Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.) cz. V - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 17:15   #1561
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

I wiemy, że to jeszcze nie koniec
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 17:51   #1562
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Dziewczyny, ja tylko na chwilke wpadłam sie pochwalić
Robiłam dzisiaj porządki w szafie i wyciagnełam spodnie z przed ciąży i wiecie co...zmiesciłam sie bez problemu
Jestem taka szczesliwa. Jeszcze przed Bozym Narodzeniem nie chciały wejsc na uda A dzisiaj leżą idealnie
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 18:54   #1563
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na chwilke wpadłam sie pochwalić
Robiłam dzisiaj porządki w szafie i wyciagnełam spodnie z przed ciąży i wiecie co...zmiesciłam sie bez problemu
Jestem taka szczesliwa. Jeszcze przed Bozym Narodzeniem nie chciały wejsc na uda A dzisiaj leżą idealnie
Ale super! cieszę się za Ciebie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 19:12   #1564
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

ja bym zabudowała półkami przestrzeń pod skosami (na trochę książek, zdjęć) i po obu stronach łózka szafki nocne+lampki - od razu wnętrze by się ociepliło (ew po jednej jak nie ma miejsca, a funkcję szafki od strony okna pełniłaby też półka pod skosem)

na ścianie na przeciwko łóżka powiesiłabym na ścianie oprawione zdjęcia/ obrazki - to na co chciałabyś patrzeć po przebudzeniu
półki dobry pomysl, ale nie mam tylu ksiązek, ale bedzie co postawic, a do sofy szafki średnio...
to łóżko co jest na fotce sprzedajemy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
nie wiem, musialabym zobaczyc na zywo kolor
ile jeszcze razy mam cie zaprosic z dzieciakami na kawe ?

a panele z pufami nie beda wiejsko wyglądac?

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
aha - nie mowilam Wam, ze TZ zabral rano malego do tesciow i nie ma ich caly dzien

jakos nudno

ide z Erykiem uczyc sie czytac
ta to ma dobrze, zyc nie umierac...

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na chwilke wpadłam sie pochwalić
Robiłam dzisiaj porządki w szafie i wyciagnełam spodnie z przed ciąży i wiecie co...zmiesciłam sie bez problemu
Jestem taka szczesliwa. Jeszcze przed Bozym Narodzeniem nie chciały wejsc na uda A dzisiaj leżą idealnie
brawo, brawo, brawo, jestem z ciebie taka dumna



ehem ehem droga przeprosin nabylam
sraczkowata kurtke tylko nie taka jak chcialam wiec w poniedzialek wymieni
bluzeczke fioletowa
mala aparat fotograficzny FP
body Hello Kitty heh


Jutro objazd rdzinki męża.Jednych lubie, drugich srednio.
Taaaakie ciuchy przytargalam od siory, ze jutro sie wypindrze i bede gwiazde zgrywac.Wiosenka pełną gębą bede
Co by wam przyblizyc.
Jedni to ci co w 4mc dziecku daja czekolade,smietane-sprobowac i stawiaja na nogach(chyba wam pisalam)
Drudzy-to wiecznie odchudzajaca sie kuzynka heh-tych lubie.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny



Edytowane przez katarzynka00
Czas edycji: 2010-03-20 o 19:13
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 19:40   #1565
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie martwcie się, niekapki przez niektórych lekarzy są w ogóle negatywnie oceniane, dzieci niekoniecznie muszą z nich pić, ważne żeby w końcu nauczyły się pić z otwartego kubka. Gorgulku czytałam, że kubek ze słomką jest nawet zdrowszy dla buzi dziecka ja tez planuję taki kupić małemu, możesz napisać jakiej firmy kupiłaś?
Zdradzę jakiej firmy. Otóż - butelka z aventu plus zwykła słomka
Narazie wstrzymałam się z zakupem takiego kubka bo nie wiedziałam czy zechce pić a jej to tak się podoba i w mig się nauczyła. Zaczęłam od tego, że najpierw nabierałam w słomkę wody i tak jej podawałam bo nie wiedziała jak zaciągnąć. A teraz już normalnie wsadzam słomkę do kubka i ładnie pije

