Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 10:14   #3451
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Czesc dziewczyny

Cytat:
Napisane przez angelwithoutsoul Pokaż wiadomość
Cześć Piękne

Nie wiem co się dzieje z moją cerą, ale wyglądam paskudnie Kończy mi się drugie opakowanie Merz i narazie widze tylko lekką poprawe. Ja już siły nie mam do tej mojej twarzy nigdy takich problemów z nią nie miałam. Zapisałam się do gina w przyszłym tyg i chyba zdecyduje sie na tabletki Diane35. Moja siostra je brała i miała idealną buźke Ale jak narazie to chyba od tygodnia mam dzień paszteta. Wogóle chodze przez to cały czas taka smętna i bez życia, aż Tż się zaczyna niepokoić. MatkoOo wyglądam jak po wypadu samochodowym (...)
a nie boisz sie ze pozniej juz, po odstawieniu Diany wszystko powroci? Bo ja wlasnie tez ostatnio mam problemy z twarzą, najchetniej wzielabym tabletki zeby wszystko unormowac, ale boje sie tego co bedzie pozniej.

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
(...)
Mi na paznokcie bajbardziej pomógł Merz Special. Wcześniej strasznie mi się łamały, a teraz są coraz mocniejsze (...)
aaa faktycznie, uzywam ha-pantoten przeciez wiec juz niedlugo powinnam zobaczyc znaczna poprawę

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
hej Piękne...

ja was wczoraj nadrobiłam, pieknie poodpisywałam i wiecie co... coś mi wizaż zawiesiłlo i skasowało wiadomość... a nie miałam już czasu żeby znowu napisać...wrrr....

byłam dziś o 8 rano na siłowni, szaleństwo
wow, podziwiam ze Ci sie chcialo, bo ja o tej porze jeszcze spalam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:27   #3452
_Alessandra
Zakorzenienie
 
Avatar _Alessandra
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Świdnica.
Wiadomości: 6 069
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Hej Kochane
A ja wczoraj się tak ładnie zabrałam, żeby poodpisywać, zaparzyłam sobie pokrzywkę itd. i co mnie oczywiście zastało? Brak internetu A było już zdecydowanie za późno, żeby dzwonić w sprawie, dlaczego nie działa ... Ale dziś już na szczęście jest I nadrobię Was teraz, choćby nie wiem co A jak pogoda u Was? Bo u mnie to przedwczoraj tak ładnie było, że już bez kurtki wyszłam, wczoraj też w miarę ciepło a dzisiaj....śnieg No normalnie śnieg zaczął padać

Ogólnie chciałabym sobie tu pomarudzić, bo zaczęłam ten retinoid stosować co 2 noc i jak ja się łuszczę i jaka jestem czerwona, to masakra...Do tego mnie wysypało, cudownie I muszę kupić jakiś porządny nawilżacz, skończył mi się Alantan jakiś czas temu, ale chyba trzeba po niego iść bo mnie tak już buzia swędzi i się łuszczy, że aż szkoda patrzeć Wczoraj jak zrobiłam makijaż (wiadomo pod niego filtr z spf50) to po dosłownie jakiś 2 godzinach? miałam na brodzie takie hmm..pęknięcia? Wiecie o co mi chodzi? Taka schodząca skóra, tyle, że zamalowana Ale już Tż'a uczuliłam, że przez najbliższy czas będę tak wyglądać... Byleby pomogło
__________________
14.08.2013 - England..

książkoholiczka


10.03.2009 - razem
_Alessandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:37   #3453
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez _Alessandra Pokaż wiadomość
Hej Kochane
A ja wczoraj się tak ładnie zabrałam, żeby poodpisywać, zaparzyłam sobie pokrzywkę itd. i co mnie oczywiście zastało? Brak internetu A było już zdecydowanie za późno, żeby dzwonić w sprawie, dlaczego nie działa ... Ale dziś już na szczęście jest I nadrobię Was teraz, choćby nie wiem co A jak pogoda u Was? Bo u mnie to przedwczoraj tak ładnie było, że już bez kurtki wyszłam, wczoraj też w miarę ciepło a dzisiaj....śnieg No normalnie śnieg zaczął padać

Ogólnie chciałabym sobie tu pomarudzić, bo zaczęłam ten retinoid stosować co 2 noc i jak ja się łuszczę i jaka jestem czerwona, to masakra...Do tego mnie wysypało, cudownie I muszę kupić jakiś porządny nawilżacz, skończył mi się Alantan jakiś czas temu, ale chyba trzeba po niego iść bo mnie tak już buzia swędzi i się łuszczy, że aż szkoda patrzeć Wczoraj jak zrobiłam makijaż (wiadomo pod niego filtr z spf50) to po dosłownie jakiś 2 godzinach? miałam na brodzie takie hmm..pęknięcia? Wiecie o co mi chodzi? Taka schodząca skóra, tyle, że zamalowana Ale już Tż'a uczuliłam, że przez najbliższy czas będę tak wyglądać... Byleby pomogło
Oj, ja też sie luszczę ale między brwiami i na nosie. Normalnie zmieniam skórę I na mnie Alantan nie działa, ale od siebie mogę polecić Cerkoderm15, zawiera on 15%mocznika i naprawdę pomaga, jest droższy niż Alantan Plus, bo blisko 16zł u mnie, ale dużo lepszy. I znam ten ból
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:55   #3454
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
hej Piękne...

ja was wczoraj nadrobiłam, pieknie poodpisywałam i wiecie co... coś mi wizaż zawiesiłlo i skasowało wiadomość... a nie miałam już czasu żeby znowu napisać...wrrr....

byłam dziś o 8 rano na siłowni, szaleństwo
podziwiam za siłownie

ja mam mega lenia przez te ferie,
jedyne co robię to czytam książki i chodzę na imprezy
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:31   #3455
angelwithoutsoul
Raczkowanie
 
Avatar angelwithoutsoul
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: far away.
Wiadomości: 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny


a nie boisz sie ze pozniej juz, po odstawieniu Diany wszystko powroci? Bo ja wlasnie tez ostatnio mam problemy z twarzą, najchetniej wzielabym tabletki zeby wszystko unormowac, ale boje sie tego co bedzie pozniej.


aaa faktycznie, uzywam ha-pantoten przeciez wiec juz niedlugo powinnam zobaczyc znaczna poprawę


wow, podziwiam ze Ci sie chcialo, bo ja o tej porze jeszcze spalam
Boje się, ale powiem Ci, że walcze z tym nie od dzisiaj i nic mi nie pomaga. A wiadomo, że po tych wypryskach zostają blizny, które jeszcze trudniej zlikwidować. Zresztą ja już biore Cilest i on mi strasznie pomógł na trądzik (kiedyś miałam gładką buzie) tyle, że ostatnio tak jakby przestał działać na moją twarz Więc chyba się zdecyduje na Diane.

