Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. V - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 13:01   #1981
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez tifio Pokaż wiadomość
Przez pierwsze "dwa" będziesz oczekiwać, a przez kolejne opiekować się swoim skarbem. Zobaczysz jak takie maleństwo potrafi zorganizować mamusi czas
Tak sobie właśnie myślę

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Klarissa, bardzo ładnie łóżeczko się prezentuje A sypialnia nie wygląda na zdewastowaną
Cieszę się, w przyszłym tygodniu będzie pościelka i materacyk i już będzie czekać na malutką gotowe

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Klarissa, Bordowa, a wiecie ze ja do (UWAGA!) 8 roku zycia spałam z rodzicami i bratem mlodszym o 4 lata w jednym pokoju i nie pamietam, zeby w tym czasie widziała, ze robia cos niestosownego. No a nie sadze, ze dwudziestoparoletni normalni ludzie zaprzestali aktu seksualnego z powodu tego ze maja dzieci....
ale, kazdy robi jak mu pasuje.... poza tym ok...wszytsko cacy, przenosicie sie do drugiego pokoju, tylko co robicie ze swoim pieknym łozem i szafa? wszytsko w jednym? czy ja moze lozko 140x200 mam zostawic młodej a sama z TŻ spac na waskiej kanapie?
Ja też spałam z rodzicami do 6-go roku życia (nawet to jeszcze pamiętam). I też nigdy nie widziałam, żeby się kochali, ale to dlatego, że wychodzili do innego pokoju (kiedyś się mamy zapytałam, a co ) i ja zamierzam robić tak samo. W sypialni na razie będziemy jedynie spać A potem chcę sprzedać łóżko i stoliki nocne do niego, szafę zostawię bo jest pojemna poza tym gdzieś musimy wszyscy 3 trzymać rzeczy i urządzę dla małej pokój, a my wymienimy sobie sofkę w pokoju dużym na jakąś nadającą się do spania i trudno - będziemy niestety żyli w tym drugim pokoju (po małej przeróbce, bo na razie to jest "pokój" w którym nie ma prawie ścian, więc musielibyśmy jeszcze małą przebudowę zrobić

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
super, w takim razie miłego wypoczynku
Dziękuję
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:02   #1982
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 321
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Od 2 latek była w swoim pokoiku, więc byliśmy spokojni. Ale mogła wejść do nas bez problemu, bo nie zamykaliśmy drzwi. No i raz obudziła się w nocy i przyszła do nas, gdy byliśmy w trakcie. Na dodatek mąż był u góry. Ta w krzyk: Co ty robisz mamie!!!!! Wszystko powiem babci! I wybiegła z pokoju. A my: tylko nie babci!
Od tamtej pory zamykaliśmy drzwi.

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
ycnan za jezyk niemowląt...
Nie za ma co

O właśnie, Klarissa Kącik dla małej bardzo fajny i kolorystyka pokoju też w moim guście
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:02   #1983
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Dzięki za info ninaad Ja zamówiłam od razu 2 i mam nadzieję, że dobre będą, w razie czego będę wymieniać. A Freya 2 razy droższa to nie ma się co dziwić, że lepsza
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:03   #1984
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 269
GG do Kalex
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Zawsze odbierałam dwa dni po złożeniu zamówienia, np. ostatnio zamawiałam Feminatal w czwartek wieczorem (po 20), a zamówienie odebrałam przed południem w sobotę. Nigdy nie czekałam dłużej niż 2 dni.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:05   #1985
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 332
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Zawsze odbierałam dwa dni po złożeniu zamówienia, np. ostatnio zamawiałam Feminatal w czwartek wieczorem (po 20), a zamówienie odebrałam przed południem w sobotę. Nigdy nie czekałam dłużej niż 2 dni.
dzięki
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:06   #1986
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

dzięki Weronisia i Kaalex
idę brac prysznic bo na 15 30 idę do lekarza ciekawe co mi tam powie... im blizej porodu tym bardziej czas sie dłuzy
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:20   #1987
tifio
Rozeznanie
 
Avatar tifio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazury - NMR
Wiadomości: 680
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Majka232;21189826
[B
tifio[/B] - dzięki za inf. Ja chodzę do gin. prywatnie, wiec na ktg nie mam co liczyć, skierowania podobno też prywatni nie wypisują, bo później muszą płacić dla NFZ, położna z przychodni też na pewno nie ma aparatu do ktg, więc zostaje mi załatwienie sobie ktg u położnej z która chce rodzic w szpitalu...
Nie ma za co Ja położnej przy porodzie mieć nie będę tzn. takiej opłaconej, bo w naszym szpitalu nie ma na to szans, więc chociaż teraz korzystam z tego co daje NFZ.

