Panny Młode Kielce - część V :D - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 12:45   #1021
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez syrwia81 Pokaż wiadomość
o matko faktycznie to była przeeereklama trzeba się tu pilnować ze wszystkim nawet nie sądziłam, że moderator jest w stanie tak wszystko śledzić
Nie sądzę, żeby moderator czytał wszystko. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się to, że ktoś to zgłosił... :/
__________________

Edytowane przez beaciunia
Czas edycji: 2010-03-01 o 12:46
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 12:48   #1022
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Nie wiedziałam ze aż tyle się płaci za kościół i macie rację-za co w sumie te pieniądze? masakra....
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 12:48   #1023
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kasia2629 Pokaż wiadomość
dziewczyny chyba macie jednak racje... baaa nie chyba a na pewno nie idę już tam... zaufam sobie, Wam, opinii najbliższych i nie będę nic kombinować... widocznie ta mi się podobała jako całokształt i nie będę tego zmieniać.... 2 czerwca pierwsza przymiarka i tego się trzymajmy ach.... co bym bez Was poczęła??? dziękuję
Nie ma za co Jestem przekonana ,że będziesz śliczną panną młodą
Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Ja kupuję taką księgę gości, zaproszenia, winietki, zawieszki na alkohol i poduszeczkę na obrączki.
Naprawdę śliczne!! Gdzie zamówiłaś taką poduszeczkę?

Cytat:
Napisane przez lammpeczka Pokaż wiadomość
muszę iść wybrać tort do cukierni Braci Janusz gdzie ona się znajduje bo kompletnie nie wiem. W ogóle to jaki tort polecacie?
Ja też polecam wiśniowo- bananowy Ja też mam tą cukiernię

Cytat:
Napisane przez madziastanczyk Pokaż wiadomość
Co do cukierni braci janusz to tak szybko tam weszłam jak i wyszłam. Zakład zatrzymał się na czasach kielc z prlu! Pani obsługująca była niemiła i w ogóle zamiast mnie obsługiwac to rozwiązywała sobie krzyżówki! Z niechęcią odpowiadała na moje pytania a na koniec dowaliła że do października to ja się jeszcze rozmyślę z tym moim ślubem
Oj ja też tej pani sympatą nie darzę!!!!! a wręcz odwrotnie!! Tak mnie wkurzyła swoim zachowaniem , że to mój Tż z nią musiał rozmawiać bo ja już miałam na końcu języka co myślę o jej podejściu do klientów! Ja jak chciałam się dowiedzieć czegokolwiek to mi dowaliła, że jak nie chcę zamawiać to nie muszę bo na moje miejsce to ona ma 100 innych osób!Bezczelna babaAle pan właściciel( spotkaliśmy go na parkingu) bardzo rzeczowy...także w marcu jak pójdziemy wybrać kształt tortu to już wiem kto z nią będzie rozmawiał Pytanko: Ile wcześniej muszę i dać znać na ile osóbzie wesele? wie może któraś..
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]

Edytowane przez sylwkowa
Czas edycji: 2010-03-01 o 12:49
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 12:56   #1024
frogutka
Zadomowienie
 
Avatar frogutka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 209
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez doris888 Pokaż wiadomość
Dziewczynki! Czy któraś mogłaby mi polecić jakieś dobrego kamerzyste i fotografa... Zupelnie nie mam pojecia jak sie do tego zabrac... jestem zielona w tym temacie. no i jakie mniej więcej sa tego koszty

genialne zdjęcia wg mnie i mojego Tż robi Marcin Kowalczyk, Sebastian Zimmer, ciekawe zdjęcia robią też państwo Styczeń. Koszt zależy od pakietu około 2000-3000zł
Bliższe info podałam Ci na priv.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

cukiernia Braci Janusz robi najpyszniejsze torty w mieście! wiśniowo-bananowy jadłam-niebo w ustach, choć nie znosze bananów
a nieuprzejmą pani nie ma co się przejmować, widać kobieta bez kultury, warto ją przecierpieć dla takich pyszności
frogutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 12:58   #1025
Lena _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

frogutka, czy mogłabyś i mnie dac info? Generalnie też przeglądam portfolio tych foto i super jakbym miała już chociażby rozeznanie w kosztach. Pozdrawiam.
Lena _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:00   #1026
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

ja mam Marcina Kowalczyka i wiem, że będę bardzo zadowolona robił zdjęcia u mojej koleżanki i były świetne tzn są nadal świetne
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012

