W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011 cz.V - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-17, 15:02   #3541
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez karinaaa Pokaż wiadomość

mnie wzielo na strojenie łózeczka ale narazie wszystko ogladam bo nie moge sie zdecydowac jak ten kacik mojego malenstwa przozdobic a chce jakies ozdoby na sciane .zastanawiam sie nad motywem z kubusia puchatka ale moze to juz zbyt oklepane ? albo cos co nie kojarzy sie z zadna bajka ..hmm no nie wiem .mam kilka wybranych wzorow ,
moze pozniej podesle linki to pomozecie mi wybrac
ja kupilam takie
http://www.empik.com/naklejki-dekora...0493,art-pap-p oraz http://www.empik.com/naklejki-dekora...0495,art-pap-p


cena te fajna bo po 5 yeta
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:04   #3542
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

i znowu wszystkie wywiało na drzemkę idę za Waszym przykładem i położę się, a w nocy będę się zastanawiała co dalej robić.........

Justyno M z jazdami już przerabiałam.... było jeszcze gorzej..... efekt taki: zjadł bigos, co od mamusi sobie przyniósł...... a mi dał święty spokój........ a psychicznie to ja już nadaję się do wariatkowa
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:12   #3543
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
a te prześcieradła jednorazowe to gdzie kupiłaś?? znajdę gdzieś u nas??/ bo kurcze zapomniałam o nich
ja zamawiałam na allegroszu, ale myślę, że w aptekach też dostaniesz takie podkłady na łóżko

*oczywiście zapomniałam o klapkach pod prysznic i kapciach
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:20   #3544
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Witam sie! Ja bylam na spacerku - cudowna pogoda, ciesze sie ze z mala bedziemy spacerowac wiosna i latem, bo zimy nie znosze, zrobilam zakupy, wpadlam do domu i wzielam sie za robienie ciasta.... chyba nie musze mowic czym to sie skonczylo ((( oczywiscie blender znow nawalil - poszedl do smiec, piec mam do kitu, biszkopt spalilam, ciasto do smieci! Telefon do meza ze juz wiecej nic nigdy nie bede piekla! A do tego sie narobilam tak ze poczulam bol brzucha, kregoslupa i zemdlilo mnie, musialam szybko sie polozyc.... To chyba za duzo pracy na dzis bylo... Moja mama sie smieje ze takie objawy miala przed porodem i ze jednak urodze w ta pelnie!
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:30   #3545
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Witam się powekendowo i na szczęście w dobrym nastroju!
e_rosa- wreszcie się doczekałaś swojego bąbelka, mila24- gratulacje dla Was dziewczyny
dewi- Blanka jest taka słodka i robi takie fajne minki- też chce taką słodycz

magdaka- opis porodu hmm nieziemski byłaś dzielna

to i ja sie pochwale swoim rozmiarem brzuszka równe 100 w 39 tyg.
Mój brzuszek nie wielki, ale ja się czuje jak słonica- grube uda i pośladki, a w nocy przypominam foke, albo pingwina a to za sprawą wyczynowych przewrotów z boku na bok- tak więc rozmiar brzucha wogóle nie adekwatny do samopoczucia! Zmieniamy się, a do tego hormony, mnie też dały popalić. W piątek byłam w ośrodku zdrowia, po lekarstwa dla mojej siostry- chodziło o kontynuacje, co się nadenerwowałam to moje. Babka chciała się wrypać przede mną w kolejke, bo ona tylko po leki przyszła o nie prze Pani ja po to samo czekam! Później sie okazało że jeszcze 4 osoby przede mną w kolejce, skąś się wynurzyły w samochodzie sobie miło siedzieli, a Ty babo głubia to tego cieżarna siedź sobie na twardych ławkach, choć do ośrodka 2 kroki masz!
gdy wróciłam do domu, na forum zastałam same zdołowane humory, ale sobie myśle ja się nie dam a wieczorem normalnie coś sobie nawciskałam, że mój TŻ to się mną nie interesuje i że nie działam na niego tak jak kiedyś i to pewnie przez te moje kg, a jemu to tylko na dziecku zależy....i normalnie nie mogłam usnąć, po kątach płakałam, oczywiście jemu nic nie mówiąc, bo ja do tych zamkniętych należę o 1 w nocy przyszłam Was poczytać i tak do 2.30- w nocy wrząchnełam pomelo (nie wiem co ja mam w tej ciąży- na cytrusy mnie strasznie wzieło)! w Sobote to samo, dół mało odzywałam się do TŻ-a, a ajbardziej wkurzało mnie to że on wolał nie pytać co mi jest, a zagadywał mnie i próbował rozśmieszyć! Wczoraj z rana udało mu się mnie wyciagnąć z tego dołka, a spotkanie z jego kuzynką (b. fajną dziewczyną) poprawiło mi humor
a Wieczorkiem hmm, jak Wy to nazywacie było mizianko i to z jego inicjatywy dopiero po wszystkim przyznałam się co mi było! on stwierdził, że wiedział, że to humorki ciążowe

mnie ostatnio jest strasznie gorąco i się okropnie pocę

lilijko- Ty nie bądź taki dowcipniś, bo w pełnie chyba żadna nie chce rodzić, a przynajmniej ja mam stracha, że na korytarzu będę rodzić z braku miejsc

