Majowo-czerwcowe mamy 2011 :) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 20:17   #2371
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

ja też byłam na 1 wizycie w 5tyg powiedział tylko gin ze mam przyjść za 3tyg bo teraz to za wcześnie. Ale iść możesz
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 20:18   #2372
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

anula_81 no widzisz jak pięknie! Dzidziuś zdrowy i duży więc jest super! Gratuluję kochana!

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
Tak wiec wczoraj sie dowiedziałam ze prawdopodobnie jestem w ciaży
Witamy nową mamusię

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
Pijecie kawe?
Lils ja przed ciążą byłam ogromną kawoszką. I to nie piłam rozpuszczalki a taką porządną mocną kawę z kafeterki. W ciąży nie piję, opinie są podzielone ale w moim poradniku jest dosyć obszerny artykuł poświęcony kawie w ciąży i po jego przeczytaniu byłam pewna, że nie będę pić mojego ukochanego napoju.
Przez jakieś 2 tyg. było ciężko i co dzień rano piłam kawę inkę aby trochę swój umysł oszukać a dziś jest już ok, w ogóle mnie do kawki nie ciągnie.
A i nie wiem jak Wy, ale ja mam ciągle ochotę na czerwone wino. Podobno też często w ciąży odrzuca a u mnie wręcz przeciwnie. Gdy jem w restauracji i widzę, że ktoś popija kieliszeczek czerwonego wina to aż mi ślinka leci

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Do mnie dziś babka dzwoniła z usg genetycznego żeby przesunąć termin usg, ponieważ lekarz ma całodzienny dyżur w szpitalu i 21 nie da rady, w ostatniej chwili się coś pozmieniało, no i usg genetyczne mam 19 czyli dwa dni wcześniej.
Jeszcze tydzień
eweska, no to wyprzedzisz mnie o jeden dzień Fajnie, będę wiedziała czego mogę się na mojej wizytce spodziewać

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile u was kosztuje usg 3d/4d?
U mnie aż 300zł!!
U mnie też tyle ale idę do jednego z lepszych specjalistów.

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Jak są u was textil markety kaftaniki sa po 4,90 /kupiłam jednak jeden na 56 ;-)/A SPIOCHY PO 7,90 -))
Alicja jesteś niemożliwa! Już Ci to pewnie pisałam Aby patrzeć jak zaczniesz pieluchy gromadzić Ja już przez Ciebie! wózek wybrałam i przyrzekam kusiło mnie aby wziąć udziału w aukcji, bo akurat ten kolor na sprzedaż jest

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
SERDUSZKO BIJE!!!!!!!!!!!
6,6mm
moja kosmówka się "skleiła", ładnie się tam zabliźniło
w karcie mam wpisane 2 TP z OM I USG
Och dziękuje za kciuki.Działają cuda
katarzynka no to super! Bardzo, bardzo się cieszę

Cytat:
Napisane przez andruszki Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! W sobotę robiłam test i powtórnie wyszedł pozytywny!
Bardzo się cieszę, ale ciąża jest 'trochę' nie w planie. Jestem na siebie strasznie wściekła, ponieważ ponad tydzień temu (kiedy jeszcze nie wiedziałam o ciąży) robiliśmy z TŻtem jego urodziny i troszkę popiłam.......
andruszki - gratuluję II kreseczek. A tą jedną imprezką się absolutnie nie przejmuj. W 90% przypadków jest tak, że kobiety przez min. 2 tyg. gdy są już w ciąży, nie wiedzą o tym i wiadomo czasem palą, czasem mają imprezki, biorą antybiotyki i inne. Ale dzidziuś jest wtedy dopiero tworzącym się zarodkiem i ma zdolność regeneracji uszkodzonych komórek jeśli takie się pojawią. Więc spokojna głowa a jeśli nie masz żadnych plamień lub innych niepokojących objawów to ja bym na Twoim miejscu poczekała z wizytka co najmniej do 7 tyg. ciąży.

Iwa a co u Ciebie? Robiłaś jeszcze sikańce albo betkę?

Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze o usuniecie mnie z watku
asionku bardzo mi przykro
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers


Edytowane przez moria44
Czas edycji: 2010-10-11 o 20:20
moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 20:23   #2373
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Hi hi nudzi mi sie w domu a takie mini zakupki na mini osobę dają tyle radości ;-) dlaczego jej sobie odmawiać
A co do wózka to ja tak już pare razy miałam he he

To ja tylko tak cichutko powiem, ze na allegro są chusteczki pampers sensitive 12paczek za 56zł -) i chyba je zakupie i przetrzymam u rodziców jak resztę rzeczy )))
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK

Edytowane przez AlicjaH
Czas edycji: 2010-10-11 o 20:27
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 20:27   #2374
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
ja też byłam na 1 wizycie w 5tyg powiedział tylko gin ze mam przyjść za 3tyg bo teraz to za wcześnie. Ale iść możesz
w sumie tak pod presją otoczenia się umówiłam na wizytę - przyjaciółki naciskały Pomyślę nad tym i może przełożę - po prostu chciałabym miec pewność i powiedzieć już o tym rodzicom trudno mi wytrzymać z tą informacją
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 20:28   #2375
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Katarzynko więcej będę wiedziała za dwa tygodnie, siorka ma wizytę u lekarza
Moria na pewno opiszę co i jak, mam nadzieję, że wszystko z fasolkami będzie dobrze Mój lekarz mi polecił doktora o fajnym nazwisku Cnota i on będzie mi robił usg genetyczne, czytałam opinie na necie i sobie go chwalą, wiadomo negatywne opinie również się zdarzają, mój lekarz mówi że to jest bardzo dobry,wykwalifikowany specjalista, nie tylko wsród pacjentów ale także kolegów po fachu
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 20:48   #2376
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

asionku przykro mi

dzisiaj dopadł mnie kosmiczny ból głowy, jak nie urok to ... i przemęczyłam sie w pracy, potem przespałam popołudnie całe, z przerwami na siku i powoli wracam do żywych.
jutro mam gina umówiłam się na popołudnie, jestem ciekawa co to będzie z jednej strony się stresuję a z drugiej cieszę, nie jestem zapisana, ale powiedział, że mam przyjść i mnie przyjmie, przy okazji dowiem się gdzie przyjmuje prywatnie, bo mam zaufanie do niego, tylko tą jego położną to bym
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 20:52   #2377
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

http://allegro.pl/wozki-dzieciece-gl...250847524.html

wygląda jak mutsy ale dużo tańszy kurcze podoba mi sie ;-)
to dla poszukujących wózie
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 20:59   #2378
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość

To ja tylko tak cichutko powiem, ze na allegro są chusteczki pampers sensitive 12paczek za 56zł -) i chyba je zakupie i przetrzymam u rodziców jak resztę rzeczy )))
ja pampków nie znosze
za darmo bym nie chciała
najlepsze dla mnie biedronkowe Dada
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 21:08   #2379
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

dobry wieczór dziewczyny!!!
jeden dzien i tyyyyle stron do nadrabiania!

asionek, bardzo mi przykro!

agus87 - co do Twojej wypowiedzi w sprawie niektórych postów - nie wracam do tematu, ale zgadzam się z Tobą.

eweska - ja tez mam 19!!!! znowu mamy w tym samym dniu wizyte .

Lils21 witam witamy

dziewczyny, ale miałam masakryczny dzień! praca mnie dobja i to tak, że wracam do domu i płacze, a jeszcze wracając dzisiaj miałam wypadek samochodowy!!! to znaczy to chyba nadużycie, ale gościu przede mną zaczął nagle, nie wiadomo dlaczego hamować, ja wychamowałam i nie uderzyłam w niego, ale auto za mną uderzyło we mnie! pierwsze co pomyślałam: jestem w ciąży! ale na szczęście, tyle co wydostaliśmy się z korka i nie zdążyliśy rozwinąć prędkości więc był delikatny puk i na szczęście ani jemu, ani mnie, ani naszym samochodom nic się nie stalo. ale nogi miałam jak z waty i naprawdę miałam i mam dość tego dzisiejszego dnia.
i mojej pracy.

miłego i spokojnego wieczoru Kochane!
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 21:17   #2380
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
dobry wieczór dziewczyny!!!
jeden dzien i tyyyyle stron do nadrabiania!

asionek, bardzo mi przykro!

agus87 - co do Twojej wypowiedzi w sprawie niektórych postów - nie wracam do tematu, ale zgadzam się z Tobą.

eweska - ja tez mam 19!!!! znowu mamy w tym samym dniu wizyte .

