Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 16:29   #1021
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
A co mi się jeszcze przypomniało ;] Ojciec bardzo chciał żebym miała na imię Rozalia Pamiętam,że jak byłam mała to potrafił do mnie mówić Rozalka, a nie Monika I to chyba też nie miało być Rozalia, tylko konkretnie Rozamunda... Chyba bym się załamała
lol
Do mnie tatuś mówił "Franciszka" gdy tylko się dało i zbierał na sobie potępiające spojrzenia przechodniów na spacerach.
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:52   #1022
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Moja matka twierdzi, ze chciala mi dac na pierwsze Aleksandra, bo sie uroczo mialo zdrabniac na Sandrę. Kiedys wierzylam, teraz zakladam, ze sobie jaja robi
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:09   #1023
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Mi sie moje imię nigdy nie podobało (Agata) bo było takie suche, wyniosłe i nie dało się jakoś ładnie zdrobnić. Ale z biegiem lat sie przyzwyczaiłam. Przynajmniej w szkole niewiele było Agat, dopiero teraz poznaję ich coraz więcej.
Z kolei dla dziecka podoba mi się Natalka dla dziewczynki, mojemu TŻ Mikołaj dla chłopca, ale ich chyba ostatnio się namnożyło sporo. Podobają mi się też Zuzanna, Julianna...
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:33   #1024
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ggagatka Pokaż wiadomość
Mi sie moje imię nigdy nie podobało (Agata) bo było takie suche, wyniosłe i nie dało się jakoś ładnie zdrobnić. Ale z biegiem lat sie przyzwyczaiłam. Przynajmniej w szkole niewiele było Agat, dopiero teraz poznaję ich coraz więcej.
Z kolei dla dziecka podoba mi się Natalka dla dziewczynki, mojemu TŻ Mikołaj dla chłopca, ale ich chyba ostatnio się namnożyło sporo. Podobają mi się też Zuzanna, Julianna...
Paulinka ma na drugie Agata i rozważaliśmy czy nie dać na odwrót...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:22   #1025
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

ja sem Agata i obecnie jestem z mojego imienia zadowolona Moja siostra ma na imię Aleksandra i przy 12 literowym nazwisku to już zaczyna boleć xD jednak imienia mojego starszego nikt nie przebije- Krystyn.
Ostatnio podawałam znajomej bo miała sprawe i niezła akcja była.
-Krystian?
-Nie, Krystyn!
-Krystyna?
poległam...
w ogóle to mi się podoba Natalia... pamiętam, że kiedyś miałam faze UWAGA! Na Szczepana a wszystko przez serial Kryminalni xD A co do Melanii i Anieli... Imiona całkiem...
...Mojej trenerki córka ma Anastazja i skracamy najczęściej do Nastki. Jedno co mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem- mam w najbiższym otoczeniu 3 Izy... wszystkie i każda z osobna- nie do życia kobiety.
Mam nadzieje, że nigdy nie bede musiała wybierać...
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:44   #1026
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

ja przez całą ciąże nie wiedziałam jaka będzie płeć dziecka - więc wybralismy imie i dla chłopczyka (Włodzimierz) i dla dziewczynki (Salomea albo Daria ale to drugie nie bardzo ma zdrobnienie Darka: D) na szczęście urodził się chłopczyk więc tutaj nie było problemu a z anegdotek to dodam tylko że jak na pierwsze urodziny zamówiłam torta i dokładnie powiedziałam jakie imie ma byc napisane dostaliśmy z imieniem Władzio na szczęście tylko jeden ogonek z "a" można było wyciąć i było ok
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:32   #1027
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja mogę tylko napisać, że każdy chyba podchodzi do imion w inny sposób. Osobiście nigdy nie lubiłam [i wciąż nie lubię] swojego imienia - Justyna. A jak ktoś powie do mnie Justynka, włosy mi się jeżą. W podstawówce niektórzy potrafili mówić do mnie Jucha - co osobiście kojarzy mi się z krwią, teraz wszyscy [łącznie z moimi przyszłymi teściami] mówią do mnie Dżasta albo Dżastin.... nie powiem, żeby mi się to jakoś szczególnie podobało, ale lepsze to niż Justyna

