Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz.16 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 10:25   #3151
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

dla mnie piosenka Benadetty jest równie paskudna, jak Sipińskiej
Mi się bardzo spodobało "Radość najpiękniejszych lat" Jantar
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 10:48   #3152
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cześć
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 10:52   #3153
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Cześć
Jołł laska
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 10:55   #3154
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Cześć



Chili Jantarowa fajna wcześniej tego nie słyszałam.
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:11   #3155
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Jeszcze to do mnie dotarło Więc nawet o tym nie myślę...

Ale miałam koszmarek ślubny dzisiaj... Śniła mi się najpierw uroczystość w Kościele i była przepiękna. A potem poszliśmy na salę i w trakcie obiadu nagle pełno gości (łącznie z panem młodym) gdzieś wyszło i nie wracali... Zostało tylko kilka osób. Więc w którymś momencie poszłam do pokoju i ryczałam całą noc, że ludzie olali nasze wesele. I po kilku godzinach wrócili i się okazało, że poszli coś zwiedzać. A ja się przez resztę nocy kłóciłam z mężem, że chcę rozwodu i unieważnienia ślubu, bo mnie opuścił tej nocy. I dzięki temu obudziłam się mega wściekła
hihhih niezły sen
[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;19202460]Ja bym poszła z tym na salę niech oddają połowę kasy albo ci dopierają. no niezłe przegięcie!



Powiem Wam że po ostatnim tygodniu przed slubem byłam tak zmęczona, że masakra bo ciągle pracowałam i do tego trzeba było dostarczyć napoje, alkohol, ostatnie lekcje tańca, próba make upu i duuużo jescze rzeczy ... w piątek rano ledwo się zwlekłam z łóżka takie zakwasy miałam i zmęczenie materiału. Dobra rada zaplanujcie sobie wszytsko, żeby chociaż 2-3 dni prze ślubem niewiele zostało i mozna było się zrelaksowac i odpocząć...[/QUOTE]
no właśnie, mi się mniej moż eszykuje, ale czuję, że będzie wesoło
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Wiecie co... musiałam dziś z siebie zrobić debila nie z własnej winy... Zamówiłam w pierwszej partii 2 tygodnie temu zaproszenie dla TŻta chrzestnej na all na imię Genowefa, po czym dowiedzieliśmy się, że obchodzi imieniny we wrześniu, więc wyszło, że jednak ma na imię Eugenia... No ale o tym już Wam kiedyś pisałam. Zamówiłam dziś na all kilka zaproszeń, w tym dla tej nieszczęsnej Eugenii. Później kazałam TŻtowi na kartkach od komunii sprawdzić datę, bo potrzebna nam na jutro do protokołu, a na tej kartce patrzę podpis "G. R. ..........scy". Normalnie padłam Napisałam zaraz do tej babki, że jednak zmiana planów i proszę o zmienienie Eugenii na Genowefę (bo pierwszą wersję zaproszenia z Genowefą pogniotłam). Sobie babka pomyśli, że nieźle zakręcona jestem, albo jakaś upośledzona w ogóle
a no co ty


ja dziś zakupiłam stanik, i rajtuski-ciekawe czy dobre będą a no i kokardki do storczyków
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:21   #3156
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

aaaaaaaaaa nasze obrączki są już do odbioru się posikam ze szczęścia chyba
jak odbierzemy wieczorem to wrzucę fotę
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:48   #3157
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
ja dziś zakupiłam stanik, i rajtuski-ciekawe czy dobre będą a no i kokardki do storczyków
a co to za kokardki?do jakich storczyków?
83mika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 11:52   #3158
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cześć

Zanim Was nadrobie,to coś Wam napisze/opowiem.Śnił mi się tygrys,że ja i pare osób się go bardzo baliśmy i wskoczyliśmy na jakąs górke ale on tak czy siak wskakiwał.A potem widziałam w śnie,że mu mięso rzucałam aby sobie zjadł poszedł.A najśmieszniejsze jest to,że u nas w sypialni mamy obraz z tygrysem i nigdy nic takiego mi się śniło,do wczoraj