Lils21 witam witamy

dziewczyny, ale miałam masakryczny dzień! praca mnie dobja i to tak, że wracam do domu i płacze, a jeszcze wracając dzisiaj miałam wypadek samochodowy!!! to znaczy to chyba nadużycie, ale gościu przede mną zaczął nagle, nie wiadomo dlaczego hamować, ja wychamowałam i nie uderzyłam w niego, ale auto za mną uderzyło we mnie! pierwsze co pomyślałam: jestem w ciąży! ale na szczęście, tyle co wydostaliśmy się z korka i nie zdążyliśy rozwinąć prędkości więc był delikatny puk i na szczęście ani jemu, ani mnie, ani naszym samochodom nic się nie stalo. ale nogi miałam jak z waty i naprawdę miałam i mam dość tego dzisiejszego dnia.
i mojej pracy.

miłego i spokojnego wieczoru Kochane!
ja tak samo choc bardzo mi przykro, jak ktos nas opuszcza, ja nie wglebiam sie w posty tego typu, bo sama sie boje o dzidzie, a potem rozne mysli czlowieka nachodza.. to tak tylko by nie byl to tylko odzew agus.
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 21:30   #2381
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
ja tak samo choc bardzo mi przykro, jak ktos nas opuszcza, ja nie wglebiam sie w posty tego typu, bo sama sie boje o dzidzie, a potem rozne mysli czlowieka nachodza.. to tak tylko by nie byl to tylko odzew agus.
Ja właśnie się niepotrzebnie wczoraj w "te" posty wczytałam i miałam w nocy koszmary i wyłam przez sen, a jak się obudziłam i się okazało że to sen to taka ulga...pogładziłam się po brzuszku i dalej spać żeby się wyciszyć. Także też już nie będę się zagłębiać.
Ale współczuję dziewczynom i po tym moim śnie rozumiem jak mogą się czuć. Życzę aby Wasze dzieciaczki szybko do Was wróciły i aby wszystko było super w porządku następnym razem.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
ja też bylam mega napalona na mutsy, aż potem miałam manie oglądania się za wózkami i u mnie (bez przesady) co 3 to mutsiak.
X-l też całkiem sporo, ale mojego ani jednego nie mijałam, za to spojrzenia innych "iksów" bezcenne

Ale to oczywiście moje spostrzeżenie.Nie każdemu musi przeszkadzać taki sam wózek u sąsiadki z prawej, z lewej i z na przeciw


Anulo, jak się cieszę

super,super, super po stokroć
hurra dla fasolki!!!!

wydaje mi się czy leży na brzuszku?
no i mąż cóż za postawa
Ja swojego wezmę jakoś za 2wizyty, jak coś więcej będzie widać

o jaaaa
kiedy będziesz wiedziała więcej?

myślałam że bliżej do siebie mamy
Choć odległości ze Spice nikt nie pobije

tak wyszło...No i może się jeszcze zmienić.
nic się nie bój
wiele kobiet nie wie że jest w ciąży i imprezuje,pije,pali to i tamto...
Teraz wiesz, jesteś świadoma i będziesz dbać o was

Z usg bym poczekała.Kilka z nas musiało odczekać jeszcze z tydzień by serduszko zobaczyć, to po co nerwy.Może lepiej od razu iść i je zobaczyć.


Idę jutro do pracy.Stresa mam delikatnego....
Dokładnie Naszej "odległości" do siebie nikt nie przebije
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 21:33   #2382
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Ja właśnie się niepotrzebnie wczoraj w "te" posty wczytałam i miałam w nocy koszmary i wyłam przez sen, a jak się obudziłam i się okazało że to sen to taka ulga...pogładziłam się po brzuszku i dalej spać żeby się wyciszyć. Także też już nie będę się zagłębiać.
Ale współczuję dziewczynom i po tym moim śnie rozumiem jak mogą się czuć. Życzę aby Wasze dzieciaczki szybko do Was wróciły i aby wszystko było super w porządku następnym razem.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------



Dokładnie Naszej "odległości" do siebie nikt nie przebije
a tak wogole, to ja myslalam ze spokojniejsza bede po wizycie, no i co dupaaaa, minal tydzien a ja z utesknieniem czekam na kolejna wizyte.. ale do 4 listopada juz niedaleko nie?
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 21:37   #2383
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Hello! Chciałabym się przywitać bo nie zrobiłam tego wcześniej...
Będę od teraz śledzić wątek mam 24 lata- pierwsza ciąża - plan początek czerwca