A tak zupełnie z innej beczki. Może mi pomożecie, drogie panie, bo dostałam zamówienie na klipsy swarkowe, a że nigdy nie kupowałam klipsów do kryształów, nie wiem czy dany model będzie pasował.
Otóż, czy te klipsy http://www.beabitdesign.com/media/im...abitdesign.jpg będą pasowały do tych s[k]warków http://www.beabitdesign.com/media/im...abitdesign.jpg ?
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 20:08   #1028
iwogg
Zadomowienie
 
Avatar iwogg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 103
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ciekawa dyskusja! Jak byłam mała nie znosiłam mojego imienia (Iwona). Zawsze uważałam, że rodzice mi krzywdę chcieli na starcie zrobić Mojego drugiego imienia nie ujawniam głośno. Miłość mojej mamy do Trenów i Kochanowskiego! To była druga trauma dzieciństwa Dlaczego mi taką krzywdę zrobili- myślałam. Paulina, Patrycja to były imiona marzeń. Z biegiem lat zaakceptowałam swoje imię. Mało ma zdrobnień (choć w moim otoczeniu są ludzie, którzy sobie radzą i jakoś mnie zdrabniają) i jest takie twarde dla mnie. Ale je mam i tak musi być.
Wybór imienia dla dzidziusia w brzuchu to ważna sprawa. Jak synuś był w moim brzuchu to zupełnie nie zdając sobie sprawy z płci dziecka na imię męskie - Marek- zgodziliśmy się praktycznie od razu, bez żadnych problemów. Nad imieniem dla dziewczynki dyskutowaliśmy zaciekle przez chyba pół roku. Padały różne propozycje a miedzy nami nie było zgody. Ja chciałam Karolinę, mąż Paulinę ostatecznie doszliśmy do porozumienia - Aleksandra dla nas Ola. Markus - Zegarkus ( domowe zdrobnienie, na które się nie gniewa w przeciwieństwie do Marek- Zegarek) rozwiązał ten problem okazujac się chłopcem.
Jeśli chodzi o zdrobnienia to zawsze znajdzie się takie, które jest super i takie, które nas denerwuje (Maruś- ja nie mogę go znieś!) A myślę, że dzieci w szkole, przedszkolu czy na podwórku jak chcą sprawić przykrość to zawsze znajdą takie zdrobnienie- prównanie, które bedzie nieładne czy obraźliwe.
Ja mam ostatnio fazę na Matyldę, ale od moich facetów usłyszałam, że mają złe skojarzenia.
__________________
Mój wątek wizażowy
iwogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:11   #1029
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Przejrzałam swoje - ale niestety takich klipsów nie mam, więc nie pomogę
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:25   #1030
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja za swoim imieniem nigdy specjalnie nie przepadałam A wydawałoby się że Agnieszka to takie neutralne a i zdrobnienia sympatyczne... z pozoru Dopóki nie usłyszałam w podstawówce niosącego się korytarzem okrzyku "Aga-zgaga" Do dzisiaj jestem chora kiedy ktoś się zwraca do mnie per "Aga", no jakby ktoś mówił nie do mnie Wyjątek stanowią moi rodzice, którym wolno Polubiłam swoje imię kiedy zaczęto je zdrabniać "Aguś" i generalnie ta wersja mojego imienia jest mi najbliższa Natomiast jak słyszę "Agniecha", "Gnieszka", "Gusia", "Gunia", "Agniesia", "...już tutaj nie mieszka" to mnie krew zalewa :/ Jak widać trudno wybrać imię dla dziecka tak żeby było dziecko zadowolone Najbardziej klasyczne imię można znielubić
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:27   #1031
Admira07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 138
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Wybór imienia jest bardzo ważny.