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o Johnson&Johnson i niby uczulanie dzieci, co często się pojawia na naszym wątku, to:
1) fakt, kiedyś zdarzyło się, że jakiś tam składnik (bodajże w oliwce) uczulał, ale pozbyto się go. Nie zadbano tylko o to, żeby poinformować o tym mamuśki.
Dopiero niedawno firma skapnęła się, że przez taką opinię traci duuużo klientów i chwali się teraz rekomendacją Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i hiperalergicznością swoich kosmetyków dla dzieci.
2) Tak zachwalany i polecany Penaten to też produkt Johnson&Johnson
Nie to, że reklamuję, ale widzę, że wiele z Was odrzuca kosmetyki J&J tylko dlatego, że gdzieś słyszało, czy przeczytało, że uczulają. A tak naporawdę i tak trzeba sprawdzić każdy kosmetyk, bo jedno dziecko uczuli, a 100 kolejnych nie
Ja tam mam płyn do mycia ciała i włosków właśnie z J&J
Też mam płyn do mycia ciałka z J&J, taki z pompką.

Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość
ty perwero
mam pytanie odnośnie hartowania brodawek -no wiec jak to w końcu jest? bo podobno stymulacja sutków może przyśpieszyć poród, zalecane jest unikanie drażnienia brodawek przy seksie, a z drugiej str. hartowanie w moim pojeciu polega na dość silnym tarciu ręcznikiem po kąpieli itp.chyba że się mylę??
i drugie, już wcześniej pytałam, ale bez odzewu -dlaczego nie można masować okolicy lędźwiowej?
Bez przesady - zaraz perwero
A co do hartowania, to nam lekarz w SR mówił, że można właśnie pocierając ostro ręcznikiem po kąpieli.

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość


Ale damy radę co nie?
Pewnie, że tak! Inna opcja nie wchodzi w grę

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
no chyba teraz każda z nas to lubi ja liczę,że gin mi powie że już niedługo normalnie już się nie mogę doczekać
Ja tam lubię i już. Tym bardziej, że mogę podejrzeć młodego jak się tam wierzga w moim brzuszku

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wspomnienia z dzieciństwa, to moi rodzice zawsze otwarcie mówili o seksualności i współżyciu (oczywiście, w granicach rozsądku ), ale nigdy ich nie przyłapałam (moi bracia też) na gorącym uczynku. Raz się tylko zdarzyło, że wygonili całą naszą trójkę na podwórko "Idźcie się pobawić" , a jak po 5min wróciłam się po piłkę, to mama otworzyła mi drzwi po minucie i w dodatku w samej bieliźnie Więc wiadomo co robili
Potem, jak już wszystkie dzieci dorosły, to wiedzieliśmy, kiedy rodzice coś kombinują, bo tylko wtedy zamykali na noc drzwi do pokoju Normalnie, cały dzień i całą noc, były otwarte na oścież.
A czasem nawet "bezczelnie" kładli się "spać" o godzinie 19-20 bo "strasznie byli zmęczeni"
Oni dopiero poszli się "męczyć" a rodzice to też ludzie i też mają potrzeby seksualne, musieli sobie jakoś radzić, bo nas przecież wszystko interesowało

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
dzięki Weronisia i Kaalex
idę brac prysznic bo na 15 30 idę do lekarza ciekawe co mi tam powie... im blizej porodu tym bardziej czas sie dłuzy
Udanej wizyty!
__________________
We Dwoje 24.04.2004r.
We Troje 15.10.2010r.
FRANIULA 3900gram, 59cm



tifio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:41   #1988
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 1 961
GG do naked21
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Klarissa-
piękna, przytulna i absolutnie niezdewastowana sypialnia

