Romans z by³ym - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-04, 17:04   #1
zlosnica89
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 212

Romans z by³ym


...

Edytowane przez zlosnica89
Czas edycji: 2011-02-09 o 22:44
zlosnica89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 17:11   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 17 072
Dot.: Romans z by³ym

Có¿, nie jestem wiêc typow± kobiet±.
¯al mi twojego aktualnego, zdecydowanie nie zas³u¿y³ na dzielenie tej samej waginy z by³ym.
Dlaczego mam pisaæ jakie¶ inwektywny o tobie??? Przecie¿ ty krzywdzisz przede wszystkim sama siebie. Zdob±d¼ siê na minimum uczciwo¶ci i zostaw aktualnego, seks masz ju¿ zapewniony gdzie indziej.
madana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 17:12   #3
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 169
Dot.: Romans z by³ym

Nie napiszê ¿e nie warto ¿eby¶ o niego walczy³a. A walcz se do krwi ostatniej bo pasujecie do siebie i jeste¶cie siebie warci jak ma³o kto.
__________________
Love Is A Losing Game...

Mia³em taki piêkny sen, ¿e by³em ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim by³em?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 17:14   #4
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 16 387
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
zanim mnie zjecie i wyzwiecie od zdzir,proszê o wyrozumia³o¶æ. Nie jedna kobieta pope³nia podobne b³êdy.
Otó¿ jestem g³upi±,naiwn± kobiet±,która spotyka siê na seks ze swoim by³ym.

Rozstali¶my siê po 2,5 roku zwi±zku. By³am jego pierwsz± dziewczyn± i pierwsz± mi³o¶ci±.
Przez jaki¶ czas prosi³ mnie,bym do niego wróci³a,ale ja nie chcia³am. Uzna³am,¿e tak bêdzie lepiej.
Oboje znale¼li¶my sobie nowych partnerów. Naszym b³êdem by³o to,¿e za szybko znale¼li¶my... I minê³o chyba za ma³o czasu,by siê wyleczyæ z mi³o¶ci.

Bynajmniej dla mnie. Mimo,¿e to ja go odrzuci³am,to cierpia³am przez wiele miesiêcy. Nie potrafi³am o nim zapomnieæ. Mój obecny ch³opak jest wyrozumia³y i rozumie,¿e po tak d³ugim zwi±zku szybko nie zapomnê.
Po etapie nienawi¶ci przeszli¶my na etap przyja¼ni z ex'em. Czêsto ze sob± rozmawiamy.
Mój eks ma now± dziewczynê,z któr± jest z powodów materialnych (ma seks,ma obiad,dziel± razem czynsz). Aby kogo¶ mieæ.

¯a³ujê,¿e zwi±za³am siê z nowym facetem. Mój mózg nie my¶li o niczym innym jak odzyskaæ by³êgo. Nie potrafiê bez niego ¿yæ.
Spotka³am siê z nim,by porozmawiaæ o nas,powiedzieæ,¿e têskniê za nim.
Spotkanie zakoñczy³o siê seksem.

Mam tak± s³abo¶æ do niego,¿e nie potrafiê mu odmówiæ. Mój ch³opak nigdy nie dorówna w ³ó¿ku by³emu,co potêguje chêæ zdrady. Gdy go pytam,czy wrócimy do siebie,odpowiada ¿e nie,bo zrani³am go odrzucaj±c. Gdy to mówi,ma ³zy w oczach.
Ale chêtnie spotyka siê ze mn± na seks.
Jestem g³upi± kobiet±,która zdradza swojego ch³opaka ze swoim by³ym
Zaraz us³yszê,¿e jestem suk±,a ten ex to zwyk³y drañ,który dobrze siê ustawi³ bzykaj±c 2 dziewczyny naraz i powinnam natychmiast to zakoñczyæ.

Ale chcê zauwa¿yæ kilka spraw.
By³am jego pierwsz± mi³o¶ci±,której wiadomo siê nie zapomina. Ma do mnie s³abo¶æ,widzê to po nim. Uginaj± mu siê nogi,gdy mnie spotyka. Sam mnie zagaduje. Widzê w nim cechy,które warto kochaæ. Gdy z nim jestem,powracaj± wszystkie wspomnienia.
Tylko...
Skoro ma dziewczynê,która co noc go zaspokaja,to po co mu ja?
Czego mu brakuje? Chodzi tu tylko o rozpowszechnianie swojego kodu genetycznego czy naprawdê brakuje mu mnie? i nie potrafi tego przyznaæ

Nasze ¿ycia siê skomplikowa³y,mamy nowych partnerów,z którymi mieszkamy i których zdradzamy.
Pewnie kto¶ napisze,¿e nawet je¶li siê jakim¶ cudem znowu zejdziemy,to sk±d mam pewno¶æ,¿e nie bêdzie mnie zdradza³,tak jak t± dziewczynê?
Nie mam. Zastanawiam siê,czy jest to inny przypadek ni¿ zwyk³e zdradzanie,bo nasze uczucia nie wymar³y i to s³abo¶æ do siebie nawzajem ci±gnie nas do siebie.

Nie wiem co mam zrobiæ,to siê ci±gnie,cierpiê,ale jednocze¶nie nie mogê ¿yæ bez niego. Zrobiê wszystko,by go odzyskaæ. (zaraz us³yszê "takiego to nie warto")
Typowa kobieta pope³niaj±ca typowy b³±d.

Oprócz rad pt. g³upio robisz,czy kto¶ uwa¿a,¿e jest pozytywne rozpatrzenie tej sytuacji?
jedyne wyjscie, rozstac siê z aktualnym i probowac walczyc o ex.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 17:16   #5
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 17 072
Dot.: Romans z by³ym

Dodam: za¿arcie niech walczy, pan zniknie na tzw. rynku i ¿adna inna takiego nie dostanie- na szczê¶cie. Pazurami, cyckami, nogami, gadk± - walcz, walcz zawziêcie o takie cudo.
madana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 17:27   #6
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
zanim mnie zjecie i wyzwiecie od zdzir,proszê o wyrozumia³o¶æ. Nie jedna kobieta pope³nia podobne b³êdy.
Otó¿ jestem g³upi±,naiwn± kobiet±,która spotyka siê na seks ze swoim by³ym.

