|
|||||||
| Notka |
|
| Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd. |
![]() |
|
|
Narzędzia |
|
|
#1291 | ||||
|
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 460
|
CZEŚĆ BABOLKI
Cytat:
Są ludzie i ludziska. Ale są tacy, z którymi można konie kraść i chociaż to jest miłe.A dla męża Ja ciacham taty czuprynę, zdarzyło się bratową ciachnąć i kiedyś tam co jakiś czas koleżankę obcinałam. I nawet wychodzili na ulice z tym co im zrobiłam na głowie...![]() W ogóle to te podstrzyżyny to mi się z oczepinami skojarzyły.. Jak ściągi uszykowane? Powodzenia Skarbie. I gratuluje pomysłu z wierszykami. ![]() Cytat:
Teściowa ![]() Zrób podobnie i pójdź do nich o 24 i zapytaj, czy nie za ciemno mają.. oczywiście żartuje sobie teraz, a jej wycieczek nie zazdroszczę. Na szczęście jak mówisz juz niedługo..zostanie ograniczona. Cytat:
Cytat:
![]() A mojego męża nie uczę, bo wchodzi i tyle, nawet jak sie zamykam. I wtedy zadowolony wchodzi i zdziwiony jest, czemu mnie to denerwuje.Znowu u nas zawiewa. ![]() Kurcze planowalismy sobie Walentynkową imprezkę, ale mąż nawet w weekendy pracuje i obawiam się, ze nici z zabawy. Edytowane przez izka19855 Czas edycji: 2010-02-05 o 19:07 |
||||
|
|
|
#1292 | ||||||||
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 360
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Hejka Żoneczki Cytat:
Cytat:
![]() a zdjęcia fajowskie fajną pozę przybraliście z mężem Cytat:
![]() a Paweł to mój drugi typ dla imienia dla chłopca jakoś tak dla chłopców więcej mi się imion podoba..spoko-loko przypomnimy, jak zajdzie potrzeba ![]() Cytat:
![]() no to zobaczymy czy panna Alicja będzie grzeczną dziewczynką czy raczej rozrabiaczką ![]() Cytat:
![]() ja jestem za petycją : Niech ta zima się już skończy ![]() a Balbina bardzo oryginalne imię i fajne powodzenia w szkole a pomysł z wierszykami genialny ![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() pierwszy guz zaliczony ani się obejrzysz pewnie będzie ich miał więcej, no ale już taka dzieci uroda Cytat:
pal licho jak jesteśmy u siebie, ale kiedyś tak zrobił jak byliśmy u niego w domu aaa i jestem już zjadło mi resztę cytatków Paulinko za Twoje wtajemniczenie dzisiaj wypiję Asiuk- dobrze, że niedługo skończy się swoboda teściowej też ma pomysły...a co do torebki to mam nadzieję, że nie bijesz biedaka zbyt często Czekoladko - super okularki, bardzo Ci w nich do twarzy a my wczoraj byliśmy u teściów, nocowaliśmy, bo mąż miał do załatwienia sprawę z rana w Jaśle i pojechaliśmy wczora z wieczora, i trochę się poprztykałam z teściówką, bo mnie już tak wkurzyła, że nie wytrzymałam i powiedziałam, że chyba przesadza i może by skończyła z wtykaniem nosa w nie swoje sprawy nie będę Wam tłumaczyć o co dokładnie chodzi, powiem tylko, że każdy nawet najdrobniejszy zakup jest przez nią krytykowany, bo nie powinniśmy nic kupować tylko oszczędzać, oszczędzać i zbierać, i zbierać, żeby się czegoś dorobić, i chyba do usr..nej śmierci mam zbierać pieniądze i nic nie wydawać bo ona ma takie widzimisię (ostatnio nawet nas skrytykowała, że kupiliśmy sobie wieszaki do szafy ) No a dziś korzystając z wolnego dnia pojechaliśmy sobie do Ojcowskiego Parku Nar. w okolice Skały, tam gdzie tak ciężko było w związku ze śniegiem, mrozem itp. i powiem, że na żywo to wyglądało jeszcze gorzej niż na zdjęciach, bardzo dużo drzew w samym parku połamanych, słupy poprzewracane, bardzo dużo nowych słupów poustawianych ( chociaż tyle dobrego ) i cały czas trwają prace usuwające szkody, ludzie przy domach jak mieli drzewka owocowe to też już raczej w tym roku zbiorów nie będą mieć, bo wszystko połamane, poucinane gałęzie.. O ile drzewa i krajobraz wyglądają jak z bajki, to reszta jaka z tego wynikła jest tragiczna.. mamy parę zdjęć to może wrzucę po weekendzie no a na weekend mamy gościa-moją siostrę, mąż właśnie pojechał po nią na dworzec, jutro się wybieramy na zakupy, chce sobie kupić kurtkę, połazimy może się coś utrafi a i może ja coś znajdę a po południu chcemy pojechać gdzieś, tylko jeszcze nie wiemy gdzie
__________________
Julitka ![]() |
||||||||
|
|
|
#1293 |
|
Wtajemniczenie
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Dziewczyny już weekendują
![]() Izuś ja strzygłąm mamę-ale tylko końcówki. W sumie talentu fryzjerskiego we mnie za grosz-Kam ma prostą fryzurę więc pół biedy. Ja ogólnie do "robótek ręcznych "się nie nadaję. Zazdroszczę innym tych właśnie talentów. Moonik nie przejmuj się teściową! Wasze życie Wasza sprawa. A z tym dorabianiem się nie należy przesadzać bo co się wtedy ma z życia? Mam czasem wrażenie że wiele osób starszych czeka tylko na to by na koncie była potężna kupka pieniążków-ale przecież pieniądze szczęścia nie dają(dopiero zakupy )Dobrze , że nie dajesz się wmanewrować w takie rozgrywki. U nas jest ten problem że kuzyn Kamila super zarabia wraz ze swoją żoną-jeżdzą po świecie(ostatnio Kapsztad)i moja teściowa z kolei strasznie się tym zachwyca i tak jakby daje nam do zrozumienia że my tacy nie jesteśmy. Tyle że ja mimo całej sympatii do Sebastiana i Anieli nie chciałabym tak żyć. Nie chodzi o podróże ale podejście...warszawka-mają córeczkę która zostawiają pod opieką opiekunki i fruuu do pracy. Wracają późno. Nawet opiekunkę na wakacje do dziadków wzięli. Fakt Róża ma 2 lata była już w Japonii Portugalii Emiratach ale mam wrażenie że rodziców lepiej zna ze zdjęć. Mam często wrażenie że mama stara się konkurować z tamtymi- że wielki apartament w centrum Warszawy, że wakacje -nie wiem:ja nie chce im dorównać, nie czuję takiej potrzeby. Funkcjonujemy w innych światach, w innych wartościach i innych branżach ![]() Kurcze chciałabym po prostu znaleźć pracę w zawodzie-to jest moje marzenie. Zeby ktoś dał mi szansę. Ewentualnie coraz bardziej kombinuje by tę szansę sobie samemu stworzyć. Zyć wg swoich reguł...taki mam plan Asiuk - Twoja teściowa naprawdę nie czuje że ogranicza Wam trochę prywatność?? Jak się odgrodzicie będzie lepiej Zdrowiej dla wszystkich![]() Swoją drogą pani architekt pochwal się co u Ciebie w pracy-co projektujesz Mam wielki szacunek do twojego zawodu
__________________
|
|
|
|
#1294 |
|
Zakorzenienie
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Dziekuje żoncie za mile slowka na temat okularnicy i fryz no i mojego avka
![]() ![]()
__________________
|
|
|
|
#1295 | ||||||||||
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 627
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
hej kozy Cytat:
każdy ma inny!co do fotek- dziękuję Cytat:
i jeszcze jeden buziak dla babuni Cytat:
jesteś kochana co do porady na temat Twoich butków to pytałaś chyba o jakieś wygodne tak?? otóż moje prawie wszystkie to szpile i czy są wygodne? to zależy na jakich dystansach trudno jest mi jednoznacznie coś polecic... płaskich nie noszę, bo kurka mała jestem-to chyba nie pomogę Ci nic ![]() cheba, że o co innego było kaman? Cytat:
2- ale poracha a Dżesika mnie zabiła - dopsz, że nie Dżejsika!Cytat:
![]() 2- mycho wyglądasz o stokroc lepiej! Cytat:
fajna kozica z Ciebie ---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ---------- Cytat:
lepiej już? buzi dla mojego małego kawalera Cytat:
![]() mówię Ci to ja! Jarząbek... znaczy się fryzjera żona! a co do wyprawy do fryzjera to tego nie skomentuje! Twój Kamil to dzik patagoński- daleko do mojego gada nie ma! Cytat:
super fryc i super RYJ Cytat:
2-ślicznie Emanuel ale rzeczywiście do małego dzieciaka mi nie pasi Ja jestem Katarzyna Bogumiła Łucja mamy z moim gadem wybrane imiona dla naszych dzieciątek! nasze tajne imiona! śmiejemy się, że nikomu z rodziny ich nie powiemy, żeby nam ich nikt nie sprzątnął! od zawsze podobało mi sie imie Szymon dla chłopca!!! I mój bratanek ma tak na imię Dziewczyny nie bijcie mnie! Znów zaszalałam ![]() Wczoraj kupiłam jeszcze jedną taką tunikę jak tę szarą - tylko fioletową. bo fajna jesti szalik zielony w kratę w Bershce. No i troszke na allegro -torebke: http://allegro.pl/item904684291_tore...rna_super.html -torebke: http://allegro.pl/item911045683_nowy...ranat_lux.html -broszke: http://allegro.pl/item912828786_bros...oda_szyku.html -butki: http://allegro.pl/item902081145_grey..._botki_38.html dziś doszły- swietnie wyglądaja na kopycie- chociaz troszke za duze sa -pizamka: http://allegro.pl/item888544020_seks...40_okazja.html -pizamka: http://allegro.pl/item891950298_seks...rk_okazja.html i to chyba sycko znacie jakiś dobry ośrodek na leczenie tego typu skłonności??? buziakiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiii
__________________
20.05.2015 punkt południe 3740g 58 cm Kocham nad życie!!! |
||||||||||
|
|
|
#1296 | ||||||
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 543
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Cześć!
Cytat:
Cytat:
![]() Cytat:
![]() Mam nadzieję, że jej przejdzie po remoncie ![]() Cytat:
![]() Nie biję go za często, ale on to lubi ![]() Cytat:
Moja teściowa chyba właśnie nie do końca zdaje sobie z tego sprawę. Izuś, Ty mnie zawsze umiesz zawstydzić Dziękuję za miłe słowa. Obecnie robię kilka rzeczy jednocześnie Projekt wnętrz w jednym biurowcu, nowa mieszkaniówka - bardzo lubię projekty budynków wielorodzinnych. Jeszcze się kroi remont starej kamienicy.Niedawno uzyskaliśmy pozwolenie na przebudowę przedwojennego budynku - po rocznych pracach nad projektem, użeraniu się z wszystkimi możliwymi urzędami i zarządami, zwłaszcza z panem konserwatorem ![]() Cytat:
Jest jeden środek - brak pieniędzy |
||||||
|
|
|
#1297 | ||
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 934
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Witam weekendowo
![]() Dzisiaj ja w pracy a mężul ma wolne - siedzi w domu i pichci obiadek, jeszcze będzie jabłecznik piekł Cytat:
Cytat:
No tak zima ładna ale jakie szkody narobiła ![]() I co zakupki udane?? Miłego weekendowania z siostrą Kasico zakupoholiczko nasza z zakupków najbardziej mi się podobają torebki ![]() Kochana mi to do Ciebie dużo brakuje ![]() Izka i jak nie zawiało Cię?? żeby zabawa walentynkowa się udała Ja jutro z koleżanką jadę na zakupki, ale nie zamierzam szalec i wolę odłożyc trochę kaski, żeby w Polsce poszalec ![]() Muszę oddac taką prostownicę do kręcenia włosia, bo mam włosy za krótkie i nie umiem się tym zabardzo posługiwac Miłej soboty |
||
|
|
|
#1298 |
|
Zakorzenienie
