czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-03, 17:23   #1
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Unhappy

czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego


ok, więc mój chłoapak Jarek powiedział, że pojedziemy w tym roku na wczasy, on stwierdził, że on będzie płacił za wynajem pokoju przez 10dni, za swoje jedzenie i za małe niespodzianki dla mnie. Ja miałam płacić tylko za swoje jedzenie i za podróż. Jego rodzice są dosyć bogaci, ja mieszkam tylko z mamą nauczycielką. Jarek dostał dużo pieniędzy jak na 10 dni. Ja dostałam tyle, że spokojnie mogłabym siebie utrzymać, ale.... Już na początku wczasów Jarek trąbił mi, ze niedługo będe musiała zadzwonić do mamy po pieniążki, bo za tyle nie wyżyje, a dostałam na 10 dni 550zł. Sama się utrzymywałam, jak coś kupowaliśmy razem to on bardzo mnie rozliczał , żebym mu połowe oddała. Mi było głupio dzwonić do mamy, bo nie pyatliśmy się jej czy moge jechać na wczasy, czy ma pieniądze, Jarek mnie zaprosił więc myślałam, że będzie inaczej. On cały czas mi trąbił," zadzwoń do mamy i powiedz co dziś kupiłaś, a czemu nie powiedziałaś mamie za ile kupiłaś garnek" no i ja dzwoniłam do mamy jak mówił. Sam wkrótce zaczął narezkać na brak kasy a dostał chyba 800zł. Po powrocie zostawił portfel otwarty , widziałam, że ma w nim chyba z 300zł. W ten sam dzień nie licząc się z nikim zamówił sobie sprzęt do komputera za 400zł. Rodzice natomiast jego myślę, że się tak szybko obrał z kasy bo ja od niego wyciągam na ciuszki, tak słyszałam, nie wiem co robić, on tak często mói o pieniądzach, rozlicza mnie, a sam zamawia ciągle coś z allegro, drogie rzeczy, wie, że muszę zapłacić za szkołe, a jednak mi nie pomaga, tylko każe wyciągąc od mamy, ahhhhh
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 17:26   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Ja za bardzo nie rozumiem tego postu...Można jaśniej? Jak to facet ciebie wykorzystuje? Nie zyjecie razem - przynajmniej tak rozumiem - więc dlaczego sie obrażasz, że za ciebie nie płaci? Wydaje kase na co chce - jego sprawa.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 17:34   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

uciekaj od niego szybko (szczegolnie, ze zwiazek chyba nie jest w stadium zaawansowanym, bo w normalnych zwiazkach nie spotkalam sie z tak szczegolowymi rozliczeniami i tak dziwacznymi stosunkami). a 55zl dziennie na jedzenie to moim zdaniem duzo

a koncowki z oplacaniem szkoly i pomaganiem nie rozumiem...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 17:34   #4
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

mieszkamy razem w roku szkolnym, studiujemy w tym samym mieście, wtedy ja zaciskam pasa a on kupuje co chce, niby też robi zakupy ale zawsze to ja wysikuję się z całej kasy, a on mi zawsze każe ciągnąć więcej. Mało tego w wakacje gdy przyjeżdżam do niego na 2-3 dni, mama zawsze daje mi troche kasy, żebym nie była zależna, wtedy ja u niego robie sobie zakupy, a on do mnie nigdy nie przywozi pieniędzy, wszystko ma pod nos, mama mu gotuje, ja robie mu zakupy a jemu jeszcze to nie pasuje. Jak jestem u niego to częstuje mnie ryżem z masłem nawet 2 razy na dzień, chociażkase wydaje na lewo i prawo, przecież nie chce mu się nawet noża umyś, kiedyś powiedział, zebym sama sobie wszystko brała, nie chce się z nim kłócić
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 17:36   #5
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Wydaje mi się że jeśli nie jesteście jeszcze małżeństwem to każdy placi za siebie -albo tak jak pisalas - po polowie... ale jesli chodzi o to, że jego rodzice mysla ze te kase udaje na ciebie - to jest troche nieciekawie
pogadaj z nim otwarcie co o tym myslisz - moze zrozumie...