Kurcze sama nie wiem czy te tabletki to dobry pomysł... Jak sie tak człowiek naczyta tego, co piszą inni, to już ma mętlik w głowie ;/
__________________
Dbam o siebie .!

25.10. Pijam pokrzywę
21.11. Kuracja 3miesięczna Merz Special
Dbam o włosy i cerę
Zakupoholiczka

Mój cel: Być idealną...

Edytowane przez angelwithoutsoul
Czas edycji: 2011-01-19 o 11:32
angelwithoutsoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:46   #3456
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez angelwithoutsoul Pokaż wiadomość
Boje się, ale powiem Ci, że walcze z tym nie od dzisiaj i nic mi nie pomaga. A wiadomo, że po tych wypryskach zostają blizny, które jeszcze trudniej zlikwidować. Zresztą ja już biore Cilest i on mi strasznie pomógł na trądzik (kiedyś miałam gładką buzie) tyle, że ostatnio tak jakby przestał działać na moją twarz Więc chyba się zdecyduje na Diane.

Kurcze sama nie wiem czy te tabletki to dobry pomysł... Jak sie tak człowiek naczyta tego, co piszą inni, to już ma mętlik w głowie ;/
Tzn ja Ci nie odradzam, bo ja nie biore, wiec nie wypowiem sie na ten temat, tylko ze dla mnie zagadka jest to, co sie dzieje z buzia jak sie odstawi te tabletki.
Po prostu powinnas pojsc do lekarza i przedyskutowac z nim ta sprawe
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:11   #3457
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez angelwithoutsoul Pokaż wiadomość
Boje się, ale powiem Ci, że walcze z tym nie od dzisiaj i nic mi nie pomaga. A wiadomo, że po tych wypryskach zostają blizny, które jeszcze trudniej zlikwidować. Zresztą ja już biore Cilest i on mi strasznie pomógł na trądzik (kiedyś miałam gładką buzie) tyle, że ostatnio tak jakby przestał działać na moją twarz Więc chyba się zdecyduje na Diane.

Kurcze sama nie wiem czy te tabletki to dobry pomysł... Jak sie tak człowiek naczyta tego, co piszą inni, to już ma mętlik w głowie ;/
odnosnie tabletek i pryszczy.... ja sama teraz zdecydowałam się na anty tylko ze względu na twarz... miałam po urodzeniu małej już więcej nie brać tabletek, ale jak sobie przypomniałam jak wyglądałam nie biorąc ich i co zaczęło mi się dziać na twarzy po porodzie to szybko do gina po tabsy...
wiem, że to żadne rozwiązanie to wiecznie nie będę brać tych tabletek i kiedyś i tak wszystko wróci, ale na razie nie zamierzam z nich rezygnować
a przeszłam już wiele rodzai tabletek i powróciłam do Qlaira.... najlepsze jak na razie dla mnie
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 13:59   #3458
_Alessandra
Zakorzenienie
 
Avatar _Alessandra
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Świdnica.
Wiadomości: 6 069
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

angelinmyheart, caate - pięknie wyglądałyście na studniówkach !!

caate - to masz to samo z dziećmi co ja - również uwielbiam, ubóstwiam, kocham Krąży nawet o mnie taka opowieść, że już jak byłam mała,tak w wieku przedszkolnym to opiekowałam się młodszymi dziećmi na placu zabaw i te mamy się nawet nie obawiały o swoje dzieci, chociaż byłam od nich może o 2,3 lata starsza, ale podobno byłam bardzo odpowiedzialna i tylko im mówiłam co wolno, czego nie, co mogą itd. i taka mała Ola latała po parku opiekując się innymi dzieciaczkami A chore i opuszczone dzieci to już w ogóle inna bajka..Jak co jakiś czas jeżdżę na kontrolne badania do kliniki we Wrocławiu(po tej chorobie, co ją przeszłam muszę takie wykonywać) to odwiedzam dzieciaczki z onkologii i to jakie one są silne, twarde, dojrzałe to mnie zawsze zadziwia i do tego umieją cieszyć się najmniejszą drobnostką, mimo tego, że są tak bardzo chore mają tyle radości w sobie, że nie znam chyba zdrowego człowieka, który byłby takim optymistą.... Czasami też organizujemy wyjazdy do domów małego dziecka z paczkami, prezentami, żeby z nimi pobyć itd. to tam już w ogóle, tyle miłości, cierpliwości, czułości jest potrzebne, że mi to się zawsze płakać chce, jak te dzieciaki nie potrzebują niczego, tylko, żeby z nimi siedzieć i je tulić...A najgorsze są pytania "zabierzesz mnie do domu? ja będę grzeczny, nie będę nic mówił, tylko mnie zabierz.."...A raz jak byliśmy w jednym z takich domów dziecka to oczywiście nigdy my nie mamy sobie "wybierać" dzieci z którymi będziemy się bawić, tylko one mają wybierać nas i podszedł do mnie taki chłopczyk, ok.2-3 latek miał i jeszcze nic nie mówił, bo miał chorobę alkoholową - przy narodzinach miał 1,5promila alkoholu we krwi, bo jego matka chlała na umór ! No zabić taką to mało naprawdę I ogólnie miał takie napady agresji, że np. siedzi sobie, bawi się, a za chwilę bierze coś ciężkiego i w kogoś rzuca, albo kogoś bije albo drapie albo coś, no naprawdę strasznie to wyglądało.I przy mnie tak się wyciszył i przez 2h tylko z nim siedziałam i go przytulałam i go głaskałam a on mnie i tylko był zazdrosny okropnie jak inne dziecko do mnie podeszło to wtedy agresor mu się włączał. I potem nie chciał, żeby pani go karmiła, tylko ja i to samo ja go przebierałam do spania, tuliłam itd. i jak już miałam wyjść z tamtego pokoju to nigdy nie zapomnę tych wyciągniętych rączek i tych łez i powiedział "ma". Tamte panie były tak zszokowane i ja również, bo on jeszcze nigdy nic nie powiedział, nawet literki! No poryczałam się jak bóbr potem, tak bardzo chciałam go stamtąd zabrać... Do dzisiaj mam go przed oczami..Ale z tego co wiem, to został zaadoptowany
I P.S.: piękny makijaż, taki delikatny !!! Ale co mnie urzekło najbardziej to te rzęsy, cudowny efekt daje ten tusz

kobietasukcesu - jeśli chodzi o demakijaż oczu to u mnie tylko i wyłącznie sprawdza się ten dwufazowy płyn z Bielendy.