Rozstali¶my siê po 2,5 roku zwi±zku. By³am jego pierwsz± dziewczyn± i pierwsz± mi³o¶ci±.
Przez jaki¶ czas prosi³ mnie,bym do niego wróci³a,ale ja nie chcia³am. Uzna³am,¿e tak bêdzie lepiej.
Oboje znale¼li¶my sobie nowych partnerów. Naszym b³êdem by³o to,¿e za szybko znale¼li¶my... I minê³o chyba za ma³o czasu,by siê wyleczyæ z mi³o¶ci.

Bynajmniej dla mnie. Mimo,¿e to ja go odrzuci³am,to cierpia³am przez wiele miesiêcy. Nie potrafi³am o nim zapomnieæ. Mój obecny ch³opak jest wyrozumia³y i rozumie,¿e po tak d³ugim zwi±zku szybko nie zapomnê.
Po etapie nienawi¶ci przeszli¶my na etap przyja¼ni z ex'em. Czêsto ze sob± rozmawiamy.
Mój eks ma now± dziewczynê,z któr± jest z powodów materialnych (ma seks,ma obiad,dziel± razem czynsz). Aby kogo¶ mieæ.

¯a³ujê,¿e zwi±za³am siê z nowym facetem. Mój mózg nie my¶li o niczym innym jak odzyskaæ by³êgo. Nie potrafiê bez niego ¿yæ.
Spotka³am siê z nim,by porozmawiaæ o nas,powiedzieæ,¿e têskniê za nim.
Spotkanie zakoñczy³o siê seksem.

Mam tak± s³abo¶æ do niego,¿e nie potrafiê mu odmówiæ. Mój ch³opak nigdy nie dorówna w ³ó¿ku by³emu,co potêguje chêæ zdrady. Gdy go pytam,czy wrócimy do siebie,odpowiada ¿e nie,bo zrani³am go odrzucaj±c. Gdy to mówi,ma ³zy w oczach.
Ale chêtnie spotyka siê ze mn± na seks.
Jestem g³upi± kobiet±,która zdradza swojego ch³opaka ze swoim by³ym
Zaraz us³yszê,¿e jestem suk±,a ten ex to zwyk³y drañ,który dobrze siê ustawi³ bzykaj±c 2 dziewczyny naraz i powinnam natychmiast to zakoñczyæ.

Ale chcê zauwa¿yæ kilka spraw.
By³am jego pierwsz± mi³o¶ci±,której wiadomo siê nie zapomina. Ma do mnie s³abo¶æ,widzê to po nim. Uginaj± mu siê nogi,gdy mnie spotyka. Sam mnie zagaduje. Widzê w nim cechy,które warto kochaæ. Gdy z nim jestem,powracaj± wszystkie wspomnienia.
Tylko...
Skoro ma dziewczynê,która co noc go zaspokaja,to po co mu ja?
Czego mu brakuje? Chodzi tu tylko o rozpowszechnianie swojego kodu genetycznego czy naprawdê brakuje mu mnie? i nie potrafi tego przyznaæ

Nasze ¿ycia siê skomplikowa³y,mamy nowych partnerów,z którymi mieszkamy i których zdradzamy.
Pewnie kto¶ napisze,¿e nawet je¶li siê jakim¶ cudem znowu zejdziemy,to sk±d mam pewno¶æ,¿e nie bêdzie mnie zdradza³,tak jak t± dziewczynê?
Nie mam. Zastanawiam siê,czy jest to inny przypadek ni¿ zwyk³e zdradzanie,bo nasze uczucia nie wymar³y i to s³abo¶æ do siebie nawzajem ci±gnie nas do siebie.

Nie wiem co mam zrobiæ,to siê ci±gnie,cierpiê,ale jednocze¶nie nie mogê ¿yæ bez niego. Zrobiê wszystko,by go odzyskaæ. (zaraz us³yszê "takiego to nie warto")
Typowa kobieta pope³niaj±ca typowy b³±d.

Oprócz rad pt. g³upio robisz,czy kto¶ uwa¿a,¿e jest pozytywne rozpatrzenie tej sytuacji?
Zostaw swojego obecnego ch³opaka. Nie odpowiada Ci on wiêc po co z nim jeste¶ I na dodatek zdradzasz B±d¼ z nim szczera i zwyczajnie zakoñcz tê parodiê zwi±zku. Niech ma szansê na u³o¿enie sobie ¿ycia z kim¶, kto naprawdê go pokocha

Co do reszty- zerwa³a¶ ze swoim by³ym chyba z jakiego¶ powodu, prawda? Po co siê z nim teraz widujesz na sam seks? Jeste¶ szczê¶liwa z facetem, który traktuje Ciê jak dmuchan± lalkê On z Tob± nie chce byæ, nie dlatego, ¿e go zostawi³a¶, tylko dlatego, ¿e ma teraz jak sama powiedzia³a¶- dziewczynê, z któr± jest z powodów materialnych Widaæ woli mieszkaæ z ni±, a nie seksiæ siê z Tob±
Nie b±d¼ g³upia i naiwna- nie daj siê wykorzystywaæ facetowi. Widaæ, ¿e zale¿y mu ju¿ tylko na seksie z Tob±, a nie na Tobie czy zwi±zku z Tob±.
I fakt, ¿e ma "ile¶ cech, za które warto go kochaæ" tego nie zmienia. Ka¿dy ma jak±¶ dobr± cechê
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)

Edytowane przez Chatul
Czas edycji: 2011-02-04 o 17:30
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 17:37   #7
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 1 045
Dot.: Romans z by³ym

