Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie! - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 07:42   #3301
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Zgadzam się dla mnie cyrkonie to tandeta przepraszam ale tak myśle. Ja zakupiłam komplet robiony jeden na zamówienie, drugi z allegro a trzeci od znajomej i któryś z nich założę a reszte wykorzystam na ionnych ślubach ceny były śmiesznie tanie dlatego pozwoliłam sobie na zakup trzech kompletów są na sztywnej żyłce ale mnie to nie przeszkadza robione przez dodomi polecam jej galerie jak dla mnie bomba i co najważniejsze widząc suknie jest w stanie określić co do niej pasuje i dokładnie taki komplet wykonuje .
ja zamówiłam sobie z dodomi jest sliczny zrobili taki jak chcialam naprawde polecam ta firme
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:10   #3302
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
A co ma tu mierzenie wspólnego z tym co wybierasz???? Prawda jest taka, że biżuterie powinno się dobierać patrząc na aplikacje na gorsecie jeśli są to perełki to trudno żebym założyła cyrkonie na szyje prawda????
Niekoniecznie. I mierzenie ma wiele wspólnego. Najwyraźniej jeszcze niczego do swojej sukni nie mierzyłaś. I uwierz mi, że niekoniecznie do gorsetu wykończonego perełkami będą pasowały perły itd.
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:33   #3303
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. I mierzenie ma wiele wspólnego. Najwyraźniej jeszcze niczego do swojej sukni nie mierzyłaś. I uwierz mi, że niekoniecznie do gorsetu wykończonego perełkami będą pasowały perły itd.
Są perły i perły trzeba je dobrze dobrać i tyle w tym temacie. Dla mnie za mnie możesz ubrać cyrkonie, diadem i rękawiczki to nie jest moja sprawa piszę tylko co myślę hmmm fakt nie mierzyłam ale mam cos takiego jak wyobraźnia .
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:43   #3304
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Są perły i perły trzeba je dobrze dobrać i tyle w tym temacie. Dla mnie za mnie możesz ubrać cyrkonie, diadem i rękawiczki to nie jest moja sprawa piszę tylko co myślę hmmm fakt nie mierzyłam ale mam cos takiego jak wyobraźnia .
Wyobraźnia, a rzeczywistość to dwie różne sprawy. Przekonasz się, jak zaczniesz mierzyć biżuterię do sukni.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:23   #3305
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Są perły i perły trzeba je dobrze dobrać i tyle w tym temacie. Dla mnie za mnie możesz ubrać cyrkonie, diadem i rękawiczki to nie jest moja sprawa piszę tylko co myślę hmmm fakt nie mierzyłam ale mam cos takiego jak wyobraźnia .
I po co te nerwy i złośliwości? Ja Ci tylko mówię, że Twoje wyobrażenia zweryfikuje rzeczywistość. To tak samo jak każda z nas miała przed pójściem do salonu zdjęcia TYCH JEDYNYCH WYMARZONYCH sukni ślubnych, a po przymiarkach najczęściej kończyłyśmy z suknią zupełnie inną.
Poza tym rozbawiłaś mnie tym wycilczaniem co mogę dla Ciebie wyłożyć Niestety nie sprostam Twoim oczekiwaniom
Oby Twoja wyobraźnia znalazła pokrycie w rzeczywistości

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Wyobraźnia, a rzeczywistość to dwie różne sprawy. Przekonasz się, jak zaczniesz mierzyć biżuterię do sukni.
Dziękuję Miło wreszcie mieć kogoś "po swojej stronie", kto już coś mierzył i wie jak się mają wyobrażenia do rzeczywistości
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:27   #3306
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Wyobraźnia, a rzeczywistość to dwie różne sprawy. Przekonasz się, jak zaczniesz mierzyć biżuterię do sukni.
Jeśli chcesz to możemy się założyć Jeszcze nigdy nie chybiłam a sporo mam sukien .

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
I po co te nerwy i złośliwości? Ja Ci tylko mówię, że Twoje wyobrażenia zweryfikuje rzeczywistość. To tak samo jak każda z nas miała przed pójściem do salonu zdjęcia TYCH JEDYNYCH WYMARZONYCH sukni ślubnych, a po przymiarkach najczęściej kończyłyśmy z suknią zupełnie inną.
Poza tym rozbawiłaś mnie tym wycilczaniem co mogę dla Ciebie wyłożyć Niestety nie sprostam Twoim oczekiwaniom
Oby Twoja wyobraźnia znalazła pokrycie w rzeczywistości

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------


Dziękuję Miło wreszcie mieć kogoś "po swojej stronie", kto już coś mierzył i wie jak się mają wyobrażenia do rzeczywistości
Co do sukni to kupiłam dokładnie taka jak chciałam .

