Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-05, 23:37   #1501
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
Ja i tak nadal uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych Słowo klucz to podświadomość. I można osiągnąć dosłownie wszystko

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Skrobię można kupić w sklepach z naturalną, czy ekologiczną żywnością.
Ayu - Święta racja! Psychika tak naprawdę wszystkim steruje. Tzn. organizmem

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ayu Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ona ma problem. Zaburzenia postrzegania swojego ciała, spowodowane niską samooceną. Wywołaną przez kogoś. A nie chcęć polansowania się i zebrania komplementów oraz wzbudzenie zazdrości

A co do możliwości posiadania takiego wyglądu... Ja tam dalej trwam przy swoim
I ja trwam z Tobą
Oczywiście, że się da wyćwiczyć. Np. 70 - letnie babcia z callaneticsu wyćwiczyła sobie talię. Najłatwiej jest powiedzieć, że się nie uda i znaleźć jakiś pretekst ku temu. A to efektu nie przyniesie
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 23:52   #1502
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Dziś prawdziwie burzliwy dzień na forum życzę spokojnej nocy, rano dukającym pięknych spadków a wszystkim spełniania się marzeń!

Dobranoc
__________________
W skrócie Brołdi

Edytowane przez broadwaydream
Czas edycji: 2010-07-05 o 23:53
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 02:40   #1503
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Siedzę sobie w pracy i myślę, co też waga pokaże mi po nocce mam nadzieję, że nie zwariuje. Może profilaktycznie zważę się dopiero po wstaniu:P zresztą i tak mam poważne lęki bo przegrałam dzisiaj z bobem zeżarłam oczywiście całą paczkę a miała pół. Hmm mam nadzieję, że i tak waga spadnie. Miała cichą nadzieję na zobaczenie jutro 5 z przodu:P to byłaby nagroda za 2 miesiące diety.
I jak ten czas leci! niedawno zaczynałam ale jakoś nadal nie jestem z siebie zadowolona. Tu za dużo tam za mało 3-4 kg i powinno się poprawić ale z moim tempem, mogę się nie wyrobić do 01.08
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 05:20   #1504
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

o 4.30 nad ranem obudzil mnie moj kochany kot....zasnac juz nie moglam...co za zycie!!! wciagnelam dwie kanapki i teraz mysle co robic bo przeciez umowiona jestem dopiero na 12
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 05:20   #1505
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Hej dziewczyny
Mi wczoraj minąl pierwszy tydzien diety i musze przyznac ze dzieki niej mam jakies lepsze samopoczucie
Dzisiaj mam pisemny egzamin licencjacki, zaraz ide sie szykowac
Trzymajcie kciuki
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 05:29   #1506
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Dzieeeeeeeeeeń Dobry!
U mnie pogoda pochmurna i płacząca, ale ja w nastroju dokładnie przeciwnym
Waga już drugi dzień pokazuje 46,5 kg

Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
I ja trwam z Tobą
Oczywiście, że się da wyćwiczyć. Np. 70 - letnie babcia z callaneticsu wyćwiczyła sobie talię. Najłatwiej jest powiedzieć, że się nie uda i znaleźć jakiś pretekst ku temu. A to efektu nie przyniesie
Wiedziałam, że kto jak kto, ale Ty mnie poprzesz


Dziś mija 30 dzień utrwalania, czyli dokładnie połowa
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć

Edytowane przez Ayu
Czas edycji: 2010-07-06 o 05:30
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 05:54   #1507
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

dzień dobry
życze wszystkim dukanowego słonecznego dnia u mnie dzień 2 ...


Cytat:
Napisane przez blackredmoon Pokaż wiadomość
Fasoli przecież chyba nie można ;p
Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
zieloną mozna
a juz miałam rzucić się za poszukiwanie tej informacji ufff dobrze że można juz mi sie marzy leczo z fasolki zielonej mniam!