Wy o basenie piszecie, a ja dzis miałam sen że pływałam, choć marny ze mnie pływak

cytrynko- właśnie o mecz piłki ręcznej mi chodziło! Nie wiedziałam że z Ciebie kibic i tej dyscypliny jest, bo o żużlu to pamietam! Dzis kolejny mecz- do boju Polsko ooo
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:37   #3546
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Witam sie! Ja bylam na spacerku - cudowna pogoda, ciesze sie ze z mala bedziemy spacerowac wiosna i latem, bo zimy nie znosze, zrobilam zakupy, wpadlam do domu i wzielam sie za robienie ciasta.... chyba nie musze mowic czym to sie skonczylo ((( oczywiscie blender znow nawalil - poszedl do smiec, piec mam do kitu, biszkopt spalilam, ciasto do smieci! Telefon do meza ze juz wiecej nic nigdy nie bede piekla! A do tego sie narobilam tak ze poczulam bol brzucha, kregoslupa i zemdlilo mnie, musialam szybko sie polozyc.... To chyba za duzo pracy na dzis bylo... Moja mama sie smieje ze takie objawy miala przed porodem i ze jednak urodze w ta pelnie!
Ty to poczekaj na mnie co by my razem jechały na porodówke

ostatnio dużo pisałyście o jakichś badaniach ale ja zapomniałam jakich niestety na koniec ciąży zmieniam lekarza bo z moim nie podpisali kontraktu (w przychodni nie ma obecnie żadnego gina) i chciałam się doprosić tego badania ale nie wiem jakie skleroza to do porodu pisałyście że potrzebne... wiecie chociaż o co mi chodzi?
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:45   #3547
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
ostatnio dużo pisałyście o jakichś badaniach ale ja zapomniałam jakich niestety na koniec ciąży zmieniam lekarza bo z moim nie podpisali kontraktu (w przychodni nie ma obecnie żadnego gina) i chciałam się doprosić tego badania ale nie wiem jakie skleroza to do porodu pisałyście że potrzebne... wiecie chociaż o co mi chodzi?

HBS - żółtaczka
WR - kiła
posiew, wymaz z pochwy na bakterie
morfologia i mocz
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 15:47   #3548
agape
Zadomowienie
 
Avatar agape
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 061
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez Justyna M Pokaż wiadomość
HBS - żółtaczka
WR - kiła
posiew, wymaz z pochwy na bakterie
morfologia i mocz
dzieki, już zapisałam
__________________

Szymonek
Wojtuś
(Bejbolek) 2.05.2019
agape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:55   #3549
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Dewi śliczną masz córeczkę

Ja już po wizycie
No więc tak: szyjka praktycznie zupełnie zgładzona, rozwarcie spokojnie na 2cm, czyli wszystko gotowe i lada chwila mogę rodzić Pozostaje mi właściwie tylko czekać na skurcze. No i gin śmiał się że część porodu dostałam już gratis w prezencie, bo niektóre kobiety przyjeżdżają na porodówkę bez rozwarcia i z twardą szyjką.
Nie spodziewa się mnie zobaczyć już przed porodem, ale porozmawiałam z nim w razie czego na temat tego mojego nieszczęsnego terminu (że wg USG wychodzi jutro, a wg - nieregularnych cykli - OM na 24.01. dopiero) i tym razem wziął to pod uwagę i kazał przyjść za tydzień (o ile jakimś cudem nie urodzę!) - czyli tydzień po pierwszym terminie - i wtedy sprawdzimy dokładnie co z dzieckiem i w razie czego da mi skierowanie już do szpitala na wywołanie.
Aha, i mam kruszynę Tym razem robił mi USG w innym gabinecie, na dużo lepszym sprzęcie i wyszła waga... 2650g oczywiście +/- 350g ale raczej do 3000g nie dociągnie. Mówi że to dla mnie dobrze i że mam się w ogóle nie przejmować że taka drobna

Edytowane przez make_up_istka
Czas edycji: 2011-01-17 o 16:29
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:55   #3550
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

ja WR nie robiłam, nikt mi o tym nie mówił. Na pewno wymaz bakteryjny z pochwy. WR mialam robione na poczatku ciąży. Zresztą w spzitalu gdzie chcę rodzić nic nie mówili o tym badaniau.
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 16:03   #3551
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez vilya Pokaż wiadomość
ja WR nie robiłam, nikt mi o tym nie mówił. Na pewno wymaz bakteryjny z pochwy. WR mialam robione na poczatku ciąży. Zresztą w spzitalu gdzie chcę rodzić nic nie mówili o tym badaniau.
Ja WR robiłam tylko na początku ciąży. U nas trzeba mieć morfologię, mocz, WR (chyba może być to początkowe), grupa krwi (ewentualne przeciwciała), cukier i to chyba tyle tych obowiązkowych. O innych mi nie mówiono. Ja mam jeszcze GBS.
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 16:28   #3552
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez make_up_istka Pokaż wiadomość
Dewi śliczną masz córeczkę

