Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud. 2009) - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 18:16   #3991
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

u nas to samo. spuchniete dziasla a raczke tak gryzie ze az zaczerwieniona

Brombi a myslisz ze uda ci sie fotke zrobic?? ja jak probuje to nie wychodza mi zdjecia bardzo niewyrazne.

poza tym z tym doswiadczeniem to nie presadzalabym mam tylko 2 a nie 12

Paczka widze cie!!
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2010-03-07 o 18:18
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 18:27   #3992
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
oooooooo te jedzeniowe rzeczy
Ja co prawda też szybko wprowadziłam nowe jedzonko ale Oli miała skończone 3 miesiące i jesteśmy tylko na mleku modyfikowanym.
Najpierw zagęszczałam kleikiem ryżowym bo zjadała 200i było mało i było już lepiej najadała się ja sama jej robię jedzonko nie kupuję słoiczków-później była marchewka,jabłuszko i to nawet gotowane ,była też gruszka (jakoś bałam się jej dać surowego pediatra powiedziała że surowe mogę ale jeśli się boję no to mogę gotować jak dla cukrzyków)narazie nic innego nie daję a jeszcze kaszka jabłkowa też od 4 mies. do picia to herbatka koperkowa i z abłka i melisy
Chyba wszystko dobrze robie mam nadzieję mała nie ma problemu z kupkami ,no może mogłyby być troszkę luźniejsze

A jak już jestem to się pochwalę
ale śmieszek śliczna, i mamy ten sam leżaczek
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 18:56   #3993
flowerspower
Raczkowanie
 
Avatar flowerspower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 232
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

U nas chyba też ząbki bo normalnie masakra dzisiaj nie mam już siły.
W mojego aniołka wstąpił diabełek nie chce dzisiaj jeść wszystko ładuje do buzi ale nie tak jak wcześniej, że coś tam sobie glimał tylko z taka wściekłością, nawet mnie po palcach gryzie nie wspomnę już o tym, że z tej złości to tak się nauczył szczypać, że całe ręce mam czerwone. Czemu to tyle trwa to wychodzenie zębów już chyba 2 miesiąc.

Dzisiaj może spał ze 3h a zawsze śpi przynajmniej 5 a przez resztę czasu męczyliśmy się z jedzeniem albo marudził, płakał i się wściekał

Koleżance od biszkoptów, oprócz tego co już powiedziałyście chciałabym dodać, że przez podawanie biszkoptów tak małemu dziecku może narazić je na poważne zaparcia, które mogą w przyszłości "zaprocentować" urazem psychicznym dziecka związanym a bólem przy wypróżnianiu.

Edytowane przez flowerspower
Czas edycji: 2010-03-07 o 18:57
flowerspower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:08   #3994
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
a mnie OBIE cyce teraz bola buuu.... i z obu stron mam takie sliwy eraz twarde a jak boli podczas karmienia cos mnie sie zdaje, ze to jest kwestia przeziebienia tych cyc usze na nie uwazac...
Nie pamiętam czy padło takie hasło ale może ubierasz nowy biustonosz, który w jakiś sposób naciska te okolice i stąd te zatory...
__________________
Zosia
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:16   #3995
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Brombi a myslisz ze uda ci sie fotke zrobic?? ja jak probuje to nie wychodza mi zdjecia bardzo niewyrazne.

poza tym z tym doswiadczeniem to nie presadzalabym mam tylko 2 a nie 12
Nie udało mi się zrobić fotki
Mama mi powiedziała, żebym zastukała w dziąsło łyżeczką i jak zastuka to znaczy, że ząbek. Próbowałam, ale lizał tę łyżeczkę, raz mi się udało i wydaje mi się że zastukało, ale pewnie sobie wkręcam
A doświadczenie masz dwa razy większe niż ja

Moje dziecko ostatnio mnie zadziwia, zauważyłam, że wieczorem już sam się wycisza i o ile zdarza mu się przed drzemkami w dzień drzeć bez opamiętania, to wieczorem po kąpieli, dostanie cycka i odkładam go do łóżeczka, leży sobie, opowiada, miętoli pieluszkę i zasypia bez ani jednego pisknięcia.