Ok teraz Was nadrobie.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-05-11 o 11:53
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:58   #3159
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;19202460]Powiem Wam że po ostatnim tygodniu przed slubem byłam tak zmęczona, że masakra bo ciągle pracowałam i do tego trzeba było dostarczyć napoje, alkohol, ostatnie lekcje tańca, próba make upu i duuużo jescze rzeczy ... w piątek rano ledwo się zwlekłam z łóżka takie zakwasy miałam i zmęczenie materiału. Dobra rada zaplanujcie sobie wszytsko, żeby chociaż 2-3 dni prze ślubem niewiele zostało i mozna było się zrelaksowac i odpocząć...[/QUOTE]

No my w czwartek musimy przejechać pół Polski, żeby do mnie do domu dojechać... A w piątek kancelaria, organista i kosmetyczka... I od środy rana zapieprz

A najbliższe dni chcę poświęcić na opracowanie pytań na obronę, bo tylko ja jeszcze tego nie zobiłam z naszej grupki


Byłam pazurki dzisiaj przedłużać i oczywiście mam problem z pisaniem na komputerze, bo przyzwyczajona nie jestem :P A i tak mam dość krótkie
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:01   #3160
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaa nasze obrączki są już do odbioru się posikam ze szczęścia chyba
jak odbierzemy wieczorem to wrzucę fotę
nie sikaj! błagam się sikaj! bo to takie pase
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:03   #3161
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
u mnie tak będzie
To fajnie.


Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
madmuazelle ja tez bardzo lubie jak zespol gra na gitarze ale u mnie sie to nie udalo, chyba troche za pozno wzielam sie za szukanie kogos, organista tak "pieknie" spiewal ze na drugim osiedlu go bylo słychac
To się ciesze,że nie tylko mi takie grajki na ceremoni slubnej mi się podobają. No właśnie się obawiam,że też zbyt późno się obudziłam,że u nas my mogł taki zespół zagrać.Aczkolwiek z tego co pamiętam,to pan z naszego zespołu powiedział,że mają zespół ktory śpiewa i gra na ceremoniach slubnych tzw gospell.
No to musiał nieźle dawał czadu Wasz organista.



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Mi też się to bardzo podoba i właśnie tak będziemy mieć 2 gitary, keyboard i skrzypce.
To super,że będzie mieć taki zespół.



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Przejrzeliśmy wczoraj z TŻtem pytania z protokołu ślubnego, żeby się przygotować na dziś Wzięłam sobie wieczorem theraflu i tak mnie zmogło, że po chwili zasnęłam. Dobry środek nasenny, a niby na grypę ma być Ale nas czeka dziś dzień pełen wrażeń
No najważniejsze,aby Ci ten lek pomógł. To życze powodzenia/kciuki aby wszystko było ok.




Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaa nasze obrączki są już do odbioru się posikam ze szczęścia chyba
jak odbierzemy wieczorem to wrzucę fotę
No to fajnie,że macie już obrączki do odbioru,pokaż fotke obrączek koniecznie.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 12:07   #3162
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez 83mika Pokaż wiadomość
a co to za kokardki?do jakich storczyków?
storczyki damy rodzicom takie w doniczkach wiec bedzie z kokardka, zwkle takie z kwiaciarni
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:22   #3163
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
storczyki damy rodzicom takie w doniczkach wiec bedzie z kokardka, zwkle takie z kwiaciarni
aaa też tak sobie właśnie myślałam, na początku planowałam kosze z różami, ale potem stwierdziłam, że storczykiem sie dłużej naciesza-jakieś 4 miesiące, mam nadzieje, że trafie na dwa ładne białe okazy w lipcu
83mika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:33   #3164
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez 83mika Pokaż wiadomość
aaa też tak sobie właśnie myślałam, na początku planowałam kosze z różami, ale potem stwierdziłam, że storczykiem sie dłużej naciesza-jakieś 4 miesiące, mam nadzieje, że trafie na dwa ładne białe okazy w lipcu
no ja też myślę o białych
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:39   #3165
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cześć
Cytat:
Napisane przez 83mika Pokaż wiadomość
aaa też tak sobie właśnie myślałam, na początku planowałam kosze z różami, ale potem stwierdziłam, że storczykiem sie dłużej naciesza-jakieś 4 miesiące, mam nadzieje, że trafie na dwa ładne białe okazy w lipcu
storczykiw doniczkach przez cały rok mozna dostać
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:45   #3166
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
Cześć

