Wymienię GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-08, 19:08   #121
ElaG
Raczkowanie
 
Avatar ElaG
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
GG do ElaG
Talking Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

[QUOTE=Mariola13;17727703]
Cytat:
Napisane przez ElaG Pokaż wiadomość

A gdybym Ci podesłała atomki w swojej przesyłce to co byś miała ?
A mamci
- Pure Wish Chopard
- Etra Etro
- AA Foliflora Guerlain
- Cabotine, Fleur de Cabotine i Grain de Folie Gres
- Eau Concentree Cartier (niby uniseks, ale to raczej męski zapach)
- Apparition Ungaro
- za parę dni dostanę Desnudę Ungaro, L'Interdit Givenchy, Ambrę Etro i Amour de Cacao CdP.
Z powyższych zapachów mogę zrobić większe odlewki, bo to są duże buteleczki.
ElaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:52   #122
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

[QUOTE=ElaG;17728525]
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

A mamci
- Pure Wish Chopard
- Etra Etro
- AA Foliflora Guerlain
- Cabotine, Fleur de Cabotine i Grain de Folie Gres
- Eau Concentree Cartier (niby uniseks, ale to raczej męski zapach)
- Apparition Ungaro
- za parę dni dostanę Desnudę Ungaro, L'Interdit Givenchy, Ambrę Etro i Amour de Cacao CdP.
Z powyższych zapachów mogę zrobić większe odlewki, bo to są duże buteleczki.
Niej bij, nie bij Pierwszy z brzegu i bingo Już miałam pisać, że może masz Pure Wish
No to ile mi go dasz Cristobal jest droższy Mam Cristobala w 2 atomkach - 10 ml + jakieś 3-4 ml w drugim Oddam oba

Rozumiem, że kotka i krówkę też dorzucasz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 20:04   #123
ElaG
Raczkowanie
 
Avatar ElaG
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
GG do ElaG
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

jak mi przyślesz 2 atomki po 10 ml, to Co dam, chyba że masz atomek 20 ml. Nie wiem, gdzie można kupić atomizerki
Krówkę zeżarł pies z awataru (jamnica Zuzia), a zdjęcia kota są z jej wczesnej mlodości, teraz Felucha ma 12 lat

Edytowane przez ElaG
Czas edycji: 2010-03-08 o 20:06
ElaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 22:02   #124
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez ElaG Pokaż wiadomość
jak mi przyślesz 2 atomki po 10 ml, to Co dam, chyba że masz atomek 20 ml. Nie wiem, gdzie można kupić atomizerki
Krówkę zeżarł pies z awataru (jamnica Zuzia), a zdjęcia kota są z jej wczesnej mlodości, teraz Felucha ma 12 lat
Hmm, atomka można nabyć też w sklepach co rozlewają perfumy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 22:23   #125
Qualiniel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 324
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Hej!
Znalazłabyś coć u mnie? np za:
21/ EYE SHADOWS BRUSH - pedzelek do cieni, nowy w folii (mam kilka)
26/ EDM - cienie mineralne: GINGER PEACH, HOT CHOCOLATE, GOOD CHINA, SPIN CYCLE, BIRD HOUSE, opakowanie z sitkiem, sample 1g. tylko wypróbowany kolor

Pozdrawiam
__________________
wymiana książki, kosmetyki i różności
Qualiniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 07:31   #126
ElaG
Raczkowanie
 
