Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to będzie? - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-02, 11:25   #3811
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

OLU!
wszystkiego najlepszego! przede wszystkim deszczu procentów na maturze!
i żebyś podjęła dobra decyzje
z tżtem.



Bry
powinnam się już myć, ale musiałam do was zajrzeć

mam jeszcze tyllleeeeee streszczeń - tych najgrubszych, zaczełam dzis lalkę czytać, skończyłam 1 tom i zajeło mi to ok 40 minut

a dziś idę po coś do ubrania na maturę


Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
No właśnie, mojej też wbrew jak udało mi się zrobić taki układ i nawet miałam wynik dobry to nagle przychodziła chwila i pytałam sama siebie: ale o so chodzi wole wiedzieć, dlaczego robię taki układ a nie inny
ja brałam z informatora pdf o maturze z matmy, tam są dwa arkusze i jakieś 100 zadań przykładowych. Na poprzednie lata to nawet nie patrzę.

Moja koleżanka napisała złe imię bohaterki lektury na próbnej i dostała za pracę 0 pkt.

Te wiersze mnie rozwalają
Im dalej, tym gorzej.
Co to w ogóle ma być, tyle wersów zachwytu dla opisania jakiejś łyżki durszlakowej
haha ja nie wiem czemu, ale OD ZAWSZE mi te układy sprawiały własnie taki problem, że to wbrew mojej filozofii było
zajrzę potem na pewno do tego informatora nie wpadłam na to

łyzki durszlakowej

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
I jeszcze tekst Maćka "Maciej nad Maciejami"


Ale ja mam tylko wiersz Osieckiej - nie streszczam, przedstawiam tylko sytuację, gdzie, kto, jak i omawiam. I kawałek Pana Tadeusza - tu streszczę, chociaż jeszcze tego nie napisałam o obrazach mówię co przedstawiają.



to jak nie napisałaś jeszcze to pewnie dobijesz do 3,5 strony


przypomnialam sobie, że nam pani poprzednia od polaka mówiła, że jak mija 15 minut i widać po konspekcie, że jesteśmy w lesie - to przerywają, a jak widać, że kończymy to dają dokończyć.
właśnie gorzej jak się nie skończy i trafi na kogoś, kto chamsko spyta o coś zupełnie innego i nie da się dopowiedzieć tego co się chciało czyli tak jak ja bym miała na pewno


Ola przemyśl sobie dobrze wszystko, ale coraz czesciej tak mowisz - moze coś w tym jest...
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:16   #3812
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Ola, przede wszystkim spełnienia marzeń, dużo uśmiechu, zdania matury jak najlepiej i w ogóle samych słonecznych dni w swoim życiu
a tżtem się nie przejmuj, skoro uważasz, że nie ma sensu to go po prostu nie ma, nie męcz się, pogadaj z chłopakiem, dojdźcie do jakiejś zgodności i rozejdźcie się w przyjaźni.

bry;*
jeszcze Tango i Nad Niemnem [które przeoczyłam] . No ale teraz czytam lit. przedmiotu.
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:23   #3813
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Nie cytuję, ale pięknie dziękuję za życzenia ;**

No chyba się rozstaniemy bo innego wyjścia nie widzę, bo ja już nie mam siły..
Tylko, że z nim się nie da w przyjaźni, bo zaraz sobie kogoś znajdzie, zaraz zdjęcia na nk będzie z tym kimś dodawał itd. A to boli

Mi jeszcze zostało streszczenie Lalki, Potopu, Chłopów no i Jądro Ciemności, a resztę pamiętam, bo mieliśmy na powtórkach niedawno


__________________
<3

malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:55   #3814
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że na pewno tak genialnie nie pójdzie. Poziom zapewne będzie zbliżony do matury próbnej, ale trzeba wziąć pod uwagę, że 1/4 próbnej nie zdało. Średnia krajowa też taka wysoka nie była. Chyba, że wszyscy się uczyli pilnie Ale wątpię.
Mnie się wydaje, że będzie odrobinę łatwiejsza, żeby jeszcze większy % uczniów ją zdał



OLA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!



pojutrze matura
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:57   #3815
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że będzie odrobinę łatwiejsza, żeby jeszcze większy % uczniów ją zdał