Astorianka-
ja po rocznym pobycie w Londynie zostałam rasistką.. podejrzewam, że gadać sobie im możesz, a oni będą robić swoje

bordowa-
ja mam narazie 1 paczkę Pampersów właśnie tych żółtych. co do płaczu obcych dzieci- też bym takie zatłukła haha ale wiem, że swoje to inaczej, bo mam siostrę 15 lat młodszą i jej płacz mi nie przeszkadzał

tez obawiam się depresji, zresztą mam wielę lęków odnośnie przyszłości chociaż daleka jestem od smętnych depresyjnych nastrojów. Ciuchów na zaś nie kupuje, bo nie wiem jakiego będę rozmiaru mam nadzieję, że po jakimś czasie wrócę do xs .. za to zamówiłam dziś sobie 2 farbki szampon, odżywkę i maskę z MATRIXA i juz niedługo zamieniam się w szatynkę/ brunetkę- w zależności jaki kolorek wyjdzie

kasienska1701 współczuję niewyspania, ja śpię jak niemowlę z przerwami na siuru, które mi snu nie zakłócają. ale wiem jakie to potwornie niefajne samopoczucie..

oj biedna nasza Martucha, oby to był 1 i na zawsze zażegnany kryzysik. Pogadała, przyjdzie mąż i na pewno humor powróci. Tego jej życzę

Pomidora-
nieważne w jaki sposób urodzimy, grunt, żeby nasze Maleństwa wydostały się bezpiecznie wśród moich koleżanek które rodziły i cc i sn wszystkie zgodnie polecają cc obydwa sposoby mają swoje plusy i minusy. A Ty masz wspaniałego, wspierającego męża i na pewno wszystko będzie dobrze

mszu-
u nas w rodzinie identycznie- tylko że do mojego 10 roku życia mieszkaliśmy w 2 pokojowym maleńkim domku bez łazienki z piecami w mega ciasnocie w 1 pokoju babcia z dziadkiem, w 2 rodzice ja i brat jak rozłożyliśmy łożka to cały pokój był zawalony. ale dało się żyć też nie przyłapalismy rodziców na baraszkowaniu, choć często udawalismy, że śpimy żeby podglądać TV

dziuba81
mnie pomaga szklanka zimnego mleka, mozna też pić Smectę

frossiczka-
nam na SR mówiono, że nie można absolutnie nic robić z brodawkami.. i bądź tu mądra
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:13   #1989
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

jeszcze jakieś 40 min i wychodzę do domu Jak to dobrze, że już weekend. Trzeba się zabrać za jakieś porządki i wyspać się
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:26   #1990
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 189
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Witamkoleżanki

Znów nie mogłam nadrobić tempo jest coraz szybsze.
Rano byłam w przychodni patologii ciąży. Lekarz zapewnił mnie, że mam się łożyskiem nie przejmować i że w 32 tygodniu zdarza się, że jest już III stopnia- grunt, że jest wydajne i dziecko rośnie. Pozostaje mu ufać.
Dostałam skierowanie na to usg specjalistyczne które powinno się robić w 32 tygodniu, ale najbliższe miejsce jest za 4 tygodnie- czyli będzie to końcówka 36 tygodnia maskara z tym NFZ. Lekarz kazał się nie niepokoić, bo nie ma podejrzenia że z sercem jest coś nie tak, po prostu jest słaba widoczność dlatego badanie trzeba zrobić na sprzęcie specjalistycznym.


Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
szczesliwa dopiero teraz dogrzebalam sie ze pytalas o lozysko (nie zauwazylam)
Dziękuję za info.

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
a ja powiem Wam szczerze ze problemow ze spaniem to nie mam, tylko przebudzam sie na siku i na przekrecenie z boku na bok, bo w snie juz nie dam rady
Tak jak i ja śpię jak zabita z przerami na siusiu i piciu (woda w butelce przy łóżku). Oby jak najdłużej

Cytat:
Napisane przez cellaris Pokaż wiadomość
A jak u was? będziesz miała łóżeczko cały czas w pokoju dzidzi? Bo ja już sama nie wiem.
U nas odwrotnie, na pierwsze 6-8 miesięcy my przenosimy się z sypalni do pokoju Dagi- mam tam spore rozkładane, wygodne łóżko.

Cytat:
Napisane przez Astorianka Pokaż wiadomość
Dzisiaj myślę nad kosmetykami dla bejbicy i prawdę mówiąc gubię się co kupić:
Ja też nie wiem, ale myślę o Hipp.

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
[SIZE=4][COLOR=Red]Przesyłam najnowsze wieści od martuchy:
Czyli wszystko w normie każda z nas będzie musiała to pewnie przeżyć

Cytat:
Napisane przez dziuba81 Pokaż wiadomość
A kto ma dobry sposob na zgage,bo mi juz rennie nie pomagaMecze sie straszliwie nic mi nie smakuje bo w gardle czuje obrzydliwy kwachHelp!
Zimne mleko prosto z lodówki migdały.

Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość

mam pytanie odnośnie hartowania brodawek -
Ja słyszałam tylko o smarowaniu specjalnym kremem.
O masażach nic nie wiem.

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Ja znalazłam coś takiego http://allegro.pl/item1168288009_spr..._niemowla.html
tylko nie widzę tu objętości, jest tylko że starcza na 280 aplikacji.
Ja to mam, Kupiłam razem z fridą.

Teraz biegnę do fryzjera.....
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:27   #1991
anilkadro
Rozeznanie
 
Avatar anilkadro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 533
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Ja chyba będę wyrodną matką, jakieś dziecko płacze za oknem od 2-3 minut a ja mam ochotę czymś w niego rzucić
Ja wczoraj spotkałam się z koleżanka, jej córeczka ma 3 miesiące. Rozmawiamy (mała była na rękach u kol.) i w pewnym momencie się jej ulało. Sporo, aż taki duży glutek spadł na ziemię a reszta została na buźce.
A ja? Przyszła mama? Miałam najzwyczajniej na świecie odruch wymiotny! Gwiazdki w oczach, gruszka w gardle i pewnie cała zielona się zrobiłam. Mam nadzieję, że koleżanka tego nie zauważyła i że ja się uodpornię na takie coś zanim będę musiała stawić czoło swojej córci.


Jak byłam mała (do 10r.ż) żeby pójść do wc musiałam przejść przez sypialnię rodziców. Raz mi się "udało" ich nakryć, tzn nic nie widziałam ale się domyśliłam po zamieszaniu jakie zapanowało w ich łóżku
Po tym zdarzeniu to mi było bardziej wstyd (chyba) i za każdym następnym razem potrafiłam stać pod drzwiami nawet 15-20 minut i podsłuchiwać, żeby mieć pewność, że słychać chrapanie taty a nie nic innego
Później sami wybili drzwi w ścianie i już mogłam chodzić do toalety do babci na parter
anilkadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:46   #1992
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
u nas w rodzinie identycznie- tylko że do mojego 10 roku życia mieszkaliśmy w 2 pokojowym maleńkim domku bez łazienki z piecami w mega ciasnocie w 1 pokoju babcia z dziadkiem, w 2 rodzice ja i brat jak rozłożyliśmy łożka to cały pokój był zawalony. ale dało się żyć też nie przyłapalismy rodziców na baraszkowaniu, choć często udawalismy, że śpimy żeby podglądać TV


naked.... o dzieki kochana! no własnie o to mi chodzilo!!!! nie ma co z igly robic widły! bo po pierwsze dzieci nie zwracaja uwage na takie rzeczy, po prostu nie intersuja sie codziennoscią.... po drugie na pewno nie mysla kategoriami doroslych...
no ale jak wlasnie zrobi sie z tego jakas tajemnice... to wtedy dziecieca ciekawosc nie zna granic, no i w razie wpadki oczywiscie mamy zagwarantowane swiete oburzenie (przypadek Weronisi)

Ale jak ktoś bardzo lubi spac na kanapie to ja mu zabraniac nie mam zamiaru

Klarissa.
.. kto mi kupi 4 letnie lozko z IKEI, jak teraz takie rzeczy NOWE to prawie za bezcen mozna miec

Ninaad.... Ty pamietasz? Oooobiecalas, obiecalas
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna

Edytowane przez mszu
Czas edycji: 2010-08-06 o 14:52
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:58   #1993
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
Rano byłam w przychodni patologii ciąży.
Współczuję,że musisz,aż tyle czekać na usg,ale skoro lekarz mówił,że wszystko w porządku to chyba wie co mówi.Trzymam kciuki,żeby wszystko było w porządku i aby czas oczekiwania na badanie upłynął bez niechcianych niespodzianek

Zaraz z Tżtem zrobimy drugie podejście w poszukiwaniu wózka dla naszego Gabistworka.Trzymajcie kciuki,żebyśmy w pustymi rękami nie wracali
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 15:03   #1994
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość
aż zapytam kadrowej - myślałam, że facetowi tylko 2 dni urlopu okolicznościowego przysługują z takiej okazji
2 dni przysluguje urlopu okolicznosciowego, ale maz moze poprosic o 14 dni opieki nad zona po porodzie (wystarczy zaswiadczenie od ginekologa)
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 15:13   #1995
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 953
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

No a wy znów macie wenę twórczą Fajnie,że napisałyście o tej aptece DOZ okazało się,że jest na mojej ulicy
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 15:21   #1996
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
O właśnie, Klarissa Kącik dla małej bardzo fajny i kolorystyka pokoju też w moim guście
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
Klarissa-
piękna, przytulna i absolutnie niezdewastowana sypialnia
No niestety, ale mebli tam jest upchnięte bądź ile i w sumie to już tak pewnie zostanie, ale da się to znieść. Trudno, dla malutkiej potrzeba wyrzeczeń.