storczykiw doniczkach przez cały rok mozna dostać
oo to supoer, pytanie gdzie są tanie
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:09   #3167
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
oo to supoer, pytanie gdzie są tanie
najtańsze w supermarketach-w tesco, lidlu, biedronce kauflandzie-za 20 zł w promocji
ja zamówilam w kwiaciarni-60 zł sztuka z ładną doniczką i ustrojone bo akurat promocji by nigdze nie bylo a tak na powaznie poszlam na latwizne wszytsko w jednym miejscu mi zrobia, nie musze się niczym martwić odbiorę, zapłacę i spokój.
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:10   #3168
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Coś Wam pokaże.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:14   #3169
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Coś Wam pokaże.
śliczne ja ten biały damski wybieram
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 13:47   #3170
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

cześć i czołem
co tam u Was slychac?

nas niedlugo czeka spisywanie protokolu. wczoraj zalatwilismy sobie zaswiadczenie z USC, wiec juz mamy wszystkie potrzebne dokumenty w sumie mielismy dzwonic dzis zeby sie umowic z proboszczem, ale zapomnielismy

ach no i dotarla w koncu nasza ksiega gosci jest sliczna warto bylo poczekac az caly miesiac

dziewczyny mam takie pytanko: malowala ktoras z Was kiedys tapete lub wie cos na ten temat?
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:53   #3171
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

lain ja malowałam w swoim pokoju parę lat temu
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:02   #3172
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
lain ja malowałam w swoim pokoju parę lat temu

ooo super
i jestes zadowolona? jakiego rodzajuj farby do tego uzylas? duzo warstw trzeba bylo? nie zaczelo Ci to odpadac? nie zrobilo sie z tym nic dziwnego?
(ale grad pytan sorki )
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:26   #3173
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ooo super
i jestes zadowolona? jakiego rodzajuj farby do tego uzylas? duzo warstw trzeba bylo? nie zaczelo Ci to odpadac? nie zrobilo sie z tym nic dziwnego?
(ale grad pytan sorki )
jestem zadowolona to było w 2005r. w wakacje i trzyma się do tej pory bez zastrzeżeń nie pamiętam szczerze powiedziawszy jaka to była farba... musze się taty spytać bo we dwójkę to malowaliśmy, chyba ze 2 razy generalnie ja słyszałam o różnych akcjach typu bąble i odpadanie tapety ale my do tego podeszliśmy tak, że pomalujemy jedna warstwę i jak zacznie coś odpadać to drugą już sobie darujemy i zrywamy całość więc w sumie byliśmy przygotowani na to że coś nie wyjdzie. no i wydaje mi się że to też zależy jak jest tapeta położona... jak nawet bez pomalowania robią się bąble gdzieniegdzie to raczej nie malujcie moja była cud miód orzeszki i teraz jest tak samo

zaraz napisze do taty sesemesa czy pamięta co to za farba i ile razy malowaliśmy

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

no to wyszło że skleroza to u nas rodzinne tata też średnio pamięta

ale ze wspólnych ustaleń wyszło nam że to chyba decoral był i jako że dobrze kryła to malowaliśmy tylko raz (chociaż to bardziej tata tak twierdzi - ja mówię że dwa )

ale bij nas zabij te fakty nie jest na 100%
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:29   #3174
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
jestem zadowolona to było w 2005r. w wakacje i trzyma się do tej pory bez zastrzeżeń nie pamiętam szczerze powiedziawszy jaka to była farba... musze się taty spytać bo we dwójkę to malowaliśmy, chyba ze 2 razy generalnie ja słyszałam o różnych akcjach typu bąble i odpadanie tapety ale my do tego podeszliśmy tak, że pomalujemy jedna warstwę i jak zacznie coś odpadać to drugą już sobie darujemy i zrywamy całość więc w sumie byliśmy przygotowani na to że coś nie wyjdzie. no i wydaje mi się że to też zależy jak jest tapeta położona... jak nawet bez pomalowania robią się bąble gdzieniegdzie to raczej nie malujcie moja była cud miód orzeszki i teraz jest tak samo