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Hej babole
![]() nie uwierzycie Czeko idzie dzisiaj na impreze karnawalowa malz mnie wczoraj tak zaskoczyl milo,mama bedzie z Wercia jak ja poloze spac wiec w sumie bedzie tylko dogladac a my na tance ![]() milego weekendu
__________________
|
|
|
|
#1299 |
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 690
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Hej
![]() U nas wszystko dobrze Czeko no wieczorem jak mały śpi to mam czas na wizaż, ale ostatnio po pracy jestem zmęczona i padam na ryja. Guzek, a raczej zaczerwienienie zniknęło następnego dnia. Ślicznie wyglądasz w okularkach i nowej fryzurce. Miłego tańcowania Izazusia ja na biegunkę poza colą polecam jeszcze czekoladę. za egzamin. Ja też swojego zawsze strzygę, maszynkę pożyczam od mamy i gratuluję wykorzystania swojego talentu ![]() Izka jak on zacznie raczkować to wtedy zacznie się, oczy dookoła głowy Cieszę się, że z babcią już lepiej Mooonik miłych odwiedzin Kasiu humorek lepszy już. Podobają mi się piżamki
__________________
|
|
|
|
#1300 | ||||||
|
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 036
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Hej!!
![]() Kasienka https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1185 malutka wkurzył mnie bo kretyn chyba jakiś pijany był przedzieral sie przez plac (gdzie sa wielkie zwaly sniegu ) i wlazl przez kolejna brame na wybieg dla psa )Cytat:
Ja też podziwiam ludzi z takim talentem jak Twój )Remont starej kamienicy Cytat:
Opowiadaj jak było!!! Cytat:
Cytat:
![]() Cytat:
Zima precz!!!Cytat:
Świetnie wyglądasz
__________________
PCOS? Insulinooporność? Moja droga do odzyskania zdrowia i zgrabnej sylwetki. 6 wrzesień 2008 http://cialo-w-remoncie.blogspot.com/ - 25 kg ![]() |
||||||
|
|
|
#1301 | ||
|
Zakorzenienie
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Hej
![]() jestem mega niewyspana buuuuuuuu, nie dosc ze wrocilismy kolo 3.00 to jeszcze mala sie obudzila z placzem ledwo co zasnelam ![]() chyba ide spac Cytat:
ja mam wiecej czasu bo nie pracuje ale i tak jak mala zacznie sie przemieszczac znaczy raczkowac to pewnie juz nie bede miec tyle czasu zwlaszcza ze ja sama z nia jestem caly dzien wiec bede za nia ganiac pewnie ![]() dobrze ze czolko juz bez guzka no i dzieki za mile slowko ---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ---------- Cytat:
poprzytulalismy sie z malzem na wolnych kawalkach jak za czasow chodzenia hhetowarzystwo super bylo a to jest podstawa udanej imprezy a fryzurka rzeczywiscie zrobilam wrazenie , kazda laska podchodzila i pytala gdzie sie obcinalam i ze mi pasuje a najlepsze dostalam nowa ksywke Rihanna
__________________
|
||
|
|
|
#1302 | ||
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 690
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Cytat:
![]() Cytat:
jak zacznie raczkować to kolejne kg w dół pójdą
__________________
|
||
|
|
|
#1303 |
|
Wtajemniczenie
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Dzien dobry