Ja ciê nie skrytykujê jeste¶ w trudnej sytuacji zrobisz i tak sama jak bedziesz chcia³a.
Ale
Nie dawaj sobie wmawiaæ takich rzeczy:
1. ¯e on jest teraz z obecn± kobiet± ze wzglêdów materialnych/dla seksu/obiadu/mieszkania bo to najg³upsza i najpopularniejsza ¶ciema jak± faceci mówi± swoim kochankom!!! Jak niechce jej rzuciæ dla ciebie to widocznie ona dla niego znaczy wiêcej ni¿ seks bo seks tak¿e ma z tob±, a z tob± nie jest.
2. £zy w oczach gdzy mówi, ¿e z tob± nie bedzie. Co z tego ¿e ma ³zy czy wydaje ci siê ¿e ma jak mówi ci po seksie prosto w twarz, ¿e nie. On nie chce byæ z tob±, ty go tylko poci±gasz seksualnie.

Robisz sobie krzywdê tym zwi±zkiem, d³ugo tak nie poci±gniesz bo to cholernie boli.

A jak zdradzasz swojego obecnego partnera i ciê nie poci±ga seksualnie jak tamten to rzuæ te¿ tego i znajdz sobie faceta który spe³ni wszystkie twoje potrzeby.

I g³owa do góry
__________________
Sesja siê zbli¿a...
Nektaryna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 18:14   #8
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Romans z by³ym

miej odrobinê serca i zerwij ze swoim obecnym facetem. nie zas³uguje na to, ¿eby byæ zdradzanym i ok³amywanym. pó¼niej dopiero "bierz" siê za swojego eksa... chocia¿ nie wiem, czy jest tego warty. zastanów siê tylko czy to nie jest g³upi sentyment,a nie jakie¶ g³êbsze uczucia.
skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 18:16   #9
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomo¶ci: 1 028
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
zanim mnie zjecie i wyzwiecie od zdzir,proszê o wyrozumia³o¶æ. Nie jedna kobieta pope³nia podobne b³êdy.
Otó¿ jestem g³upi±,naiwn± kobiet±,która spotyka siê na seks ze swoim by³ym.
Ja jestem uczulona na taka somo krytyke. To tak, jakbys juz sama sobie odpowiedziala na pytania.
Typowa kobieta pope³niaj±ca typowy b³±d.
Kazdy popelnia bledy, czasami tylko, malo kto wyciaga z nich z nich wnioski (uogolniam).

Oprócz rad pt. g³upio robisz,Ilez ludzi, tylez odpowiedzi. Ale wiem ze: Czasami jedyne co laczy dwojga ludzi to tylko odlotowy sex i dlatego sa/spotykaja sie nadal.

Kobiety/mezczyzni w zasadzie czujacy satysfakcje w zwiazku pod kazdym wzgledem oprocz seksu, maja na boku kochanka/kochanke, a pomimo to, nadal sa w swoich zwiazkach. Nikt nic nie wie, i sa na swoj sposob szczesliwi.
To tak jakby (dla przykladu tylko) zona/partnerka nie umiala gotowac. Wtedy najszybszym sposobem mozna zawsze pojsc do restauracji i...po problemie.
czy kto¶ uwa¿a,¿e jest pozytywne rozpatrzenie tej sytuacji?
To zalezy od Ciebie czy jestes wytrzymala na konsekwencje? Czy "gra jest warta swieczki" ? A co potem? Zalozmy ze gdy bedziesz sie czula "dosycona", to przeciez jest jeszcze do tego codzienne zycie, i jak Ty to widzisz? Tymbardziej ze Ty juz z nim bylas wiec poniekad sama najlepiej wiesz.

Ja wiem tylko tyle, ze ja nie chcialabym (yyyy...nie przelklabym) samo to, ze moze 24 godzin wstecz, "on babral" sie miedzy nogami z inna, a na nastepny dzien przychodzil "babrac" sie miedzy moje.
Podkreslam ze ja bym nie mogla byc w takim zwiazku, ale wiele innych jest i moze.
Corvette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 18:20   #10
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale chcê zauwa¿yæ kilka spraw.
By³am jego pierwsz± mi³o¶ci±,której wiadomo siê nie zapomina.
Eeee tam....prawie niczego siê w zyciu nie zapomina,a bardzo ma³o osób dalej "czuje miête" do swoich pierwszych.

Po pierwsze okre¶lcie siê -czego chcecie. Jesli byæ razem ,to w czym problem? Jesli facetowi tak wygodnie (i ty i aktualna dziewczyna) to wyslij go na drzewo i nie wierz w ³zawe t³umaczenia "bo znowu mnie zranisz" .Gdyby by³ taki wrazliwy to na sam seks z tob± tez by sie nie zdecydowa³.
Nie rozumiem dlaczego Ty nie zakonczysz obecnego zwiazku, skoro nadal wzdychasz do by³ego?
stokrotka_to_ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 18:26   #11
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 17 072
Dot.: Romans z by³ym

Bo tu jest jak w "Modzie na sukces": dziewczyna ma do dyspozycji 2 penisy (a jakie mo¿liwo¶ci porównañ!), ch³opak dwie chêtne pochwy. ¯yæ nie umieraæ. Ot, problemy typowej kobiety.
madana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 18:30   #12
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez madana Poka¿ wiadomo¶æ
bo tu jest jak w "modzie na sukces": Dziewczyna ma do dyspozycji 2 penisy (a jakie mo¿liwo¶ci porównañ!), ch³opak dwie chêtne pochwy. ¿yæ nie umieraæ. Ot, problemy typowej kobiety.
10/10 :d
stokrotka_to_ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 18:30   #13
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 4 547
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
zanim mnie zjecie i wyzwiecie od zdzir (...)
Cytat:
Zaraz us³yszê,¿e jestem suk± (...)
Spokojnie, tutaj tego typu wyzwiska nie sa tolerowane

Cytat:
Nie jedna kobieta pope³nia podobne b³êdy.
To sa tylko puste slowa, na dobra sprawe nic niewnoszace do sprawy, bo... Co z tego?