Cytat:
Napisane przez Kasiulek1029 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mi wczoraj minąl pierwszy tydzien diety i musze przyznac ze dzieki niej mam jakies lepsze samopoczucie
Dzisiaj mam pisemny egzamin licencjacki, zaraz ide sie szykowac
Trzymajcie kciuki

Kasiulek za egzamin !!!! życzę połamania pióra i mało stresów ... ja przechodziłam to 15 czerwca i własnie czekam na odbiór dyplomu

Gratuluje kolejnych rezultacików .... utrwalanie oj u mnie daleka droga i oby też pozytywnie poszło

moje menu

I śniadanie
serek biały, szynka z indyka i filiżanka czarnej kawy
II śniadanie
jogurt % , otręby
III śniadanie
kiełbaski cielęce na ciepło sztuk 2-3
obiad
pstrąg z grilla
podwieczorek
pomysłu brak
kolacja
pomysłu brak ...

czyli już nie jest tak źle jak by się wydawało wczoraj a nie za dużo tych posiłków prawda?? bo jeść można tylko z listy 1 D:
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 06:15   #1508
sonia26
Raczkowanie
 
Avatar sonia26
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 493
GG do sonia26
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzień dobry
życze wszystkim dukanowego słonecznego dnia u mnie dzień 2 ...






a juz miałam rzucić się za poszukiwanie tej informacji ufff dobrze że można juz mi sie marzy leczo z fasolki zielonej mniam!



Kasiulek za egzamin !!!! życzę połamania pióra i mało stresów ... ja przechodziłam to 15 czerwca i własnie czekam na odbiór dyplomu

Gratuluje kolejnych rezultacików .... utrwalanie oj u mnie daleka droga i oby też pozytywnie poszło

moje menu

I śniadanie
serek biały, szynka z indyka i filiżanka czarnej kawy
II śniadanie
jogurt % , otręby
III śniadanie
kiełbaski cielęce na ciepło sztuk 2-3
obiad
pstrąg z grilla
podwieczorek
pomysłu brak
kolacja
pomysłu brak ...

czyli już nie jest tak źle jak by się wydawało wczoraj a nie za dużo tych posiłków prawda?? bo jeść można tylko z listy 1 D:
Na te posiłki bez pomysłu polecam: jajka na twardo, miękko, sadzone.
Twaróg chudy biały(w lidlu jest 275 gr za 2,49 zł) można go zmieić blenderem z pokruszoną tabletką słodzku aromatem migdałowym i odrobiną mleka 0,5%(taki Danio Dukanio)
w kauflandzie są twarozki domowe z Piąnicy w kubeczku 150 gram
serek wiejski lekki
zamiast tych otrebów można zrobić placki(1 jajko, otreby, odrobina mleka albo serka homo, słodzik, aromat i na patelnie) przepyszne na 2 śniadanie

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Witam wszystkich,
moja waga pokazała dziś równe "57". Ale się ciesze, że coś ruszyło. @ nadal nie ma wiec zaczynam już sie martwić. Jeszcze 2 kilo!!
Tylko, że jest problem, nie mam sie w co ubrać wszystko na mnie wisi a ciuchy kupię dopiero jak dojdę do wymarzonej wagi.
__________________
06.05.2010 67 kg
05.06.2010 60.9 kg 30 dni -6.1 kg
14.07.2010 57 kg 70 dni -10kg 15 dni zastój!
11.08.2010 55 kg 100 dni -12 kg
23.01.2011 III Faza 62 [B]


pas 92/72 -20 cm, biust 93/83 -10 cm, pod biustem 80/73 -7 cm, udo 60/54 -6 cm
sonia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 07:02   #1509
kochak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Kasiulek1029 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mi wczoraj minąl pierwszy tydzien diety i musze przyznac ze dzieki niej mam jakies lepsze samopoczucie
Dzisiaj mam pisemny egzamin licencjacki, zaraz ide sie szykowac
Trzymajcie kciuki
Powodzenia będzie dobrze,
a poza tym dzień dobry wszystkim, ja już w pracy... i tak 8 godzin przy kompie... dziś wieczorem czeka mnie picie wina- wiem że nie wolno ale sprawa wysokiej wagi... jak będzie trzeba wypije i 2 butelki...