Flower to miałaś niezły dzień

Bilans Filusia dzisiaj: 3 luźne kupki, dwa razy smecta i dicoflor, woda z glukozą wmuszone 30 ml i wariacje przy cycuchu
Mój bilans: biały serek, ziemniaki z marchewką, kromka chleba z szynką z indyka , dwa litry wody i melisa
Ciekawe jak długo jeszcze

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cofam to co napisałam wczoraj, mój TŻ to wcale nie jest dobry chłop
Przylazł właśnie i wywijał mi tu przed nosem moją ulubioną szyneczką wieprzową tradycyjną i wołał " Patrz co mam "
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:19   #3996
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Po takiej nagonce na angelusię pewnie juz do nas nie zawita...
ale myslę, że w waszych wypowiedziach chodziło o uświadomienie pewnych spraw...
a co to jest zp? nic mi nie przychodzi do głowy z takim skrótem
Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość

Tarasiu, to pewnie kryzys 3 miesiąca, przystawiaj Małą jak najczęściej, niedługo się unormuje

Mój urlop macierzyński kończy się 16 marca, ale w tym roku jest wydłużony o 2 tygodnie, więc po złożeniu wniosku mi go wydłużyli plus 6 tygodni za wakacje, bo byłam wtedy na L-4
tak myślałam. ja się tak przechuśtam do czerwca

ja dzisiaj małej podawałam espumisan łyżeczką a ona zamiast połykać tak się uśmiechała, że wszystko bokiem wypływało.
Nie wiem czy to takie śmieszne czy może łyżeczka gilgota w języczek

a, no i dla solenizantów!
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:20   #3997
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Tarasiu zp to zly post
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 19:25   #3998
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

tarasia - tez kupię Madzi papugę...
A wiesz, że ostatnio zaczaiłam, że urodziłyśmy tego samego dnia

kamilla - gratuluję przenosin i wszystkiego naj z okazji 3 miesięcy

KarmazynowyKamyk - witam nową mamusię - Paulinka jest przesłodka

karenina - całe szczęście A to nasze gadanie to tylko dowód na to, ze my się o nasze wizażowe dzieci bardzo martwimy

Brombi, zebra - trzymam kciuki za kupki chłopaków i za ząbki brombiątka też

marta - gratulacje zębulka a mała śliczności - my używaliśmy Bobodentu i teraz też zamierzam go używać

aniulka - bluzeczki bardzo ładne

magda - współczuję akcji pies i kciuki za ząbkowanie

angelusia194 - po prostu mi płetwy opadły do samego dna....
A ja główkowałam jak tu Ci pomóc w sprawie zielonych kupek...
Dziewczyny napisały już wszystko co było do napisania na ten temat. Mam nadzieję, że jednak weźmiesz to sobie do serca dla dobra Twojego dzieciątka, będę trzymać kciuki żeby tak było....


xpressja - czapeczka - truskaweczka bombowa i pianinko też

bella - moja tez czasami na raty robi
Ale z Ciebie bezkompromisowa kobitka

Ola kciuki za Was

Domi - kciuki za cyce

kropka - kciuki za Tomusiowe dziąsełka i 100latek z okazji 4 miesięcy...

Flower kciuki za ząbkowanie i oczka

A i szkraby oczywiście przecudne jak zwykle



edit. Proszę o kliki
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:42   #3999
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Jak on przy każdym ząbku będzie miał sraczkę to ja chyba
...a pamiętasz jak pisałam o koleżance co jej synek przed każdym ząbkiem miał 1 - 2 dniowy katar...
eeee owa sraczka to może jednorazowa zapowiedź małych kasowniczków


Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
u nas tez masakra
gryzie wszystko
jak dorwał katalog to musiałam wyrywac bo jak szczeniak
my mamy 1 i 2 dolne i gorne popuchniete a kiedy wyjdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa no kiedy???????????
ma gorszy apetyt bo jak ssie chyba go boli
znowu koleżanki ze studiów córcia pierwszego kasownika dostała jak zaczynała 8 m-c !!!