Edytowane przez syrwia81
Czas edycji: 2010-03-01 o 13:10
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:01   #1027
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez madziastanczyk Pokaż wiadomość
Mój brat cioteczny brał ślub pod telegrafem w 2007 roku i dał księdzu 300zł więc stwierdziliśmy z Tż że 500-600zł bedzie OK. Do tego dochodzi oczywiście dekoracja koscioła i kwiaty a także zapłacenie organiście parafialnemu żeby nie grał i organiście mojemu za granie. Także ze 2000 mi wyjdzie jak nic!
Skoro te pieniądze idą do jego kieszeni to nawet nie ma mowy żebym dała więcej niż 200zł. Za godzinę "pracy" to jest aż nadto. Wiesz ile godzin ja muszę pracować na 500-600zł? Skoro jest przyjęte co łaska, to nie powinien nawet słowa pisnąć, że za mało. Jeśli tak zrobi, to zawsze jest kuria, która może tą sprawę wyjaśnić.
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 13:09   #1028
aga_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

chansons wszystkiego najlepszego
alaming obrączki śliczne, bardzo mi się podobaja.A mogę zapytać gdzie kupowałaś i jaka cena ??
aga_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:44   #1029
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Lowczyni czy mogę prosić o jakieś namiary na Ciebie?

w piątek byłam w Annie na Kościuszki i klamka zapadła, suknia zamówiona, pierwsza przymiarka 20 marca. Cieszę się, że już chociaż to mam załatwione
__________________

Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:48   #1030
madziastanczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dziewczynki czy myślałyście o tym, żeby zrobic swojemu mężusiowi niespodziankę lub jakiś prezent na weselu?? Ja myślałam żeby dac ogromne pudło a w nim mnóstwo coraz mniejszych żeby się bawił z otwieraniem tych wszystkich pudełeczek a w ostatnim pudełku znajdowałaby się sukieneczka i buciki dla małej księżniczki... Niestety próbowałam podebrac mojego Tż i spytałam jak by na takie coś zareagował? odpowiedz - "rozpłakał bym się i pomyślał że jesteś w ciąży albo że chcesz miec dzidziunia i musimy isc do pokoju zrobic robotę...." Więc chyba zrezygnuję z tej opcji...... A Wy macie jakieś pomysły na niespodziankę???
__________________
...Jeszcze jeden raz plaża pusta,
jeszcze jeden raz niech zapłoną usta
jak w tamten dzień i noc
co nam zabrała sen
...
madziastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 13:52   #1031
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez aga_09 Pokaż wiadomość
chansons wszystkiego najlepszego
alaming obrączki śliczne, bardzo mi się podobaja.A mogę zapytać gdzie kupowałaś i jaka cena ??
Obrączki kupiliśmy w Krakowie w KOBE i zapłaciliśmy 1200zł.
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 14:07   #1032
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dziewczyny to nie jest tak, że to co dajecie księdzu za ślub idzie do jego keszeni. Księżyc dostaje pieniadze ( pensję ) za odprawienie mszy ( od proboszcza ) a pieniądze za ślub idą na potrzeby parafii - opłaty za prąd, ogrzewanie, jakies remonty itp.
My mamy zamiar dać :
- ksiądz - 350 / 400zł
- zapowiedzi - 50 zł - jesteśmy z jednej parafii a poza tym uważam, że za wydrukowanie Naszych danych na kartce i wywieszenie ich w gablocie to i tak za dużo
- organista - 150 zł - tyle płacili znajomi w zeszłym roku i mam nadzieję że nic się nie zmieniło
- dekoracja kościoła - 200 zł - na Nasz dzień są jeszcze dwie inne pary więc liczę, że 600zł wystarczy na udekorowanie kościoła

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez madziastanczyk Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy myślałyście o tym, żeby zrobic swojemu mężusiowi niespodziankę lub jakiś prezent na weselu?? Ja myślałam żeby dac ogromne pudło a w nim mnóstwo coraz mniejszych żeby się bawił z otwieraniem tych wszystkich pudełeczek a w ostatnim pudełku znajdowałaby się sukieneczka i buciki dla małej księżniczki... Niestety próbowałam podebrac mojego Tż i spytałam jak by na takie coś zareagował? odpowiedz - "rozpłakał bym się i pomyślał że jesteś w ciąży albo że chcesz miec dzidziunia i musimy isc do pokoju zrobic robotę...." Więc chyba zrezygnuję z tej opcji...... A Wy macie jakieś pomysły na niespodziankę???
Ale spodziewasz się dziecka ?? bo dla mnie i wielu osób to byłaby taka informacja Jeśli nie to dla mnie dziwny pomysł Ja nie planuję niespodzianek na weselu. Na noc poślubna kupię tylko jakieś fdajne fatałaszki
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty

Edytowane przez margaret82
Czas edycji: 2010-03-01 o 14:16
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:16   #1033
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez frogutka Pokaż wiadomość
genialne zdjęcia wg mnie i mojego Tż robi Marcin Kowalczyk, Sebastian Zimmer, ciekawe zdjęcia robią też państwo Styczeń. Koszt zależy od pakietu około 2000-3000zł
Bliższe info podałam Ci na priv.
Ja mam Styczniów Przesympatyczni z nich ludzie A i zdjęcia też mi się bardzo podobają

Cytat:
Napisane przez Ifcia513 Pokaż wiadomość
Lowczyni czy mogę prosić o jakieś namiary na Ciebie?

w piątek byłam w Annie na Kościuszki i klamka zapadła, suknia zamówiona, pierwsza przymiarka 20 marca. Cieszę się, że już chociaż to mam załatwione
A zamawiasz jakiś model stamtąd czy szyjesz jakąś na wzór? Ja właśnie wczoraj wysłałam maila do nich z prośbą o wycenę jednej sukni, która już za mną chodzi baaardzo długo (nie mierzyłam jej ). No i wyceniła mi ją Pani na 1850-2000 zł w zależności od koronki. A powiedz mi, ile Ty płacisz? No i co najważniejsze powiedz jaką kieckę zamówiłaś

Cytat:
Napisane przez madziastanczyk Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy myślałyście o tym, żeby zrobic swojemu mężusiowi niespodziankę lub jakiś prezent na weselu?? Ja myślałam żeby dac ogromne pudło a w nim mnóstwo coraz mniejszych żeby się bawił z otwieraniem tych wszystkich pudełeczek a w ostatnim pudełku znajdowałaby się sukieneczka i buciki dla małej księżniczki... Niestety próbowałam podebrac mojego Tż i spytałam jak by na takie coś zareagował? odpowiedz - "rozpłakał bym się i pomyślał że jesteś w ciąży albo że chcesz miec dzidziunia i musimy isc do pokoju zrobic robotę...." Więc chyba zrezygnuję z tej opcji...... A Wy macie jakieś pomysły na niespodziankę???
Ty byś mogła zaśpiewać dla swojego TŻ-a No, ale z drugiej strony to z kim by on wtedy tańczył Nie pomyślałam
A jeśli chodzi o mnie to nie myślałam o żadnej niespodziance

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to nie jest tak, że to co dajecie księdzu za ślub idzie do jego keszeni. Księżyc dostaje pieniadze ( pensję ) za odprawienie mszy ( od proboszcza ) a pieniądze za ślub idą na potrzeby parafii - opłaty za prąd, ogrzewanie, jakies remonty itp.
My mamy zamiar dać :
- ksiądz - 350 / 400zł
- zapowiedzi - 50 zł - jesteśmy z jednej parafii a poza tym uważam, że za wydrukowanie Naszych danych na kartce i wywieszenie ich w gablocie to i tak za dużo
- organista - 150 zł - tyle płacili znajomi w zeszłym roku i mam nadzieję że nic się nie zmieniło
- dekoracja kościoła - 200 zł - na Nasz dzień są jeszcze dwie inne pary więc liczę, że 600zł wystarczy na udekorowanie kościoła
My się musimy w końcu wybrać do kościoła, w którym będziemy brać ślub, bo tata Tż tylko nam zarezerwował godzinę. No, ale my mamy jeszcze trochę czasu a ja na razie mam weekendy zawalone przez szkolę więc na razie musimy to odłożyć.
Co do tych zapowiedzi to u mnie w Sosnowcu akurat też wywieszają w gablocie, ale u TŻ to ksiądz czyta
__________________