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Nie bede się kłócić bo nie ma o co a nie zmienię zdania o cyrkoniach i mam do tego prawo.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:35   #3307
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Co do sukni to kupiłam dokładnie taka jak chciałam .
Nie bede się kłócić bo nie ma o co a nie zmienię zdania o cyrkoniach i mam do tego prawo.
Ja miałam inne wyobrażenie sukni a w rzeczywistości kupiłam inną,ale tylko dlatego że nad pierwszą myślałam,bo kosztowała 3900 a druga mi się strasznie spodobała i odkupiłam ją za 2700.
Suknie się zmieniły,ale co do biżuterii.Cykorie ok,co kto lubi.Dla mnie jakoś sztucznie wyglądają.Mienią się na wszystkie strony.Osobiscie wolę kupić ręcznej roboty bizuterię z ,,perełek'' niż cykorie.Poza tym wolę złoto.
Jak ktoś ma gorset z cekinami itp. to może i cykorie pasują.Ja mam koronkową suknię i w życiu ym nie załozyła ich.
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe





Edytowane przez kampasiula
Czas edycji: 2010-04-15 o 11:37
kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 11:48   #3308
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
Ja miałam inne wyobrażenie sukni a w rzeczywistości kupiłam inną,ale tylko dlatego że nad pierwszą myślałam,bo kosztowała 3900 a druga mi się strasznie spodobała i odkupiłam ją za 2700.
Suknie się zmieniły,ale co do biżuterii.Cykorie ok,co kto lubi.Dla mnie jakoś sztucznie wyglądają.Mienią się na wszystkie strony.Osobiscie wolę kupić ręcznej roboty bizuterię z ,,perełek'' niż cykorie.Poza tym wolę złoto.
Jak ktoś ma gorset z cekinami itp. to może i cykorie pasują.Ja mam koronkową suknię i w życiu ym nie załozyła ich.
dokladnie też tak sądze.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:01   #3309
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Oczywiście, że każdy ma prawo do własnego zdania. Każdy lubi co innego i ma do tego święte prawo. W ten dzień każda z nas chce wyglądać wyjątkowo, ale dla każdej z nas to "wyjątkowo" oznacza coś zupełnie innego. Dla jednej to będzie koronkowa rybka z delikatnym wisiorkiem na szyi a dla drugiej pełna przepychu balowa suknia z diademem i wulgarną biżuterią.
Najważniejsze, żebyśmy my same czuły się dobrze w tym co mamy na sobie tego dnia i żeby nasi przyszli mężowie byli nami oczarowani. Bo przecież chyba tylko to się liczy
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:04   #3310
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że każdy ma prawo do własnego zdania. Każdy lubi co innego i ma do tego święte prawo. W ten dzień każda z nas chce wyglądać wyjątkowo, ale dla każdej z nas to "wyjątkowo" oznacza coś zupełnie innego. Dla jednej to będzie koronkowa rybka z delikatnym wisiorkiem na szyi a dla drugiej pełna przepychu balowa suknia z diademem i wulgarną biżuterią.
Najważniejsze, żebyśmy my same czuły się dobrze w tym co mamy na sobie tego dnia i żeby nasi przyszli mężowie byli nami oczarowani. Bo przecież chyba tylko to się liczy
Zgadzam sie z tobą każda z nas jest inna i to co dla jednej jest "tandetne" ale innej może okazac się piekne ale najważniejsze zebysmy sie w tym dniu czuly wyjatkowe niezaleznie od tego co bedziemy mieli na sobie
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:28   #3311
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że każdy ma prawo do własnego zdania. Każdy lubi co innego i ma do tego święte prawo. W ten dzień każda z nas chce wyglądać wyjątkowo, ale dla każdej z nas to "wyjątkowo" oznacza coś zupełnie innego. Dla jednej to będzie koronkowa rybka z delikatnym wisiorkiem na szyi a dla drugiej pełna przepychu balowa suknia z diademem i wulgarną biżuterią.