3mam kciuki za jak najszybsze pojawienie się zębiszczy

domi, no co tam z tymi twoimi cycami ? może to faktycznie biustonosz? obcisła bluzka??? 3mam kciuki żeby cycuszki wróciły do formy!

kropeczka! absolutnie nie życzę niestrawnosci, złośliwości tym bardziej!

a po co sie zgłasza zp ? bo nie kumam...
i chyba nie mam zamiaru zgłaszać

a w ogóle to ty jesteś doświadczona mamuśka i zawsze dobrze radzisz!
więc niejednej z nas jeszcze nie raz udzielisz pomocy
i nie możesz cierpieć na "niestrawności" pomimo tego że czasami ręce opadają

małe padło więc oddalam się w objęcia tż
__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009







xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:01   #4000
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
tarasia - tez kupię Madzi papugę...
A wiesz, że ostatnio zaczaiłam, że urodziłyśmy tego samego dnia
Ooo... to niedługo nasze urodzinki a i kropeczka jest marcowa
szkoda tylko, że nie mogę się opić tak mi tęskno za wieczorem ze świecami i lampką czerwonego wina. No ale cóż... albo mleko albo wino
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:05   #4001
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
Ooo... to niedługo nasze urodzinki a i kropeczka jest marcowa
szkoda tylko, że nie mogę się opić tak mi tęskno za wieczorem ze świecami i lampką czerwonego wina. No ale cóż... albo mleko albo wino
E ja miałam na myśli, że jednego dnia urodziłyśmy dzidziolki - 16 grudnia (czy coś pokićkałam? jeszcze powiedz o której godzinie) - ja jestem z października
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 20:18   #4002
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Zebra, Zatoka - no to super, że TŻci trochę się poprawili oby nie spoczywali na laurach!
A mój bardzo się opiekuje Bartem, jedyne co mnie denerwuje to to, że nie chce go za bardzo nosić i mu pokazywać różnych rzeczy w mieszkaniu, bo niby ma chory kręgosłup. Ciekawe, jakoś zakupów mase przynosi zawsze a w końcu Bartuś 5 kilo waży na razie pewnie nie chce go przyzwyczajać - ale ja uważam, że takie poglądowe noszenie jest naprawdę ważne, żeby dziecku perspektywę zmieniać i pokazywać jak najwięcej. Za to nigdy go nie noszę żeby go uśpić.


Angelusiu - wiem, że pewnie poczułaś się ostro przyatakowana przez mamusie, ale uwierz, że te wszystkie słowa nie po to, żeby cię przydeptać - tylko ze względu na dobro twojej córeczki. Wiem, że masz ciężką sytuację z mężem, że może cię to wszystko przytłacza. Ale naprawdę żadna z nas nie chce niczego dla ciebie złego, wręcz przeciwnie. Pogadaj z pediatrą, nic złego się nie stało, ale na pewno będzie lepiej jak zmienisz żywienie swojej córci.
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12

Edytowane przez belladonna78
Czas edycji: 2010-03-07 o 20:42
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:49   #4003
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez zatoka Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy padło takie hasło ale może ubierasz nowy biustonosz, który w jakiś sposób naciska te okolice i stąd te zatory...
ja nie nose w ogole biustonosza:P tzn. jak gdzies wychodze, ale w domu mi przeszkadza

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość


Domi - kciuki za cyce
Cytat:
Napisane przez xpressja;17703965[B
domi[/B], no co tam z tymi twoimi cycami ? może to faktycznie biustonosz? obcisła bluzka??? 3mam kciuki żeby cycuszki wróciły do formy!


małe padło więc oddalam się w objęcia tż

kurcze a do jakiego lekarza ewentulanie mialabym sie wybrac?
bo to cyba jednak nie zatory, to jest cos takiego jak powiekszaja sie wezly chlonne tylko na piersiach z zewn strony. A to, ze nie zatory to wnioskuj po tym, ze mleko leci

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Matko widzialyscie to:

http://img442.imageshack.us/img442/7513/95183707.png

http://img692.imageshack.us/img692/8492/25661527.png

to jest z jakiegos niebezpiecznego forum....
a to jest link do tego wątku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=411039&page=6

pozabijać tylko takich hu.ji
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:53   #4004
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość
kropeczka! absolutnie nie życzę niestrawnosci, złośliwości tym bardziej!