Edytowane przez beaciunia
Czas edycji: 2010-03-01 o 14:17
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:16   #1034
madziastanczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to nie jest tak, że to co dajecie księdzu za ślub idzie do jego keszeni. Księżyc dostaje pieniadze ( pensję ) za odprawienie mszy ( od proboszcza ) a pieniądze za ślub idą na potrzeby parafii - opłaty za prąd, ogrzewanie, jakies remonty itp.
My mamy zamiar dać :
- ksiądz - 350 / 400zł
- zapowiedzi - 50 zł - jesteśmy z jednej parafii a poza tym uważam, że za wydrukowanie Naszych danych na kartce i wywieszenie ich w gablocie to i tak za dużo
- organista - 150 zł - tyle płacili znajomi w zeszłym roku i mam nadzieję że nic się nie zmieniło
- dekoracja kościoła - 200 zł - na Nasz dzień są jeszcze dwie inne pary więc liczę, że 600zł wystarczy na udekorowanie kościoła

Hmmm to widzę że w każdej parafii jest inaczej. tak naprawdę to dużo zależy od księdza...
__________________
...Jeszcze jeden raz plaża pusta,
jeszcze jeden raz niech zapłoną usta
jak w tamten dzień i noc
co nam zabrała sen
...
madziastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:24   #1035
lammpeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 82
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

u TŻ też ksiądz czyta zapowiedzi, i włąśnie dlatego jest taka wysoka cena. taką uzyskaliśmy odpowiedź jak skomentowaliśmy że 150zł to bardzo dużo jak na same zapowiedzi!! no ale cóż u mnie w parafii nazwiska będą tylko wisiały na tablicy ogłoszeń...............
lammpeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:27   #1036
madziastanczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

[QUOTE=beaciunia;17544504]Ja mam Styczniów Przesympatyczni z nich ludzie A i zdjęcia też mi się bardzo podobają

Ty byś mogła zaśpiewać dla swojego TŻ-a No, ale z drugiej strony to z kim by on wtedy tańczył Nie pomyślałam
A jeśli chodzi o mnie to nie myślałam o żadnej niespodziance
/QUOTE]


beaciunia Mnie też sie bardzo podobają zdjęcia Styczniów ale niestety 2000-3000zł za zdjęcia to dla mnie zdecydowanie za dużo...

Co do śpiewu to bardzo bym chciała zaśpiewac dla mojego Tż ale obawiam się że nie dam rady. ja jestem bardzo wrażliwa i pewnie zaraz bym się poryczała... Myślałam nawet żeby napisac dla niego piosenkę. Jest mi trochę wstyd bo dla brata ciotecznego na wesele napisałam http://moczkowicz.muzzo.pl/ (utwór "Kocham Cię") a dla mojego Misiunia nic. :-( No ale mam jeszcze troche czasu więc a nóż widelec się uda....
__________________
...Jeszcze jeden raz plaża pusta,
jeszcze jeden raz niech zapłoną usta
jak w tamten dzień i noc
co nam zabrała sen
...
madziastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:54   #1037
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez beaciunia Pokaż wiadomość
Nie sądzę, żeby moderator czytał wszystko. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się to, że ktoś to zgłosił... :/
A mnie się wydaje że jednak czytają. Ja tez kiedyś dostałam ostrzeżenie, ale na innym wątku bo napisałam że chciałabym kupić sukienkę. Lowczyni też kiedyś dostała ale niesłusznie. Dlatego naprawdę trzeba uważać co się pisze, bo nie wiadomo kiedy i za co się dostanie

Sylwkowa poduszeczki zamówiłam w fontanessi, pod zdjęciami w poprzednim poście jest link.

Edytowane przez Meana1
Czas edycji: 2010-03-01 o 14:56
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 14:58   #1038
madziastanczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

A co myślicie o tej księdze gości?????? http://www.allegro.pl/item930882541_...owych_str.html
__________________
...Jeszcze jeden raz plaża pusta,
jeszcze jeden raz niech zapłoną usta
jak w tamten dzień i noc
co nam zabrała sen
...
madziastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:18   #1039
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje że jednak czytają. Ja tez kiedyś dostałam ostrzeżenie, ale na innym wątku bo napisałam że chciałabym kupić sukienkę. Lowczyni też kiedyś dostała ale niesłusznie. Dlatego naprawdę trzeba uważać co się pisze, bo nie wiadomo kiedy i za co się dostanie

