Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 12:33   #1231
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

aaa no to luzik ja biorę chyba 150, bo nie kupuje dużo, więc powinno starczyć
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:34   #1232
Niniaaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 48
GG do Niniaaa33
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez trocki Pokaż wiadomość
@Kupsespodnie, ja nie byłam w Angelbell, więc nie wiem.
A co do sklepów z alko (o matko, nie wiem jak to wyjaśnić ) Ja proponuję dwa - jeden to sklep arabów dosłownie ze wszystkim, na przeciwko plaży, od razu po lewej jak się stoi przodem do burger kinga. tam są mili panowie, którzy sami doradzają. ;D i jest nawet tanio. drugi to nie wiem jak wyjaśnic. jak stoi sie tyłem do morza, obok ratusza, kosciola to wchdozi się w tą uliczkę właśnie obok (po lewej od ratusza) i tam po lewej bedzie taki mały supermarkecik z kanapkami i alkoholem (troche meliniarski) - maly wybor, ale jest najtaniej. ; ) im bardziej zadbany i normalnie wygladajacy sklep, tym drozej, a i trudniej o sprzedaz dla <16.

co do telefonow - za darmo odbieranie smsow, 0,54zl za wyslanie; 1,79/min za dzwonienie, a za odbieranie 0,74.

a w jakim hotelu byłaś???
__________________
LLORET DE MAR 20-31.07
HOTEL COPACABANA
Niniaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:35   #1233
Sloneczko95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez RosjaRosja Pokaż wiadomość
sloneczko
Masz bardzo fajny nick xDD

dobra, wpadaj, zapisz sie tez na fb

Wiesz, z ty fb to będzie trudno, bo ja nawet nie mam go założonego, a nawet jak już założe to nic tam nie uda mi się zrobić. Ja jestem trudno kapująca w tych sprawach.
Sloneczko95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:36   #1234
szysza69
Raczkowanie
 
Avatar szysza69
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 267
GG do szysza69
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez trocki Pokaż wiadomość
Ja miałam 200 euro (ale z tego -40 na Barcelonę) i starczyło mi na styk : ) W ogole nie oszczedzalam, po prostu wydawalam, a to co mi zostalo na koniec to wo ydalam w sklepach. i wróciłam obkupiona strasznie, bo tam jest tyylee skleepów i w Barcelonie też. (a jakie oni tam maja przeceny ) Gdyby nie to, to spooroo by mi zostało. ; )
oo dzieki dzieki czyli 140euro starczy? ja nie wybieram sie do barcelony, także z ciuchów raczej nie kupuje nic. ewentualnie chciałam tą koszulke 'good girls go to heaven, bad girls go to lloret de mar' widziałaś ją może gdzieś ?
szysza69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:37   #1235
zuuzx3
Rozeznanie
 
Avatar zuuzx3
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 903
GG do zuuzx3 Send a message via Skype™ to zuuzx3
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

good girls go to the heaven, bad girls go to Lloret de Mar. <- widziałąś bluzki z tym napisem lub ręczniki? orientujesz się jaka cena?
zuuzx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:37   #1236
trocki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez Niniaaa33 Pokaż wiadomość
a w jakim hotelu byłaś???
Miałam być w hotelu Goya, ale przenieśli nas do Don Juan Center.

Cytat:
Napisane przez mikaminika Pokaż wiadomość
A wiesz może jak jest w Marinelandzie ? ; > Bo na pewno ktoś od was z obozu tam był ?
Hah, nie, od nas z turnusu nikt nie chciał tam jechać, więc nie mam pojęcia.

Cytat:
Napisane przez szysza69 Pokaż wiadomość
oo dzieki dzieki czyli 140euro starczy? ja nie wybieram sie do barcelony, także z ciuchów raczej nie kupuje nic. ewentualnie chciałam tą koszulke 'good girls go to heaven, bad girls go to lloret de mar' widziałaś ją może gdzieś ?
jak tak mowisz, to 140 euro wystarczy na pewno. ;D jeszcze zalezy ile na jedzenie bedziesz wydawac - np. w burger kingu strasznie drogo było... może dlatego, że przy samej plaży, nie wiem. ; ) i są 2 mcdonaldy - 1 przy plazy, drugi doslownie przy tropicsie i ceny sa juz tam bardziej zblizone do naszych. i jest wifi <3

koszulki z takim napisem nie widzialam ani recznikow. sama bym chetnie zakupila ale musze Wam powiedzieć, że np. koszulki z napisem i love lloret de mar/bercelona/espania drogie były... ja widziałam po 25 euro(!), gdzieniegdzie po 15... ale w sumie jesli ktos chcial z porzadnego materiału, to nikt nie chciał schodzić z tej ceny.