Trzymaj się
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 17:45   #6
pysiaczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

bardziej otwarcie nie mogę znim porozmawiać. my wszystko mówimy sobie, nawet on mi mówi, ze powinnam do końca października oddać mu długi, ja mu też mówie wszystko wprost....tyle, że on zawsze wszystko miał, jedynak, rodzice bogaci, co chce to ma i chyba nie rozumie, ze ja mogę czegoś nie mieć, no ile mama miała dać mi kasy na 10dni -1000zł?!Chyba nie, dostałam 550 i spoko dla mnie starczyło, ale dziwnym trafem wysikałam się z wszystkiego, ah dobra,nie ma co narzekać ma swoje wady ale specjalnie dla mnie zapisał się ze mną do szkoły na studia, ta sama specjalność, to chyba coś znaczy. To dużo znaczy bo on za rok kończy pierwszy kierunek studiów...
pysiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 17:48   #7
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

To, że on ci każe "wyciągać" od mamy pieniadze to moim zdaniem bezczelność.


A tak ogólnie to trochę za dużo kasy, a za mało uczuć w tym waszym związku chyba
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 17:50   #8
redpanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: przyjemna
Wiadomości: 245
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Wydaje mi sie ze wasz zwiazek nie jest zdrowy, Twoj chlopak po prostu Ciebie nie szanuje to moge wywnioskowac z opisu.
Mysle ze wasz zwiazek nie wrozy dobrej przyszlosci, sprobuj z nim porozmawiac na ten temat moze on nie zdaje sobie sprawy ze postepuje w (przepraszam ze sie tak wyraze) swinski sposob.

Tak na marginesie im bogatsi ludzie tym wieksze sknery i wiecznie narzekaja ze sa tak strasznie biedni ajwajwaj...znam pare takich osob i lepiej sie od takich trzymac z daleka.
__________________
Pozdrowionka
redpanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 20:24   #9
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Dziewczyno zakoncz ten zwiazek jak najszybciej!!!
Trwalam w podobnym zwiazku ponad siedem lat. Od samego poczatku bylo widac, ze jest skapy, ale myslalam, ze moja milosc zwyciezy. Tak samo jak Ty bylam rozliczana ze wszystkiego /on na czesci komputerowe i tatuaze wydawal setki dolarow/, ja musialam sie prosic o kazde 20 dolarow, z czego ja zarabialam dokladnie dwa razy tyle co on. Do tego doszly jeszcze skoki na bok. Nie warto sie meczyc i skoncz ten zwiazek jak najszybciej, bo takie objawy nie swiadcza o zdrowym, partnerskim ukladzie.
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 20:45   #10
mouzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 157
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

ja sie powtorze.co za dran ja bym nie mogla z takim mieszkac i zyc.nie dosc ze wykorzystac chce, to jeszcze skapi.wyda swoja czesc i bedzie chcial jeszcze wiecej brac i brac od ciebie/ twojej mamy.i co on ma do twoich pieniedzy?oplacilas chyba transport i reszte mialas dla siebie i skad on wie czy ty wyzyjesz czy nie.
mouzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 20:56   #11
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Cytat:
Napisane przez margitta
To, że on ci każe "wyciągać" od mamy pieniadze to moim zdaniem bezczelność.


A tak ogólnie to trochę za dużo kasy, a za mało uczuć w tym waszym związku chyba
oj zgadzam sie zgadzam
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 21:11   #12
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

oyeyq jakiś nie fajny układ ;/ facet z obsesją na punkcie kasy to źle wróży, albo będziesz w przyszłości musiała zarabiać na tyle dużo żeby być niezależną finansowo, albo żyć z jego wiecznymi wyrzutami, że wszystko mu zawdzięczasz.
Sama miałam sytuacje, że pewien chłopak bardzo się chciał ze mną spotykać ale jego ukochanym tematem były pieniądze...po paru randkach kiedy uznałam, że nie chce być z facetem zakochanym w sobie i kasie swoich rodziców, się zaczeło...mieliśmy wspólnych znajomych i on zaczą rozpowiadać że ja lece tylko na pieniądze, na jego samochód, i wogóle jestem materialistką - (co najśmieszniejsze moi rodzice są sporo zamożniejsi od jego, i mój samochód też jest dużo lepszy) przez dwa miesiące miałam mnóstwo zmartwień przez to, codziennie mi coś pisał niemiłego albo mówił- to sie nazywa męska urażona duma!... facetom się coś w głowie przewraca od pieniędzy, potem wogóle mówił że to ja się z nim chciałam umawiać a on mnie olał...jeju szkoda gadać
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 21:14   #13
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Mi się wydaje,że chce Ciebie upokorzyć,żebyś się gorzej czuła ,że masz mniej kasy.Choćby ta akcja-"zadzwoń do mamy i powiedz jej za ile garnek kupiłaś".Z mojego punktu widzenia to upokarzające.Choć może dla niego to nie jest takie oczywiste.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 21:23   #14
Ektoria
Raczkowanie
 