Sylwkowa poduszeczki zamówiłam w fontanessi, pod zdjęciami w poprzednim poście jest link.
A nie pomyślałaś o tym, że zgłaszają to osoby, które czytają te posty? Niektórzy ludzie już tacy są niestety, że zawiść przez nich przemawia.
__________________
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 15:34   #1040
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Co do opłat za księdza to ja znów słyszałam że to nie idzie do kieszeni księdza który przyjmuje tylko on zapisuje ile młodzi dają a to bierze proboszcz i później wypłaca im z tego comiesięczną pensję. Bo u nas ma odprawiać msze nasz znajomy ksiądz i chciałabym się dogadać z proboszczem żeby nie było tak że on sobie wszystko zgarnie a ten ksiądz że będzie spoza parafii nie dostanie nic...albo niech mi powie ile z tego bierze on jako proboszcz a ile ten który odprawia i wtedy niech się jakoś dogadają...
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:38   #1041
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Meana i madziastanczyk-księgi są boskie

Madziastanczyk
-jak dla mnie to też tez kiepski pomysł z tymi ubrankami, bo dla mnie byłby to sygnał, że jesteś w ciąży i to w dodatku z dziewczynką. Ja tak sobie kiedyś myślałam, że jeśli np. zajdę rpzed ślubem w ciążę to nie powiem nikomu(jeśli byłby to początek) tylko kupię różne niemowlęce akcesoria, np. smoczek, śpioszki, kaftanik, butelkę, buciki, pieluszki, śliniaczki itd. Poproszę nasza najbliższa rodzinę na środek i Tż-a i dam każdemu prezent, kiedy to otworzą zobaczą akcesoria dla maluszka Ale to tylko takie marzenia....Ja nie robie niespodzianki Tż-owi, zrobię mu ale w pokoju A tak na serio to największym prezentem będą jego słowa przysięgi i złota obrączka na palcu
Wątpię żeby ktoś przeskarżył...kto z nas w ogóle odebrał to jako reklamę?Chyba jednak moderator to czyta...
Doris-odnośnie kamerzystów zerknij do przeglądarki całkiem niedawno byłą tu o tym mowa. Jeśli nie w tym to na bank w poprzednim wątku
U mnie w prafii tez zapowiedzi wiszą, ale u Tż-a czytają "W związek małżeński mają zamiar wstąpić XYZ-parafia w Tumlinie oraz ZYX-parafia obca"
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:42   #1042
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

no a z tymi banami to po prostu na każde słowo trzeba uwagę zwracać...przecież po to jest to forum żeby sobie doradzać co i jak...no a lowczyni wtedy niezasłużenie w prezencie dostała chyba jako bonus od moderatora I nie wiem ale nie wydaje mi się żeby któraś z nas przeskarżyła. Raczej moderator to czyta...

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

a tak czytam o tych waszych zaplanowanych niespodziankach w pokojach po weselu i przypomniała mi się znajoma jak się przygotowała na noc poślubną kupiła sobie super ekstra bieliznę itp itd a później jak doszła już do pokoju po weselu to zasnęła sekundę po tym jak się położyła

Edytowane przez gosza_25
Czas edycji: 2010-03-01 o 15:45
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:50   #1043
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
U mnie w prafii tez zapowiedzi wiszą, ale u Tż-a czytają "W związek małżeński mają zamiar wstąpić XYZ-parafia w Tumlinie oraz ZYX-parafia obca"
Nieźle
U TŻ czyta tak: W związek małżeński mają zamiar wstąpić (imię i nazwisko) panna z (miejscowosc) i (imię i nazwisko) kawaler z (miejscowosc). I nie wiem czy czasem jeszcze wieku nie mówi, ale tego już sobie przypomnieć nie mogę. Bynajmniej jeśli czytają to będziemy na językach gminnych staruszek
__________________
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:50   #1044
kleome84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Witajcie Dziewczyny!
Czytam to forum od dawna, ale dopiero teraz postanowiłam się wypowiedzieć ślub mam 24 lipca więc za niecałe 5 miesięcy .
Ciężko się oderwać od tego forum, tyle tu ważnych informacji i opinii .
Ja część ślubnych spraw już pozałatwiałam, ale chętnie skorzystałabym z Waszych spostrzeżeń w niektórych sprawach i podzielę się też moimi informacjami zdobytymi w toku tych ślubnych przygotowań tzn.
1. tort weselny: razem z mamą zrobiłyśmy rundkę po cukierniach, zdecydowanie odradzam cukiernię braci Janusz, po 1. pani obsługująca tak niemiła, że brak słów, łaskę robi,że spojrzy na klienta, na moje pytania nie odpowiadała. Kupiłyśmy na spróbę kilka babeczek w których miał być taki krem jak w torcie - była to sama stara śmietana, nie doprawiona ani krztą cukru, nie mówiąc nawet o cukrze waniliowym - byłam zaskoczona, że wiele z Was ich zachwala. Jestem wychowana na wspaniałych domowych ciastach i to co spróbowałam u braci Janusz jak dla mnie jest nie do przyjęcia ( to co kupiłyśmy rzuciłyśmy ptakom).
Natomiast bardzo miła obsługa jest w cukierni Pokusa (zarówno na 1 maja jak i na Ślichowicach), panie dają za darmo ciasto do spróbowania, wszystko można ustalić tak jak się chce.
W cukierni Pasternaka też dostałyśmy ciasto za darmo, jednak niestety jakością już nie dorównuje tym z Pokusy.
W każdym razie naszą faworytką stala się cukeirnia Dorotka, może nie za tanio, ale tort przepyszny (dostałyśmy za darmo) i wybieramy się też tam w najbliższym czasie na darmową degustację ciast.
Zarezerwowałam termin na tort śmietanowy z malinami właśnie w Dorotce.
Aha, bylyśmy też w cukierni Bravo, tort czekoladowy b,. dobry, ale typowy ślubny śmietanowy już nie tak dobry,poza tym tu musiałyśmy już kupić po kawałku ciasta.
kleome84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:54   #1045
gosza_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 576
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