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Rzucam palenie od dzisiaj.....jeszcze nigdy to sie nie udało pale pake dziennie wiec bedzie trudno
kochak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 07:58   #1510
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

dzień dobry

melduję że dzisiaj spadeczek i to całe 0,7kg
uf... bo już się wystraszylam że rosnie a to winne warzywka poza tym koło weekendu zawita @ więc to też pewnie ma wpływ

miłego dnia wszystkim życzę
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:13   #1511
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez kochak Pokaż wiadomość
dziękuję Czarownica... poryczałam się czytając to, co napisałaś... od kilku lat walka z masą ciała jest dla mnie okropnością... wiem, ze to brzmi śmiesznie... masa... no tak max ważyłam moze z 53 kg kiedyś tam, ale przeszałam buluimię i pisze to na prawde poważnieprzeszlam zwiazek z kims kto wolal oglądac nastoklatki w internecie i ich zgrabne tyłki... nie chcialam nikogo urazić swoim wpisem, depresje też leczyłam... brak samoakceptacji- tak zgadzam sie i nie przecze ze wiele z Was ma na pewno wieksze problemy, ma wiecej do zrzucenia...nie widze w lustrze idału... mam ładny brzuch- ciężko wymodelowany brzuszkami, ale nad calą reszta pracuje jak moge... może macie kogoś bliskiego w oczach kogo czujecie sie piekne- nawet jesli nie we własnych... moze nie spedzacie dni samotnie od papierosa do papierosa z mysla ze tak na prawde jest do d... i wyplakując się w poduche... moze nie dajecie sie pokroić za odrobine ciepła... i może to nie miejsce na zwierzenia... całe zycie czułam sie gorsza... nie mowiac ze okreslenia typu deska przylgnely do mnie juz szkole... byłam ta gorsza... kiedy rozstałam sie z ostatnim partnerem nie mogac zniesc upokorzen powiedziałam dosyc... kiedy powiedzial ze mogłabym coś zrobic ze swoim tylkiem, kiedy bedac blisko mnie gdy spałam w odleglosci kilku metrów w tym samym pokoju podziwiał panienki z netu... bolalo...
ciagle boli i probuje stac sie kims innym, kimś wartościowym dla siebie samej. udaje mi sie to w zyciu zawodowym, skonczyłam wymarzone studia, mam prace ale ten cholerny brak akceptacji nie daje spokoju.... nie czuje sie kobieta w pełni... nie miejcie do mnie pretensji, to forum jest dla wszystkich, jesli podjelam sie tej diety, miałam ku temu powody... zdjecie wkleilam w watku pokaż pupe... i wcale nie odnioslam sie do niej z zachwytem co niektóre z was sugerują... moge wkleic zdjecie modelki i bedzie oczywiste.. nigdy nie bede tak wygladała ale robie co moge by poczuć sie lepiej... by lepiej wygladać... by wkoncu poczuc sie pewnie... nie wińcie mnie za to. [podziwam Was... na prawde... nie schudłam ani kg, ale przestały mi puchnac nogi, mam swiadomosc silnej woli skoro potrafilam byc wierna tej diecie... konice biadolenia.. ide pobiegać... ta walka trwa nadal... a ja trzymam za was kciuki... załuje ze nie mam swoich zdjec sprzed roku czy dwóch...poszukam pozniej ... ide pobiegać mozepluca daja jeszcze rade