Naprodukowałyście postów, że ho ho - nadrabiam

Trzymam kciuki za wszystkie bobaski!
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 21:38   #2384
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez andruszki Pokaż wiadomość
Hello! Chciałabym się przywitać bo nie zrobiłam tego wcześniej...
Będę od teraz śledzić wątek mam 24 lata- pierwsza ciąża - plan początek czerwca


Naprodukowałyście postów, że ho ho - nadrabiam

Trzymam kciuki za wszystkie bobaski!

witaj
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 21:55   #2385
andruszki
Raczkowanie
 
Avatar andruszki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolny sląsk
Wiadomości: 314
GG do andruszki
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

dziewczyny jakie badania zleca ginekolog na pierwszej wizycie? Chciałabym zrobić wyniki na toksoplazmozę - mam dwa kotki i już mam powód do rozmyślań :|
andruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 22:31   #2386
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
ja też bylam mega napalona na mutsy, aż potem miałam manie oglądania się za wózkami i u mnie (bez przesady) co 3 to mutsiak.
X-l też całkiem sporo, ale mojego ani jednego nie mijałam, za to spojrzenia innych "iksów" bezcenne

Ale to oczywiście moje spostrzeżenie.Nie każdemu musi przeszkadzać taki sam wózek u sąsiadki z prawej, z lewej i z na przeciw


Anulo, jak się cieszę

super,super, super po stokroć
hurra dla fasolki!!!!

wydaje mi się czy leży na brzuszku?
no i mąż cóż za postawa
Ja swojego wezmę jakoś za 2wizyty, jak coś więcej będzie widać

o jaaaa
kiedy będziesz wiedziała więcej?

myślałam że bliżej do siebie mamy
Choć odległości ze Spice nikt nie pobije

tak wyszło...No i może się jeszcze zmienić.
nic się nie bój
wiele kobiet nie wie że jest w ciąży i imprezuje,pije,pali to i tamto...
Teraz wiesz, jesteś świadoma i będziesz dbać o was

Z usg bym poczekała.Kilka z nas musiało odczekać jeszcze z tydzień by serduszko zobaczyć, to po co nerwy.Może lepiej od razu iść i je zobaczyć.


Idę jutro do pracy.Stresa mam delikatnego....
a ty skad jestes ??
Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
dobry wieczór dziewczyny!!!
jeden dzien i tyyyyle stron do nadrabiania!

asionek, bardzo mi przykro!

agus87 - co do Twojej wypowiedzi w sprawie niektórych postów - nie wracam do tematu, ale zgadzam się z Tobą.

eweska - ja tez mam 19!!!! znowu mamy w tym samym dniu wizyte .

Lils21 witam witamy

dziewczyny, ale miałam masakryczny dzień! praca mnie dobja i to tak, że wracam do domu i płacze, a jeszcze wracając dzisiaj miałam wypadek samochodowy!!! to znaczy to chyba nadużycie, ale gościu przede mną zaczął nagle, nie wiadomo dlaczego hamować, ja wychamowałam i nie uderzyłam w niego, ale auto za mną uderzyło we mnie! pierwsze co pomyślałam: jestem w ciąży! ale na szczęście, tyle co wydostaliśmy się z korka i nie zdążyliśy rozwinąć prędkości więc był delikatny puk i na szczęście ani jemu, ani mnie, ani naszym samochodom nic się nie stalo. ale nogi miałam jak z waty i naprawdę miałam i mam dość tego dzisiejszego dnia.
i mojej pracy.

miłego i spokojnego wieczoru Kochane!
ojej
najbardziej to sie boje wlasnie jakiejs stluczki! dobrze, ze ci sie nic nie stalo
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 07:01   #2387
kruczaa
Rozeznanie
 
Avatar kruczaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
SERDUSZKO BIJE!!!!!!!!!!!
6,6mm
moja kosmówka się "skleiła", ładnie się tam zabliźniło
w karcie mam wpisane 2 TP z OM I USG
Och dziękuje za kciuki.Działają cuda
Gratuluję Katarzynka:ju pi:, widzisz, nie potrzebnie się denerwowałaś Ciekawe czy mój "pęcherzyk" też tak urósł jak Twój, jutro się już dowiem Nie mogę się doczekać....
Cytat:
Napisane przez asionek31 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze o usuniecie mnie z watku
niestety poronilam ... widocznie tak musialo byc
za was i wasze dzieciaczki trzymam mocno kciuki
pozdrawiam
Asionek, kochana bardzo mi przykro, nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak Ci jest ciężko, ale pamiętaj że aniołki wracają, życzę Ci aby Twój wrócił bardzo szybko
Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
hej kochane jestem ,po wizycie , nie mialam jak napisac, bo w pracy mialam urwanie glowy po prostu!

