Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 21:25   #4051
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Hej Byłam dzisiaj w M1 i kupiłam bronzer Miss Sporty... Używałyście kiedyś ?
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:28   #4052
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Lecę spać dobranoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:32   #4053
marthaaa
Raczkowanie
 
Avatar marthaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina bardziej tajemnicza niż Narnia
Wiadomości: 284
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Hej Byłam dzisiaj w M1 i kupiłam bronzer Miss Sporty... Używałyście kiedyś ?
Buahhot chyba o nim pisała, jeśli masz taki nieprzedzielony(bo ja mam taki "Oh so tan"), to mówiła, że bardzo fajny .


Ja ostatnio oglądałam Mrocznego Rycerza (Batmana) i zakochałam się w tym filmie
__________________
"Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata."

Moja miłość : Juan Martin Del Potro
marthaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:36   #4054
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
warto warto



ja też myślałam, że będzie za wąski ale nie nic z tych rzeczy Już mam swój sposób nakładania, zajmuje mi to na razie jeszcze troszkę więcej niż palcami, tak ok 2min ale efekt mi wszystko wynagradza
z tego co widze, to sephora ma 2 pedzle do podkladu i sa podzielone opinie, ja chyba patrzylam wtedy co sie interesowalam na ten drugi

ja dla efektu bajecznego, moglabym sie bawic nim nawet 10min
zoabcze go przy okazji, mialam jechac po marynarke z bershki bo wyprzedaze sa, mam 15min od siebie galerie, ale za chiny nie chce mi sie tam jechac, parkowac auta i chodzic i szukac, ja tak srednio zakupy lubie


tez lece spac, dobranoc
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:38   #4055
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Nie dogadamy sie bo Ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.
Moja wypowiedz ktora zacytowalas odnosila sie do sytuacji dlaczego one Cie nie chcialy przyjac a nie co do Twojego stanu zdrowia.

Mialy pelne prawo zeby Ci odmowic wizyty jezeli juz mialy komplet pacjentow.
Jezeli masz z tym jakis problem to pisz do NFZ zeby zwiekszyli limit pacjentow na dzien dla przychodni.
Ale nie gadaj takich ublizajacych lekarzom glupot ze Cie nie chcialy przyjac. Tez chca miec zycie prywatne a nie zostawac po godzinach i powinnas to uszanowac.

Jak tego nie rozumiesz, to zycze Ci zebys szybko skonczyla swoje studia i poszla do pracy.


E.J. - nie przejmuj sie, co za baba wredna Niestety tacy ludzie sie zdarzaja i beda zdarzac

Kitka - trzymam kciuki zeby sie wszystko ulozylo, daj mu jeszcze troche czasu, jezeli go to tak bardzo zabolalo to ja wnioskuje ze jestes mu bardzo bliska osoba bo gdyby tak nie bylo to mysle ze nie ruszyloby go tak ze na niego nie poczekalas
Doskonale potrafie czytac ze zrozumieniem To Ty nie rozumiesz.

Nie bylo dzis miejsca bo podobno byl komplet- a pani w recepcji kazala mi przyjsc o 13 pomimo iz lekarka pracuje do 14. I zostalam Tzn ze jednak po godzinie 13 nie bylo nikogo umowionego i moglam spokojnie zostac przyjeta Zaloze sie ze i tak bylo w poprzednim przypadku. Nikomu nie kaze zostawac po godzinach pracy, zapytalam sie grzecznie czy mnie przyjma wczesniej- nie chcieli, no trudno. Zawsze jestem w takich sytuacjach mila, bo rozumiem ludzi, ale jak ide dwa razy do lekarza i odmawiaja mi wizyty a ja ledwo stoje, mam goraczke, prawie nic nie widze i mowie ze mam egzaminy... to az plakac sie chce.

Nie moge sie wyzalic? Ze nie pasuje mi ten caly NFZ? Aha bo Ty jestes lekarka, ale czy ja mowie o Tobie? Moze na zlych lekarzy ciagle trafiam?
Wyglada na to, ze pomimo ubezpieczenia w NFZ mam isc na prywatna wizyte i zaplacic za wizyte+100% za leki, bo Pani lekarka 2 razy odmowila mi wizyty w przychodni
Wiesz jak dziala NFZ? Nie ma sensu pisac, bo nikt tam nikogo nie szanuje, chyba ze da sie koperte

I chetnie pojde do pracy, nie martw sie. I nawet wybralam sobie zawod, ktory nieraz bedzie wymagal ode mnie wiekszego zaangazowania czasowego w prace ktora bede wykonywac. Zapytaj sie E.J. czy jak pracuje np do 14 to rowno o 14 pakuje swoje rzeczy i wychodzi, bo ma koniec pracy. Wydaje mi sie ze nie. Z reszta nie znam takiej osoby, ktora tak by robila

Mam dosc choroby i mam prawo czuc sie rozzalona i zla patrzac na opieke jakiej udzielil mi NFZ. Z reszta nie pierwszy raz. A napisalam o swoim stanie zdrowia zebys zrozumiala dlaczego tak sie wlasnie czuje. Jesli tak lekarze rozumieja pacjentow... to swietnie.