kochana ja Ciebie rozumiem, nie mialam aż takiego problemu jak Ty ale mialam... i tabinga ma racje, to na 100% jest pozostalosc z dziecinstwa a frajer, z ktorym bylas to jeszcze spotęgował. Tez tak mialam. I dopiero jak poznalam mojego TŻ to zmienilo sie wszystko. jestem jeszcze dobre 10kg grubsza niz kiedys a czuje sie milion razy seksowniejsza i piekniejsza. I uwierz, Ty też znajdziesz takiego TŻ. Tylko nei czekaj na niego, nie szukaj a sam przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie Tylko najpierw zacznij byc dla siebie łaskawa pomysl, czy naprawde idealny tyłek jest sensem zycia? czy bez idealnego tyłka jestes nikim????? to naprawde nie ma wplywu na nasze zycie, to tak naprawde wcale nie jest problem. Masz pewnie sliczna buzie, masz dwie rece, dwie nogi, zdrowe serce, widzisz, mowisz, nie jezdzisz na wozku, nie masz chorych dzieci... Pomysl o ludziach ktorzy tego nie moga o sobie powiedziec. To oni maja prawdziwy problem. A ty swój wg Ciebie nieidealny tyłek ukryj w szortach i juz Uwierz w siebie bo widze, ze naprawde jestes wartosciowa osobą I znajdz kogos z kim mozesz pogadac na zywo, kogos kto Ci pomoze
Bede trzymala kciuki

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Witam Dziewczynki
Dzisiaj cudowna niespodzianka.... mam na sobie jeansy, do ktorych wg moich obliczen brakuje mi conajmniej 5-7kg!!! nie wiem jak to mozliwe ale sie wcisnelam na wadze po weekendowym grzeszeniu spadlo 0,5 z 1kg wzrostu wiec mysle, ze uszlo mi prawie płazem Jestem na PW wiec drugie 0,5kg to pewnie woda
Jem wlasnie wieśniaka z tunczykiem, moja ostatnio nowa milosc a po pracy planuje zrobic Pana Sernika
Milego dzionka i duzo spadeczków
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 08:32   #1512
notnicegirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 455
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Dziewczyny mam do Was pytanie. Dzis mam ponownie pierwszy dzien udezreniowki bo wczesniej za bardzo zgrzeszylam. I niestety zachodze do lodowki i patrze ze nie ma mojej piersi z kurczaka ktos zjadl i zostaly mi tylko jogurty ( 3,2 białka,12,6 weglowodany, 2,9tluszcze) oraz biala kielbasa usmazona. I tu moje pytanie lepiej zebym zjadla cos ztego czy poczekala do 15 jak bede mogla sie wyrwac do sklepu? Z gory dziekuje
__________________

Jestem zakupoholiczką


Zakochana w Tiffany Rothe
notnicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:36   #1513
sonia26
Raczkowanie
 
Avatar sonia26
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 493
GG do sonia26
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez kochak Pokaż wiadomość
Powodzenia będzie dobrze,
a poza tym dzień dobry wszystkim, ja już w pracy... i tak 8 godzin przy kompie... dziś wieczorem czeka mnie picie wina- wiem że nie wolno ale sprawa wysokiej wagi... jak będzie trzeba wypije i 2 butelki...

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Rzucam palenie od dzisiaj.....jeszcze nigdy to sie nie udało pale pake dziennie wiec bedzie trudno
Kup sobie elektronicznego papierosa. Łatwiej jest.Ja już palę od grudnia i nie ciągnie mnie do papierosów Elektroniczny działa podobnie do normalnego, dym leci, zaciągnąć sie idzie a nikotyna też jest tylko nie ma substancji szkodliwych i nie śmierdzisz fajami firanki tez nie śmierdzą
__________________
06.05.2010 67 kg
05.06.2010 60.9 kg 30 dni -6.1 kg
14.07.2010 57 kg 70 dni -10kg 15 dni zastój!
11.08.2010 55 kg 100 dni -12 kg
23.01.2011 III Faza 62 [B]


