poza tym jeśli mierzy się wkładkę do miękkiego staniko-topiku to się ona na piersi inaczej układa, niż w jakimś tam sztywniejszym staniorku itd.
mi mineło pół roku - wczoraj chyba pisałyśmy że to taki czas układania się piersi - i jednak nie są takie jak wtedy na przymiarce (i może to dobrze, bo wtedyyyyyyy tak odstawały od klaty, że aż dziwnie hihi )
być może jest tak jak piszesz przy implantacji pod gruczoł - wtedy to by nawet było całkiem logiczne


Mya - to Ci komplikują jeszcze.. bosh a oni nie mają obowiązku informować pacjentki, ze "usługodawca" się zmienił...
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:55   #4399
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez solevita Pokaż wiadomość
Horo-Chyba masz racje dam sobie spokoj z tym dziwnym banarzowaniem,i tak mi to szlo troche na nerwy i nie wygodne to bylo , bede nosic tylko nad piersiami , tylko nie wiem czy moge to robic tylko na noc czy musze przez 24 na dobe, meczace jest chodzenie taka poscikana, ciagle trzeba poprawiac bo cos sie sciaga , do tego w pracy musze sie cala wyginac , wiec naprawde nie na korzysc.

Ciesze sie uslyszec od Ciebie ze masz postepy ,na moje to twoje perly maja juz te 100% ale jezeli mowisz ze jest jeszcze roznica to napewno ty ja widzisz lepiej , jak bynie bylo tylko bravo bic za prace Twojego doktorka
nad piersiami... jak najbardziej, ale... 24 godziny na dobę dopiero będzie efekt
Już jest znaczna poprawa, więc moze byc tylko lepiej
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 22:57   #4400
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
I jak tak myślę. Coś na zasadzie 'przyczajony tygrys, ukryty smok'
w ywołujcie lisa z lasu, wywołujcie , oj dostanie się wszystkim
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 23:07   #4401
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
W sprawie gwarancji implantów sprawa się troche skomplikowała.
Otóż firma Artimed-do której tak usilnie pisałam bez odpowiedzi-od lipca tego roku już nie jest przedstawicielem Inamed Aesthetics (Allergan Corporations). Teraz dystrybucją implantów zajmuje się jakaś EWOFARMA, i ona zajmuje się również gwarancjami które wystawiał Artimed. Niestety nie podano mi żadnego telefonu-bo podobno w necie bez problemu są wszystkie dane. Tyle że w necie jako dystrybutor nadal widnieje Artimed . Sprawa musi czekać do poniedziałku.
I może dlatego Horo masz inną gwarancję niż ja-bo Tobie już inny przedstawiciel ją dawał. Nie chodzi mi o same zasady gwarancji-bo tgwarancji nie udziela przedstawiciel tylko oczywiście producent-tylko o same papiery. Czy po pierwszej operacji miałaś taką samą gwarancję jaką dostałaś po drugiej?
Mya,
na pewno mam inna pamiętam po wygladzie (wczesniej byla 1 kartka; teraz książeczka), ale... obie sa dożywotnie na implanty Allergan
Ale nie jestem w stanie znaleźć tej pierwszej ... przeprowadzaliśmy się i masa papierów jest gdzieś albo na strychu u babci, albo u teściowej, albo w garazu u teścia, więc... zostalam tylko przy tej ostatniej...w koncu ta mnie dotyczy.

musze się kiedyś zebrać i poszukać
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski




Edytowane przez horo
Czas edycji: 2009-11-13 o 23:09
horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 00:19   #4402
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez miss sixty Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!!
Moze pozno pisze,ale pisalam w innym watku i nikt nie odpisal;(
mam operacje w grudniu tego roku.
Mam 174cm i waze 56kg - jestem szczupla z waska klatka - tak twierdzi lekarz - pod biustem 72cm.
Wybral mi na poczatku okragle( juz karmilam i mam sporo skory) profil wysoki allergeny 285cc pod miesien.
Jak potem zasiadlam na to forum i sie naczytalam,to wybralam sie do niego ponownie by zmnienic na wieksze.
Zaproponowal od razu 375cc mentory tyle ze vhp - bardzo wysoki profil - patrzylam na stronie internet. To mentor nie ma vhp tylko hp?
Ale co wy na ten rozmiar???????????
Czy nie beda za duze????????????????mowil ze 400cc bym wyczuwalam pod pacha i ze wzg.med nie poleca.top bardzo znany lekarz.
Dzieki za odpowiedzi)))
Tak to przeczytałam i myślę sobie -jak nic Sankowski
I czytam dwie strony dalej-o rany!!!! trafiłam
miss sixty-odsyłam na znanylekarz.pl -bezwzględnie tam zajrzyj-to po pierwsze. Po drugie-będzie po Tobie jeśli im coś nie wyjdzi-po podpisaniu zgody na operację jaka otrzymałaś nie masz żadnych praw. Koniecznie idz z tą zgodą do prawnika zanim ją podpiszesz-nie licz na to, że tak sympatyczny pan dr zostawi Cię bez opieki jak coś nie wyjdzie -zawiedziesz się , no chyba że jesteś jakąś gwiazdą z pierwszych stron gazet. Napisz ile Ci policzyli za zabieg-ceny tam są najwyższe w Polsce. Biorąc pod uwagę, że dr Sankowski już nie operuje płacisz kolosalne pieniądze za operacją, którą robią asystenci!!!! Samo to jest jednym wielkim naciąganiem!!! -bo przed operacją usłyszysz, że operować będzie góru a dr X będzie asystował .
Moja opinnia może być postrzegana jako "zemsta" na dr, bo mieliśmy jakiś konflikt-ale opinie innych powinny Cię zastanowić.
Jestem na tym forum rok-nie jestem jakąś oszołomką, która wpada by obsmarować jakiegoś lekarza . Forumkowiczki, które znają moją historię wypowiedziały się już co myslą-były ze mną przez ten cały czas .
Życzę Ci rozwagi i powodzenia.