![]() Witam po weekendziku Egzamin zdany (chyba dzięki Waszym kciukalcom bo odsiew był 50 %), projekt oddany (wsuniety przez szparę w drzwiach-wg wskazówek prowadzącego )mogę więc nieoficjalnie rzec że obie me sesje dobiegły końca![]() Czekoladko fajna taka karnawałowa wyjściówka I jeszcze zrobiłaś furorę czemu absolutnie się nie dziwie![]() Milibili co ty masz za kuriera?? Jakiś stuknięty!!! Jakby poczuł psie zęby na tyłku to by zmądrzał. Co do wygody butków-w tych na obcasach warto stosować poduszeczki żelowe, jeżeli but obciera z tyłu są różnego typu zapiętki (skórrzane, żelowe paski krążki lub całe zapiętki). Mi często pomaga dołożenie wkładki by but był dobrze dopasowany i noga sie w nim nie przesuwała Co do wygody-rzecz bardzo subiektywna. Nie polecam ci przy córeczce korzystać z rad Kasieńki i chodzić w szpilkach Malutka dziękuję za radę z czekoladą-mogę ją zatem teraz wcinać bez wyrzutów sumienia W końcu to lekarstwo![]() Asiuk ty się nie zawstydzaj tylko bądź dumna Super że macie dużo pracy Może kiedyś skorzystam z Twojej wiedzy i umiejętności i będe mówiła że mam dom zaprojektowany przez TĘ słynną panią architekt ![]() Miłego wieczoru moje słonka Buziaczki dla Majeczki, Weronki, Alicji i Dawidusia![]()
__________________
|
|
|
|
#1304 |
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 930
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
hej laseczki
Czeko super taka niespodzianka, fajnie że się wybawiłaś. A że zrobiłaś furorę na imprezie to ja się wcale nie dziwię Izuś gratulacje zakończonej sesji ![]() U nas weekendzik minął spokojnie, w sobotę zaliczyliśmy spacer w gronie 7 psów Połaziliśmy po górkach 2 godziny i jak wróciliśmy do domu to padliśmy, cała trójka ![]() A wczoraj byli u mnie moi rodzice. No i tyle z relacji weekendowych ![]() Buziole, miłego dnia
__________________
|
|
|
|
#1305 | |||
|
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 036
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Cytat:
A widzisz - wiedziałam, że zrobisz furore ![]() Ech... ale zazdroszcze tych tanców - przytulanców z mężem. Musimy sie kiedys gdzies wyrwac Ano Debil... ![]() Cytat:
Kiedyś mieliśmy sytuację, że jakiś facet (najprawdopodobniej chory psychicznie) chciał wejsc do nas do domu. Moja matka była wtedy sama. Krecił się za domem (wlasnie po wybiegu psa i kombinowal jak wejsc) Nasz piesek(owczarek niemiecki) zaczął strasznie szczekać i chciał isc na dwór wiec go matka wypuściła nie wiedzą, że on tam jest. Naszczescie nasz piesek (chyba ma to po swoich rodzicach któzy pracowali w policji ) zachował się wzorowo. Zagonił go do konta, kiedy chciał wyjść skoczył na niego ale tylko przednimi łapami wepchnął go z powrotem do konta i siadł przed nim, i kiedy tylko chciał się ruszyć - warczał i z powrotem go umieszczał w rogu ale nie zrobił mu najmniejszej krzywdy. Mama poszła po smycz, zapieła pieska i kazala sie temu facetowi wynosic . Odszedł, ale potem znowu probowal wejsc,mama zadzwonila na policje i zwineli go. Potem na rozprawie opowiadał niestworzone rzeczy W kazdym razie dobrze, że mama miala obronce w postaci naszego piesko - nigdy nie wiadomo co by było gdyby jednak facet dostał sie do domu.Gratuluje zakonczonej sesji Cytat:
------------------------------------------------------------------------ Dziewczyny nie uwiezycie, dopiero teraz zrobilismy sobie pierwsze zdjęcie w trójke (ja, Tomek i Luska)
__________________
PCOS? Insulinooporność? Moja droga do odzyskania zdrowia i zgrabnej sylwetki. 6 wrzesień 2008 http://cialo-w-remoncie.blogspot.com/ - 25 kg ![]() |
|||
|
|
|
#1306 | ||
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 934
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Witam poniedziałkowo
![]() Miałam sobie nic nie kupowac i co jak nie planowałam to mam: 2 pary butów, 2 koszule, tunikę z golfem i paskiem szerokim, torebkę, hustę i bransoletę ![]() dla męża też spodnie wzięłam a dla dzieciaczków nic ![]() Cytat:
![]() Na pewno wyglądałaś bosko, może wrzucisz nam jakąś foteczkę ![]() Cytat:
![]() A pies Miluś ślicznie wyglądacie - super z Was rodzinka) Róbcie jak najwięcej zdjęc będzie pamiątka dla Alusi Izazusia Gratki zaliczonych sesji
|
||
|
|
|
#1307 | |
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 627
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
hej
Cytat:
Miluniu co do tych butków to ja już Tobie wsycko napisałam Nie mam jakiejś sprawdzonej marki, trzeba mierzy i jeszcze raz mierzy- choc mnie kilka razy udało się kilka razy kupic butki na allegro sprawdzonych firm- Venezia, aldo, prima moda i pasują jak ulał. Mnie też marzą się jakieś fajne oksfordy, ale ciągle zastanawiam się gdzie je ubiore w zasadzie nie gdzie a do czego!Te butki co pokazałaś wcale mi się nie podobają <nie bij Te drugie są jeszcze ok, ale pierwsze straszne!!! bardzo toporne i mało kobiece... ![]() Jeśli miałabym szukac tego typu stabilnych butków to wybrałabym cos w tym stylu: http://stylio.pl/zdjecia/121/121088_...a/oksfordy.jpg wszystko zalezy do czego chcesz je nosic ![]() jesli chcesz z tym paskiem koniecznie to moze cos takiego? http://moda.allegro.pl/item899939781...9.html#gallery http://moda.allegro.pl/item905890985...it_sezonu.html oczywiscie chodzi mi o sam model jakoś skórki musisz sprawdzic mierząc nic chyba więcej nie pomogę ![]() PAULINKO!!! KTO TU JEST MANIAKIEM??? ![]() PROSZE O FOTKI ZAKUPKÓW ***
__________________
20.05.2015 punkt południe 3740g 58 cm Kocham nad życie!!! Edytowane przez kasienka1985 Czas edycji: 2010-02-08 o 14:17 |
|
|
|
|
#1308 | |||||
|
Zakorzenienie
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
czesc dziolchy
![]() wczoraj bylismy na urodzinach siostrzenicy malza a dzis jedziemy w odwiedziny do mojej kuzynki ktora urodzila 2 mce temu malego Przemusia ![]() Cytat:
![]() no mam taka nadzieje ![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() Cytat:
swietna rodzinka Cytat:
fotki kiepskie -teraz zaluje ze lepszego aparatu nie kupilam
__________________
|
|||||
|
|
|
#1309 | |
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 934
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
hehe Kochana do Ciebie to mi jeszcze daleko
ja tak raz na miesiąc a ty widze co tydzień szalejesz ![]() foteczki postaram się zrobic wieczorkiem ![]() Cytat:
pewnie dużą rodzinkę macie![]() oj tam na pewno coś będzie widac |
|
|
|
|
#1310 | |||||||
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 687
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Hej Żonki
![]() Cytat:
![]() 2. Fajnie że imprezka się udała ![]() 3. Acha - BOSKO wyglądasz w nowej fryzurce - taki prawdziwy wamp sie z ciebie zrobił Cytat:
![]() 2. A czemu szukasz nowej pracy? Jakies zgrzyty w tej? 3. dziękuję ![]() dziękuję ![]() Cytat:
Na pewno się powoli biznes wierszykowy rozkręci ![]() Cytat:
No to było jeszcze przed wielką akcją A czekolady już niestety brak ![]() Cytat:
![]() 2. Współczuję takiej teściowej Ale dobrze że jej wreszcie coś powiedziałaś.3. Czekam na fotki ![]() Cytat:
![]() 2. Ty zakupoholiczko jedna - to już na oddział zamknięty się nadaje )Cytat:
Lecę robić ciasteczka owsiane ze słonecznikiem - jak skończę to Was poczęstuję A u mnie weekend nie za bardzo niestety więc nie będę Wam tutaj zasmucać. Zresztą ciasteczka mi zaraz poprawią humor mam nadzieje.