Avatar ElaG
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
GG do ElaG
Talking Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Hmm, atomka można nabyć też w sklepach co rozlewają perfumy
Ano tak, tyle to wiem, tylko że nie wiem, gdzie w Poznaniu są takie rozlewnie, musiałabym się rozejrzeć. Znalazłam co prawda stary atomizerek, ale trzymałam w nim Lolitę i nie wiem, czy da się go odpachnić, musiałabym też zmierzyć jego pojemność, idę po menzurkę do kolegów chemików
Tylko mi napisz, czy rzeczywiście tak Ci zależy na Pure Wish, na razie trzymam go i nie przewiduję do oddania, no chyba, że ktoś wyskoczy z ofertą, która mnie powali
ElaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 09:55   #127
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez ElaG Pokaż wiadomość
Ano tak, tyle to wiem, tylko że nie wiem, gdzie w Poznaniu są takie rozlewnie, musiałabym się rozejrzeć. Znalazłam co prawda stary atomizerek, ale trzymałam w nim Lolitę i nie wiem, czy da się go odpachnić, musiałabym też zmierzyć jego pojemność, idę po menzurkę do kolegów chemików
Tylko mi napisz, czy rzeczywiście tak Ci zależy na Pure Wish, na razie trzymam go i nie przewiduję do oddania, no chyba, że ktoś wyskoczy z ofertą, która mnie powali
Zależy mi wyłącznie na Pure Wish Już miałam go sobie kupić, ale powstrzył mnie rozsądek przed zakupem kolejnej butelki perfumów

Wiesz co ? To może podejdź do jakiejś apteki i kup za parę groszy buteleczkę z ciemnego szkła, mają takie w aptece, a ja sobie w domu przeleję do atomizerków

EDIT:
Tylko jest jeszcze sprawa pojemności
Pure Wish to nie ta półka co Balenciaga
Pure to edt, a Balenciaga EDP. Przyrównując ich różne ceny wychodzi, że Pure Wish jest o połowę tańszy w zakupie Dlatego chciałabym go troszkę więcej niż 20 ml Powiedzmy 25 ml Co Ty na to ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-03-09 o 10:08
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 11:26   #128
ElaG
Raczkowanie
 
Avatar ElaG
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
GG do ElaG
Unhappy Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zależy mi wyłącznie na Pure Wish Już miałam go sobie kupić, ale powstrzył mnie rozsądek przed zakupem kolejnej butelki perfumów

Wiesz co ? To może podejdź do jakiejś apteki i kup za parę groszy buteleczkę z ciemnego szkła, mają takie w aptece, a ja sobie w domu przeleję do atomizerków