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na chwilke wpadłam sie pochwalić
Robiłam dzisiaj porządki w szafie i wyciagnełam spodnie z przed ciąży i wiecie co...zmiesciłam sie bez problemu
Jestem taka szczesliwa. Jeszcze przed Bozym Narodzeniem nie chciały wejsc na uda A dzisiaj leżą idealnie
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:05   #1566
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
aha - nie mowilam Wam, ze TZ zabral rano malego do tesciow i nie ma ich caly dzien

jakos nudno

ide z Erykiem uczyc sie czytac
jak to nudno toz to czas na relaks mialas

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na chwilke wpadłam sie pochwalić
Robiłam dzisiaj porządki w szafie i wyciagnełam spodnie z przed ciąży i wiecie co...zmiesciłam sie bez problemu
Jestem taka szczesliwa. Jeszcze przed Bozym Narodzeniem nie chciały wejsc na uda A dzisiaj leżą idealnie
ale super wiem co to znaczy bo cieszylam sie jak dziecko jak sama weszlam w moje 34 a w ciazy nie wierzylam ze jeszcze kiedys zaloze moje spodnie(co prawda leza na dupce fajnie tylko boczki mnie wkurzaja)
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:07   #1567
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
ale super wiem co to znaczy bo cieszylam sie jak dziecko jak sama weszlam w moje 34 a w ciazy nie wierzylam ze jeszcze kiedys zaloze moje spodnie(co prawda leza na dupce fajnie tylko boczki mnie wkurzaja)
Pamiętam jak w trakcie ciąży chciałam założyć spodnie które były na mnie luźne wcześniej. Nawet na uda nie udało mi się ich wcisnąć i też nie wierzyłam, że jeszcze kiedyś będą na mnie dobre Dziś w nich śmigam i są jeszcze luźniejsze niż przed ciążą
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 20:08   #1568
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Witam Was kochane w ten ciepły wieczór w przeddzień wiosny

Ja siedzę w pracy a do tego mam 2 wyjazdy o 3 w nocy i o 5 nad ranem więc nawet się nie zdrzemnę
A jutro sama z małym muszę funkcjonować... Nie wiem co to bedzie...

Cass gratuluję wejścia w spodnie sprzed ciąży
Ja też w moje wchodzę... a chciałabym wchodzić w te sprzed ślubu na szczęście mam kolejny kg mniej (nie wiem jak to się stało bo w tym tygodniu to pozwalałam sobie z ciastem )

Wszystkiego naj naj naj dla dzisiejsych solenizantów i Dużo zdrówka przede wszystkim

Mój mały dzisiaj wyspacerował się za wszystkie czasy... najpierw był 3 godziny później jeszcze godzinkę...
W końcu pranie mogłam powiesić na podwórku i pościel wywietrzyć...
Chcę wiecej takich dni !!!
No i moja "kuchnia" bardzo smakuje mojemu synkowi wcina aż mu się uszy trzęsą przeogromnie mnie to cieszy.
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:17   #1569
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

no wlasnie, ja zapomnialam o dzisiejszych swietujacych dzieciaczkach
wybaczcie mi

adaikaka ja juz jakis czas temu chcialam cie zapytac jak to jest ze pracujesz w nocy z malym dzieckiem?
musialas prosbe do pracodawcy wystosowac, czy jak?


zmierzam powolutku spac
dobranoc


acha, nie moga byc panele i polki przeciez, bo panele beda do podlogi.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:34   #1570
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Dużo zdróweczka dla naszych dzisiejszych solenizantów:Kubusia,Maciusia,Natalki,Amelki i Tomusia.Sto lat dzieciaczki!!!:roza :



[QUOTE=Tulipfever;18009162]
Dobrze, ze powiedzialas o tym bolu- nie bedziesz sie jeszcze dodatkowo torturowala. Mam nadzieje, ze to szybko minie




Biedactwo Co sie stalo?

