Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 11:27   #4621
Veaa
Rozeznanie
 
Avatar Veaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 672
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez magbag72 Pokaż wiadomość
A skoro jesteśmy fankami i chciałybyśmy maksimum fajnych promocji - to może same zajmijmy się dystrybucją troli - niektóre z Was pisały, że chętnie by sprzedawały, inne na pewno znają się na marketingu, reklamie, dystrybucji, księgowości - jakoś to się da posklecać... spokojnie tak bredzę w okolicach południa, to chwilowe .


ja moge postarać sie o dotacje na otwracie takiej działalności 40.000 na głowe z UE
btw wydaje mi sie że byłybysmy też najlepszymi klientkami
__________________






mój blog kulinarny 3x bez! bez glutenu, nabiału i białego cukru!
www.vealovegreen.blogspot.com
Veaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:27   #4622
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja zawsze dostawałam katalog jak zamawialam przez neta
Pytanie, czy dostali katalogi razem z kolekcją, czy dopiero dostaną, czy dostali wczoraj w godzinach późno wieczornych, tak jak w Warszawie.
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:30   #4623
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Veaa Pokaż wiadomość


ja moge postarać sie o dotacje na otwracie takiej działalności 40.000 na głowe z UE
btw wydaje mi sie że byłybysmy też najlepszymi klientkami

I czego jeszcze nam trzeba?
Tylko pytanie: jak by to zrobić
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:31   #4624
Achika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 872
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

ja bymw Szczecinie otworzyla DDtylko dodajcie ksozty jeszcze dzierzawy miejsca w centrum handlowym, gdzie ceny sa kosmiczne
__________________
20.IV.2010 rozpoczecie I FAZY
-2kg
25.IV.2010 rozpoczęcie 2 fazy
- 4 kg
12.VI.2010 Rozpoczęcie III FAZY

52!!!! I cel
I cel osiagniety

II cel 50 kg

Moj kulinarny blog:
http://pomaranczowakuchnia.blogspot.com
Achika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:32   #4625
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

A tak w ogóle to w takim razie Bontempo jest cwane, bo najchętniej pewnie mieliby tylko sklep internetowy, bo koszty prowadzenia takiego są o wiele mniejsze niż stacjonarnych punktów.

Cytat:
Pytanie, czy dostali katalogi razem z kolekcją, czy dopiero dostaną, czy dostali wczoraj w godzinach późno wieczornych, tak jak w Warszawie.
Jak będę zamawiała to pewnie będą już mieli katalogi, bo to za parę dni dopiero muszę zebrać najpierw urodzinowe żniwo
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:34   #4626
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

ja sie znam na marketing i moge nam zrobic strone www tylko, ze wlasnie problem w tym, ze chyba bysmy sobie koralikami placily bo najwieksze maniaczki trolli w Polsce sa tutaj

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

aaaa jeszcze do tych roznych warunkow, to to pewnie jak z pandora i beatrixem ze ktos bardziej obrotny jakos sie dogada i zalatwi lepsze warunki bo beatrix nam na pewno tych 20% z wlasnej kieszeni nie doklada
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:35   #4627
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

ilios, my byśmy wszystkie koraliki miały szybko, potem byśmy się na zyski ukierowały

Ja nawet mam tanią dobrą lokalizację w Gdańsku :Manhattan (nastawia się na nowe marki i sam promuje nowe otwarcia gratis)
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 11:36   #4628
Rosario Tijeras
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 81
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez nikol161 Pokaż wiadomość
Sądzę że dla nich do duży koszt ;/ Dystrybutora ma inne warunki kupna koralików od Producenta i na swoim punkcie może więcej zdziałać bo i tak coś zarobi a nie straci . Wiecie to polityka firmy na która nie mamy wpływu Niestety !
słuszna uwaga Nikol ! Pamietajcie, że ci w wawie to duńskie trollbeads i ma większe możliwości niż Bontempo ! Wiadomo, że Duńczycy ponosza mniejsze koszty niż polski dystrybutor. Nie dziiw was troche ta dagonka na bontempo? bo mnie tak. tez bym chciała żeby było taniej, ale przynajmniej jest fan page, informuja nas, można sie wypowiedzieć, są zdjęcia, konkursy, a tamci nic nie robia i przyszli na gotowe do Polski. nie wiem co o tym myślicie, ale ja mam takie refleksje...:////
Rosario Tijeras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:37   #4629
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