Kitka - gratuluję zaliczenia! I dobry pomysł z tą listą, bo dostaje się to co jest najbardziej potrzebne.

Talullah - oj tam, wcale nie za dobre. Rozumiem, rozumiem, ale wiesz, inaczej jest jak się "kręcisz" w środowisku lekarskim i zawsze to jakaś koleżanka od tego, druga od tamtego i jesteś bardziej poinformowana niż my I dziękuję Ci bardzo za porady!! Tak zrobię Sądzę, że odżywiam się dość zdrowo, aczkolwiek słodycze nie są mi obce i czasami jakiś tost, pizza albo coś (ale to baaaardo sporadycznie, jeśli chodzi o fast-food'y), i witaminy jak najbardziej są mi potrzebne, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. A właśnie co do tej kuracji retinoidem, to też się tak okropnie łuszczysz i czerwienisz? A w ciągu dnia i w te dni, które nie używać retinoidu, to jak się nawilżasz? Tak, tak wiem już teraz, że pisałaś ale nie zdążyłam wtedy do tego dojść
A co do bycia w związku z kimś, kto zdradził, to mogę się wypowiedzieć w tej kwestii - o zdradzie, która była w pierwszym miesiącu naszego bycia ze sobą, dowiedziałam się po...roku, zresztą od samego Tż'a, bo jak mówił bał się, że mnie straci, ale tak go to bolało, że musiał mi powiedzieć i ogólnie szopki na kolanach były, błagania itd. - po prostu całował się z jakąś nieznajomą panienką przez chwilę jak na baletach z kumplami wylądował ...I powiem Ci, że to co się wtedy ze mną działo, to była masakra, bo zarówno ja jak i inni uważali go za wzór faceta kochającego, dbającego o mnie i niesamowicie wiernego a tu nagle taki szok..I naprawdę długo się starał, żebym mu wybaczyła, i wybaczyłam, ale nie zapomniałam, ale od tamtej pory, czyli ok.rok odkąd się dowiedziałam widzę jaki jest wierny, naprawdę, nawet na imprezie jak ma z jakąś dziewczyną zatańczyć to się mnie pyta czy nie będę zła itd. , ale normalnie funkcjonujemy, po prostu ja jestem bardziej zazdrosna i tyle ale nie wiem czy wybaczyłabym mu, jeśli by się z kimś przespał...I nie wybaczyłam dlatego, że się bałam, co to to nie, ale po prostu dałam mu drugą szansę i zapowiedziałam, że jeśli tą zmarnuje to nie ma już u mnie czego szukać. I też kiedyś mówiłam, że zdrady nigdy nie wybaczę, zerwę z taką osobą itd. ale jak już dojdzie do takiej sytuacji, to człowiek myśli zupełnie innymi kategoriami..

marlienkaa2
- nie jesteś dziwna i sama - moje włoski również nigdy farby nie widziały I jestem jedną z 2 osób w klasie, które jeszcze się nie farbowały i na razie nie zamierzają. I jedną z naprawdę paru w szkole i wśród znajomych, także luz.

Airish88 - jaki słodki ten Twój Tż !

zielone_oko - pewnie, że pamiętamy!
__________________
14.08.2013 - England..

książkoholiczka


10.03.2009 - razem
_Alessandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:01   #3459
_Alessandra
Zakorzenienie
 
Avatar _Alessandra
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Świdnica.
Wiadomości: 6 069
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

marta85 - ja bardzo lubię maseczkę silnie oczyszczającą drożdżową z Sorayi - super oczyszcza, daje fajny wizualny efekt i nie wysusza a wręcz nawilża, maseczkę nawilżającą Under20 - cudownie nawilża, nie tłuści i nie zapycha! i z Dermiki bankietowa jest fajna pod makijaż. I oczywiście zielona glinka, różnych firm. O, jaka piękna cyfra, 5 lat, cudownie, gratuluję! I życzę następnych 5 !

E.J - u mnie jest tak samo - ja w gorącej wodzie kąpana i nerwus itd. a Tż to ten spokojniejszy, łagodniejszy itp A co do tego siedzenia w domu - tak, ja tak mam, duszę się, czuję się taka znudzona, poddenerwowana, dziwnie bynajmniej...A, że ani ja ani Tż nie zarabiamy jeszcze (on właśnie kończy teraz technikum, za parę miesięcy matura, także wiem, że potem już ma ustawioną pracę od wakacji ), a ciągle są jakieś wydatki w szkołach, sylwestry, święta itd. to praktycznie NON STOP siedzimy w domu jak się widzimy - albo u mnie albo u niego, albo u jego siostry, albo ojca albo u mojego brata i jeszcze z jego kumplami na dworze i nie ukrywam - nudzi mi się Ale widzę, że Tż'owi jest głupio, że nie zabiera mnie nigdzie (czasami wyjdziemy na jakąś pizzę albo do baru ale to sporadycznie) bo nie ma kasy i wiem, że jemu jest z tym źle, także nie okazuję tego, że mnie to okropnie nudzi, no bo ile można siedzieć w domu A u nas nie ma żadnych darmowych wejściówek do klubów itd. zresztą u nas to taki wybór atrakcji, że naprawdę...porażka. A co do bloga - przeczytam, ale wieczorkiem, i też uwielbiam głębokie przemyślenia.

marthaa
- ja używam aktualnie serum termoochronne Marion i jest świetne. Czuć, że chroni włosy, do tego je super "zmiękcza" i nabłyszcza troszku też.