Naprawde nie chce sie klocic, bo do Ciebie nic absolutnie nie mam.

Koncze temat, bo i tak sie nie dogadamy. Mamy inne pojecie pomocy ludziom.

EOT
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:38   #4056
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

No właśnie Oh so Tan mam Wrr... Ale się naszukałam wszystkiego Jeszcze miałam kupić pędzle do makijażu i róż, ale na pędzle za 100 zł mnie nie stać
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:45   #4057
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
a jaki film

dziekuje
"Polowanie na czarownice", nowość


Dziewczyny ja wiem, że każdy by chciał lekarzy jak dr Quinn ale nie zawsze się da, notabene, pamiętacie ten film?
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 21:53   #4058
marthaaa
Raczkowanie
 
Avatar marthaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina bardziej tajemnicza niż Narnia
Wiadomości: 284
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
"Polowanie na czarownice", nowość


Dziewczyny ja wiem, że każdy by chciał lekarzy jak dr Quinn ale nie zawsze się da, notabene, pamiętacie ten film?
Ja pamiętam Mała byłam, ale mama oglądała. Poprzedniczka HOUSE'a Też wszyscy to oglądali i lubili...

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
No właśnie Oh so Tan mam Wrr... Ale się naszukałam wszystkiego Jeszcze miałam kupić pędzle do makijażu i róż, ale na pędzle za 100 zł mnie nie stać
Nienawidzę tego pudru Ale może tobie podpasuje. A pędzle w Rossmanie oglądałaś ? Ja mam te z serii For Your Beauty i może dwa włoski mi wypadły przez ponad rok używania
__________________
"Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata."

Moja miłość : Juan Martin Del Potro
marthaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:56   #4059
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Dlaczego nienawidzisz ? O, w Rossmanie nie oglądałam A drogie były ?
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:02   #4060
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Dziewczyny widzialyscie ten kanal i odcinki? Nie pamietam czy kiedykolwiek wklejalam, jak komus sie nudzi niech sobie pooglada
Ja mam swoj ulubiony odcinek- pierwiastki chemiczne
http://www.youtube.com/user/MaturaTo.../3/GK0ftW2VqsY
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:06   #4061
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez marthaaa Pokaż wiadomość
Ja pamiętam Mała byłam, ale mama oglądała. Poprzedniczka HOUSE'a Też wszyscy to oglądali i lubili...
U mnie cała rodzinka sie na to zbierała to były czasy
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 22:06   #4062
marthaaa
Raczkowanie
 
Avatar marthaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina bardziej tajemnicza niż Narnia
Wiadomości: 284
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Buahhot, ja ogladałam parę

Ekonomika, ale chcesz cały zestaw? Bo ja pojedyncze kupuję Nienawidzę go ,bo mi nie pasuje, po dwóch godzinach mam plamy przy mojej tlustej cerze (czego np. róż nie robi) no i on jakoś tak pomarańczowieje Na mojej koleżance, która ma ciemną karnację, wygląda lepiej, ale i tak po kilku godzinach jest kiepsko.
__________________
"Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata."

Moja miłość : Juan Martin Del Potro
marthaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:13   #4063
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

caate,
jak zwykle filmik cudo!

marta 85
super artykuły, zwłaszcza ten jak szybko doprowadzić się do ładu po przebudzeniu, bo zawsze mam z tym problem

loluska,
czuję się super, nic nie widać, nikt nawet nie podejrzewa że zaciążyłam poza oczywiście najbliższymi

snowhite
muszę kiedyś wypróbować pędzle do podkładu. Na razie jakoś nie umiem się przekonać co do tego, może dlatego, że mam bardzo suchą skórę na twarzy i wolę nałożyć podkład palcami.


ja już po spa i idę do łóżka,
dobranoc wszystkim.
To moja druga samotna noc, w ciągu ostatnich lat, bo tż jest w pracy. Nie wiem jak to przeżyję
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:14   #4064
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Doskonale potrafie czytac ze zrozumieniem To Ty nie rozumiesz.