Cytat:
Otó¿ jestem g³upi±,naiwn± kobiet±,która spotyka siê na seks ze swoim by³ym.
Skoro czujesz sie z tym tak podle, to zrob cos dla siebie i zmien sytuacje w ktorej tkwisz.

Cytat:
Rozstali¶my siê po 2,5 roku zwi±zku. By³am jego pierwsz± dziewczyn± i pierwsz± mi³o¶ci±.
Przez jaki¶ czas prosi³ mnie,bym do niego wróci³a,ale ja nie chcia³am. Uzna³am,¿e tak bêdzie lepiej.
Oboje znale¼li¶my sobie nowych partnerów. Naszym b³êdem by³o to,¿e za szybko znale¼li¶my... I minê³o chyba za ma³o czasu,by siê wyleczyæ z mi³o¶ci.
Bynajmniej dla mnie. Mimo,¿e to ja go odrzuci³am,to cierpia³am przez wiele miesiêcy. Nie potrafi³am o nim zapomnieæ. Mój obecny ch³opak jest wyrozumia³y i rozumie,¿e po tak d³ugim zwi±zku szybko nie zapomnê.
Dlaczego zakonczylas tamten zwiazek?

Nie wiem, czy za malo czasu na wyleczenie sie z milosci, ale z przywiazania i pozadania chyba na pewno.

Cytat:
Po etapie nienawi¶ci przeszli¶my na etap przyja¼ni z ex'em. Czêsto ze sob± rozmawiamy.
A teraz to ta Wasza przyjazn ewoluowala do tzw. przyjazni z bonusem

Cytat:
Mój eks ma now± dziewczynê,z któr± jest z powodów materialnych (ma seks,ma obiad,dziel± razem czynsz). Aby kogo¶ mieæ.
To chyba podobnie jak u Ciebie...

Cytat:
¯a³ujê,¿e zwi±za³am siê z nowym facetem.
To sie z nim rozstan, chyba niczym sobie nie zaslozyl na tak podle traktowanie.

Cytat:
Mój mózg nie my¶li o niczym innym jak odzyskaæ by³êgo. Nie potrafiê bez niego ¿yæ.
Spotka³am siê z nim,by porozmawiaæ o nas,powiedzieæ,¿e têskniê za nim.
Spotkanie zakoñczy³o siê seksem.
Przestan zawracac gitare swojemu nowemu facetowi i, jak tak bardzo chcesz, walcz o tego swojego bylego. Jakkolwiek nie rozumiem idei walki o kogos, wydaje mi sie lepsza niz oszukiwanie swojego partnera.

Cytat:
Mam tak± s³abo¶æ do niego,¿e nie potrafiê mu odmówiæ. Mój ch³opak nigdy nie dorówna w ³ó¿ku by³emu,co potêguje chêæ zdrady.
Wychodzi na ti, ze Twoj obecny "partner" nie odpowiada Ci pod rzadnym wzgledem, powtorze sie - daj chlopakowi spokoj.

Cytat:
Gdy go pytam,czy wrócimy do siebie,odpowiada ¿e nie,bo zrani³am go odrzucaj±c. Gdy to mówi,ma ³zy w oczach.


Cytat:
Ale chêtnie spotyka siê ze mn± na seks.
No raczej

Cytat:
Jestem g³upi± kobiet±,która zdradza swojego ch³opaka ze swoim by³ym
Tego chlopkaka tez zostaw - bedziesz miala jeden problem z glowy.

Cytat:
Zaraz us³yszê,¿e jestem suk±,a ten ex to zwyk³y drañ,który dobrze siê ustawi³ bzykaj±c 2 dziewczyny naraz i powinnam natychmiast to zakoñczyæ.
Powinnas sie przede wszystkim porzadnie zastanowic nad soba i nad tym, czego chcesz.
A byly rzeczywiscie niezle sie ustawil

Cytat:
Ale chcê zauwa¿yæ kilka spraw.
By³am jego pierwsz± mi³o¶ci±,której wiadomo siê nie zapomina. Ma do mnie s³abo¶æ,widzê to po nim. Uginaj± mu siê nogi,gdy mnie spotyka. Sam mnie zagaduje. Widzê w nim cechy,które warto kochaæ. Gdy z nim jestem,powracaj± wszystkie wspomnienia.

Na wlasne zyczenie komplikujesz sobie zycie.

Cytat:
Skoro ma dziewczynê,która co noc go zaspokaja,to po co mu ja?
Czego mu brakuje? Chodzi tu tylko o rozpowszechnianie swojego kodu genetycznego czy naprawdê brakuje mu mnie? i nie potrafi tego przyznaæ
Fajnie mu sie z Toba bzyka.

Cytat:
Nasze ¿ycia siê skomplikowa³y,mamy nowych partnerów,z którymi mieszkamy i których zdradzamy.
Nie zycia sie skomplikowaly, sami je sobie skomlikowaliscie, Ty swoje na pewno.

Cytat:
Pewnie kto¶ napisze,¿e nawet je¶li siê jakim¶ cudem znowu zejdziemy,to sk±d mam pewno¶æ,¿e nie bêdzie mnie zdradza³,tak jak t± dziewczynê?
Nie mam. Zastanawiam siê,czy jest to inny przypadek ni¿ zwyk³e zdradzanie,bo nasze uczucia nie wymar³y i to s³abo¶æ do siebie nawzajem ci±gnie nas do siebie.
Nie myl pociagu z miloscia.

Cytat:
Nie wiem co mam zrobiæ,to siê ci±gnie,cierpiê,ale jednocze¶nie nie mogê ¿yæ bez niego. Zrobiê wszystko,by go odzyskaæ. (zaraz us³yszê "takiego to nie warto")
Oboje jestescie siebie warci.