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Klarissa... kto mi kupi 4 letnie lozko z IKEI, jak teraz takie rzeczy NOWE to prawie za bezcen mozna miec
Nie wiem Moje jest 2-letnie z Ikei i jak nikt nie kupi to oddam za darmo w dobre ręce W każdym razie ja tak czy siak nie będę miała jednego pokoju z dzieckiem dłużej niż rok, półtorej. Jak tylko przestanę do niej w nocy wstawać młoda będzie samorządna w swoim pokoju a resztę mieszkania jakoś przerobimy do naszych potrzeb żeby mieć też trochę intymności z mężem. Taki przynajmniej mamy plan
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 15:43   #1997
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Hej dziewuszki!!
MAM pytanie
Rano jak się obudziłam to miałam śluz zabarwiony krwią, nie tylko na wkładce, ale też jak się podcierałam,.. pojechałam do lekarza, zbadał mnie na samolociku, zrobił KTG i niby wszystko ok. Mam brac nospe 3xdziennie,
ale teraz zabolał mnie brzuszek, poszłam zrobić"kupke" i znow ta krew??
co to może być
mam 35tc2d???
Mam panikować, czy jeszcze nie?
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 15:54   #1998
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Przesyłam najnowsze wieści od martuchy:

"WitajciePo pierwszej pełnej dobie przepełnionej euforią,nadeszła noci mega kryzys.Patryk wył,a ja razem z nim.Moje piersi opornie produkują mleko,ale przystawiam go tak często jak to tylko możliwe,no i w nocy nie dałam rady...Położna z noworodków ruszyła w odsieczą i zabrała go do domowego przedszkola na coca cole i chipsy A ja dostałam 3 godziny na wypłakanie się i sen,a potem miałam przyjść pogadać.Wyspałam się,zebrałam siły no i pogadałam z nią troche no i wszystko podobno zaczyna się w głowie.rozmowa bardzo podniosła mnie na duchu Chyba nie jestem taka straszna matka jak w nocy myślałam.Reszta nocy spokojnie.O 17:00 będziemy mogli wyjść ,bo z Patem wszystko ok.Bycie mamą jest trudniejsze od porodu P.S. Nie żałuję,że wybrałam ten szpital,personel tu to istne anioły"
Będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez Astorianka Pokaż wiadomość
Dzisiaj myślę nad kosmetykami dla bejbicy i prawdę mówiąc gubię się co kupić:

Johnson ponoć uczula... a z drugiej strony ja byłam chowana na Johnsonie i nic mi nie było, fakt był ściągany ze stanów ale to było ponad 30 lat temu

Nivea - na to tym razem ja mam czasami uczulenie (szampony i dezodoranty odpadają u mnie), więc podchodzę do tego jak do jeża tak profilaktycznie...

Bubchen?

Mustela?

Pentaten?
Czy moze coś innego?
Ja mam prawie wszystkie kosmetyki Johnson&Johnson
Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość
mnie pomaga herbata z mięty, ale takiej ususzonej z ogródka , zresztą ostatnio mam taką fazę na miętowe, ze normalnie mam chęć zjeść pastę przy myciu kłów

mam pytanie odnośnie hartowania brodawek -no wiec jak to w końcu jest? bo podobno stymulacja sutków może przyśpieszyć poród, zalecane jest unikanie drażnienia brodawek przy seksie, a z drugiej str. hartowanie w moim pojeciu polega na dość silnym tarciu ręcznikiem po kąpieli itp.chyba że się mylę??
Ja piję praktycznie tylko herbatę miętową po pare szklanek dziennie tak mi smakuje
Jeśli chodzi o hartowanie brodawek to w jednej z gazet była próbka jakiegos kremu na brodawki i pisało na nim że można stosować już w ciąży
Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
No i raz obudziła się w nocy i przyszła do nas, gdy byliśmy w trakcie. Na dodatek mąż był u góry. Ta w krzyk: Co ty robisz mamie!!!!! Wszystko powiem babci! I wybiegła z pokoju. A my: tylko nie babci!