Kochane dziewczyny: nie wybierajcie imienia dla siebie, tylko dla swoich dzieci. A dzieci są różne, tak jak i my jesteśmy różni - jedno będzie dumne z nietypowego imienia, ale piętnaście będzie całe życie żyło z pretensją do rodziców (nawet, jak dobre wychowanie nie pozwoli mu tego im powiedzieć).
Druga sprawa, to otoczenie. Kpiny od przedszkola, każda zmiana środowiska - nowa klasa, nowa szkoła, nowa praca, będzie się wiązała ze stresem.
Nasze społeczeństwo nie jest łagodne dla osób wyróżniających się. W każdą stronę. Nie lubimy chudych, grubych, kulawych, rudych, za mądrych, za głupich, itp. Po co dziecko narażać jeszcze na dodatkowe szyderstwa? Co chcemy tym udowodnić? Że mieliśmy ułańską fantazję, dając synkowi na pierwsze imię Dezyderiusz (po prapradziadku) a na drugie Protazy (po drugim prapradziadku)?
Za dużo miałam do czynienia z reakcjami dzieci, żeby ten temat pominąć milczeniem.
I jeszcze jedno: imię w papierach idzie z dzieckiem przez całe życie. Jak tak bardzo chcecie, w domu możecie nazywać dzieci tak, jak sobie wymarzyliście. Mogą być nawet Dezyderiuszami.
P.S. Moja córka ma na imię Joanna.
Admira07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 20:31   #1032
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
dla dziewczynki (Salomea albo Daria ale to drugie nie bardzo ma zdrobnienie Darka: D)
Bardzo lubie takie imiona ktore nie wymagaja zdrobnien. Mam chrzesnice Darie i najczesciej sie dokladnie tak do niej mowi. W chwilach kiedy zdrobnienie jakos konieczne, w zaleznosci od czlonka rodziny, mowimy: Darusia, Darunia lub Daruchna.
Pamietam za to jak moja siostra byla tuz przed porodem i zastanawialysmy sie jak bedzie sie Darie zdrabniac. Na podstawie podobienstwa do imienia Maria stwierdzilam, ze moznaby mowic Daja/Dajka (Maja/Majka). Nie wiem czemu moje siostrze sie nie spodobalo
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:32   #1033
Admira07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 138
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
A tak zupełnie z innej beczki. Może mi pomożecie, drogie panie, bo dostałam zamówienie na klipsy swarkowe, a że nigdy nie kupowałam klipsów do kryształów, nie wiem czy dany model będzie pasował.
Otóż, czy te klipsy http://www.beabitdesign.com/media/im...abitdesign.jpg będą pasowały do tych s[k]warków http://www.beabitdesign.com/media/im...abitdesign.jpg ?
Myślę, że będą pasowały, ale te klipsy nie są takie prościutkie "w zwisie" że tak powiem - ta przednia część jakby zajmuje więcej miejsca i kryształ "leci do tyłu". Takie jest moje zdanie - robiłam już takie klipsy i nie bardzo mi się podobają.
Admira07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:48   #1034
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Widzę żem nie jedyna Agata w towarzystwie Jakoś nigdy nie narzekałam, imię proste ale nie oklepane.
Melania moim zdaniem przepiękne zwłaszcza w zdrobnieniu Mila.
Podoba mi się też Miłka, ale nie jestem pewna od jakiego to imienia.
Poza tym Kalina Maurycy Szczepan Franki i Tośki bardzo ładne ale ostatnio zbyt popularne.
U mnie w szkole podstawowej(ok 15lat temu) Zeimowity, Joachimy itp to były bardzo popularne chłopaki
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:52   #1035
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dziewczyny, czy są tu jakieś fanki futbolu? Oglądacie MŚ? Na razie to jakaś porażka. Jedyny zespół, który do tej pory mi się podobał, to Niemcy, których w zasadzie gry nie znoszę .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 21:03   #1036
konza
Raczkowanie
 