aaaa jeszcze do tych roznych warunkow, to to pewnie jak z pandora i beatrixem ze ktos bardziej obrotny jakos sie dogada i zalatwi lepsze warunki bo beatrix nam na pewno tych 20% z wlasnej kieszeni nie doklada
Nikt nam nie dokłada, tylko jedni doją mniej inni bardziej
Ale zawsze lepiej sprzedać 100 rzeczy i mieć z każdej zysk po 1zł, niż sprzedać 10 rzeczy i mieć z każdej 5zł
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:37   #4630
magbag72
Raczkowanie
 
Avatar magbag72
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Dobrze mówicie, dobrze, załóżmy Trollowisko, zacznijmy najlepiej w Gdańsku!
Ja się mogę zająć ekspozycją (mam pewne talenty) i transportem
Marketngiem też się interesuję
W eksponowaniu myślę, że wszystkie jesteśmy biegłe - na bank miałybyśmy najlepszą ekspozycję ze wszystkich (pod warunkiem, że tych najpiekniejszych koralików nie schowałybyśmy pod ladą - dla siebie ).
Cytat:
Napisane przez Veaa Pokaż wiadomość


ja moge postarać sie o dotacje na otwracie takiej działalności 40.000 na głowe z UE
btw wydaje mi sie że byłybysmy też najlepszymi klientkami
Przyda się trochę grosza na start - pod warunkiem, że Mirell swoją kreatywnośc ograniczy do komponowania bransoletek, a nie do księgowości .

ilios tworzenie stron to także jedna z moich pasji - mam nawet na podorędziu sporo miejsca i transferu na 3 serwerach. Nic tylko startować... ale z tą formą płatności też mam wątpliwości .
__________________
Mój Instagram - https://www.instagram.com/magbag13/

Edytowane przez magbag72
Czas edycji: 2011-02-01 o 11:39
magbag72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:39   #4631
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Hej Wam

dziś znalazłam coś dziwnego
Jest coś droższego niż Pandora a wykonanie ma Pandory.. haha
http://allegro.pl/srebrny-szklany-ko...438181858.html
chyba się skuszę

swoja drogą dlaczego to takie drogie? :/
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 11:47   #4632
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Może nie na temat, ale jeśli lubicie zwierzaczki i interesujecie się ich losem to podpiszcie petycję (uwaga dosyć drastyczne zdjęcie jest)
http://www.petycjeonline.pl/petycja/...enia-czynu/161

ostatnio mam dosyć ciągłych wiadomości o krzywdzeniu zwierząt, a dopóki nie będzie się karać takich zwyrodnialców to nic ich nie powstrzyma przed dalszym zadawaniem cierpienia zwierzętom, a potem może i ludziom?
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:47   #4633
Veaa
Rozeznanie
 
Avatar Veaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 672
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez magbag72 Pokaż wiadomość
podorędziu sporo miejsca i transferu na 3 serwerach. Nic tylko startować... ale z tą formą płatności też mam wątpliwości .

ja poprosze wypłate w srebrze i koralikach
__________________






mój blog kulinarny 3x bez! bez glutenu, nabiału i białego cukru!
www.vealovegreen.blogspot.com
Veaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:49   #4634
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

czasem 3 z egzaminu to bardzo dużo, zwłaszcza jak ktoś ma zaliczyć jakiś "kosmiczny" dla siebie przedmiot. Ninka, trzymam kciuki i rozumiem doskonale co czujesz

Tinka, nawet ładne te koraliki, tylko czemu takie drogie? to podróbka, tak? już doczytałam, że chyba nie podróbka.

wiecie co, apropos sezonu chorobowego, to właśnie zmierzyłam gorączkę i mam prawie 39, moja babcia miała grypę, byłam ją odwiedzić i musiałam się od niej zarazić. nie wiem za bardzo co robić teraz... mam jutro i w czw egzamin.

ja też normalnie jestem chora, jak widzę jak ludzie traktują zwierzęta, moja kotka jak ją przygarnęłam też wyglądała jak obraz nędzy i rozpaczy, była chora i prosto z ulicy, ktoś wyrzucił cały miot kociąt z czego przeżyło tylko jedno (moja Rozetka). szkoda gadać...