EDIT:
Tylko jest jeszcze sprawa pojemności
Pure Wish to nie ta półka co Balenciaga
Pure to edt, a Balenciaga EDP. Przyrównując ich różne ceny wychodzi, że Pure Wish jest o połowę tańszy w zakupie Dlatego chciałabym go troszkę więcej niż 20 ml Powiedzmy 25 ml Co Ty na to ?
Pozwolisz, że się zastanowię, bo nie chciałabym robić interesu zamienił stryjek.... 10 ml za 25 ml. Nie wydaje mi się, że firma Chopard jest niższą półką niż Balenciaga. Co do trwałości wód EdT i EdP, to można dyskutować, choćby przytoczę wody toaletowe powalające trwałością (oczywiście z mojego punktu widzenia): Dune i Dolce Vita Diora, AA Pamplelune i Herba Fresca Guerlaina, Cabotine i Grain de Folie Gres, Magie Noire Lancome (sprzed reformulacji), Coco Chanel EdT (która w odróżnieniu od EdP jest na mnie znacznie trwalsza) i właśnie Pure Wish, który jest (zaznaczam - na mnie) niezwykle trwałym zapachem. Mam też Smoka EdP, który niestety szybko "zdycha". Zatem EdT czy EdP wcale nie musi byc wyznacznikiem trwałości zapachu, choć zapewne często bywa. Co do różnych cen - gdyby się tylko tym kierować, niewiele wymian doszłoby do skutku na wizażu, rzadko kiedy bilans wychodzi na zero. Raz jedna strona traci, raz zyskuje i tak się to kręci. Ponadto, źródła naszych zakupów są różne, niektórzy wystawiają drogi towar z Sephory czy Douglasa, inni z allegro czy sklepów internetowych. Ważne, by żadna ze stron nie czuła się pokrzywdzona. Np. kupiłam w sklepie pedet Cabotine Gres za ok. 70 zł, tymczasem w paryskiej Sephorze ta sama flaszka kosztuje ok. 70 euro. Również jakiś czas temu widziałam na targowisku, jak jedna z dziewczyn chciała zamienić naprawdę drogą wodę (nawet w sklepach intenetowych czy allegro) i nie sądzę, by to była podróbka, za wodę, która w Superpharmie kosztowała koło 100 zł. Widocznie tak jej pasowało.
Cristobala nie znam i chciałam po prostu poznać, nawet zadowoliłabym się małą odlewką, bo też nie wiem, czy spodobałby mi się.
Mariolu, nie bierz tego wszystkiego do siebie, po prostu zwracam uwagę na niektóre aspekty wymian. Wcale nie wykluczam naszej wymiany, może się zastanowię nad małą odlewką Cristobala, zresztą dam znać. Przepraszam za ten długi wywód, serdecznie pozdrawiam, Ela
ElaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 12:15   #129
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez ElaG Pokaż wiadomość
Pozwolisz, że się zastanowię, bo nie chciałabym robić interesu zamienił stryjek.... 10 ml za 25 ml. Nie wydaje mi się, że firma Chopard jest niższą półką niż Balenciaga. Co do trwałości wód EdT i EdP, to można dyskutować, choćby przytoczę wody toaletowe powalające trwałością (oczywiście z mojego punktu widzenia): Dune i Dolce Vita Diora, AA Pamplelune i Herba Fresca Guerlaina, Cabotine i Grain de Folie Gres, Magie Noire Lancome (sprzed reformulacji), Coco Chanel EdT (która w odróżnieniu od EdP jest na mnie znacznie trwalsza) i właśnie Pure Wish, który jest (zaznaczam - na mnie) niezwykle trwałym zapachem. Mam też Smoka EdP, który niestety szybko "zdycha". Zatem EdT czy EdP wcale nie musi byc wyznacznikiem trwałości zapachu, choć zapewne często bywa. Co do różnych cen - gdyby się tylko tym kierować, niewiele wymian doszłoby do skutku na wizażu, rzadko kiedy bilans wychodzi na zero. Raz jedna strona traci, raz zyskuje i tak się to kręci. Ponadto, źródła naszych zakupów są różne, niektórzy wystawiają drogi towar z Sephory czy Douglasa, inni z allegro czy sklepów internetowych. Ważne, by żadna ze stron nie czuła się pokrzywdzona. Np. kupiłam w sklepie pedet Cabotine Gres za ok. 70 zł, tymczasem w paryskiej Sephorze ta sama flaszka kosztuje ok. 70 euro. Również jakiś czas temu widziałam na targowisku, jak jedna z dziewczyn chciała zamienić naprawdę drogą wodę (nawet w sklepach intenetowych czy allegro) i nie sądzę, by to była podróbka, za wodę, która w Superpharmie kosztowała koło 100 zł. Widocznie tak jej pasowało.
Cristobala nie znam i chciałam po prostu poznać, nawet zadowoliłabym się małą odlewką, bo też nie wiem, czy spodobałby mi się.
Mariolu, nie bierz tego wszystkiego do siebie, po prostu zwracam uwagę na niektóre aspekty wymian. Wcale nie wykluczam naszej wymiany, może się zastanowię nad małą odlewką Cristobala, zresztą dam znać. Przepraszam za ten długi wywód, serdecznie pozdrawiam, Ela
Czyli jednak się obraziłaś skoro rezygnujesz (bo tak czytam między wierszami) Nie było to moim celem, a zwykłym targowiskowych targowaniem się
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 12:38   #130
ElaG
Raczkowanie
 