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki!!
MAM pytanie
Rano jak się obudziłam to miałam śluz zabarwiony krwią, nie tylko na wkładce, ale też jak się podcierałam,.. pojechałam do lekarza, zbadał mnie na samolociku, zrobił KTG i niby wszystko ok. Mam brac nospe 3xdziennie,
ale teraz zabolał mnie brzuszek, poszłam zrobić"kupke" i znow ta krew??
co to może być
mam 35tc2d???
Mam panikować, czy jeszcze nie?
Może to czop odchodzi?
__________________

1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 15:54   #1999
Astorianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Magiczna wyspa :)
Wiadomości: 422
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Poszłam do sąsiadki i grzecznie jej powiedziałam, że na moim tarasie leżą kipy, że wczoraj dwa razy sprzątałam i chciałabym, żeby porozmawiała ze swoimi goścmi/domownikami, na ten temat. Nie chcę się kłócić, ale mam tego dość.
O dziwo reakcja była inna niż zwykle - zaczęła mnie strasznie przepraszać i ma zareagować. Zobaczymy wieczorem. Jak nie, to druga rozmowa nie będzie już tak grzeczna.

Jak mieszkałam w bloku, jako dziecko tez były jazdy Nie wyobrażam sobie, że miałabym tam kiedykolwiek wrócić. Dom to jest dom... Na początku było fajnie, bo sąsiedzi się nie wprowadzali przez dłuższy czas, jak się wprowadzili to się zaczęło. na szczęście są tylko oni.... Bo potem kolejny graniczą z nami ogrodami więc jest OK.

Przyszedł wózek jedo Fyn 4ds, classic. Jest śliczny, zielony, taki jak chciałam. Sama go zlożyłam (dziecinnie proste), do najlżejszych faktycznie nie należy, ale ciężki strasznie jak mnie ostrzegano też nie jest. Stelaż śliczny, gondolka też.... Zakochałam się i jeżdżę sobie po salonie hehe...
taki jak tu, ale naprawdę kolory są przekłamane, poza tym ja sprowadzałam swój z poznania.
http://allegro.pl/item1167238471_woz..._warszawa.html

Poza tym przekonała mnie jedna rzecz - Jedo przez wiele lat były wysyłane do Skandynawii, a tam mają świra na punkcie jakości, dobrych wózków itd.



[
Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość
ty perwero

mam pytanie odnośnie hartowania brodawek -no wiec jak to w końcu jest? bo podobno stymulacja sutków może przyśpieszyć poród, zalecane jest unikanie drażnienia brodawek przy seksie, a z drugiej str. hartowanie w moim pojeciu polega na dość silnym tarciu ręcznikiem po kąpieli itp.chyba że się mylę??
W mojej SR też tak babki mówiły, żeby nie trzeć, nie stymulować i omijać w trakcie seksu (faceci lubią się bawić), chyba, że minął już 37 tydzień i chcemy rodzić, to wtedy tak..
Astorianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:01   #2000
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cześć dziewczynki

Nie dam chyba rady WAS NADROBIĆ ALE SPRÓBUJE
wróciliśmy do Krakowa. Z tatą sporo lepiej choć ta noga w której ma zator nie wygląda najlepiej. Dziś miał robią krzywą cukrzycową i bardzo się z niego śmiałam że pił to świństwo a On chłop jak dąb mało się nie popłakał mówił że takie to niedobre

Tulumka
to może się jednak spotkamy na tej porodówce a co do krótszego porodu to moje siostry przy 2 dzieciach zniosły go dużo lepiej i o wiele szybciej


dziś idziemy do znajomych Spotkanie po latach TZ PEWNIE SIĘ CZEGOŚ napije a ja będę kierowcą. Ale jak urodzę za dwa miesiące to od razu napije się piwko jakiegoś Lecha Free ale smak piwa będzie
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:15   #2001
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 189
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Już po fryzjerze nic szczególnego nie zrobiłam bo aktualnie zapuszczam.

U nas ciągle upały, nie ma czym oddychać.