Ja już po wizycie
No więc tak: szyjka bardzo mocno skrócona, praktycznie zupełnie zgładzona, rozwarcie spokojnie na 2cm, czyli wszystko gotowe i lada chwila mogę rodzić Pozostaje mi właściwie tylko czekać na skurcze. No i gin śmiał się że część porodu dostałam już gratis w prezencie, bo niektóre kobiety przyjeżdżają na porodówkę bez rozwarcia i z twardą szyjką.
Nie spodziewa się mnie zobaczyć już przed porodem, ale porozmawiałam z nim w razie czego na temat tego mojego nieszczęsnego terminu (że wg USG wychodzi jutro, a wg - nieregularnych cykli - OM na 24.01. dopiero) i tym razem wziął to pod uwagę i kazał przyjść za tydzień (o ile jakimś cudem nie urodzę!) - czyli tydzień po pierwszym terminie - i wtedy sprawdzimy dokładnie co z dzieckiem i w razie czego da mi skierowanie już do szpitala na wywołanie.
Aha, i mam kruszynę Tym razem robił mi USG w innym gabinecie, na dużo lepszym sprzęcie i wyszła waga... 2650g oczywiście +/- 350g ale raczej do 3000g nie dociągnie. Mówi że to dla mnie dobrze i że mam się w ogóle nie przejmować że taka drobna
O jakie cudowne wiadomości:ju pi:super..to czekamy na skurcze..lada moment sie pojawią zobaczysz...A Gabi drobniutka i dobrzepewnie po tej wizycie jestes dużo spokojniejsza..juz niedługo...

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Mąż z Nikolą pojechali na zakupy. mają kupic mi dziś kosmtyczkę i klapki pod prysznic....już mąż dzownił, ze kupili fioletowa kosmetyczkejak oni mnie znają, wiedza, że mam bzika na punkcie fioletu...kapcie do szpitala mam fioletowe, meżus kupił mi fioletowe reczniki, dziś przyszedł fioletowy szlafrok i jeszcze ta kosmetyczka..

A tej duzej paczki..nadal nie ma...do której moge sie spodziewac kuriera..jest szansa, ze bedzie jeszcze dzisiaj???

A tak sobie pomyślałam, że chyba zaangażuje dziś męża w masaż krocza:rolleyes :połacze przyjemne z pożytecznymmówiła m kiedyś mężowi o tym masażu i chęci miał...tylko nie mamy takiego olejku. Jak myślicie oliwka bambino bedzie ok???

Ps. a co do kilogramów..zrzucimy po ciązy..ja muszę...wyglądam fatalnie. Mam nadzieję, że razem bedziemy sie wspierac...Miałam dziś ochotke na sesje zdjęciowa nowym aparatem ale po pierwszym zdjęciu straciłam ochotę...poprostu nie moge na siebie patrzeć...nawet juz nie chce zdjęc pamiatkowych z ostatniego miesiaca ciazy...
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png

Edytowane przez Justine1988
Czas edycji: 2011-01-17 o 16:30
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 16:32   #3553
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Justine no czuję się spokojniejsza, bo już myślałam, że nic nie drgnęło i że mimo skurczów dalej jestem pozamykana, a tu taka niespodzianka No i to że mała taka mała
Co do masażu krocza - powinno się masować naturalnymi olejkami. Lepiej już weź po prostu oliwę z oliwek (P.S. a ten masaż niestety wcale przyjemny nie jest, ale potem można nadrobić )
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 16:47   #3554
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

karinaaa ja właśnie przystroiłam w Kubusia
za taką naklejkę dałam 3.60 zł w sklepie typu chińskie centrum handlowe
dołączam zdjęcie.
Olbka trzymam kciuki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wwwww.jpg (49,6 KB, 70 załadowań)
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 16:50   #3555
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez s_a_j Pokaż wiadomość
dla siebie spakowałam czekoladę, wodę niegazowana, sok winogronowy, ale położna mówiła, że możesz wziąć sobie równie dobrze jakąś kanapkę
oprócz tego: koszule dwie do karmienia, staniki laktacyjne, przybory toaletowe, podkłady poporodowe, z listy obowiązkowo powinnaś mieć 3 sztuki prześcieradeł jednorazowych na łóżko, ja spakowałam też wkładki laktacyjne, szlafrok, majtki siatkowe - położna mówiła, że jednorazowe nie. Dla małego spakowałam tylko ubranko na wyjście, krem na buzię, małą paczuszkę chusteczek, ze dwie sztuki tetry, kilka próbekw razie "w". Coś tam by się znalazło jeszcze na pewno ... ale więcej grzechów nie pamiętam aaa tantum rosa dla siebie wzięłam jeszcze. I krzyżówki
podstawa

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
ostatnio nawet miałam sytuację - bo poszłam na zaliczenie i musiałam iść chcąc nie chcąc do dziekanatu... no i stoję w kolejce a koleżanka moja "ej no nie przesadzaj, 9 miesiąc a ty w kolejce? masz prawo bez kolejki wejść!" a ja "dobra...bo mnie pobiją zaraz" a wszyscy wzrok na mnie do tyłu...i migiem do przodu co by za długo nie patrzeć...i nie przyciągnąć mnie wzrokowo przed kolejkę. Także odstałam swoje a znajoma się zezłościła na nich, no ale co? bić się mam...szarpać.
żenujące, brak słów...
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 16:51   #3556
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

ojaaaaaaaaaaaa jakie fajne, ale to 3,80 dalas za calosc?! :O
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 16:53   #3557
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość
karinaaa ja właśnie przystroiłam w Kubusia
za taką naklejkę dałam 3.60 zł w sklepie typu chińskie centrum handlowe
dołączam zdjęcie.
Olbka trzymam kciuki
śliczna naklejka!
Ja zamówiłam z all, ale nie ma już tej aukcji, to Wam nie pokażę Ale jest taka żyrafa (śmiejemy się, że trochę naćpana) i ptaszki i chmurki...

