Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 15:48   #1
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221

Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc


Dostalam dzisiaj pismo ze zostalam zkreslona z listy studentow z powodu nieuzyskania zaliczenia semetry o okreslonym terminie. Wszystkie przedmioty zaliczylam i indeks zlozylam w terminie Dzwonilam do dziekanatu i kazali mi przyjsc to wyjasnic. Chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z Was byla moze w podobnej sytuacji i jak to sie skonczylo. Jestem na 5 roku ostatni semestr .
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 15:57   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

no najwyraźniej nastąpiła jakaś pomyłka i tyle

skoro wszystko zaliczyłaś to nie wiem czemu się martwisz - idziesz tam ( jak najszybciej) i wyjaśniasz, tyle sprawy
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:05   #3
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Jeśli wszystko zaliczyłaś, rozliczyłaś indeks i nie zalegasz z żadnymi opłatami to pewnie to pomyłka i szybko się wyjaśni
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:20   #4
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Nie zalegasz z opłatami, Twój indeks jest w dziekanacie, masz wszystkie zaliczenia.

To znaczy, że jest to pomyłka. Pojedziesz tam, wyjaśnisz wszystko i będzie ok.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:24   #5
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Perla23 Pokaż wiadomość
Dostalam dzisiaj pismo ze zostalam zkreslona z listy studentow z powodu nieuzyskania zaliczenia semetry o okreslonym terminie. Wszystkie przedmioty zaliczylam i indeks zlozylam w terminie Dzwonilam do dziekanatu i kazali mi przyjsc to wyjasnic. Chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z Was byla moze w podobnej sytuacji i jak to sie skonczylo. Jestem na 5 roku ostatni semestr .
Miałam podobną sytuację: w październiku po V roku studiów dostałam pismo o skreśleniu mnie z listy studentów, ponieważ nie obroniłam pracy mgr w terminie (nie było czegoś takiego). Również miałam zaliczone wszystkie przedmioty i indeks złożony w dziekanacie już w czerwcu-byłam tylko w trakcie pisania mgr.
Przerażona zadzwoniłam do dziekanatu i okazało się, że to skreślenie wynika z tego, że uzyskałam absolutorium i straciłam zniżki studenckie etc., a na obronę mgr mam dwa lata (na Uniwersytecie Wrocławskim).

Może u Ciebie chodzi o coś podobnego, tylko że u mnie to było na jesieni po X semestrze, a nie pod koniec marca...
Mam nadzieję, że to tylko pomyłka i że wszystko się wyjaśni Koniecznie napisz jak to się skończyło.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:36   #6
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Jutro jade do Wrocławia bo pani z dziekanatu nic nie mogla mi powiedziec przez telefon. Mam 14 dni na zlozenie odwolania a wiec mam nadzieje ze bedzie wszytko ok
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:39   #7
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

perla - jaka to uczelnia?
u mnie (UE) dodatkowym warunkiem zaliczenia 9 semestru był wpis zaliczający praktyki.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 16:48   #8
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Uniwersytet Wrocławski u mnie nie bylo praktyk Indeks składałam razem z kolezanka i ona takiego pisma nie dostala
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:51   #9
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Perla23 Pokaż wiadomość
Uniwersytet Wrocławski u mnie nie bylo praktyk Indeks składałam razem z kolezanka i ona takiego pisma nie dostala
a koleżanka praktyki miała ?

może to jest powód
praktyki są traktowane jako normalny element programu studiów
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:56   #10
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Nie tez nie miala bo u nas nie ma praktyk dlatego jestem ciekawa co jest nie tak
Jutro napisze jak sie juz dowiem
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:59   #11
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

jak to u was nie ma praktyk ?! nie ma czy nie wiecie że są ? Bo chyba w tym kraju nie ma programu studiów bez praktyk...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 17:20   #12
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację: w październiku po V roku studiów dostałam pismo o skreśleniu mnie z listy studentów, ponieważ nie obroniłam pracy mgr w terminie (nie było czegoś takiego). Również miałam zaliczone wszystkie przedmioty i indeks złożony w dziekanacie już w czerwcu-byłam tylko w trakcie pisania mgr.
Przerażona zadzwoniłam do dziekanatu i okazało się, że to skreślenie wynika z tego, że uzyskałam absolutorium i straciłam zniżki studenckie etc., a na obronę mgr mam dwa lata (na Uniwersytecie Wrocławskim).
Ja od UWr żadnego pisemka nie dostałam w tej sprawie. Mam rozumieć, ze jestem nadal studentka? Lubie ten ich burdel
Obroniłaś się już czy dalej się pisze