Nie bylo dzis miejsca bo podobno byl komplet- a pani w recepcji kazala mi przyjsc o 13 pomimo iz lekarka pracuje do 14. I zostalam Tzn ze jednak po godzinie 13 nie bylo nikogo umowionego i moglam spokojnie zostac przyjeta Zaloze sie ze i tak bylo w poprzednim przypadku. Nikomu nie kaze zostawac po godzinach pracy, zapytalam sie grzecznie czy mnie przyjma wczesniej- nie chcieli, no trudno. Zawsze jestem w takich sytuacjach mila, bo rozumiem ludzi, ale jak ide dwa razy do lekarza i odmawiaja mi wizyty a ja ledwo stoje, mam goraczke, prawie nic nie widze i mowie ze mam egzaminy... to az plakac sie chce.

Nie moge sie wyzalic? Ze nie pasuje mi ten caly NFZ? Aha bo Ty jestes lekarka, ale czy ja mowie o Tobie? Moze na zlych lekarzy ciagle trafiam?
Wyglada na to, ze pomimo ubezpieczenia w NFZ mam isc na prywatna wizyte i zaplacic za wizyte+100% za leki, bo Pani lekarka 2 razy odmowila mi wizyty w przychodni
Wiesz jak dziala NFZ? Nie ma sensu pisac, bo nikt tam nikogo nie szanuje, chyba ze da sie koperte

I chetnie pojde do pracy, nie martw sie. I nawet wybralam sobie zawod, ktory nieraz bedzie wymagal ode mnie wiekszego zaangazowania czasowego w prace ktora bede wykonywac. Zapytaj sie E.J. czy jak pracuje np do 14 to rowno o 14 pakuje swoje rzeczy i wychodzi, bo ma koniec pracy. Wydaje mi sie ze nie. Z reszta nie znam takiej osoby, ktora tak by robila

Mam dosc choroby i mam prawo czuc sie rozzalona i zla patrzac na opieke jakiej udzielil mi NFZ. Z reszta nie pierwszy raz. A napisalam o swoim stanie zdrowia zebys zrozumiala dlaczego tak sie wlasnie czuje. Jesli tak lekarze rozumieja pacjentow... to swietnie.

Naprawde nie chce sie klocic, bo do Ciebie nic absolutnie nie mam.

Koncze temat, bo i tak sie nie dogadamy. Mamy inne pojecie pomocy ludziom.

EOT
Nadal uwazam ze Ty nie potrafisz.
Przeczytaj sobie na spokojnie swoj post i moja odpowiedz.
Ty nie opisalas calej sytuacji tak jak teraz tylko po prostu - ze Cie nie przyjely mowiac ze jest komplet i ze sa recepty do wypisania.

I na ten post Ci wlasnie odpowiedzialam. Dopiero w dalszej czesci rozmowy sie rozpisalas w jakiej dokladnie sytuacji to bylo.


I wyobraz sobie ze ja tez nie wychodze z pracy gdy zegar pokazuje okreslona godzine. Bywa ze zostaje dluzej bo musze powypisywac dokumenty, napisac recepty.

Czy Ty sobie zdajesz sprawe z tego ile jest papierkowej roboty, przyjecie pacjenta to nie tylko wywiad, zbadanie, diagnoza i leczenie. Papierow jest mnostwo. A fundusz sie czepia - kogo? - nas.
Juz teraz nie chca nam zaplacic 90 tys bo urzedniczy sie poprzyczepiali ze pojednynczych slow brakuje w historiach. To nie jest nasza wina. Myslisz ze ja lubie NFZ?
Nie cierpie za ich ograniczenia i chore wytyczne i cala ta papierologie ktora czasem nie pozwala sie skupic dobrze na pacjencie bo czlowiek sie stresuje - wpisze zly nr, zly znaczek i znow mnie beda ciagac po urzedach.
Bo nas ciagaja.

Ja Cie rozumiem. Tylko ze ja tez bym chciala byc zrozumiana.

A co do pomagania ludziom - nie dzialam 24 godziny na dobe. Mam godziny pracy a potem mam zycie prywatne. Oczywiscie ze jak gdzies w miejscu publicznym ktos zaslabnie to nie odejde tylko pomoge.

A w zyciu prywatnym wyobraz sobie ze sie ucze. Duzo sie ucze. Caly czas sie doksztalcam poswiecejac moj prywatny czas na to by w godzinach pracy byc lepszym lekarzem. I tez mam egzaminy, wyobraz sobie. Na ktore jeszcze musze specjalnie jezdzic do Warszawy.