Avatar Ektoria
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 213
GG do Ektoria
Post Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Kochana za moich czasów takich typków nazywało się "syn cinkciarza" tzn. nic od siebie a nieźle Cię wycycka. Moja rada UCIEKAJ JAK NAJDALEJ albo powiedz mu, że ten układ ci nie odpowiada. Zaręczam sam cię wyrzuci nawet nie zdążysz się spakować, bo powie, że go okradasz. Znam ten typ. Jeszcze raz zalecam: UCIEKAJ.
Serdecznie pozdrawiam życząc szczęścia w innym związku.
__________________
ŻYCIE - CODZIENNIE OBUDŹ MNIE O ŚWICIE!!!
Ektoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 08:54   #15
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Cytat:
Napisane przez Ektoria
Kochana za moich czasów takich typków nazywało się "syn cinkciarza" tzn. nic od siebie a nieźle Cię wycycka. Moja rada UCIEKAJ JAK NAJDALEJ albo powiedz mu, że ten układ ci nie odpowiada. Zaręczam sam cię wyrzuci nawet nie zdążysz się spakować, bo powie, że go okradasz. Znam ten typ. Jeszcze raz zalecam: UCIEKAJ.
Serdecznie pozdrawiam życząc szczęścia w innym związku.
całkowicie się z tym zgadzam
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:01   #16
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Przepraszam ze tak napisze ale takiego czlowieka co tak postepuje nazwała bym cwaniakiem naciagaczem i kretynem a co sie z tym wiarze kopnela bym go w tylek i tyle by mnie zobaczył
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:03   #17
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Cytat:
Napisane przez margitta
To, że on ci każe "wyciągać" od mamy pieniadze to moim zdaniem bezczelność.


A tak ogólnie to trochę za dużo kasy, a za mało uczuć w tym waszym związku chyba
Dobrze powiedziane

Popieram
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:06   #18
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Cytat:
Napisane przez aga21087
Przepraszam ze tak napisze ale takiego czlowieka co tak postepuje nazwała bym cwaniakiem naciagaczem i kretynem a co sie z tym wiarze kopnela bym go w tylek i tyle by mnie zobaczył
Popieram!
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:06   #19
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

nie byłam bym z takim . Uciekłabym jak najszysbciej bym mogła Ewidentnie wdaćze chłopak sobie na tobie żeruje. Zwykły typ pasożyta który nic od siebie nie daje a sam tylko chce brac. Myśli tylko o sobie. Moim zdaniem napewno zasługujesz na lepszego faceta a nie takiego który tylko będzie na tobie żerował. A jeszcze co gorsza jak zobaczy że przestajesz się dawać wykorzystywac to może i zostawi. Wg mnie uciekaj od niego póki jeszcze masz czas żeby poszukac cos innego do zamieszkania.
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 09:19   #20
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Cytat:
Napisane przez pysiaczka
Dobrze nie ma co narzekać ma swoje wady ale specjalnie dla mnie zapisał się ze mną do szkoły na studia, ta sama specjalność, to chyba coś znaczy.
jasne, to musi być miłóść, to coś znaczy... jak Cię uderzy to też powiesz " to coś znaczy?... jest w tym uczucie... "

Czym prędzej spieprzaj od męskiego wydania Barbie, takiego pasożyta to ja bym i w kosmos! a jeszcze spróbował by coś powiedzieć odnośnie jedzenia, laxigenem bym go poczęstowała tak, że wc nosiłby jako ubranie wierzchnie...
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:24   #21
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Cytat:
Napisane przez Nefretete
laxigenem bym go poczęstowała tak, że wc nosiłby jako ubranie wierzchnie...
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 10:04   #22
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Nie lubie wtracac sie w cudze zycie, tym bardziej w zwiazki...ale...
Czytajc twoje posty odnioslam wrazenie, ze ten zwiazek nie opiera sie na milosci a na kasie-kto ile ma i kto ile da.