Co do tematu- jakie odwołanie? Zapewne popatrzą w komputer i wszystko się wyjaśni. No chyba, ze się uprą na biurokracje
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 17:34   #13
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

to niestety może nie być takie proste jak się wydaje.
Miałam taką sytuacje na AE będąc szeregowa studentką - zdałam oddałam do dziekanatu i dostałam pismo, że skreślona. Poszłam do dziekanatu przekonana, że to jakas bzdura - okazało się, że nie złożyłam indeksu(złożyłam osobiście więc po prostu zginął im z szuflady do której sie je wkładało) więc niezaliczone, nawet wtedy pomyślałam że trudno - w końcu są protokoły. Okazało się, że protokoły były wypełniane niekompletnie, były braki, albo niepodpisane przez jakiegoś profesora czy doktoranta, indeks się nigdy nie znalazł i ja musiałam UDOWODNIĆ że zdałam wszystko. 2 miesiące latania po wszystkich katedrach, kupa nerwów, olewania mnie, wykłócania sie o odszukanie protokołów :/ w międzyczasie wywalona, później walak by nie zdawac ponownie egzaminów!
koszmar jakiś i burdel, a nie wyższa uczelnia..
__________________

Edytowane przez ava80
Czas edycji: 2010-03-29 o 17:35
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 17:42   #14
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Perla23 Pokaż wiadomość
Jutro jade do Wrocławia bo pani z dziekanatu nic nie mogla mi powiedziec przez telefon. Mam 14 dni na zlozenie odwolania a wiec mam nadzieje ze bedzie wszytko ok
O, to widzę że ta sama uczelnia
Też się chciałam od razu odwoływać, ale najpierw zadzwoniłam do promotorki, która też była w szoku że dostałam takie pismo i ona poradziła mi zadzwonić do dziekanatu. Akurat byłam w domu, poza Wrocławiem ale udało mi się to załatwić przez telefon.

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Ja od UWr żadnego pisemka nie dostałam w tej sprawie. Mam rozumieć, ze jestem nadal studentka? Lubie ten ich burdel
Obroniłaś się już czy dalej się pisze

Co do tematu- jakie odwołanie? Zapewne popatrzą w komputer i wszystko się wyjaśni. No chyba, ze się uprą na biurokracje
A obroniłam się dwa lata temu

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
jak to u was nie ma praktyk ?! nie ma czy nie wiecie że są ? Bo chyba w tym kraju nie ma programu studiów bez praktyk...
Kończyłam filologię polską, bez specjalności nauczycielskiej i nie miałam żadnych praktyk. Ale studia skończyłam trzy lata temu, studiowałam starym trybem po starej maturze (studia jednolite magisterskie)-może to dlatego.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:23   #15
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

e ja też magisterskie i praktyki miałam chyba wszędzie są
to pewnie bałagan w dziekanacie, idź koniecznie wyjaśnij.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:45   #16
Prisma
Raczkowanie
 
Avatar Prisma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

U mnie na wydziale (UAM), takie pisemko dostali wszyscy, którzy przebywali na wymianach zagranicznych (erasmus etc), ponieważ koordynator zapomniał poinformować dziekanat o wyjazdach
Prisma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:05   #17
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Ja też na studiach nie miałam praktyk (uczelnia państwowa), więc nie wszędzie są one wymagane.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:07   #18
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

"podczepię" się z moją sprawą do tego wątku , mam nadzieje ze nikt mi tu glowy nie urwie

Otóż mam pytanie. Czy jeśli podbije legitymacje po jej "terminie ważności" mam ją do 31 marca, a podbije w kwietniu, czy bede miec z tego powodu jakies nieprzyjemności na uczelni?Wiem, ze w tym czasie nie przysługują mi ulgi mpk itd. Nie moge teraz stawić się na uczelni, ponieważ odbywam praktyki w swoim mieście.

