Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 16:44   #2461
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25660233]


fajne masz schemat , bo na wszystko jest miejsce, odstepy między posiłkami masz mniejsze niż u nas, ale Maciek mniej wypija jednorazowo. U nas takiej opcji nie ma, 260ml wchodzi. może przez to nie ma już miejsca na obiadek i deserek, ale jak mu zrobie tego mleka mniej- np 200ml, to jest krzyk.
muszę pokombinować, popróbować.

10kg na 9 m-cy to 90 centyl? Tymek waży 10kg, ma 9m-cy i nie wydaje mi się ani gruby, ani duży, ani w ogóle za... jest w sam raz.



ja też planuję na mleko krowie przejść jak Tymek roczek skończy. [/QUOTE]


Mi tez sie wydaje ze jest w sam raz Wrzucam zdjecia z dzis i nie wydaje mi sie grubiutki. Nawet zebole udalo sie uchwycic

Moze i martwie sie na zapasa ale oboje z mezem mamy problemy z nadwaga i przejmuje sie zeby Maciek tego po nas nie przejal.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

Macie juz kurteczki na wiosne jakie..
musze coś kupic , bo coraz cieplej - młoda ma taką kurtko bluze na misiu , jest strasznie ciepła i przy obecnych temperaturach poci sie w tej kurtce.
To miała byc kurtka na wiosne a świetnie sprawdziła sie przy mrozach
wiec musze coś lżejszego kupic.

Ja małą zawsze ubieram w body kr.rekaw , bluzeczka bawełniana, kurtka na misiu, rajtki i spodnie na podszewce,
w wózku siedzi w śpiworku który juz nie zasuwam.
czy przy tem, 12-15 stopni zrezygnowac ze śpiworka-nie bedzie młodej w dupsko zimno tak na gołym wózku
przy 15 st. to i z rajtek zrezygnuje,


a cha - czekam juz na meża bedzie jutro nad ranem..
i znów bedziemy z Gabi buszowały po torbach
Kurtke mam poki co jedna, taka typowo wiosenna ale poszukam jeszcze czegos na zmiane. Bluz z kapturem na zamek tez mam kilka, powinno wystarczyc.

Maciek poki co jezdzi w spoworku ale pewnie niedlugo przejdziemy na kocyk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100018.jpg (104,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100096.jpg (46,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100100.jpg (63,9 KB, 41 załadowań)
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 17:22   #2462
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Mi tez sie wydaje ze jest w sam raz Wrzucam zdjecia z dzis i nie wydaje mi sie grubiutki. Nawet zebole udalo sie uchwycic
Fajnego ma jeżyka.

Zauwazyłam ze nasze dzieciaki zaczynaja się śmiać do aparatu a kiedyś zastygały na jego widok.
A my na wiosnę mamy to:
Kurtka na podszewce,wygląda na zimową ale jest wiosenna
2 bluzy polarowe,
sweterek na podszewce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kurtka.jpg (46,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluza (1).jpg (47,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluza (2).jpg (57,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweter (2).jpg (80,6 KB, 16 załadowań)
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-03-11 o 17:23
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 17:28   #2463
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dziewczyny pomocy!!!! Może będzie wiedziały, bo przeszukałam co mogłam w necie, ale nic nie znalazłam. Dzisiaj przyuważyłam, że mała ma jakieś dziwne górne jedynki...Wygląda to jak jakiś nalot, jest koloru żółtawego..i bliżej jest przy końcówkach zębów, niż przy szyjkach...Te ząbki są dopiero od 1,5 tyg..to możliwe, żeby to była już próchnica? Zresztą nie wiem jak wygląda próchnica..a zwłaszcza ta butelkowa..Pierwszą wizytę u dentsty mamy dopiero za miesiąc, więc to jeszcze trochę czasu, a boję się, że się to rozwinie
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 17:45   #2464
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

djerba do pediatry! Może to pleśniawki. To by wyjaśniło czemu twoja mała marudna. Pleśniawki bolą! Ups sorki, doczytałam, ze ten nalot na zębach. Więc nie pleśniawki. Nie mam pojęcia co to...Może jakiś osad?

ałła jejku jaki słodki I ma bluzeczkę taką jak mój Szymon

Lea chodziło mi o takie:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/okazja/inn...chlopiece.html
boskie nie są, ale bardzo wygodne

Kurteczki mam po Michale, jedną z cocodrillo. Nie dokupuję bo to tylko na chwile a i tak pewnie więcej w bluzach będzie latał, wygodniejsze.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-03-11 o 17:50
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 18:11   #2465
evean
Raczkowanie
 
Avatar evean
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 147
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25645949]a wysypka jest?

jejku, czyli moje dziecię tak dużo je... ja mu chcę jedno mleko wyeliminować, bo teraz zjada mleko 4 razy dziennie, co daje w sumie 1litr , i już nic innego nie chce w ciągu dnia, ani deserku, ani zupki...
ale nie wiem, które mleko mu wyrzucić z menu.
7:00 wygodnie dla mnie zrobić rano butle mleka i poleżeć jeszcze z Tymkiem w łózku.
11:00 przed spaniem, zupka nie wchodzi tu w gre, bo on jest zmierzły i nie ma ochoty na łyżeczkę.
16:00 druga drzemka- jak wyżej
20:30 przed snem, kaszka, co by całą noc przespał.