Ja tak to widze. Ty inaczej, chcesz pomagac ludziom 24h ok, Twoja sprawa, zacznij i zobaczymy jak dlugo wytrzymasz. Moze wtedy zobaczysz ze latwo sie mowi - pomagac ludziom a gorzej wykonuje na codzien. Swoja droga jak Ty pomagasz? Skoro zwracasz mi uwage ze mamy inne podejscie to jestem ciekawa.


Caate - te same preparaty tzn ich sklad chemiczy a rozne nazwy to akurat wymyslaja firmy farmaceutyczne Badz co badz to swietny biznes dla nich.

Dobranoc.

Edytowane przez Talullah
Czas edycji: 2011-01-26 o 22:20
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:20   #4065
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Nadal uwazam ze Ty nie potrafisz.
Przeczytaj sobie na spokojnie swoj post i moja odpowiedz.
Ty nie opisalas calej sytuacji tak jak teraz tylko po prostu - ze Cie nie przyjely mowiac ze jest komplet i ze sa recepty do wypisania.

I na ten post Ci wlasnie odpowiedzialam. Dopiero w dalszej czesci rozmowy sie rozpisalas w jakiej dokladnie sytuacji to bylo.


I wyobraz sobie ze ja tez nie wychodze z pracy gdy zegar pokazuje okreslona godzine. Bywa ze zostaje dluzej bo musze powypisywac dokumenty, napisac recepty.

Czy Ty sobie zdajesz sprawe z tego ile jest papierkowej roboty, przyjecie pacjenta to nie tylko wywiad, zbadanie, diagnoza i leczenie. Papierow jest mnostwo. A fundusz sie czepia - kogo? - nas.
Juz teraz nie chca nam zaplacic 90 tys bo urzedniczy sie poprzyczepiali ze pojednynczych slow brakuje w historiach. To nie jest nasza wina. Myslisz ze ja lubie NFZ?
Nie cierpie za ich ograniczenia i chore wytyczne i cala ta papierologie ktora czasem nie pozwala sie skupic dobrze na pacjencie bo czlowiek sie stresuje - wpisze zly nr, zly znaczek i znow mnie beda ciagac po urzedach.
Bo nas ciagaja.

Ja Cie rozumiem. Tylko ze ja tez bym chciala byc zrozumiana.

Caate - te same preparaty tzn ich sklad chemiczy a rozne nazwy to akurat wymyslaja firmy farmaceutyczne Badz co badz to swietny biznes dla nich.

Dobranoc.
No faktycznie od razu nie opisalam sytuacji, moj blad. I nigdy nie wylewam na nich swojej zlosci z powodu nie przyjecia mnie.

Nie mam zadnego problemu z tym ze sie uczysz po godzinach pracy, nic nie mowie przeciez.

Nie jestem lekarzem i nie umiem pomoc ludziom w sprawach choroby. Bo o tym mowilam.
Poza tym nie napisalam nigdzie 24h/dobe, prosze nie przeinaczaj moich slow
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-01-26 o 22:22
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:35   #4066
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Nie, nie cały zestaw. Na początek to może mi wystarczy pędzel do różu, do pudru i do bronzera. Aha. Nie wiem, ja mam dosyć bladą twarz, to jest mój 1 bronzer, zobaczymy jak będzie się sprawował (-; Jakby co to pojadę do Sephory kupić bazę, róż, bronzer i te pędzle Muszę wyskubać od taty trochę kasy albo dopaść jego pin do karty kredytowej

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Mówię wam co ja z rodzicami dzisiaj przeżyłam
Z koleżanką chcę jechać do Rzymu na wakacje na kolonię. Dzisiaj mama koleżanki zadzwoniła do mojej, coś tam gadały, a później moja mama przychodzi do mnie i mi mówi że jedziemy na kolonie z ZAKONNICAMI ! A ja coś takiego : No chyba cię bóg opuścił ! Żartujesz sobie ze mnie ? Ja nie jadę na żadną kolonię z żadnymi sfrustrowanymi starymi pannami ! Nie, nie jeszcze raz - nie !!!!!!!!!!! [ Może mało kulturalnie, ale w nerwach o tym nie myślałam ] No to ja poszłam później do siebie, moja mama wchodzi i mówi : Ale dałaś się wkręcić... A we mnie już się gotuje. No po prostu masakra. Z ZAKONNICAMI !!!!!!!! Ja, Monika, którą ciągle ksiądz na religii od antychrystów, hipokrytek i panien lekkich obyczajów wyzywa, mam z zakonnicami jechać na kolonię ? Wyjaśnienie : Ksiądz wyzywa mnie od :
antychrystów - bo słucham goriji m.in.
hipokrytek - nie wiem sama...
panien lekkich obyczajów - bo raz w podziękowaniu za przysługę dałam koledze buziaka w policzek i raz szłam z moim znajomym trzymając się za ręce [ ale to było dawno i dla jaj ].
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:44   #4067
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

ekomonika to taki żart był mamy?