|
|||||||
|
|
|
#1311 | ||
|
Zakorzenienie
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Cytat:
![]() niee zla jestem ze zadnej fajnen foty nie mam ale kumpela ma pewnie fajne co powychodzily bo miala profesjonalny aparat wiec musze od niej wyzebrac ![]() Cytat:
![]() a co to za smutaski?? to rzucaj ciastkiem
__________________
|
||
|
|
|
#1312 | ||||
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 690
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Hej
![]() Normalnie jestem pierwsza, a już południe ![]() Cytat:
![]() ad. 2 Cytat:
a dla psinki ![]() ad. 2 ślicznie Cytat:
Cytat:
ad. 2
__________________
|
||||
|
|
|
#1313 |
|
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 036
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Hej!
![]() Chyba dzis wieczorem uda się nam gdzieś wyrwać ale narazie nie zapeszam... kasienko nie będe biła bo tą są tylko przykłady a do czego mam je nosić? Najlepiej do wszytskiego niestety tak mam, że musze kupowac jak najbardziej uniwersalne buty bo kupując buty muszę zapłacic za nie ok200-300 zl zeby byly ze skóry bo w innych stopy mam od razu zmasakrowane więc na inna parę mnie nie stać wiec tym sposobem mam jedną parę zimowych butów które ubieram do wszytskiego i do spodnic i do spodni. Domyślam się, że mam tu najmniej par butów w szafce - niech je tylko policze... hmmm... 4 pary (jedne zimowe, jedne weselne, adidasy, sandałki) to wszystko ![]() Malutka w takim razie trzymam kciuki za szybkie znalezienie nowej pracy ![]() Anusia masz jeszcze ciasteczka??
__________________
PCOS? Insulinooporność? Moja droga do odzyskania zdrowia i zgrabnej sylwetki. 6 wrzesień 2008 http://cialo-w-remoncie.blogspot.com/ - 25 kg ![]() |
|
|
|
#1314 |
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 772
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
cześć
wczoraj znów musialam byc w pracy - ech szlag by to trafił, chyba sobie odejme te dni które spędzilam w pracy z macierzynskiego w pracy jakis sajgon a tak poza tym dzis bylismy u lekarza i Agata waży 7760g ! wielka kobieta z niej buziaki
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie Zmieniaj los - uskrzydli Cię Zanim czas pokona nas" |
|
|
|
#1315 | |
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 934
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Witam dziewczyny
![]() Ja w domciu jeszcze dziś idę tylko na pół dnia bo mężuś ma wolne i mnie wyręcza![]() Właśnie popijam kawusię i podjadam goferka z bitą śmietaną ![]() Może któraś ma ochotę?? Mam jeszcze pare ![]() Cytat:
![]() Ojejku jaka pannica już z Agatulki Malutka trzymam za ciekawe oferty i zmianę pracy Mili mam nadzieję,że wieczorny wypad się uda Dobrej zabawy!!Anusia mam nadzieję, że ciasteczka poprawiły humor i już się nie smucisz No dobra to moje zakupki: 1. szare botki - strasznie wysoki obcas jak dla mnie tylko na specjalne wyjście 18 euro2. botki - bardzo wygodniutkie do codziennego śmigania 15 euro z 45 3.półbuciki na wiosnę tak na codzień idealne 15 z 454. bransoletki - nie wiem do czego je ubiorę ale mi się spodobały i kosztowały tylko 2,50 new look5. szara tunika z paskiem za jedyne 7,50 z 25 6. Koszula w kratę 10 z 25 h&m 7. Koszula fioletowa 3,60 z 12 tally weil 8. Torebka 12 euro new look ![]() Załącznik 2855607 Załącznik 2855624 Załącznik 2855625 Załącznik 2855626 Załącznik 2855627 Załącznik 2855630 Załącznik 2855632 Załącznik 2855647 Jakoś dziwnie mi się to załączyło