I co? które mleko wyrzucić?
Dziś było troszkę inaczej, bo tylko jedna drzemkę miał.
7:00 mleko
11:00 mleko
17:00 zupka, cały słoik
19:30 mleko +kaszka
ale jednak częściej wciąż dwóch drzemek potrzebuje.

a ja mam problem z butkami dla Tymka. nie pasują mu żadne, Maksiu miał wysokie podbicie, ale jakoś różne butki mu podpasowały, a Tymkowi nie pasują żadne po Maksiu. nóżka nie wejdzie cała do buta, nie ma szans. kupiłam paputki z zetpola- to samo, nie ma szans , żeby wlożyć stopkę. i co ja mam mu na nogi założyć?[/QUOTE]

ciężko wyrzucić jakieś mlesio ale obiadki to powinien szmać nie?

u nas jest tak
8-9 kasza na moim mleku 150ml
11-12 obiadek mój duży190ml
15 owoce z kaszą manną 120 ml
17 pierś a jeśli nie chce to mlesio ok.100 ml
19.30 kasza 150ml
2 razy w nocy pierś mało i coraz mniej

pije tylko w nocy ok.60ml wiem że mało ale nie ma problemów z wypróżnianiem więc dałam na luz

butki mierzyłam w sklepie -sandałki są ok.1cm za duże a te drugie myślę że dopiero na jesień wstawiam fotki proszę o fachową ocenę nadadzą się dla takiego szkraba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg butki.jpg (90,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg butki1.jpg (121,2 KB, 20 załadowań)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/n59ysg184p7pgzsj.png

Radość i szczęście są wyborem

Edytowane przez evean
Czas edycji: 2011-03-11 o 18:12
evean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 18:16   #2466
evean
Raczkowanie
 
Avatar evean
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 147
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

ałła Maciuś jest cudny
Darianna ciuszki bossskie ale niestety nie dla mamy chłopczyka

odnośnie wysypki po gorączce to donoszę że jakieś krostki sztuk 4 pojawiły się na plecach czy to może być znak że to trzydniówka?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/n59ysg184p7pgzsj.png

Radość i szczęście są wyborem

Edytowane przez evean
Czas edycji: 2011-03-11 o 18:20
evean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 18:51   #2467
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Darianna25, evean dzęki

Tego jezyka sama osobiscie nie zauwazam ale duzo osob zwraca uwage ze mu tak wlosy stercza


Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!!! Może będzie wiedziały, bo przeszukałam co mogłam w necie, ale nic nie znalazłam. Dzisiaj przyuważyłam, że mała ma jakieś dziwne górne jedynki...Wygląda to jak jakiś nalot, jest koloru żółtawego..i bliżej jest przy końcówkach zębów, niż przy szyjkach...Te ząbki są dopiero od 1,5 tyg..to możliwe, żeby to była już próchnica? Zresztą nie wiem jak wygląda próchnica..a zwłaszcza ta butelkowa..Pierwszą wizytę u dentsty mamy dopiero za miesiąc, więc to jeszcze trochę czasu, a boję się, że się to rozwinie
A antybiotyki jakies przyjmowala? Taki przebarwienia miala mojego brata corka, lekarz powiedzial ze wlasnie od antybiotykow. Prochnica by sie tak szybko nie zrobila.
Powinnam zaznaczyc ze ich corka bardzo duzo antybiotykow przyjmowala, nie sadze zeby kilkurazowe podanie mialo az taki skutek. Musisz spytac lekarza!!

Edytowane przez ałła
Czas edycji: 2011-03-11 o 19:01
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 18:52   #2468
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Mi tez sie wydaje ze jest w sam raz Wrzucam zdjecia z dzis i nie wydaje mi sie grubiutki. Nawet zebole udalo sie uchwycic

Moze i martwie sie na zapasa ale oboje z mezem mamy problemy z nadwaga i przejmuje sie zeby Maciek tego po nas nie przejal.



Kurtke mam poki co jedna, taka typowo wiosenna ale poszukam jeszcze czegos na zmiane. Bluz z kapturem na zamek tez mam kilka, powinno wystarczyc.

Maciek poki co jezdzi w spoworku ale pewnie niedlugo przejdziemy na kocyk
Świetny Maciejek w tle widzę ten sześcian manipulacyjny - i jak? u nas lekki przestój, ale też i zabawa nim była ze 3 miesiące

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Fajnego ma jeżyka.