no a u lekarza bylo genialnie. balam sie tak ze zaa przeproszeniem za szczegoly przed wyjsciem mialam rozwolnienie, dobrze ze TZ byl ze mna to jakos mnie uspokoil, wiec jakos dotrwalam. Lekarz genialny z fantastycznym sprzetem, mowil, ze jestem w 10t1d okolo, wiec tak jak lekarz w PL mowil, a nie ten tutaj, ale to sie jeszcze moze zmienic. Wiec dzidzia ma 3.39 cm raczki piekne i nozki, ma paluszki malenkie i machalo do nas, ruszalo sie wariacko i lekarz nie mogl cyknac zdjecia. Sluchalismy serduszka, pieknie bilo 167 uderzen na minute chyba, lekarz powiedzial, ze wszytsko jest dobrze i dobrze ze przyszlismy bo stres i zamartwianie sie jest dla dziecka niedobre
dostalismy zdjatka i na uplawy masc. bez wymazu bo lekarz powiedzial,ze nie widzi az tyle sluzu zeby byl niepokojacy. I bole brzucha tez sie zdarzaja ze niektore kobiety maja mocniejsze niz inne, a u mnie jest wszystko idealnie i ma sie nie martwic.
Najcudowniejszy jednak w tym wszystkim byl moj TZ kochany, tez mial lzy w oczach nie mogl sie nadziwic jak lekarz pokazywal kregoslup, raczki, a jak dzidzia machala i ruszala se to zwariowal nie mogl uwierzyc, zabral jedno zdjecie od razu do siebie do biura i dzwonil do mnie przejety potem chyba ze 3 razy tak byl zachwycony. Warte to bylo wszelkich pieniazkow.
Super wiadomość Gratuluje Kochana, A postawa Tż na medal zasługuje

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Mnie nic jedzeniowego nie rusza a rano to już w ogóle mam mdłości koszmarne Jem tylko dlatego, że coś muszę i żeby większych mdłości nie mieć Mam nadzieję, że to się kiedyś skończy wrrr
Ja mam tak samo, jak nie jestem głodna to mdłosci są znośne, ale najgorzej rano, bo w dzień jem co 2h-3h i jest dobrze
Cytat:
Napisane przez andruszki Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! W sobotę robiłam test i powtórnie wyszedł pozytywny!
Bardzo się cieszę, ale ciąża jest 'trochę' nie w planie. Jestem na siebie strasznie wściekła, ponieważ ponad tydzień temu (kiedy jeszcze nie wiedziałam o ciąży) robiliśmy z TŻtem jego urodziny i troszkę popiłam....... strasznie się teraz boję, że może to wpłynąć na naszą fasolkę. Do lekarza idę w czwartek, tylko czy 5ty tydzień to nie za wcześnie na wizytę?
Gratulacje, nie martw sie tą imprezą Myslę że w tym czasie nie mogłaś zaszkodzić fasolce, a do lekarza mozęsz isć, na usg za wcześnie ale zbada Cię i zleci odpowiednie badania.
Cytat:
Napisane przez andruszki Pokaż wiadomość
Hello! Chciałabym się przywitać bo nie zrobiłam tego wcześniej...
Będę od teraz śledzić wątek mam 24 lata- pierwsza ciąża - plan początek czerwca


Naprodukowałyście postów, że ho ho - nadrabiam

Trzymam kciuki za wszystkie bobaski!
Witam nową mamusię
kruczaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 07:10   #2388
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Chyba, ze się wstrzymasz i ja powiem ci jak przyjdą jak sie naciągają tylko, ze ja mam wiekszy rozmiar bo ze mnie kawał baby ;-)
Kawał baby??? To ile ważysz koleżanko?