Dziewczyny powiem Wam tak - po swojej pracy widzę, że człowiek po dłuższym kontakcie z drugim człowiekiem - klientem szybko uczy się, że nie warto być dobrym i cięzko potem sobie z tym poradzić, ale ludzie sami zniechęcają do siebie

Poza tym polecam Wam ten film co oglądałam taki trochę z fantazy ale mi się strasznie podobał jest akcja, coś się dzieje, główny bohater nie jest nietykalny... cudo
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:46   #4068
_Alessandra
Zakorzenienie
 
Avatar _Alessandra
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Świdnica.
Wiadomości: 6 069
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Dobry Wieczór!!

angelwithoutsoul - to się już tak nie lękaj Kochana - jest w Tobie szaleńczo zakochany, dba o Ciebie, jest z Tobą, szanuje Cię itd. , więc nie ma się czego bać Fakt, faktem sny czasami potrafią człowiekowi tak wejść do głowy, że naprawdę cały dzień człowiek myśli, ale nie ma się co nimi przejmować Haha, no chyba jestem

marta 85 - no mają, mają, hahaha nie mogę z nich, udani są O i bardzo fajny artykuł, aczkolwiek nie zgodzę się, że trwa to wszystko 12 min... Samo wstanie rano, przeciągnięcie się, te ćwiczenia, nawet szybkie, zrobienie śniadania, nałożenie serum, kremu itd. to jednak trochę trwa, tak samo z demakijażem + te inne rzeczy A i czy ja dobrze myślę, czy przypadkiem olej z jojoby nie ma działania zapychającego?

buahhot, loluska- zdrowiejcie Kochane ! I buahhot - trzymam za zaliczenia!

_blondyneczka_ - no, no Mamuśka, się należą !! Pogratuluj córci od wizażowych ciotek I zawsze to te 50 zł w kieszeni, super!

ramoncia217
- ale dobrze, że się odezwałaś I również zdrówka !!

marthaa - ładne zdjęcia, co chcesz I bardzo ładna sukieneczka!! I Ty jak ślicznie w niej wyglądałaś! A ile masz wzrostu? Bo ona widzę za kolanko jest, a ja muszę mieć wszystkie sukienki przed, bo inaczej wyglądam na jeszcze mniejszą niż jestem No są, dziwni, zgadzam się całkowicie..A takie zachowania są po prostu totalnie dziecinne .... Ale super, że masz takie podejście do tej sprawy ! I proszę tu tak nie mówić, że kto Cię będzie chciał! Chcesz usłyszeć odpowiedź? Taką ślicznotkę - każdy!! I nie masz prawa myśleć inaczej

Niezapominajka89 - ok, dzięki!

Talullah - zgadzam się ze stwierdzeniem, że bierni palacze są narażeni o wiele, wiele bardziej niż palący i że w miejscach takich jak toalety szkolne nie powinno się palić, sama palę ale nigdy nie pomyślałabym o szkolnym kibelku, bo każdy ma prawo wysikać się za przeproszeniem bez wdychania dymu Ale co do barów i klubów, cóż, powinny być oddzielone pomieszczenia dla palących i niepalących już dawno, ale to raczej wina tych miejsc, a nie samych palących, bo przecież za każdym razem wychodzić na zewnątrz nie będę. A na przystanku nigdy nie paliłam. I zawsze jak jestem w jakimś towarzystwie, to się pytam czy komuś to będzie przeszkadzać itd.(zazwyczaj wszyscy palący, ale spytać trzeba ).
A co do mojego stwierdzenia, to cóż, ale wypowiedziane było w innym kontekście i naprawdę nie musisz się tak denerwować..Są różne zawody, różne prace i Ci, którzy siedzą w pracy na tyłku i piją kawę nie są wcale gorsi od tych "zalatanych". A większość dziewczyn na tym wątku jeszcze się uczy - szkoła średnia/studia, więc mamy czas na wizaż, aczkolwiek przy nawale nauki na internet czasu nie ma, wiem to po sobie.. A co do przyjmowania, to rozumiem, że jest to narzucone z góry i każdy ma też swoje prywatne życie, ale chodziło mi tu bardziej o przyjmowanie osób, po których widać, że są naprawdę chore i w złym stanie, bo ktoś komu się zapomniało zapisać, albo coś to ok, no wkurzające, nie przeczę ale Ci którzy są chorzy, to nic na to nie poradzą i nie ustawią się na chorowanie w odpowiednich dniach i godzinach...Ile razy ja przychodziłam z gorączką, cała czerwona, rozgrzana, słaniałam się dosłownie na nogach i chciałam się zapisać, bo oczywiście dodzwonić się do nich to jakiś cud to nie ma miejsc, nie ma miejsc i żebym przyszła sobie w jakimś innym terminie i od leżenia w łóżku jeszcze nikt nie umarł, no sorry ale jak ktoś takie coś słyszy, to się krew gotuje w człowieku, a panie na recepcji co robiły? Siedziały i piły kawusię, a telefon sobie dzwonił i dzwonił i dopiero po dłuuższym czasie któraś raczyła wstać i go odebrać. I u mnie nie ma takiej poradni 24godzinnej..I nikt tu nie najeżdżał na Ciebie, tylko ogólnie na służbę zdrowia, lekarzy itd., bo naprawdę lekarze są różni, ja tak się już zraziłam przez parę przypadków lekarzy, że chodzę tylko i wyłącznie jak już sama się nie wyleczę.
A co do włosków - to z tego co wiem, to loki trudniej zapuścić, bo są bardziej wymagające, także i tak masz dobrą długość I daj znać jak tam ten zestaw, czy będzie pomagał