Na moment wpadlam, bo zaraz znikam do kuchni i nie wychodze przez caly dzien. Przez noc zrobilo mi sie na wardze sliczne zimno, wygladam jak zombie, niech to szlag Trudno. Najgorsze, ze przez to nie moge calowac Ani, a to dla mnie najwieksza meka
Czesc rzeczy juz mam przygotowane, zaraz reszta.
Ania wczoraj pierwszy raz zjadla slodkiego ziemniaka i byla tak najedzona, ze nie musialam dokarmiac jeszcze mlekiem. Good girl.
[/QUOTE]




Oprócz tego,że dość konkretnie obrobiła mi tyłek do sasiadki,to nic takiegoWredna baba.A taką niby milutką udaje.Dwulicowiec

Tuli udanej imprezki życzę.
.
Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Sylko79, miałam na myśli Syle39 Tylko tak sobie zdrobniłam


Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
wczoraj kupiłam kilka rzeczy dla Amelki
http://www.allegro.pl/item964524594_...e_r_80_86.html
http://www.allegro.pl/item953670811_...i_ok_86cm.html
http://www.allegro.pl/item953656498_...80_cm_roz.html
http://www.allegro.pl/item947646050_...nki_ok_86.html
i jeszcze takie butki wzięłam na teraz bo ma od babci ale takie za kostkę i bardziej zimowe anie mogę jej nogi włożyć bo są za duże i Amelka paluszki podkurcza i nóżka nie wchodzi. i na teraz ma te kupione w ccc ale to takie jak już ciepło będzie, także kupiłam takie na już
http://www.allegro.pl/item960815125_...uszka_9_m.html


Fajne zakupki

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
dla tesciowej!!

Ani pała nie pomoże.Dzisiaj strasznie chodziła i się podlizywała.W nosie ją mam

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
wchodze do pokoju a moja mala gwiazda sama siedzi
cieplutko u mnie mimo braku slonka, moze 2 spacery zalicze
dla Laurki.

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Witam
Ja dzisiaj nie wyspana, Kuba w nocy jęczał, popłakiwał jak chciałam posmarowac żelem gorne dziasełka to jeszcze bardziej płakał...jestem pewna, ze to zębole. Walczył chyba ze 2 godziny, dałam mu chłodnego mleka, wypił 100 ml i jakos usnał.

.
biedny Kubuś

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczyny o dziwo jak mu zbilam wczoraj temp po poludniu to juz nie wrocila noc byla bez temp cieszy mnie to bardzo, mam nadzieje, ze juz nie wroci
Super,że gorączka się więcej nie pokazała

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Wpadłam jak zwykle szybko jak po ogień
Walczymy dalej z zapaleniem oskrzeli Obie kaszlemy i smarkamy, jeszcze tylko małż się trzyma. Amelka nie bierze antybiotyku, miała tylko w szpitalu inhalacje i kazali dawać syrop prawoślazowy. Słychać, że jej się wszystko odrywa i katar jej się puścił spory, ale muszę z nią iść do lekarza, żeby sprawdził czy wszystko ok. Ja biorę antybiotyk bo już nic nie dawało rady
Taka piękna pogoda, a my w domu musimy siedzieć okna pootwierałam to choć trochę wiosny wpadnie. Jutro przeprowadzamy się do mojej mamy bo w przyszłym tygodniu przychodzi gościu ze spółdzielni walczyć z grzybem i wymieniamy okno w kuchni. Może jakoś opuści nas ta wilgoć
Idę Was poczytać buźka
Kochana dużo zdrówka dla Was
Przypuszczam,że to Wasze choróbsko,to skutki tej wilgoci,tak myślę
Fajnie,że się odezwałaś.Kurujcie się
__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:37   #1571
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
adaikaka ja juz jakis czas temu chcialam cie zapytac jak to jest ze pracujesz w nocy z malym dzieckiem?
musialas prosbe do pracodawcy wystosowac, czy jak?.
normalnie jest... Przed nocką mam cały dzień żeby pobyć z małym... Fakt faktem po nocce nie jest łatwo ale to kwestia przyzwyczajenia...