Avatar ElaG
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
GG do ElaG
Talking Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czyli jednak się obraziłaś skoro rezygnujesz (bo tak czytam między wierszami) Nie było to moim celem, a zwykłym targowiskowych targowaniem się
eee, w żadnym razie nie obraziłam się, tu nie ma miejsca na obrażanie się. Przecież z Twojej strony była to propozycja, z którą mogę się zgodzić lub nie. Akurat w Twoim wątku napisałam to, co mogłam zrobić w wielu innych, dlatego zaznaczyłam, żebyś nie brała tego aż nazbyt dosłownie do siebie, to były takie moje ogólne odczucia.
Pytałam w aptece, mają tylko 100 ml flaszki, naprawdę też nie wiem, gdzie są w Poznaniu rozlewnie dysponujące atomkami 20-30 ml, pewnie są, ale w supermarketach, a ja tam rzadko bywam.
Pozdrawiam i nie gniewaj się
ElaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 12:56   #131
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez ElaG Pokaż wiadomość
eee, w żadnym razie nie obraziłam się, tu nie ma miejsca na obrażanie się. Przecież z Twojej strony była to propozycja, z którą mogę się zgodzić lub nie. Akurat w Twoim wątku napisałam to, co mogłam zrobić w wielu innych, dlatego zaznaczyłam, żebyś nie brała tego aż nazbyt dosłownie do siebie, to były takie moje ogólne odczucia.
Pytałam w aptece, mają tylko 100 ml flaszki, naprawdę też nie wiem, gdzie są w Poznaniu rozlewnie dysponujące atomkami 20-30 ml, pewnie są, ale w supermarketach, a ja tam rzadko bywam.
Pozdrawiam i nie gniewaj się
Jeśli się zdecydujesz to możesz mi przesłąć perfumy w buteleczce jakiejkolwiek byle odperfumionej jeśli w niej coś było, a jeśli w takiej co nic w niej nie było to może być nawet większa, odpowiednią ilość mogłabyś szczykawką odmierzyć Np. odpsikac do kieliszka i z kieliszka przelać do flaszki

Ale już Cię nie męczę Jak się zdecydujesz to daj znać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 16:14   #132
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Witam ponownie
to może coś jeszcze za:
34/ BIELENDA - IDEAL SKIN - MASKA ALGOWA - KOLOIDALNE ZŁOTO, 20g., data ważn. do 10.2010r.
36/ BIELENDA - IDEAL SKIN - liftingujące płatki pod oczy - 1 komplet (2 sztuki w opakowaniu)
37/ BIELENDA - IDEAL SKIN - CZERWONE WINO- MASKA ODMŁADZAJĄCA - 50 g, próbka nowa, nie do sprzedaży
38/ SCHAEBENS - NR 1, maseczka oczyszczająca z algami, 2 opakowania po 15 ml każde, nowe
3/ CRISTOBAL - BALENCIAGA - 10 ml, edp, odlewka z własnej butelki osobiście kupowanej, w nowym atomizerze
28/ CLINIQUE - SUPERBALM - 5 ml (miniatury) 04-PLUM TINT - nieużywany/ 05-BRONZE SPICE- kilka razy użyty/ 02-RASPBERRY TINT - zostało około połowy/ 03-MANGO TINT - zostało około połowy

odp u mnie

__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 17:16   #133
ElaG
Raczkowanie
 
Avatar ElaG
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
GG do ElaG
Talking Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jeśli się zdecydujesz to możesz mi przesłąć perfumy w buteleczce jakiejkolwiek byle odperfumionej jeśli w niej coś było, a jeśli w takiej co nic w niej nie było to może być nawet większa, odpowiednią ilość mogłabyś szczykawką odmierzyć Np. odpsikac do kieliszka i z kieliszka przelać do flaszki