Zauwazyłam ze nasze dzieciaki zaczynaja się śmiać do aparatu a kiedyś zastygały na jego widok.
A my na wiosnę mamy to:
Kurtka na podszewce,wygląda na zimową ale jest wiosenna
2 bluzy polarowe,
sweterek na podszewce.
Piękne... A taką bluzę w grochy na all widziałam używkę, ale nie opłacało mi się.

Na wiosnę dla Agatki mam pikowaną czerwoną kurteczkę, ortalion na zewnątrz jakby, cienka jest. Ciut za duża... No i bluz kilka dresowych jest, i jedna taka kurteczko-bluza.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 18:56   #2469
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Darianna25, evean dzęki

Tego jezyka sama osobiscie nie zauwazam ale duzo osob zwraca uwage ze mu tak wlosy stercza




A antybiotyki jakies przyjmowala? Taki przebarwienia miala mojego brata corka, lekarz powiedzial ze wlasnie od antybiotykow. Prochnica by sie tak szybko nie zrobila.
Nigdy nie przyjmowała żadnych leków, oprócz wit d3...
Dolne jedynki są w super stanie, bialutkie.. Ogólnie mała może parę razy tylko wypiła jakieś tam soczki, bo niestety nie przepada za niczym do picia, co nie jest mlekiem..
Nie pije w nocy mleka, tylko ostatnią porcję na kolację...po której w 95% jak nie zapomnę - myję ząbki..więc nie wiem skąd to cholerstwo
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 19:01   #2470
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Jestem
Rozmowa udana, dzięki za wsparcie duchowe Mają mi dać znać do tygodnia. Ale było sporo chętnych więc nie nastawiam się bardzo optymistycznie aczkolwiek mogliby mnie miło zaskoczyć.
Rozmowa w SM.
Dzięki za wszystkie miłe słowa o moim słodziaku
Cytat:
Napisane przez kafuniax Pokaż wiadomość
Bratko, mam do Ciebie pytanie, Ty byłaś w Czechach niedawno, a ja w sobotę jestem umówiona ze znajomymi w Cieszynie i chciałabym przekroczyć granicę. Czy konieczny jest dokument dla Szczepanka? Czy bez niego się nie da?
Wiesz co ja bym nie poszła A jeżeli już to według mnie musisz móc go wylegitymować, więc pewnie dowód by się przydał, do tego karta z NFZ na pobyt za granicą i jeszcze bym dla pewności ubezpieczenie za przysłowiowego dolara wykupiła. Zamierzam pojechać do Czech z młodym w najbliższe wakacje ale wcześniej to właśnie załatwię. Zrobisz oczywiście jak chcesz ja w każdym razie ryzykować nie będę.
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 19:19   #2471
kafuniax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 317
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Jestem
Rozmowa udana, dzięki za wsparcie duchowe Mają mi dać znać do tygodnia. Ale było sporo chętnych więc nie nastawiam się bardzo optymistycznie aczkolwiek mogliby mnie miło zaskoczyć.
Rozmowa w SM.
Dzięki za wszystkie miłe słowa o moim słodziaku

Wiesz co ja bym nie poszła A jeżeli już to według mnie musisz móc go wylegitymować, więc pewnie dowód by się przydał, do tego karta z NFZ na pobyt za granicą i jeszcze bym dla pewności ubezpieczenie za przysłowiowego dolara wykupiła. Zamierzam pojechać do Czech z młodym w najbliższe wakacje ale wcześniej to właśnie załatwię. Zrobisz oczywiście jak chcesz ja w każdym razie ryzykować nie będę.
super, ze rozmowa udana
dzieki za radę, dużo zachodu jak na kupno suszonych moreli zostawie Szczepana znajomym w Cieszynie Polskim
__________________

Moi chłopcy

"... bo gdy jesteś przy mnie blisko czuję, że mogę wszystko"
kafuniax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 19:27   #2472
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Synek moich znajomych dosc dlugo chodzil z jedna reka uniesiona nad glowe, bo byl przyzwyczajony ze go prowadzano za reke, komicznie to wygladalo
Przypomniało mi to bratanicę małża, której jak już miała koło 2 latek zawsze rodzice ręką delikatnie głowę przechylali do przodu jak mówiła dziękuję a potem już sama sobie ręką głowę schylała i mówiła dziękuję. Komicznie to wyglądało
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Ja małą zawsze ubieram w body kr.rekaw , bluzeczka bawełniana, kurtka na misiu, rajtki i spodnie na podszewce,
w wózku siedzi w śpiworku który juz nie zasuwam.
czy przy tem, 12-15 stopni zrezygnowac ze śpiworka-nie bedzie młodej w dupsko zimno tak na gołym wózku
przy 15 st. to i z rajtek zrezygnuje,
Mnie Szaja przekonała i się przerzuciliśmy na kocyk polarowy. I jest dobrze.