I żadnego pisma ani prośby nie stosowałam... Po prostu zgodziłam się na zmiany nocne... Za to mam sztywny grafik czyli dniówka-nocka -wolne-wolne i nie wlepią mi nadprogramowych zmian np. dniówka-dniówka-nocka-wolne-wolne ...

Zazwyczaj "śpię" na nockach jak goście są grzeczni i wracają wcześnie... ale czasem są te cholerne wczesne wyjazdy albo imprezowicze wracają co 20 minut po jednej osobie...
Najgorsze są właśnie weekendy :/
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 20:37   #1572
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Sylko teraz mi się przypomniało. Musiało mi wcześniej Twój post uciąć. Ja byłam pewna, że Ty z ta ręką byłaś u ortopedy i że to właśnie on wysłał Ciebie na tę rehabilitację. A dlaczego lekarz pierwszego kontaktu nie dał od razu skierowania do ortopedy?
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:47   #1573
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

p4w sory ale to zamowienie robilam na mega szybko i jeszcze nie chcialo mi wesjc i na gg kombinowalam z chlopakami jak to zrobic i weszlam na watek af dopiero po zlozeniu zamowienia

jestem zla.....TZ jeszcze nie ma, maly spi u tesciow od 17 nie wiem czemu TZ przyjechal po mleko i jak sie zaraz obudzi to przyjada a jak nie to zostanie tam na noc, w ogole mi to od razu proponowal ale ja nie chce no jak ja mam spac sama bez nich ehhh
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:48   #1574
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
ja tez sie boje, wrecz przyznalabym ze mam fobie, od czasu jak bylam mala i szczypawka weszla mi do ucha ...
Przypomnialo mi sie jak w szpitalu na poporodowym okna mialysmy pootwierane i wleciala nam osa brrr, latala po suficie i wlazila w halogeny.
Chcialysmy ja zabic, bo balysmy sie ze użądli nasze malenstwa, ale obie z tym kroczem i obolale nie mialysmy mocy, az w koncu przypalila sie o lampe i wpadla wprost do łóżeczka mojej niuni....w nogi co prawda ale stresiaka mialam jak nic

Wcale sie nie dziwię,też bym sie bała

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość

Amela bryka po całym mieszkaniu w szoku jestem jak szybko śmiga
Nauczyła się pokazywać paluszkiem i teraz każe się nosić i pokazuje co chce dotknąć i gdzie chce iść
dla Amelki.


Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość



Odpuściłam małej naukę picia z niekapka. Wścieka się jak próbuję jej podać nim pić i nauczyła się pić przez słomkę i narazie niech tak zostanie Nie chcę żeby piła z butelki Pięknie jej idzie

dla Zuzki.

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
aha - nie mowilam Wam, ze TZ zabral rano malego do tesciow i nie ma ich caly dzien

jakos nudno

ide z Erykiem uczyc sie czytac
super,bo to znaczy,że Marcelek ma się całkiem dobrze.
__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:54   #1575
Texasik
Rozeznanie
 
Avatar Texasik
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Evesham UK
Wiadomości: 527
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na chwilke wpadłam sie pochwalić
Robiłam dzisiaj porządki w szafie i wyciagnełam spodnie z przed ciąży i wiecie co...zmiesciłam sie bez problemu
Jestem taka szczesliwa. Jeszcze przed Bozym Narodzeniem nie chciały wejsc na uda A dzisiaj leżą idealnie
klask i:Wielkie brawa Cass ! Ja tez tak chce .
__________________


Moj skarb Daniel - 07.07.09

Texasik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:03   #1576
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość


acha, nie moga byc panele i polki przeciez, bo panele beda do podlogi.
ale panele chyba tylko na oknie, a półki po obu stronach kaloryfera
a jeśli chodzi o książki to przecież mozesz poustawiać różne rzeczy (ja lubię połączenie książek, zdjęć i koszyków ale się pewnie tego po mnie spodziewacie )