Avatar konza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 392
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

widzę że nie tylko ja nie znoszę swojego imienia , rzadko w jakim kalendarzu jest zaznaczone Ewelina co to za imię wrrrr
i tak w domu wszyscy zawsze wołali na mię Ela ,za to jak sobie wybierałam na bierzmowanie to miałam Katarzyna(imie zawsze mi sie podobało a po zatym na pamiątkę po mojej św. pamieci cioci) i jakbym miała dziewczynkę to by była Zosia , Katarzyna a tak mam synka Mateuszka i mam nadzieje że malec jak dorośnie to mi to wybaczy , bo miałam do wyboru opcje TŻ i teściowej -Hubert , lub moje olśnienie Mateusz i oczywiście postawiłam na swoim
__________________
nie jestem aniołem stróżem,ale zawsze jestem obok by Cię wysłuchać


szukam-targowisko
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=434997


http://deccoria.pl/galeria,id,29950 i tu też jestem
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304040moj wątek
konza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 21:13   #1037
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Admira07 Pokaż wiadomość
Myślę, że będą pasowały, ale te klipsy nie są takie prościutkie "w zwisie" że tak powiem - ta przednia część jakby zajmuje więcej miejsca i kryształ "leci do tyłu". Takie jest moje zdanie - robiłam już takie klipsy i nie bardzo mi się podobają.
A czt mogłabyś mi polecić jakies inne, które by pasowały i weszły w te maleńkie dziurki w kryształach?
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 21:14   #1038
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Imion nie trzeba zdrabniać standardowo, jak wszyscy...
My do Pauliny mówimy nie tylko Paula, ale też np. Linka...
Choć czasem też Mały Potwór, ale to jak jej zęby idą, czyli ostatnio często
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 21:24   #1039
Admira07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 138
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
A czt mogłabyś mi polecić jakies inne, które by pasowały i weszły w te maleńkie dziurki w kryształach?
Może zwykła krawatka na kółeczku i takie klipsy?:
http://www.katiart.pl/shop/product_i...oducts_id/1034
Admira07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 21:49   #1040
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Nas z TŻtem dziś ostatnio olśniło na imię dla dziewczynki Tak nawiązałam to tematu który tutaj się pojawił, do tego byłam u koleżanki ,która jest w ciąży i tak na imiona zeszło Jak będzie dziewczynka to będzie Anastazja Do niedawna jeszcze miała być Julka Więc w sumie jak już dojdzie co do czego to możemy zmienić zdanie.

Za to do imienia dla chłopca nie możemy dojść do porozumienia już od kilku lat Ja bym chciała Piotrusia, może Filipka..... a ten mój Jakub, to nie wiem czy tak serio czy żartem upiera się,że będzie Jakub Junior
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 21:52   #1041
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Uwielbiam imię Jakub Mój TŻ chciałby mieć Feliksa... jemu kojarzy się z dziadkiem, mi z Dzierżyńskim
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 21:58   #1042
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
Uwielbiam imię Jakub Mój TŻ chciałby mieć Feliksa... jemu kojarzy się z dziadkiem, mi z Dzierżyńskim
Może ten mały Jakub to by mógł przejść, ale już wiem,że TŻ forsował by to by wołano na młodego JJ ( Dżejdżej z hamerykańska lekko). A po drugie, jakby miał mieć taki sam charakter, to ja dziękuję, wyprowadzam się Nie, no tak poważnie to po prostu potem jest to kłopotliwe, choćby dlatego że jak przychodzi korespondendcja to nie wiadomo do którego Jakuba I pewnie w wielu innych sytuacjach też
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:04   #1043
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy są tu jakieś fanki futbolu? Oglądacie MŚ? Na razie to jakaś porażka. Jedyny zespół, który do tej pory mi się podobał, to Niemcy, których w zasadzie gry nie znoszę .
Dzisiaj nic niestety nie oglądałam - muszę tylko powrzucać wyniki do mojej tabelki . Ale czekam z niecierpliwością na 1/8 - wtedy dopiero zacznie się coś dziać ( mam nadzieję )
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:08   #1044
extrano
Raczkowanie
 
Avatar extrano
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 372
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ech z tymi imionami... Od zawsze wiedziałam, że jak będę miała córkę to będzie Maja, tak mam na drugie. Teraz to imię dośc popularne ale kiedyś, te ponad 30 lat temu, nawet 10 lat temu, nie za bardzo. Gdy urodziła się nasza pierwsza córka to z każdym dniem upewniałam się że to nie-Maja. Z niewiadomych powodów to imię zupelnie, ale to zupełnie do niej nie pasowało...