Ale już Cię nie męczę Jak się zdecydujesz to daj znać
Mariola, jak tylko skombinuję jakąś flaszeczkę, to masz Pure Wish jak w banku, no chyba, że w międzyczasie zamienisz Cristobala na coś ciekawszego dla siebie. I jeszcze raz, za nic w świecie nie chciałam urazić tak zacnej wizażanki, chyba za ostro poleciałam w swoim poście, ale jak to bywa, miało być dobrze, a wyszło jak w starej francuskiej piosence - Comme d'habitude - czyli jak zwykle
A kieliszka używam do innych celów , w razie czego mam pożyczoną od kolegów chemików menzurkę
ElaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 17:34   #134
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Witam ponownie
to może coś jeszcze za:
34/ BIELENDA - IDEAL SKIN - MASKA ALGOWA - KOLOIDALNE ZŁOTO, 20g., data ważn. do 10.2010r.
36/ BIELENDA - IDEAL SKIN - liftingujące płatki pod oczy - 1 komplet (2 sztuki w opakowaniu)
37/ BIELENDA - IDEAL SKIN - CZERWONE WINO- MASKA ODMŁADZAJĄCA - 50 g, próbka nowa, nie do sprzedaży
38/ SCHAEBENS - NR 1, maseczka oczyszczająca z algami, 2 opakowania po 15 ml każde, nowe
3/ CRISTOBAL - BALENCIAGA - 10 ml, edp, odlewka z własnej butelki osobiście kupowanej, w nowym atomizerze
28/ CLINIQUE - SUPERBALM - 5 ml (miniatury) 04-PLUM TINT - nieużywany/ 05-BRONZE SPICE- kilka razy użyty/ 02-RASPBERRY TINT - zostało około połowy/ 03-MANGO TINT - zostało około połowy

odp u mnie

odpisane

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ElaG Pokaż wiadomość
Mariola, jak tylko skombinuję jakąś flaszeczkę, to masz Pure Wish jak w banku, no chyba, że w międzyczasie zamienisz Cristobala na coś ciekawszego dla siebie. I jeszcze raz, za nic w świecie nie chciałam urazić tak zacnej wizażanki, chyba za ostro poleciałam w swoim poście, ale jak to bywa, miało być dobrze, a wyszło jak w starej francuskiej piosence - Comme d'habitude - czyli jak zwykle
A kieliszka używam do innych celów , w razie czego mam pożyczoną od kolegów chemików menzurkę
Tak to już jest ze słowem pisanym Słuchaj ja na Wisha bardzo jestem chętna to jeśli Ty jesteś również zdecydowana na Cristobalka to ja bym chętnie je dla Ciebie zarezerwowała, co ? Do czasu aż opróżnisz ten kieliszek wykorzystywany do innych celów
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 17:59   #135
ElaG
Raczkowanie
 
Avatar ElaG
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
GG do ElaG
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Jak nie będziesz miała dla siebie ciekawszej oferty, to mi zarezerwuj, będę szukać wytrwale atomka
ElaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 18:44   #136
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Tym razem podoba mi się tylko: l'oreal casting creme gloss nr 634 miodowy karmel

A co za castinga proponujesz?
odp. u mnie

__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 19:43   #137
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez ElaG Pokaż wiadomość
Jak nie będziesz miała dla siebie ciekawszej oferty, to mi zarezerwuj, będę szukać wytrwale atomka
ok Ale fajne fotki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 08:43   #138
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

coś za filtr Biodermy i Lirene?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 10:17   #139
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
coś za filtr Biodermy i Lirene?
niestety nic
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 13:02   #140
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Przekupka: 41 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Mariolu, teraz ja do ciebie z zapytaniem, może coś za:
DIOR - Serum De Rouge 840 Crimson Serum - 3 razy użyta pędzelkiem

__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 14:16   #141
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez Callianna Pokaż wiadomość
Mariolu, teraz ja do ciebie z zapytaniem, może coś za:
DIOR - Serum De Rouge 840 Crimson Serum - 3 razy użyta pędzelkiem
Niestety nic
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:08   #142
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

26/ EDM - cienie mineralne: GINGER PEACH, HOT CHOCOLATE, GOOD CHINA, BIRD HOUSE, opakowanie z sitkiem, sample 1g. tylko wypróbowany kolor- na tym najbardziej mi zależy


Buff''d (formuła Original)Wszystkie próbki Buff'd są w woreczkach ze struną.
buff
Buff''d (formuła Light)
bisque
Buff