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
p4w sory ale to zamowienie robilam na mega szybko i jeszcze nie chcialo mi wesjc i na gg kombinowalam z chlopakami jak to zrobic i weszlam na watek af dopiero po zlozeniu zamowienia

jestem zla.....TZ jeszcze nie ma, maly spi u tesciow od 17 nie wiem czemu TZ przyjechal po mleko i jak sie zaraz obudzi to przyjada a jak nie to zostanie tam na noc, w ogole mi to od razu proponowal ale ja nie chce no jak ja mam spac sama bez nich ehhh
rozumiem - szkoda, ale jak byś jeszcze robiła to pamiętaj o mnie
mój małż ma wybrane dwa swetry i zależy mu na nich

a jeszcze Cię pomęczę - jak mam tą wish listę zrobioną to przy składaniu zamówienia musze podać organizatorowi tylko kody, które mam w liście czy jeszcze jakoś przez emc musi to przejść?
a jeśli chcę coś czego nie ma na liscie to linki wystarczą?

czy ta lista jest gdzieś zachowana?
wybacz tyle pytan, ale ja antytechniczna jestem...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-03-20 o 21:07
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:04   #1577
Texasik
Rozeznanie
 
Avatar Texasik
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Evesham UK
Wiadomości: 527
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Megi trzymam kciuki zeby chorobsko sobie szybko poszlo !
Sweet ja nie Syla , ale moge Ci napisac jak wygladala nasza podroz z Danielem. Wiec Tak wozek zostawiasz kolo samolotu przy schodach, musisz go zlozyc. Dziecko siedzi Tobie na kolanach , dostaniesz dodatkowy pas zeby go dopiac do swojego. Mleczko jedno zrobilam mu w domu i dalam przed odlotem samolotu, no a na drugie mleczko mialam maly termosik na wode.
__________________


Moj skarb Daniel - 07.07.09

Texasik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:06   #1578
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

kody musza byc w odpowiedniej formie, tj:
javascript:checkForm('xxx xxx')

w miejscu iksow wpisujesz numer rzeczy
tylko nie podawaj tych kodow na forum tylko na pw bo Ci ktos to sprzatnie od razu

a rzeczy, ktore sa na stronie to tylko linki

napewno bede cos jeszcze organizowac niebawem
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:07   #1579
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

dziekujemy za zyczonka i rowniez dolaczamy sie do zyczen moje dziecko zrobilo mi dzis pienky preznet, powiedzialo MAMA i tak caly dzien. wiem, ze to nieswiadome, ale i tak cieszy na maxa
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 21:09   #1580
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

no wlasnie, mialam napisac:
wszystkiego najlepszego dla naszych malutkich dzisiejszych solenizantow
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:10   #1581
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
kody musza byc w odpowiedniej formie, tj:
javascript:checkForm('xxx xxx')

w miejscu iksow wpisujesz numer rzeczy
tylko nie podawaj tych kodow na forum tylko na pw bo Ci ktos to sprzatnie od razu

a rzeczy, ktore sa na stronie to tylko linki

napewno bede cos jeszcze organizowac niebawem
ok, dzięki
oczywiście nie wiem co to "javascript:checkForm ", ale zaraz TZ zmęczę, bo to przecież jego swetry
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:10   #1582
Texasik
Rozeznanie
 
Avatar Texasik
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Evesham UK
Wiadomości: 527
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Ja mam dzisiaj samotny wieczor . Danielek juz spi, a moj Tz ma dzisiaj wychodne. Poszedl do kolegi na urodziny. Ja bylam w zeszlym tygodniu z dziewczynami na imprezie. Tak to u nas jest , ze jezeli chcemy gdzies wyjsc wieczorem to musimy osobno, czemu mieszkamy tak daleko od rodzicow. Nie ma jak to czasami zostawic malego z babcia .
__________________


Moj skarb Daniel - 07.07.09

Texasik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:12   #1583
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ok, dzięki
oczywiście nie wiem co to "javascript:checkForm ", ale zaraz TZ zmęczę, bo to przecież jego swetry
to jest ten kod co masz podac organizatorce - tylko w miejscu xxxxxxxx numer ubrania

ona juz bedzie wiedziala co z tym zrobic - nic nie musisz wiedziec
tylko podajesz taki kod z numerem rzeczy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:14   #1584
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Zalamie sie, wcielo mi calego posta. Znowu musze sie produkowac od poczatku. Ku***wa