Nie widze tu wykorzystywania, widze, "zwiazek" dwoch osob zyjacych odzielnie, nie potrafiacych dzielic sie i czerpac z tego radosc.
Jesli Twoj facet to taki materialista to odejdz od niego.Jesli rozlicza cie teraz bedzie to robil za 10lat.
Czy tego chcesz? Zastanow sie.
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 10:54   #23
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Cytat:
Napisane przez Joanna22
Nie lubie wtracac sie w cudze zycie, tym bardziej w zwiazki...ale...
Czytajc twoje posty odnioslam wrazenie, ze ten zwiazek nie opiera sie na milosci a na kasie-kto ile ma i kto ile da.

Nie widze tu wykorzystywania, widze, "zwiazek" dwoch osob zyjacych odzielnie, nie potrafiacych dzielic sie i czerpac z tego radosc.
Jesli Twoj facet to taki materialista to odejdz od niego.Jesli rozlicza cie teraz bedzie to robil za 10lat.
Czy tego chcesz? Zastanow sie.
Joanna ma racje jak jest teraz to i bedzie i za 5, 10 lat pamietaj ludzie sie tak szybko nie zmieniaja (zwlaszcza o 180 stopni) a przez niego bedziesz cierpiec wiec moze daj sobie siana z nim (kopnij go w tylek)
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 11:05   #24
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Pysiaczku, nie wiemy jak długo jesteście razem, w jaki stopień zaawansowania wszedł Wasz związek, jak bardzo Wam na sobie zależy i się kochacie (choc ja nie wiem czy mozna w taki sposób traktowac kogos, kogo sie kocha)..ale mi nasuwa się tylko jedna myśl. ja z kimś takim nie chcialabym być i nie chcialabym by ktos mnie traktował w taki sposób. a Ty chcesz?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 13:46   #25
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Kurcze nie obraz sie na mnie ale on jest straszny tymbardziej ze kaze Ci wyciagac pieniadze od mamy.Jesli mieszkacie podczas nauki razem to na jedzenie powinna byc skladka.Po polowie i potem z ta kasa na zakupy.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 14:58   #26
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Po pierwsze piszesz bardzo haotycznie, być może pod wpływem emocji, dlatego nie wszystko jest do końca jasne w Twoich wypowiedziach.

Zrozumiałam, że masz u niego jakieś długi, których zwrotu on się domaga. Cóż... nie jest to może najszlachetniejsze zachowanie się TŻ , ale dług to dług i skoro się pożycza to oddać trzeba, nawet jeśli pożyczasz od partnera

Co się tyczy wydawania pieniędzy, myślę, że nie powinnaś od razu tak bardzo się oburzać tylko NA SPOKOJNIE porozmawiać z chłopakiem i powiedzieć mu, że nie stać Cię na szastanie forsą.
Z drugiej strony... (nie myśl że go usprawiedliwiam) czegoś tu nie rozumiem... Czy on Ci ROZKAZUJE żebyś kupiła drogi garnek, drogie buty, czy jaką tam inną drogą rzecz? Wydaje mi się przecież, że TY sama decydujesz o swoich pieniądzach i on po prostu nie może rozkazać Ci zakupu czegokolwiek.
Jeśli wiesz, że nie stać Cię na rzecz za 200zł to jej po prostu nie kupujesz
Chyba Twój partner nie stał nad Tobą z siekierą i nie zmusił Cię siłą do kupienia tego cholernego garnka.

Dlatego ja cięgle nie rozumiem problemu...

Być może jest tak, że wstydzisz się iż jesteś mniej zamożna od niego i poprzesz takie zakupowe szaleństwa, na które Cie nie stać, chcesz mu pokazać że wcale nie jesteś gorsza od niego. (abstrachując, moi rodzice na pewno nie daliby mi 550zł na 10 dni na samo jedzenie, chociaż biedni nie są...)

Sugreuję żebyś opanowała emocje i napisała jeszcze raz w czym dokładnie jest problem
Pozdrawiam Cię serdecznie


EDIT: Przyszła mi do głowy jeszcze jedno pytanie a mianowice: co na to Twoja mama? Jak postrzega tego chłopaka, jego zachowanie i wpływ na Ciebie?