Edytowane przez trocki
Czas edycji: 2010-07-20 o 12:43
trocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:38   #1237
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Dominika weź sobie obczaj tam masz -->http://www.lloretdemar.yoyo.pl/marineland.htm
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 12:42   #1238
mikaminika
Rozeznanie
 
Avatar mikaminika
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 516
GG do mikaminika
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez trocki Pokaż wiadomość
Miałam być w hotelu Goya, ale przenieśli nas do Don Juan Center.
oooo ja mam to samo ! Też miałam być w Goya, a mnie przeniesiono Don Juan Center !
Co mi możesz powiedzieć o tym hotelu ? I faktycznie, to prawda, że tam kradną ? ; >

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez justine333 Pokaż wiadomość
Dominika weź sobie obczaj tam masz -->http://www.lloretdemar.yoyo.pl/marineland.htm
haha dzięki ! Już to obczajałam i się teraz waham, czy iść tam, czy nie
__________________
Rimini 2011

Lloret de Mar 2010
mikaminika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:49   #1239
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

a co z tą goyą nie tak ? że każdego przenoszą ?
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:50   #1240
kiciax15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 348
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

13dni, 18h, 9min do odjazdu!
__________________
http://www.lastfm.pl/user/ffreaxxx

03.08.2010 - 14.08.2010 Orlando Travel
nie sugerujcie się nickiem.

5 dni
kiciax15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:54   #1241
trocki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez mikaminika Pokaż wiadomość
oooo ja mam to samo ! Też miałam być w Goya, a mnie przeniesiono Don Juan Center !
Co mi możesz powiedzieć o tym hotelu ? I faktycznie, to prawda, że tam kradną ? ; >
Don Juan Center o wieeelee lepszy od Goyi, bardzo korzystna zmiana! ; ) Na moim turnusie nie było ani jednego przypadku kradzieży w hotelu. Ale wiesz, lepiej zamykać balkon jak się wychodzi, bo bardzo łatwo między nimi przejść i wtedy faktycznie nie trudno o kradzież. Same pokoje są świetne - jak na ** to muszę powiedzieć, że super. 2,3-osobowe pokoje (pare 4-osobowych, ale na naszym turnusie tylko 2 pokoje takie były od nas) więc jest miejsce, nie tzreba się cisnąć.W pokojach porządnie, sprzątają naprawdę cudownie (puste butelki po alko można normalnie zostawiać, wynoszą), łazienki też ok, w miarę nowe i schludne. : ) Obsługa miła nawet nawet. Co do posiłków - szwedzki stół, zawsze można znaleźć coś dla siebie. : ) Do obiadów i kolacji ekstra dla każdego była butelka wody niegazowanej (byłam z funclubu). Oprocz zwyklych dan (codziennie jakas ryba, mieso, ziemniaki w jakiejs postaci) duuzo salatek owocow warzyw, byly tez ciasta, rozne slodycze i lody dwa smaki do wyboru. : ) Basen spory, czysty. Balkony są spore, jak masz od strony basenu to już bajka - wszystko się suszy w 5 minut, widok na basen i swietne towarzystwo. Jak ja byłam, oprocz ans było najwiecej niemcow i francuzow ["ciemne chlopy" w 80% ] I naprawde swietny klimat. ; )

Poza tym, jestem w saaamiuuutkiim centruum. Doslownie. 2 min do plazy, 1,5 min do tropicsa.
trocki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 12:55   #1242
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

26 ! dni ;[
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 12:59   #1243
mikaminika
Rozeznanie
 
Avatar mikaminika
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 516
GG do mikaminika
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez trocki Pokaż wiadomość
Don Juan Center o wieeelee lepszy od Goyi, bardzo korzystna zmiana! ; ) Na moim turnusie nie było ani jednego przypadku kradzieży w hotelu. Ale wiesz, lepiej zamykać balkon jak się wychodzi, bo bardzo łatwo między nimi przejść i wtedy faktycznie nie trudno o kradzież. Same pokoje są świetne - jak na ** to muszę powiedzieć, że super. 2,3-osobowe pokoje (pare 4-osobowych, ale na naszym turnusie tylko 2 pokoje takie były od nas) więc jest miejsce, nie tzreba się cisnąć.W pokojach porządnie, sprzątają naprawdę cudownie (puste butelki po alko można normalnie zostawiać, wynoszą), łazienki też ok, w miarę nowe i schludne. : ) Obsługa miła nawet nawet. Co do posiłków - szwedzki stół, zawsze można znaleźć coś dla siebie. : ) Do obiadów i kolacji ekstra dla każdego była butelka wody niegazowanej (byłam z funclubu). Oprocz zwyklych dan (codziennie jakas ryba, mieso, ziemniaki w jakiejs postaci) duuzo salatek owocow warzyw, byly tez ciasta, rozne slodycze i lody dwa smaki do wyboru. : ) Basen spory, czysty. Balkony są spore, jak masz od strony basenu to już bajka - wszystko się suszy w 5 minut, widok na basen i swietne towarzystwo. Jak ja byłam, oprocz ans było najwiecej niemcow i francuzow ["ciemne chlopy" w 80% ] I naprawde swietny klimat. ; )