pas 92/72 -20 cm, biust 93/83 -10 cm, pod biustem 80/73 -7 cm, udo 60/54 -6 cm
sonia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:38   #1514
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez notnicegirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie. Dzis mam ponownie pierwszy dzien udezreniowki bo wczesniej za bardzo zgrzeszylam. I niestety zachodze do lodowki i patrze ze nie ma mojej piersi z kurczaka ktos zjadl i zostaly mi tylko jogurty ( 3,2 białka,12,6 weglowodany, 2,9tluszcze) oraz biala kielbasa usmazona. I tu moje pytanie lepiej zebym zjadla cos ztego czy poczekala do 15 jak bede mogla sie wyrwac do sklepu? Z gory dziekuje
no lepiej zebys nic z tego nie jadla tylko, ze nie mozesz czekac do 15... albo zebys diete zrobila od jutra... a nie masz jajek???? otrebow? mleka???
nie mozna powtarzac uderzeniowki, zaczynac jej dwa razy - ale tak naprawde uderzeniowka to to samo co PP, zacznij wiec moze od PP - lepiej brzmi
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:39   #1515
kochak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez sonia26 Pokaż wiadomość
Kup sobie elektronicznego papierosa. Łatwiej jest.Ja już palę od grudnia i nie ciągnie mnie do papierosów Elektroniczny działa podobnie do normalnego, dym leci, zaciągnąć sie idzie a nikotyna też jest tylko nie ma substancji szkodliwych i nie śmierdzisz fajami firanki tez nie śmierdzą

nie pale w chacie... wiec nie smierdza, ja smierdze szkoda mi kasy na te faje moze sie uda. poki co wcinam ogórki
kochak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:40   #1516
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez notnicegirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie. Dzis mam ponownie pierwszy dzien udezreniowki bo wczesniej za bardzo zgrzeszylam. I niestety zachodze do lodowki i patrze ze nie ma mojej piersi z kurczaka ktos zjadl i zostaly mi tylko jogurty ( 3,2 białka,12,6 weglowodany, 2,9tluszcze) oraz biala kielbasa usmazona. I tu moje pytanie lepiej zebym zjadla cos ztego czy poczekala do 15 jak bede mogla sie wyrwac do sklepu? Z gory dziekuje
ani to ani to
niejedzenie do 15-stej jest nieduszczalne - przecież to nie głodówka!!
biała usmażona kiełbasa?
czytam, ze to Twoje drugie podejście, ale mam wątpliwści czy aby napewno dobrze zaznajomiłaś się z książką ...
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:41   #1517
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Witam witam
Dziś u mnie po wczorajszej euforii osiągnięcia najniższej wagi na diecie wzrost o 0,2kg jasny gwint ...no ale porcelany od wczoraj nie było to przecież to żarcie nie wyparowało ze mnie, a że jadłam po 21 to jeszcze jedna sprawa Ech
Cierpliwie czekam na rozwój sytuacji, chciałabym zobaczyć daaawno nie widziane 56kg

Zrobiłam wczoraj roladę z masą serową i aromatem wiśniowym ze smart coffee jest przeboska TŻ wsunął już 4 kawałki a ja jeden cienki na spróbowanie.

Tak mnie ciekawi jedna sprawa - skoro biszkopt na roladę jest robiony w sumie z 3 łyżek otrąb i zamierzam jedzenie jego rozłozyć na dwa dni, to czy mogę np. z 1 łyżkę owsianych jeszcze zjeść sobie w czasie tych dwóch dni?
Tell me someone

kochak jesteś naprawdę super laską i niech Ci żadne diety po głowie nie chodzą, takie nogi to moje marzenie a tyłek to już w ogóle. Życzę Ci żebyś znalazła takiego co doceni te skarby jakie masz do zaoferowania

notnicegirl jeśli kiełbacha na tłuszczu smażona to ani się waż! Poratuj się już lepiej tymi jogurtami (choć dużo za dużo węgli mają), jajek nie masz żadnych?
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:42   #1518
notnicegirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 455
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
no lepiej zebys nic z tego nie jadla tylko, ze nie mozesz czekac do 15... albo zebys diete zrobila od jutra... a nie masz jajek???? otrebow? mleka???
nie mozna powtarzac uderzeniowki, zaczynac jej dwa razy - ale tak naprawde uderzeniowka to to samo co PP, zacznij wiec moze od PP - lepiej brzmi
Nie no spokojnie wytrzymam do 15, bo teraz mam dzieci na glowie i nie moge wyjsc z domu. Zapcham sie kostkami lodu Moja wczesniejsza uderzeniowka trwala <uwaga uwaga> jeden dzien a potem hości zabrali mnie na grila
__________________