I jeszcze jedna uwaga:P Przypomniało mi się, że znałam kiedyś podobnego typka, który żył wg zasady: "Co Twoje to i moje, a co moje to nie ruszaj" Takie zachowanie wynikało m.in. z wysokiego ststusu majatkowego jego rodziców, ale przede wszystkim z faktu, ze był jedynakiem. Od narodzin przyzwyczajony był, że wszystko mu się należy, nie interesował się potrzebami innych i uważał że cały świat kręci się wokół niego. Potrafił tylko brać, nie dając nic w zamian. Nie znał przyjemności dzielenia się z innyim... itp itd.
(Nie obrażajac tutaj porządnych jednynaków/czek) Bo to by wiele wyjaśniało z jego zachowania.

Ale się rozpisałam
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...

Edytowane przez Agniesia18
Czas edycji: 2006-08-04 o 15:52
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 19:20   #27
Kavin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Ale odpowiedzi.

Po prostu porozmawiajcie szczerze o tym czy wasz zwiazek to zwiazek czy czysty interes. Moze jestescie tylko kumplami bo w zwiazku raczej kasy sie nie liczy. A i w przyjazni sie nie liczy.

Narka
Kavin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 06:00   #28
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Cytat:
Napisane przez pysiaczka Pokaż wiadomość
ok, więc mój chłoapak Jarek powiedział, że pojedziemy w tym roku na wczasy, on stwierdził, że on będzie płacił za wynajem pokoju przez 10dni, za swoje jedzenie i za małe niespodzianki dla mnie. Ja miałam płacić tylko za swoje jedzenie i za podróż. Jego rodzice są dosyć bogaci, ja mieszkam tylko z mamą nauczycielką. Jarek dostał dużo pieniędzy jak na 10 dni. Ja dostałam tyle, że spokojnie mogłabym siebie utrzymać, ale.... Już na początku wczasów Jarek trąbił mi, ze niedługo będe musiała zadzwonić do mamy po pieniążki, bo za tyle nie wyżyje, a dostałam na 10 dni 550zł. Sama się utrzymywałam, jak coś kupowaliśmy razem to on bardzo mnie rozliczał , żebym mu połowe oddała. Mi było głupio dzwonić do mamy, bo nie pyatliśmy się jej czy moge jechać na wczasy, czy ma pieniądze, Jarek mnie zaprosił więc myślałam, że będzie inaczej. On cały czas mi trąbił," zadzwoń do mamy i powiedz co dziś kupiłaś, a czemu nie powiedziałaś mamie za ile kupiłaś garnek" no i ja dzwoniłam do mamy jak mówił. Sam wkrótce zaczął narezkać na brak kasy a dostał chyba 800zł. Po powrocie zostawił portfel otwarty , widziałam, że ma w nim chyba z 300zł. W ten sam dzień nie licząc się z nikim zamówił sobie sprzęt do komputera za 400zł. Rodzice natomiast jego myślę, że się tak szybko obrał z kasy bo ja od niego wyciągam na ciuszki, tak słyszałam, nie wiem co robić, on tak często mói o pieniądzach, rozlicza mnie, a sam zamawia ciągle coś z allegro, drogie rzeczy, wie, że muszę zapłacić za szkołe, a jednak mi nie pomaga, tylko każe wyciągąc od mamy, ahhhhh
A jak on Ciebie niby wykorzystuje? To Ty go raczej probujesz wykorzystywac, ze oczekujesz ze bedzie za Ciebie placil Po co rozliczasz go z jego pieniedzy? To jego sprawa, co zrobil ze swoimi pieniedzmi, czy wydal je na sprzet do komputera czy na Ciebie. Z jakiej racji on ma Tobie placic za szkole ?? Jesli ktos tu kogos wykorzystuje, to Ty jego probujesz - to Twoj chlopak, czy sponsor?

Abstrahujac od tego, z opisu wynika ze on zachowuje sie buraczanie - jesli faktycznie on wmawia swoim rodzicom, ze nie ma pieniedzy przez Ciebie. Do tego ma weza w kieszeni jesli chodzi o Ciebie.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 13:26   #29
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: czy mój facet mnie wykorzystuje-wątpie już w niego

Wątek z 2006 roku
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.