a powaznie to dzis sie kawy napilam jak bylismy na kontroli w naszym wynajmowanym mieszkaniu i tak mnie bzuch bolal caly dzien ciekawe co to za kawa

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
Ooo... to niedługo nasze urodzinki a i kropeczka jest marcowa
szkoda tylko, że nie mogę się opić tak mi tęskno za wieczorem ze świecami i lampką czerwonego wina. No ale cóż... albo mleko albo wino
mi tez szkoda tylko ze ja lube biale wina

jutro dzien kobiet wiec tz kupil mi koszulke nocna w panterke

Domi nie bede mogla spac teraz
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2010-03-07 o 21:16
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:54   #4005
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Aniulka bluzeczki fajne

Agusia faktycznie szybko zaczełaś urozmaicać małej jedzonko, ale od tego są tu mamusie żeby powiedzieć co dobre a co nie

xpressja Śliczna ta czapeczka zakupiona na allegro

KarmazynowyKamyk witam mamusie
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 21:08   #4006
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Domi, te posty o dzieciach noooooo mord w oczach mam koszmar
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 22:29   #4007
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Jeny Domi ja czegos takiego nie moge nawet czytac bo mnie zaraz

Kropcia no no no pidżamka w panterke,moj tz pewnie zapomni

Dobrej nocki mamcie
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 22:39   #4008
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

generalnie nie mam dziś natchnienia, ale jak przeczytałam o tym wyzysku dzieci to aż się we mnie zagotowało Rany, jak tak można. Jak można mieć takie intencje wobec bezbronnego dziecka.

Domi, a tak z czystej ciekawości, jak bez stanika po domu chodzisz, to ci cycusie nie ciążą? Bo jeśli nie to podziwiam i proszę o przepis jak utrzymać piersi w tak jędrnym stanie
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 05:59   #4009
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Angelusiu jeszcze jedno - kwestie zywieniowe dziecka konsultuj z pediatra do którego z mała chodzisz - bo on je zna (przynajmniej powinien) i pomoze
nie odbieraj naszych wypowiedzi jako ataki na Ciebie tylko jako pomoc, bo po to piszemy na tym forum
wierz mi ja mam 2 dziecko a całkiem inaczej jest niz z pierwszym i czesto samej ciezko mi dojsc co jest grane a tu zawsze ktoras cos dorzuci i łatwiej jest cos wymyslec
trzymaj sie i pisz

ja juz poklikałam - jak co rano zreszta
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 06:17   #4010
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Witam mamusie nie pisalam kilka dni bo jakos weny nie mialam ale czytalam was caly czas, ale widze ze tu nikt sie za mna nie stesknil

Witaj Karmazynowykamyku Twoja Paulinka jest śliczniutka

Domi jak tam Twojej cyce bidulko

Widze ze ostro potraktowałyscie Angelusie ale w sumie to jestem takiego samego zdania jak iWy, U mnie Kamilka jest 3 dni starsza od Kamilki Angelusi i ja jej jeszcze nic nie dawalam zadnych deserków ani zupek a gdzie tak kiwi czy biszkopty ja mam zamiar podawac jak bedzie miala jakies 4,5 miesiaca a w srode ide do szczepienia z mala to jeszcze pediatry zapytam dokladnie.

Wiec Angelusia nie obrazaj sie na kolezanki wizazanki ty kazdy wyraza swoje zdanie i jedna drugiej stara sie pomagac

Spóznione zyczonka dla wszystich solenizantow ostatnich dni

Wszystkie dzieciaczki sa cudne

U mnie zadnych nowosci. Kamilka jeszcze spi a ja wstalam jak nigdy tak wczesnie bo cos spac nie moglam i oto dostalam weny i pisze do was

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUSIE W DNIU KOBIET
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]

Edytowane przez pietrusia
Czas edycji: 2010-03-08 o 06:19
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 06:27   #4011
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość

kurcze a do jakiego lekarza ewentulanie mialabym sie wybrac?
bo to cyba jednak nie zatory, to jest cos takiego jak powiekszaja sie wezly chlonne tylko na piersiach z zewn strony. A to, ze nie zatory to wnioskuj po tym, ze mleko leci
kurcze może do rodzinnego i usg piersi zrobić ???