ramoncia217, E.J
- ale miło mi się zrobiło, jak przeczytałam o tym, że fajnie, że już jestem

buahhot
- świetny kolor tej szminki

_blondyneczka_ - aha, rozumiem, u nas natomiast odwrotnie - on nie potrafi wymienić ani jednej sytuacji w której przeze mnie cierpiał albo byłam nie w porządku, ja natomiast mam długą tego listę... Ale widzę, że po ostatniej ostrej awanturze i moim ogromnym wybuchu i zasadach, które wprowadziłam i w ogóle, zaczyna się zmieniać - powolutku, ale idzie w świetnym kierunku, zobaczymy jak dalej pójdzie W sumie głupio to zabrzmi, ale cieszę się, że był tamten weekend w którym podsumował swoje okropne zachowania, bo w końcu tak mu nawtykałam itd. i zrozumiał, że jeśli się nie zmieni to nie ma co u mnie szukać, chociaż bardzo go kocham, ale tolerować nie będę niektórych rzeczy Dziękuję za kciuki

kobietasukcesu - o widzisz A ja mam tak, że owszem pomagam ludziom w ich problemach, ale wtedy kiedy właśnie widzę, że oni szukają pomocy a nie głupiego marudzenia, które mnie totalnie irytuje i wtedy niestety ale jestem dość niemiła i nie zajmuję się ich sprawami - jestem wrażliwa na cudzą krzywdę, ale nie mam zamiaru słuchać bezsensownych, niekończących się żali O kurczę, no to faktycznie sporo!! Ja dopiero 3 rok nie jem mięsa

agusiownik - dziękuję bardzo, jak tylko będę mieć kaskę to zakupię któreś z maseczek - na pewno błotną i jeszcze jakąś na pewno

samaraNW - aha, rozumiem, ale wysypało Cię po niej, czy na razie nie ma żadnych takich przykrych efektów? A co do wegetarianizmu - jeśli chodzi o reakcje ludzi to mam to samo, wkurza mnie to, bo ja im do talerzy nie zaglądam a oni robią dziwne miny i w ogóle "jak tak można, że to dziwne",że zachoruję, albo, że i tak z tego "wyrosnę" Ale od pewnego czasu mam parę swoich argumentów i przestają się tak już wymądrzać.

ekomonika - jutro już NA PEWNO muszę wstać o 9 bo już 4 dzień śpię do takich godzin, że nie dość, że potem jestem rozwalona to tracę pół dnia i nic mi się nie chce już potem

angelinmyheart - już po zdjęciu widać, że taki słodziak z niego i raczej nie typ "urwisowy" Ależ proszę - sama od siebie mogę powiedzieć, że czasami tak się maluję i naprawdę powiększa oko i jest subtelny. Oj tak, nogi cuuudne

Donka94 - o, dziękuję za odp. A gdzie go można dostać? Nie no, cena tragiczna nie jest, ale nie zapycha? I czy tłuści? Dajesz go pod makijaż? I czy makijaż wtedy szybciej nie spływa?


UFF! Tyle mogę powiedzieć Jeju tyle się naczytałam i przepraszam za taaakiego długiego posta, ale wiecie ponad 20 stron, które zostały mi do nadrabiania to nie przelewki, dlatego taki długi

A teraz idę zrobić obiad i się ogarnąć troszkę, bo Tż przychodzi jakoś po 16. Miłego dnia Kochane !
__________________
14.08.2013 - England..

książkoholiczka


10.03.2009 - razem
_Alessandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:34   #3460
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

witam

Cytat:
Napisane przez _Alessandra Pokaż wiadomość
samaraNW - aha, rozumiem, ale wysypało Cię po niej, czy na razie nie ma żadnych takich przykrych efektów? A co do wegetarianizmu - jeśli chodzi o reakcje ludzi to mam to samo, wkurza mnie to, bo ja im do talerzy nie zaglądam a oni robią dziwne miny i w ogóle "jak tak można, że to dziwne",że zachoruję, albo, że i tak z tego "wyrosnę" Ale od pewnego czasu mam parę swoich argumentów i przestają się tak już wymądrzać.
nie wysypało mnie, ale mną się nie sugeruj zauważyłam, że mnie po niczym nie wysypuje, jedynie kwestia hormonów. jak mi kilka wyskoczy, to wiem, że za ok. tydzień będę miała @, tak samo przy samym końcu @ mi wyskakują.
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:09   #3461
angelwithoutsoul
Raczkowanie
 
Avatar angelwithoutsoul
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: far away.
Wiadomości: 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Tzn ja Ci nie odradzam, bo ja nie biore, wiec nie wypowiem sie na ten temat, tylko ze dla mnie zagadka jest to, co sie dzieje z buzia jak sie odstawi te tabletki.
Po prostu powinnas pojsc do lekarza i przedyskutowac z nim ta sprawe
Ja wiem, rozumie. Ale chodzi mi o to, że tyle jest opinii na temat tabletek, że już głowa boli Bo wiesz, to indywidualna sprawa czy po odstawieniu bd miała wysyp. Z ginem jestem umówiona na wtorek, więc podyskutuje z nim co by było najlepsze.

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
odnosnie tabletek i pryszczy.... ja sama teraz zdecydowałam się na anty tylko ze względu na twarz... miałam po urodzeniu małej już więcej nie brać tabletek, ale jak sobie przypomniałam jak wyglądałam nie biorąc ich i co zaczęło mi się dziać na twarzy po porodzie to szybko do gina po tabsy...
wiem, że to żadne rozwiązanie to wiecznie nie będę brać tych tabletek i kiedyś i tak wszystko wróci, ale na razie nie zamierzam z nich rezygnować
a przeszłam już wiele rodzai tabletek i powróciłam do Qlaira.... najlepsze jak na razie dla mnie
No właśnie tego się najbardziej boje, że jak zacznę je brać, to bd brać w nieskończoność, tylko z tego powodu, że może nastąpić sajgon na mojej buzi A powiedz mi jak reaguje na taki długi czas brania tabsów Twoja wątroba?
__________________
Dbam o siebie .!

25.10. Pijam pokrzywę
21.11. Kuracja 3miesięczna Merz Special
Dbam o włosy i cerę
Zakupoholiczka

Mój cel: Być idealną...
angelwithoutsoul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 15:25   #3462
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Rozmawiacie o problemach z cerą ,więc się wypowiem. Jakiś miesiąc temu miałam masakrę na twarzy ,codziennie nowy pryszcz i już wiem dlaczego, spowodowane to było toksynami w moim organiźmie, zmieniłam dietę i po 3 tyg. mam naprawdę super buźkę Jeszcze tylko przebarwienia niech zejdą i będzie dobrze. Dlatego spróbujcie poszukać przyczyn. Pomimo diety biorę wierzbownicę, bo coś tam nie daje wolnemu testosteronowi przekształcać się w DHA (no jakoś to tak było) i upłynnia łój, a ponadto buzia mi się już nie świeci tak bardzo : )
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:29   #3463
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Dzień dobry!

caate, jak zawsze śliczna, a co do pazurków to ja wolę mieć trochę krótsze, niż takie długie, jak dziewczyny mają. Choć ja mam z natury bardzo mocne paznokcie i szybko mi rosną.

snowhitee to jestem z Tobą. Tylko ja jestem zmuszona oszczędzać, bo wypłatę mam dopiero 1 marca. Ale w sumie to dobrze, bo będę miała pieniądze na kolekcje wiosenne.