Co do jedzenia to nasz jadłospis wygląda tak:
5:30 mleko 200ml
8:30 kleik ryżowy ze 120ml MM + owoce
12:00 obiadek (nie wiem ile bo nie ważę - daję do garnka na oko)
14:30 mleko 100-150ml (zależy jak szybko zaśnie przy butelce )
18:30 kleik kukurydziany płynny z 200ml MM
I na razie nam pasuje

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Moze i martwie sie na zapasa ale oboje z mezem mamy problemy z nadwaga i przejmuje sie zeby Maciek tego po nas nie przejal.
Przestań się zamartwiać. O nadwadze będzie można mówić jak Ci nie będzie jadł warzyw i owoców tylko same fast food, chips itp, a na razie jest dobrze. Może ma mocniejszą budowę to i nieco więcej warzy. Ja sama nigdy szczuplak nie będę, taka budowa i już. A na zdjęciach wygląda cudownie

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Jedno popołudnie i mam czapkę dla Bogusia. Jeszcze tylko kućka i pstryknę zdjęcie Ale to jutro. Spokojnej nocki
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 19:32   #2473
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Maciuś cuuuudny!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 19:43   #2474
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;25664937]Świetny Maciejek w tle widzę ten sześcian manipulacyjny - i jak? u nas lekki przestój, ale też i zabawa nim była ze 3 miesiące

[/QUOTE]

Potafi mu poswiecic nawet 15 minut, wiec calkiem niezle jak na niego Nie ukrywam, ze kupilam go dzieki Twoim opiniom Uzywka co prawda ale nowe strasznie drogie sa a balam sie inwestowac w razie jakby sie nie przyjal. Na allego dalam ok 25 zl z przesylka.

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Nigdy nie przyjmowała żadnych leków, oprócz wit d3...
Dolne jedynki są w super stanie, bialutkie.. Ogólnie mała może parę razy tylko wypiła jakieś tam soczki, bo niestety nie przepada za niczym do picia, co nie jest mlekiem..
Nie pije w nocy mleka, tylko ostatnią porcję na kolację...po której w 95% jak nie zapomnę - myję ząbki..więc nie wiem skąd to cholerstwo
Mysle ze nie masz sie czym martwic, poczytalam sobie wlasnie na necie o prochnicach butelkowych itp i to tak hop-siup sie nie robi. Spytaj lekarza dla switego spokoju.

Edytowane przez ałła
Czas edycji: 2011-03-11 o 19:45
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 19:45   #2475
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Nasz plan jedzeniowy - do niedawna jeszcze był0 tylko mleko i nieśmiałe próby rozszerzania diety. Od miesiąca jemu całkiem porządnie

7:00 pierś
9:00 kanapka z serem żółtym/własną wędliną/masłem - do picia woda lub pierś
-----drzemka ok 1,5h
12:00 zupka made by mama czyli warzywa/warzywa+mięso/warzywa+żółtko/warzywa+ryba - do picia woda lub pierś
15:00 owoce/jogurt+owoce/gotowane warzywa
---drzemka ok 1h
17:00 pierś
18:30 kleik kukurydziany na moim mleku lub Sinlac - ok 180ml -jedzone łyżeczką
20:00 pierś przed spaniem
pobudki w nocy 2-3 ale nie potrafię ocenić czy ssie krotko, dlugo je czy pije - nie wybudzam się za bardzo

Jedzenie staram sie podawać w kawałeczkach, miękkich na tyle zeby mógł sobie gryźć i rzuć. Ominęliśmy papki. Z butelką nigdy się nie zaprzyjaźniliśmy, nie wchodzą też soki. Herbatek nie uznaję. Z mlekiem krowim zdecydowanie poczekam do 3 lat.