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
To ja tylko tak cichutko powiem, ze na allegro są chusteczki pampers sensitive 12paczek za 56zł -) i chyba je zakupie i przetrzymam u rodziców jak resztę rzeczy )))
Właśnie co do chusteczek tych nawilżających to moja kuzynka mieszka w Niemczech i tam urodziła, otóż tam te chusteczki są ZAKAZANE!! Po pierwsze dziecka po porodzie nie kąpią i leży jak najdłużej w tej mazi bo to ponoć zdrowe. Maluszka nie każą myć codziennie tylko 2x w tyg. I absolutnie nie smarować oliwką bo pory sie zatykają. A zamiast tych wstrętnych chusteczek wata i ciepła woda! Kuzynka chwali bo mały nie miał wcale odparzeń no nie wydaje tyle kasy tylko raz w tyg kupi wate za 2 zł i ma na tydzien. No nie mówie tu już o skrajnych przypadkach gdzie jadą na jakąś wycieczke czy w gości gdzie po prostu użyć taką chusteczkę jest wygodniej

Cytat:
Napisane przez andruszki Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie badania zleca ginekolog na pierwszej wizycie? Chciałabym zrobić wyniki na toksoplazmozę - mam dwa kotki i już mam powód do rozmyślań :|
Ja też mam 2 koty a miałam 3 i całuje je, pieszcze, miziam, kiziam, ściskam i kocham także nie wiem... Ktoś mi powiedział ze jak bede w ciąży to bede musiała oddać koty No a jesli ktos ma ta taxo to co wtedy??

Witam moje Mamuśki
Alu - moja imienniczko, piękny ten Bolder mi sie wcale nie podobają te na trzech kółkach!
Asionek - bardzo mi przykro! Trzymaj sie
Witam nowe panie

Ja wstałam przed 7 z TŻtem, zjedliśmy śniadanko i pojechał do pracy. A ja siedze w domu i bede dziś gotować fasolkę po bretońsku z mięsem! Mniam!
Jutro do lekarza! Mam stresa! Hihi. Oby wszystko było dobrze!
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 07:22   #2389
kruczaa
Rozeznanie
 
Avatar kruczaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość

Ja też mam 2 koty a miałam 3 i całuje je, pieszcze, miziam, kiziam, ściskam i kocham także nie wiem... Ktoś mi powiedział ze jak bede w ciąży to bede musiała oddać koty No a jesli ktos ma ta taxo to co wtedy??
Ja wstałam przed 7 z TŻtem, zjedliśmy śniadanko i pojechał do pracy. A ja siedze w domu i bede dziś gotować fasolkę po bretońsku z mięsem! Mniam!
Jutro do lekarza! Mam stresa! Hihi. Oby wszystko było dobrze!
Myslę że przy takiej ilości kotów to na toxo już chorowałaś, ale jak zrobisz badania to będziesz pewna, gorzej jak jednak nie chorowałaś, wtedy faktycznie lepiej by było jak ograniczysz kontak z kotkami, albo przynajmniej z ich kuwetą
Ja też miałam dzis robić fasolkę po bretońsku, ale nie namoczyłam sobie fasolki przed pracą....hmmm może się i tak jeszcze na nią skuszę
Ja tez jutro do lekarza idę, na któą masz?? Ja na 13.30.
kruczaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-12, 07:46   #2390
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez kruczaa Pokaż wiadomość
Myslę że przy takiej ilości kotów to na toxo już chorowałaś, ale jak zrobisz badania to będziesz pewna, gorzej jak jednak nie chorowałaś, wtedy faktycznie lepiej by było jak ograniczysz kontak z kotkami, albo przynajmniej z ich kuwetą
Ja też miałam dzis robić fasolkę po bretońsku, ale nie namoczyłam sobie fasolki przed pracą....hmmm może się i tak jeszcze na nią skuszę
Ja tez jutro do lekarza idę, na któą masz?? Ja na 13.30.
Na 19.15 Ide pierwszy raz a Ty?

A to są jakieś objawy toxo? Leczy sie to jak jest sie w ciązy czy co? Kurcze musze poczytać!
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 07:52   #2391
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Aliczka88 nawet nie pytaj ile ważę bo za dobrze nie jest. Do tego doszły zaparcia to już po prostu cud miód i orzeszki ;-///
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 08:00   #2392
kruczaa
Rozeznanie
 
Avatar kruczaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Na 19.15 Ide pierwszy raz a Ty?