Choć moja babcia wczoraj do mnie dzwoniła, czy nie chce jechać z nią w maju do Budapesztu na 3 dni za 499 zł + 5 euro i, jak mnie to kusi, bo nigdy nie byłam za granicą, niż tak blisko nas, a tu taki kawałek.

loluska Tż. miał kilka badań i dostał jakieś tabletki mam nadzieje, że mu w końcu pomogą, bo on długo się już tak męczy. Dzisiaj na szczęście w końcu trochę pospał w nocy i już ma inny głos i humor.

_Alessandra dziękuje. Ten mały chłopczyk to naprawdę musiał być kochany, jak by mi tak takie dziecko powiedziało "ma" i jeszcze wyciągnęło rączki to nie umiałam bym z stamtąd wyjść i też bym chciała go zaadoptować.
Mój Tż. teraz też kończy technikum i w sumie też praktycznie w ogóle nie wychodzimy, bo nie ma on, a teraz to też ja pieniędzy, ale choć czasem nam się nudzi to jakoś sobie radzimy i rozumiem jego, bo teraz powinna być najważniejsza dla niego matura. Chce, żeby zdał, jak najlepiej i dostał się na to co by najbardziej chciał. Ostatnio co raz mniej myśli o psychologii, a zaczyna znowu o informatyce, bo po niej najłatwiej i można dostać fajną pracę, a też interesuje go to od bardzo dawna.

Cytat:
angelinmyheart - już po zdjęciu widać, że taki słodziak z niego i raczej nie typ "urwisowy" Ależ proszę - sama od siebie mogę powiedzieć, że czasami tak się maluję i naprawdę powiększa oko i jest subtelny. Oj tak, nogi cuuudne
A o kogo Ci chodzi, że słodziak i nie taki "urwisowy"?

Ja dzisiaj kupiłam sobie peeling truskawkowy z Joanny. Uwielbiam go.
I chyba zaraz się wyspamuje, bo Tż., ma wpaść około 18.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:31   #3464
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Hej

Ja zaś chora, przyszłam z pracy i już mam 38 st. gorączki, strasznie mnie kaszle, mam zainfekowane całe drogi oddechowe jak Tż przyjedzie po pracy, po 22 to pojedziemy na dyżur do mnie.


_Alessandra mój Tż akurat dłuugo szukał pracy, był tak wybredny i wymagający, że i tak pracuje na czarno
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:33   #3465
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

E.J. współczuję choroby. Zdrowiej nam, jak najszybciej!
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:36   #3466
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
E.J. współczuję choroby. Zdrowiej nam, jak najszybciej!
Dziękuję Mykam zażyć aspirynę i się położyć.

Miłego wieczorku kochane Dziewczyny
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:48   #3467
_Alessandra
Zakorzenienie
 
Avatar _Alessandra
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Świdnica.
Wiadomości: 6 069
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

A mi by przed chwilą jedno skrzydło szafy spadło na głowę Ale złapałam na szczęście - zawiasy wszystkie poszły Tż teraz je naprawia
A i ogólnie dziewczyny, myślicie, że jak co 2 dzień będę używać maseczki nawilżającej, ale takiej pod makijaż to narobi mi krzywdy? Bo dziś się wkurzyłam na to łuszczenie i zamiast kremu nałożyłam maseczkę i po jakichś 15-20min. starłam wacikiem większość a resztę "wmasowałam" w skórę jak krem i normalnie bomba! Nie widać tego łuszczenia, makijaż się dobrze trzyma, nie "przenikają" te suche skórki

To Kochane miłego wieczorku, ja spadam, bo Tż za chwilę skończy i idziemy na spacerek, a potem pewnie jakiś film oglądniemy
Przyjdę do Was poplotkować wieczorkiem
__________________
14.08.2013 - England..

książkoholiczka


10.03.2009 - razem
_Alessandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:01   #3468
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Hej

Ja zaś chora, przyszłam z pracy i już mam 38 st. gorączki, strasznie mnie kaszle, mam zainfekowane całe drogi oddechowe jak Tż przyjedzie po pracy, po 22 to pojedziemy na dyżur do mnie.


_Alessandra mój Tż akurat dłuugo szukał pracy, był tak wybredny i wymagający, że i tak pracuje na czarno
zdrowiej szybko

Cytat:
Napisane przez _Alessandra Pokaż wiadomość
A mi by przed chwilą jedno skrzydło szafy spadło na głowę Ale złapałam na szczęście - zawiasy wszystkie poszły Tż teraz je naprawia
A i ogólnie dziewczyny, myślicie, że jak co 2 dzień będę używać maseczki nawilżającej, ale takiej pod makijaż to narobi mi krzywdy? Bo dziś się wkurzyłam na to łuszczenie i zamiast kremu nałożyłam maseczkę i po jakichś 15-20min. starłam wacikiem większość a resztę "wmasowałam" w skórę jak krem i normalnie bomba! Nie widać tego łuszczenia, makijaż się dobrze trzyma, nie "przenikają" te suche skórki

To Kochane miłego wieczorku, ja spadam, bo Tż za chwilę skończy i idziemy na spacerek, a potem pewnie jakiś film oglądniemy
Przyjdę do Was poplotkować wieczorkiem
A czemu maseczka mialaby zaszkodzic? Jest nawilzajaca, więc stosuj skoro Twoja skora tego potrzebuje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:33   #3469
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

caate, jak zawsze śliczna, a co do pazurków to ja wolę mieć trochę krótsze, niż takie długie, jak dziewczyny mają. Choć ja mam z natury bardzo mocne paznokcie i szybko mi rosną.

snowhitee to jestem z Tobą. Tylko ja jestem zmuszona oszczędzać, bo wypłatę mam dopiero 1 marca. Ale w sumie to dobrze, bo będę miała pieniądze na kolekcje wiosenne.

Choć moja babcia wczoraj do mnie dzwoniła, czy nie chce jechać z nią w maju do Budapesztu na 3 dni za 499 zł + 5 euro i, jak mnie to kusi, bo nigdy nie byłam za granicą, niż tak blisko nas, a tu taki kawałek.

loluska Tż. miał kilka badań i dostał jakieś tabletki mam nadzieje, że mu w końcu pomogą, bo on długo się już tak męczy. Dzisiaj na szczęście w końcu trochę pospał w nocy i już ma inny głos i humor.