Cytat:
Napisane przez kasiuuulka Pokaż wiadomość
apropo twojego latania z Lenka, powiedz mi jak ona siedzi w samolocie? u Ciebie na kolanach musi byc przez caly lot czy jak? i przez odprawe to ja na rekach trzymasz, w wozku, foteliku czy jak?
Poniewaz bilet dla dzieciaczka jest bezplatny Mala siedzi u mnie na kolanach, no chyba ze jest wolne miejsce to moge ja posadzic. Fotelika raczej nie pozwalalaja wniesc na poklad bo nie maja gdzie go pozniej wsadzic.
Zawsze zabieram ze soba stelaz z fotelikiem i oddaje przed samymi schodami samolotu. Gondole nadaje jako bagaz specjalny ( w cenie biletu).

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
wyslalam Ci zaproszenie na NK
dziekuje

Cytat:
Napisane przez cokacabanka Pokaż wiadomość
Wstawiam kilka zdjęć z Gabrysią. Tak moje dziecko zasypia w ciągu dnia
Niezle pozy przyjmuje Slodka jest

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość

Sylko, ja też z tego powodu co Ty obawiam się wyjazdu do PL nie wiem jak ja to zniosę A jak załatwiasz sprawę z mleczkiem?Karmisz piersią czy zabierasz gotowe?A jeśli tak, to jak jesteś co do tego zorganizowana? Przepraszam za tyle pytań, ale to nasz pierwszy lot i nie wiem tak naprawdę jak mam zabrać mleko i mu je przygotowywać?
Byłabym wdzięczna za odpowiedzi.
Nie martw sie, dobrze bedzie. Najciezej jest z bagazami, jak juz wsiadziesz do samolotu to luzik.
Do tej pory karmilam mala cysiem ale teraz mam w planie wziasc butelke z kaszka albo mlekiem i poprosze o przegotowana wode Zastanawialam sie jeszcze nad kupnem butelki ktora sama sie nagrzewa ale mysle ze to zbedny wydatek. Wody na pokladzie maja pod dostatkiem.
Radze wziasc kocyk do okrycia dzieciaczka i jesli to nie klopot to malego jasieczka (ja biore na wszelki wypadek gdyby zasnela).

jak cos jeszcze to pytaj smialo

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja wiem, że Adaś by źle to zniósł on jest strasznych stracholem, boi się obcych, 5 godzin loty na kolanach....w życiu, zrobiłby awanturę...a później w hotelu np. nad basenem przecież nie puszczę go żeby sobie popełzał a nie usiedzi w wózku więc jedno z nas musiałoby być w pokoju z nim....jakoś tak za dużo problemów widzę
za rok załapie się jeszcze na darmowe więc wtedy się z nim wybierzemy
Dziękuję za wskazówki
Oczywiscie rozumiem. kazde dziecko inne. Lena to taki maly cygan, idzie do kazdego i niczego sie nie boi. Mam nadzieje ze sie to nie zmieni. A jak bedziemy radzic sobie na plazy czy na basenie to sie okaze




Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Sto lat dla sporej gromadki dzisiejszych świętujących:



Kubusiu , Maciusiu , Natalciu , Amelciu i Tomeczku
Wszystkiego naj i duuuużo zdrówka


Dolaczam sie do zyczen Duzo zdrowka dla naszych dzieciaczkow

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Wpadłam jak zwykle szybko jak po ogień
Walczymy dalej z zapaleniem oskrzeli Obie kaszlemy i smarkamy, jeszcze tylko małż się trzyma. Amelka nie bierze antybiotyku, miała tylko w szpitalu inhalacje i kazali dawać syrop prawoślazowy. Słychać, że jej się wszystko odrywa i katar jej się puścił spory, ale muszę z nią iść do lekarza, żeby sprawdził czy wszystko ok. Ja biorę antybiotyk bo już nic nie dawało rady
Taka piękna pogoda, a my w domu musimy siedzieć okna pootwierałam to choć trochę wiosny wpadnie. Jutro przeprowadzamy się do mojej mamy bo w przyszłym tygodniu przychodzi gościu ze spółdzielni walczyć z grzybem i wymieniamy okno w kuchni. Może jakoś opuści nas ta wilgoć
Idę Was poczytać buźka
Zdroweczka zycze dla calej rodzinki