Edytowane przez Anno1989
Czas edycji: 2011-02-01 o 11:53
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:54   #4635
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Trzeba chyba dystrybutora uświadomić, że na północy Polski, miałby niezły rynek zbytu. Trójmiasto, Szczecin, Olsztyn, to nie są w końcu biedne miasta. A wydaje mi się, że nawet w Gdańsku ludzie chętniej wydają na przyjemności niż w Warszawie.

Sama jestem z północy i mam rodzinę w Gd i wydaje mi się, że tam ludzie są bardziej zżyci z symboliką krajów nadbałtyckich i Skandynawią. Ja jestem od dziecka zakochana w Norwegii. (Chociaż jeszcze nie byłam, ale to się zmieni.)
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:54   #4636
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
wiecie co, apropos sezonu chorobowego, to właśnie zmierzyłam gorączkę i mam prawie 39, moja babcia miała grypę, byłam ją odwiedzić i musiałam się od niej zarazić. nie wiem za bardzo co robić teraz... mam jutro i w czw egzamin.
Przy takiej temperaturze i egzaminie za pasem, to działanie przeciwobjawowe: 1 polopirynę + gripex (max najlepiej) i do nauki, wieczorem przed snem to samo i jutro rano, a po egz do lekarza i po antybiotyki (przy takiej temperaturze masz ostry szczep bakterii), w międzyczasie przeciwobjawowe co dasz radę te egzaminy zdać (przechodziłam dokładnie to samo w zeszłym tygodniu...) i będzie dobrze
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:55   #4637
nikol161
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 31
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Rosario Tijeras Pokaż wiadomość
słuszna uwaga Nikol ! Pamietajcie, że ci w wawie to duńskie trollbeads i ma większe możliwości niż Bontempo ! Wiadomo, że Duńczycy ponosza mniejsze koszty niż polski dystrybutor. Nie dziiw was troche ta dagonka na bontempo? bo mnie tak. tez bym chciała żeby było taniej, ale przynajmniej jest fan page, informuja nas, można sie wypowiedzieć, są zdjęcia, konkursy, a tamci nic nie robia i przyszli na gotowe do Polski. nie wiem co o tym myślicie, ale ja mam takie refleksje...:////
Tamci maja tylko swoje Klientki które nam donoszą mniej lub bardziej prawdziwe historię zasłyszane od ich pracowników.
nikol161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:56   #4638
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Nikt nam nie dokłada, tylko jedni doją mniej inni bardziej
Ale zawsze lepiej sprzedać 100 rzeczy i mieć z każdej zysk po 1zł, niż sprzedać 10 rzeczy i mieć z każdej 5zł
wiem
ale nie wiem czemu ludzie tego nie czaja tak czesto
Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Hej Wam

dziś znalazłam coś dziwnego
Jest coś droższego niż Pandora a wykonanie ma Pandory.. haha
http://allegro.pl/srebrny-szklany-ko...438181858.html
chyba się skuszę

swoja drogą dlaczego to takie drogie? :/
kuszace

a najlepsze, ze jak sie na stronie pandory wpisze nr katalogowy to wychodzi cos kompletnie innego http://www.pandora.net/pl-pl/global/...?search=790448
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:57   #4639
magbag72
Raczkowanie
 
Avatar magbag72
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 130
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Hej Wam

dziś znalazłam coś dziwnego
Jest coś droższego niż Pandora a wykonanie ma Pandory.. haha
http://allegro.pl/srebrny-szklany-ko...438181858.html
chyba się skuszę

swoja drogą dlaczego to takie drogie? :/

Znalazł się spryciarz, który próbuje zarobic na kupinych w salonie koralikach . Sprzedaje też drugi z jeszcze większym przebiciem - http://allegro.pl/srebrny-metalowy-k...438182438.html (nieźle koralik z salonu za 99 chce komuś wcisnąć za 179zł.) Przy obydwu aukcjach podaje numer katalogowy tego właśnie srebrnego koralika. Mam nadzieję, że nikt się nie da nabrać.
__________________
Mój Instagram - https://www.instagram.com/magbag13/
magbag72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 11:57   #4640
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Trzeba chyba dystrybutora uświadomić, że na północy Polski, miałby niezły rynek zbytu. Trójmiasto, Szczecin, Olsztyn, to nie są w końcu biedne miasta. A wydaje mi się, że nawet w Gdańsku ludzie chętniej wydają na przyjemności niż w Warszawie.