_Alessandra dziękuje. Ten mały chłopczyk to naprawdę musiał być kochany, jak by mi tak takie dziecko powiedziało "ma" i jeszcze wyciągnęło rączki to nie umiałam bym z stamtąd wyjść i też bym chciała go zaadoptować.
Mój Tż. teraz też kończy technikum i w sumie też praktycznie w ogóle nie wychodzimy, bo nie ma on, a teraz to też ja pieniędzy, ale choć czasem nam się nudzi to jakoś sobie radzimy i rozumiem jego, bo teraz powinna być najważniejsza dla niego matura. Chce, żeby zdał, jak najlepiej i dostał się na to co by najbardziej chciał. Ostatnio co raz mniej myśli o psychologii, a zaczyna znowu o informatyce, bo po niej najłatwiej i można dostać fajną pracę, a też interesuje go to od bardzo dawna.



A o kogo Ci chodzi, że słodziak i nie taki "urwisowy"?

Ja dzisiaj kupiłam sobie peeling truskawkowy z Joanny. Uwielbiam go.
I chyba zaraz się wyspamuje, bo Tż., ma wpaść około 18.

No ja równiez mam taką nadzieje Będzie dobrze


Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Hej

Ja zaś chora, przyszłam z pracy i już mam 38 st. gorączki, strasznie mnie kaszle, mam zainfekowane całe drogi oddechowe jak Tż przyjedzie po pracy, po 22 to pojedziemy na dyżur do mnie.


_Alessandra mój Tż akurat dłuugo szukał pracy, był tak wybredny i wymagający, że i tak pracuje na czarno

zdrówka


Cześć piękne Ja niedawno wróciłam do domku i to jak zmarzłam to masakra Byłam dziś w saunie na 30 min z wf, później masaż 3 godziny więc się zgrzałam a kurde zamek od kurtki mi się rozwalił i nie mogłam jej zasunąć, śnieg zaczął sypać a tak już fajnie było.... no i jeszcze się dobrze nie rozgrzałam... mam nadzieję że Tż wpadnie do mnie później i posłuży rozgrzewająco

Dziś na pewno muszę zająć si włoskami, bo wytytłane w oliwce :P no i pewnie podstawa a jutro zapiszę się wreszcie do gina bo sobie to obiecałam, że czas się przebadać a i staram się o pracę sezonową na wakacjach na zbiorach truskawek a nie wyobrażam sobie mnie w pracy podczas okresu, kiedy to muszę przeleżeć Mam nadzieję że gin będzie sensowny i coś razem wymyślimy na te @....
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 16:46   #3470
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez _Alessandra Pokaż wiadomość
Donka94 - o, dziękuję za odp. A gdzie go można dostać? Nie no, cena tragiczna nie jest, ale nie zapycha? I czy tłuści? Dajesz go pod makijaż? I czy makijaż wtedy szybciej nie spływa?
Dostępny w aptece, nie zapycha. Zostawia dosyć nawet nie lepki,a taki jakby 'mokry' film, więc stosuje go na noc. Pod makijaż raczej się nie nadaje. Ale skora po nim jak nowa A poleciła mi go koleżanka, która stosuje retinoidy (chyba tak się pisze)

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

caate, jak zawsze śliczna, a co do pazurków to ja wolę mieć trochę krótsze, niż takie długie, jak dziewczyny mają. Choć ja mam z natury bardzo mocne paznokcie i szybko mi rosną.

Choć moja babcia wczoraj do mnie dzwoniła, czy nie chce jechać z nią w maju do Budapesztu na 3 dni za 499 zł + 5 euro i, jak mnie to kusi, bo nigdy nie byłam za granicą, niż tak blisko nas, a tu taki kawałek.
to niesprawiedliwe! podziel się
A co do Budapesztu, to byłam kilka razy i nawet lubię tam jezdzic

Cytat:
Napisane przez _Alessandra Pokaż wiadomość
A mi by przed chwilą jedno skrzydło szafy spadło na głowę Ale złapałam na szczęście - zawiasy wszystkie poszły Tż teraz je naprawia
A i ogólnie dziewczyny, myślicie, że jak co 2 dzień będę używać maseczki nawilżającej, ale takiej pod makijaż to narobi mi krzywdy? Bo dziś się wkurzyłam na to łuszczenie i zamiast kremu nałożyłam maseczkę i po jakichś 15-20min. starłam wacikiem większość a resztę "wmasowałam" w skórę jak krem i normalnie bomba! Nie widać tego łuszczenia, makijaż się dobrze trzyma, nie "przenikają" te suche skórki

To Kochane miłego wieczorku, ja spadam, bo Tż za chwilę skończy i idziemy na spacerek, a potem pewnie jakiś film oglądniemy
Przyjdę do Was poplotkować wieczorkiem
A jaką maseczkę? Ja czasem używam w tym celu tej ze słodkimi migdałami z Perfecty

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Hej

Ja zaś chora, przyszłam z pracy i już mam 38 st. gorączki, strasznie mnie kaszle, mam zainfekowane całe drogi oddechowe jak Tż przyjedzie po pracy, po 22 to pojedziemy na dyżur do mnie.


_Alessandra mój Tż akurat dłuugo szukał pracy, był tak wybredny i wymagający, że i tak pracuje na czarno
Aspiryna z wit. C i pod koc!
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:09   #3471
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Donka94 mogę się podzielić, bo i tak je często ścinam.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:22   #3472
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Snow i jak, zdecydowalas sie w koncu na Lip Paint z Inglota?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:57   #3473
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez angelwithoutsoul Pokaż wiadomość
Ja wiem, rozumie. Ale chodzi mi o to, że tyle jest opinii na temat tabletek, że już głowa boli Bo wiesz, to indywidualna sprawa czy po odstawieniu bd miała wysyp. Z ginem jestem umówiona na wtorek, więc podyskutuje z nim co by było najlepsze.



No właśnie tego się najbardziej boje, że jak zacznę je brać, to bd brać w nieskończoność, tylko z tego powodu, że może nastąpić sajgon na mojej buzi A powiedz mi jak reaguje na taki długi czas brania tabsów Twoja wątroba?
moja wątroba.... powiem szczerze, że badań nie robiłam już dość dawno, ale chyba nie jest źle
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:05   #3474
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Hej Piekności...

załamałam się dziś... okazało się za zamiast na za tydzeiń muszę na piątek oddać prace zaliczeniową... a jutro mam też kolosa z mega dużej ilości materiału i pewnie w związku z tym nie będe cała noc spała.... mam dośc tej sesji - zaniedbuje się przez nią niesamowicie....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:18   #3475
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
Hej Piekności...

załamałam się dziś... okazało się za zamiast na za tydzeiń muszę na piątek oddać prace zaliczeniową... a jutro mam też kolosa z mega dużej ilości materiału i pewnie w związku z tym nie będe cała noc spała.... mam dośc tej sesji - zaniedbuje się przez nią niesamowicie....
ja też..
Właśnie siedzę i liczę zadania ... A żeby mi sie jeszcze chciało tak jak nie chce..