OLA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!



pojutrze matura
Dobrze by było

Dzięki Żbiczku ;**



Napisałam swojemu kochanemu TŻetowi o swoich wątpliwościach no i ze mną zerwał przez smsa, w moje urodziny i przed maturą
__________________
<3

malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 13:00   #3816
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Dobrze by było

Dzięki Żbiczku ;**



Napisałam swojemu kochanemu TŻetowi o swoich wątpliwościach no i ze mną zerwał przez smsa, w moje urodziny i przed maturą

co za kultura
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 13:23   #3817
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

To i ja się dołączę do życzeń
Wszystkiego Najlepszego OLU ))))))))))


---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Dobrze by było

Dzięki Żbiczku ;**



Napisałam swojemu kochanemu TŻetowi o swoich wątpliwościach no i ze mną zerwał przez smsa, w moje urodziny i przed maturą
Nie przejmuj się, najwidoczniej nie zależało mu i nie był Ciebie wart. Na pewno spotkasz kogoś bardziej wartościowego
plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 14:16   #3818
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Napisałam swojemu kochanemu TŻetowi o swoich wątpliwościach no i ze mną zerwał przez smsa, w moje urodziny i przed maturą
pozdrawiam tego Pana środkowym palcem! ale perfidnie zrobił.

byłam umyć samochód, oczywiście nie chciał ruszyć, chłodnica nam poszła- 500 zł w plecy. głupi samochód. Musimy go doprowadzić do stanu używalności i go sprzedać. No, ale potem ruszył i zrobiłam z siostrą rundkę po polnych drogach jak chcę mieć prawko no!!
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 14:39   #3819
mirinda3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 112
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Siema obstawiacie jakie lektury się pojawią? Myślicie, ze bedzie coś tematycznego typu, że rok Szopenowski to Fortepian szopena albo coś Słowackiego, może Kordian z racjii 70 rocznicy śmierci autora itp czy ot tak nie związane z niczym lektury Ja mam nadzieję, że Potopu, Dziadów i Ludzi Bezdomnych nie będzie siedze i czytam streszczenie i problematyki, aż mi bokami wychdzi jeszcze 8 lektur mi zostało
mirinda3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 14:55   #3820
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to wiedziałam FejsBÓG mi powiedział parę dni temu już Więc Ola:
Ja też
Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o mnie, to na żadną filologię w krk nie jest mi potrzebna matma na szczęście.
Heloł, ale z próbnej miałam 70%

OMG ale sie ciesze, robie sobie maturę dla klas dwujęzycznych z 2002 i było to znienawidzone przeze mnie dobieranie wyciętych z tekstu zdań i było 7 do wstawienia i miałam dobrzee
Bo Ty właśnie jesteś mądry Żbik i masz wysoki wynik na filologię raczej mądre ludzie idą

też tego nie lubię...
Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość
Karolina się nie odzywała, a mnie ciekawi jak tam po imprezie .
Właśnie...
Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Luki Horror.. nienawidzę tego. Oby nie było

Weroniko, a to niedawno spisane przeze mnie słówka wpływające na perswazyjność naszej wypowiedzi pewnie większość znasz

pivotal - kluczowy (lub crucial)
stature - renoma
peculiarly - szczególnie
inevitable - nieuchronny

Dobra, starczy, nie będę tu robić słownika hehe
W sumie te słówka są tak z dupy trochę, ale może je gdzieś wcisnę

O o stop, jeszcze immeasurably - niezmiernie to dopiero mądrze brzmi.
Więcej takich pisz, więcej
Idę po kartkę i sobie spiszę
Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
to jak nie napisałaś jeszcze to pewnie dobijesz do 3,5 strony
Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość
Napisałam swojemu kochanemu TŻetowi o swoich wątpliwościach no i ze mną zerwał przez smsa, w moje urodziny i przed maturą
brak słów

Olej go, jakby K. powiedziała
Kochanie, masz za parę dni maturę, dzisiaj urodziny, a on nie jest Ciebie wart, sama to teraz widzisz po jego zachowaniu...
Wszystkiego najżbikowniejszego!!! Spełnienia marzeń, żebyś zawsze była szczęśliwa (a to zakłada już wszystko, co chcesz )