Z tego co czytam to ubieram Witka też znacznie lżej, ale on gorący chłopak;P Podobnie jak Darianna - ubieram tak jak siebie. Nie nosimy rajtek, czasami wyższe skarpetki. Są spodnie, koszulka, bluza i kurtka lub polar. Czapka czasami jest, czasami tylko kaptur a czasami bez - sama też nie noszę. Jak spi to przkrywam. Mlody zdrowy, a wszelkiej maści "ciocie dobra rada" z otoczenia wróżą rychłe zapalenie płuc/przewianie uszu i inne możliwe choroby
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 20:27   #2476
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dziewczynki witam!!!
Czytalam, ale ani czasu ani sily nie bylo na pisanie
Najpierw podsumowanko:
dzieciaczki cudniasteeeeeeeeee, slodziaki i jakie wyrosniete
Bratka super, ze rozmowa sie udala, niezaleznie od wyniku - dobrze, ze jestes zadowolona, to podbudowuje
Lea trzymam kciuki Slonce za wtorek przeslij mi na priv swoj adres, ok?
Djerba pewnie to jakis nalocik tylko, nie martw sie na zapas
Darianna super ciuszki!!!!
A co u nas?
w pracy juz urwanie glowy, jezdze, dzwonie, mailuje
Stefus w srode skonczyl 10 mieszkow i z tej okazji zaczal chodzic do przodu przy chodziku, oto dowod
CHODZIMY
Dzis zrobil dwa kroczki do mnie, ale klapnal na koncu
Zabki dalej mecza, wiec nocki sa takie sobie, ale Malz wstaje do Niego, wiec nie mam tragedii w robocie
Stefus tez je duzooo mleczka, 240 ml na raz i tak dwa razy kaszka (gesta), dwa razy mleko zageszczone kleikiem, oprocz tego obiadek (pol duzego sliczka) i owocki...oprocz tego dzis pol kanapki, mnostwo chrupek i troche makaronu z rosolu a wcale nie jest gruby - tylko smiga jak torpeda
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 20:39   #2477
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kafuniax Pokaż wiadomość
U nas jedzenie wygląda teraz tak:
8.00 - kaszka(jaglana, kukurydziana lub kleiki) na gęsto, z dodatkiem ćwiartki banana, albo troszke kiwi, lub innego owocu
10.00 - przed spaniem mleko 120ml lub jogurt kozi
12.00 cały duży obiadek
15.00 - jakieś owoce z kaszką, lub płatkami ryżowymi
19.00 - kolacja 150 ml mleka zagęszczonego kaszką

no i nocy dwa razy po 150 (kiedyś było nawet po 180)

Wydaje mi się, że zjada w dzień widocznie za mało, skoro budzi się w nocy, ale nie wiem, jak to ustawić. Próbowałam tak jak Justin oduczyć nocnego karmienia przez odejmowanie miarek, to budził się trzy razy
a może w ciągu dnia wydłużaj mu przerwy między jedzeniem? wtedy będzie jednorazowo więcej zjadać, i nauczy się dłużej z pustym brzuszkiem funkcjonować? bo o ile od 15:00 do 19:00 to spora przerwa, to rano dostaje co 2 godziny coś...
albo w nocy zamiast mleka podaj mu herbatkę/wodę...

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Pisało sie,ze ubierać dziecko nalezy tak jak siebie.Ja tak robię.Jedynie jak były mrozy to kombinezon małej nakładałam.Teraz ubieram ją tak jak siebie.Jedynie spodnie ma na podszewce ale bez rajstop chodzi.
W wózku siedzi łyso bez kocyka.Jedynie jak zaśnie to ją okryje kocykiem ale tylko nózki.
czyli po angielsku.
super te pierwsze wdzianko!


Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Mi tez sie wydaje ze jest w sam raz Wrzucam zdjecia z dzis i nie wydaje mi sie grubiutki. Nawet zebole udalo sie uchwycic
na tej ostatniej fotce taki z niego słodziak.


Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!!! Może będzie wiedziały, bo przeszukałam co mogłam w necie, ale nic nie znalazłam. Dzisiaj przyuważyłam, że mała ma jakieś dziwne górne jedynki...Wygląda to jak jakiś nalot, jest koloru żółtawego..i bliżej jest przy końcówkach zębów, niż przy szyjkach...Te ząbki są dopiero od 1,5 tyg..to możliwe, żeby to była już próchnica? Zresztą nie wiem jak wygląda próchnica..a zwłaszcza ta butelkowa..Pierwszą wizytę u dentsty mamy dopiero za miesiąc, więc to jeszcze trochę czasu, a boję się, że się to rozwinie
kurcze, djerba, nie wiem, co to mogłoby być, nic nie przychodzi mi do głowy... udaj się do pediatry.
a Malutka wciąz taka placzliwa?

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Lea chodziło mi o takie:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/okazja/inn...chlopiece.html
boskie nie są, ale bardzo wygodne
a, to są u nas, Maksiu miał takie w zeszłym roku.

Cytat:
Napisane przez evean Pokaż wiadomość
ciężko wyrzucić jakieś mlesio ale obiadki to powinien szmać nie?

u nas jest tak
8-9 kasza na moim mleku 150ml
11-12 obiadek mój duży190ml
15 owoce z kaszą manną 120 ml
17 pierś a jeśli nie chce to mlesio ok.100 ml
19.30 kasza 150ml
2 razy w nocy pierś mało i coraz mniej

pije tylko w nocy ok.60ml wiem że mało ale nie ma problemów z wypróżnianiem więc dałam na luz

butki mierzyłam w sklepie -sandałki są ok.1cm za duże a te drugie myślę że dopiero na jesień wstawiam fotki proszę o fachową ocenę nadadzą się dla takiego szkraba?
no, ciężko... ale będę próbować. dzis zjadł obiadek, cały duży... zaskoczona jestem.

tymek też za dnia nie chce pić, ale wieczorem jak zasnie, to z zasady po 30minutach się budzi i 100ml herbatki wypija.

sandałki prezentują się super! wyglądaja na miękkie, giętkie , elastyczne. butki wyglądaja sztywniej, ale jesli podeszwa się zgina w 1/3 dlugości to jest ok.