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
Mya,
na pewno mam inna pamiętam po wygladzie (wczesniej byla 1 kartka; teraz książeczka), ale... obie sa dożywotnie na implanty Allergan
Ale nie jestem w stanie znaleźć tej pierwszej ... przeprowadzaliśmy się i masa papierów jest gdzieś albo na strychu u babci, albo u teściowej, albo w garazu u teścia, więc... zostalam tylko przy tej ostatniej...w koncu ta mnie dotyczy.

musze się kiedyś zebrać i poszukać
A może masz na tej drugiej nr telefonu do przedstawiciela?

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez TiNi87 Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie Horo kremy wystarcza myslisz?? i czy ktoras z was ma jakis sprawdzony ktory naprawde dziala-cena nie gra roli .
Skoro to stare to czemu pokazaly sie po takim czasie od op??Myslalam ,ze swiezynki
Kochanie , napiszę Ci wszystko o rozstępach i walce z nimi jutro . Na piersiach też da się z nimi walczyć-choć to kosztowne. Radykalne postępowania można zacząć dopiero 4msc po op-ale istnieją dobre metody. A czy rozstępy są nowe czy sa to już blizny po rozstępach poznasz po ich barwie-jeśli są różowe, lub czerwone, bordowe-to są w stanie zapalnym-są świerze , to najlepszy moment by z nimi walczyć z dużą skutecznością. Na razie smaruj je tym czym wolno i nie panikuj

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowa_sowa Pokaż wiadomość
Mya ja nie mam sklonnosci do siniaków/obrzekow tak wyszło. w szoku bylam, ze az tak jestem posiniaczona, tez juz z mezem obstawialismy, ze spadlam im ze stolu . szczerze powiem- nie bylam przygotowana na takie widoki. siniaki mam nawet na boczkach, prawie na calej dlugości od pach do pasa
Boziu -na boczkach do pasa . No to ja już jestem przygotowana na taki widok -lepiej będzie jak będę mile zaskoczona i siniaków nie będzie, niż odwrotnie.

---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:12 ----------

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
A ja w sumie nawet nie wiem, co mi doktorek zaproponuje ... botoks, kwas, laser ... powiedzial, ze zastanowi sie nad najlepszym rozwiazaniem ... o Matko, zeby tylko nie probowal mnie prasować
no nie mogę, jakby co ja Cię z chęcią mogę wyprasować za fri
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2009-11-14 o 16:47
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 00:50   #4403
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość
kochana nie znam sie ale mi dr. Kolasiński wraz z uroczą P.Alicją nie kazali nic brać, a rutinoscorbin rozrzedza krew? więc to nie jest dobre przed op. zapytaj lepiej dr. co, a propo
siniaków, to chyba sprawa indywidualna, nie kazda na forum z nas to miala, ja np nie
wiem ze na100% ze Aspiryny nie można brac 2 tygodnie przed op., tak mialam na umowie napisane wiec i ty musisz mięc to samo napisane
Wit.C czyli jeden ze składników rutinoscorbinu uszczelnia naczynia krwionośne, a to jest bardzo wskazane przed op
Aspiryny albo innego preparatu zawierającego kwas acetylosalicylowy rzeczywiście nie wolno łykać przez 2 tyg. przed op. - ponieważ działa przeciwzakrzepowo.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 00:51   #4404
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość

z jednej strony usilnie chcę Ci wierzyć z drugiej myslę, że jednak to nie tak..
broma też mówił, że część rozmiaru się rozmywa - co jest dość oczywiste - wkładka włożona na cycek, miękki czy mniej, do stanika przylega sobie do niego "z luzem" - a wkładka włożona pod mięsień jest przez niego lekko "ściskana" i trochę traci na wizualnym efekcie.
poza tym jeśli mierzy się wkładkę do miękkiego staniko-topiku to się ona na piersi inaczej układa, niż w jakimś tam sztywniejszym staniorku itd.
mi mineło pół roku - wczoraj chyba pisałyśmy że to taki czas układania się piersi - i jednak nie są takie jak wtedy na przymiarce (i może to dobrze, bo wtedyyyyyyy tak odstawały od klaty, że aż dziwnie hihi )
być może jest tak jak piszesz przy implantacji pod gruczoł - wtedy to by nawet było całkiem logiczne