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Matko widzialyscie to:

http://img442.imageshack.us/img442/7513/95183707.png

http://img692.imageshack.us/img692/8492/25661527.png

to jest z jakiegos niebezpiecznego forum....
a to jest link do tego wątku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=411039&page=6

pozabijać tylko takich hu.ji

szok!



Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
xpressja Śliczna ta czapeczka zakupiona na allegro
moja mama kupowała w h&m a na allegro tez są np tutaj :
http://www.allegro.pl/item947394101_...68_wiosna.html

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość


jutro dzien kobiet wiec tz kupil mi koszulke nocna w panterke
no to dzisiaj bedzie się działo....

mamusie mam pytanie czy jakas dzidzia jest antysmoczkowa?
bo moja mala kompletnie nie chce smoczka za to kciuka oooo i owszem!
__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009







xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 06:31   #4012
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Agusia_09 Flowerspower Gusiec Revene Katarina Paczka Zaharia Konspiracja Maria2008 bogus85 Simpatica carolans sexybody asica belladonna samanthha angelusia TE OSOBY PROSZONE SA O DOSTARCZENIE ZDJEC KTORE BADA MI POTRZEBNA DO ZALOZENIA KOLEJNEGO WATKU wklejajcie zdjecia na forum

p.s wybralam tylko te osoby kyore sie udzielaja na watku te ktore sie nie odzywaja to nie bede wklejac zdjec bo ich nie mam
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 07:38   #4013
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Wszystkiego dobrego z okazji 8 marca!!!
__________________
Zosia
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 07:40   #4014
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Witajcie
Wszystkim mamom i ich córeczkom wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet życzy BARTUŚ

A ja z okazji dnia kobiet się załamałam swoją wagą... Już wczoraj postanowiłam, że za niedługo dość szaleństw i chciałam zacząć dietę - oczywiście zdrową i nie rygorystyczną, tylko zrezygnować ze słodkiego całkiem. Planowałam rozpoczęcie 21 marca w pierwszy dzień wiosny. ale jak dzisiaj stanęłam na wagę to skróciłam ten termin oczekiwania i zacznę 14go, w 2 "miesięcznicę" Bartusia. Najgorsze, że nigdy w życiu nie przepadałam za słodyczami a teraz mi się odmieniło i codziennie coś słodkiego zjadam no i efekty są takie że nic mi z wagi po porodzie nie schodzi a muszę zgubić 10 kilo... co najmniej, bo do chcianej wagi to wiecej. niby tego tak nie widac bo jestem wysoka i zawsze mi sie masa proporcjonalnie rozklada, ale i tak dol....
A jakie cwiczenia polecacie nieczasochlonne a skuteczne? i czy prawie 2 mies. po porodzie mozna brzuszki robic?
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12

Edytowane przez belladonna78
Czas edycji: 2010-03-08 o 07:44
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 07:57   #4015
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO ZO KAZJI DNIA KOBIET

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
generalnie nie mam dziś natchnienia, ale jak przeczytałam o tym wyzysku dzieci to aż się we mnie zagotowało Rany, jak tak można. Jak można mieć takie intencje wobec bezbronnego dziecka.

Domi, a tak z czystej ciekawości, jak bez stanika po domu chodzisz, to ci cycusie nie ciążą? Bo jeśli nie to podziwiam i proszę o przepis jak utrzymać piersi w tak jędrnym stanie

Powiem Ci, ze nie mam zbyt duzego biustu, wiec moze dlatego(jakies małe D, wczesniej mialam B)
a jak mam stanik, to mnie wszytsko piecze, swedzi...drazni mnie ogólnie teraz, kiedy karmie...i to niewazne jaki bym zalozyla.