zaraz napisze do taty sesemesa czy pamięta co to za farba i ile razy malowaliśmy
heh bylabym wdzieczna w gole to juz jestem wdzieczna za te informacje
wlasnie ta tapeta jest idealnie rowniutko na sciane bez zadnych babli ani niczego takiego. w sumie jak wyniesiemy stara mebloscianke babci to zostanie jeszcze u gory taki tapetowy pas do zdarcia (tapetowanie kiedys=za mebloscianka jest gola sciana ), wiec moze kupimy mala puszke i na probe ten kawalek pomalujemy zeby zobaczyc jak sie zachowa, bo w sumie tak czy siak bedzie do zdarcia jakby cos poszlo nie tak
a fajnie byloby pomalowac ta tapete, bo chcialabym zmienic kolorystyke pokoju bez zbyt duzych wydatkow i pracy (zdzieranie calej tapety mi sie nie usmiecha szczegolnie, ze to mieszkanko przejsciowe)

edit: skleroza czy nie, ciesze sie, ze wam to wyszlo dajesz mi nadzieje hehe
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:37   #3175
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
heh bylabym wdzieczna w gole to juz jestem wdzieczna za te informacje
wlasnie ta tapeta jest idealnie rowniutko na sciane bez zadnych babli ani niczego takiego. w sumie jak wyniesiemy stara mebloscianke babci to zostanie jeszcze u gory taki tapetowy pas do zdarcia (tapetowanie kiedys=za mebloscianka jest gola sciana ), wiec moze kupimy mala puszke i na probe ten kawalek pomalujemy zeby zobaczyc jak sie zachowa, bo w sumie tak czy siak bedzie do zdarcia jakby cos poszlo nie tak
a fajnie byloby pomalowac ta tapete, bo chcialabym zmienic kolorystyke pokoju bez zbyt duzych wydatkow i pracy (zdzieranie calej tapety mi sie nie usmiecha szczegolnie, ze to mieszkanko przejsciowe)

edit: skleroza czy nie, ciesze sie, ze wam to wyszlo dajesz mi nadzieje hehe
spróbujcie. najwyżej się schrzani i zerwiecie całość a jak się uda to po małych kosztach zrobicie sobie ładny kolorek ale powinno się udać, skoro tapeta teraz jest ok.
tata mi jeszcze powiedział że to też zależy od tego co jest "pod" tapetą, jaka ściana, czy w miarę równa jest (nie wiem o co mu konkretnie chodziło )
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:04   #3176
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
ja dziś zakupiłam stanik, i rajtuski-ciekawe czy dobre będą a no i kokardki do storczyków


Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaa nasze obrączki są już do odbioru się posikam ze szczęścia chyba
jak odbierzemy wieczorem to wrzucę fotę
No to z niecierpliwością czekamy na foty

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Zanim Was nadrobie,to coś Wam napisze/opowiem.Śnił mi się tygrys,że ja i pare osób się go bardzo baliśmy i wskoczyliśmy na jakąs górke ale on tak czy siak wskakiwał.A potem widziałam w śnie,że mu mięso rzucałam aby sobie zjadł poszedł.A najśmieszniejsze jest to,że u nas w sypialni mamy obraz z tygrysem i nigdy nic takiego mi się śniło,do wczoraj
Ty to masz genialne te sny

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
nie sikaj! błagam się sikaj! bo to takie pase
Teraz to ja się posikam

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
To się ciesze,że nie tylko mi takie grajki na ceremoni slubnej mi się podobają. No właśnie się obawiam,że też zbyt późno się obudziłam,że u nas my mogł taki zespół zagrać.Aczkolwiek z tego co pamiętam,to pan z naszego zespołu powiedział,że mają zespół ktory śpiewa i gra na ceremoniach slubnych tzw gospell.
Gospell też jest super Love: Taki radosny