No i co, umyłam okna, zamiotłam, umyłam podłogi, starłam pobieżnie kurze, zrobiłam i powiesiłam pranie i guzik... Tyle, że tak się zmęczyłam, że jak usiadłam to usnęłam na siedząco

nic to, Kaśce widocznie jest dobrze... Ale jej czas dobiega końca. Zdecydowanie
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 17:02   #3558
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość
karinaaa ja właśnie przystroiłam w Kubusia
za taką naklejkę dałam 3.60 zł w sklepie typu chińskie centrum handlowe
dołączam zdjęcie.
Olbka trzymam kciuki

ale sliczne ja w Krk takich .tanich a łądnych nie widziałam. Szkoda, ze nei wiedziałam, to bym na pewno te kupiła. Trudno moje owady i żabki już naklejone.
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 17:05   #3559
weraa11
Zadomowienie
 
Avatar weraa11
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 333
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Wrocilam i zyje...jeszcze tylko ciezki wtorek i...jak sie okazalo-sroda...
Zaliczylam to co dzis mialam wepchnely mnie oczywiscie pierwsza w kolejke mowiac do mnie "Idz pierwsza zaliczac, niewazne, ze nie chcesz, zrob to dla dziecka, ktore chce juz wrocic do domu i sobie lezec a nie siedziec w szkole" a chcialam sobie jeszcze powtorzyc, bo w porownaniu do nich to ja nic nie umialam ;/ kujony dziwaczne... Ale na szczescie wtedy babka sie odezwala i mowi "Tak, tak, niech Pani zostanie, wszystko bedzie dobrze, a pierwszy zawsze lepiej" no to zostalam chwile pogadalysmy prywatnie, potem jakies 2 szybkie pytanka, naprawde dala mi bardzo proste...i do domciu ale akurat ona jest dla mnie bardzo mila od kiedy jestem w ciazy... Ale za to ta z ktora jutro mam, to mnie nie lubi od kiedy wlasnie zaszlam w ciaze... Wiec z tymi wykladowcami jest naprawde roznie...
No ale oczywsice znowu mnie moje 'kolezaneczki' wkurzyly... Bo jak mnie nie ma to pytam sie co bylo i co trzeba zrobic... No i oczywiscie zawsze jest odpowiedz "Eee nic takiego", potem wierce im dziure w brzuchu to mi cos tam powiedza... ale oczywiscie nikt mnie nie poinformowal, ze zeby zaliczyc taki jeden przedmiot trzeba bylo wyslac do niedzieli babce 2 prace... Oczywiscie kiedy mi to moga powiedziec? Jak juz jest po terminie, a nie jak pytam....Wiec nie wiem co teraz, bo ta babka jest dopiero w szkole jak mamy z nia zajecia, czyli w srode...
Mam kurde same 3 w indeksie...;/ i jak to uzasadniaja wykladowcy? "Aaaa...bo w tym semestrze wiele razy cie nie bylo, niby nasz usprawiedliwienie, ale w takim przypadku i tak nie moge dac wiecej niz 3...." spoko.....

A ja dzis weszlam do szkolnego bufetu i wszystkie krzesla zajete... to zdjelam kurtke, polozylam gdzies na wolnym skrawku i sobie z kims gadalam i nagle poczulam jakis "ciezar" na sobie...ja patrze w bok, a wszyscy centralnie na moj brzuch sie zaczeli gapic...potem na twarz, na brzuch, na twarz, na brzuch... Normalnie, az sie zestresowalam, czy mi jakies wody nie odeszly, albo czy dziecko jakos mi nie wyszlo z tylkiem "na zewnatrz" przez skore... tak sie gapili... Czulam sie jak jakas tredowata :P jak tak sie na nich popatrzylam przez 5 min.to w koncu laskawie zaczeli ogladac podloge, zeby tylko nie wstawac z miejsca :P No ale w szkole to moge sobie postac, tylko gorzej w autobusie...bo juz nie chodzi o to, ze ciezko, ale mam jakies nieskoordynowane ruchy ostatnio i sie boje, ze sie przewroce podczas jazdy :P

Justine a na ktorym roku wzielas ta dziekanke?



Nie straszcie mnie tymi studentami w szpitalu...bo ja sie ostatnio dowiedzialam, ze szpital gdzie mam lekarza (wiec mozliwe ze bede musiala tam rodzic) wrecz az zmusza do obecnosci studentow...jezeli oczywiscie rodzi sie w ciagu dnia...nby mozna odmowic, ale jak tak to potem generalnie, mozna takiej osobie tylko wspolczuc dalszego traktowania... A mi gadaja, ze ja mam niby takie ksiazkowe wymiary itp. i ze bym powinna byc 'dla studentow'...;/ wiec troche sie obawiam takiej sytuacji..rozumiem, ze musza sie uczyc...ale jest to moj pierwszy porod i wolalabym zeby byly wtedy wokol mnie tylko te osoby ktore sa tam niezbedne...




Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość
karinaaa ja właśnie przystroiłam w Kubusia
za taką naklejkę dałam 3.60 zł w sklepie typu chińskie centrum handlowe
dołączam zdjęcie.
Olbka trzymam kciuki
Ale swietnie to wyglada Podaj adres gdzie to kupilas bo ja tez chcialam taki maly kacik zrobic...i myslalam wlasnie o naklejkach...a tym bardziej ze mowisz, ze gdzies u nas znalazlas takie taniutkie...
__________________

weraa11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 17:07   #3560
kaskup
Rozeznanie
 
Avatar kaskup
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ......
Wiadomości: 627
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
ja przeżywam swoje kg bo wiem że ciężko mi będzie zgubić cokolwiek,
jestem z tych które całe życie były pulpuśne (widziałam że Ty to laska z pępusiem jak pokazałaś foto!) także myślę że dłużej zajmie mi gubienie 5kg niż tobie więcej - choć tak jak zauważyły dziewczyny to ty masz obrzęki ciążowe które Ci pewnie zejdą
ja tez z tych pulpaśnych, i mimo ze teraz to mam na minusie do wagi sprzed ciazy ale i tak musze sporo zrzucic.. dlatego razem bedziemy sie motywowac i jakos pojdzie

Cytat:
Napisane przez zosik Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam OCTENISEPT, wszyscy mi go polecają właśnie zamiast spirytusu.
ja tez mam octenisept, u nas wlasnie to polecają i w aptece i położne, ale mówią tez zeby sie pepkiem nie przejmowac, wietrzyc, wietrzyc i zeby był suchy i to tez niby ma wystarczyc.. a i jeszcze te gaziki nasączone ale nie wiem czy dobre..

Cytat:
Napisane przez vilya Pokaż wiadomość
oj ja chciałam kupić spirytus w aptece i wiecie co pani powiedziała, żebym normalnie do monopolowego poszła i rozcieńczyła, bo apteki nie mogą niestety sprzedawać spirytusu bo nie posiadają koncesji .
A w innej aptece znowu mi powiedzieli że na receptę - pewnie ten skażony bo czystego nie mogą.
u nas tez nie maja.. tez mi kazala do monopolowego iśc dlatego skończyło sie na octenisepcie

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Witam sie! Ja bylam na spacerku - cudowna pogoda, ciesze sie ze z mala bedziemy spacerowac wiosna i latem, bo zimy nie znosze, zrobilam zakupy, wpadlam do domu i wzielam sie za robienie ciasta.... chyba nie musze mowic czym to sie skonczylo ((( oczywiscie blender znow nawalil - poszedl do smiec, piec mam do kitu, biszkopt spalilam, ciasto do smieci! Telefon do meza ze juz wiecej nic nigdy nie bede piekla! A do tego sie narobilam tak ze poczulam bol brzucha, kregoslupa i zemdlilo mnie, musialam szybko sie polozyc.... To chyba za duzo pracy na dzis bylo... Moja mama sie smieje ze takie objawy miala przed porodem i ze jednak urodze w ta pelnie!
może rzeczywiście cos w tym jest.. moja mama zawsze powtarzała że ciężarnej ciasta nie wychodza.. wiec lepiej w ciazy nie piec.. a co do porzadków etc.. to ja tez dzis miałam dzien pełen wszystkiego..


Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość

No i co, umyłam okna, zamiotłam, umyłam podłogi, starłam pobieżnie kurze, zrobiłam i powiesiłam pranie i guzik... Tyle, że tak się zmęczyłam, że jak usiadłam to usnęłam na siedząco

nic to, Kaśce widocznie jest dobrze... Ale jej czas dobiega końca. Zdecydowanie
jeszcze nic straconego... moze ruszyc w każdej chwili przecież



ja tez dziś jakiegoś powera dostałam, rano posciel przebrała, nastawiłam trzy pralki, rozwiesiłam, poodkurzałam (chyba pierwszy raz od poczatku ciązy, zawsze TZ mi zabraniał ze wzgledu na płytki), pozmywałam podłogi, prochy, łazienka sie błyszczy, zrobiłam pieczeń rzymska.. i ledwo żywa jestem..
ale normalnie pierwszy raz miałam coś takiego ze jak sie tylko obudziłam wiedziałam ze musze wszystko posprzątac..

a pogoda boska dzis była, co prawda mam zakaz wychodzenia samej ale jak okna pootwierałam to normalnie bajka, szkoda ze pod koniec tygodnia zima ma wrócic..
kaskup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 17:14   #3561
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

znalazłam kubusia havanki

http://allegro.pl/kubus-puchatek-nak...376575825.html zauroczył mnie
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 17:29   #3562
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
Witam sie! Ja bylam na spacerku - cudowna pogoda, ciesze sie ze z mala bedziemy spacerowac wiosna i latem, bo zimy nie znosze, zrobilam zakupy, wpadlam do domu i wzielam sie za robienie ciasta.... chyba nie musze mowic czym to sie skonczylo ((( oczywiscie blender znow nawalil - poszedl do smiec, piec mam do kitu, biszkopt spalilam, ciasto do smieci! Telefon do meza ze juz wiecej nic nigdy nie bede piekla! A do tego sie narobilam tak ze poczulam bol brzucha, kregoslupa i zemdlilo mnie, musialam szybko sie polozyc.... To chyba za duzo pracy na dzis bylo... Moja mama sie smieje ze takie objawy miala przed porodem i ze jednak urodze w ta pelnie!
oj bidulko, poproś męża, niech zrobi Ci prezent i kupi sprzęt z prawdziwego zdarzenia Ja za pieczenie się nie biorę, bo mam dziwny piekarnik. Robi sobie dowcipy. I zgodnie z poranną zapowiedzią udało mi się posprzątać kuchnię, tak jak chciałam.