W ogóle to dochodzę do wniosku, ze każde imię okazuje się do przyjęcia, gdy usłyszymy je odpowiednia ilośc razy, przyzwyczajamy się.

P.S. w nawiązaniu do dyskusji o literówkach, w moim kompie od dłuższego czasu nie ma "c z kreseczką" wszystkie polskie znaki z altem wychodzą a to nie. Podobno to wpływ jakiegoś zainstalownego programu. Wie ktoś co z tym zrobic? Jak mam czas to wrzucam w Worda i autokorektą poprawiam, ale wiadomo, czasem się nie chce...
__________________
Extrano - plecione skarby - początek wątku

Wreszcie nowości - ZAPRASZAM
extrano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:09   #1045
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Może ten mały Jakub to by mógł przejść, ale już wiem,że TŻ forsował by to by wołano na młodego JJ ( Dżejdżej z hamerykańska lekko). A po drugie, jakby miał mieć taki sam charakter, to ja dziękuję, wyprowadzam się Nie, no tak poważnie to po prostu potem jest to kłopotliwe, choćby dlatego że jak przychodzi korespondendcja to nie wiadomo do którego Jakuba I pewnie w wielu innych sytuacjach też
JJ - rodem z jakiegoś boysbandu

"Kuba, choć do łóżka" - i wskakują synek z tatusiem
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:10   #1046
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Nas z TŻtem dziś ostatnio olśniło na imię dla dziewczynki Tak nawiązałam to tematu który tutaj się pojawił, do tego byłam u koleżanki ,która jest w ciąży i tak na imiona zeszło Jak będzie dziewczynka to będzie Anastazja Do niedawna jeszcze miała być Julka Więc w sumie jak już dojdzie co do czego to możemy zmienić zdanie.

Za to do imienia dla chłopca nie możemy dojść do porozumienia już od kilku lat Ja bym chciała Piotrusia, może Filipka..... a ten mój Jakub, to nie wiem czy tak serio czy żartem upiera się,że będzie Jakub Junior
U mnie jest Jakub i Filip - widze ze trafilismy w Wasze gusta
Jakub nie chcial byc Martynką.....a Filip Amelką - takie życie
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:10   #1047
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Może ten mały Jakub to by mógł przejść, ale już wiem,że TŻ forsował by to by wołano na młodego JJ ( Dżejdżej z hamerykańska lekko). A po drugie, jakby miał mieć taki sam charakter, to ja dziękuję, wyprowadzam się Nie, no tak poważnie to po prostu potem jest to kłopotliwe, choćby dlatego że jak przychodzi korespondendcja to nie wiadomo do którego Jakuba I pewnie w wielu innych sytuacjach też
U mnie w pracy nigdy nie wiadomo było czy korespondencja przychodziła do szefa czy jego syna... Bez sensu...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:13   #1048
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez extrano Pokaż wiadomość
P.S. w nawiązaniu do dyskusji o literówkach, w moim kompie od dłuższego czasu nie ma "c z kreseczką" wszystkie polskie znaki z altem wychodzą a to nie. Podobno to wpływ jakiegoś zainstalownego programu. Wie ktoś co z tym zrobic? Jak mam czas to wrzucam w Worda i autokorektą poprawiam, ale wiadomo, czasem się nie chce...
Ja wiem
U mnie po zakupie laptopa z Vista byl ten sam problem...
Rozwiało go google Np tu jest instrukcja jak naprawic http://www.poradykomputerowe.pl/awar...adeon-133.html
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:25   #1049
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Zaczynam się denerwować.... jutro idę do promotora poprosić o podpisanie wniosku o przedłużenie terminu składania pracy do końca września.... Uzasadnienie jest takie dość "liche" bo w większości to po prostu lenistwo i trochę przytłoczyła mnie sytuacja w domu - w sensie finansowa.... Zaczynam się obawiać czy mi podpisze... jestem w trakcie pisania 2 rozdziału - nie mogę przebrnąć przez filozofię XIX wiecznej Francji I nie wiem jak to będzie. Plan pracy wisi od 2 tygodni nad biurkiem i tak prawie że się wyrabiam Do końca czerwca 2 rozdział, do końca lipca 3, do końca sierpnia 4, początek września wstęp i zakończenie Bardzo realne do wykonania, zwłaszcza że największa orka to ten drugi rozdział, kolejne to już luz blus Nie wiem, denerwuję się i pewnie oka nie zmrużę przez całą noc... a potem jeszcze decyzja.... właściwie bronić się będę tylko i wyłącznie dla rodziców.... i dla siebie, ale za 10 lat, żebym nie żałowała że tego nie zrobiłam.