Edytowane przez paulinaizabela Czas edycji: 2010-02-09 o 14:40 |
|
|
|
|
#1316 |
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 772
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
paulinko ale mi narobilaś smaku tymi goframi - mniam mniam jestem chętna of course
hmm nie widze Twoich zdjęć
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie Zmieniaj los - uskrzydli Cię Zanim czas pokona nas" |
|
|
|
#1317 |
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 934
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
No właśnie teraz próbowałam zobaczyc i też mi się nie wyświetlają
Katarzinko |
|
|
|
#1318 | |||
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 627
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
hej ho wszystkim gadzinkom w ten mroźny wieczorek
Cytat:
![]() 2-OMG mycho aż mi wstyd... ja nie liczyłam swoich par butów <2 par ślubnych, japonek, klapek i adidasów nie liczylam też kiedyś tak miałam z butami myszko nie wiem jak to się stało, ale samo jakoś przeszło ![]() czaaaaaaaaaasem mnie coś tam obetrze, ale nie jakoś bardzo... i tez skórzane mam te butki- tak jak pisałam z różnych firm <2 pary mam tylko z eko-smierdziuchów> W kazdym razie wiem jak to jest jak sie szuka butów-bo potrzeba i nie można znaleźc odpowiednich trzymam kciuki zebys znalazła jakies fajoskie ja polecam Venezie, Prima Modę i Aldo. Drogie- ale porzadne buty i wg mnie wygodne ![]() A i na niskim obcasie czasem można coś znaleźc. Cytat:
![]() Cytat:
myk do kosza na pulpicie i wygrzebac fotki!!!!! dawac jeeeeeeeee
__________________
20.05.2015 punkt południe 3740g 58 cm Kocham nad życie!!! |
|||
|
|
|
#1319 | |||
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 690
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Witam z wieczorka
Ja na chwilkę jeszcze, bo czeka mnie jeszcze małe prasowanko małego ciuszków. Trzymajcie kciuki, bo jutro idziemy na ważonko i szczepienie ![]() Cytat:
ad. 2 Cytat:
![]() ad. 2 duża z niej już pannica Cytat:
![]() ad. 2 ad. 3 nie widzę zdjęć
__________________
|
|||
|
|
|
#1320 |
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 934
|
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)
Kochane sorki za te fotki ale był jakiś błąd na wizażu i pewnie przez to (kilka wizażanek też narzekało). Ale nawet jak wchodziłam w te załączniki to się normalnie zdjęcia otwierały więc nie rozumiem czemu później już nie
Zrobię fotki jeszcze raz bo kosz został usunięty ale pewnie dopiero w czwartek, bo jutro nie dam rady. Malutka i kciukiasy za Dawidzia
|
|
![]() |
Nowe wątki na forum Forum ślubne
|
|
|
| Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.






Są ludzie i ludziska. Ale są tacy, z którymi można konie kraść i chociaż to jest miłe.
Ja ciacham taty czuprynę, zdarzyło się bratową ciachnąć i kiedyś tam co jakiś czas koleżankę obcinałam. I nawet wychodzili na ulice z tym co im zrobiłam na głowie...

Jak się remont skończy i dalej będzie przyłazić, to to ukrócę, bo chyba zwariuję.

a pomysł z wierszykami genialny
) 








Cieszę się, że z babcią już lepiej 


u nas nic nowego, Dawid zabiera się za raczkowanie i wczoraj zaliczył pierwszego guza na czole 
a dla psinki 