Cytat:
Napisane przez mirinda3 Pokaż wiadomość
Siema obstawiacie jakie lektury się pojawią? Myślicie, ze bedzie coś tematycznego typu, że rok Szopenowski to Fortepian szopena albo coś Słowackiego, może Kordian z racjii 70 rocznicy śmierci autora itp czy ot tak nie związane z niczym lektury Ja mam nadzieję, że Potopu, Dziadów i Ludzi Bezdomnych nie będzie siedze i czytam streszczenie i problematyki, aż mi bokami wychdzi jeszcze 8 lektur mi zostało
Nie, bo takie gdybanie NIC nie da

Dzisiaj mamie mówię, że muszę się za polski wziąć, to na mnie krzyczy, że po co że zdać zdam, czy chcemy średnią szkoły podwyższać, czy bardziej mi zależy na matmie i angielskim
To robię angielski


---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

A Tż właśnie doszedł do wniosku, że tych wszystkich utworów i ludzi to się nie da zapamiętać
to dokończę jednak parę słuchań i coś ogarnę
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2010-05-02 o 14:54
parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 14:56   #3821
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Ja mysle ze nie dadza nic z rocznicami bo nigdy tak nie dają, poza tym to by bylo glupie bo w kolejnych latach uczniowie wyszukiwaliby tylko rocznic, domyslow itp.
Mi masa lektur została!
Chcialabym zbey byla Lalka bo koncze ja czytac i mam ja na ustnej maturze.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 15:05   #3822
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość

Bo Ty właśnie jesteś mądry Żbik i masz wysoki wynik na filologię raczej mądre ludzie idą

też tego nie lubię...


Więcej takich pisz, więcej
Idę po kartkę i sobie spiszę


A Tż właśnie doszedł do wniosku, że tych wszystkich utworów i ludzi to się nie da zapamiętać
to dokończę jednak parę słuchań i coś ogarnę
Ojeju, dziekuję za komplemeenty

Ok, więc kolejna lekcja słówek z Alą

effortlessly - bez trudu
considerable - znaczny
amids- pośród
notorious - znany
resolute - stanowczy
superbly - znakomicie
compelling - nieodparte (np. wrażenie )

i bonusik :
niggle - irytować dobre do np. opowiadania hehe.


A ja myślę podobnie jak Twój Tż, bo mi się to wszystko zaczyna powoli mylić bohaterowie, wątki.
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski

Edytowane przez Claaire
Czas edycji: 2010-05-02 o 15:06
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 15:29   #3823
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
pozdrawiam tego Pana środkowym palcem! ale perfidnie zrobił.

byłam umyć samochód, oczywiście nie chciał ruszyć, chłodnica nam poszła- 500 zł w plecy. głupi samochód. Musimy go doprowadzić do stanu używalności i go sprzedać. No, ale potem ruszył i zrobiłam z siostrą rundkę po polnych drogach jak chcę mieć prawko no!!

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Ja też

Bo Ty właśnie jesteś mądry Żbik i masz wysoki wynik na filologię raczej mądre ludzie idą

też tego nie lubię...

Właśnie...

Więcej takich pisz, więcej
Idę po kartkę i sobie spiszę



brak słów

Olej go, jakby K. powiedziała
Kochanie, masz za parę dni maturę, dzisiaj urodziny, a on nie jest Ciebie wart, sama to teraz widzisz po jego zachowaniu...
Wszystkiego najżbikowniejszego!!! Spełnienia marzeń, żebyś zawsze była szczęśliwa (a to zakłada już wszystko, co chcesz )



Nie, bo takie gdybanie NIC nie da

Dzisiaj mamie mówię, że muszę się za polski wziąć, to na mnie krzyczy, że po co że zdać zdam, czy chcemy średnią szkoły podwyższać, czy bardziej mi zależy na matmie i angielskim
To robię angielski


---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

A Tż właśnie doszedł do wniosku, że tych wszystkich utworów i ludzi to się nie da zapamiętać
to dokończę jednak parę słuchań i coś ogarnę
Wiem, że nie jest wart, ale ja z nim spędziłam 4 lata.. Ale wiem, że muszę to skończyć, bo co chwilę jest to samo, a ja nie będę poświęcać swojego życia na kłótnie