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Coś Wam pokaże.
Boskie A zwróciłyście uwagę na tablice rejestracyjne? "Żenich" i "Nevesta"

Melduję, że załatwiliśmy mój papierek od chrztu (zakonnica była pod wrażeniem, że pamiętam datę i jakie imię sobie wzięłam na bierzmowanie i powiedziała, że "mamy nie dać się rozdmuchać" ).
Byliśmy też w USC. Nie udało mi się opanować śmiechu jak zeznawałam przed kierownikiem, ze jestem normalna, więc nie wiem czy mi uwierzył, no ale taka już jego rola, że musi młodym wierzyć na słowo Fajne przeżycie - poczułam się już prawie jak żona, bo ten kierownik taki był poważny, jakbyśmy już przed nim złożyli przysięgę
Wydrukowaliśmy też skany dowodów świadków i jesteśmy gotowi, żeby iść do księdza na 18.30
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:12   #3177
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

No jestem już w domu,zaliczając jeszcze zakupy jak zwykle.
Mierzyłam dziś dwie sukienki ( poprawinowe ) Jedna turkusowa z kokardką i na tej kokardzie pasek z kamyczkami,fajna tylko o rozmiar za duża. Druga,też była za dużo,ale celowo ją wziełam by zobaczyć jak w niej wyglądam.Była fioletowa z czarnym paseczkiem pośrodku,z tyłu zawiązywana,miała marszczenia i pod spodem koronke.Czułam się wniej jak baletnica.
Byłam jeszcze w banku i jakaś kobieta usłyszała,że jestem Polką ( bo z tz-tem rozmawiałam ) i zaczeła mi nawijać,ja tylko słuchałam jednym uchem,bo drugim wylatywało.Babka miala niezłą gadane/papla.

Ok,teraz Was nadrobie.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:13   #3178
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

OMG jak mnie mój tż wkurza..
zamiast po spotkaniu od razu do domu przyjść to się szlaja po sklepach rowerowych, pogoda ładna a ja kisnę..
a on zaraz po tym na kurs poleci i tyle mam z niego pożytku..
zero pożytku z niego, ogólnie z facetów.,.
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:17   #3179
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ty to masz genialne te sny
No niestety mam czasami jakieś dziwne sny.


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Gospell też jest super Love: Taki radosny
Dokładnie,pamiętasz ten film " Zakonicca w przebraniu"???Tam się ukrywała Whopie i wstapiła do Zakonu i śpiewała właśnie gospel w zespole,strasznie mi się to podobało,bo msza jest wtedy taka radosna. Pogadam z gościem z zespołu o tym.



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Boskie A zwróciłyście uwagę na tablice rejestracyjne? "Żenich" i "Nevesta"
A wiesz,że nie



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Melduję, że załatwiliśmy mój papierek od chrztu (zakonnica była pod wrażeniem, że pamiętam datę i jakie imię sobie wzięłam na bierzmowanie i powiedziała, że "mamy nie dać się rozdmuchać" ).
Byliśmy też w USC. Nie udało mi się opanować śmiechu jak zeznawałam przed kierownikiem, ze jestem normalna, więc nie wiem czy mi uwierzył, no ale taka już jego rola, że musi młodym wierzyć na słowo Fajne przeżycie - poczułam się już prawie jak żona, bo ten kierownik taki był poważny, jakbyśmy już przed nim złożyli przysięgę
Wydrukowaliśmy też skany dowodów świadków i jesteśmy gotowi, żeby iść do księdza na 18.30
No to za załatwione pozytywnie sprawy ślubne.
yyy nie kumata jestem,czemu macie się nie dać rozdmuchać??
W USC było wesoło Super,że tyle Wam się udało i załatwić i macie już z głowy.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:22   #3180
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
OMG jak mnie mój tż wkurza..
zamiast po spotkaniu od razu do domu przyjść to się szlaja po sklepach rowerowych, pogoda ładna a ja kisnę..
a on zaraz po tym na kurs poleci i tyle mam z niego pożytku..
zero pożytku z niego, ogólnie z facetów.,.
nie do konca sie zgodze, ja troche pozytku z mojego tz mam
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.