kleome84 witamy w groniekażdemu co innego się podoba i co innego smakuje a gdzie masz wesele?
gosza_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 15:56   #1046
lammpeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 82
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez beaciunia Pokaż wiadomość
Nieźle
U TŻ czyta tak: W związek małżeński mają zamiar wstąpić (imię i nazwisko) panna z (miejscowosc) i (imię i nazwisko) kawaler z (miejscowosc). I nie wiem czy czasem jeszcze wieku nie mówi, ale tego już sobie przypomnieć nie mogę. Bynajmniej jeśli czytają to będziemy na językach gminnych staruszek
my już jesteśmy, nawet jakaś sąsiadka mu gratulowała w sklepie dojrzałej decyzji
lammpeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 16:00   #1047
kleome84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Na moim ślubie będzie fotografował Paweł Wójcik -bardzo proszę o Wasze opinie nt. jego prac, bo już mam mieszane uczucia...
Zamiast zespołu będzie DJ Mario, podobno dobry, co myślicie?
Kamerzysta drogi, ale profesjonalista w każdym calu - Tomasz Gajewski, mam nadzieję, że się nie zawiedziemy .
Aha, moje Drogie, może któraś z Was miała ostatnio (lub była jako gość) w Dworku w Masłowie, bo tam będzie wesele, jak oceniacie kwestię jedzenia?
Pozdrawiam Was gorąco i czekam na Wasze opinie i ewentualnie pytania
kleome84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 16:02   #1048
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Kleome84 opowiedz coś o sobie więcej.

Jeśli chodzi o obsługę to niestety nie wszyscy się jeszcze nauczyli że obsługa klienta i stosunek do niego bardzo świadczy o firmie.
Ja też słyszałam o tym jakie pyszne sa torty u Braci Janusz i że niestety lepiej kontaktować się z szefami a nie z tą panią.

Ale klientów mogą przez to tracić.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 16:04   #1049
kleome84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Gosza_25 wesele będzie w Dworku w Masłowie, ul. Jana Pawła II 20 bo podobno w Masłowie jest więcej takich dworków

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Sjoanna dokładnie - masz rację ! Po tym jak ta pani nas potraktowała odechciało nam się kontaktów z tą firmą i wyszłyśmy szybciutko biedniejsze o 7 zł za babeczki.
kleome84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 16:05   #1050
kamila23106
Rozeznanie
 
Avatar kamila23106
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 553
GG do kamila23106
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez justynao Pokaż wiadomość
dziewczyny ktoras z was moze byla w pracowni sukien slubnych KLARA? W Zgórsku koło Kielc? Ktos wczesniej pisał ze tam sie wybiera ... tylko niewiem ktora z Was.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

<<<<<<nasz dzien 07.08.2010>>>>>>>>
Ja mieszkam niedaleko tej pracowni,naprzeciwko:p noi podobno dobrze tam szyja.. nawet sporo klientek przychodzi:
kamila23106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.