Edytowane przez malina885
Czas edycji: 2010-03-29 o 21:09
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:46   #19
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

malina - najwyzej pani z dziekanatu krzywo spojrzy. zadnych innych nieprzyjemnosci nie powinno byc.
a z ulgami tez jest tak, ze ci przysluguja, bo przeciez status studenta masz. masz jedynie niewazny dokument to potwierdzajacy. w przypadku (odpukac) mandatu masz 7 dni na dostarczenie dokumentu potwierdzajacego ulge, wiec czas na mykniecie do dziekanatu i podbicie.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 11:16   #20
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
w przypadku (odpukac) mandatu masz 7 dni na dostarczenie dokumentu potwierdzajacego ulge, wiec czas na mykniecie do dziekanatu i podbicie.
Nie wiem jak w autobusach, ale w PKP, prócz pokazania legitymacji trzeba też jakąś opłate manipulacyjną zapłacić

Moja kumpela kiedyś też dostałą taki list z dziekanatu, okazało się, że to jakaś pomyłka
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 11:28   #21
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez malina885 Pokaż wiadomość
"podczepię" się z moją sprawą do tego wątku , mam nadzieje ze nikt mi tu glowy nie urwie

Otóż mam pytanie. Czy jeśli podbije legitymacje po jej "terminie ważności" mam ją do 31 marca, a podbije w kwietniu, czy bede miec z tego powodu jakies nieprzyjemności na uczelni?Wiem, ze w tym czasie nie przysługują mi ulgi mpk itd. Nie moge teraz stawić się na uczelni, ponieważ odbywam praktyki w swoim mieście.
Na uczelni nie będziesz mieć żadnych nieprzyjemności z tego powodu, bo niby jakie? Ja przykładowo złożyłam indeks do dziekanatu w ubiegłym tygodniu, a odebrać go mogę w czwartek, wtedy kiedy już będzie przerwa świąteczna więc pewnie podbiję sobie legitkę po świętach.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:50   #22
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

dzięki dziewczyny za odpowiedzi
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 19:51   #23
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Okazało się że jedna Pani doktor wpisała mi do indeksu inną ocenę niż na karcie i poprostu mam iść do niej żeby poprawiła mi to w indeksie no i oczywiscie musze napisac odwolanie do rektora No ale pani w dziekanacie powiedziala mi ze nie powinno byc zadnych problemow. A jesli chodzi o praktyki to mialam na innej uczelni na licencjacie Na UWr jestem na uzupelniajacych. Wogole wydaje mi sie ze dziekanat najpierw powinien informowac ze sa jakies problemy a nie odrazu skreslac z listy Tak i ja i one mamy wiecej roboty.
Pozdrawiam
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 19:56   #24
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Perla23 Pokaż wiadomość
Okazało się że jedna Pani doktor wpisała mi do indeksu inną ocenę niż na karcie i poprostu mam iść do niej żeby poprawiła mi to w indeksie no i oczywiscie musze napisac odwolanie do rektora No ale pani w dziekanacie powiedziala mi ze nie powinno byc zadnych problemow. A jesli chodzi o praktyki to mialam na innej uczelni na licencjacie Na UWr jestem na uzupelniajacych. Wogole wydaje mi sie ze dziekanat najpierw powinien informowac ze sa jakies problemy a nie odrazu skreslac z listy Tak i ja i one mamy wiecej roboty.
Pozdrawiam
No widzisz, nic strasznego się nie stało Tylko rzeczywiście masz dodatkową robotę z pisaniem tego odwołania.
U mnie też tak było z tym skreśleniem: promotorka stwierdziła, że to jest źle sformułowane pismo-że mnie skreślają bo się nie obroniłam, mimo że na obronę mam dwa lata.
Durna biurokracja i tyle.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:12   #25
mar_ta1
Raczkowanie
 
Avatar mar_ta1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 206
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

Dopiszę się do tego tematu, bo mam podobny problem.

W zasadzie problem dotyczy mojego chłopaka. Studiował on zaocznie na UAM w Poznaniu, skończył I rok, a na drugim roku z podowu pracy (jest kierowcą i nie mógł być na zjazdach) został skreślony z listy studentów. Do zaliczenia II roku brakują mu chyba 2 egzaminy. Było to bodajże 2 lata temu. Czy jest możliwość, żeby mógł wrócić na studia? Wydaje mi się, że na dokończenie II roku raczej nie ma szans, ale zacząć go od nowa, bez powtarzania I roku?
__________________
Różnica między Polakiem a Francuzem polega na tym, że jeden lubi kobietę rozebraną, a drugi nagą.
Witold Gombrowicz

mar_ta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:31   #26
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Skreslenie z listy studentow Prosze o pomoc

No na 99% tak, ale sporo to kosztuje, musisz poszukać w regulaminie studiów, bądź zadzwonić do dziekanatu i zapytać o "wznowienie studiów".
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.