Dzis juz jest dobrze z cycolami, wygrzalam ich przez noc
Tak sie obawiam, ze za cienko chodze ubrana, w domu czesto na bosaka Mimo, ze mamy cieplo, to lepiej chyba uwazac. Bo na to nie pomagaly masaze, to nie byl zator, tak jak myslalam wczesniej.
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 08:08   #4016
elalank
Zadomowienie
 
Avatar elalank
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 663
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

heloł

ależ się wyspałam od 19 wczoraj do 7 rano dziś tylko obudziłam się na karmienie Olki. Normalnie 12 h, bosssszzzeee jak mi tego było trzeba!!!!!! ale i tak jeszcze bym sie trochę przespała

wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet

Cytat:
Napisane przez zatoka Pokaż wiadomość
dla Tż i za następne postępy

Powiedziałam swojemu Tżtowi, że się wam poskarżyłam, przeczytałm mu też wasze odpowiedzi i efekt jest taki, że wlaśnie po raz drugi przebiera Zosie
hehe zabolało chłopaka?
__________________
Córcie 15.11.2009 i 16.06.2011


elalank jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 08:23   #4017
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
E ja miałam na myśli, że jednego dnia urodziłyśmy dzidziolki - 16 grudnia (czy coś pokićkałam? jeszcze powiedz o której godzinie) - ja jestem z października
to ja pokręciłam
tak, nasze robaczki urodziły się w tym samym dniu \.
Nila urodziła się 16 o 17:10. a Madzia?
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
j
Matko widzialyscie to:

http://img442.imageshack.us/img442/7513/95183707.png

http://img692.imageshack.us/img692/8492/25661527.png

to jest z jakiegos niebezpiecznego forum....
a to jest link do tego wątku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=411039&page=6

pozabijać tylko takich hu.ji
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 08:25   #4018
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez zatoka Pokaż wiadomość
Powiedziałam swojemu Tżtowi, że się wam poskarżyłam, przeczytałm mu też wasze odpowiedzi i efekt jest taki, że wlaśnie po raz drugi przebiera Zosie
No brawo może Wy po prostu za malo nad Tż-tami pracujecie? Hm?

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
witam
ja jestem, ogladamy z Tz seriale od rana

tez Tz poskarzylam juz w piatek, ze malo czasu razem spedzamy, a jak juz mamy wolne to kazdy na swoj kompuetr i tyle i efekt taki, ze od 7 rano ogladamy seriale...az do obrzydzenia
Lubicie tak spędzać czas?

Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość

Może Angelusiu warto zasięgnąć opinii innych, położnych, pediatrów, czy nawet pokusić się o wyszukiwarkę i poczytać co i jak dawać maluszkom.
My tutaj rozprawiamy o wszystkim, każdej nadprogramowej kupce i bańkach ze śliny.
więc pytać pytać pytać to nie boli, a może być pomocne w uniknięciu problemów!
A jak już Angelusiu poczytasz o tym zywieniu niemowląt to zerknij jeszcze na temat układania do snu i wpływu poduszki na kregoslup takiego malutkiego dziecka...

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość


Bilans Filusia dzisiaj: 3 luźne kupki, dwa razy smecta i dicoflor, woda z glukozą wmuszone 30 ml i wariacje przy cycuchu
Mój bilans: biały serek, ziemniaki z marchewką, kromka chleba z szynką z indyka , dwa litry wody i melisa
Ciekawe jak długo jeszcze
Ale jakiej linii nabierzesz?!



Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
Ja planuję dotrwać, ale zobaczymy - to zależy też od Bartka i moich możliwości mlecznych
Bella a do pracy kiedy wracasz jesli mozna spytać? Tez bym chciala do 6 m-cy dociagnac...

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
A jakie cwiczenia polecacie nieczasochlonne a skuteczne? i czy prawie 2 mies. po porodzie mozna brzuszki robic?
Ja polecam przede wszystkim systematyczność. Codziennie wieczorem pol godzinki na rowerze stacjonarnym a potem ćwiczenia na tylek i nózki. No i brzuszki. Ale to zalezy czy masz ten rozstęp brzucha o ktorym dziewczyny tu pisały... jesli nie, to dwa m-ce po porodzie SN mozesz spokojnie ćwiczyc, a jesli bezpieczniejsza wersja to zawsze mozna ćwiczyć mięśnie skosne brzucha.
Dziewczyny tez polecały tutaj ćwiczenia Tommylee Web (tak to się pisze?) - "chce mieć taie pośladki" i "chce miec taki brzuch".