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na chwilke wpadłam sie pochwalić
Robiłam dzisiaj porządki w szafie i wyciagnełam spodnie z przed ciąży i wiecie co...zmiesciłam sie bez problemu
Jestem taka szczesliwa. Jeszcze przed Bozym Narodzeniem nie chciały wejsc na uda A dzisiaj leżą idealnie
Wow, jestem pod wrazeniemSuper, gratuluje

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Zdradzę jakiej firmy. Otóż - butelka z aventu plus zwykła słomka
Narazie wstrzymałam się z zakupem takiego kubka bo nie wiedziałam czy zechce pić a jej to tak się podoba i w mig się nauczyła. Zaczęłam od tego, że najpierw nabierałam w słomkę wody i tak jej podawałam bo nie wiedziała jak zaciągnąć. A teraz już normalnie wsadzam słomkę do kubka i ładnie pije
za pomyslowosc.

zawiesza mi sie pudlo wiec wiecej nie napisze. Milej nocki zycze
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:17   #1585
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na chwilke wpadłam sie pochwalić
Robiłam dzisiaj porządki w szafie i wyciagnełam spodnie z przed ciąży i wiecie co...zmiesciłam sie bez problemu
Jestem taka szczesliwa. Jeszcze przed Bozym Narodzeniem nie chciały wejsc na uda A dzisiaj leżą idealnie
idziesz jak burza

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Jutro objazd rdzinki męża.Jednych lubie, drugich srednio.
Taaaakie ciuchy przytargalam od siory, ze jutro sie wypindrze i bede gwiazde zgrywac.Wiosenka pełną gębą bede
Co by wam przyblizyc.
Jedni to ci co w 4mc dziecku daja czekolade,smietane-sprobowac i stawiaja na nogach(chyba wam pisalam)
Drudzy-to wiecznie odchudzajaca sie kuzynka heh-tych lubie.
Jednym słowem rodzinka rozmaita

Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
No i moja "kuchnia" bardzo smakuje mojemu synkowi wcina aż mu się uszy trzęsą przeogromnie mnie to cieszy.
Super,że synusiowi odpowiada kuchnia mamusi

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Sylko teraz mi się przypomniało. Musiało mi wcześniej Twój post uciąć. Ja byłam pewna, że Ty z ta ręką byłaś u ortopedy i że to właśnie on wysłał Ciebie na tę rehabilitację. A dlaczego lekarz pierwszego kontaktu nie dał od razu skierowania do ortopedy?
Nie,byłam u lekarki pierwszego kontaktu.Wiedziałam,że od razu skierowania mi nie da,bo ona z tych,co to najpierw próbują leczyć sami,a jak sie nie udaje,to wtedy z wielką uprzejmością skierowanie wypisuje.Kazała poczekać,parę dni i jak dalej będzie boleć,to mam po to skierowanie przyjść
Ale,musze przyznać,że wczoraj i dziś jak nie miałam tych zabiegów,to ręka o niebo lepiejNie żeby nie cierpła,ale myślę,że te zabiegi wcale dobrze mi nie robiły

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
jestem zla.....TZ jeszcze nie ma, maly spi u tesciow od 17 nie wiem czemu TZ przyjechal po mleko i jak sie zaraz obudzi to przyjada a jak nie to zostanie tam na noc, w ogole mi to od razu proponowal ale ja nie chce no jak ja mam spac sama bez nich ehhh
Ja też bym nie chciała spać bez moich skarbów