Cytat:
Typowa kobieta pope³niaj±ca typowy b³±d.
Nie zrzucaj swoich bledow na karb domniemanej typowosci.

Cytat:
Oprócz rad pt. g³upio robisz,czy kto¶ uwa¿a,¿e jest pozytywne rozpatrzenie tej sytuacji?
1. Przestan oklamywac swojego obecnego partnera, daj mu szanse na stworzenie szczesliwego zwiazku z kims, kto go bedzie kochal.
2. Zastanow sie nad soba i nad tym, czego chcesz.
3. Walcz o tego swojego bylego/zajmij sie czyms konstruktywnym.

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2011-02-04 o 18:34
szmyrk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 18:35   #14
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 7 289
Dot.: Romans z by³ym

Predzej czy pozniej Twoj romans sie wyda. Nie mozesz zapomniec o bylym, to chociaz zerwij z obecnym i nie traktuj go jak smiecia, nie zasluzyl na to.
Merys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 18:35   #15
krolewnasmieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 119
Dot.: Romans z by³ym

a ja powiem ci tylko jedn± rzecz.Ten kole¶ nie chce byæ z tob±.Chce pobzykaæ i nie dopatruj siê niewiadomo czego.Chce bo MO¯E i tyle.
Je¶li tak by mu zale¿a³o to by zerwa³, to by tez chcia³ byæ z tob±.
Mój kolega mia³ laskê-mê¿atkê.Odchodzi³a od mê¿a 4 lata.Ja od pocz±tku mówi³am-jakby chcia³a to by odesz³a.Ostatnio rzuci³a kolegê, a z mê¿em jest nadal.
krolewnasmieszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 18:45   #16
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 870
Dot.: Romans z by³ym

Oboje jestescie siebie warci. Badz chociaz na tyle "dobra" i zostaw swojego obecnego faceta. Po co z nim jestes jesli wolisz ex?
__________________
Uwielbiam moje ¿ycie po zmianach. Przesz³o¶ci nie zmieniê, ale muszê pracowaæ na lepsz± przysz³o¶æ

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 18:46   #17
elfona
Raczkowanie
 
Avatar elfona
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Romans z by³ym

Postaw wszystko na jedn± kartê, albo wracacie do siebie, albo koniec romansu, kontaktu itp. jak kocha to wróci a jak nie to Ciê tylko wykorzystywa³, tak to widzê. Wydaje mi siê, ¿e Ty czekasz na to, ¿e kto¶ Ci tu powie, ¿e tak on Ciebie kocha i jak siê bêdziesz starac to do Ciebie wróci, ale po co on ma wracac, jak i tak ma to co chce. Po za tym jak, kto¶ kocha i szanuje to nie robi sobie zabawki z ¿ycia tej drugiej osoby, czyli jak wie, ¿e nie stac go na zwi±zek z Tob± , a tak¿e to ,ile Ciebie kosztuje taka sytuacja jaka jest miêdzy wami teraz, to powinien znikn±c z Twojego ¿ycia. Czy Ty my¶lisz, ¿e on nie zdaje sobie sprawy, ¿e chcesz go sexem oddzyskac? wykorzystuje Ciebie i tyle. A z tamt± dziewczyn± jest bo chce, mo¿e w sexie ¶rednio siê uk³ada wiêc zaspokaja siê u Ciebie i tyle w temacie. I co z tego, ¿e by³a¶ jego pierwsz± mi³o¶ci±, pierwsza mi³o¶c bardzo rzadko bywa te¿ ostatni± i to nie jest argument do tego, ¿eby krzywdzic dwie niewinne osoby, jego dziewczynê i Twojego faceta. Tak czy owak powinna¶ siê rozstac ze swoim obecnym ch³opakiem, bo zas³uguje , jak ka¿dy na kogo¶ kto go pokocha, a nie na dziewczynê co sama nie wie co ma zrobic z wlasnym ty³kiem, za przeproszeniem.
elfona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 18:46   #18
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 2 078
Dot.: Romans z by³ym

Wydaje mi siê, ¿e jakikolwiek komentarz jest zbêdny. ¯al mi tylko bogu ducha winnego obecnego "ch³opaka".
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 19:49   #19
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomo¶ci: 3 535
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez krolewnasmieszka Poka¿ wiadomo¶æ
a ja powiem ci tylko jedn± rzecz.Ten kole¶ nie chce byæ z tob±.Chce pobzykaæ i nie dopatruj siê niewiadomo czego.Chce bo MO¯E i tyle.
Je¶li tak by mu zale¿a³o to by zerwa³, to by tez chcia³ byæ z tob±.
Mój kolega mia³ laskê-mê¿atkê.Odchodzi³a od mê¿a 4 lata.Ja od pocz±tku mówi³am-jakby chcia³a to by odesz³a.Ostatnio rzuci³a kolegê, a z mê¿em jest nadal.

a dodatkowo autorko jak ty rozstaniesz siê z obecnym to by³y i tak z Tob± nie bêdzie, bo w koñcu jego kobieta jest lepsza od Ciebie z jednego wa¿nego wzglêdu- NIE ZDRADZA
__________________
"Potrafiê p³akaæ a po chwili w siebie wierzyæ, mimo do¶wiadczeñ mam cel, aby zwyciê¿yæ"

Szczê¶ciara
LadyMK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 19:53   #20
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 3 432
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez madana Poka¿ wiadomo¶æ
Dodam: za¿arcie niech walczy, pan zniknie na tzw. rynku i ¿adna inna takiego nie dostanie- na szczê¶cie. Pazurami, cyckami, nogami, gadk± - walcz, walcz zawziêcie o takie cudo.
nom...bêdzie o jedn± taka kobietê i jednego takiego mê¿czyznê mniej w tzw. obiegu
__________________
"Wiem,¿e jak ka¿da kobieta,mam wiêcej si³y ni¿ na to wygl±da"
/Evita
d0lcevita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 20:18   #21
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
zanim mnie zjecie i wyzwiecie od zdzir,proszê o wyrozumia³o¶æ. Nie jedna kobieta pope³nia podobne b³êdy.
Otó¿ jestem g³upi±,naiwn± kobiet±,która spotyka siê na seks ze swoim by³ym.