Najważniejsze, żebyśmy my same czuły się dobrze w tym co mamy na sobie tego dnia i żeby nasi przyszli mężowie byli nami oczarowani. Bo przecież chyba tylko to się liczy
Zgadzam się .
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 12:28   #3312
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Mierzyłyście już cały swój strój slubny suknia,buty ,bizuteria itp.??ja miałam tylko suknię i buty.Poszukuje własnie jaksiejś bizuterii
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:32   #3313
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
Mierzyłyście już cały swój strój slubny suknia,buty ,bizuteria itp.??ja miałam tylko suknię i buty.Poszukuje własnie jaksiejś bizuterii
Juz sie nie moge doczekac az je znowu zaloze
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:55   #3314
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
Mierzyłyście już cały swój strój slubny suknia,buty ,bizuteria itp.??ja miałam tylko suknię i buty.Poszukuje własnie jaksiejś bizuterii
Moim pierwszym typem sukni była koronkowa o kroju w literę A model Halifax z kolekcji Pronovias. Z tego co pisałaś Ty również masz suknię koronkową.
Do tamtej sukni miałam taką upatrzoną bizuterię:
1. http://www.yes.pl/bizuteria/ZW-Z-Z06-N00-ZLB2715
2. http://www.yes.pl/bizuteria/BB-Z-000-F03-5969Y
3. http://www.yes.pl/bizuteria/BB-Z-000-Y03-8985
4. http://www.yes.pl/bizuteria/ZW-X-X07-D00-XLA1853
5. http://www.yes.pl/diamenty/BB-Z-000-Y03-6907 - tylko, że to kiedyś składało się z trzech takich owali jednego nad drugim, środkowy był srebrny
Wiem, że ceny niektórych sa powalające, ale sporo poszły w górę od czasu kiedy ja na nie polowałam
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:07   #3315
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Nie będę miała łańcuszka,bo mam suknię z ,,golfem ''.Szukam bransoletki i długich kolczyków
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:31   #3316
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
Nie będę miała łańcuszka,bo mam suknię z ,,golfem ''.Szukam bransoletki i długich kolczyków
Bransoletki szerokiej czy delikatnej? W jakimś konkretnym kolorze, czy typowej (np. złotej bez dodatków)? Kolczyki proste, "pojedyncze zwisy" czy bardziej bogate?
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:57   #3317
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
Nie będę miała łańcuszka,bo mam suknię z ,,golfem ''.Szukam bransoletki i długich kolczyków
a sukienka biala czy taka jak na zdjeciu??
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:22   #3318
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
Moim pierwszym typem sukni była koronkowa o kroju w literę A model Halifax z kolekcji Pronovias. Z tego co pisałaś Ty również masz suknię koronkową.
Do tamtej sukni miałam taką upatrzoną bizuterię:
1. http://www.yes.pl/bizuteria/ZW-Z-Z06-N00-ZLB2715
2. http://www.yes.pl/bizuteria/BB-Z-000-F03-5969Y
3. http://www.yes.pl/bizuteria/BB-Z-000-Y03-8985
4. http://www.yes.pl/bizuteria/ZW-X-X07-D00-XLA1853
5. http://www.yes.pl/diamenty/BB-Z-000-Y03-6907 - tylko, że to kiedyś składało się z trzech takich owali jednego nad drugim, środkowy był srebrny
Wiem, że ceny niektórych sa powalające, ale sporo poszły w górę od czasu kiedy ja na nie polowałam
wszystkie te zawieszki cuuudne... ale ceny ech no ale właśnie coś takiego mi się podoba łańcuszek i jakaś zawieszka
Ja będę miała sukienkę całkowicie bez niczego, w sensie bez żadnych koronek, tiuli, perełek, cekinów czy czegoś tam jeszcze i właśnie nie wiem co z biżuterią...
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:28   #3319
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