Mya - to Ci komplikują jeszcze.. bosh a oni nie mają obowiązku informować pacjentki, ze "usługodawca" się zmienił...
No to teraz by mieli roboty-tyle pacjentek zawiadomić. Choć na dobrą sprawę oczywiście tak powinno być. No i jeśli się warunki gwarancji zmieniły-to myślę, iż obowiązkowo powinni zawiadomić. Ale to tylko takie moje majaki , bo jak jest to wszyscy wiemy. Może się okazać , że taka gwarancja za parę lat jest guzik warta-bo np firma już nie istnieje. Nawet największe koncerny upadają i to, że firma jest znana nie jest zabezpieczeniem.
Wniosek taki, że najlepiej nigdy nie mieć koniecznosci korzystać z warunków gwarancji i cieszyć się ze świadomości, że ją mamy.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 00:59   #4405
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jestem, bo zanim zrobiłam dużo czytałam - a czy za wcześnie? ja mam taką mimikę że normalnie tragedyja
a botox jest przewidziany dla osób raczej młodszych bez głębokich utrwalonych zmarszczek ( bo wtedy tylko wypełniacze)
swoją drogą to jest też lek na migrenę..
Czyli coś dla mnie

---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:52 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
w ywołujcie lisa z lasu, wywołujcie , oj dostanie się wszystkim
Ale za co?:hahah a:

Mya - szkoda, że sprawa z gwarancją jakaś taka poplątana, ale cieszę się, że w końcu dostaniesz dokumentację od S&Co
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 01:25   #4406
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Czyli coś dla mnie

---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:52 ----------



Ale za co?:hahah a:

Mya - szkoda, że sprawa z gwarancją jakaś taka poplątana, ale cieszę się, że w końcu dostaniesz dokumentację od S&Co
A gdzie Ty masz zmarszczki, nie mogę , chyba i ja sobie gdzieś poszukam bo wyjdzie na to, że jestem już prasowana.

Z tą gwarancją to nie za dobrze-mogli mi od razu odpisać, że się tym juz nie zajmują. A tak tyle czasu mi zmarnowali. A co do dokumentacji to będziemy się cieszyć jak zobaczymy co tam jest.

---------- Dopisano o 02:25 ---------- Poprzedni post napisano o 02:16 ----------

Listopadowa-czytałaś wypowiedz miss sixty, "której po karmieniu 285 zaproponowali bo tam były potrzebne spore implanty" . Zmienili potem na 370-to i tak wg mnie mega sukces, jestem zdziwiona. Może zaczęli nasze forum czytać.



Mykać juz muszę , a chętnie bym jeszcze została. Mam jutro bardzo zabiegany dzień. Buziaki
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2009-11-14 o 01:32
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 02:11   #4407
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
A może masz na tej drugiej nr telefonu do przedstawiciela?
sprawdzę , jak już z pracy dotrę do domciu i... nie padnę zaraz na wycieraczce

a wyprasować mnie to nie tak latwo ... no, chyba, ze masz takie ogromne zelazko na parę jak w zakladach odzieżowych

---------- Dopisano o 03:09 ---------- Poprzedni post napisano o 03:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
w ywołujcie lisa z lasu, wywołujcie , oj dostanie się wszystkim
az mi się zanucilo pod nosem.... "stary niedźwiedź mocno śpi... (...) ... jak się zbudzi, to nas zje"

---------- Dopisano o 03:11 ---------- Poprzedni post napisano o 03:09 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
A gdzie Ty masz zmarszczki, nie mogę , chyba i ja sobie gdzieś poszukam bo wyjdzie na to, że jestem już prasowana.
Fajnie masz... mozesz sobie poszukać zmarszczek ... ja nie zdążylam, bo... moje same mnie wcześniej znalazly, niestety
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 05:50   #4408
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
U nas jest tak samo, ja to juz opsesje mam , od 1,5 miesiaca tylko cycki ogladam
Skąd ja to znam ... tylko u mnie zboczenie trwa znacznie dluzej ... już ponad rok :m dleje:
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 08:38   #4409
Agnessa30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Dzien dobry dziewczyny i milego weekendziku zycze
__________________
02.02.2009- Mentor 300cc HP -
dr. Andrzej Krajewski

Agnessa30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 08:47   #4410
Lili_jp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 24
Dot.: Powiekszanie piersi - cz. 2

Znalazlam rozwiazanie Widze tutaj ze robilas u Kolasinskiego a on ma kredyt i nie bede musiala sie prosic chlopakowi o zgode,zalatwie to po swojemu.PIsze ze po 30%wplacie mozna spokojnie bez zaswiadczenia o prace dostac raty u niego a wiec moje wychowawcze to pikus a powiedz ta dawka adrenaliny za 10tys.to calkowity koszt zabiegu?Musze sobie przeliczyc te 30% hi hi hi dla pewnosci.Masz okragle wklady czy te drugie?

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

To bylo do Agnes jeszcze nie moge sie tutaj polapac
Lili_jp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.