snowhitee - ooo, super wymianka, bomba! I jakie gratisy!!

E.J - My kobitki takie właśnie jesteśmy, czasami doszukujemy się minusów w swoim wyglądzie, tam gdzie ich nie ma

Kitka
- Suuuper , dziewczyno, jesteś niesamowicie zdolna !!! I główka do góry! Po każdej burzy wzejdzie słońce.. Co do odżywek to polecam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1 - przecudowna!! Ale dostępna jedynie przez internet, albo bezpośrednio w Anglii , https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ja.html&next=1 - świetna zarówno na mokre jak i suche włosy i skórę głowy , dostępna w aptece DOZ, co do maseczek to oczywiście wszystkim znaną Glorię i ten Wax - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do.html&next=1 - świetny efekt, aczkolwiek krótkotrwały, raczej chodzi tu o efekt wizualny i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ax.html&next=1 - ten używa buahhot i pisała, że jest z niego zadowolona jak na razie.

E.J, Talullah
- jestem tego samego zdania, co marthaa - praca z ludźmi, to praca najcięższa i wymagająca największej odporności psychicznej

kobietasukcesu - @ raz do roku , ahh marzenie Łydki? Pierwszy raz słyszę, nieźle A o brzuchu nawet nie wspominaj, mam to samo, może nie jak w ciąży, ale wystarczy, że wypiję coś gazowanego to łuhuhu wtedy ciężarna jak nic ...

caate
- filmik obejrzę jutro, bo YT coś szwankuje, a makijaż oczywiście śliczny i pięknie wyglądasz, aczkolwiek nie moje kolorki I róż idealnie dobrany !!

Nadrobię resztę jutro, bo aktualnie muszę jeszcze parę rzeczy zrobić, a o 12 jest CSI Miami a o 1 CSI New York, także mam "całe" dwadzieścia minut


Dzisiejsze SPAmowanie:
- multiwitamina i magnez do picia
- zielona herbata

Włosy:
- odżywka bez spłukiwania w spray'u, Garnier
- serum termoochronne
- jedwab na końcówki, CHI
- idealne prostowanie ( )
- na noc będzie oliwa z oliwek na końcówki(mama dziś kupiła, bo do czegoś jej było potrzebne )

Twarz:
- peeling, Eva Natura
- krem Alantan Plus
- filtr spf50, LRP
- żel uniwersalny, Babydream
- płyn micelarny, Bourjois x2
- staranny makijaż oczu
- retinoid Locacid500 + krem Alantan Plus na noc

Ciało:
- masaż Syrenką
- krem Nivea Soft
- krem do stóp, Avon x2
- krem do rąk Isana co jakiś czas w ciągu dnia
- na noc na dłonie będzie maść nagietkowa


I już mówię dobranoc, bo o 2 komputera już włączać nie będę Dobranoc !!!
__________________
14.08.2013 - England..

książkoholiczka


10.03.2009 - razem
_Alessandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 22:54   #4069
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

E.J. - Tak...
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 22:59   #4070
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Mam nadzieję, że obecna fryzurka pomoże mi zapuścić włosy w późniejszym czasie kiedyś musi mi się to udać

Jednak tylko podstawa dziś i pójdę spać, jeszcze raz dobrej nocy

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
E.J. - Tak...
To masz zabawną mamę ale też bym się zdenerwowała na taki pomysł, hehe dobre - wczasy z zakonnicami
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 23:04   #4071
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Tylko ciśnienie mi podniosła Ale taka wkurzona byłam że hoho Tsa, bardzo zabawna...