Poza tym, jestem w saaamiuuutkiim centruum. Doslownie. 2 min do plazy, 1,5 min do tropicsa.
O jaaa to super ! Strasznie mnie pocieszyłaś tą wiadomością, bo właśnie miałam trochę obaw co do tego hotelu !
__________________
Rimini 2011

Lloret de Mar 2010
mikaminika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:02   #1244
kiciax15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 348
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Don Juan Center- polecam, byłam w tamtym roku, w tym wracam, i mam nadzieję, że mnie nigdzie nie przeniosą
__________________
http://www.lastfm.pl/user/ffreaxxx

03.08.2010 - 14.08.2010 Orlando Travel
nie sugerujcie się nickiem.

5 dni
kiciax15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:02   #1245
Sloneczko95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Jeszcze jedno głupie pytanie, ale nie miejcie mi tego za złe, bo ja musze zawsze być pewna na 100%. Czyli ta impreza jest 8 sierpnia, spotykamy sie pod Mc Donald's? I wgl. o której godzinie?
Sloneczko95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:04   #1246
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

nie będziesz musiała zapierdzielać pod górke
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:04   #1247
kiciax15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 348
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

21 pod McDonaldem myślę
__________________
http://www.lastfm.pl/user/ffreaxxx

03.08.2010 - 14.08.2010 Orlando Travel
nie sugerujcie się nickiem.

5 dni
kiciax15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:05   #1248
szysza69
Raczkowanie
 
Avatar szysza69
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 267
GG do szysza69
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez trocki Pokaż wiadomość
Don Juan Center o wieeelee lepszy od Goyi, bardzo korzystna zmiana! ; ) Na moim turnusie nie było ani jednego przypadku kradzieży w hotelu. Ale wiesz, lepiej zamykać balkon jak się wychodzi, bo bardzo łatwo między nimi przejść i wtedy faktycznie nie trudno o kradzież. Same pokoje są świetne - jak na ** to muszę powiedzieć, że super. 2,3-osobowe pokoje (pare 4-osobowych, ale na naszym turnusie tylko 2 pokoje takie były od nas) więc jest miejsce, nie tzreba się cisnąć.W pokojach porządnie, sprzątają naprawdę cudownie (puste butelki po alko można normalnie zostawiać, wynoszą), łazienki też ok, w miarę nowe i schludne. : ) Obsługa miła nawet nawet. Co do posiłków - szwedzki stół, zawsze można znaleźć coś dla siebie. : ) Do obiadów i kolacji ekstra dla każdego była butelka wody niegazowanej (byłam z funclubu). Oprocz zwyklych dan (codziennie jakas ryba, mieso, ziemniaki w jakiejs postaci) duuzo salatek owocow warzyw, byly tez ciasta, rozne slodycze i lody dwa smaki do wyboru. : ) Basen spory, czysty. Balkony są spore, jak masz od strony basenu to już bajka - wszystko się suszy w 5 minut, widok na basen i swietne towarzystwo. Jak ja byłam, oprocz ans było najwiecej niemcow i francuzow ["ciemne chlopy" w 80% ] I naprawde swietny klimat. ; )

Poza tym, jestem w saaamiuuutkiim centruum. Doslownie. 2 min do plazy, 1,5 min do tropicsa.
no to miłoooooooo ;D! nie wiem co z goyą, ale mam nadzieje ze bede w Don Juan Center ;p
szysza69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:12   #1249
xxxxjulia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 80
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Hej Dziewczyny! Dopoki ktoś pisze w tym wątku, to zapytam! W tym roku już nie mogę, ale w nastepne wakacje wybieram się do Lloret!

Jakie polecacie biura, hotele, jak z dyskotekami (wtedy bd miala 16 lat), chlopakami i wogóle

edit: Ktoś się wybiera w 2011?
xxxxjulia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 13:16   #1250
Loud Silence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

O cenach alko już ktoś napisał, więc nie będę się powtarzać. Z tym, że napoje z lodówki (nie ważne, czy z %, czy bez), zawsze są o jakieś 20 centów droższe.