Przepraszam, ze tak z doskoku ..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:46   #3476
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

witam kochane

buahhot to gratuluje planow zwiazanych z Tżtem

niezapominajka dziekuje za glosik

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
zdrowka jeszcze raz zycze
i gratuluje pozaliczania egzaminu

a to moje pazurki naturalne, przepraszam za jakos zdjec

i gratis wrzuce moj zwyklak, przepraszam za brak uczesania
roztarty khol lancome
tusz lancome hypnose
podlad colorstay
roz vipera
bialy cien vipera
blyszczyk bell
makijaz w 5min
wow wow wow ale dlugie paznokcie j anawet jak mamkrotkie to mi sie lamia i rozdwajaja ;( a Twoje sa cudne !! i ja osobiscie wole Cie w takim wlasnie skromniejszym makijarzu masz taka urode ze wiele Ci nie brakuje aby ladnie wygladac

a tak wogole kochane to ostatnio co spobolewa mnie brzuszek wieczorami i nie wiem od czego

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

samara dziekuje za glosik


snow i tallulah udane zakupy ciesze sie

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

dziewczynki powodzenia w zaliczeniach bede 3 mac kciuki za Was
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:55   #3477
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez angelwithoutsoul Pokaż wiadomość
Cześć Piękne

catee Moim zdaniem wyglądasz lepiej w krótszych A powiedz mi Ty sobie sama robisz te żele? Bo ja też mam, i chce teraz z nich zrezygnować całkowicie i musze iść do kosmetyczki żeby mi je ściągnęła? Bo wstyd się przyznać, ale nie wiem

Tallulah Zdaj dzisiaj relacje i powiedz co to za pianka

samaraNW Ja bym takiemu od razu trzasnęła

ekomonika Zazdroszcze
akurat diane to silne tabletki, wiec ja bym ich nie brala... za duzo efektow ubocznych maja, moze jak juz musisz to jakies lagodniejsze hormony?
Yasminelle,Yaz...
paznokcie robilam u stylistki zawsze, a sciagnelam pierwszy raz sama, pilnikiem 100/100 pilowalam, pomoczylam 30min w cieplej wodzie (ciagle dolewalam), pozniej taka frezarka z rossmanna pilowalam na baterie i na koncu lekko cazkami zlapalam i poodchodzily, a gdzie niegdzie mam tak malutko zelu ale to przy skorkach bo balam sie, ze przepiluje, to wolala zostawic ten minimalizm, z czasem sam odpadnie a stylistka normalnie wykonuje, u mnie to 30zl, ale termin mialam na 27.01 i doczekac sie juz nie moglam po prostu i zrobilam to sama
Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny jestem na praktykach ale mam okienko dzisiaj na szczęście do 12:30 tylko.
Wczoraj była tylko podstawa i pomalowałam paznokcie.

Caate fajny makijaż, a Twoje naturalne paznokcie ładniejsze od tamtych żeli moim zdanie.
Co do paznokci to ja nie używam żadnych odżywek i nie mam z nimi problemu, zauważyłam że wzmocniły się po 3 miesięcznej kuracji skrzypokrzywą Chyba sobie ją niedługo powtórzę.

Na popołudnie mam zaplanowaną naukę, ale może uda mi się zajrzeć do Was. Życzę miłego dnia
dziekuje
ja niby tez mam mocne paznokcie, ale odkad biore tabletki anty to cos mi sie po bokach baardzo rozdwaja, zobaczymy jak teraz bedzie
Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Dzień DObry



Świetne pazurki. Do takich obecnie dążę
Makijaż tez mi się podoba Na co dzień jak znalazł.



Mi na paznokcie bajbardziej pomógł Merz Special. Wcześniej strasznie mi się łamały, a teraz są coraz mocniejsze



Przypomniałaś mi o syrence też muszę zakupić.
Wyprzedaże jeszcze powinny być. Myśle, że do końca stycznia to spokojnie.

Ja wczoraj i dziś to się wyspałam za wszystkie czasy. Niestety jeszcze mam gorączkę 37,5 stopnia, ale już dzisiaj muszę zabrać się za naukę. W sobote kolowkium i zależy mi żeby dobrze poszło.

Muszę też troszkę siebie ogarnąć. Olejek baby dream mam już na włoskach zaraz zmyje i muszę jeszcze dzisiaj paznokietki doprowadzić do porządku

Miłego dnia
dziekuje
planuje wlasnie kupic merz, jak wykoncze vitapil, mam nadzieje, ze pomoze i na wlosy,cere i paznokcie
Cytat:
Napisane przez _Alessandra Pokaż wiadomość
angelinmyheart, caate - pięknie wyglądałyście na studniówkach !!

caate - to masz to samo z dziećmi co ja - również uwielbiam, ubóstwiam, kocham Krąży nawet o mnie taka opowieść, że już jak byłam mała,tak w wieku przedszkolnym to opiekowałam się młodszymi dziećmi na placu zabaw i te mamy się nawet nie obawiały o swoje dzieci, chociaż byłam od nich może o 2,3 lata starsza, ale podobno byłam bardzo odpowiedzialna i tylko im mówiłam co wolno, czego nie, co mogą itd. i taka mała Ola latała po parku opiekując się innymi dzieciaczkami A chore i opuszczone dzieci to już w ogóle inna bajka..Jak co jakiś czas jeżdżę na kontrolne badania do kliniki we Wrocławiu(po tej chorobie, co ją przeszłam muszę takie wykonywać) to odwiedzam dzieciaczki z onkologii i to jakie one są silne, twarde, dojrzałe to mnie zawsze zadziwia i do tego umieją cieszyć się najmniejszą drobnostką, mimo tego, że są tak bardzo chore mają tyle radości w sobie, że nie znam chyba zdrowego człowieka, który byłby takim optymistą.... Czasami też organizujemy wyjazdy do domów małego dziecka z paczkami, prezentami, żeby z nimi pobyć itd. to tam już w ogóle, tyle miłości, cierpliwości, czułości jest potrzebne, że mi to się zawsze płakać chce, jak te dzieciaki nie potrzebują niczego, tylko, żeby z nimi siedzieć i je tulić...A najgorsze są pytania "zabierzesz mnie do domu? ja będę grzeczny, nie będę nic mówił, tylko mnie zabierz.."...A raz jak byliśmy w jednym z takich domów dziecka to oczywiście nigdy my nie mamy sobie "wybierać" dzieci z którymi będziemy się bawić, tylko one mają wybierać nas i podszedł do mnie taki chłopczyk, ok.2-3 latek miał i jeszcze nic nie mówił, bo miał chorobę alkoholową - przy narodzinach miał 1,5promila alkoholu we krwi, bo jego matka chlała na umór ! No zabić taką to mało naprawdę I ogólnie miał takie napady agresji, że np. siedzi sobie, bawi się, a za chwilę bierze coś ciężkiego i w kogoś rzuca, albo kogoś bije albo drapie albo coś, no naprawdę strasznie to wyglądało.I przy mnie tak się wyciszył i przez 2h tylko z nim siedziałam i go przytulałam i go głaskałam a on mnie i tylko był zazdrosny okropnie jak inne dziecko do mnie podeszło to wtedy agresor mu się włączał. I potem nie chciał, żeby pani go karmiła, tylko ja i to samo ja go przebierałam do spania, tuliłam itd. i jak już miałam wyjść z tamtego pokoju to nigdy nie zapomnę tych wyciągniętych rączek i tych łez i powiedział "ma". Tamte panie były tak zszokowane i ja również, bo on jeszcze nigdy nic nie powiedział, nawet literki! No poryczałam się jak bóbr potem, tak bardzo chciałam go stamtąd zabrać... Do dzisiaj mam go przed oczami..Ale z tego co wiem, to został zaadoptowany
I P.S.: piękny makijaż, taki delikatny !!! Ale co mnie urzekło najbardziej to te rzęsy, cudowny efekt daje ten tusz