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Idę spać, dobranoc
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 00:25   #4072
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

było:
balsam na ciało
serum do biustu
spray chłodzący na stopy
demakijaż twarzy
peeling twarzy
krem pod oczy
żel punktowy na wypryski
krem na twarz
serum na szyje
__________________

agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 07:59   #4073
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez agusiownik Pokaż wiadomość
robiła może któraś z Was aerobiczną 6 weidera?
dziendobry
dzisija sie przywitam bo przewaznie etgo nie robie
agusiownik a masz zamiar cwiczyc systematycznie oj ja tez cwiczylam w domu ale jakies ja wiem....2 tyg i przestalam ja cwiczylam jakies z internetu cwizcenia na areobik fajne byly

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

caate uwielbiam Twoje filmiki a to co wyprawiasz z ta paletka to szok ja nie umialabym sie tak ladnie pomalowac ..... dlatego uzywam tylko jasnych cieni

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

wkurzaja mnie moje wlosy!!!!!!!!!!!!!!!!

sa takei jakies pozbawione energii zycia zero blasku takie jakeis suche zniszczone lamliwe i do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:m ur:
przepraszam ale mam dosyc moich wlosow mam duzy odrost juz
w lutym kolo 10lutego zafarbuje farba co mi polecila Snowhitee linda albo jakas z loreala w 10 minut ale nie wiem czy dostane w mojej miejscowosci z loreala mam nadzieje ze tak pojde do fryzjera i zapytam sie czy mi zrobi fryzjerka woel sama nie kombinowac

Snow mam prosbe masz moze jkais namiar na ta z loreala przez internet pamietasz ktora to byla o niej kiedys rozmawialysmy nie pamioetam dokladnie jak stopien miala odcienia ja mam troszke oporne na farbowanie i pewnie wyjda rude troszke na koncach albo na odrostach ale ale za jakis czas sobie poprawie i bedzie dobrze
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 08:11   #4074
angelwithoutsoul
Raczkowanie
 
Avatar angelwithoutsoul
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: far away.
Wiadomości: 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cześć dziewczyny

Zaraz ide na SPA

Talullah Nie powinnaś się tak denerwować, dziewczyna miała prawo się wyżalić i pewnie nie jedna z nas już nie raz tak narzekała na służbe zdrowia, a czasem i na lekarzy. Bo prawda jest taka, że nie ma tylko dobrych lekarzy, są Ci dobrzy i Ci źli. To już indywidualna sprawa, zależy od człowieka. To, że właśnie trafiła na tych gorszych, to nie jej wina. Zresztą buahhot napisała głośno i wyraźnie, że ona tam awantury nie zrobiła. Więc nie wiem czemu się tak bulwersujesz, ponarzekać każdy może...
Poza tym nie "obrażaj" ludzi, którzy w pracy mają czas na wizaż. Przykro mi, ale tymi słowami dużo u mnie straciłaś. Ja pracowałam w Urzędzie Skarbowym i może siedziłam na tyłku i piłam herbatke/kawe i czasem nie miałam nic do roboty, ale to nie znaczy, że jestem jakaś gorsza od Ciebie. Po prostu raz miałam nawał pracy, tak, że się nie wyrabiałam, a raz mogłam sobie odpocząc. Również byłam wyzywana od najgorszych, bo ludzie byli sfrustrowani i co? I żyje z tym. Myślę, że zezłością ludzką mamy do czynienia prawie zawsze, nie tylko w pracy.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ojjj bo będzie lanie ja to chciałabym do 60cm zapuścić 2 tyg temu mierzyłam i było 48cm, czyli jeszcze jakieś 2lata

Przyszedł mi dziś mój podkład MF lasting performace z wymianki kolor 106 jest chyba idealny, zobaczy się jeszcze jutro w świetle dziennym i jako gratis dostałam jeszcze puder matujący Rimmel'a, lakier do paznokci Joko i błyszczyk, jestem baaaardzo zadowolona
Daj znać jak ten podkład się sprawuje

Cytat:
Napisane przez marthaaa Pokaż wiadomość
Buahhot chyba o nim pisała, jeśli masz taki nieprzedzielony(bo ja mam taki "Oh so tan"), to mówiła, że bardzo fajny .


Ja ostatnio oglądałam Mrocznego Rycerza (Batmana) i zakochałam się w tym filmie
Uwielbiam ten film Joker jest genialny, zresztą kocham Heatha Ledger'a
__________________
Dbam o siebie .!