Buff'd Róże
Bouquet


coś u mnie?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:15   #143
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
26/ EDM - cienie mineralne: GINGER PEACH, HOT CHOCOLATE, GOOD CHINA, BIRD HOUSE, opakowanie z sitkiem, sample 1g. tylko wypróbowany kolor- na tym najbardziej mi zależy


Buff''d (formuła Original)Wszystkie próbki Buff'd są w woreczkach ze struną.
buff
Buff''d (formuła Light)
bisque
Buff

Buff'd Róże
Bouquet


coś u mnie?
Ubrań nie szukam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:27   #144
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
POZOSTAŁE:

2/ BOURJOIS EFFECT 3D, 11 Framboise Energet, błyszczyk, nowy

9/ MAX FACTOR - SILK GLOSS 380 Frosted Berry, błyszczyk, nowy, nie używany

12/ TIGI Catwalk FASHIONISTA, Spray Nabłyszczający, 200 ml, nowy, nieużywany

26/ EDM - cienie mineralne: HOT CHOCOLATE, GOOD CHINA, SPIN CYCLE,

.8/ CLINIQUE - SUPERBALM - 5 ml (miniatury) 04-PLUM TINT - nieużywany/ 02-RASPBERRY TINT - zostało około połowy/ 03-MANGO TINT - zostało około połowy
30/ BORGHESE - krem pod oczy z wit C, nowiutki w kartoniku, nie otwierany (jego cena w perf. to 245 zł)
31/ CLINIQUE - Conforming Cream Cleanser - 30 ml, miniatura nie do sprzedaży, nowa, nie otwierana
32/ CHRISTIAN DIOR - BIKINI - HYDRA DIFFUSION - nawilżający baslam do ciała, 50 ml, nie otwierany



hej z zapachów nic w moim guscie ale co tam, wypisałam co mi w oko wpadło

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Hmm to za kremik się brać nie będę a dołożyłabyś pędzel do różu ( myślisz żedo podkładu tez będzie dobry)?Tak czy siak muszę to sobie w głowie poukładać bo miałam oddać Noę za flachę jednak Twoja propozycja baardzo mnie kusi




---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

No taka propozycja mi się podoba Mariolciu ale daj mi proszę trochę czasu na przemyślenie oki? Muszę się zastanowić czy aby na pewno potrzebuję tego wszystkiego a propos a może masz jakiś tusz na zbyciu bo w sumie błyszczyków mam tyle że ho
__________________
Mój wszystkowątek



Edytowane przez kisssek
Czas edycji: 2010-03-11 o 18:46
kisssek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:57   #145
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Cytat:
Napisane przez kisssek Pokaż wiadomość
hej z zapachów nic w moim guscie ale co tam, wypisałam co mi w oko wpadło

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Hmm to za kremik się brać nie będę a dołożyłabyś pędzel do różu ( myślisz żedo podkładu tez będzie dobry)?Tak czy siak muszę to sobie w głowie poukładać bo miałam oddać Noę za flachę jednak Twoja propozycja baardzo mnie kusi




---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

No taka propozycja mi się podoba Mariolciu ale daj mi proszę trochę czasu na przemyślenie oki? Muszę się zastanowić czy aby na pewno potrzebuję tego wszystkiego a propos a może masz jakiś tusz na zbyciu bo w sumie błyszczyków mam tyle że ho
Dobra, daję Ci 5 minut
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:08   #146
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Nie-e za mało! Muszę marudzić bo nie chcę się pozbyć perełki na siłę Bo tak sobie myślę Bourjois mi się podoba ale nie jest mi niezbędny mam juz podobny już bardziej by się przydał wax i ew.pędzelek do cieni, błyszczyk MF chętnię wypróbuję Cliniqi też, pędzel..hmm jeżeli do pudru będzie dobry to się przyda, tigi niby tez się przyda, diora biorę w ciemno ale chętnie wypróbuję, a cliniqedo do demakijażu ale tez nie jest mi niezbędny, za to spodobała mi się SERUM DE ROUGE wiem wiem jestem zła i marudna