Co do kasy, ja miałam 260 euro, z czego 60 na wycieczki i zostało mi 40, więc koło 150 euro powinno Wam wystarczyć na same wydatki.

T-shirta 'I love Espana' kupiłam za 6 euro, tylko w 2 sklepach takie były, w innych only 'I love Lloret/Barcelona'

Jeśli chodzi o hotel Angelbel - nienajgorszy. Do centrum (mam na myśli tą główną ulicę) stosunkowo blisko, jakieś 5 minut, do plaży koło 7 minut. Do dyskotek niestety dość daleko, my szliśmy z 15 minut, ale to zależy od tempa opiekunów. ;p

Z samymi pokojami w Angelbel to było różnie. Ja z kumpelami miałam cholernego pecha, bo trafiłyśmy do małego pokoju (nr 312, w 212 też tak było) z oknem o wymiarach 0,5 m x 1 m. nawet palić było ciężko. Klimatyzacja działała. W pokojach są czujniki dymu, ale nie przejmujcie się, bo papierosowego nie wyłapują. Niektóre pokoje miały balkony z widokiem na ulicę, pozostałe duże okna z widokiem na hotel obok bądź, tak jak w moim, na mieszkających naprzeciwko Hiszpanów. xd Na windę czekało się z 5 minut, nie opłaca się. Restauracja w hotelu, całkiem niezłe jedzenie, ale mały wybór. Na frytki nie mogę patrzeć.

Wystrzegajcie się niskiego recepcjonisty w białej koszuli, który ciągle się uśmiecha i przeważnie jest na nocną zmianę! Przychodził do nas do pokoju o 3 w nocy i coś tam gadał, zaczepiał nas na korytarzu, niefajny typek.

Byłam z biura GandalfTravel, zwiedzaliśmy Paryż i Wenecję.

A, zapomniałam o basenie. Jest bardzo malutki, wody po szyję, mało kto z nas się tam kąpał. Parę leżaków obok i tyle, więc generalnie wybieraliśmy plażę.

Edytowane przez Loud Silence
Czas edycji: 2010-07-20 o 13:17
Loud Silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:19   #1251
mikaminika
Rozeznanie
 
Avatar mikaminika
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 516
GG do mikaminika
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez xxxxjulia Pokaż wiadomość

edit: Ktoś się wybiera w 2011?
monqes się wybiera w 2011

Justine - 27 dni do wyjazdu, a nie 26
__________________
Rimini 2011

Lloret de Mar 2010

Edytowane przez mikaminika
Czas edycji: 2010-07-20 o 13:23
mikaminika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:21   #1252
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

aa z Eugenii już ktoś wrócił ?

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Ja też się wybieram w 2011 jak dobrze pójdzie
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:25   #1253
kiciax15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 348
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

ja bym chciała za rok znowu do Lloret... ale 3 lata pod rząd - z drugiej strony chciałbym też pojechać w jakieś nowe miejsce, np. Bułgaria. gorzej z kasą jeśli 2 obozy, szczególnie, że Hiszpania droga ogólnie jak zsumować to wszystko - wyjazd + euro itd. chyba czas zacząć pracować
__________________
http://www.lastfm.pl/user/ffreaxxx

03.08.2010 - 14.08.2010 Orlando Travel
nie sugerujcie się nickiem.

5 dni
kiciax15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:26   #1254
agusiencja
Rozeznanie
 
Avatar agusiencja
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 592
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez Loud Silence Pokaż wiadomość
O cenach alko już ktoś napisał, więc nie będę się powtarzać. Z tym, że napoje z lodówki (nie ważne, czy z %, czy bez), zawsze są o jakieś 20 centów droższe.

Co do kasy, ja miałam 260 euro, z czego 60 na wycieczki i zostało mi 40, więc koło 150 euro powinno Wam wystarczyć na same wydatki.

T-shirta 'I love Espana' kupiłam za 6 euro, tylko w 2 sklepach takie były, w innych only 'I love Lloret/Barcelona'

Jeśli chodzi o hotel Angelbel - nienajgorszy. Do centrum (mam na myśli tą główną ulicę) stosunkowo blisko, jakieś 5 minut, do plaży koło 7 minut. Do dyskotek niestety dość daleko, my szliśmy z 15 minut, ale to zależy od tempa opiekunów. ;p

Z samymi pokojami w Angelbel to było różnie. Ja z kumpelami miałam cholernego pecha, bo trafiłyśmy do małego pokoju (nr 312, w 212 też tak było) z oknem o wymiarach 0,5 m x 1 m. nawet palić było ciężko. Klimatyzacja działała. W pokojach są czujniki dymu, ale nie przejmujcie się, bo papierosowego nie wyłapują. Niektóre pokoje miały balkony z widokiem na ulicę, pozostałe duże okna z widokiem na hotel obok bądź, tak jak w moim, na mieszkających naprzeciwko Hiszpanów. xd Na windę czekało się z 5 minut, nie opłaca się. Restauracja w hotelu, całkiem niezłe jedzenie, ale mały wybór. Na frytki nie mogę patrzeć.