Sama jestem z północy i mam rodzinę w Gd i wydaje mi się, że tam ludzie są bardziej zżyci z symboliką krajów nadbałtyckich i Skandynawią. Ja jestem od dziecka zakochana w Norwegii. (Chociaż jeszcze nie byłam, ale to się zmieni.)
Dokładnie
Sorki, ale jak widzę te wszystkie sety morskie, plażowe, bursztyny, to mi się strasznie kojarzy z życiem codziennym latem Albo wypady promem weekend do Szwecji Tak samo cała symbolika skandynawska, wystarczy przejść się po głównym mieście by poczuć, jak to wszystko jest tutaj powiązane z tymi krajami, tym bardziej mnie się serce kraje jak widzę te koraliki a ich tu nie ma
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:59   #4641
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Mirell, dzięki. zaraz pójdę do apteki... ale do lekarza dostanę się chyba dopiero w czwartek, nie jestem tu w łodzi nawet w studenckiej przychodni zapisana. W ogóle zauważyłam jeszcze jęczmień na dolnej powiece, komedia

zaczynam powoli przekonywać się do naszyjnika skórzanego z Trollbeads, od świąt go nie nosiłam, ale teraz (konkretnie przedwczoraj) uznałam że jest super
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 12:02   #4642
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Może nie na temat, ale jeśli lubicie zwierzaczki i interesujecie się ich losem to podpiszcie petycję (uwaga dosyć drastyczne zdjęcie jest)
http://www.petycjeonline.pl/petycja/...enia-czynu/161

ostatnio mam dosyć ciągłych wiadomości o krzywdzeniu zwierząt, a dopóki nie będzie się karać takich zwyrodnialców to nic ich nie powstrzyma przed dalszym zadawaniem cierpienia zwierzętom, a potem może i ludziom?
ja już dawno podpisałam jestem za najwyższą karą dla takich ludzi.może ktoś mnie potępi ale ja bym zrobiła tym ludziom dokładnie to samo co oni zrobili tym biednym zwierzaczkom.

nie wiem dokładnie która z was ma zamiar nie kupić żadnego koralika w lutym, ale muszę się przyłączyć oczywiście nie z własnej woli tylko z braku pieniędzy


możecie też podpisać petycję przeciwko zabijaniu psów. mam link w swoim podpisie

Edytowane przez ZARAAA
Czas edycji: 2011-02-01 o 12:04
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 12:03   #4643
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez nikol161 Pokaż wiadomość
Tamci maja tylko swoje Klientki które nam donoszą mniej lub bardziej prawdziwe historię zasłyszane od ich pracowników.
Nie rozumiem tego postu...
Czy mi ktoś płaci za to, żebym pisała, to co słyszałam? Czy mi ktoś każe? Czy ja komuś mówię, że ma w to wierzyć?

Piszę to, co słyszałam, mam do tego prawo, tak samo jak Ty masz prawo napisać to, co powiedzą Ci na stoisku w Krakowie.

Masz ochotę kupować drożej od Bontempo - kupuj
Ja wolę kupować tam, gdzie mam taniej i nikt mnie nie robi w konia.
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 12:05   #4644
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Najpierw się przywitam

A teraz pytanie - coś mi wpadło w oko przy czytaniu że w Warszawie są stoiska Trollbeds? Jeśli tak to gdzie?