Jestem zakupoholiczką


Zakochana w Tiffany Rothe
notnicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:44   #1519
sonia26
Raczkowanie
 
Avatar sonia26
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 493
GG do sonia26
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez kochak Pokaż wiadomość
nie pale w chacie... wiec nie smierdza, ja smierdze szkoda mi kasy na te faje moze sie uda. poki co wcinam ogórki
Fajka kosztuje 100 zł, 10 paczek fajek starcza Ci na 10 dni wiec koszt zwróci sie po 10 dniach. Przy elektronicznym odruch sięgania po paierosa jest mniejszy a i głodu nikotynowego nie ma.Jeśli dasz rade bez to gratuluje dla mnie to było wybawienie ja bez niczego nie dałabym rady.
__________________
06.05.2010 67 kg
05.06.2010 60.9 kg 30 dni -6.1 kg
14.07.2010 57 kg 70 dni -10kg 15 dni zastój!
11.08.2010 55 kg 100 dni -12 kg
23.01.2011 III Faza 62 [B]


pas 92/72 -20 cm, biust 93/83 -10 cm, pod biustem 80/73 -7 cm, udo 60/54 -6 cm
sonia26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 08:44   #1520
notnicegirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 455
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ani to ani to
niejedzenie do 15-stej jest nieduszczalne - przecież to nie głodówka!!
biała usmażona kiełbasa?
czytam, ze to Twoje drugie podejście, ale mam wątpliwści czy aby napewno dobrze zaznajomiłaś się z książką ...
Zaznajomiłam się z książką , tylko ze nie mieszkam teraz u siebie i nie mam wpływu na to co ubywa z NIE mojej lodówki Pytanie bylo skierowane do osob ktore sa sklonne pomoc a nie krytykowac.
__________________

Jestem zakupoholiczką


Zakochana w Tiffany Rothe
notnicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:45   #1521
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

4 dzień i dziś rano waga 63,8 z 65,5 powoli idzie... ale daje rade, teraz chodzę do pracy do przedszkola wiec szybciej mi cza leci
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:47   #1522
sonia26
Raczkowanie
 
Avatar sonia26
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 493
GG do sonia26
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
4 dzień i dziś rano waga 63,8 z 65,5 powoli idzie... ale daje rade, teraz chodzę do pracy do przedszkola wiec szybciej mi cza leci
I co? miałam racje, że pół personelu tez się odchudza??
__________________
06.05.2010 67 kg
05.06.2010 60.9 kg 30 dni -6.1 kg
14.07.2010 57 kg 70 dni -10kg 15 dni zastój!
11.08.2010 55 kg 100 dni -12 kg
23.01.2011 III Faza 62 [B]


pas 92/72 -20 cm, biust 93/83 -10 cm, pod biustem 80/73 -7 cm, udo 60/54 -6 cm
sonia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:47   #1523
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez notnicegirl Pokaż wiadomość
Zaznajomiłam się z książką , tylko ze nie mieszkam teraz u siebie i nie mam wpływu na to co ubywa z NIE mojej lodówki Pytanie bylo skierowane do osob ktore sa sklonne pomoc a nie krytykowac.
jak byś zwróciła uwagę na całośc mojej wypowiedzi, a nie tylko na element który cię zabolał (prawda w oczy kole) to byś zauważyła, ze napisałam, że ani nie jedzenie do 15-stej ani jedzenie białej kiełbasy nie jest dobre;
ale po co czytać i wyciągać wnioski, lepiej się odrazu oburzać
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:47   #1524
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Witam Was mychy
Jak tam, u mnie ok , czuję się coraz lepiej ale ból gardła jest dobijający



Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam na wyjeździe parudniowym, bez internetu.
Jestem tak padnięta, że nie przeczytam Was dzisiaj, ale proszę o lanie na goły tyłek... Starałam się nie grzeszyć, ale raz zjadłam 4 łyżki otrębów i...