Cytat:
Napisane przez anilkadro Pokaż wiadomość
Ja wczoraj spotkałam się z koleżanka, jej córeczka ma 3 miesiące. Rozmawiamy (mała była na rękach u kol.) i w pewnym momencie się jej ulało. Sporo, aż taki duży glutek spadł na ziemię a reszta została na buźce.
A ja? Przyszła mama? Miałam najzwyczajniej na świecie odruch wymiotny!
To mi przypomniało moją przygodę sprzed 3 dni bratanek męża (10 lat), który był u nas na wakacjach źle się poczuł wieczorkiem. Biegł do wc... i prawie zdążył. Puścił meeeega pawia na pół toalety- ściana po lewej, ściana za klozetem, podłoga, deska (trzeba było odkręcać) WSZYSTKO brudne. Myślałam że ducha wyzionę jak to sprzątałam. smród taki, że najpierw nie mogłam tam wogóle wejść (odruch wymiotny), a później weszłam z klamerką na nosie mąż nie pomógł bo jest bardziej wrażliwy niż ja w ciąży.....

oj długo sprzątałam wszystkie zakamarki....
Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Współczuję,że musisz,aż tyle czekać na usg,ale skoro lekarz mówił,że wszystko w porządku to chyba wie co mówi.
Całe szczęście za 10 dni mam normalną wizytę prywatną u lekarza prowadzącego i on zrobi usg, zwowu sprawdzi łożysko i ilość wód. Tylko na jego sprzęcie nie mógł dobrze zbadać seducha i dlatego musiałam iść na wizytę na patologię ciąży- tu mają super szprzęt diagnostyczny, tylko jak widać kolejki do usg długie (sezon urlopowy).

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki!!
MAM pytanie
Skoro się powtórzyło to ja bym chyba poszła jeszcze na IP. A jaka to krew? Żywa czy taka raczej brunatna? Jeśli towarzyszy jej ból brzucha to bałabym się o łożysko. Zrobił usg żeby zobaczyć czy się łożysko nie odkleja? Lepiej niech to obejrzą, no chyba że nic CIę nie boli.

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Ale jak urodzę za dwa miesiące to od razu napije się piwko jakiegoś Lecha Free ale smak piwa będzie
Ja ostatnio wypiłam sobie tego Leszka, napisane jest że alkohol poniżej 0,5 %. To prawie jak nic. I karmi też piłam kilka razy. Nie ruszałam nic tak do 22 tygodnia.
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.

Edytowane przez Szczęśliwa
Czas edycji: 2010-08-06 o 16:17
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:19   #2002
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Nie wiem Moje jest 2-letnie z Ikei i jak nikt nie kupi to oddam za darmo w dobre ręce W każdym razie ja tak czy siak nie będę miała jednego pokoju z dzieckiem dłużej niż rok, półtorej. Jak tylko przestanę do niej w nocy wstawać młoda będzie samorządna w swoim pokoju a resztę mieszkania jakoś przerobimy do naszych potrzeb żeby mieć też trochę intymności z mężem. Taki przynajmniej mamy plan
moje tez ma 2 lata, ale za 1-1,5 roku bedzie miec, prawie 4... Klarissa, ja chetnie urzadzilabym dziecku pokoj, gdybym go tylko miala. Sypialnia to dla mnie pokoj odskocznia, moj prywatny azyl mysl o zrezgnowaniu z niej wcale ale to wcale mi nie opowiada, wiec moze w Twoich oczach jestem egoistka ale tego nie zrobie.
Poza tym z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ze jak juz mialam swooj własny pokoik to i tak chodzilam tam tylko spac, bo i tak wiekoszosc czasu spedzałam w salonie lub w kuchni tam gdzie byli ludzie.
Uwazam, ze swoj pokoj jest potrzebny wrecz niezbeny dziecku szkolnemu, zeby moglo sie wyciszyc i tam sie uczyc, robic zadania domowe, male dziecko pragnie byc jak najwiecej z bliskimi... no chyba ze sie myle....
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:23   #2003
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

dziewczyny a w jakim proszku pierzecie przescieradla i posciele..w zwyklym czy dla dzieci?i czy taki lovela moze byc!
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:25   #2004
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 611
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

boshe a na mnie spadl jaki fatum bo nie umiem tego inaczej nazwac...

mialam lezec i na zlosc maz sie rozchorowal, lezy jak trup a ja musze przy nim biegac no bo kto inny?
do tego sama sie boje zarazic i corke....

mialam lezec ale nie moge musze zajmowac sie calym domem corka i chorym mezem, ledwo daje rade staram sie polozyc chodz na chwile ale ciezko to idzie...
a pomocy z zewnatrz zadnej wiec musze sobie to jakos zorganizowac

jutro jade na usg to od razu sie dowiem jak to wsio wyglada

masakraaa
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:31   #2005
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Witam Drogie Kobietki!
Wczoraj byłam u lekarza i moj Synek wazy juz 1400 g. Jejku jeszcze 10 tyg i bede miala swoje szczescie! Juz sie tak doczekac nie moge ze szok, czy wy tez tak macie?
kobietki ktore mają na październik szykujecie juz wszystko dla malenstwa czy spokojnie???
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:36   #2006
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 656
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Mpik a boli cię brzuch? może faktycznie coś z łożyskiem jak pisze Szczęśliwa, to można sprawdzić tylko przez usg a może hemoroidy się odezwały? miałaś?