dzis odebrałam buciki slubne z gniezna, robione na zamówienie, co sądzicie?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 15:56   #3320
sylwiabp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Czy ktoś się orientuje ile teraz kosztuje La Sposa Fiordo w salonach?
sylwiabp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:13   #3321
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dzis odebrałam buciki slubne z gniezna, robione na zamówienie, co sądzicie?
\
Sliczne sa typowo slubne. Jako praktyvczna osoba nie wybrałabym takich ale generalnie to bardzo ładne buty. I nie maja tych okropnych spiczastych, długich noskow
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:28   #3322
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
\
Sliczne sa typowo slubne. Jako praktyvczna osoba nie wybrałabym takich ale generalnie to bardzo ładne buty. I nie maja tych okropnych spiczastych, długich noskow
miałam mozliwosc wyboru modelu, wiec czuby były od razy skreslone to fakt buty na raz, z reszta jak suknia
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:52   #3323
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
a sukienka biala czy taka jak na zdjeciu??
na zdjęciu jest chyba w kolorze szampana.Ja mam ciemne ecru
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 18:08   #3324
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
miałam mozliwosc wyboru modelu, wiec czuby były od razy skreslone to fakt buty na raz, z reszta jak suknia
Ja kupuje jednak taneczne obuwie zeby nie było na raz A sukienke po weselu planuje skrócic i moze odpruć rekawki
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 18:10   #3325
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ja kupuje jednak taneczne obuwie zeby nie było na raz A sukienke po weselu planuje skrócic i moze odpruć rekawki
jeeej, to jestes bardzo praktyczna ja swoja mam zamiar szybko srzedac, moze sie uda w sobote chwila prawdy- 1 przymiarka, ciekawe czy sie wmieszczę
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 18:16   #3326
aniaczek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 87
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Jagodka21, ja mierzyłam tylko jeden "grubszy" naszyjnik do tej sukienki (przy okazji - przeraziła mnie jego cena - 200zł za sztuczną biżuterię to chyba sporo)... ale tak na szybko i mi się nie spodobał... byłam przekonana, że do niej będzie lepiej pasował delikatny łańcuszek z mała zawieszką.
Śliczny jest ten Twój komplecik.
Skoro mówisz, że większy naszyjnik pasuje to chyba poczekam jeszcze z kupnem biżuterii do przymiarki, żeby się upewnić co mi się najbardziej spodoba i w czym będę się najlepiej czuć Też myślę o cyrkoniach (póki co na taka brylantową biżuterię mnie nie stać)... do tej sukienki idealnie pasują.
__________________
Nasz Dzień: 25.09.2010
aniaczek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 18:17   #3327
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
jeeej, to jestes bardzo praktyczna ja swoja mam zamiar szybko srzedac, moze sie uda w sobote chwila prawdy- 1 przymiarka, ciekawe czy sie wmieszczę
Wiesz zalezy od fasonu Mój da sie rpzerobic wiec zamierzam z tego skorzystac
Koniecznie zamieśc zdjecia z przymiarki I prosze glupot nie pisac o "nie zmieszczaniu się"
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 18:20   #3328
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Wiesz zalezy od fasonu Mój da sie rpzerobic wiec zamierzam z tego skorzystac
Koniecznie zamieśc zdjecia z przymiarki I prosze glupot nie pisac o "nie zmieszczaniu się"
ok będą fotki moze głupoty,ale troche sie boje bo ostatnio przybywa mi w biodrach cm i tylko tam o dziwo
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:22   #3329
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ok będą fotki moze głupoty,ale troche sie boje bo ostatnio przybywa mi w biodrach cm i tylko tam o dziwo
oj, żeby mi tak chciało przybyć...
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:44   #3330
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Witam wszystkie Panny Mlode serdecznie!!!

Moj slub jest rowno za miesiac, a ja mam narazie tylko suknie No i buty, ktore zamowilam pol godziny temu na eBayu. Mam zamiar pojsc do slubu w baletkach. Wszyscy sie krzywia na ten pomysl, ale ja stawiam na maksymalna wygode. Poza tym moj narzeczony jest tylko pare centymetrow ode mnie wyzszy.

Co do bizuterii to zamierzam wybrac dlugie kolczyki i bransoletke. Mam juz nawet upatrzony, bo w salonie z sukniami, Panie mialy kilka kompletow recznie robionej bizuterii z krysztalkow Swarovskiego i jeden z nich idealnie pasuje do mojej sukni.

Zastanawia mnie wlasnie bielizna... Ze stanika chyba zrezygnuje, bo bede miala wszyte miseczki w suknie, ale z ponczochami mam problem. Jakiego koloru powinny byc do sukienki ecru? Moga byc cieliste? Czy musze miec biale?

Pozdrawiam wszystkie tegoroczne Panny Mlode i zycze Wam zebyscie byly najpiekniejsze w swoim najszczesliwszym Dniu!!!
Buziaki
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.