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
lilijko- Ty nie bądź taki dowcipniś, bo w pełnie chyba żadna nie chce rodzić, a przynajmniej ja mam stracha, że na korytarzu będę rodzić z braku miejsc
obiecuję, że Ci to nie grozi , ktoś musi dowcipkować, żeby było tutaj wesoło u nas

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
Ty to poczekaj na mnie co by my razem jechały na porodówke

ostatnio dużo pisałyście o jakichś badaniach ale ja zapomniałam jakich niestety na koniec ciąży zmieniam lekarza bo z moim nie podpisali kontraktu (w przychodni nie ma obecnie żadnego gina) i chciałam się doprosić tego badania ale nie wiem jakie skleroza to do porodu pisałyście że potrzebne... wiecie chociaż o co mi chodzi?
hehe, a na mnie to nie chcecie poczekać (przynajmniej na jakiś wspólny termin byśmy się umówiły )
badania wymagane w moim szpitalu: -oryginalny wynik grupy krwi
-HBS
-miano przeciwciał anty Rh (ale to chyba w przypadku konfliktu)??
-USR lub VDRL - czyli WR bo ponoć to samo
-mocz
-morfologia krwi
-test obciążenia glukozą
-poziom kreatyniny (nie wiem gdzie tego szukać?? i co to za badanie)
-poziom białka (też nie wiem co to za badanie??)
- wyniki badań USG (ja tego w przychodni nie dostaję)
- inne (ciekawe jakie.....?)

-dokumentacja z wcześniejszego leczenia przed ciążą ( w moim przypadku TSH, ft4 i wypis ze szpitala po laparoskopii)

Miałam też robiony wymaz z szyjki macicy do laparoskopii ale to było w marcu i nie wiem czy nadal aktualne jest, tak samo z cytologią, mija w tym roku na jesień już dwa lata od cytologii..... więc nie wiem
Może któraś może mi pomóc...... w wyjaśnieniu tych rzeczy??
Cytat:
Napisane przez make_up_istka Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie
No więc tak: szyjka praktycznie zupełnie zgładzona, rozwarcie spokojnie na 2cm, czyli wszystko gotowe i lada chwila mogę rodzić Pozostaje mi właściwie tylko czekać na skurcze. No i gin śmiał się że część porodu dostałam już gratis w prezencie, bo niektóre kobiety przyjeżdżają na porodówkę bez rozwarcia i z twardą szyjką.
Nie spodziewa się mnie zobaczyć już przed porodem, ale porozmawiałam z nim w razie czego na temat tego mojego nieszczęsnego terminu (że wg USG wychodzi jutro, a wg - nieregularnych cykli - OM na 24.01. dopiero) i tym razem wziął to pod uwagę i kazał przyjść za tydzień (o ile jakimś cudem nie urodzę!) - czyli tydzień po pierwszym terminie - i wtedy sprawdzimy dokładnie co z dzieckiem i w razie czego da mi skierowanie już do szpitala na wywołanie.
Aha, i mam kruszynę Tym razem robił mi USG w innym gabinecie, na dużo lepszym sprzęcie i wyszła waga... 2650g oczywiście +/- 350g ale raczej do 3000g nie dociągnie. Mówi że to dla mnie dobrze i że mam się w ogóle nie przejmować że taka drobna
fajne wiadomości rodzić nic więcej tylko rodzić....
Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość
karinaaa ja właśnie przystroiłam w Kubusia
za taką naklejkę dałam 3.60 zł w sklepie typu chińskie centrum handlowe
dołączam zdjęcie.
Śliczny kącik!!!1

No i tak się zdrzemnęłam jak wcale.......
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 17:30   #3563
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość
karinaaa ja właśnie przystroiłam w Kubusia
za taką naklejkę dałam 3.60 zł w sklepie typu chińskie centrum handlowe
dołączam zdjęcie.
Olbka trzymam kciuki
ale slicznie to wyglada u ciebie

to ja w takim razie patrzylam podobne jak nie takie same te naklejki tylko cena jak sie roznia

http://cgi.ebay.co.uk/Winnie-Pooh-Ti...item4aa73c5f0c

mi jeszcze te wpadly w oko

http://cgi.ebay.co.uk/Nursery-Childr...item27abc72dad


http://cgi.ebay.co.uk/10-baby-childr...item27b80a4c19

http://cgi.ebay.co.uk/CHILDRENS-GIRL...item35aec4b6a4

W sumie mam ochraniacz na lozeczko i kocyk z Kubusia z Kangurkiem i 3 obrazki ktore wisza u corki ale ona juz z nich wyrosla ,moglabym przykleic do tego taki ozdobny pasek z tapety z kubusiem i tez fajnie ale mocno kolorowo bedzie a to kacik u nas w sypialni .
Albo bardziej neutralne motywy ,no sama nie wiem jeszcze

http://cgi.ebay.co.uk/Baby-Zoo-Nurse...23118871714963

http://cgi.ebay.co.uk/Winnie-the-Poo...66637358474463

Edytowane przez karinaaa
Czas edycji: 2011-01-17 o 17:36
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 17:31   #3564
weraa11
Zadomowienie
 