Rozstali¶my siê po 2,5 roku zwi±zku. By³am jego pierwsz± dziewczyn± i pierwsz± mi³o¶ci±.
Przez jaki¶ czas prosi³ mnie,bym do niego wróci³a,ale ja nie chcia³am. Uzna³am,¿e tak bêdzie lepiej.
Oboje znale¼li¶my sobie nowych partnerów. Naszym b³êdem by³o to,¿e za szybko znale¼li¶my... I minê³o chyba za ma³o czasu,by siê wyleczyæ z mi³o¶ci.

Bynajmniej dla mnie. Mimo,¿e to ja go odrzuci³am,to cierpia³am przez wiele miesiêcy. Nie potrafi³am o nim zapomnieæ. Mój obecny ch³opak jest wyrozumia³y i rozumie,¿e po tak d³ugim zwi±zku szybko nie zapomnê.
Po etapie nienawi¶ci przeszli¶my na etap przyja¼ni z ex'em. Czêsto ze sob± rozmawiamy.
Mój eks ma now± dziewczynê,z któr± jest z powodów materialnych (ma seks,ma obiad,dziel± razem czynsz). Aby kogo¶ mieæ.

¯a³ujê,¿e zwi±za³am siê z nowym facetem. Mój mózg nie my¶li o niczym innym jak odzyskaæ by³êgo. Nie potrafiê bez niego ¿yæ.
Spotka³am siê z nim,by porozmawiaæ o nas,powiedzieæ,¿e têskniê za nim.
Spotkanie zakoñczy³o siê seksem.

Mam tak± s³abo¶æ do niego,¿e nie potrafiê mu odmówiæ. Mój ch³opak nigdy nie dorówna w ³ó¿ku by³emu,co potêguje chêæ zdrady. Gdy go pytam,czy wrócimy do siebie,odpowiada ¿e nie,bo zrani³am go odrzucaj±c. Gdy to mówi,ma ³zy w oczach.
Ale chêtnie spotyka siê ze mn± na seks.
Jestem g³upi± kobiet±,która zdradza swojego ch³opaka ze swoim by³ym
Zaraz us³yszê,¿e jestem suk±,a ten ex to zwyk³y drañ,który dobrze siê ustawi³ bzykaj±c 2 dziewczyny naraz i powinnam natychmiast to zakoñczyæ.

Ale chcê zauwa¿yæ kilka spraw.
By³am jego pierwsz± mi³o¶ci±,której wiadomo siê nie zapomina. Ma do mnie s³abo¶æ,widzê to po nim. Uginaj± mu siê nogi,gdy mnie spotyka. Sam mnie zagaduje. Widzê w nim cechy,które warto kochaæ. Gdy z nim jestem,powracaj± wszystkie wspomnienia.
Tylko...
Skoro ma dziewczynê,która co noc go zaspokaja,to po co mu ja?
Czego mu brakuje? Chodzi tu tylko o rozpowszechnianie swojego kodu genetycznego czy naprawdê brakuje mu mnie? i nie potrafi tego przyznaæ

Nasze ¿ycia siê skomplikowa³y,mamy nowych partnerów,z którymi mieszkamy i których zdradzamy.
Pewnie kto¶ napisze,¿e nawet je¶li siê jakim¶ cudem znowu zejdziemy,to sk±d mam pewno¶æ,¿e nie bêdzie mnie zdradza³,tak jak t± dziewczynê?
Nie mam. Zastanawiam siê,czy jest to inny przypadek ni¿ zwyk³e zdradzanie,bo nasze uczucia nie wymar³y i to s³abo¶æ do siebie nawzajem ci±gnie nas do siebie.

Nie wiem co mam zrobiæ,to siê ci±gnie,cierpiê,ale jednocze¶nie nie mogê ¿yæ bez niego. Zrobiê wszystko,by go odzyskaæ. (zaraz us³yszê "takiego to nie warto")
Typowa kobieta pope³niaj±ca typowy b³±d.

Oprócz rad pt. g³upio robisz,czy kto¶ uwa¿a,¿e jest pozytywne rozpatrzenie tej sytuacji?
Nie, to nie jest inny przypadek, niz zwykle zdradzanie. Przestan sobie wmawiasz, ze znaczysz dla niego cos wiecej, bo robisz mu za panne do bzykania; tak samo, przestan lykac sciemy, ze on jest z inna z przyczyn materialnych.

Nie wmawiaj sobie, ze jestes typowa kobieta, popelniajaca typowe bledy, bo to takie same usprawiedliwianie sie, jak pisanie o jego rzekomej slabosci do Ciebie

Co juz z tym zrobisz, to Twoja brocha, tylko powinnas swojemu obecnemu dac spokoj, moze sobie znajdzie dziewczyne, ktora nie bedzie sie tak zachowywala.
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 20:22   #22
201607131114
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2 330
Dot.: Romans z by³ym

Do pewnego stopnia Twoja historia bardzo przypomina moj±, sprzed kilku lat. Te¿ rozsta³am siê z moja pierwsz± mi³o¶ci± po 2,5 roku, te¿ przez rok cos tam próbowa³ zrobiæ, a potem, gdy siê znowu spotkali¶my ci±gnê³o nas ku sobie. Ale siê nie posunê³am dalej bo zadaj±c sobie pytanie czego naprawdê chce przypomnia³am sobie dlaczego w³a¶ciwie siê rozstali¶my. On siê nie zmieni³ wiêc po co pakowac sie w te same problemy?