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Powiem Ci, ze nie mam zbyt duzego biustu, wiec moze dlatego(jakies małe D, wczesniej mialam B)
a jak mam stanik, to mnie wszytsko piecze, swedzi...drazni mnie ogólnie teraz, kiedy karmie...i to niewazne jaki bym zalozyla.
Domi czy Ty chcesz miec ZWISY??? W czasie karmienia powinnaś nościc biustonosz koniecznie! Nie wiem jaki bawełniany, delikatnie sobie go wyściel jedwabna chusteczką ale jakis noś! Skóra i tak jest troche naciągnieta - sama piszesz że z B zrobiło Ci sie D, dlatego bardzo wazne jest teraz żeby miec BARDZO dobry stanik, dobrze podtrzymujacy piersi. Np ciąża i karmienie to duze wyzwanie dla naszych cyckow i nie można ich zostawić samym sobie, bo zwisy murowane. A potem jak skonczysz karmic możesz dalej z golaskami latac. Naprawdę, zebys nie załowala, tym bardziej jak normalne masz jeszcze jędrne szkoda by było...

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
O kurczę to ja jednak mam trochę łatwiej z moim ja bym mu chyba walizki wystawiła jakby nie chciał zmieniać małemu pieluch. Ale że co? za delikatny?
Ale mam dzisiaj wojowniczy nastrój
Z ust mi to wyjęłaś ... slowo daję ja takiego podejścia nie rozumiem...

Brombi - masz wzór tego podania o dwa dodoatkowe tygodnie macierzyńskiego?

My od rana łapaliśmy siuśki na posiew i sie nie udało... obsikana łazienka i ciuchy i przewijak. Chcialam złapac do kubeczka bo to bardziej sterylne niż worek, ale juz sie poddalam i załozyłam worek
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 08:37   #4019
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Haj

Eluś zazdraszczam tylu godzin przespanych
Mnie Młody obudził o 4, ale nie płaczem tylko waleniem nogami i rączką prawą w materacyk
Wstaję i patrze, a on cały rozkopany i dudni kończynami
Wzięłam go na cycka i mi się przysnęło, obudziłam się po 6 czując, że znowu jestem cyckana

Co do tych ząbków, to z prawej strony ten "prostokącik" jakby jaśniejszy się zrobił, a Filuś namiętnie szoruje sobie po dziąsłach pieluszką, więc chyba coś jest jednak na rzeczy. Zobaczymy jak długo to potrwa

Domi dobrze, że cycuchami lepiej

Co do wagi, to właśnie się ważyłam i od piątku 1 kg mniej
Możliwe to, żebym schudła przez tą niemożność jedzenia wieprzowinki i nie tykanie słodkiego ? Pewnie to woda raczej ale i tak cieszy
Czyli waże już 2 kg mniej niż na początku ciąży
Ale i tak długa droga przede mną
Miałam poprasować, ale pójdę za ciosem chyba i na rowerek wskoczę, bo przez weekend leżał odłogiem

Bella ćwiczyć już możesz, tylko sprawdź sobie czy nie masz czasem rozdziału mięśni, żeby sobie nie pogorszyć sprawy.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...%B3+mi%EA%B6ni


W dniu Naszego Święta życzę Wam babole, żebyście zawsze były takie piękne i młode, dzieci grzeczne, a TŻci kochający i spolegliwi
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 08:38   #4020
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Konspi u mnie w pracy mieli swoj wzor podania i tylko wpisalam daty i podpisalam sie

najlepszego kobietki

ja sobie cwicze nogi i tylek i schudlam 1,5 kg w ciagu 2 tyg. mam juz 62,5 na liczniku. jeszcze 4,5 i bedzie jak przed ciaza a suknia bedzie dobrze lezec bo na 38 rozmiar
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.