---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

tzn serum zamiast kilku rzeczynie zamiast jednej no ale oki tylko Ty mitamMariolku jeszcze nic nie rezerwuj

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Mariolcia jeszcze się nie łam Kiss da znać na dniach do tej pory nie dostałam lepszej propozycji i ja ze swojej strony rezerwuję Noę dla Ciebie do czasu az dam znać w weekend powinnam się ogarnąć
__________________
Mój wszystkowątek


kisssek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:56   #147
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

hop
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 08:34   #148
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

Mariola ja tam pamiętam o Tobie daj mi jeszcze trochę czasu
__________________
Mój wszystkowątek


kisssek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 14:06   #149
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

4/ WAX TREATMENT - odżywcza maseczka do włosów, 240g, zostało jakieś 1/4 - 1/5 opakowania, myślę, że na kilka razy
5/ IVR - z wit. Ci E, pod oczy, 10 ml, nowy, nie używany, nigdy nie otwierany
9/ MAX FACTOR - SILK GLOSS 380 Frosted Berry, błyszczyk, nowy, nie używany
12/ TIGI Catwalk FASHIONISTA, Spray Nabłyszczający, 200 ml, nowy, nieużywany
20/ ANGLED, pędzel do różu, nowy w folii (mam kilka)
21/ EYE SHADOWS BRUSH - pedzelek do cieni, nowy w folii (mam kilka)
26/ EDM - cienie mineralne: HOT CHOCOLATE, GOOD CHINA, SPIN CYCLE,
28/ CLINIQUE - SUPERBALM - 5 ml (miniatury) 04-PLUM TINT 02-RASPBERRY TINT - 03-MANGO TINT
31/ CLINIQUE - Conforming Cream Cleanser - 30 ml, miniatura nie do sprzedaży, nowa, nie otwierana
32/ CHRISTIAN DIOR - BIKINI - HYDRA DIFFUSION - nawilżający baslam do ciała, 50 ml, nie otwierany
38/ SCHAEBENS - NR 1, maseczka oczyszczająca z algami

Co o tym myślisz pozwoliłam sobie wyrzucić błyszczyk a w zamian wrzucić pędzelek i kremik pod oczka . TYlko weź nie krzycz

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Przepraszam namieszałam!! To wróćmy do pierwszej propozycji a ja zamiast błyszczyka bourjois wezmę pędzelek do cieni a tą maskę przypadkiem wrzuciłam a waxa myślałam że mi dorzucisz tak jak wczesniej mówiłas no ale nie zależy mi bardzo- wtedy zamiast błyszczyka pędzelek i zostaje tak

pędzelek do cieni i do różu(ten mi doklepałaś na początku)
9/ MAX FACTOR - SILK GLOSS 380 Frosted Berry, błyszczyk, nowy, nie używany
12/ TIGI Catwalk FASHIONISTA, Spray Nabłyszczający, 200 ml, nowy, nieużywany
26/ EDM - cienie mineralne: HOT CHOCOLATE, GOOD CHINA, SPIN CYCLE,
8/ CLINIQUE - SUPERBOOM - 5 ml (miniatury) 04-PLUM TINT - nieużywany/ 02-RASPBERRY TINT - zostało około połowy/ 03-MANGO TINT - zostało około połowy
31/ CLINIQUE - Conforming Cream Cleanser - 30 ml, miniatura nie do sprzedaży, nowa, nie otwierana
32/ CHRISTIAN DIOR - BIKINI - HYDRA DIFFUSION - nawilżający baslam do ciała, 50 ml, nie otwierany


żądnych waxów, kremów pod oczki i maseczek z glinką juz nie chcę
__________________
Mój wszystkowątek



Edytowane przez kisssek
Czas edycji: 2010-03-13 o 14:08
kisssek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 09:32   #150
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GUCCI-GIVENCHY-CRISTOBAL-VOLUSPA + kolorówka

hop
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.