Dobry wieczór!!!
Ale miałam dzisiaj pracowity dzień
Rano byłam w mieście na zakupach jedzeniowych i przy okazji w Smyku kupiłam Bartoszkowi fajną kurteczkę na wiosnę za 49zł(jak już będę mieć aparat,to pstryknę fotkę)
Jak tylko wróciłam,skorzystałam z okazji,że mąż w domu i zrobiłam trochę wiosenno-świątecznych porządków.Poprałam firanki i zasłony i Bartoszkowa posciel z łóżeczka,wyczyściłam okna.Wszystko super wyschło na dworze i jak pieknie pachnie wiosną.
Obiad,dwugodzinny spacer,upiekłam pieczeń na jutro,kąpiel,kolacja-a pogoda nastraja tylko do działania

Kupiłam jeszcze Bartoszkowi koszyczek do święcenia i Damianowi buty,pora zimowe rzucić w kąt

Od jutra mamy rekolekcje.

Zapomniałabym,co raz częściej noszę się z zamiarem zakupienia wózka spacerówki (parasolki).Taki,żeby był lekki i dobrze w samochodzie się lokował.Oglądałam dzisiaj i chyba wezmę Coneco Traffic w czerwonym kolorze

Zajrzę jeszcze do klubu.

Spokojnej nocki
__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:22   #1586
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez cokacabanka Pokaż wiadomość

Wstawiam kilka zdjęć z Gabrysią. Tak moje dziecko zasypia w ciągu dnia
Jakbym widziała Nataniela ;]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:26   #1587
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Nie,byłam u lekarki pierwszego kontaktu.Wiedziałam,że od razu skierowania mi nie da,bo ona z tych,co to najpierw próbują leczyć sami,a jak sie nie udaje,to wtedy z wielką uprzejmością skierowanie wypisuje.Kazała poczekać,parę dni i jak dalej będzie boleć,to mam po to skierowanie przyjść
Ale,musze przyznać,że wczoraj i dziś jak nie miałam tych zabiegów,to ręka o niebo lepiejNie żeby nie cierpła,ale myślę,że te zabiegi wcale dobrze mi nie robiły
A to babsko wredne. Ja bym mimo wszystko (nawet jesli ręka nie będzie bolała) poszła po skierowanie Niech ortopeda zadecyduje jakie leczenie zastosować.


Syla
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:40   #1588
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
to jest ten kod co masz podac organizatorce - tylko w miejscu xxxxxxxx numer ubrania

ona juz bedzie wiedziala co z tym zrobic - nic nie musisz wiedziec
tylko podajesz taki kod z numerem rzeczy


zmykam spać, bo moje dziecko dziś poszło spac bez kolacji - aż strach pomyśleć ile butli pochlonie w nocy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:46   #1589
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
dziekujemy za zyczonka i rowniez dolaczamy sie do zyczen moje dziecko zrobilo mi dzis pienky preznet, powiedzialo MAMA i tak caly dzien. wiem, ze to nieswiadome, ale i tak cieszy na maxa
dla Natalci.

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
A to babsko wredne. Ja bym mimo wszystko (nawet jesli ręka nie będzie bolała) poszła po skierowanie Niech ortopeda zadecyduje jakie leczenie zastosować.

Taki tez mam zamiar


Ja też juz mykam.
Dobranoc dziewczynki
Spokojnej nocy
__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 21:51   #1590
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Sylka, koniecznie wybierz sie do ortopedy
Ale miałaś pracowity dzien, dla Ciebie.
Sprytna jestes - pomyte okna, zakupy, poprane firanki i to wszystko w jeden dzien, ja bym chyba ze 3 dni to robiła
Az nie chce mi sie pomyslec ze i mnie czeka mycie okien (są naprawde brudne)


Dziekuje Wam dziewczyny, jestescie kochane
Nawet nie wicie jak sie ciesze, ze moge w koncu ubrac sie jak człowiek w cos normalnego

Obejrzałam 4 odcinek "Klubu szalonych dziewic" wykapałam sie i zmykam spać. Mam nadzieje, ze Kuba spokojnie przespi nocke

Dostałam dzisiaj @ i od rana boli mnie głowa

Aha i jeszcze raz dziekuje za życzenia dla mojego Kubaska

Spokojnej nocki
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.