znalazłam truskawkową gumę do żucia, bez cukru, wyżułam jej 4 opakowania (czyli ok 50 gum) przez 4 dni, ale okazało się że sorbitol jest niedozwolony

Poza tym jest mi coraz gorzej utrzymać dietę... Nie chodzę w ogóle do toalety, cały czas jestem słaba przez co nie mogę ćwiczyć i na widok jajek jest mi już niedobrze...
Jeszcze niby miesiąc tylko, ale od 2 tyg efektów prawie nie ma...

Przybita jestem
Biedaku, nie wiem co może byc powodem tego. Z porcelanką tez miałam problem, a teraz się zdarza że chodze nawet 2 razy dziennie. Może pij pokrzywę, rób jakieś nie pospolite dania...warzywka grillowane, ryby zapiekane, pizzy...bo jak sie je to samo w kółko to idze zawriować

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
o 4.30 nad ranem obudzil mnie moj kochany kot....zasnac juz nie moglam...co za zycie!!! wciagnelam dwie kanapki i teraz mysle co robic bo przeciez umowiona jestem dopiero na 12
Hehe, widzę że mamty tak samo. Koty- budziki mój tez mnie wybudza i sie wyspac nie mogę
Cytat:
Napisane przez Kasiulek1029 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mi wczoraj minąl pierwszy tydzien diety i musze przyznac ze dzieki niej mam jakies lepsze samopoczucie
Dzisiaj mam pisemny egzamin licencjacki, zaraz ide sie szykowac
Trzymajcie kciuki
Oki, daj znać!!!
Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
kochana ja Ciebie rozumiem, nie mialam aż takiego problemu jak Ty ale mialam... i tabinga ma racje, to na 100% jest pozostalosc z dziecinstwa a frajer, z ktorym bylas to jeszcze spotęgował. Tez tak mialam. I dopiero jak poznalam mojego TŻ to zmienilo sie wszystko. jestem jeszcze dobre 10kg grubsza niz kiedys a czuje sie milion razy seksowniejsza i piekniejsza. I uwierz, Ty też znajdziesz takiego TŻ. Tylko nei czekaj na niego, nie szukaj a sam przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie Tylko najpierw zacznij byc dla siebie łaskawa pomysl, czy naprawde idealny tyłek jest sensem zycia? czy bez idealnego tyłka jestes nikim????? to naprawde nie ma wplywu na nasze zycie, to tak naprawde wcale nie jest problem. Masz pewnie sliczna buzie, masz dwie rece, dwie nogi, zdrowe serce, widzisz, mowisz, nie jezdzisz na wozku, nie masz chorych dzieci... Pomysl o ludziach ktorzy tego nie moga o sobie powiedziec. To oni maja prawdziwy problem. A ty swój wg Ciebie nieidealny tyłek ukryj w szortach i juz Uwierz w siebie bo widze, ze naprawde jestes wartosciowa osobą I znajdz kogos z kim mozesz pogadac na zywo, kogos kto Ci pomoze
Bede trzymala kciuki