zielone_oko - pewnie, że pamiętamy!
dziekuje szybko pokochalamten tusz, a to tylko 1warstwa, przez co mam nadzieje bedzie wydajny

no dzieci to slodziaki, a takie z domu dziecka to juz w ogole lapia mnie za serce. fajnie, ze masz z nimi tak kontakt, ja bym sie bala, ze za szybko bym sie zauroczyla tym dzieckiem i bardzo bym sie nim przejmwowala pozniej...
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:02   #3478
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

caate, jak zawsze śliczna, a co do pazurków to ja wolę mieć trochę krótsze, niż takie długie, jak dziewczyny mają. Choć ja mam z natury bardzo mocne paznokcie i szybko mi rosną.

snowhitee to jestem z Tobą. Tylko ja jestem zmuszona oszczędzać, bo wypłatę mam dopiero 1 marca. Ale w sumie to dobrze, bo będę miała pieniądze na kolekcje wiosenne.

Choć moja babcia wczoraj do mnie dzwoniła, czy nie chce jechać z nią w maju do Budapesztu na 3 dni za 499 zł + 5 euro i, jak mnie to kusi, bo nigdy nie byłam za granicą, niż tak blisko nas, a tu taki kawałek.

loluska Tż. miał kilka badań i dostał jakieś tabletki mam nadzieje, że mu w końcu pomogą, bo on długo się już tak męczy. Dzisiaj na szczęście w końcu trochę pospał w nocy i już ma inny głos i humor.

_Alessandra dziękuje. Ten mały chłopczyk to naprawdę musiał być kochany, jak by mi tak takie dziecko powiedziało "ma" i jeszcze wyciągnęło rączki to nie umiałam bym z stamtąd wyjść i też bym chciała go zaadoptować.
Mój Tż. teraz też kończy technikum i w sumie też praktycznie w ogóle nie wychodzimy, bo nie ma on, a teraz to też ja pieniędzy, ale choć czasem nam się nudzi to jakoś sobie radzimy i rozumiem jego, bo teraz powinna być najważniejsza dla niego matura. Chce, żeby zdał, jak najlepiej i dostał się na to co by najbardziej chciał. Ostatnio co raz mniej myśli o psychologii, a zaczyna znowu o informatyce, bo po niej najłatwiej i można dostać fajną pracę, a też interesuje go to od bardzo dawna.



A o kogo Ci chodzi, że słodziak i nie taki "urwisowy"?

Ja dzisiaj kupiłam sobie peeling truskawkowy z Joanny. Uwielbiam go.
I chyba zaraz się wyspamuje, bo Tż., ma wpaść około 18.
dziekuje
do mnie tez ma wpasc TZ, bo chce pogadac, nie wiem o co mu chodzi, ale jakis sebastian sie zalogowal dzis na wizazu i boje sie, ze to on ale w tej godzinie co pisal posta byl na uczelni...
Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
Hej Piekności...

załamałam się dziś... okazało się za zamiast na za tydzeiń muszę na piątek oddać prace zaliczeniową... a jutro mam też kolosa z mega dużej ilości materiału i pewnie w związku z tym nie będe cała noc spała.... mam dośc tej sesji - zaniedbuje się przez nią niesamowicie....
ehh, trzymaj sie jakos

zuza nadal bardzo chora, histeria i placz non stop, nawet o to, ze dalam jej banan bez skorki(no a jak ze skorka? tata jej tlumaczyl i nic) spala ponad 2h wiec porysowalam duzo, zaprojektowalam tapete i bardzo sie ciesze, ze udalo mi sie to zrobic, bo wierze ze sie wyrobie

opilowalam paznokcie, polerka, odzywka avon do lamliwych i nail tek

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
witam kochane

buahhot to gratuluje planow zwiazanych z Tżtem

niezapominajka dziekuje za glosik

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------



wow wow wow ale dlugie paznokcie j anawet jak mamkrotkie to mi sie lamia i rozdwajaja ;( a Twoje sa cudne !! i ja osobiscie wole Cie w takim wlasnie skromniejszym makijarzu masz taka urode ze wiele Ci nie brakuje aby ladnie wygladac

a tak wogole kochane to ostatnio co spobolewa mnie brzuszek wieczorami i nie wiem od czego

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

samara dziekuje za glosik


snow i tallulah udane zakupy ciesze sie

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

dziewczynki powodzenia w zaliczeniach bede 3 mac kciuki za Was
dziekuje
ostatnio tak sie maluje, nawet bez tej kreski na oku,bo nie mam czasu rano i mi sie nie chce co do paznokci, chcialabym miec je takie, bez problemu, ale jak narazie nakladam odzywke 2x dziennie i moze bedzie pieknie

i dziekuje za komentarze na nk
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:03   #3479
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

schodzi mi skora po solarium i brzydko to wyglada mam nadzieje ze wyrownam opalenizne
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:00   #3480
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Hey dziewczyny zaraz Was nadrobie a potem troche zadbam o siebie w łazience

Dziewczyny jaki pilniczek do paznokci jest najlepszy?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.