Cytat:
Napisane przez evean Pokaż wiadomość

odnośnie wysypki po gorączce to donoszę że jakieś krostki sztuk 4 pojawiły się na plecach czy to może być znak że to trzydniówka?
może być.
moi chlopcy obaj mieli raczej skromną wysypkę po trzydniówce.

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Jestem
Rozmowa udana, dzięki za wsparcie duchowe Mają mi dać znać do tygodnia. Ale było sporo chętnych więc nie nastawiam się bardzo optymistycznie aczkolwiek mogliby mnie miło zaskoczyć.
Rozmowa w SM.
Dzięki za wszystkie miłe słowa o moim słodziaku
co?
cieszem siem, że poszło dobrze, teraz tydzień stresu....

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
Stefus w srode skonczyl 10 mieszkow i z tej okazji zaczal chodzic do przodu przy chodziku, oto dowod
CHODZIMY
Dzis zrobil dwa kroczki do mnie, ale klapnal na koncu

ŚWIETNIE!!! super sobie młody chodzi, a jak fajnie na pieska reaguje! od razu buziak mu się śmieje.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 20:41   #2478
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

tyle się rozpisałam i mi się komp wyłączył
to zaczynam jeszcze raz ale w skrócie :

kardashi mama amatorka truskaw to córcia też
silpe Gabi ślicznie w tej sukience
bratka ależ synuś do Ciebie podobny! i cieszę się, że rozmowa poszła dobrze
ałla Maciuś słodziutki i nie martw się wagą, liczy się też wzrost - mój ma 8,5 miesiąca i waży 10,5 i dla mnie za gruby nie jest!
lea trzymam kciuki
justin ale szybciutko mu to idzie! super!

co do schematu żywienia to mam taki sam jak kaszpirek ale Wiktor jeszcze na moim mleku, w przyszłym tyg chcę podać mm na noc


i uwaga chwalę się tamdaradam: Wiktor stanął dziś 2 razy w pozycji czworaczej ( z siadu) a od wczoraj intensywnie ćwiczy

czy od ząbkowania może być zielone kupsko? bo dziś z takim mieliśmy do czynienia a nic nowego do jedzenia nie dostał
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 20:46   #2479
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

dla Stefanka za pierwsze kroczki
dla Wiktorka za pozycję czworaczną
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 20:46   #2480
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
Ale zasuwa skubaniec maly, a ile sie przy tym nagada

Z tatusiem tez sie dobrze dogaduje

A na koniec mocno plakal?
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 20:59   #2481
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

silpe, Gabi slicznie wygląda w sukience

ałła, masz fajnego przystojniaka

justin, ale fajnie mały chodzi

darianna, śliczne ciuszki

Zęby myjemy tylko wodą. Na wiosnę mam kurtkę widoczną na fotkach. Wygląda na grubą, ale taka nie jest.

Mam wrażenie, że Luiza zatrzymała się w rozwoju Nic nowego nie robi I jej waga mnie trochę martwi, nie idzie nic w górę. Czyzby aż tyle spalała?????
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 21:11   #2482
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Nasz plan jedzeniowy - do niedawna jeszcze był0 tylko mleko i nieśmiałe próby rozszerzania diety. Od miesiąca jemu całkiem porządnie

7:00 pierś
9:00 kanapka z serem żółtym/własną wędliną/masłem - do picia woda lub pierś
-----drzemka ok 1,5h
12:00 zupka made by mama czyli warzywa/warzywa+mięso/warzywa+żółtko/warzywa+ryba - do picia woda lub pierś
15:00 owoce/jogurt+owoce/gotowane warzywa
---drzemka ok 1h
17:00 pierś
18:30 kleik kukurydziany na moim mleku lub Sinlac - ok 180ml -jedzone łyżeczką
20:00 pierś przed spaniem
pobudki w nocy 2-3 ale nie potrafię ocenić czy ssie krotko, dlugo je czy pije - nie wybudzam się za bardzo

Jedzenie staram sie podawać w kawałeczkach, miękkich na tyle zeby mógł sobie gryźć i rzuć. Ominęliśmy papki. Z butelką nigdy się nie zaprzyjaźniliśmy, nie wchodzą też soki. Herbatek nie uznaję. Z mlekiem krowim zdecydowanie poczekam do 3 lat.
O ten program zywieniowy bardzo mi się podoba.
U mnie to pierś jest już na wyczerpaniu.Dziś rano jej dałam pierś i jak zaczeła ssać to już jakoś inaczej to odczuwałam no i flachę zrobiłam.

justin ale mały zasuwa.Super
A kto gwiazdy ogląda?