Dzięki za życzenia ;**

Kochane jesteście wszystkie ;****
__________________
<3

malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 16:30   #3824
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że będzie odrobinę łatwiejsza, żeby jeszcze większy % uczniów ją zdał

Też mi się tak właśnie wydaje Ale odbiją sobie to na R zapewne

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość

co za kultura
Jego zachowanie świadczy o nim samym.. Teraz to idealnie widać..
Musisz się trzymać Za chwilę matura, a po niej zupełnie nowe życie. Nowy rozdział - Na pewno spotka Cię dużo miłych rzeczy, także postaraj się myśleć optymistycznie chociaż to na pewno trudne..

Tak w ogóle to wszystkiego najlepszego
!! : cmok::c mok:
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 17:03   #3825
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Hejo ;**


Melduje się Wam



Martyna, co się dzieje ?
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 17:08   #3826
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
Też mi się tak właśnie wydaje Ale odbiją sobie to na R zapewne


Jego zachowanie świadczy o nim samym.. Teraz to idealnie widać..
Musisz się trzymać Za chwilę matura, a po niej zupełnie nowe życie. Nowy rozdział - Na pewno spotka Cię dużo miłych rzeczy, także postaraj się myśleć optymistycznie chociaż to na pewno trudne..
może na rozszerzonym też dadzą łatwiejsze zadania

Ech, ale zrywać przez sms, to już szczyt wszystkiego.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 17:55   #3827
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

No i Olu, 100 lat, samych sukcesów i ładnych wyników z matury ;*

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, pomódlmy się zbiorowo o Zbrodnię i karę na maturze !
Niee, tylko nie to.
Ja nie mam pojęcia o czym to jest.
tzn mam blade pojęcie.

chyba poczytam jeszcze streszczenia.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Przydałoby się przypomnieć sobie http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Arodki_stylistyczne
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 18:39   #3828
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Karolina już czytam te środki stylistyczne.
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 18:49   #3829
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Podziele się z Wami moją ostatnią refleksją:
czuję taką niesamowitą PUSTKĘ, nie wiem jak to określić, dziwnie się czuję, przybita jestem.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 18:52   #3830
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

TU dla zainteresowanych tabela ze środkami - znaczenie i funkcja w utworach
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 18:55   #3831
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

idę się pochlastać, im bliżej matury tym gorzej z moją wiedzą i tyle materiału do nadrobienia. Moja wina, moja wina!
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:02   #3832
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

o, fajna tabelka, dzięki Alu ;*

a ja sobie biologię robię i coraz lepiej mi idzie, nie jestem taka załamana jak wcześniej.
matma pr ciągle kiepściuchno, ale cóż, supermózg to ja nigdy nie byłam.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:12   #3833
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
TU dla zainteresowanych tabela ze środkami - znaczenie i funkcja w utworach
większej części w ogóle nie omawiałam na polskim, ani teraz ani w gimnazjum.
Mam nadzieję, że nawet na rozszerzeniu nie wymyślą jakiejś zeugmy albo apokopy a te funkcje nic mi nie mówią "funkcja fatyczna, metajęzykowa dla rymu" Mogliby chociaż przykłady podawać
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:23   #3834
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
większej części w ogóle nie omawiałam na polskim, ani teraz ani w gimnazjum.
Mam nadzieję, że nawet na rozszerzeniu nie wymyślą jakiejś zeugmy albo apokopy a te funkcje nic mi nie mówią "funkcja fatyczna, metajęzykowa dla rymu" Mogliby chociaż przykłady podawać

ja tam nawet na takie wydziwiasy nie patrzę

Mam jeszcze jedną tabelkę, mniej środków, ale funkcje po ludzku bardziej opisane : tutaj
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:29   #3835
Weronika112
Zadomowienie
 
Avatar Weronika112
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 660
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Ok, więc kolejna lekcja słówek z Alą
effortlessly - bez trudu
considerable - znaczny
amids- pośród
notorious - znany
resolute - stanowczy
superbly - znakomicie
compelling - nieodparte (np. wrażenie )
i bonusik :
niggle - irytować dobre do np. opowiadania hehe.
Wow, Ala, masz coś jeszcze?