Avatar weraa11
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 333
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
znalazłam kubusia havanki

http://allegro.pl/kubus-puchatek-nak...376575825.html zauroczył mnie
Nie no swietna jest ta naklejka i chyba tez taka sobie kupie, albo cos podobnego
havana natchnelas mnie czekam na adres sklepu
bo 3,60 to jak za darmo...



A nie chwalilam sie Wam dostalam od brata w prezencie gwiazdkowo-imieninowym nawilzacz powietrza jest super...od razu lepiej mi sie oddycha, bo przez te kaloryfery masakra byla... Wiec polecam takie urzadzenie
__________________

weraa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:06   #3565
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Już mam zamontowaną lampke nad łóżeczko..super, fajne świetło tak jak chcielismy..kosmetyczka tez super...jestem bardzo zadowolona..ale te zakupy nas dobiły całkowicie..a jakie żarówki energooszczedne drogie...poszalelismy ale mamy juz wszytsko, poza klapkami pod prysznic..i zostało nam 10 zł na życie do końca tygodnia..:co ol:będzie ciężko..ale jakoś damy rade..

male_Up_istka mówisz, że ten masaż nie jest przyjemny...eee to szkoda..ale tak jak mówisz, moze być zapoczatkowaniem czegos przyjemniejszego

havana jak dla mnie naklejka bomba, w ogóle ślicznie sie to wszystko prezentuje.

Wera na 3 ostatnim roku wziełam dziekankę.Życzę powodzenia z zaliczeniami, znam ten ból...ale ja mimo wszystko ciesze się, że mnie to poki co omija...nie miałabym głowy do nauki teraz, ja żyje tylko i wyłacznie ciąza..pochłania mnie całkowicie...nie moge skupić myśłi na niczym innym.Także rozumiem jak cięzka musi byc dla Ciebie teraz nauka.
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png

Edytowane przez Justine1988
Czas edycji: 2011-01-17 o 18:09
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:08   #3566
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Hejo dziewczyny, melduję się po obiedzie, miałam iść z mężem na spacer, ale brzuchol mi się stawia, że leżeć tylko daję radę, widocznie dziś się przeforsowałam.


Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
cytrynko- właśnie o mecz piłki ręcznej mi chodziło! Nie wiedziałam że z Ciebie kibic i tej dyscypliny jest, bo o żużlu to pamietam! Dzis kolejny mecz- do boju Polsko ooo
Wiesz co ja sama z "własnej woli" od dziecka kibicem żużla byłam, ale mąż jest fanem każdej dyscypliny sportowej, więc chcąc nie-chcąc musiałam polubić każdy rodzaj sportu. Teraz też oglądamy.

Cytat:
Napisane przez make_up_istka Pokaż wiadomość
Dewi śliczną masz córeczkę

Ja już po wizycie
No więc tak: szyjka praktycznie zupełnie zgładzona, rozwarcie spokojnie na 2cm, czyli wszystko gotowe i lada chwila mogę rodzić Pozostaje mi właściwie tylko czekać na skurcze. No i gin śmiał się że część porodu dostałam już gratis w prezencie, bo niektóre kobiety przyjeżdżają na porodówkę bez rozwarcia i z twardą szyjką.
Nie spodziewa się mnie zobaczyć już przed porodem, ale porozmawiałam z nim w razie czego na temat tego mojego nieszczęsnego terminu (że wg USG wychodzi jutro, a wg - nieregularnych cykli - OM na 24.01. dopiero) i tym razem wziął to pod uwagę i kazał przyjść za tydzień (o ile jakimś cudem nie urodzę!) - czyli tydzień po pierwszym terminie - i wtedy sprawdzimy dokładnie co z dzieckiem i w razie czego da mi skierowanie już do szpitala na wywołanie.
Aha, i mam kruszynę Tym razem robił mi USG w innym gabinecie, na dużo lepszym sprzęcie i wyszła waga... 2650g oczywiście +/- 350g ale raczej do 3000g nie dociągnie. Mówi że to dla mnie dobrze i że mam się w ogóle nie przejmować że taka drobna
No to super wiadomość - nic, tylko rodzić. A że Gabi jest kruszynką - lepiej dla Ciebie, bo Ty też drobinka jesteś, łatwiej będzie Tobie miejmy nadzieję.
Fajnie, że powiedział też, co z tym terminem - na pewno już tym się nie denerwujesz tak bardzo.
Czyli dobre wiadomości.

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość

Mąż z Nikolą pojechali na zakupy. mają kupic mi dziś kosmtyczkę i klapki pod prysznic....już mąż dzownił, ze kupili fioletowa kosmetyczkejak oni mnie znają, wiedza, że mam bzika na punkcie fioletu...kapcie do szpitala mam fioletowe, meżus kupił mi fioletowe reczniki, dziś przyszedł fioletowy szlafrok i jeszcze ta kosmetyczka..
Też mam do szpitala fioletowe, puchate kapcie - mąż mi wybrał.