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25667404]


czyli po angielsku.
super te pierwsze wdzianko!

[/QUOTE]

Do Anglików to mi brakuje.Oni jak tylko słońce się pojawi to potrafią w krótkim rekawku smigać i gołych nogach.Wtedy co wam zdjecia pokazywałam to laska była w bluzce na ramiączkach a jej córka taka mniej więcej 2 latka w spódniczce BEZ rajstop i bluzie.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 21:43   #2483
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
siala co tam u Ciebie kobieto
dalej mieszkacie osobno z meżem- czy coś sie ociepliły stosunki
Aaajjj szkoda gadać. Sama u siebie zdiagnozowałam nerwicę i bruksizm... w większości obwiniam małża własnie.. muszę znaleźć czas by coś z tym zrobić. Mieszkamy razem i staramy się sobie nie wchodzić w drogę - ja tak to widzę.. a on usiłuje mi wleźć w du** czym mnie jeszcze bardziej nerwi.. no bez przesady, żeby mi papierosa odpalał na przykład.. i utrzymuje, że on się stara i zrobi wszystko by "nas" ratować. A prawda jest taka, że se palcem do d nie trafi no ale już mu tylko przytakuję i macham ręką na wszystko.
Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!!! Może będzie wiedziały, bo przeszukałam co mogłam w necie, ale nic nie znalazłam. Dzisiaj przyuważyłam, że mała ma jakieś dziwne górne jedynki...Wygląda to jak jakiś nalot, jest koloru żółtawego..i bliżej jest przy końcówkach zębów, niż przy szyjkach...Te ząbki są dopiero od 1,5 tyg..to możliwe, żeby to była już próchnica? Zresztą nie wiem jak wygląda próchnica..a zwłaszcza ta butelkowa..Pierwszą wizytę u dentsty mamy dopiero za miesiąc, więc to jeszcze trochę czasu, a boję się, że się to rozwinie
Ja przy okazji zgłębiania tematu bruksizmu natknęłam się na opis stadiów próchnicy i właśnie jakaś (nie wiem jaka i w jakim stadium) była opisywana jako zażółcenia na zębach.. klejące, maziste...
Mam nadzieję, że to nie to ale dzielę się wiedzą jaką uzyskałam.
Nie jestem w stanie odkopać linka do tej stronki :/


justin - twój synek wymiata popindala elegancko. A czy chodzi tylko za tym pchaczem czy np trzymając się kanapy/mebli również? Trochę męczące musi być takie ciągłe odwracanie pchacza i ustawiania kierunku "jazdy"
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 21:59   #2484
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Mam wrażenie, że Luiza zatrzymała się w rozwoju Nic nowego nie robi I jej waga mnie trochę martwi, nie idzie nic w górę. Czyzby aż tyle spalała?????
nie martw sie moja tez nic oprócz pokazywania i mówienia nie waga taka jaka była a kupek 2 razy wiecej wiec chyba nic z tym nie zrobimy za to jej jest wszedzie 2 razy wiecej no nic przy niej nie zrobie dosłownie nic a zapomniałam zauwazyłam u młodej ze inaczej sie smieje czasem specjalnie wymusza głosny smiech zeby ktos sie nia na dłuzej zainteresował
--------------------------------------------------------------------
dzieciaczki super justin młody swietny
bratkab teraz trzymac kciuki zeby zadz
Lea za ciebie tez trzymam

dziewczyny którym dzieciaki nie chca pic z butelek ani z niekapków

ja kupiłam lovi kubek o taki http://www.lovi.pl/produkty,kubek_360.html ten 9+ i mloda od razu załapała o co chodzi



powiem wam ze normalnie nie moge sobie wyobrazic co w japoni czuja nigdy bym nie chciała w takiej sytuacji byc masakra jakas


zapomniałam napisać ze młoda ma alergie na spanie idzie spac o 21 a wstaje koło 4 rano ale przysypia tak do 5.30 i juz koniec zostaje tylko zabawa az do godz 11 wtedy zasypa na az 20 min i to samo koło 13-14 tylko ze idzie godz drzemka i nie spi az do 21
ja nie wiem skad u niej brak snu
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2011-03-11 o 22:09
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 22:10   #2485
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Ale zasuwa skubaniec maly, a ile sie przy tym nagada

Z tatusiem tez sie dobrze dogaduje

A na koniec mocno plakal?
tak, z Malzem super maja kontakt
a upadek wygladal powaznie, ale nie bylo tak zle, chwile pomarudzil i znow na nogi