Wystrzegajcie się niskiego recepcjonisty w białej koszuli, który ciągle się uśmiecha i przeważnie jest na nocną zmianę! Przychodził do nas do pokoju o 3 w nocy i coś tam gadał, zaczepiał nas na korytarzu, niefajny typek.

Byłam z biura GandalfTravel, zwiedzaliśmy Paryż i Wenecję.

A, zapomniałam o basenie. Jest bardzo malutki, wody po szyję, mało kto z nas się tam kąpał. Parę leżaków obok i tyle, więc generalnie wybieraliśmy plażę.
Dzięki za odpowiedź to ilu osobowe pokoje najlepiej brać? wiesz które są z balkonami? Jakieś najlepsze?
Jak wyglądał nocleg w Paryżu?
__________________

agusiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:29   #1255
bubexowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 151
GG do bubexowa
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez justine333 Pokaż wiadomość
aa z Eugenii już ktoś wrócił ?

O właśnie dołączam do pytania, bo to mój hotel
bubexowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:48   #1256
RosjaRosja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 208
Wyślij wiadomość przez MSN do RosjaRosja Send a message via Skype™ to RosjaRosja
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez szysza69 Pokaż wiadomość
wiec chyba raczej trzeba bedzie wodke pić (a ja jej tak baaardzo nie lubie)
COOOO?

ej, a piłyście kiedys spirytus xD?? Taki rzocieńczony oczywiście z sokiem.

ja też bym chciała coś wiedzieć o eugeni ;D Na stronie gandalfa jest napisane, że mają balkony wszytskie i kaucja 25 euro czy 20, nie chce mi się zaś na to patrzeć

Loud! Super!
Ja też jadę z gandalfa, mogłaby,ś napisać na co opiekunowie pozwalali, jak się zachowywali itp. No i czy mówili, czy jadą jeszcze raz kiedyś do lloret.
__________________
Lloret 2011
5.08 - 21.08

RosjaRosja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:51   #1257
aska_120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Głuchołazy
Wiadomości: 7
GG do aska_120
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez Humooreska Pokaż wiadomość
hahahaha.. laska.. ja mam brzuch jakbym była w ciąży i nie narzekam <lol2>
i cycki też mam małe.. ale nei bd nic robić bo w 4 dni nic raczej na to nei zaradzę <lol2> ....

haha Humooreska mam ten sam problem z brzuchem i cyckami ^^ haha
4 dni? ^^ to jak i ja, w piatek wyruszam podbijać Lloret ! xDD
aska_120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:53   #1258
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Rosja ja piłam wino roboty mojego dziadka ..no i w sumie to tam sam spirytus był ...;D ble
a Dominika jakie 27 ? 26 dzisiaj 20 jest przecież
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:55   #1259
mikaminika
Rozeznanie
 
Avatar mikaminika
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 516
GG do mikaminika
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez RosjaRosja Pokaż wiadomość
COOOO?
ej, a piłyście kiedys spirytus xD?? Taki rzocieńczony oczywiście z sokiem.
Ja piłam i to jakoś parę dni temu spirytusik zmieszany z colą i orzechówką dobre to.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez justine333 Pokaż wiadomość
Rosja ja piłam wino roboty mojego dziadka ..no i w sumie to tam sam spirytus był ...;D ble
a Dominika jakie 27 ? 26 dzisiaj 20 jest przecież
ale lipiec ma 31 dni, a nie 30
__________________
Rimini 2011

Lloret de Mar 2010
mikaminika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:58   #1260
szysza69
Raczkowanie
 
Avatar szysza69
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 267
GG do szysza69
Dot.: Hiszpania- Lloret de Mar-wątek zbiorczy cz.III

Cytat:
Napisane przez RosjaRosja Pokaż wiadomość
COOOO?

ej, a piłyście kiedys spirytus xD?? Taki rzocieńczony oczywiście z sokiem.
hahah nooooo niestety. ;D a spirytus to piłam z colą kiedyś, smakowało mi xd

12 dni i jazzzzda

Edytowane przez szysza69
Czas edycji: 2010-07-20 o 13:59
szysza69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.