25.10. Pijam pokrzywę
21.11. Kuracja 3miesięczna Merz Special
Dbam o włosy i cerę
Zakupoholiczka

Mój cel: Być idealną...
angelwithoutsoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 08:11   #4075
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez _Alessandra Pokaż wiadomość

marta 85 - no mają, mają, hahaha nie mogę z nich, udani są O i bardzo fajny artykuł, aczkolwiek nie zgodzę się, że trwa to wszystko 12 min... Samo wstanie rano, przeciągnięcie się, te ćwiczenia, nawet szybkie, zrobienie śniadania, nałożenie serum, kremu itd. to jednak trochę trwa, tak samo z demakijażem + te inne rzeczy A i czy ja dobrze myślę, czy przypadkiem olej z jojoby nie ma działania zapychającego?
Wiesz co Olu, te rady które wklejam to kopiuj wklej, po prostu jak coś fajnego czytam to się z Wami tym dzielę a oleju z jajoby niestety nie używałam, ale jak coś o nim będę wiedzieć to dam znać

Mam dziś do załatwienia urzędowe sprawy
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:07   #4076
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

blondyneczka chciałabym zacząć ćwiczyć coś na brzuch, bo za kilka miesięcy wybieram się na wakacje, a mam na nim małą oponkę. Poza tym chyba przeproszę się z bieżnią, stoi tylko i się kurzy, czasem powieszę na niej jakiś ciuch..
__________________

agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:24   #4077
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Ja też mam problemy z ludźmi, bo oni to chyba myślą, że siedzę w garsonce i płaszczu gotowa do wyjścia i tylko czekam na ich telefon, a dokumenty to zrobię w 5 min a potem dolecę do nich prywatnym helikopterem

Co do lekarzy, daawno na szczęście nie byłam, a jak będzie trzeba pójdę do prywatnego. Bo jak mam iść o 6 rano do przychodzni się zapisać, bo dodzwonić się nie da (i to dlatego, że panie zajęte ploteczkami i wszystkim tylko nie tym co trzeba- sama widziałam ) mam czekać niewiadomo ile, bo szanowna pani doktor się godzinę spóźnia albo pół z przybyciem do pracy(nie pierwszy i nie ostatni raz!) itp to ja dziękuję...
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2011-01-27 o 09:29
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:25   #4078
marlienkaa2
Zadomowienie
 
Avatar marlienkaa2
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: K-W/Krk
Wiadomości: 1 542
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Cytat:
Napisane przez angelwithoutsoul Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Zaraz ide na SPA

Talullah Nie powinnaś się tak denerwować, dziewczyna miała prawo się wyżalić i pewnie nie jedna z nas już nie raz tak narzekała na służbe zdrowia, a czasem i na lekarzy. Bo prawda jest taka, że nie ma tylko dobrych lekarzy, są Ci dobrzy i Ci źli. To już indywidualna sprawa, zależy od człowieka. To, że właśnie trafiła na tych gorszych, to nie jej wina. Zresztą buahhot napisała głośno i wyraźnie, że ona tam awantury nie zrobiła. Więc nie wiem czemu się tak bulwersujesz, ponarzekać każdy może...
Poza tym nie "obrażaj" ludzi, którzy w pracy mają czas na wizaż. Przykro mi, ale tymi słowami dużo u mnie straciłaś. Ja pracowałam w Urzędzie Skarbowym i może siedziłam na tyłku i piłam herbatke/kawe i czasem nie miałam nic do roboty, ale to nie znaczy, że jestem jakaś gorsza od Ciebie. Po prostu raz miałam nawał pracy, tak, że się nie wyrabiałam, a raz mogłam sobie odpocząc. Również byłam wyzywana od najgorszych, bo ludzie byli sfrustrowani i co? I żyje z tym. Myślę, że zezłością ludzką mamy do czynienia prawie zawsze, nie tylko w pracy.
Też pracowałam w US. Praca była fajna, pracownicy już mniej, ale nie ważne. Najbardziej lubiłam obsługiwać podatników. Chyba miałam szczęście, bo nikt mnie nie wyzywał. A Tobie jak się praca podobała?
Co do włosów, to też mnie wk....! Tak się puszą, że szok. I znowu napadła mnie faza na zapuszczanie.
__________________
Nadie sabe que podra pasar mańana
marlienkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:34   #4079
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

Dzień dobry
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:38   #4080
agusiownik
Zakorzenienie
 
Avatar agusiownik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 193
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.V

może po południu wybiorę się po jakąś bieliznę, widziałam na necie, że w new looku i peacoku są wyprzedaże, więc może coś znajdę, a Tż zaproponował, że mnie zawiezie
__________________

agusiownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.