Jak ju¿ dziewczyny pisa³y, nawet je¶li bêdziesz o niego walczyæ prawdopodobnie nic z tego nie bêdzie, bo on ju¿ siê wygodnie "ustawi³". No i zastanów siê, po co w³a¶ciwie jeste¶ z obecnym, skoro kochasz by³ego? Krzywdzisz ch³opaka, i siebie przy okazji. Zerwij z nim, po by³ym ju¿ wiesz, jak to siê robi.
201607131114 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 20:26   #23
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 166
Dot.: Romans z by³ym

je¿eli seks z obecnym jest s³aby to odejd¼, co za problem?

kole¶ jest ¶wietny, pytasz siê czy wrócicie do siebie on mówi NIE bo mnie skrzywdzi³a¶ odrzucaj±c, ale to jako¶ mu nie przeszkadza na seks z Tob±?
kole¶ siê Tob± bawi, a Ty tylko ranisz swojego faceta, wiêc pakuj swoje rzeczy i wyprowad¼ siê od niego nawet dzisiaj bo po co masz byæ z kim¶ kogo nie kochasz i nie szanujesz?
dominikmeller25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 20:30   #24
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 1 045
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez Wyrak Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, to nie jest inny przypadek, niz zwykle zdradzanie. Przestan sobie wmawiasz, ze znaczysz dla niego cos wiecej, bo robisz mu za panne do bzykania; tak samo, przestan lykac sciemy, ze on jest z inna z przyczyn materialnych.

Nie wmawiaj sobie, ze jestes typowa kobieta, popelniajaca typowe bledy, bo to takie same usprawiedliwianie sie, jak pisanie o jego rzekomej slabosci do Ciebie

Co juz z tym zrobisz, to Twoja brocha, tylko powinnas swojemu obecnemu dac spokoj, moze sobie znajdzie dziewczyne, ktora nie bedzie sie tak zachowywala.
Bingo.
Zawsze wspólna cecha kobiet, które s± kochankami. My¶l±, ¿e s± dla mêzczyzn wyj±tkowe, "lepsze" od zdradzanych partnerek, to im mê¿czyzna patrzy g³êboko w oczy, to do nich mówi inaczej ni¿ do kobiety z któr± jest.
Mê¿czyzna wg kochanki w oczach ma ³zy w oczach jak jej mówi, ¿e nie mo¿e z ni± byæ, mêczy siê z tym spaæ nie mo¿e po nocach, cierpi z obecn± dziewczyn±.
A rzeczywisto¶æ jest zupe³nie inna tylko mnie zastanawia jak dziewczyny potrafi± takie rzeczy nawkrêcaæ
I mam wra¿enie ¿e im gorzej mê¿czyzna traktuje kochankê tym ona bardziej poetyczne komentarze pisze jak on j± kocha i jak on na ni± patrzy
__________________
Sesja siê zbli¿a...
Nektaryna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 20:32   #25
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 996
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Bynajmniej dla mnie. Mimo,¿e to ja go odrzuci³am,to cierpia³am przez wiele miesiêcy. Nie potrafi³am o nim zapomnieæ. Mój obecny ch³opak jest wyrozumia³y i rozumie,¿e po tak d³ugim zwi±zku szybko nie zapomnê.
Po pierwsze- przynajmniej.

Po drugie..zupe³nie nie rozumiem- skoro cierpi siê po zerwaniu z jedn± osob± nie jest siê gotowym na kolejny zwi±zek, to oczywiste. Nie rozumiem tego biedaka, któremu doprawiasz rogi. Czemu on toleruje, ¿e "szybko nie zapomnisz"? Niejasne.

Ja nie mog³abym byæ z partnerem, który my¶li o by³ej.

Po co jeste¶ ze swoim ch³opakiem? Zostaw go i b±d¼ sobie dalej kochank±. Niech ma szansê na szczê¶liwy zwi±zek bez oszustw.
__________________
Cytat:
Napisane przez sine.ira Poka¿ wiadomo¶æ
Ma³¿eñstwo nie gwarantuje posiadania mê¿a.
baobabka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 20:44   #26
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
zanim mnie zjecie i wyzwiecie od zdzir,proszê o wyrozumia³o¶æ.
Tu tak nie ma, dosta³a¶ same m±dre, konkretne rady.
Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie jedna kobieta pope³nia podobne b³êdy.
Niejeden nie myje r±k po toalecie i co z tego? To wcale Ciê nie usprawiedliwia.
Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Otó¿ jestem g³upi±,naiwn± kobiet±,która spotyka siê na seks ze swoim by³ym.
Nie by³oby to a¿ tak g³upie i naiwne, gdyby¶cie nie byli w zwi±zkach.
Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Przez jaki¶ czas prosi³ mnie,bym do niego wróci³a,ale ja nie chcia³am. Uzna³am,¿e tak bêdzie lepiej.
Z jakich¶ przyczyn tak uzna³a¶. Co siê sta³o, ¿e siê posypa³o?
Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Mój eks ma now± dziewczynê,z któr± jest z powodów materialnych (ma seks,ma obiad,dziel± razem czynsz). Aby kogo¶ mieæ.
Naprawdê wierzysz w tê ¶ciemê? Seks, obiad i po³owê czynszu mo¿e mieæ z Tob±.