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że Luiza zatrzymała się w rozwoju Nic nowego nie robi I jej waga mnie trochę martwi, nie idzie nic w górę. Czyzby aż tyle spalała?????
Stefek tez nie tyje ostatnio, mysle, ze teraz dzieciaczki zwolnily z waga i nie martw sie, Mala tak ladnie sobie radzi przeczytaj moj podpis

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
justin ale mały zasuwa.Super
A kto gwiazdy ogląda?
Do Anglików to mi brakuje.Oni jak tylko słońce się pojawi to potrafią w krótkim rekawku smigać i gołych nogach.Wtedy co wam zdjecia pokazywałam to laska była w bluzce na ramiączkach a jej córka taka mniej więcej 2 latka w spódniczce BEZ rajstop i bluzie.
ja ogladam, luneta to prezent od Malza
Norwedzy to samo

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
justin - twój synek wymiata popindala elegancko. A czy chodzi tylko za tym pchaczem czy np trzymając się kanapy/mebli również? Trochę męczące musi być takie ciągłe odwracanie pchacza i ustawiania kierunku "jazdy"
szkoda, ze dupiascie z Malzem
Maly chodzi przy wszystkim, pcha tez rozne przedmioty, taborecik, maly stolik, chwyta sie sciany, drzwi a do pchacza podszedl w srode i ruszyl na calego i potrafi go trzymac tak zeby nie fiknac do przodu,
dzielny jest

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

w Japonii masakra, bardzo mi zal tych ludzi
Ogladam zmierzch...po co mi na noc taki film
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 07:28   #2486
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ostatnia wczoraj i pierwsza dzis
Nocka sredniawa, bo od 2.30 do 4.30 moje dziecie postanowilo sie bawic troche mi sie spac chce
w domu ciche dni znow, ale zaczynam sie do nich przyzwyczajac
ladna pogoda dzis, wiec na spacerek jakis sie kobzniemy
Kafunia - odnosnie jedzenia w nocy, u nas bylo tak samo, budzil sie, bo mleko bylo rozcienczone...a my wtedy Mu wode albo herbatke i w koncu przestal sie budzic, bo nie oplacalo Mu sie na wode budzic, nadal zostalo nam jedno mleko w nocy, martwie sie troche o Jego zeby dzis w nocy mylam mu pielucha i woda po herbatce
no nic to, milego dnia Babeczki
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 07:41   #2487
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

dzień doberek
za nami tragiczna noc - 10 pobudek, Wiktor zasypiał tylko przy piersi, wstał o 6 i jęczał odkąd otworzył oczy - teraz udało mi się go uśpić ale aż boję się oddychać męczymy się oboje

wszyscy narzekają na tą naszą pogodę i warunki klimatyczne ale dzięki temu nie mamy tsunami, trzęsień ziemi, huraganów, wybuchów wulkanów itd
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 07:54   #2488
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
szkoda, ze dupiascie z Malzem
Maly chodzi przy wszystkim, pcha tez rozne przedmioty, taborecik, maly stolik, chwyta sie sciany, drzwi a do pchacza podszedl w srode i ruszyl na calego i potrafi go trzymac tak zeby nie fiknac do przodu,
dzielny jest
Brawo za takie fajne chodzenie Filmik super.

Lea - sm to spółdzielnia mieszkaniowa

Migotko myśmy tak wydedukowali że kształt twarzy to ma po mężu, a usta, oczy i nosek to po mnie

A ja dziś mam dzień na chwalenie się.
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki

Edytowane przez bratkab
Czas edycji: 2011-03-18 o 10:20
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 08:00   #2489
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
B
Lea - sm to spółdzielnia mieszkaniowa

A ja dziś mam dzień na chwalenie się. W załączeniu czapa jaką zrobiłam dla małego.
aha, spółdzielnia, ja nie miastowa to nie wiem.

świetna czapka!!!
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 08:11   #2490
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;25659638]



Ale jak to, na zwykłe krowie, nie modyfikowane?





[/QUOTE]
jak nie będzie uczulona to co w tym złego?
Piszecie o jadłospisach więc ja też napiszę
7.00- 180ml mleka modyfikowanego
11.00- kaszka na mleku modyfikowanym
13.00- banan lub jabłko
15.00- objadek ze słoiczka
16.30- serek homo na mleku krowim
19.30.- 180ml mleka modyfikowanego
W między czasie oczywicie piciu piciu
W nocy mała pije 2 razy.daję jej soczek rozcienczony
DZIEWCZYNY CZY WASZE DZIECI TEŻ TAK SZALAŁY ZA WASZYM JEDZENIEM?MICHASIA CHCE WSZYSTKIEGO PRÓBOWAĆ.JAK WIDZI,ŻE JEMY TO WYRYWA NAM Z RAK
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie

Edytowane przez iza240
Czas edycji: 2011-03-12 o 08:13
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.