Leniłam się w tym roku potwornie...... choć te nasze seminaria zupełnie mi nie pomagały... nie wiedziałam co robić i właściwie za każdym razem albo podpisywałyśmy tylko listę i do widzenia, albo się nasłuchałam jaka to ja jestem
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:43   #1050
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Biedronka1 Pokaż wiadomość
Dzisiaj nic niestety nie oglądałam - muszę tylko powrzucać wyniki do mojej tabelki . Ale czekam z niecierpliwością na 1/8 - wtedy dopiero zacznie się coś dziać ( mam nadzieję )
Dzisiaj właściwie był pierwszy mecz który obejrzałam od początku do końca - strasznie kibicowałam Paragwajowi i naprawdę się cieszyłam z tej pierwszej bramki...
Niestety, na razie poziom tylko trzymają Niemcy. To co robiła np: Francja czy Anglia na swoich pierwszych meczach woła o pomstę do nieba. Żałuję, że nie oglądałam zadnego meczu Azjatów - dzisiaj komentatorzy ich chwalili. I przez te trąby wyjące ciężko się ogląda... A zawsze myślałam, że Małyszówki są męczące.

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Zaczynam się denerwować.... jutro idę do promotora poprosić o podpisanie wniosku o przedłużenie terminu składania pracy do końca września.... Uzasadnienie jest takie dość "liche" bo w większości to po prostu lenistwo i trochę przytłoczyła mnie sytuacja w domu - w sensie finansowa.... Zaczynam się obawiać czy mi podpisze... jestem w trakcie pisania 2 rozdziału - nie mogę przebrnąć przez filozofię XIX wiecznej Francji I nie wiem jak to będzie. Plan pracy wisi od 2 tygodni nad biurkiem i tak prawie że się wyrabiam Do końca czerwca 2 rozdział, do końca lipca 3, do końca sierpnia 4, początek września wstęp i zakończenie Bardzo realne do wykonania, zwłaszcza że największa orka to ten drugi rozdział, kolejne to już luz blus Nie wiem, denerwuję się i pewnie oka nie zmrużę przez całą noc... a potem jeszcze decyzja.... właściwie bronić się będę tylko i wyłącznie dla rodziców.... i dla siebie, ale za 10 lat, żebym nie żałowała że tego nie zrobiłam.

Leniłam się w tym roku potwornie...... choć te nasze seminaria zupełnie mi nie pomagały... nie wiedziałam co robić i właściwie za każdym razem albo podpisywałyśmy tylko listę i do widzenia, albo się nasłuchałam jaka to ja jestem
Na szczęście to jeszcze przede mną, ale mój chłopak ma właśnie pracę na głowie... Jest na poczatku, a musi ją do końca czerwca napisać. Ja nie wiem jak on to zamierza zrobić... Pewnie skończy się na tym, że ja będę siedzieć i pisać a on czytać książki i mi dyktować. W każdym razie: trzymam kciuki, żeby jutro profesor Ci podpisał tę zgodę

Edytowane przez Tsu
Czas edycji: 2010-06-14 o 22:47
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.