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Witam Dziewczynki
Dzisiaj cudowna niespodzianka.... mam na sobie jeansy, do ktorych wg moich obliczen brakuje mi conajmniej 5-7kg!!! nie wiem jak to mozliwe ale sie wcisnelam na wadze po weekendowym grzeszeniu spadlo 0,5 z 1kg wzrostu wiec mysle, ze uszlo mi prawie płazem Jestem na PW wiec drugie 0,5kg to pewnie woda
Jem wlasnie wieśniaka z tunczykiem, moja ostatnio nowa milosc a po pracy planuje zrobic Pana Sernika
Milego dzionka i duzo spadeczków
Witaj kochana! Gratulejszon jestem z Ciebie dumna
Ja też tak myśle czy nie upiec Pana Sernika
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:48   #1525
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez notnicegirl Pokaż wiadomość
Zaznajomiłam się z książką , tylko ze nie mieszkam teraz u siebie i nie mam wpływu na to co ubywa z NIE mojej lodówki Pytanie bylo skierowane do osob ktore sa sklonne pomoc a nie krytykowac.
ja tam nie widzę, żeby cię ktoś krytykował....
a głodówka do 15 jest bez sensu... lepiej odpuść sobie uderzeniówkę i zacznij od jutra albo nawet za tydzień...
ja rok temu zaczynałam dietę i cudowałam jak głupia... i odpuściłam sobie na rok a teraz mam efekty.... a też tak myslałam jak ty.....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:49   #1526
kochak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez sonia26 Pokaż wiadomość
Fajka kosztuje 100 zł, 10 paczek fajek starcza Ci na 10 dni wiec koszt zwróci sie po 10 dniach. Przy elektronicznym odruch sięgania po paierosa jest mniejszy a i głodu nikotynowego nie ma.Jeśli dasz rade bez to gratuluje dla mnie to było wybawienie ja bez niczego nie dałabym rady.

raz juz nie paliłam dwa miesiace.... to siedzi tez w psychice... niguitin mi sie tez sprawdza... poki co probuje na silna wolę... no i obiecałam sobie prezent jesli rzuce... paczka dziennie to około 10 zł, a tyle paliłam, 30 dni w mcu to daje 300 zł ehhhh.... mysle ze markowe wymarzone perfumy beda dobra nagrodą ale poki co trzeba wytrwac
kochak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:50   #1527
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez notnicegirl Pokaż wiadomość
Nie no spokojnie wytrzymam do 15, bo teraz mam dzieci na glowie i nie moge wyjsc z domu. Zapcham sie kostkami lodu Moja wczesniejsza uderzeniowka trwala <uwaga uwaga> jeden dzien a potem hości zabrali mnie na grila
Cytat:
Napisane przez notnicegirl Pokaż wiadomość
Zaznajomiłam się z książką , tylko ze nie mieszkam teraz u siebie i nie mam wpływu na to co ubywa z NIE mojej lodówki Pytanie bylo skierowane do osob ktore sa sklonne pomoc a nie krytykowac.
jesli wtedy U trwała 1 dzien i zakonczyla sie grillem to mozesz uznac, ze jej wogole nie bylo
no i z tego co wymienilas nie mozna zjesc nic na uderzeniowce, no moze wypij pol tego jogurtu bo doktorek dopuszcza male dwa na uderzeniowce. ale to niedobrze dla diety nie jesc do 15, powinnysmy jesc bialkowe sniadanie do 2 h od obudzenia. Ale skoro sie tak upierasz to wypij te pol jogurtu a potem idz po jajka, filety, twarog i dopakuj bialka zeby bilans wieczorem wyszedl ladny
ps: grill nie oznacza konca diety, przeciez mozna na grillu jesc filety i inne mięska
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:52   #1528
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Macie i podziwiajcie roladkę Może ktoś mi powie co sądzi o moich przebiegłych obliczeniach nt. otrąb
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:54   #1529
czarownica3006
Zadomowienie
 
Avatar czarownica3006
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 268
GG do czarownica3006
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Macie i podziwiajcie roladkę Może ktoś mi powie co sądzi o moich przebiegłych obliczeniach nt. otrąb
roladka piękna, a obliczenia no dobre. mozemy 3 lyzki dziennie wiec przeliczac tak, zeby nie przekroczyc
__________________
czarownica3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 08:59   #1530
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez czarownica3006 Pokaż wiadomość
roladka piękna, a obliczenia no dobre. mozemy 3 lyzki dziennie wiec przeliczac tak, zeby nie przekroczyc
Hehe dzięki To ja sobie zapodam jeszcze placki z jednej łyżki na IIś.
I chciałam powiedzieć, że przepis na ten biszkopt jest tak banalny jak na sernik Jakby ktoś chciał to tutaj jest http://dukanowa.blox.pl/2010/05/Ciacho-faza-PW.html
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.