Cytat:
Napisane przez malenstwo5 Pokaż wiadomość

Wiem, że nie jest wart, ale ja z nim spędziłam 4 lata.. Ale wiem, że muszę to skończyć, bo co chwilę jest to samo, a ja nie będę poświęcać swojego życia na kłótnie
To znaczy, że silna jesteś. I bardzo dobrze !

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
TU dla zainteresowanych tabela ze środkami - znaczenie i funkcja w utworach
Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość

ja tam nawet na takie wydziwiasy nie patrzę
Mam jeszcze jedną tabelkę, mniej środków, ale funkcje po ludzku bardziej opisane : tutaj
Ala, tyś normalnie skarbnica wszelkich potrzebności.
Szkoda, że biologii nie zdajesz, to może coś fajnego byś zapodała.

Karolina, ja z tą biologią mam to samo. Teraz arkusz z 2009 robię i dochodzę od wniosku, że z roku na rok coraz więcej myślenia.
__________________

I'd like to talk
But you know i hate
All ordinary words
Weronika112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:38   #3836
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Weronika112 Pokaż wiadomość

Karolina, ja z tą biologią mam to samo. Teraz arkusz z 2009 robię i dochodzę od wniosku, że z roku na rok coraz więcej myślenia.
I dobrze właśnie, bo mi lepiej myślenie wychodzi niż kucie suchej teorii
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:42   #3837
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

ejj


mam chyba idiotyczne pytanie?

ale czy są jakieś ograniczenia co do ilości długopisów?

panicznie boje się, że wszystkie się wypiszą i przygotowałam jakieś 8 i nie wiem czy można tyle...

UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:47   #3838
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Ok, więc kolejna lekcja słówek z Alą

effortlessly - bez trudu
considerable - znaczny
amids- pośród
notorious - znany
resolute - stanowczy
superbly - znakomicie
compelling - nieodparte (np. wrażenie )

i bonusik :
niggle - irytować dobre do np. opowiadania hehe.
spisałam na karteczce i przyczepiłam w widocznym miejscu
cholernie się boję tego angielskiego
Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
Też mi się tak właśnie wydaje Ale odbiją sobie to na R zapewne
Też się tego obawiam
Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
idę się pochlastać, im bliżej matury tym gorzej z moją wiedzą i tyle materiału do nadrobienia. Moja wina, moja wina!
Mam identyczne odczucia przeraża mnie świadomość, ile mogłabym więcej zrobić, gdybym zabrała się za to wszystko wcześniej
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2010-05-02 o 19:51
parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:55   #3839
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość

Przydałoby się przypomnieć sobie http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Arodki_stylistyczne


Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość

Mam identyczne odczucia przeraża mnie świadomość, ile mogłabym więcej zrobić, gdybym zabrała się za to wszystko wcześniej

oj oj. ja mam podobnie, ale tak sobie tłumaczę, że i tak bym pozapominała... i tak by to nic nie dało.


heh, prezentacje dalej nie wiem jak skrócę. jeśli nie da się już usuwać nic, to leżę i kwiczę radośnie z moimi 8 stronami
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 20:04   #3840
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
spisałam na karteczce i przyczepiłam w widocznym miejscu
cholernie się boję tego angielskiego

Też się tego obawiam

Mam identyczne odczucia przeraża mnie świadomość, ile mogłabym więcej zrobić, gdybym zabrała się za to wszystko wcześniej
nie bój żaby;* będzie dobrze.

och tylko nie wyrzuty sumienia, tego nie "zniesę"! nie myślę o tym ile mogłam zrobić

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość

heh, prezentacje dalej nie wiem jak skrócę. jeśli nie da się już usuwać nic, to leżę i kwiczę radośnie z moimi 8 stronami
ej to faktycznie leżysz i kwiczysz ale miałaś wenę. Ale spokojnie moja koleżanka przylazła do polonistki z 20 stronami. ale Pani ją wygnała, nawet tego nie czytała.


Mam w prezentacji Nie- Boską komedię i czytałam jakieś tam notatki, które wydrukowałam i jestem przerażona, bo nie czaję o co w tym chodzi to był hardcore. Idę znaleźć jakie EASYcore notatki.
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.