Ray no to nie zazdroszczę
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:38   #2007
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Mpik82 Moim zdaniem mógł to być czop Ale spokojnie, niektórym na miesiąc przed porodem nawet odchodzi, więc jeszcze trochę sobie maluszek może posiedzi

IlonaN2 A dlaczego teraz nie napijesz się Lecha Free?

Lisica1 Ja wszystko (ciuszki, pościel itd.) piorę w Vizirze Sensitive a płuczę w Jelp


Będę miała na weekend świnkę morską! Mieszkałam z nią jakieś 2 lata, teraz jak się wyprowadzałam to została u rodziców, bo to siostry zwierzak, a siostra teraz w podróży poślubnej, rodzice wyjeżdżają to biorę ją do siebie do niedzieli Lubię takie małe stworzonka
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:40   #2008
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Angelika16 Pokaż wiadomość
Witam Drogie Kobietki!
Wczoraj byłam u lekarza i moj Synek wazy juz 1400 g. Jejku jeszcze 10 tyg i bede miala swoje szczescie! Juz sie tak doczekac nie moge ze szok, czy wy tez tak macie?
kobietki ktore mają na październik szykujecie juz wszystko dla malenstwa czy spokojnie???
A moja corcia wazy 1,5kg i tez mi zostalo 10 tyg....ja dopiero teraz bede kupowac niezbedne rzeczy..mam tylko 2 pary body w rozm.62 ...lozeczko mam i jedna pare poscieli...pomalu wszystko czytam i sie nastawiam na zakupki ;-)narazie kupujemy wozek i pare jakich ciuszkow..a po drodze tez cos sie kupi...
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:42   #2009
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 656
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Mpik82 Moim zdaniem mógł to być czop Ale spokojnie, niektórym na miesiąc przed porodem nawet odchodzi, więc jeszcze trochę sobie maluszek może posiedzi
na 2 tygodnie przed jeśli jest bezbarwny, ale jeśli podbarwiony krwią do góra kilka dni
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 16:46   #2010
czarnaelizabeth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 296
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Angelika16 Pokaż wiadomość
Witam Drogie Kobietki!
Wczoraj byłam u lekarza i moj Synek wazy juz 1400 g. Jejku jeszcze 10 tyg i bede miala swoje szczescie! Juz sie tak doczekac nie moge ze szok, czy wy tez tak macie?
kobietki ktore mają na październik szykujecie juz wszystko dla malenstwa czy spokojnie???
ja mam termin na 17 październik, ale mojej się , niestety, spieszy bardzo do nas, lekarka kazała mi do 33 tc mieć spakowaną torbę do szpitala i nie zostawiac rzeczy dla dziecka na koniec. Takie podstawy to ja mam, bo ubranka po chłopcach, wózek też,kosmetyki kupiłam dzidziusia(najtańsze), to znaczy krem do twarzy i oliwkę, a mydło zwykłe Kajtek. Z grubszych, to nie ma łózeczka pieluszek,itp, ale nie panikuję, bo mam zamiar wytrwać jeszcze 6 tygodni

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki!!
MAM pytanie
Rano jak się obudziłam to miałam śluz zabarwiony krwią, nie tylko na wkładce, ale też jak się podcierałam,.. pojechałam do lekarza, zbadał mnie na samolociku, zrobił KTG i niby wszystko ok. Mam brac nospe 3xdziennie,
ale teraz zabolał mnie brzuszek, poszłam zrobić"kupke" i znow ta krew??
co to może być
mam 35tc2d???
Mam panikować, czy jeszcze nie?
u mnie tak odchodził czop w drugiej ciazy,nie jednorazowo, a właśnie po kawałeczku, bo przy trzecim poszłoz grubej rury od razu. Jak coś, to podjedź na izbę, bo właściwie, to wsyztsko możliwe, ja rodziłam w 35+5
__________________
3 synków + córeczka http://www.pregnology.com/preggotick...10/17/2010.png
czarnaelizabeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.






© 2000 - 2026 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.