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość
karinaaa ja właśnie przystroiłam w Kubusia
za taką naklejkę dałam 3.60 zł w sklepie typu chińskie centrum handlowe
dołączam zdjęcie.
Olbka trzymam kciuki
Bardzo fajnie wygląda ta naklejka, w dodatku za świetną cenę.


Cytat:
Napisane przez weraa11 Pokaż wiadomość
A nie chwalilam sie Wam dostalam od brata w prezencie gwiazdkowo-imieninowym nawilzacz powietrza jest super...od razu lepiej mi sie oddycha, bo przez te kaloryfery masakra byla... Wiec polecam takie urzadzenie
Też muszę kupić nawilżacz, ale bardziej dla Małego, bo faktycznie te kaloryfery to masakra w zimę...zawsze rano gardło mnie boli.
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:16   #3567
Ann84
Raczkowanie
 
Avatar Ann84
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
GG do Ann84
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
ostatnio nawet miałam sytuację - bo poszłam na zaliczenie i musiałam iść chcąc nie chcąc do dziekanatu... no i stoję w kolejce a koleżanka moja "ej no nie przesadzaj, 9 miesiąc a ty w kolejce? masz prawo bez kolejki wejść!" a ja "dobra...bo mnie pobiją zaraz" a wszyscy wzrok na mnie do tyłu...i migiem do przodu co by za długo nie patrzeć...i nie przyciągnąć mnie wzrokowo przed kolejkę. Także odstałam swoje a znajoma się zezłościła na nich, no ale co? bić się mam...szarpać.

Ja niestety tez dolaczam sie do kolezanki.. straszne to ,ze bedac w 9mcu musimy stac w kolejkach i nikt nas nawet nie przepusci, a najgorsze sa mochery.. ostatnio jade tramwajem i podchodzi do mnie babka z tekstem : Moze bys zeszla, nie widzisz ,ze to miejsce dla starszych? ... bylo to miejsce dla kobiet z dzieckiem.. oczywiscie wstalam i jej ustapilam mowiac ,ze na pewno ona bardziej potrzebuje tego miejsca niz ja...doszlam do wniosku ,ze nie ma co sobie nerwow psuc na takie babska. Czasami lepiej ustapic i postac zeby nie sluchac glupich komentarzy ... SZKODA OJ SZKODA

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Zawsze powtarzano mi ,ze starszym trzeba ustapic, ale po tym jak traktowano mnie bedac w ciazy nie wiem czy bede tego samego uczyla swoje dziecko ...
__________________
Mamusia Synusia ze styczniusia )

Staś -- 22 stycznia 2011 przez cc (3450g, 52cm)
Ann84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 18:34   #3568
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez Ann84 Pokaż wiadomość
Ja niestety tez dolaczam sie do kolezanki.. straszne to ,ze bedac w 9mcu musimy stac w kolejkach i nikt nas nawet nie przepusci, a najgorsze sa mochery.. ostatnio jade tramwajem i podchodzi do mnie babka z tekstem : Moze bys zeszla, nie widzisz ,ze to miejsce dla starszych? ... bylo to miejsce dla kobiet z dzieckiem.. oczywiscie wstalam i jej ustapilam mowiac ,ze na pewno ona bardziej potrzebuje tego miejsca niz ja...doszlam do wniosku ,ze nie ma co sobie nerwow psuc na takie babska. Czasami lepiej ustapic i postac zeby nie sluchac glupich komentarzy ... SZKODA OJ SZKODA

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Zawsze powtarzano mi ,ze starszym trzeba ustapic, ale po tym jak traktowano mnie bedac w ciazy nie wiem czy bede tego samego uczyla swoje dziecko ...
w momencie gdy ktos kaze Ci ustapic miejsca - to nie ustepuje sie starszym a GŁUPSZYM;
sama zdałam sobie sprawę z tego na ile siebie sama narażałam zwalniając komuś miejsce albo sama nie spraszając z miejsca (ale człowiek potulny jak baranek...nic nikomu nie powie) - a ile razy na kogoś spadałam już z brzuszkiem bo tramwaj zahamował a to ktoś mu wyjechał...a to trzasnął w samochód i ja narażona i MÓJ MALUSZEK na różne szwanki, dobrze że nic mi się nie działo...ale ile jest sytuacji że kobieta upadnie czy coś... i znając zwyczaje - nikt by jej nawet nie pomógł wstać;

dobrze że już w sumie teściowa mnie wozi na uczelnię a jak wychodzę to na spacerki do pobliskich sklepów więc do środków transportu od 2tyg nie wsiadam bo już zrypkę dostałam że chamscy ludzie tam jezdza i nikt nie zatroszczy sie o nikogo...wiec po co ryzykowac




ach
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 19:15   #3569
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Dokładnie taka naklejka jak na allegro to u mnie za 3,80 albo 3,60
Wera chińskie centrum handlowe nad stokrotką na os. kapuściska koło targowiska. Wiesz gdzie?
A nawilżacza zazdroszczę
JeSuisUnPapillon może jakby Werka jechała kupić to by Ci wzięła i przesłała to dycha oszczędności jak nic będzie
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 19:16   #3570
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

good idea
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.