Chyba ¿e ona jest bardziej nadziana... Odziedziczy po niej kawa³ ziemi? Kamienicê w centrum Krakowa? Dostanie od te¶cia samochód na urodziny, a wakacje na Bahamach pod choinkê?
Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
¯a³ujê,¿e zwi±za³am siê z nowym facetem. Mój mózg nie my¶li o niczym innym jak odzyskaæ by³êgo. Nie potrafiê bez niego ¿yæ.
Musisz koniecznie zerwaæ z nowym, nie krzywd¼ go d³u¿ej.
Jak on siê dowie o romansie i Ciê rzuci, to zostaniesz sama, a tamten wcale nie zerwie ze swoj± dziewczyn±.
Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Gdy go pytam,czy wrócimy do siebie,odpowiada ¿e nie,bo zrani³am go odrzucaj±c. Gdy to mówi,ma ³zy w oczach.
Ale chêtnie spotyka siê ze mn± na seks.
Nie s±dzisz, ¿e on chce siê na Tobie odegraæ? Rozkochaæ Ciê w sobie na nowo, naobiecywaæ gruszek na wierzbie i zostawiæ na lodzie?
Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
By³am jego pierwsz± mi³o¶ci±,której wiadomo siê nie zapomina.
Uwielbiam tê bzdurn± teoriê!
By³am z pierwszym ch³opakiem 2,5 roku i zostawi³am to daleko za sob±, nie my¶lê o nim, nie czujê nic do niego, czasem nawet nie poznajê na ulicy.
Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Ma do mnie s³abo¶æ,widzê to po nim. Uginaj± mu siê nogi,gdy mnie spotyka. Sam mnie zagaduje.
No i co z tego? Nie chce z Tob± byæ w zwi±zku.
Do niej te¿ ma s³abo¶æ, te¿ uginaj± mu siê nogi przy niej, a w dodatku chce z ni± dzieliæ codzienno¶æ...
Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro ma dziewczynê,która co noc go zaspokaja,to po co mu ja?
Czego mu brakuje? Chodzi tu tylko o rozpowszechnianie swojego kodu genetycznego czy naprawdê brakuje mu mnie? i nie potrafi tego przyznaæ
Jak ju¿ pisa³am wy¿ej, my¶lê, ¿e mo¿e chcieæ siê na Tobie odegraæ.
Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobiê wszystko,by go odzyskaæ. (zaraz us³yszê "takiego to nie warto")
To rób! Wpadnij do nich z niespodziewan± wizyt± i powiedz jej o romansie. A potem popatrz na niego jak siê t³umaczy.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 22:06   #27
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 3 432
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez Malla Poka¿ wiadomo¶æ

To rób! Wpadnij do nich z niespodziewan± wizyt± i powiedz jej o romansie. A potem popatrz na niego jak siê t³umaczy.
dobre

i koniecznie tu na watku napisz jak sie zachowa
__________________
"Wiem,¿e jak ka¿da kobieta,mam wiêcej si³y ni¿ na to wygl±da"
/Evita
d0lcevita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 22:36   #28
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 446
Dot.: Romans z by³ym

Cytat:
Napisane przez Malla Poka¿ wiadomo¶æ

Nie s±dzisz, ¿e on chce siê na Tobie odegraæ? Rozkochaæ Ciê w sobie na nowo, naobiecywaæ gruszek na wierzbie i zostawiæ na lodzie?
ca³kiem prawdopodobne ( w szczególno¶ci jesli to facet, którego ego nie jest najmniejsze)
milka8686 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 22:50   #29
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 1 045
Dot.: Romans z by³ym

Wogóle mo¿e mi kto¶ powie bo ja nie rozumiem jednej rzeczy.
My¶lê ¿e ka¿da kobieta chce mieæ faceta tylko dla siebie i wie¶æ na temat zdrady powoduje, ¿e wali jej siê ¶wiat na g³owê, czuje do niego obrzydzenie itd. Wtedy gdy dowiaduje siê ¿e partner spa³ z inn± traci do niego zaufanie itd.
A jak kobieta nie jest partnerk± tylko t± drug± to toleruje to, ¿e facet wraca do domu i bawi siê w ³ó¿ku ze swoj± kobiet± i jeszcze pó¼niej napisze "bo tylko mi on tak patrzy w oczy". I trwa tak to miesi±cami niekiedy latami jak kochanek wraca do domu do ciep³ego ³ó¿eczka, a kochanka z wytêsknieniem czeka na kolejny raz...
To kochanka nie czuje zazdro¶ci?
__________________
Sesja siê zbli¿a...
Nektaryna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 23:52   #30
angelikak1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Radom i okolice :)
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Romans z by³ym

[QUOTE=zlosnica89;24854299]Witam,
zanim mnie zjecie i wyzwiecie od zdzir,proszê o wyrozumia³o¶æ. Nie jedna kobieta pope³nia podobne b³êdy.
Otó¿ jestem g³upi±,naiwn± kobiet±,która spotyka siê na seks ze swoim by³ym.

Rozstali¶my siê po 2,5 roku zwi±zku. By³am jego pierwsz± dziewczyn± i pierwsz± mi³o¶ci±.
Przez jaki¶ czas prosi³ mnie,bym do niego wróci³a,ale ja nie chcia³am. Uzna³am,¿e tak bêdzie lepiej.
Oboje znale¼li¶my sobie nowych partnerów. Naszym b³êdem by³o to,¿e za szybko znale¼li¶my... I minê³o chyba za ma³o czasu,by siê wyleczyæ z mi³o¶ci.


Wiesz, znam osobê, która mia³a tak samo jak Ty. Postanowili siê rozstaæ. By³a ogromna awantura. P³acze, ¿ale. Pó¼niej przyja¼ñ....seks, taki przyjacielski, jak mawiali. Pocz±tkowo, kiedy rozmawia³am z nimi (osobno, jako przyjació³ka jednego i drugiego, co by³o trudne) t³umaczyli siê, ¿e poprostu dobrze im w ³ó¿ku. Mieli innych partnerów. Dostali dobr± lekcjê ¿ycia. I Ona i On. Efekt tego spotykania by³ taki, ¿e spowrotem s± razem. Od dwóch lat szczê¶liwym ma³¿eñstwem, od 2 tyg rodzicami ¶licznej córeczki.
Je¶li co¶ do niego czujesz, porozmawiaj. Podobno nie wchodzi siê dwa razy do tej samej wody, ale jak sama wiem, czasami warto. Znacie siê dobrze, dogadzacie w ³ó¿ku i jest ok.
Trzymam kciuki.
angelikak1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.