Ja przymierzam się do zakupu swoich pierwszych beadsów, i chcę Trolle właśnie, ale wolałabym je obejrzeć a nie kupowac przez stronę internetową.
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 12:06   #4645
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Wola Park i Reduta.
__________________
ZaTrollowana
31 Troli
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 12:11   #4646
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Rosario Tijeras Pokaż wiadomość
słuszna uwaga Nikol ! Pamietajcie, że ci w wawie to duńskie trollbeads i ma większe możliwości niż Bontempo ! Wiadomo, że Duńczycy ponosza mniejsze koszty niż polski dystrybutor. Nie dziiw was troche ta dagonka na bontempo? bo mnie tak. tez bym chciała żeby było taniej, ale przynajmniej jest fan page, informuja nas, można sie wypowiedzieć, są zdjęcia, konkursy, a tamci nic nie robia i przyszli na gotowe do Polski. nie wiem co o tym myślicie, ale ja mam takie refleksje...:////
Cytat:
Napisane przez nikol161 Pokaż wiadomość
Tamci maja tylko swoje Klientki które nam donoszą mniej lub bardziej prawdziwe historię zasłyszane od ich pracowników.
Hmm, mam dziwne wrażenie powiązania z tamtym dystrybutorem? Czy tylko mnie się wydaje?
A historie nie są "zasłyszane" tylko często widziane bezpośrednio...
Sorki, ale te argumanty i tak nas nie namówią by kupować swoje koraliki sporo drożej

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
Mirell, dzięki. zaraz pójdę do apteki... ale do lekarza dostanę się chyba dopiero w czwartek, nie jestem tu w łodzi nawet w studenckiej przychodni zapisana. W ogóle zauważyłam jeszcze jęczmień na dolnej powiece, komedia
Do czwartku powinno dać radę (tylko bierz jeszcze wit C i nie pomiń żadnej dawki Gripexu bo zaraz Cię objawy "zabiją", a polopirynę tylko jak masz 38-39), ja przeżyłam tak tydzień egzaminów (ale po antybiotyku jak ręką odjął)

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ZARAAA Pokaż wiadomość
nie wiem dokładnie która z was ma zamiar nie kupić żadnego koralika w lutym, ale muszę się przyłączyć oczywiście nie z własnej woli tylko z braku pieniędzy

To ja! Na początku ze swoim postanowieniem czułam się jak ufo, ale teraz widzę więcej, które się przyznają i dołączają
Powód mam taki jak Ty, wydałam mocno już kase na luty zanim ją miałam a teraz nie chcę robić już zapasu na marzec, w marcu z resztą pewnie też za dużo nie kupię ale mam nadzieję na jakąś promocję się załapać
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 12:12   #4647
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Mirell, jeszcze raz dzięki za rady. liczyłam, że właśnie Ty mi odpowiesz, bo wiedziałam, że niedawno miałaś to samo. Ok, to ja lecę do apteki, potem się uczyć i trzymam kciuki za wszystkie studentki
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 12:14   #4648
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Trollomaniaczki, mają nową wiadomość w klubie

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
dobrze gada, polać jej
ja mogę być od kreatywnej księgowości
Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Dobrze mówicie, dobrze, załóżmy Trollowisko, zacznijmy najlepiej w Gdańsku!
Ja się mogę zająć ekspozycją (mam pewne talenty) i transportem
Marketngiem też się interesuję


To ja zajmę się reklamą, mogę też prowadzić sprzedaż wysyłkową, bo mam już pewne doświadczenie w tym temacie
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 12:15   #4649
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
Mirell, jeszcze raz dzięki za rady. liczyłam, że właśnie Ty mi odpowiesz, bo wiedziałam, że niedawno miałaś to samo. Ok, to ja lecę do apteki, potem się uczyć i trzymam kciuki za wszystkie studentki

Przypomniałaś mi właśnie, że sama miałam się od rana uczyć
To lecę
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 12:16   #4650
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Lilou, Trollbeads) cz.4

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość

To ja! Na początku ze swoim postanowieniem czułam się jak ufo, ale teraz widzę więcej, które się przyznają i dołączają
Powód mam taki jak Ty, wydałam mocno już kase na luty zanim ją miałam a teraz nie chcę robić już zapasu na marzec, w marcu z resztą pewnie też za dużo nie kupię ale mam nadzieję na jakąś promocję się załapać
ja teraz zamiast oglądać koraliki, muszę rozejrzeć się za dobrą pracą
do kupienia koralika może mnie w lutym jedynie zmusić super oferta promocyjna w pandorze (czyli marne szanse) albo znalezienie dobrze płatnej pracy (chyba jeszcze mniejsze szanse niż promocja w pandorze)
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.