A to są jakieś objawy toxo? Leczy sie to jak jest sie w ciązy czy co? Kurcze musze poczytać!
Do mojego lekarza idę na pierwszą wizytę , jutro będzie 8tc i 6d, ale że jestem niecierpliwa to w 6tc bylam u innego lekarza, żeby potwierdził ciaże.
Objawy toxo są takie jak przeziębienia, nie leczy się tego, zazwyczaj nawet się nie wie że się to przechodziło, jak się już chorowało to zostają w organiźmie przeciwciała i drugi raz się już nie choruje. Ale w ciąży toxo zagraża dzidzi, i to chyba bardzo, dlatego najlepiej jak się już to miało bo inaczej trzeba bardzo uważać. Nie można się tym zarazić od kotów, tylko od ich odchodów, a większe prawdopodobieństwo zakażenia jest przez jedzenie surowego mięsa. Nie martw sięna zapas, zajmując się tyloma kotkami napewno miałaś już okazję na to chorować
Ja tez jeszcze nie robiłam badań, jutro lekarz napewno zleci, nie będę się martwić na zapas
kruczaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 08:01   #2393
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Dziękuję za cieplutkie powitanie
Mam nadzieje ze dłuzej tu zabawie niz ta dziewczyna ktora wczoraj napisała ze poroniła, przepraszam, nie znam Was jeszcze takze nie pamietam jak sie nazywała w kazdym badz razie bardzo wspolczuję.

Agus87 dobra masz pamiec, faktycznie byłam w staraczkach sierpniowych2010
__________________
13.06.2011 Moje Szczęście
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 08:51   #2394
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Kochane jak u Was z mdłosciami? Od wczoraj mnie dopadły 24/24.... Ile to może trwac? Na szczescie nie wymiotuje
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 08:58   #2395
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

witam nowe mamuśki
ddaaiissyy współczuje, mnie na szczęście to omija nadal, tylko jeść mi się nie chce i jem bo trzeba, jakoś mnie od jedzenia odrzuca. dzisiaj do sniadania wypiłam małą rozpuszczalną, smakowała bardziej jak bawarka, ale poprawiła mi samopoczucie
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 09:09   #2396
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Klaterina Pokaż wiadomość
witam nowe mamuśki
ddaaiissyy współczuje, mnie na szczęście to omija nadal, tylko jeść mi się nie chce i jem bo trzeba, jakoś mnie od jedzenia odrzuca. dzisiaj do sniadania wypiłam małą rozpuszczalną, smakowała bardziej jak bawarka, ale poprawiła mi samopoczucie
To ja do tej pory jadłam jak głupia NAwet w ocy mnie głód budził !!
Trzymaj tak dalej i nei daj się mdłosciom A który tydzień Ci mija ?
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 09:21   #2397
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Kochane jak u Was z mdłosciami? Od wczoraj mnie dopadły 24/24.... Ile to może trwac? Na szczescie nie wymiotuje
Powiedzcie mi co rozumiecie przes słowo mdłości??? jeżeli to, że nie mozecie patrzec na niektóre potrawy, wywołuje u Was odruch wymiotny np kiełbasa, czujecie ssanie w żołądku, ale apetyt w miare jest to JA TEŻ MAM MDŁOŚCI

Co do kawy to ja kupiłam sobie Inke i pije, jest taka o smaku waniliowym
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 09:25   #2398
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

mnie mdli prawie cały czas, ale wymiotuję średnio co 2-3 dni...dostałam od gina syrop na receptę, jakby mdłości były bardzo dokuczliwe to mam go brać, póki co wzięłam tylko jeden raz.
Mięso jest feeeee
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 09:31   #2399
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Chyba zamówie sobie te rzeczy, co Wy na to?? Tylko nie wiem czy w rozmiarówke trafie

http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c....6.1.&pr=47511
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c...15.1.&pr=19858
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c...1.648&pr=39691
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 09:33   #2400
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

dzien dobry ciezaroweczki
Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
Dziękuję za cieplutkie powitanie
Mam nadzieje ze dłuzej tu zabawie niz ta dziewczyna ktora wczoraj napisała ze poroniła, przepraszam, nie znam Was jeszcze takze nie pamietam jak sie nazywała w kazdym badz razie bardzo wspolczuję.

Agus87 dobra masz pamiec, faktycznie byłam w staraczkach sierpniowych2010


daisy wspoolczuje z mdlosciami
ja ich nie mam wiec nie pomoge
za to mam wilczy apetyt
zjadlam na sniadanie bulke cala i chyba pol jeszcze wciagne
ale jakas przemiane materii mam dobra, bo w ogole nie przytylam przez ostatni miesiac az sam gin byl zdziwiony
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.